מאמר זה ישתף אתכם כיצד לכרות את DigiByte (DGB) ואת כל המוזרויות הקטנות הנלוות אליו. ראשית אנו נותנים לך מידע רקע על DigiByte, ואחריו הדרישות השונות להתחיל את הרפתקאות הכרייה שלך.

כריית מטבעות כרייה היא אחת הפעילויות החשובות ביותר במרחב ההצפנה. בעוד שמטבעות קריפטוגרפיים רבים כיום אינם דורשים כרייה ברשת שלהם, רובם הגדול של 10 המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לפי שווי שוק עדיין נוהגים לעשות זאת.

למעשה, שני המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים, Bitcoin ו- Ethereum, דורשים כריית מטבעות קריפטוגרפיים בכדי שתפקודם התקין של הבלוקצ’יין שלהם. נכסים דיגיטליים שנמכרים נחשבים לבטוחים והמבוזרים ביותר בענף.

מדריך מהיר: כיצד לכרות את Digibyte

1. הכן את ה- GPU שלך לכרייה. התקן את מנהלי ההתקנים היציבים האחרונים מהאתר הרשמי.

2. הורד והתקן ארנק Digibyte. קבל את כתובת הארנק שלך; זה ישמש כשם משתמש בבריכת הכרייה של Digihash.

3. הורד את DigiByte 1-Click miner והפעל את התוכנה. מערכת האבטחה של המחשב שלך עשויה לתייג את התוכנית כוירוס. זה חיובי כוזב.

4. הפעל את הכורה בלחיצה אחת והגדר את בריכת הכרייה. הכנס את כתובת הארנק של DigiByte כשם המשתמש שלך.

5. לחץ על כפתור התחל כדי להתחיל בכרייה.

עבור אל כורה בלחיצה אחת

טבלת השוואה של אלגוריתם כריית Digibyte

טבלת השוואה של אלגוריתם כריית Digibyte

AlgorithmEquipmentPools
אַלגוֹרִיתְם צִיוּד בריכות

גרוסטל

GPU

DigiHash, TheBlocksFactory, Suprnova.cc

קוביט

מעבד, GPU

DigiHash, TheBlocksFactory, Suprnova.cc

הצפנה

ASIC

DigiHash, TheBlocksFactory, P2Pool

SHA-256

ASIC

DigiHash, TheBlocksFactory, Ispace.co.uk

פְּקַעַת חוּטִים

GPU

DigiHash, TheBlocksFactory, MiningField

מה זה DigiByte

ה DigiByte (DGB) Blockchain מתמקדת לספק למשתמשים שלה אבטחה מהירה וחדישה. באמצעות רשת ביזור מאובטחת קריפטוגרפית וזמני עסקאות מהירים פי 40 מזו של ביטקוין.

ניתן לפרק את ה- Blockchain של Digibyte לשלוש שכבות:

  1. יישומים / DigiAssets Layer – משמשים את רוב המשתמשים במערכת האקולוגית ליישומים היומיומיים שלהם. DGB מספקת כאן גם את שכבת DigiAssets כדי לבנות עליה.
  2. שכבת נכס דיגיטלי / ספר חשבונות ציבורי – הם אסימוני ה- DGB, המעודדים את הקהילה לכרות ולפתח את הפרויקט, ובעיקר, להבטיח DGB.
  3. פרוטוקול תקשורת ליבה / שכבת רשת גלובלית – תומך בכל תשתית DigiByte.

כורים פועלים בשכבה השנייה ומאבטחים את DigiByte בעזרת מספר אלגוריתמים. זה נעשה על ידי עיבוד עסקאות חדשות על ספר החשבונות הבלתי משתנה והרווחת DGB כפרס שלהם כדי לפתור את החסימה הנוכחית בהצלחה. בואו נתחיל לבדוק כיצד תוכלו להפוך לכורה ולהצטרף לחלק המדהים הזה של המערכת האקולוגית של בלוקצ’יין.

ארנקי DGB של DigiByte

לפני שתתחיל לכרות, עליך להכיר את ארנק DigiByte. יש לשלוח מטבעות ממוקשות לכתובת כרייה לאחר שכרייתן בהצלחה.

