אנו יודעים שבאת הנה לדעת איך לקנות מונרו ואנחנו לא רוצים לגרום לך לבזבז את זמנך, אבל לפני כן, אתה צריך לדעת למה בדיוק אנשים הולכים לקנות את מונרו מלכתחילה.

אנונימיות היא אחת התכונות האטרקטיביות של מטבע הקריפטו, אולם מעט מאוד מטבעות קריפטוגרפיים עומדים בתכונה זו. עם זאת, מונרו הוא מטבע מכוון לפרטיות. זה נותן למשתמשים שלו אנונימיות מוחלטת, וזה הציב אותו בחזית תעשיית הקריפטו.

המטבע הוא מטבע פרטיות בקוד פתוח שלא ניתן לעקוב אחריו בפומבי. שלא כמו רשתות חסימות אחרות, מונרו תכננה את רשת הבלוקצ’יין שלה להיות מוסתרת, ובכך הסתירה את פרטי העסקה של השולח.

לכן, אם אתה שולח X כמות XMR לחבר, זהותך והסכום שנשלח יוסתרו. עם זאת, היעד של כל עסקה גלוי בחשיש ההצפנה הייחודי שלה.

בשל אופיו הפרטי, הרבה אנשים טענו שמונרו עובד בדיוק כמו שצריך לביטקוין. עם זאת, הרבה אנשים לא יודעים איפה או כיצד לקנות מטבע מונרו, וזו הסיבה מאמר זה.

איך לקנות את מונרו

מדריך מהיר: איך לקנות את מונרו

 1. צור חשבון באתר Kraken
 2. אמת את חשבונך על ידי הגשת מסמכים רלוונטיים
 3. בחר תשלומי fiat לאחר אישור חשבונך. בחר אמצעי תשלום
 4. שלח פיאט או קראקן וקנה XMR
 5. או בחר פיקדון ביטקוין
 6. צור כתובת הפקדה ושלח את הכספים מארנק הביטקוין הקיים שלך לכתובת זו
 7. המר את הביטקוין ל- XMR

לך לקראקן

היכן ניתן לרכוש XMR – 5 הבורסות המובילות

רוב הבורסות המובילות אינן תומכות ב- XMR. למשל, אינך יכול לקנות את מונרו ב- Coinbase. עם זאת, המרכזיות הבאות יכולות לאפשר לך לקנות MXR.

NameDeposit Method קנה
קראקן

 • העברת מזומן אלקטרונית
 • העברה בנקאית (SEPA)
 • העברה בנקאית
 • משמורת אתנה
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

בינאנס

חילופי פיננסים

 • העברה בנקאית (ACH)
 • העברה בנקאית
 • מטבע מוצפן
 • כרטיס חיוב
 • העברה בנקאית
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

ביטפינקס

 • כרטיס אשראי
 • מטבע מוצפן
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

שינוי צורה

 • מטבע מוצפן
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

LocalMonero

 • מטבע מוצפן
 • כסף מזומן
 • Paypal
 • כרטיס אשראי
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

מדריך שלב אחר שלב לרכישת XMR 

בדיוק כמו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, ישנן דרכים שונות לקנות XRM. עם זאת, בשל אופיו הפרטי, מונרו לא ראה הרבה אימוץ בכל הנוגע לרישום בבורסות.

עם זאת, נבחן מקומות שוק ודרכים בהן אנו יכולים להשיג את מונרו.

שלב 1: צור ארנק XMR

לפני שתקבל XRM, ייתכן שיהיה עליך להחזיק ארנק כדי להחזיק את המטבעות שלך. הפתרון הטוב ביותר יהיה להשתמש בארנק קשיח; לדוגמא, Leger יכול להעניק לך שכבת אבטחה נוספת.

עם זאת, ארנקים קשים יכולים להיות יקרים למדי. לכן, ייתכן שתרצה לבחור בחלופות אחרות כגון שימוש ב- שולחן העבודה הרשמי של מונרו ארנק, או שאתה יכול גם להשתמש בארנק Monero שלי או בארנק Exodus.

אתה יכול גם להחליף BTC או מטבעות אחרים ב- XMR בארנק Exodus.

שלב 2: קנה במזומן.

כשמדובר בקניית מטבעות קריפטוגרפיים במזומן, מעט מאוד חילופי דברים מאפשרים לך להחליף יד ביד.

ובכל זאת, אתה יכול לקנות בקלות Monero עם USD בכספומטים Crypto. ייתכן שיהיה עליך לבקר ב- coinatmrader.com כדי למצוא את כספומט מונרו קרוב אליך. אתה יכול גם למכור את ה- XMR שלך במזומן, בהתאם למפרט הכספומט.

שלב 3: קנו באמצעות PayPal

אתה יכול לקנות Monero עם PayPal (גם Bitcoin כאן) באמצעות Monero Local. לשם כך יהיה עליכם לפתוח חשבון עם LocalMonero, שמגיע גם עם ארנק בחינם. בחר את אמצעי התשלום שלך בדף הבית.

LocalMonero היא פלטפורמת עמית לעמית, ותוכלו לבחור כל סוחר עם מוניטין טוב ומספר גבוה של עסקאות שניתן לקנות בהן. הקפד לקרוא את פרסומת המוכר ולהסכים לתנאי הסחר לפני שתלחץ על קנה.

ברגע שלוחצים על קנייה, יש חלון תשלומים זמין שבתוכו עליכם לשלם. לאחר ביצוע התשלום, לחץ על כפתור ‘שילמתי’ וה- XMR שלך ישוחרר מהנאמנות.

אתה יכול גם לקנות ביטקוין עם ה- PayPal שלך ולהמיר את הביטקוין למונרו.

שלב 4: קנה בכרטיס אשראי. 

