Coinbase ו- Bittrex שניהם בורסות מבוססות ארה”ב. ל- Coinbase יש יותר זוגות פיאט, בהם לקוחות יכולים להחליף מטבעות פיאט שיוחלפו במטבעות קריפטוגרפיים. מצד שני, לביטרקס יש יותר זוגות קריפטו, בהם ניתן להחליף מטבעות קריפטוגרפיים. כפי שאנו רואים, אם כי משרתים את אותה פונקציה, הם נוטים לעבר שווקים שונים.

השאלה שנענתה במאמר זה היא כיצד להעביר מ- Coinbase ל- Bittrex?

העברה מהבורסות בארה”ב יכולה להיות משימה מפחידה אם אתה עושה את זה בפעם הראשונה. למרבה המזל, זה מסובך כמו ביצוע העברה בנקאית או העברה בנקאית מהפורטל הבנקאי המקוון שלך.

אם זה גם נראה מפחיד, אל תדאגו כי אנחנו נסביר את זה צעד אחר צעד.

כיצד להעביר מ- Coinbase ל- Bittrex

כיצד לשלוח ביטקוין מאפליקציית Coinbase

⦁ ראשית, אם לא עשית זאת, הירשם ל- Coinbase ו- Bittrex, וידא את חשבונותיך במידת הצורך..

⦁ לקבלת שכבת אבטחה נוספת, הגדר את ה- 2FA שלך בשני החשבונות.

אנחנו ממליצים מאמת גוגל, בחר כל תיבה אפשרית לשימוש בהאקרים של 2FA הם ערמומיים. עכשיו יש לנו את כל הניירת מהדרך ואת מערך האבטחה. הבא הוא,

⦁ התחל בתהליך שליחת הביטקוין שנרכש שלך לארנק Coinbase שלך.

הדבר הראשון שתזדקק לו הוא כתובת ארנק הביטקוין של ביטרקס; אם אתה טועה ושולח כספים ל- Bitcoin Cash, Ethereum או לכל כתובת אחרת של ארנק blockchain, המטבעות שלך נעלמים לנצח.

אז זכור תמיד לבדוק שלוש פעמים מה אתה עושה. פעל לפי מדריך זה המסופק על ידי ביטרקס כדי שתוכל לקבל את כתובת הנמען, או שתוכל לראות זאת וִידֵאוֹ.

⦁ ב- Coinbase עליכם לנווט לארנק הביטקוין שלכם;

הדבק את כתובת הנמען ואת הסכום שברצונך לשלוח

החלק המפחיד בשליחת הכספים שלך לכתובת שגויה אמור להשאיר אותך על בהונותיך. עם זאת, זה לא שונה מביצוע העברה בנקאית או משלוח מכתב או דוא”ל לחבר.

פרט לביטקוין, כתובות מסובכות יותר לזכור לבני אדם, אך למחשבים אין בעיה עם הנתונים הללו. יש מלכוד למשלוח ביטקוין וזה העמלות.

העברה מ- Coinbase ל- Bittrex

שלב 1:

הדבר הראשון הוא להיכנס לחשבון ביטרקס או להירשם אליו.

שלב 2:

תראה את האחזקות בחלק העליון, לחץ עליו.

שלב 3:

עכשיו שאתה יכול לראות את כל היתרות שלך. בחר בסמל BTC המורכב ממטבע ביטקוין ולחץ על הפקדה. לקבלת תוצאות טובות, ודא שבחירה ביתרת אפס היא כי בחירה / חשבון ריק עם אפס יציבות לא יוצג כעת.

שלב 4:

אתה כמעט שם, עכשיו אתה יכול ליצור כתובת ביטקוין חדשה לבורסת ביטרקס.

שלב 5:

אם אתה רואה זאת, המשמעות היא שלא הכרת את הלקוח שלך.