אנו ממליצים לבדוק כמה, לחפש ביקורות וגיליונות קודמים. במידת האפשר, אנו ממליצים להשתמש בארנק חומרה, מכיוון שהדבר מוסיף את רמת האבטחה המרבית. תמיד ניתן להשתמש בכתובת חילופי, אך אנו ממליצים בחום שלא לעשות זאת.

כריית DGB של DigiByte

הדבר הראשון שאתה צריך לחשוב עליו הוא כיצד תמכור את Digibyte. DGB הוא בלוקצ’יין ייחודי למדי, שכן ניתן לכרות אותו עם 6 אלגוריתמי כרייה; סקין, גרוסטל, SHA-256, Scrypt, Qubit ו- Odocrypt. סקין וגרוסטל משמשים לכריית GPU, Qubit, SHA-256 ו- Scrypt נשלטים על ידי כורי ASIC, ואודוקריפט משמש לכריית FPGA..

אמנם אתה יכול להשתמש במעבדים כדי לכרות DGB עם Qubit, SHA-256 ו- Scrypt, אבל זה יהיה בזבוז זמן וכסף, אך יכול להיות תרגיל טוב לפני שאתה מוציא סכומי כסף גדולים על אסדת כרייה ייעודית. לטבול את עצמך בכל המערכת האקולוגית של פרויקט הוא השימוש הטוב ביותר בזמן המחקר שלך לפני שאתה מתחייב להשקעה כספית.

מחשבוני כרייה הם חובה אם המטרה היא להיות רווחית. WhatToMine יש כמה מחשבונים מדהימים לכל אלגוריתם Skein, SHA-256, Scrypt, Qubit ו- Odocrypt. מעניין לציין ש- Groestl אינו נתמך.

שימוש בכרטיסי גרפיקה

ישנן תשובות פשוטות ומורכבות כיצד למכור את DigiByte Nvidia כרטיסי מסך. הפשוטה היא להתקין את Skein connect לבריכת כרייה של Skein ולאסוף את ה- DGB בזמן שהם ממוקשים. מצד שני, המורכב כולל שאלת שאלות על זמן וכסף אם זה המטבע הרווחי ביותר לכרייה והאם המטבעות הממוקשות יכסו את עלות החשמל..

הפקת רווח היא עניין משני בהשוואה לכיסוי עלויות ולא השקעה חודשית בעלויות החשמל.

השתמש תמיד במחשבון כרייה וחלק את הרווח לשניים משתי סיבות:

  • ראשית, כריית מטבעות קריפטוגרפיים היא ספקולטיבית ביותר, כאשר ערכי המטבע הקריפטוגרפי משתנים באלימות;
  • שנית, אסדות הכרייה אינן מספקות כמובטח בגלל זמן הפעילות. סביבת אסדות הכרייה, הטמפרטורה הסביבתית וזרימת האוויר הם 2 החששות הגדולים ביותר. עלייה בטמפרטורה תגרום להתחממות יתר של המעגלים ולא לפעול בביצועים האופטימליים שלהם.

אם אתה מפעיל יותר ממתקן כרייה DigiByte אחד בלבד, עליך לשקול קול ולמשוך תשומת לב לא רצויה לפעילות הכרייה שלך. חששות מרובים מושכים תשומת לב מיותרת.

3 הקשים ביותר הם מקרים קיצוניים, אך הם סיכונים לגיטימיים שיש לחשוב עליהם ולהקל עליהם: גניבת ציוד הכרייה שלך, חטיפה לכופר, או להיות כבני ערובה ונאלצים להעביר את כל הנכסים הדיגיטליים שלך..

השתמש ב- Groestl וב- Groestl Mining Pool אם אתה רוצה לכרות DGB עם AMD יש לקחת בחשבון כרטיס גרפי שיש בו את כל המורכבויות הנ”ל כמו Nvidia. בעת התקנת מכונת כרייה, עקוב תמיד אחר המדריכים שלב אחר שלב מכיוון ששגיאות קטנות עלולות לגרום לבעיות עצומות בהמשך.

