YoBit הינה בורסת מטבעות קריפטוגרפיים שהושקה בשנת 2014 והיא מהוותיקות בשוק. הפילוסופיה של YoBit היא לשמור על דברים פשוטים. הבורסה מציעה רק מסחר נקודתי בפלטפורמה האינטואיטיבית והלא פשוטה שלה יחסית. הבורסה פופולרית ברחבי העולם, עם קהילה גדולה במיוחד ברוסיה ובאירופה. עם זאת, YoBit מציע כמה תכונות ייחודיות שאינן קשורות למסחר, כגון תוכניות השקעה, משחק קוביות והזדמנויות מתמשכות למשתמשים להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים בחינם..

הבורסה, שנרשמה בפנמה כ- YoBiCrypto Corp, יצרה קבוצה של מפתחים אירופיים עם תשוקה למטבעות קריפטוגרפיים. לפי CoinMarketCap יוביט מחזיקה במסחר של יותר מ- 50 מיליון דולר כל 24 שעות

בסקירה זו אנו בוחנים את התכונות השונות של חילופי YoBit ונותנים למשתמשים מדריך כיצד להתחיל. אנו בוחנים גם האם YoBit הוא בחירה אמינה ובטוחה עבור סוחרי מטבעות קריפטוגרפיים בשנת 2020.

תכונות עיקריות

 • אין גישה סלסולית: YoBit מבדיל את עצמו ממתחריו בכך שהוא פשוט. מושג זה של פשטות ניתן לראות גם בממשק שלו. לאחר שתתחבר כל התכונות והמידע הדרושים מוצגים בצורה ברורה ונגישים בלחיצה אחת.
 • אין צורך ב- KYC: אין צורך בהליכי KYC לרישום חשבון והם אינם אוספים נתונים מהמשתמשים. מטרת הבורסה היא להגן על אנונימיות המשתמשים ולכבד את פרטיותם וסודיותם. משתמשים חדשים יכולים להירשם בדוא”ל שלהם ולהתחיל לסחור תוך מספר דקות.
 • מאפיינים ייחודיים: בנוסף למסחר נקודתי, לבורסה יש מאפיינים ייחודיים כמו InvestBox, משחק קוביות, FreeCoins, “YoPonyושיתוף פעולה עם פורומי CryptoTalk וכו ‘.

בואו נסתכל בתכונות הייחודיות העיקריות שלהם בתורו.

InvestBox – מדריך הוראות פשוט

על פי YoBit, InvestBox מאפשרת למשתמשים להגדיל את תיק העבודות שלהם ולהרוויח בין 0.1% ל -7% ליום. המטרה של InvestBox היא לגשר על הפער בין סוחרי מטבעות קריפטוגרפיים למפתחים על ידי סיוע לאחרים לפופולרי את המטבע שלהם, וכך סוחרים יכולים ליהנות מהפופולריות שלו. הבורסה טוענת כי התשלומים מתוכניות אלה הם מקרן מיוחדת המתמלאת בעמלות שנצברו על ידי הבורסה. משתמשים יכולים למשוך את כספם מהתוכניות בכל עת והמשיכות אינן כפופות לעמלות כלשהן שיש לשלם לבורסה.

התוכניות שונות מבחינת המטבע שאתה יכול להרוויח, סכום ההשקעה המינימלי והזמן הנדרש והפעולות הנדרשות להשגת התשלומים. כפי שנראה בתמונה למטה, לכל תוכנית InvestBox יש “כללים” משלה באופן הבא:

 • מטבע: סוג המטבע שמושקע
 • אחוז: האחוז שתקבל
 • תקופה: מתי תקבלו את התשלומים שלכם למשל מדי יום, שבועי וכו ‘.
 • MinInvest: נדרשת השקעה במיניום
 • MaxInvest: המקסימום שאתה יכול להשקיע
 • פעולה: אילו פעולות נדרשות כדי לקבל את התשלומים. אם ניקח את YOMI בתמונה למטה כדוגמה “YOMI / BTC: 10 עסקאות קנייה + אין YOMI מוכר + BTC: 10 ds” פירושו שמשתמשים: (1) חייבים לקנות אסימונים של YOMI 10 פעמים בשוק YOMI / BTC; (2) לא יכולים למכור את אסימוני ה- YOMI שלהם עד לקבלת התשלום; ו- (3) שחקו את המשחק DICE 10 פעמים (אם כי לא משנה אם תזכו או תפסידו).
 • סטטוס: בין אם התוכנית פעילה ובין אם לא.

