דגלי השבוע האדומים

ערך דה-פי (הכספות של VALUE $ סבלו מניצול הלוואת פלאש בסך 6 מיליון דולר, בדומה לזה של הארווסט

אלמלא הראלי של הביטקוין האחרון, זה יכול היה להיקרא עונת האק. יותר ויותר פרויקטים, במיוחד במימון מבוזר (DeFi), מותקפים ונראה כי שום חוזה חכם כבר אינו בטוח.

ב- 14 בנובמבר בשעה 10:45 EST, שעות ספורות לאחר שחרורו של שלב הכספת שנחגג בטוויטר כ- “הביטחון הגבוה ביותר, התמורה הטובה ביותר והקהילה הגדולה ביותר“בקריפטו, הלוואת פלאש מורכבת” כפולה ” לִתְקוֹף ניצלה את הכספת של MultiStables של פרוטוקול ValueDefi. במה שהוגדר מאוחר יותר כאחת ההתקפות המורכבות ביותר שנראו ב- DeFi, ההאקר השתמש בשתי הלוואות פלאש, עם Aave ו- Uniswap, כדי לגנוב 6 מיליון דולר..

שלאחר המוות מאמר על ידי הצוות הסביר מה קרה: ההתקפה לקחה 80,000 ETH באמצעות הלוואת בזק על Aave, קנתה 116 מיליון DAI ו- 31 מיליון USDT, הפקידה 25 מיליון DAI בכספת, קיבלה 24 מיליון mvUSD והחליפה 91 מיליון DAI ו- 31 מיליון USDT ל- USDC. ה- mvUSD נשלף אז מ- DAI ו- 80,000 ETH בתוספת דמי שהוחזרו ל- Aave. לבסוף, 33 מיליון DAI נקנו בחזרה ו -2 נשלחו חזרה למפיץ (כפי שקרה פעמים אחרות לאחרונה). האשם עשה זאת על ידי ניצול נקודות התורפה בקמרונות ה- Value DeFi.

דולר המקור ($ OUSD) איבד מיליונים במתקפת פלאש

שלושה ימים לאחר מכן, הגיע תורו של דולר אוריג’ין ($ OUSD) להיות מותקף.

ה פרויקט stablecoin מניב תשואה סבל מהפסד כספים של 7 מיליון דולר, מיליון דולר מתוכם היו פיקדונות של מייסדי מקור, העובדים והחברה עצמה. הצוות עדיין בוחן בדיוק כיצד בוצעה ההתקפה, אך הם חושדים כי מדובר בעסקת הלוואת בזק שנראית שורש ההתקפה..

לכאורה, בעקבות הפיגוע הצליח ההאקר למכור חלק מה- OUSD, DAI ו- ETH שנגנבו ב- Uniswap וב- Sushiswap. התוקף שוטף גם את הכספים הגנובים באמצעות RenBTC.

אתה יכול לקרוא את ההסבר המפורט לניצול בעדכון זה מאמר על ידי צוות המקור.

זו הייתה מתקפת ההשאלה המהירה החמישית של דפי בחודש האחרון, אחרי Harvest Finance, Akropolis, CheeseBank ו- Value.

בסך הכל, על פי CipherTrace, פריצות של Defi נזקפות לסביבות 100 מיליון דולר בשנת 2020 עד כה.

נוזל Exchange Crypto אומר נתוני משתמשים שנחשפים אולי בהפרת אבטחה

כפי ש רשמית אישר, Exchange crypto נוזל כפי שנפרץ ב -13 בנובמבר.

ההתקפה כללה בכך שאחד מספקי האירוח העביר באופן שגוי את שליטת החשבון ואת הדומיין לשחקן זדוני שקיבל גישה לחלק מחשבונות הדוא”ל הפנימיים. הפרה זו הביאה לחשיפה לנתוני המשתמשים. כפי שאמרו:

“אנו מאמינים כי השחקן הזדוני הצליח להשיג מידע אישי ממאגר המשתמשים שלנו. זה עשוי לכלול נתונים כגון הדוא”ל שלך, השם, הכתובת והסיסמה המוצפנת שלך. אנו ממשיכים לחקור האם השחקן הזדוני גם השיג גישה למסמכים אישיים שנמסרו ל- KYC כגון תעודת זהות, סלפי והוכחת כתובת, ויספק עדכון לאחר סיום החקירה. “

זה עלול להוביל לגניבות זהות, הודעות דואר זבל ונסיונות דיוג. למרות שהצוות לא מאמין שהוא יהווה איום מיידי על המשתמשים בו, הם מציעים “שכל לקוחות Liquid ישנו את הסיסמה ואת אישורי 2FA שלהם בנוחות המוקדמת ביותר”.