AMD ו- Nvidia ייחודיים בהתקנתם, וכל כרטיס גרפי לא יהיה רווחי כמו הבא. ה ויקי DGB יש רשימה של כרטיסי GPU נתמכים.

איך מכרות את דיגיבייט

כריית DigiByte עם מכונות ASIC

אם אתה רוצה להתייחס ברצינות לכריית DGB, כריית ASIC היא אחת הדרכים היעילות ביותר להתחיל כרייה כעסק. כרייה יכולה לייצר הכנסה פסיבית אם תוכלו לשמור על יחסי עלות ורווח נכונים. כורה של ASIC רווחיות מתואם מאוד לערך שוק המטבעות ולגיל המכונה. עשה הרבה מחקר לפני שקונים מכונה יד שנייה.

כריית ASIC נשלטת על ידי יצרני ASIC וחוות כרייה גדולה עם זכויות ראשונות לחומרה חדשה תחילה. יש להם יתרון לא הוגן בחיסכון בקנה מידה שכן חוות גדולות יותר מוצעות לתמחור מופחת עבור קבוצות גדולות יותר, ובכך מרכזות את רוב רשתות הבלוקצ’יין (גם אם באופן מוגבל, הרשת נחלשה בסופו של דבר).

פרקטיקות אלה מגבילות את יכולות החוות הקטנות לגוון ולהאריך את תקופת ההחזר על ההשקעה (ROI), ובסופו של דבר מביאות פחות השקעה במטבעות ASIC עקב החזר ROI טוב יותר במקום אחר. המטבע היחיד שיכול באמת לשרוד את זה הוא הביטקוין.

כיצד לכרות את DigiByte

כריית DigiByte עם מכונות FPGA

לכריית FPGA יש יתרון נוסף מלבד רווחיות; זה מחזיר את האופי המבוזר של רשתות חסימות מבוזרות. FPGA אינו חסין לבעיות משלו; הם כרטיסי גרפיקה מחשוביים מורכבים הדורשים הבנת IT טובה בכדי לפעול בהצלחה.

ישנם משאבים רבים לבחון, אנו ממליצים להתחיל עם DigiByte wiki ו BitcoinTalk. ניתן לבצע אופטימיזציה נוספת של כל כרטיס על ידי הוספת bitstream, שעוקף יתר על המידה את כרטיס FPGA ויכול לגרום לכישלון תוך מספר שעות אם לא מוגדר כהלכה. אנו ממליצים על חומרה FPGA וזרמי ביט fpga.guide. ה ויקי DGB יש גם כמה כרטיסי FPGA שהוצעו.

בריכות כרייה

כרייה באמצעות בריכת כרייה אינה חובה, אך עלות ההזדמנות של כריית סולו אינה שווה את הסיכון אלא אם כן אתה הולך להפעיל חוות כרייה גדולה מהיום הראשון לפעילות הכרייה. Solo Mining הוא המקבילה לכניסה להגרלה ולדומה להימורים אלא אם כן אתה עושה את זה נכון עם DGB.

למרבה הצער, זו בחירה איומה. קצב חשיש הרשת שלהם גבוה, והסיכויים אינם לטובתכם. עבור כריית סולו, אתה יכול לבדוק SHA256, Scrypt, קוביט, ו אודוקריפט.

אנו ממליצים על בריכות כרייה שכן הן ממנפות מספר גדול של פעולות קטנות לכוח גדול שיש להתחשב בו. כאן נכנס לתמונה מחשבון כרייה, כפי שאתה יכול לחזות, בוודאות סבירה, מה תהיה הרווח שלך מפעולת הכרייה DGB שלך..

לניתוח מפורט של בריכות כרייה תוכלו לבדוק miningpoolstats.stream. כל אלגוריתם מפורק כדי לתת לך תמונה טובה יותר של הרשת פְּקַעַת חוּטִים, SHA256, Scrypt, קוביט, ו אודוקריפט.

