מאז השקתו בשנת 2009 הפך הביטקוין למדיום חליפין מוכר במדינות רבות בעולם. עם זאת, למרות אימוץ הביטקוין והשימוש העצום בו, הרבה אנשים לא יודעים לקנות ביטקוין בכרטיס אשראי.

זה אולי נשמע מפתיע, אך אין זה אלא האמת. מרבית חילופי הצפנה מציעים אמצעים שונים לרכישת ביטקוין. עם זאת, קנייה באשראי שלך נראית הדרך הקלה והבטוחה ביותר עבור רוב האנשים.

יש אפשרות לקנות עמית לעמית, אך לעיתים משתמשים עשויים למצוא את ההליך כל עוד ההחלפה עשויה לשמש כנאמנות ולהחזיק במטבעות / פיאט בעודם ממתינים לאישור הקונה / המוכר שהוא קיבל את ה- BTC. או דולר ארה”ב.

סקירה זו תבחן בורסות שונות שיכולות לאפשר לך לקנות ביטקוין, כמו גם כיצד לקנות BTC מפלטפורמות אלה.

מדריך מהיר: כיצד לקנות ביטקוין בכרטיס אשראי

 1.   היכנס לאתר CEX.io
 2.   הירשם באמצעות הדוא”ל שלך ואשר את חשבונך באמצעות מספר הטלפון שלך.
 3.   הזן את הוכחת הזהות שלך, ארץ המגורים, בחר את צורת הזיהוי שלך והעלה תמונות של המסמכים שלך.
 4.   צלם סלפי של עצמך אוחז במסמך והעלה את התמונות.
 5.   לאחר הזיהוי, עליך לאמת את כרטיס האשראי שלך. מלא את המידע בכרטיס האשראי שלך והעלה והעלה סלפי של עצמך המחזיק בכרטיס האשראי.
 6.   קנו קריפטו עם הכרטיס שלכם

עבור אל Cex.IO

היכן ניתן לרכוש חליפות 5 של ביטקוין

NameDeposit Method קנה
ביטפינקס

 • כרטיס אשראי
 • מטבע מוצפן
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

בינאנס

חילופי פיננסים

 • העברה בנקאית (ACH)
 • העברה בנקאית
 • מטבע מוצפן
 • כרטיס חיוב
 • העברה בנקאית
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

הואובי העולמי

 • כרטיס אשראי
 • מטבע מוצפן
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

Coinbase Pro

 • מטבע מוצפן
 • כרטיס אשראי
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

קראקן

 • מטבע מוצפן
 • כרטיס אשראי
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

מדריך שלב אחר שלב לרכישת ביטקוין בכרטיס אשראי

בתחילה, רכישת ביטקוין לא הייתה כל כך קלה. למעשה, בשנת 2010, לאסלו האניץ ‘קנה שתי פיצות של פאפא ג’ון תמורת 10,000. בורסת הביטקוין הראשונה Bitcoinmarket.com כבר לא קיימת; ובכל זאת, זה נתן מקום להיוולד חילופים נוספים, ולאנשים גישה קלה לביטקוין.

לכן, בעת רכישת ביטקוין, תזדקק לבורסה לרכישת ה- BTC שלך וארנק שיחזיק את המטבעות שלך. ניתן לקנות ביטקוין בשיטות תשלום מסורתיות כגון העברה בנקאית, תשלומי חיוב או כרטיס אשראי, תשלומים במזומן, או אפילו באמצעות כספומט ביטקוין..

עם זאת, ישנם חסרונות לרכישת ביטקוין. מרבית המדינות אישרו פלטפורמות ביטקוין, ובנקים מגבילים גם שימוש בכרטיסי אשראי או חיוב בעסקאות מסוימות.

קיים גם החשש שאנשים נמנעים מתשלום מיסים באמצעות ביטקוין, מה שהוביל למדינות מסוימות בארה”ב שהטילו סנקציות על כמה פלטפורמות ביטקוין..

