מטבעות קריפטוגרפיים מעצבים מחדש את הכלכלה העולמית, וכעת ישנם אלפי מטבעות שונים, כאשר עוד מופיעים כמעט מדי יום. אחד המטבעות הקריפטוגרפיים החדשים האלה ששמעתם עליהם הוא Electroneum, האסימון הממוקד בנייד. אם זה הצליח למשוך את תשומת ליבך, ייתכן שאתה שואל את עצמך “כיצד לקנות Electroneum עם Coinbase

ישנם שני דברים שאתה צריך להיות מודע לפני שתתחיל: ראשית, Coinbase לא מפרט את Electroneum, כך שלא תוכל לקנות אותו שם. שנית, אין בורסה שמציעה זוגות מסחר של ETN / fiat, כך שבדיוק כמו קניית רוב האלטקוינים האחרים, ניתן לרכוש רק את Electroneum עם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. משמעות הדבר היא כי אין דרך לקנות Elecontroneum באמצעות חשבון יחיד. אבל אל תדאג. זה לא קשה כמו שזה נשמע. 

במאמר זה, אראה לך כיצד לקנות Electroneum עם Coinbase. 

קניית ביטקוין או אתריום ב- Coinbase

1.- אני מניח שכבר יש לך חשבון Coinbase אם אין לך, אתה יכול ליצור אותו כאן. זה לוקח רק 10 דקות וברגע שיש לך חשבון אתה מוכן לצאת לדרך. 

2.- היכנס לחשבון Coinbase שלך ​​ולחץ על “לקנות למכור”

כיצד לקנות Electroneum עם Coinbase

3.- אתה יכול לקנות Electroneum עם ביטקוין, Ethereum או Litecoin, כך שתוכל ללחוץ על כל אחד מאלה. עם זאת, מאחר וצמדי מסחר ETN / BTC ו- ETN / ETH זמינים בהחלפות רבות יותר, בחר באחת מהן. 

4. – הקלד את כמות הביטקוין או האת’ר שאתה רוצה לקנות ואז בחר את ארנק הפיאט שמחזיק את הכספים שלך (דולר או יורו וכו ‘).

5.- אחרי שהכל בסדר, לחץ “אשר קנייה” להשלמת ההזמנה.

6. – לאחר השלמת הרכישה, תוכלו לראות את הביטקוין או האת’ר שקניתם זה עתה בארנק Coinbase. אתה יכול למצוא את הארנק שלך על ידי לחיצה על “חשבונות” הכרטיסייה בצד העליון של המסך.

אוקי, עכשיו יש לנו את Bitcoins או את’ריום ב- Coinbase … מה הלאה?

איפה אוכל לקנות Electroneum?

מכיוון שמטבע Electroneum הוא מטבע מטבע חדש למדי, אין כל כך הרבה בורסות לבחירה. אתה יכול להחליט לבחור על פי צמדי המסחר, נפח השוק, העמלות או עד כמה הבורסה ידועה או בטוחה. נכון לכתיבת שורות אלה, ישנן 16 מרכזיות המפרטות את Electroneum. שלושה מהידועים ביותר מפורטים להלן:

קוקין

Kucoin הוקמה בשנת 2017 וממוקמת בהונג קונג. יש יותר מ- 70 מטבעות קריפטוגרפיים שונים, כולל אלקטרונים. 

קוקין היא בורסה פופולרית מאוד. לא רק שהאתר די ידידותי למשתמש, אלא שהוא מציע גם עמלות טובות באמת; עסקאות יעלו 0,1% ואין תשלום עבור פיקדונות. ישנם, עם זאת, דמי משיכה. האחוז משתנה בהתאם לאסימון שברצונך למשוך. 

לקוקוין יש גם שירות לקוחות טוב מאוד. משתמשים יכולים לקבל תמיכה באמצעות טלפון, דוא”ל וצ’אט חי. זה גם משיג כמה נקודות אצל המצטרפים החדשים.

קריפטופיה

Cryptopia מבוססת בניו זילנד והיא קיימת מאז 2014. הם מציגים יותר מ -500 מטבעות קריפטוגרפיים שונים, מה שהופך אותה לאחת הבורסות הגדולות ביותר המציעות Electoneum. 