שלב 6:

אם הכל ייבדק, תראה את המסך הזה. לפני שתעתיק את הכתובת, עלינו לעבור ל- Coinbase.

שלב 7:

לאחר מכן, עבור אל Coinbase והיכנס או הירשם.

שלב 8:

אם אינך ממוקם על מסך הבית, בחר בית וביטקוין.

שלב 9:

כעת עליך לבחור ארנק ושליחה כדי להתחיל בתהליך העסקה.

שלב 10:

כעת נחזור לביטרקס ונמשיך משלב 6. בחר בכתובת העתק.

שלב 11:

תראה ברכה: הועתק ללוח.

שלב 12:

בשלב זה, עליך למקם את כתובתך המועתקת ולהדביק אותה בשדה הנמען באתר Coinbase כעת, אנו זקוקים שתפסיק ועסקאות ביטקוין אינן הפיכות.

בדוק כפול ואז משולש הכתובת המודבק תואמת לכתובת מביטרקס. אל תפסיק להיכנס לפאניקה עדיין שלח עסקת בדיקה, בהינתן שזו תעלה יותר בגלל עלות העסקה. בכנות, האם אתה מעדיף לאבד את כל הסכום בגלל שגיאה?

שלב 13:

יש להמתין לפיקדון. זה עשוי לקחת דקה.

שלב 14:

בצע שוב את שלב 11 לשארית הכספים שברצונך להעביר.

שלב 15:

המתן 10 דקות, ובירך את עצמך על העברת בהצלחה ביטקוין בבלוקצ’יין.

Coinbase שלח עמלת ביטקוין

ביטקוין משתמש בהצפנה, שמשיגה אבטחה ערכית, ומאפשרת לשולחים לדעת כי הנמענים יקבלו את מה שנשלח. לא ניתן לשנות או להשמיד את הבורסות, אך על ידי תקיפה של 51%, זה יקר להפעלה להפעלה ולכן אינו רווחי.

בכך ביטקוין משתמש ב- POW (Proof Of Work) בכדי לספק הצפנה וביזור שצפויים לבצע על ידי עובדי מוקשים שאינם עובדים ללא עלות ומתוגמלים פעמיים בגין טיפול במידע זה לבלוקים. התגמול הראשון הוא תגמול החסימה, שנקבע על 12.5 BTC.

יתר על כן, לקוחות המבצעים ביטקוין צריכים לשלם דמי חליפין. הוצאות החליפין האלה דומות בדיוק למשלוח דמי משלוח, בגדול, ומופרדות לשלוש רמות.

הדרגה הראשונה כוללת את העמלה הגבוהה ביותר שיכולה להיחשב למשלוח לילה, והיא עשויה להימשך עד 10 דקות, משך הזמן שנדרש למכרה של בלוק אחד בממוצע. תלוי לאן הכספים נשלחים, הנמען עשוי לדרוש אישורים מרובים כדי לאשר את העסקאות שלך.

ביטרקס דורשת אישור אחד בלבד, והקרנות צריכות להשתקף תוך כעשר דקות. שתי הרמות האחרות איטיות יותר וניתן לראותן כמשלוח לשלושה או 7 ימים. זמני העסקה עבור עמלות נמוכות יותר יכולים להימשך בין מספר שעות ליום. אלה מושלמים להעברת כספים לארנק שאתה שולט בו אם הכספים מיועדים לחיסכון ארוך טווח.

כעת, תוכלו לשאול מדוע כורים זקוקים לשני פרסים. כל 210,000 חסימות, הפרס חצוי. בסופו של דבר זה לא יהיה במקום כשזה יקרה, הכורים ימשיכו לכרות אם זה רווחי בשל העמלות הכרוכות בעסקאות..

כורים צריכים כל הזמן לשלם עבור ציוד וחשמל; כורים רבים נכשלו ופשטו את הרגל.