אם אתה שוקל להשתמש בכרטיס האשראי שלך לרכישת מונרו, חילופי דברים כמו Kraken ו- Bitfinex יכולים לאפשר לך לעשות זאת. עם זאת, מומלץ לקנות ביטקוין עם כרטיס האשראי שלך ואז להמיר אותו לביטקוין.

בורסות כגון Binance לא יאפשרו לך לקנות את מונרו עם דולר ארה”ב. אתה יכול לקנות BUSD או BTC ב- Binance ולהמיר אותו ל- XMR. אתה יכול גם לקנות ביטקוין ב- CEX.io ולשלוח אותו לארנק Binance שלך ​​והמיר אותו עבור מונרו.

הארנקים הטובים ביותר להחזיק מונרו 

בחירת הארנק המתאים לשמירת המטבעות תלויה בגורמים משתנים. ארנק חומרה כמו לדג’ר אולי נראה כמו הבחירה הנכונה, אך רק אם הוא זול, ויש לכם אחזקות משמעותיות במונרו..

ובכל זאת, ארנק שולחני כמו My Monero או ארנק נייד כמו Exodus יכולים להתאים גם לשמירת המטבעות, במיוחד לגישה נוחה.. 

NameTypeBuy
מונרו שלי

לקוח שולחן עבודה דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ארנק GUI של מונרו

איך לקנות את מונרו

לקוח שולחן עבודה דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ספר חשבונות ננו ס

חוּמרָה דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ארנק יציאת מצרים

 • נייד
 • לקוח שולחן עבודה
דֵרוּג: 5

קבל ארנק

מידע נוסף על XMR [FAQS]

מה זה XMR?

XMR הוא המדגדג עבור מונרו, מטבע פרטיות. מונרו ידוע בהיותו פרטי, בלתי ניתן למעקב, פטרייתי ועסקאות עמידות בפני צנזורה. נכון לעכשיו מדורגת על 100 המטבעות המובילים כמספר 15 וניתן לסחור עבור מטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

האם XMR היא השקעה טובה?

מונירו אמנם לא פופולרי כמו שאר המטבעות המובילים, אך בקריפטאוברס הצליחה להחזיק את עצמה. זה די פופולרי בקרב מי שמאמין בפרטיות.

XMR אינו רשום בבורסות רבות, אך עדיין תוכל לסחור, לקנות ולהחזיק את המטבע בחלק מהבורסות שנדונו קודם לכן. כרגע הוא בין 100 המטבעות המובילים, והקהילה שלו די חזקה ולא נשלטת על ידי יוצריה. 

ראה גם: חיזוי מחיר של מונרו

האם מונרו בטוח לקנות?

מכיוון שמונרו הוא מטבע פרטיות, רוב אנליסטים הקריפטו טוענים כי משתמשים בו ברשת החשוכה. כמו כן, כמה בורסות לא רשמו את המטבע בתכונות הפרטיות שלו.

אם כי, בניגוד לדעה הרווחת, מונרו שואף ליצור קהילה בטוחה עבור המשתמשים בה. מונרו תוכנן באמצעות אלגוריתם CryptoNight לכרייה.

האלגוריתם משמש גם להפצת כסף וסדר עסקאות וכן להצבעה. פרטיות המשתמשים מוגנת באמצעות טבעת חתימה, טכנולוגיה שמטשטשת את זהות העסקאות שהופכת אותה לידיעת השולח והמקבל בלבד.

ניתן לכרות בקלות את מונרו במערכות הפעלה כמו Windows, macOS, Linux ו- Android. היזמים שואפים גם ליצור רשת משתתפת, ומשתמשיה קובעים את צמיחת המטבע מכיוון שהם לא השקיעו בעצמם שום נכס..

מהו הארנק הטוב ביותר לחנות מונרו

ישנם ארנקים מרובים שבהם אתה יכול להשתמש בעת אחסון ה- Monero שלך, אך אין להשתמש בבורסה לאחסון המטבעות שלך מכיוון שהם פתוחים לפריצות..

אתה יכול לבחור לקוח שולחן עבודה או ארנק קריפטו נייד. אבל הארנק הטוב ביותר לאחסון ה- XMR לאחר שתלמד כיצד לקנות את מונרו הוא ארנק חומרה.

אתה יכול לאחסן את המטבעות שלך במצב לא מקוון, וכשאתה צריך לבצע עסקה, אתה יכול לשלב אותה באופן מקוון. ניתן להשתמש בארנקי חומרה כמו Ledger Nano S בכדי לשמור על המטבעות שלך איתך ובטוח. 

סיכום 

מלבד מונרו, ישנם מטבעות פרטיות אחרות, דאש ו- Z-Cash. עם זאת, מונרו זוכה לדירוג גבוה בכל הנוגע לאיכויות פרטיות ואנונימיות. הטכנולוגיה המשמשת בתכנון מונרו יש להוביל נגד האחרים.

עם השימוש ב RingCT, חתימות צלצולים וכתובות דמויי התגנבות, הצליחה מונרו לעמוד במילה שלה להיות מטבע פרטיות. מטעמי בטיחות, אתה לא צריך לאחסן את המטבעות שלך בבורסה.

אתה יכול להשתמש בארנק חומרה כמו Ledger או MyMonero.com כדי לאחסן את המטבעות שלך. כמו כן, בהתחשב בכך שקשה להשיג בורסות המאפשרות לך לקנות את מונרו, ייתכן שתרצה לעמוד בקפדנות בדרישות הדרושות לרכישה מיידית של מונרו..

נכון לעכשיו, מונרו מדורגת במקום ה -15 על 100 המטבעות הראשונים ב- coinmarketcap.com ועובדת טוב יותר מסימני פרטיות אחרים.. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me