סחר במטבעות קריפטוגרפיים הוא אחד הדברים החדשים שיש, והרבה אנשים מתפרנסים ממנו טוב.

רבים אחרים מחזיקים במטבעות קריפטוגרפיים בתקווה שערכי האסימונים שלהם יעלו באופן דרמטי או משום שהם מאמינים בתוקף בעתיד המטבע הדיגיטלי כאמצעי סחר..

אבל יש הרבה של מטבעות קריפטוגרפיים שונים שם בחוץ; למעלה מאלפיים וסופרים. רבים ממטבעות קריפטוגרפיים אלה מקושרים לשירות או פרויקט מבוסס בלוקצ’יין מסוים.

נניח שביצעת את המחקר שלך בנושא חסימות ואסימוני הצפנה האלה וכמו המערכת האקולוגית של EOS עכשיו אתה רוצה לקנות כמה אסימונים ותוהה איפה ואיך לקנות EOS. המשך לקרוא כדי לגלות.

מדריך מהיר: כיצד לקנות EOS

 1. עבור לאתר Coinswitch
 2. בחר את המטבע שתרצה לקנות בתיבה “אתה שולח”
 3. בחר EOS בתיבה “אתה מקבל”
 4. לחץ על “הצג את כל המבצעים.”
 5. בחר את ההצעה הטובה ביותר מאלה שמציע Coinswitch לך
 6. הזן את כתובת הארנק שלך ואת התזכיר (במידת הצורך)
 7. הקש “הבא”
 8. בצע את השלבים שעל המסך כדי לבצע את התשלום שלך ולהשלים את הרכישה

לך למטבע מטבעות

לפני שקונים EOS

בדיוק כמו בכל קריפטוגרפיה אחרת, תצטרך איפשהו לאחסון: ארנק EOS וחשבון. אם אתה הולך לשמור על ה- EOS שלך בבורסה מרכזית, השירות יספק לך כתובת ארנק.

עם זאת, כמו תמיד, עדיף שיש לך את כתובת הארנק שלך.

עם הרבה קריפטוסים, קבלת ארנק היא פשוטה כמו התקנת תוכנה במחשב או בסמארטפון, ביצוע כמה צעדים פשוטים, רישום ביטוי סיסמה, וזהו! אתה מקבל את הכתובת שלך בחינם.

הדברים קצת יותר מסובכים במקרה של כתובות ארנק EOS.

ישנם מדריכים שתוכלו לעקוב אחריהם, אך בדרך כלל זה כולל יצירת הכתובת הניתנת לקריאה על ידי המשתמש (בניגוד למחרוזות הארוכות והמורכבות של אותיות ומספרים שאנו רואים ברשתות אחרות), יצירת זוג מקשים ולבסוף קניית משאבי רשת..

כן, ארנקי EOS בדרך כלל לא מגיעים בחינם. בדרך כלל אתה צריך לשלם 1-2 דולר כדי לקבל אחד. אך לאחר מכן, אין עמלות עסקה.

יש כמה אפליקציות ושירותים שנבנו ב- EOS blockchain שמציעים כתובות בחינם מעת לעת, אז הקפד לבדוק את זה.

נניח שכבר יש לך את כתובת הארנק שלך מוכנה להמשיך הלאה.

היכן ניתן לרכוש EOS – 5 הבורסות המובילות

EOS אינו אסימון סתום, שנוצר לאחרונה. היא מדורגת באופן עקבי בעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים (מתוך מעל 2500) על פי שווי השוק: על פי cmc.io, היה נפח מסחר של קצת יותר מ -3.3 מיליארד EOS בשווי דולר ארה”ב במהלך 24 השעות האחרונות עם כתיבת מאמר זה.

כלומר ישנן לא מעט בורסות שונות בהן תוכלו לקנות / למכור / לסחור ב- EOS. אז איך בוחרים אחד כזה?

דבר אחד שעליך לקחת בחשבון הוא כיצד ברצונך לשלם עבור אסימוני ה- EOS שלך. האם אתה רוצה לקנות EOS עם כרטיס אשראי? אולי העברה בנקאית? או אולי כבר יש לך כמה אסימוני קריפטו אחרים והיית רוצה לשלם באמצעותם.

שני המקרים הראשונים הם עסקאות fiat-to-EOS, ואילו האחרון הוא crypto to-EOS.

זה יכול להיות גורם מרכזי בבחירת הבורסה שלך, מכיוון שלא כולם מציעים את כל האפשרויות. אבל, באופן כללי, התהליך זהה: ראשית, אתה יוצר חשבון בבורסה, ואז מוסיף כספים לחשבון, ולבסוף, קונה את ה- EOS שלך..

בואו נסתכל על חמשת המקומות הראשונים לרכישת EOS:

NameDeposit Method קנה
לקיים

 • כרטיס אשראי
 • העברה בנקאית (SEPA)
 • מָהִיר
 • מטבע מוצפן
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

בינאנס

חילופי פיננסים

 • העברה בנקאית (ACH)
 • העברה בנקאית
 • מטבע מוצפן
 • כרטיס חיוב
 • העברה בנקאית
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

בצ’אנגלי

 • כרטיס אשראי
 • כרטיס חיוב
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

מתג מטבע

 • כרטיס אשראי
 • מטבע מוצפן
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

Coinbase Pro

 • כרטיס אשראי / כרטיס חיוב
 • מטבע מוצפן
 • העברה בנקאית
 • Paypal
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

כל אחת מהבורסות המפורטות לעיל, כמו גם רבות אחרות, הן מקומות מצוינים בהם ניתן לרכוש EOS. בגלל פשטותו ומספר המטבעות הזמינים לרכישה, אנו נותנים לך הוראות שלב אחר שלב לרכישת EOS ב- Coinswitch.