לא יכול לשלוח ביטקוין מ- Coinbase

ל- Coinbase מדריך מועיל המדגיש מדוע העסקה שלך עלולה להיכשל. אנו מאמינים שהסיבה מספר אחת היא היעדר כספים. זה המקביל ל”האם ניסית להפעיל ולכבות את המחשב שלך שוב. “

נכון, הזמן שלנו בקריפטו הראה לנו כמה דברים מוזרים שהחלפות עושות. אחד הפתרונות שתרצה לנסות הוא לבטל ולהגיש מחדש את העסקאות שלך כאשר כל בלוק עובר. באופן כללי, זה לוקח רק כ -3 ניסיונות.

שום חליפין עד כה לא הסביר מדוע זה קורה, אנו מצפים לבעיות פנימיות, ביטול והפעלה מחדש של העסקה, זה בדיוק כמו לכבות ולהדליק אותה מחדש, וזה עובד. בכל פעם שאנחנו נסוגים מחילופי דברים, אנו תוהים אם זה יהיה כאשר נגלה לנו יציאה.

האם חילופי הדברים התקלקלו? האם אי פעם אקבל את הביטקוין שלי? 98% מהזמן, הכספים משקפים תוך 10 דקות, או שאנחנו צריכים לנסות את פתרון ההפעלה מחדש שלנו. למרבה המזל הכספים שלנו מעולם לא נגנבו עד היום, מכיוון שאנו לעולם לא מאחסנים אותם בבורסה אלא משתמשים בארנקי החומרה שלנו באדיקות. אנו לא מאמינים כי פריצה ואיבוד כספים צריכה להיות זכות מעבר לכל אחד.

שליחת ביטקוין מושבתת באופן זמני

שווקי הקריפטו עובדים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 יום בשנה. העסקאות דורשות השבתה של אחזקה. הן Coinbase והן Bittrex הן עסקאות מהימנות ויכריזו על תקופות תמיכה ושיפוצים מראש.

יש תמיכה נוספת שיכולה לתפוס, בעוד שהמיקום למעלה. כל סחר יכול לבצע אופטימיזציה של ארנק backend בכדי להתקדם עם הממשלות שהם מציעים. ארנקים מתעדכנים ללא הרף כדי לעמוד בקצב ההתקדמות של הביטקוין.

אנו ממליצים על זהירות, מכיוון שהנושא העיקרי העיקרי הוא מעורבות עסקית בניהול חשבון קונבנציונאלי, הם עדיין יטפלו בחילופי BTC תמורת זמן. ברגע שאתה שם לב לבעיית שמירה על כסף, משוך במהירות את הביטקוין שלך. ראינו עיצוב זה בספירות עסקאות רבות הר גוקס ו QuadrigaCX.

Coinbase Pro

בעוד ש- Coinbase מחליף את Coinbase Pro המקורי, הוא יקר בהשוואה ל- Bittrex. לפי יקר, אנו מתכוונים שעלות העסקה של Coinbase pro גבוהה בהרבה מ- Bittrex.

זו לא הסיבה ביותר שאנו מציעים לביטרקס על פני Coinbase Pro בבחירת סחר באלטקוין; זה סביב בחירת מטבעות. גם ל- Coinbase Pro וגם ל- Bittrex יש אבטחה פנומנלית, וזה אמור להיות ברציפות הדאגה העיקרית שלך, ברציפות ועד לסוף הזמן, בעת ניהול עם מטבעות קריפטוגרפיים..

הקריטריונים העיקריים לבחירת האלטקוין, Coinbase, אינה קרובה לתת אתגר כלשהו לקביעת התאמה למסחר של ביטרקס ומעולם לא היה אתגר. בשלב מסוים, פולוניקס התקרב לביטרקס. גם לפולוניקס יש פחות מצרכים של KYC, שהם הגונים שיש להם, אך קודם כל סוקרים אבטחה.

