טרזור ​​דגם טיטרזור ​​דגם טי

Trezor Model T הוא ארנק חומרה מטבעות קריפטוגרפי מהדור השני המיוצר על ידי מעבדות סאטושי. ארנקי הביטקוין ו- Altcoin פועלים באמצעות קושחה חדשה בשם TREZOR Core, המאפשרת פיתוח מהיר יותר של תכונות חדשות.

בסקירה זו נבחן את התכונות של ארנק החומרה, המטבעות הקריפטוגרפיים שהוא תומך בהם, ואם כדאי לקנות או לא.

אם ברצונך ללמוד כיצד להתקין ולהתקין את דגם ה- Trezor T שלך, עיין במדריך ההתקנה השלם שלנו כאן.

או עיין בסקירת הווידיאו שלי למטה.

התכונות העיקריות של Trezor Model T

  1. מָסָך: LCD צבעוני בהיר – 240 × 240 פיקסלים;
  2. קישוריות: מחבר USB-C לחיבור למחשב או לטלפון הנייד;
  3. תמיכה בנייד: תמיכה ב- Android דרך מנהל Trezor; ו
  4. תאימות ארנק חיצוני: תומך ב- MyEtherWallet ובכמה אחרים.

טרזור ​​דגם T בתוך הקופסהבתוך הקופסה

מאפייני אבטחה

סיסמאות במכשיר נעולות בנפרד באמצעות מנהל הסיסמאות Trezor באמצעות המקשים הדיגיטליים של המשתמש. המכשיר יכול גם לתפקד כאסימון חומרה U2F, המאפשר לטרזור ​​לנצל את המסך ולהודיע ​​למשתמש על כל בקשת אימות לפני שהוא מאשר זאת..

טרזור ​​יצר את זרעי ההתאוששות הסטנדרטיים (BIP32 / 39/44), המאפשרים למשתמשים לשחזר את כל הארנק שלהם בעזרת זרעי ההתאוששות שלהם בת 12 מילים..

בדומה ל- Trezor One, ל- Model T יש תכונת ביטוי סיסמה כך שמשתמשים ייצרו ארנק חדש. כדי לגשת לארנקים המוגנים על ידי ביטוי סיסמה, המשתמשים יידרשו להזין את ביטוי הסיסמה שלך בנוסף ל- PIN האבטחה שלך.

אז נגיד שגנב דורש ממך לתת להם גישה למכשיר שלך. אתה יכול לתת להם את קוד ה- PIN שלך כדי לגשת לארנק עם פחות כספים. בינתיים עיקר נכסי הצפנה שלך מאוחסנים בבטחה מאחורי ארנקים מוגנים על ידי סיסמה.

האם ניתן לפרוץ את טרזור?

מעבדות האבטחה של קראקן הוכרז הם פיתחו דרך חדשה לפרוץ למכשירי טרזור ​​תוך 15 דקות מההתקנה הפיזית של המכשיר. הם עשו זאת באמצעות תקלות מתח באמצעות מכשיר ופיצוח קוד ה- PIN באמצעות סקריפט פייתון מותאם אישית, שיחשוף את זרע ההתאוששות. על פי נתוני מעבדות האבטחה של קראקן, ההתקפה עושה שימוש בפגמים מובנים בתוך המיקרו-בקר של טרזור. לכן יהיה קשה לטרזור ​​לתקן את הפגיעות מבלי לעצב מחדש את החומרה ולהוציא מכשיר חדש.

ב תשובה, טרזור ​​ציין כי ההתקפה אינה יכולה לעבוד מרחוק ואם משתמשים מפעילים את תכונת ביטוי הסיסמה במכשיר. טרזור ​​גם הרגיע משתמשים כי גישה פיזית מהווה רק איום על 6-9% ממשתמשי הקריפטו.

עדכון הקושחה של Trezor Model T 2.3.0 – האם הוא מתקן את פריצת מעבדות האבטחה של Kraken?

באמצע אפריל 2020 הודיעו Trezor Model T על האחרונה שלהם עדכון קושחה ל- ver. 2.3.0 המציג עדכונים על אמצעי האבטחה שלהם. לפני שנשיב אם היא יכולה לפתור את הפריצה בת 15 הדקות שפותחה על ידי מעבדות האבטחה של קראקן מוקדם יותר השנה (ראה סעיף לעיל), בואו נסתכל על התכונות הללו.