Cryptopia אמנם מאפשרת סחר במטבעות פיאט, אך רק בדולרים ניו זילנדיים המועברים מחשבון בנק בניו זילנד. משתמשים שאינם מבוססים בניו זילנד יכולים להפקיד מטבעות קריפטוגרפיים כמו Ethereum בחינם.

עמלת המסחר היא 0.2% על המטבע שאתה מוכר.

לקריפטופיה אין תכונות מתקדמות, מה שלא הופך פופולרי מדי בקרב סוחרי כוח. אבל זה עושה את האתר קל יותר לשימוש. 

אפשרויות התמיכה מוגבלות ב- Cryptopia. הם לא מציעים צ’אט חי ולא שיחות טלפון. אם יש לך בעיות, יהיה עליך להציב כרטיס תמיכה באתר האינטרנט שלהם.  

קריפטו

Qryptos הוקמה בשנת 2017. היא מציעה מגוון כלים מתקדמים לסוחרי קריפטו מומחים אך אינה הבורסה הידידותית ביותר למתחילים. 

כמו שאר הבורסות, אין תמיכה בפיקדונות מטבע פיאט, כך שתצטרך לממן את הארנקים שלך באמצעות מטבע קריפטוגרפי.

לכל עסק יש עמלה של 0.15%.

החיסרון של Electroneum הוא שלמועד כתיבת מאמר זה ל- Qryptos יש נפח מסחר נמוך מאוד עבור אסימונים של ETN, אז כדאי לכם לשקול להשתמש ב- Kucoin או Cryptopia.. 

לכן, אם אתה מתחיל חדש, אתה יכול להתחיל עם Kucoin או Cryptopia, ברגע שתשתלט על שני אלה, תוכל לקחת סיכוי ב- Qryptos ולהיות מאסטר סחר.! 

עכשיו אנחנו מוכנים לקנות Electroneum!

איך קונים Electroneum

הבחירה המועדפת על משתמשים רבים היא קוקין, אז אני אקח אותך צעד אחר צעד לקנות Electroneum כאן (התהליך ב- Cryptopia ו- Cryptos דומה מאוד, ומשנה כמה דברים פה ושם ומוסיף תכונות חדשות לסוחרים מתקדמים.). 

קנו Electroneum עם Kucoin

1.- ראשית, עליך לפתוח חשבון Kucoin, זה סופר קל ולא לוקח הרבה זמן. אתה יכול לעשות את זה כאן

2.- ברגע שיש לך חשבון, היכנס ועבר על ה- “דוֹלָר” ואז לחץ על “כפתור הפקדה” 

איפה אני יכול לקנות electroneum

3.- חדשות טובות כאן הן שתראו מניות של Kucoin שנבחרו מראש (פיצ’ר טוב שמאפשר לנו לנוע בקלות באתר) ואז פשוט צריך ללחוץ על Bitcoin או Ethereum. 

החלף USD ל- electroneum

4.- לאחר שבחרת בביטקוין או באת’ריום, תישאל אם אתה בטוח שברצונך להפקיד את הנכס שנבחר. כאשר תלחץ על אשר, תוצג לך כתובת ההפקדה שלך ב- Kucoin עבור הצפנה שנבחרה. 

אוקי, עכשיו אנחנו כמעט מוכנים, סבלני והמשיך. 

5.- עכשיו, עליך לעבור לחשבון Coinbase שלך, להיכנס וללכת ל”חשבונות“ולחץ על “לחצן שלח” עבור כל מטבע הקריפטו שבחרת.

כיצד לקנות Electroneum עם Coinbase

6. – הדבק את כתובת ההפקדה שלך ב- Kucoin (זו שנוצרה בשלב 4) “מקבל”תיבת כתובת הארנק והזן את כמות הקריפטו שברצונך למשוך.

7.- לחץ על המשך וסיים כאן. הפיקדון שלך בביטקוין או באתריום יופיע על יתרת ה- Kucoin שלך תוך מספר דקות. 

עכשיו, סוף סוף הגיע הזמן לקנות Electroneum. יאי! 

8.- חזור לדף Kucoin ובחר “שווקים”  וודא שבחרת את המטבע הקריפטוגרפי (ביטקוין או את’ריום) שברצונך להחליף עבור Electroneum (ETN) ואז פשוט הקלד ‘ETN’ בשדה החיפוש. אז תראה את השוק מופיע, פשוט לחץ עליו כדי להעביר אותו למסך המסחר.