החקלאות של UNI מסתיימת … מה יקרה אחר כך?

כאשר החקלאות של UNI $ הסתיימה בתכנון המתוכנן ב -17 בנובמבר, היו ספקולציות לגבי המחיר העתידי של ETH $ ושל אסימון Uniswap. מתהווה, וה שיחת הקהילה הראשונה של Uniswap לא הצליחו לקבוע שום החלטה מוגדרת על צעדיה העתידיים של הפלטפורמה. יותר משווי שני מיליארד דולר היו נעולים בארבע בריכות שהעניקו תגמולים של UNI (ETH-DAI, ETH-USDC, ETH-USDT, ETH-WBTC); כל הכסף שנועד לזרום חזרה לשוק. מכיוון שמחיר ETH דולר היה באמצע 300 דולר לפני תחילת החקלאות בספטמבר, רבים חששו ממזבלה קרובה מאחר שאנשים יחליפו אותו למטבעות יציבים או לאלטקוינים מושכים יותר להשקעה. מחיר לא היה הדאגה היחידה עבור Uniswap, מכיוון שכל הכסף המאוחד הזה פירושו החלקה איטית מאוד גם בדקס..

כדי לנצל את הרגע, Sushiswap ($ SUSHI) הוכרז עלייה בתגמולים לאותן ארבע בריכות בפלטפורמה שלהן. שעה לאחר מכן בדיוק קידם היידן אדמס (ממציא Uniswap) חדש הצעה להמשיך בתגמולים למשך חודשיים נוספים במחצית קצב התפלגות הג’נסיס. ההצעה ממתינה כעת לשלב בדיקת הקונצנזוס, לפני שהחקלאות תוכל להתחיל מחדש ב -4 בדצמבר.

Sushiswap ו- Uniswap TVLSushiswap ו- Uniswap TVL (אשראי תמונה: דופק דפי)

בינתיים, כפי שניתן לראות בתמונה הבאה, ה- Uniswap TVL צנח משמעותית בהוצאות של Sushiswap, שהגדילו והגיעו לערך נקי דומה לזה של המתחרה העיקרית שלה..  

הביטקוין ממשיך בעצרתו

לאחר הבחירות בארה”ב, גם אם התוצאה עדיין שנויה במחלוקת, $ BTC ממשיכה בעצרתה כאילו לא היה אכפת לה פחות. בימים האחרונים שווי השוק שלה הגיע אפילו ל- ATH של 350 מיליארד דולר, ועולה על השיא הקודם ב -16 בדצמבר 2017 (בגלל אינפלציה של BTC דולר, גם אם המחיר אינו ב- ATH יש יותר מטבעות במחזור מאשר לפני 3 שנים, וכתוצאה מכך שווי שוק גבוה יותר). המחיר כרגע מעל $ 18,000! סוף סוף!

טבלת מחירים של ביטקויןטבלת מחירים של ביטקוין (אשראי תמונה: קואינגקו)

כאשר $ BTC גדל לאחרונה, אפשר היה להמר שהתקשורת תתחיל לסקר גם את החדשות, וזה בדיוק מה שקרה. ראינו BBC, הכסף המהיר של CNBC, CNN ועוד רבים וראיינים “מומחים” ומשערים על ה- ATH הבא, יחד עם הרבה ממים ישנים וחדשים המשותפים בכל מקום. עם כיסוי רחב ויותר קמעונאים עולים לסיפון מחשש להחמיץ (שירות הקריפטו של Paypal השיג נפח מסחר של 25 מיליון דולר בחודש הראשון מאז ההשקה) יכול להיות שזה שהצמרת (המקומית) מתקרבת?

בזמן שכל זה קרה, נראה שהדברים עבור הכורים הסינים לא כל כך טובים. וו בלוקצ’יין דיווחו כי 75% מהכורים שנבדקו נאבקים בתשלום חשבונות החשמל שלהם. זאת בשל המגבלות שממשלת סין מחילה על הצפנה המקשה מאוד על קנייה ומכירה של CNY דולר. כורים רבים ראו את כרטיסי הבנק שלהם קפואים או מכונותיהם נסגרות מכיוון שלא היה להם מזומן לשלם את חשבון החשמל.

לכן ישנן גם השערות כי העצרת הגדולה הזו לא הונעה רק מעלייה בביקוש, אלא גם מכיוון שפעילות המזבלה של הכורים, שיוצרת לחץ מכר מתמיד, האטה..

מה מזלג במזומן ביטקוין?!

ב -15 בנובמבר מזומן ביטקוין ($ BCH) עבר שדרוג פרוטוקול, כפי שהוקם על ידי מפת דרכים.