מינוף ביטרקס

מוצר המסחר המנוף של ביטרקס מציע מינוף פי 3 והוא מבוטח ב- BTC, ומאפשר לך לסחור בשוקי BTC-ETH, BTC-XRP ו- BTC-BCH. זה מאפשר גידור שוק ישיר, וזה מדהים מכיוון שזה מאפשר לעשות יותר בבורסה אחת במקום להחליף בין בורסה לבורסה..

זה אכן מתפשר על אבטחת המטבעות על ידי הצבת יותר מהמטבעות שלך בבורסה אחת למסחר. היכולת ליצור עמדות קצרות וארוכות בתוך אותה חלון ראווה או להשתמש במיקום כגדר בכדי להגביל את הצגת הפרסום עשויה להיות כלי חילופי מדהים..

בעוד שמשרות נפתחות ונסגרות באופן עצמאי, עדיין לא ניתן להעביר או להסדיר את המשרות באופן ספציפי. מגבלות ההלוואות המורחבות נקבעות על ידי נזילות ראווה בעת פתיחת עמדה.

נפח ביטרקס

ככל שאנחנו אוהבים את ביטרקס, הם חילופי דברים לא נזילים בהשוואה ל- Coinbase Pro. כשאתה מנתח את הנתונים ב- FTX Volume Monitor, אתה רואה את חוסר השוויון המובהק עם Coinbase Pro שנמצא במקום העשירי ונסחר 200 מיליון דולר ביום לעומת ביטרקס במקום ה 24 המסחר 20 מיליון דולר ביום, תמורה קטנה בהשוואה..

בהתאם לסגנון המסחר שלך, זה יכול לעבוד בעדך ונגדך. עוצמת הקול מנהלת את הניגודיות בין התפשטות הצעת המחיר והחקירה. אם אתה סבלני ומשתמש בפקודות ריסון, זה לא באמת משנה ברגע שאתה רוכש או מציעים הזמנה.

יתכן שזה עובד על סיכוי בלתי רצוי שאתה להוט להשאיר את הנכסים שלך בסחר. אנו מבקשים עמוקות ממתודולוגיה זו מסיבות שונות ומציעים בעקביות ארנק חומרה. אחת הבעיות הרציניות בהחלפת אלטקוין היא שהערכת מטבעות יכולה להתפתל לאזורים האובייקטיביים שלך.

אם אתה משחק במשחק הקצר, השארת הנכסים שלך בעסקאות היא מספקת אם תוכל להעריך את הסכנה. עבור כל המיזמים הנמשכים, עליכם להשתמש בעקביות בארנק חומרה עם רצון להחזיר בטווח התארים המשמעותי. אם אתה צריך לברר אודות ביטרקס, יש לנו מאמר נוסף כאן.

העברה מ- Coinbase למסקנת ביטרקס

לסיכום, העברת הכספים שלך מחליפה אחת לשנייה ליצירת תיק מגוון יותר יכולה להיות מפחידה אך לא חייבת להיות בלתי אפשרית. עם קצת תרגול עסקאות בביטקוין יכול להפוך לטבע שני.

הביטקוין תוכנן לשימוש על ידי האנשים, ומפותחות מערכות כדי להקל על כך. ללמוד כיצד לנהוג במכונית שנבנתה בשנות השישים או השמונים של המאה העשרים יהפוך אותך לנהג פנטסטי כשאתה קופץ למכונית תוצרת 2020.

השימוש בביטקוין נכון לעכשיו הוא מסובך בשוליים, אך ההסדרים נבנים כך שיהיה פשוט יותר. כמה ספקי תועלת יגרשו הזדמנויות מסוימות במקרה שתספק להם את החלופה. הידיעה כיצד לבצע חילופי חילוף באמצעות ארנקים רבים ועם עסקאות רבות אינה יכולה להיפגע והיא, כביכול, תעניק לך אפשרויות. העתיד שלך יכול להיות בהיר אם תבחר להבהיר אותו בעזרת ידע.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me