בריכות כריית GPU

גרוסטל בריכות כרייה

בריכות כרייה של סקין

בריכות כרייה של ASIC

בריכות כרייה של קוביט

בריכות כרייה Scrypt

SHA256 בריכות כרייה

בריכות כרייה FPGA

בריכות כרייה של Odocrypt

למידע נוסף על הבריכה, DigiByte הקימה רשימה של בריכות כרייה, עיין בקפידה בכל מאגר כרייה והבין בעצמך אם מדובר בהונאות או לא..

כריית ענן של DigiByte

כריית ענן היא הפיתרון המהיר והקל לגרום לכורים מקצועיים לכרות מטבעות עבורכם. שניהם HashFlare ו NiceHash יש מוניטין הגון מספיק כדי להמליץ ​​עליהם, בסופו של דבר אנחנו מעדיפים את NiceHash, אבל HashFlare מסוגל באותה מידה.

לכריית ענן, לעומת זאת, יש סיכונים משלה. למרות שאינך צריך לתחזק ציוד כלשהו, ​​אתה אחראי לעלות החוזה וייתכן שלא תוכל להחזיר את ההשקעה הראשונית שלך אם השוק יורד מתחת למחיר העלות שלך..

כורה בלחיצה אחת של DigiByte

מפתחי DigiByte פיתחו א כורה בלחיצה אחת. אין ניפוי באגים או הגדרות מורכבות, התקן והפעל.

יש להם GitHub מאגר הן עבור Windows והן עבור Linux. התוכנית פשוטה וקלה לשימוש. DBG הורידה את מחסום הכניסה לכל מי שיש לו גישה למחשב עם כרטיס גרפי Nvidia או AMD או כרטיסים.

כרייה חופשית של DigiByte

כרייה לא אומרת מטבעות בחינם, יש להשקיע עבודה רבה במחקר, בתכנון ובפריסה. לכל אחת מהשיטות הקיימות עלויות מסוימות. אם כבר יש לך מחשב או מחשב נייד לא פעיל, אתה יכול לכרות באמצעות מעבד או GPU.

עם זאת, זה עלות חשמל יומית והוא יקצר את חיי המכונות שלך מכיוון שכרייה היא אינטנסיבית פיזית לביצוע מחשבים. זה לא אומר שלא כדאי לך לנסות לכרות על DGB או על המטבע האהוב עליך. את הידע שנצבר אי אפשר לקרוא ולרכוש, צריך לתרגל אותו.

סיכום

כרייה היא גם עמלת אהבה וגם למטרות רווח. ל- DigiByte יש קהילה איתנה שתעזור לך אם תזדקק לה. ה- DigiByte קבוצת כריית מברקים מחזיקה שפע של מידע, וחשוב מכך, אנשים שמוכנים לעזור לך להיות כורה או כורה טוב יותר.

אם מעולם לא כרתו קודם, התחילו עם מכונת משחקים לטווח בינוני, התייחסו לכרייה כאל תחביב, לא למטרות רווח, כדי לבדוק אם זה משהו שאתם באמת רוצים לעשות. בזמן שאתה נכנס לתנופה של הדברים, החוויה תאסף מכיוון שכרייה כוללת שורה של בעיות מעניינות להתמודד.

מרבית הבעיות מחייבות שימוש יצירתי במנועי חיפוש כדי למצוא נושא דומה בעבר. אם לא, ל- BitcoinTalk כמעט תמיד יש פיתרון כמעט לכל בעיה. אם לא, מישהו עלול לעשות סיעור מוחות את הבעיה איתך.

לעולם אל תשקיע יותר ממה שאתה מוכן להפסיד על הסף. כל מכונת כרייה עלולה להיפגע מעבר לתיקון כלכלי אחראי כלכלי על ידי נחשול מתח אחד או כוס קפה בוקר.

למרות הסיכונים הללו, יש לכרות רשתות חסימות, או שכל ההוכחה המבוזרת של חסימות עבודה תפסיק להתקיים. הוכחה למטבעות יתד אינה מבוזרת מספיק בכדי לעמוד בהתערבות רגולטורית ממשלתית עם נפילת פיאט בפרויקטים אלה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me