העדכונים החדשים כוללים 2 עדכוני ביטוי סיסמה ראשית, מאפשרים שמירה על ביטוי סיסמא זמני, כך שתוכל לעבור בין הארנקים השונים המוגנים על ידי סיסמתך בעת השימוש במכשיר. מטמון ביטוי הסיסמה הוא זמני בלבד, כך שברגע שאתה מנתק את ההתקן, שום דבר לא נשמר. שנית, כעת המשתמשים יתבקשו לבחור כיצד להזין את ביטוי הסיסמה שלהם במכשיר עצמו, ולא במחשב או בטלפון שלך..

תכונות חדשות בולטות הוא מחק קוד אשר פועל כ- “PIN להרס עצמי”. כאשר מכניסים אותו למכשיר עצמו או למחשב או לטלפון, קוד המחיקה מוחק את כל הנתונים הפרטיים מ- Trezor ומאפס את המכשיר לברירות המחדל של היצרן. Trezor מציע למשתמשים לכתוב את קוד הנגב איפשהו ליד המכשיר שלך כ- PIN decoy, כך שאם גנב ינסה לפתוח את המכשיר שלך, הם יגרמו ל- Trezor למחוק את עצמו.

ה הגנה על כרטיס SD התכונה נועדה לשמש הגנה נוספת מפני התקפות פיזיות על דגם ה- Trezor T. כאשר תכונה זו מופעלת, “סוד” שנוצר באופן אקראי נשמר על ה- microSD שמוכנס ל- Trezor שלך. “סוד” זה אינו נושא מידע על הזרע או ביטוי הסיסמה של טרזור ​​שלך והוא ערך אקראי לחלוטין. עם התכונה, יהיה עליכם להכניס את כרטיס ה- SD לטרזור ​​כדי לשלב את ה”סוד “עם ה- PIN ולפענח את הנתונים השמורים בטרזור. לפיכך תדרוש מכרטיס ה- SD וגם מ- Trezor לפתוח אותו ולגשת למטבעות הקריפטוגרפיים שלך. כדי שתוכל להפעיל את התכונה הזו ולשמור את כרטיס ה- SD והטרזור ​​שלך במיקומים נפרדים אם אתה מודאג מהתקפות פיזיות.

ממחקרנו טרזור ​​לא הגיבה ישירות אם עדכון קושחת האבטחה האחרון שלהם מתקן את הפריצה שהגה מעבדות האבטחה של Kraken. כאמור, לא ניתן לפתור את הפגיעות שזוהתה על ידי Kraken אלא אם כן תוכנן החומרה מחדש. כך שעדכוני הקושחה האחרונים יכולים רק בעקיפין להאקרים להתקשות יותר במכשיר שלך אך לא לפתור את פגיעות הליבה. העובדה שלקח לפרקן רק 15 דקות של גישה פיזית למכשיר לפרוץ אותו, והצעתם כי הכלי התקלה יכול להיות מיוצר בהמוניה למכירה בסביבות 75 דולר ארה”ב ממשיכה להיות מדאיגה ביותר. מסיבה זו, בעוד אנו מעריכים את מאמצי המעבדה של סאטושי להמשיך ולשפר את המכשיר, איננו יכולים להחזיר את ציון האבטחה שניתן לטרזור ​​לפני שהתגלה פריצת Kraken..

אבטחה 3/5

תמיכה במטבע רב

Trezor Model T נועד לטפל בלמעלה מאלף מטבעות קריפטוגרפיים כולל פופולריים כמו Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold ועוד. עדכונים שוטפים משפרים את התכונות ומאפשרים מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים עוד יותר. יתרון אחד של ה- Trezor על פני ארנקים אחרים הוא שכל המטבעות נגישים ללא צורך ב”התקנה “של יישומים בודדים – זה מפשט את השימוש הכולל במכשיר.

לבדיקת רשימת השוואה בין מטבעות הנתמכים על ידי Trezor ו- Ledger, עיין ברשימת טבלת המטבעות הנתמכת האולטימטיבית שלנו.