קניית ביטקוין מביננס

Binance הושק בשנת 2017 על ידי צ’אנגפנג ג’או, שהיה בעבר ב- OKCoin. הבורסה הצליחה לגייס זרע של 15 מיליון דולר במהלך הצעת המטבע הראשונית שלה (ICO) ביולי 2017.

החיסרון בשימוש בבורסת Binance הוא שיש הגבלה על המשתמשים ברוב המדינות בארה”ב. ההגבלה אינה כוללת את ניו יורק, וושינגטון, אלבמה, אלסקה, פלורידה, קונטיקט, ג’ורג’יה, הוואי, איידהו, טקסס, לואיזיאנה, צפון קרוליינה, ורמונט..

עם זאת, עבור משתמשים אחרים, BTC יכול להיות נמוך עד 50 דולר ואף 20,000 דולר. למטה תוכלו לראות כיצד לקנות ביטקוין בכרטיס אשראי ב- Binance.

שלב 1: עליך ליצור חשבון עם Binance ואז לאמת על ידי מסמכי זיהוי.

שלב 2: לחץ על “קנה במזומן” בדף הבית. יופנה לבחור לקנות עם P2P או עם כרטיס האשראי והחיוב שלך.

כיצד לקנות ביטקוין בכרטיס אשראי

שלב 3: הזן את כמות הביטקוין שאתה רוצה לקנות, קרא את התנאים וההגבלות, ואשר את הזמנת הביטקוין שלך.

פתק: לבינאנס מספר ספקי תשלומים של צד שלישי שהיא משתמשת בתשלומי כרטיסי האשראי שלה. הם כוללים סימפלקס, Koinal, Trusttoken, Paxos, and Banxa. נשתמש בסימפלקס כדוגמה שלנו.

שלב 4: הזן את פרטי החיוב וכרטיס האשראי שלך. יהיה עליך להזין כמה פרטים אישיים ב- Simplex וכן לאמת את מספר הטלפון שלך כדי לקבל קוד OTP. לאחר שתזין את הקוד, ייקח בערך 2-5 דקות להכניס את הביטקוין לארנק שלך.

קניית ביטקוין מ- COINBASE

Coinbase מספק תמיכה למעל 100 מדינות והיא אחת מחילופי הצפנה המובילים בעולם. אתה יכול אפילו לקבל ולשלוח ביטקוין אם המדינה שלך אינה ברשימה הנתמכת.

עם זאת, ייתכן שלא תוכל לקנות ביטקוין. בורסת הקריפטו מבוססת סן פרנסיסקו הוקמה ב -20 ביוני 2012 על ידי בריאן ארמסטרונג ופרד ארסם.

כך לרכוש ביטקוין עם כרטיס אשראי ב- Coinbase.

שלב 1: צור חשבון Coinbase וקבל אימות

שלב 2: עבור לדף אמצעי תשלום

שלב 3: בחלק העליון של דף התשלום, לחץ על “הוסף כרטיס אשראי / חיוב”.

שלב 4: הזן את פרטי כרטיס האשראי וכתובת החיוב שלך, שעליהם להתאים לכתובת הכרטיס.

שלב 5: אתה יופנה לחלון שאומר כי כרטיס האשראי נוסף. כעת תוכל ללחוץ על כפתור “קנה” לרכישת ביטקוין.

פתק: משתמשים בארה”ב יכולים להשיג ביטקוין רק באמצעות העברה בנקאית, כרטיס חיוב ו בנקאי. עבור משתמשים בבריטניה ובאירופה, אפשרות כרטיס האשראי זמינה רק אם הכרטיס תומך בתלת מימד מאובטח.

קניית ביטקוין מ- OKEx

OKEx היא אחת מפלטפורמת חילופי הקריפטו והנגזרים הגדולים בעולם. הוא הושק בשנת 2014 וממוקם במלטה. כך לרכוש ביטקוין עם כרטיס אשראי OKEx.