עדכון זה הכיל Hard Fork אשר פיצל את השרשרת לשניים, BCHN ו- BCHA לאחר בלוק מס ‘661647. הסיבה לכך שזה קורה בגלל מחלוקת על המצב הנוכחי של הבלוקצ’יין בין צומת הביטקוין מזומנים לבין קהילות הביטקוין מזומנים לאחר שנדחה עדכון שהוצע על ידי אמאורי סכט (ABC). נראה ש- $ BCHN יהיה החלק הדומיננטי שכן 80% מהכורים הראו תמיכה לפני הפיצול וכעת 667 חסימות קדימה.

זה לא המזלג הראשון של $ BCH כפי שהוא, בעצמו, התוצאה של ביטקוין מזלג בשנת 2017.

איך מתנהל מירוץ ההימורים של ETH2?

פחות משבוע לפני המועד האחרון, ה- ETH שהונחה על פני Ethereum 2 הם פחות ממחצית מהנדרש כדי להפעיל את תחילת שלב המשואות 0. כצפוי מקורות רבים, הקהילה מצפה לעלייה מכריעה בשיעור ההפקדות ב הימים האחרונים לפני המועד האחרון. אם דרישות המינימום יתקיימו עד ה- 24 בנובמבר, ETH2 יושק ב -1 בדצמבר, אחרת הוא יתחיל אוטומטית 7 ימים לאחר עמידת הסף.

לאחרונה AMA, דני ריאן, חוקר הליבה בקרן את’ריום ענה לחששות המשתמשים מהאפשרות של השקה כושלת. ריאן אומר שלקרן יש פיתרון, שהוא להתאים את הסף לסביבות 100k + ETH, שלדעתם הוא מספיק. זה ימנע מלהשאיר את ה- ETH המסודר בלימבו. ריאן ציין גם כי עבור אלה שהשקיעו, יהיו תגמולים גבוהים עבור המאמצים המוקדמים הללו. שֶׁלָהֶם דף Github נכנס לפרטים נוספים על חלופות אחרות.

להלן 5 דברים שאתה צריך לדעת על ETH 2.0

כמו כן, למדו עוד על מירוץ ההימור הזה וההשלכות הפוטנציאליות שלו:

פוסטר יוטיוב האם Ethereum 2.0 (ETH) יושק בהצלחה?

OKEx Exchange מחדשת סוף סוף משיכות!

יותר מחודש לאחר בורסת אוקקס החליטו להשעות את כל משיכות המטבעות הקריפטוגרפיים, הצוות הודיע ​​זה עתה כי הפעילות תיפתח מחדש ב 27 בנובמבר או לפני כן. הם גם מרגיעים כי 100% מכספי המשתמשים בטוחים.

ה הודעה רשמית אישר כי אחד מבעלי המפתחות הפרטיים של אוקקס משתף פעולה עם הרשויות במקרה שלא קשור לבורסה עצמה. הם ציינו כי למרות ש- “OKEx השתמשה תמיד במנגנון גיבוי למחזיקי מפתחות פרטיים כדי להבטיח שכל בעל מפתח פרטי יכול להפעיל את הפעלת המפתח הפרטי לגיבוי במקרה של אי כושר לטווח ארוך, כגון מוות או אובדן זיכרון”, זה תרחיש מסוים תפס אותם מכל משמר מכיוון שלא הוכנה שום אסטרטגיה.

מסעות נאמנות משמעותיים יוכרזו כאות תודה לקהילה.

עקוב אחר הסיפור המתפתח של OKEx כאן.

התרחשויות בשידור חי: ראיונות, מתנות ועוד!

  • מדוע אנו זקוקים לפרטיות ולגודל על הבלוקצ’יין? פרטיות היא הקפיצה הגדולה הבאה לטכנולוגיית הבלוקצ’יין, שניתן להשתמש בה כדי לאפשר שיתוף נתונים אנונימי, חילופי דברים ללא ריצה קדמית והפגיעות האמיתית של אסימונים. שוחחנו עם פרופ ‘שחר שיר על הצורך בשמירת פרטיות על חוזים חכמים וכיצד מיישמים זאת פרוטוקול נווה מדבר ($ ROSE): https://youtu.be/JQzKKOV_ycA

  • אחרי חודשים של עבודה האתר החדש שעוצב מחדש קם !! https://boxmining.com/
  • יש לנו שיתוף פעולה נהדר עם צוות DuckDao לסיכוי לזכות (לדעתנו) ב- NFT הטוב ביותר אי פעם!

אירועים קרובים

* כל הזמנים הם ב- UTC אלא אם כן צוין אחרת

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me