InvestBoxמשתמשים יכולים לבחור מתוך תוכניות שונות ב- InvestBox של הבורסה

משחק קוביות ו- YoPony

מאפיין פופולרי בבורסה הוא משחק הקוביות שלהם, בו המשתמשים מנחשים אם הטלת קוביות צפויה להיות פחות מ- 48 או יותר מ- 52. כאמור בסעיף InvestBox, תוכניות מסוימות עשויות לדרוש ממשתמשים לשחק במשחק זה עבור מספר מוגדר. פעמים. YoPony הוא משחק מירוצי קריפטו, בו אתה מנחש איזה סוס ינצח במירוץ.

FreeCoins – כיצד להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים ב- YoBit

כדי לעודד אנשים רבים יותר לבצע סחר ב- YoBit, הבורסה מעניקה מטבעות בחינם למשתמשים שחולקים את הבורסה ברשתות החברתיות. כל המשתמשים צריכים לעשות הוא לבחור איזה מטבע בחינם הם רוצים לקבל ולחץ על “קבל מטבעות בחינם”.

מטבעות חינםFreeCoins מאפשר למשתמשים להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים

ואז בחלון הקופץ בחר אם ברצונך להעלות את הפוסט שלך בטוויטר, בפייסבוק או ב- Vkontakte. לאחר מכן יופנה אוטומטית לאתר המדיה החברתית שלך בכדי להעלות את הפוסט. לאחר מכן יהיה עליך להדביק את קישור ההודעה שלך בשורת הכתובת ולחץ על “בדוק” כדי ש- YoBit יוכל לאמת שפרסמת.

חלון קופץחלון קופץ יבקש ממך לפרסם ולהכניס את כתובת ההודעה לבדיקה

קמפיין YoBit CryptoTalk – דרך נוספת להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים בחינם

ליוביט יש גם מסע פרסים עם CryptoTalk.org, פורום קריפטוגרפי בו אנשים יכולים להרוויח ביטקוין על ידי עיסוק בדיונים. YoBit יגמול משתמשים ב- 0.00001 BTC להודעה, עבור עד 30 הודעות ביום. לאחר שפרסמת, יהיה עליך להזין את ה- UID של CryptoTalk שלך ל- דף הקמפיין של CryptoTalk כדי לאמת את הפוסטים שלך. לאחר אימות על ידי המנחים בפורום CryptoTalk, תגמולים יינתנו לפוסטים זכאים ותוכלו לשלוח זאת ישירות ליתרת ה- BTC שלכם בבורסה..

דף הקמפיין של CryptoTalkדף הקמפיין של CryptoTalk

מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים

YoBit מציעה מסחר בלמעלה מ- 442 מטבעות קריפטוגרפיים, יותר מכפליים ממתחרים כמו Exchange Binance. אלה כוללים כמה אלטקוינים שאינם ידועים יחסית, מה שעלול להפוך אותו לאחת האפשרויות היחידות הקיימות עבור סוחרי אלטקוין רציניים.

מה שגם גורם לבורסת YoBit להתבלט הוא מספר זוגות המסחר הזמינים. יש לו יותר מ -4,600 זוגות מסחר שמכינים אותו הזוגות המסחרים ביותר של כל בורסה בשוק לפי CoinGecko.

מטבעות ואמצעי תשלום נתמכים

YoBit מקבל הן USD והן RUB (רובל רוסי). באשר לאמצעי תשלום, הבורסה מקבלת פיקדונות ויזה / מאסטרקארד, AdvCash, Payeer, Money Perfect, Capitalist, Yandex ו- Cryptocurrency..