שלב 1: הירשם וצור חשבון ב- OKEx. תזדקק לקוד מהדואר האלקטרוני שלך כדי לרשום את חשבונך.

שלב 2: אמת את חשבונך על ידי לחיצה על אבטחה ומסירת מסמכי זיהוי. יהיה עליך לעבור שלוש רמות של אימות, כולל הזנת שלושה קודים, SMS, דוא”ל ומאמת גוגל לפני שתוכל לקנות bitcoin עם כרטיס האשראי שלך..

שלב 3: לחץ על סחר מהיר.

שלב 4: בחר את המטבע שאליו אתה רוצה לשלם ואת כמות הביטקוין שאתה רוצה לקנות

שלב 5: בחר בכרטיס האשראי שאיתו ברצונך לשלם, כרטיס מאסטר או ויזה.

שלב 6:  בחר “קנה BTC”

שלב 7: לחץ על “היסטוריה” כדי לבדוק את ההפקדה שלך.

הארנקים הטובים ביותר להחזיק ביטקוין (BTC)

בבחירת ארנק לאחסון הביטקוין שלך, יש לך מגוון רחב של ארנקים לבחירה. שלא כמו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, לביטקוין יש מגוון רחב של ספקי שירותי ארנקים שתוכלו לבחור מהם.

אך, למען מאמר זה, נבחן רק כמה. אתה יכול להחליט לשמור את הביטקוין בארנק חומרה או נייר, בארנק שולחן עבודה או בארנק נייד.

עליך לשים לב כי שמירת הביטקוין שלך בבורסה אינה בטוחה, ואם אינך מחזיק את המפתחות הפרטיים לארנק שלך, אינך הבעלים הכולל של הביטקוין..

NameTypeBuy
בלוקצ’יין

 • אנדרואיד, IOS
 • לקוח שולחן עבודה
דֵרוּג: 5

קבל ארנק

סֵפֶר שֵׁמוֹת

 • לקוח שולחן עבודה
 • אנדרואיד, IOS
דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ספר חשבונות ננו ס

 • חוּמרָה
דֵרוּג: 5

קבל ארנק

Coinbase

 • אנדרואיד, IOS
 • לקוח שולחן עבודה 
דֵרוּג: 5

קבל ארנק

כיצד לקנות ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי [FAQS]

מה זה ביטקוין?

נוצר בשנת 2009, הביטקוין הוא מטבע מבוזר שאינו מגובה על ידי הבנק המרכזי של אף מדינה בעולם. זהו סוג של מזומנים אלקטרוניים שניתן לשלוח ממשתמש אחד לשלישי בצורה עמית לעמית שמאפשרת בלוקצ’יין, מה שמבטל את הצורך במגשרים מסורתיים.

האם ביטקוין הוא השקעה טובה?

כן זה כן. בזמן השקתו ערך הביטקוין אפס דולר. אך עד שנת 2017, מחירו של ביטקוין אחד היה כ -20,000 דולר, שכן בזמן כתיבת הביטקוין עלות ביטקוין אחד היא 11,575 דולר. זה נחשב לאחת ההשקעות הטובות ביותר של העשור.

סיכום

ניתן להשתמש בביטקוין למגוון רחב של פעילויות, כולל תשלום עבור שכר לימוד, מלונות וכרטיסי טיסה וכן במסעדות. להחזיק קצת ביטקוין בקופתך כהשקעה הוא גם רעיון מצוין.

ניתן להשתמש בביטקוין גם לסחר כנגד מטבעות חלופיים אחרים ופיאט. עכשיו שאתה יודע לקנות ביטקוין בכרטיס אשראי, אתה יכול להתחיל את מסע ההצפנה שלך.

זכור תמיד לשמור על המפתחות הפרטיים והסיסמה שלך. ישנן גם אפשרויות אחרות לרכישת ביטקוין בכרטיס אשראי כמו שימוש בכספומט ביטקוין, אליו אתה יכול ללכת לקנות אותו פיזית.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me