9.- במסך המסחר השחור, תצטרך להזין את קוד האימות הדו-גורמי שלך כדי להתחיל לסחור (תקבל את זה כשתאמת את חשבון Kucoin שלך).

10.- כעת תועבר למסך המסחר המלא. זה אולי נראה מסובך אבל אל תדאג, אתה רק צריך להזין את כמות ה- ETN שאתה רוצה לקנות ב- “כמות” לחץ ולחץ “לִקְנוֹת”.

11.- לאחר מכן העיבוד שלך יעבור וה- Electroneum שלך יופיע בחשבון Kucoin שלך.

כן! סוף סוף יש לנו את האלקטרונאום שלנו! 

זה נראה כמו תהליך ארוך אבל זה לא כל כך קשה. ברגע שיש לך חשבונות ב- Coinbase ו- Kucoin (או חילופי דברים אחרים) תהליך קבלת Electroneum שלך קל ומהיר. 

חיזוי מחיר אלקטרוניום

בעת ביצוע השקעה, בין אם בקריפטו או בכל דבר אחר, השאלה הגדולה היא כמה הנכס הזה יהיה שווה בעתיד. כמובן, איש אינו יודע זאת בוודאות מוחלטת. אבל כלי שנקרא ניתוח טכני לעשות תחזיות משכילות ומחושבות. כשעושים ניתוח טכני, בודקים כיצד התנהג מחיר הנכס בעבר והאם סכום הנכס הנסחר עולה, יורד או נשאר יציב. כל המידע הזה מאפשר לנסות ולחזות את העתיד. בעבר הניתוח הטכני נעשה ביד, עם ניכר ניחושים ותחושת בטן. כיום לרשותנו תוכנת ניתוח טכנית. תוכניות אלה לוקחות את המידע הזמין ומעבירות אותו באמצעות כמה אלגוריתמים מתמטיים מתוחכמים כדי לחזות. 

אתר uslifed.com מבצע ומפרסם חיזויים על בסיס תוכנת ניתוח טכני. לדבריהם, אסימון אלקטרוניום אחד אמור להיות שווה בערך 0.74 דולר עד דצמבר 2019.

הם אומרים שהסיבות העיקריות למחיר של אלקטרונום יעלו היא שקל מאוד להבין ולהשתמש בקריפטוגרפיה עם מספר גדול למדי של תומכים..

אך התחזיות של uslifed.com אינן מסתיימות עם 2019. הן ניבאו גם תחזיות לשנת 2020. מחירו של Electroneum צפוי להיות סביב 0.81 דולר בתחילת 2010 וכ -1.10 דולר עד סוף השנה. אם עושים את המתמטיקה, זה אומר שהם צופים כי Electroneum תגדל את הערך בכ -500 פעמים מהיום לדצמבר 2020. זה גורם ל- ETN להיראות כאלטרנטיבה מאוד נשקעת להשקעה לטווח ארוך. אני, למשל, מתכנן לרכוש כמה ולהחזיק אותם בהמתנה להחזר ההשקעה שלי.

ראה גם: מטבעות המטבעות הטובים ביותר תחת אגורה

החלף USD ל- Electroneum

כמה Electroneum הוא 1 דולר?

על פי walletinvestor.com זהו שער ההמרה לתאריך. 

חיזוי מחיר אלקטרונים

סיכום

למדת כעת כיצד לקנות Electroneum עם Coinbase, גם אם חלק מהרכישה יצטרך לקרות מחוץ ל- Coinbase עצמו. Electroneum הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המתעוררים שיש להם השפעה מסוימת על שוק הסוחר בימינו. אם אתה מעוניין להשקיע קצת בקריפטו הזה, המשך. לעת עתה זה נראה די יציב ובטוח. 

כמו עם מטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים, אינך יכול לקנות ETN ישירות עם מטבע פיאט. עליכם לקנות קריפטו אחר כמו ביטקוין או את’ריום, אותו ניתן לקנות בדולרים, אירו וכו ‘באתרים כמו Coinbase. פירוש הדבר שמלבד חשבון Coinbase שלך, תזדקק לחשבון בבורסה אחרת כמו Kucoin או Cryptopia. לאחר כל זה, התהליך די פשוט. אז קדימה, קבלו Electroneum ותהנו מהנסיעה! אתה יכול לקרוא כמה מדריכי הצפנה האחרים שלנו כאן.

כל שאלה או הערה אנא השאירו למטה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me