טרזור ​​דגם טי תומך באלפי מטבעות קריפטוגרפיים

נכון לעכשיו Trezor אינו נתמך על ידי חילופי מבוזרים כגון Binance DEX, IDEX אוֹ סוויטצ’או חילופי דברים.

תמיכה רב-מטבעית 3/5

תמיכה בארנק צד שלישי

ארנק Exodus מציע תמיכה ב- Trezor, ומאפשר תכונות Exchange

ארנקים של צד שלישי כמו ארנק אקסודוס מציע תמיכה בטרזור ומאפשר גישה לארנק החומרה בתוך אקסודוס. המשמעות היא שמשתמשים יוכלו לבחור בין ממשקי ארנק שונים וליהנות מתכונות ייחודיות המוצעות רק על ידי אקסודוס, כגון החלפה ישירה של מטבעות..

עיצוב חומרה

המכשיר קומפקטי יחסית בגודל 2.52 אינץ ‘x 1.54 אינץ’ x 0.39 אינץ ‘(64 מ”מ x 39 מ”מ x 10 מ”מ) ושוקל 0.56 עוז (16 גרם).

יש לו גם גודל LCD של 240 x 240 פיקסלים.

באמצעות מסך ה- LCD המשתמשים יכולים לערוך ולהגדיר את הארנק בהתאם לטעמם.

העיצוב המלוטש הופך אותו לשדרוג לדגם One הקודם. במקום לחצנים, יש למכשיר מסך מגע זמין לנוחות השימוש.

עם זאת אני מוצא שמסך המגע עדיין קטן ויכול להיות קשה לשימוש. בסופו של דבר הסתפקתי בלחיצה על המסך עם האצבע הוורודה שלי.

אגודל טרזור ​​דגם T לקנה מידהאגודל לאבנית

המכשיר עובד עם מגוון רחב של מערכות הפעלה. לפיכך, למשתמשים לא תהיה בעיה לחבר אותו ל- Windows, Linux, MacOS. יש להם גם תוספי Chrome הזמינים למי שרוצה להשתמש בו. ממשק המשתמש נותן למשתמשים אפשרות לשנות את השפה ולהציג עסקאות דרך מסך המגע.

תכנון חומרה 5/5

קלות שימוש 4/5

ניידות

המכשיר תומך במכשירי אנדרואיד ניידים וניידים. כרגע אין תמיכה ב- iOS.

משתמשים יצטרכו להוריד את מנהל טרזור מחנות Google Play, המאפשרת להם לנהל את הארנק מהטלפונים הניידים שלהם. ניתן להשתמש באפליקציה הסלולרית למשלוח מטבעות קריפטוגרפיים, יצירת כתובות וצפייה בפרטי חשבון משתמש.

באמצעות המכשיר, משתמשים יכולים להתחבר גם לאפליקציות ארנק אחרות, כולל תַפטִיר, MyEtherWallet, GreenAddress, ו אלקטרום.

הוא תומך גם בשילוב עם חותמת ביט ו ביטקס חילופי דברים. כך שמשתמשים יכולים להיכנס ולשלוח מטבעות קריפטוגרפיים לבורסות אלה ישירות באמצעות מכשיר טרזור.

האם טרזור ​​דגם T שווה את זה בשנת 2020?

במחיר הרשמי של 149 אירו, מדובר בארנק חומרה קריפטוגרפי מעולה.

עם זאת, יש אנשים שעשויים לראות את המחיר גבוה מדי למרות הפונקציות שלו ורמת האבטחה הגבוהה שלו. זו השקעה לא מבוטלת אם אתה חדש בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים או סוחר רק במטבעות קריפטוגרפיים באופן אגבי.

מסך המגע, התמיכה שלו בלמעלה מאלף מטבעות קריפטוגרפיים ותכונות האבטחה הגבוהות שלו הן כמה מהסיבות שיכולות לשכנע אנשים לרכוש ארנק חומרה קריפטו זה..

פְּסַק דִין

פסק דין טרזור ​​מודל Tטרזור ​​דגם טי

ההחלטה אם לרכוש את טרזור ​​דגם T על פני ארנקי חומרה זמינים אחרים של קריפטוגרפיה או לא קשורה הרבה לתכונות שאתה מחפש..