מדריך שלב אחר שלב כיצד לקנות EOS במטבע מטבע

Coinswitch הוא צובר חילופי מטבעות קריפטו, כלומר העסקאות לא מתרחשות ב- Coinswitch עצמה. במקום זאת, הם מקשרים אותך לבורסות רבות אחרות ועוזרים לך למצוא את העסקה הטובה ביותר עבור הכסף שלך.

בהיותם מבוזרים, הם לא יספקו לכם ארנקים לאחסון האסימונים שלכם, ותצטרכו להשתמש בעצמכם. אפילו לא תצטרך ליצור חשבון בשום בורסה.

נניח שאתה רוצה לקנות EOS בשווי 150 דולר. להלן שלב אחר שלב:

שלב 1

עבור לאתר coinswitch.co

איך לקנות EOS

שלב 2

מהתפריט הנפתח השמאלי, בחר את המטבע שתרצה להוציא (דולר ארה”ב) והקלד את הסכום שברצונך להוציא (150). לאחר מכן, מהתפריט הנפתח הימני, בחר את המטבע שברצונך לקבל (EOS).

תקבל הערכה כמה EOS תקבל. לחץ על “הצג את כל המבצעים.”

שלב 3

כאן Coinswitch יציג רשימה של המרכזיות השונות בהן תוכלו לבצע את הרכישה בפועל. אתה יכול להמשיך וללחוץ על המומלץ.

שלב 4

הזן את כתובת ארנק ה- EOS והתזכיר שלך (תזכירים בדרך כלל אינם נחוצים אם אתה משתמש בארנק EOS אישי, אך תצטרך אחד בוודאות אם ברצונך לקבל את ה- EOS בארנק חילופי). מסכים לתנאים ולמדיניות הפרטיות ולחץ על “הבא”.

שלב 5

ממסך זה לחץ על “שלם באמצעות ויזה / מאסטרקארד” ואז המשך לדף התשלום. בצע את התשלום שלך וזהו! העסקה שלך תושלם תוך דקות, ותקבל את ה- EOS שלך זמן קצר לאחר מכן.

הארנקים הטובים ביותר להחזיק EOS

NameTypeBuy

לְפַזֵר

לקוח שולחן עבודה דֵרוּג: 5

קבל פיזור

לִינקס

שולחן עבודה ונייד דֵרוּג: 5

קבל את Lynx

ספר חשבונות ננו ס

חוּמרָה דֵרוּג: 5

קבל לדג’ר

ארנק גארדה

נייד דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ארנק אטומי

שולחן עבודה ונייד דֵרוּג: 5

קבל ארנק

מידע נוסף על EOS [שאלות נפוצות]

מה זה EOS?

במילים פשוטות, EOS היא המטבע הקריפטוגרפי שמפעיל את EOS.IO בלוקצ’יין. EOS.IO הושק בשנת 2018 והוא בלוקצ’יין בעל יכולת חוזה חכם המבקש למחוק את דמי העסקה ולהיות מסוגל לבצע מיליונים אם כמעט עסקאות מיידיות בשנייה.

EOS.IO משתמש בסוג של אלגוריתם של קונצנזוס הנקרא Delegated Proof of Stake (DPoS), שבו ממשל הבלוקצ’יין מוכרע באופן דמוקרטי על ידי קולות שהוציאו מחזיקי אסימון EOS. לכן, אם אתה הבעלים של כמה EOS, אתה יכול להצביע לבחירת אופן פעולת הבלוקצ’יין.

האם EOS היא השקעה טובה?

ההצלחה של EOS כהשקעה תלויה רבות בהצלחת ה- Block.EOS.IO. EOS.IO מבקשת להציע קיבולת של אלפי עסקאות בשנייה ללא עמלות עסקה, ולכן זו פלטפורמה מבטיחה עבור מפתחי יישומים מבוזרים (dApp).

עם כמה מכשירי dapp משובחים שכבר נמצאים במערכת האקולוגית, העתיד נראה מבטיח. שווי EOS הוא כיום 2.61 דולר, ואלגוריתמים רבים של חיזוי מחירים מעריכים שהוא יכול להגיע עד 100 דולר בתוך שנה-שנתיים. כך שנראה ש- EOS היא השקעה טובה בטווח הארוך.

לסיכום

EOS הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בשוק כיום, ובלוקצ’יין EOS.IO הוא פלטפורמה הולכת וגוברת לפיתוח ופריסה של dApps. אם כי לא בלי הבעיות הטכניות שלה, המערכת האקולוגית של EOS מכילה אפליקציות רבות ומעולות ומהנות.

עכשיו אתה יודע איפה לקנות EOS, בין אם אתה רוצה לקנות EOS באמצעות כרטיס אשראי, העברה בנקאית או בנקאית או באמצעות כמה אסימוני קריפטו שכבר בבעלותך. קדימה, קנה קצת EOS, חקור את המערכת האקולוגית ותהנה מהנסיעה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me