הארנק תומך בלמעלה מאלף מטבעות קריפטוגרפיים. לפיכך, כמעט מחצית מהקריפטו הקיימים בשוק ניתנים לאחסון במכשיר.

שילובו עם מרכזיות כגון Bitstamp, Coinmap ו- Bitex הופך אותה לבחירה טובה.

עם זאת חסרון אחד משמעותי הוא שהמכשיר אינו תומך IDEX אוֹ סוויטצ’או חילופי דברים. הממצאים האחרונים של מעבדות האבטחה Kraken בנושא פריצות פיזיות במכשיר הם גם מדאיגים ביותר.

דירוג אבטחה: 3/5

תמיכה רב-מטבעית: 4/5

תכנון חומרה: 5/5

קלות שימוש: 4/5

ציון סופי: 4/5

לרכישת דגם ה- Trezor T שלך לחץ כאן.

מפרט מוצר Trezor Model T (מפרט טכני)

מעבדים מעבד ARM Cortex-M4 @ 168 מגה-הרץ מוטבע על מיקרו-בקר STM32 F2
תְאִימוּת מחשב שולחני עם 64 סיביות (Windows 7+, macOS 10.8+, Linux). תואם לטלפונים חכמים של Android.

מַחבֵּר

USB מסוג C
תעודה אֶפֶס
גודל גודל: 64 מ”מ x 39 מ”מ x 10 מ”מ

משקל: 22 גרם

נכסים נתמכים 1050+ נכסים נתמכים

סקור עדכונים

עודכן ב -30 ביוני 2019: רשימת מטבעות נתמכת

עודכן ב -2 באוקטובר 2019: מידע מעודכן תמיכה בבורסה מבוזרת

עודכן ב -10 במרץ 2020: מידע מעודכן על פריצות פיזיות במכשיר.

עודכן ב -14 במאי 2020: מידע מעודכן אודות עדכון הקושחה העדכני ביותר. 2.3.0 והאם היא יכולה לפתור את הפגיעות שזוהו בעבר על ידי מעבדות האבטחה של קראקן.

{ "@הֶקשֵׁר": "http://schema.org/", "@סוּג": "מוצר", "מותג": "טרזור", "שֵׁם": "טרזור ​​דגם טי", "תמונה": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2019/05/trezor_review.original.jpg", "תיאור": "Trezor Model T הוא ארנק חומרה מטבעות קריפטוגרפי מהדור השני המיוצר על ידי Satoshi Labs עם מסך מגע גדול.", "סקירה": { "@סוּג": "סקירה", "כּוֹתֶרֶת": "סקירת דגם T של טרזור: האם כדאי לקנות?", "שֵׁם": "טרזור ​​דגם טי", "תיאור":"Trezor Model T הוא ארנק חומרה מטבעות קריפטוגרפי מהדור השני המיוצר על ידי Satoshi Labs עם מסך מגע גדול.", "mainEntityOfPage": "https://boxmining.com/trezor-model-t-review-worth-buying/", "reviewBody": "Trezor Model T נועד לטפל בלמעלה מאלף מטבעות קריפטוגרפיים, כולל פופולריים כמו Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold ועוד. להחליט אם לרכוש את Trezor Model T על ארנקי חומרה זמינים אחרים של cryptocurrency יש או לא. הרבה מה לעשות עם התכונות שאתה מחפש. ", "תאריך פורסם": "2019-10-02", "סקירה דירוג": { "@סוּג": "דֵרוּג", "ratingValue": "4.25", "דירוג גרוע ביותר":"0", "bestRating": "5" }, "מְחַבֵּר": { "@סוּג": "אדם", "שֵׁם": "מייקל גו" }, "מוֹצִיא לָאוֹר": { "@סוּג": "אִרגוּן", "שֵׁם": "בוקסינג", "סֵמֶל": { "סוּג": "ImageObject", "url": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2019/06/Boxmining-Logo.jpg" }}}, "הצעות": { "@סוּג": "הַצָעָה", "priceCurrency": "דולר אמריקאי", "מחיר": "159.99", "url":"https://shop.trezor.io/product/trezor-model-t?offer_id=15&aff_id = 1023" }}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me