עמלות YoBit

דמי הפקדה ומשיכה

ההפקדות לבורסה אינן כרוכות בתשלום עבור רוב אמצעי התשלום העיקריים כגון ויזה / מאסטרקארד או פיקדונות מטבעות קריפטוגרפיים. עם זאת, עבור משיכות העמלות יכולות לנוע בין 0.0005 עבור מטבעות קריפטוגרפיים, עד 7% (דולר ארה”ב) באמצעות Payeer או 6 דולר ארה”ב ו -5% באמצעות כרטיסי אשראי..

הנה רשימה של דמי ההפקדה והמשיכה של YoBit.

עמלות מסחר

YoBit גובה 0.20% על כל הזמנת קנייה ומכירה בבורסה. בהשוואה למתחרות, זה בדרך כלל ממוצע. כמה בורסות כגון KuCoin או OKEx גובות מעט פחות ב 0.10%, בעוד בורסות אחרות כגון Coinbase Pro גובות הרבה יותר ב 0.50% בתוספת עמלות אחרות..

מדינות נתמכות

ה- Exchange זמין למשתמשים מכל רחבי העולם, כולל ארה”ב. כדי לספק מענה לקהל הלקוחות הבינלאומי שלה, הבורסה תומכת בשפות אנגלית, רוסית וסינית. אחת התכונות הייחודיות שלהן היא הצ’אט החי שלה בסרגל הצד שבו תוכלו לשוחח עם סוחרים אחרים בזמן אמת. הצ’אט החי זמין באנגלית, גרמנית, ערבית, סינית ורוסית.

צ'אט חיצ’אט חי

אבטחה- האם YoBit בטוח?

ל- YoBit רקורד טוב של אין פריצות במשך 6 השנים שהושק. ל- Exchange יש את התכונות הבאות כדי להגן על משתמשיה.

אישור התחברות לדוא”ל: לאחר הכניסה ל- Exchange, הם ישלחו אליך דוא”ל ויידע שאתה התחבר בהצלחה יחד עם פרטי הכניסה שלך כגון כתובת ה- IP שלך, המיקום וזמן הכניסה שלך. המשמעות היא שתקבל הודעה אם מישהו אחר נכנס לחשבון שלך שלא בצדק.

אימות דו-גורמי (2FA): משתמשים יכולים להגדיר את אפליקציית המאמת של גוגל בטלפונים שלהם לשימוש ב- Exchange. לכן כאשר משתמש מבצע הפקדה או משיכה, הוא גם יידרש להקליד סיסמה חד פעמית כדי להשלים את הבקשה.

הקפאת משיכות: תכונה ייחודית, פונקציית משיכות ההקפאה יכולה להוכיח שימושית מאוד אם אתה חושד שחשבונך נפרץ. בדף ההגדרות, תוכלו לבחור באפשרות “הקפאת משיכות מחשבוני (אני חושד בפריצה)”. עם בחירת אפשרות זו, כל משיכות מה- Exchange היו מוקפאות ומשתמשים יכולים לאפשר משיכות רק שוב באמצעות תמיכת לקוחות.

הקפאת משיכותהקפאת משיכות

קרן ביטוח: בדף התמיכה יש אפשרות לבקש פיצוי מקופת ביטוח.

קרן ביטוחקרן ביטוח

לא ידוע על פרטים רבים על קרן הביטוח. אך מהמחקר שלנו, הבורסה אכן סבלה מהתקפה של 51% בינואר 2019 ולפי YoBit, ההפסדים שנגרמו כוסו על ידי קרן הביטוח של הבורסה..

אומדן 130417 מטבעות ETC אבדו בגלל התקפה של 51%.

זה יהיה מכוסה מקופת ביטוח יוביט, הפעלת / משיכות ETC מופעלת.

כתובת ה- ETC של האקר: https://t.co/PQj2rDxkrU

IP: 2001: 67c: 2660: 425: 24: 0: 0: 88e, 2001: 67c: 2660: 425: b: 0: 0: cd7 (VPN)

– Yobit.Net (@YobitExchange) 9 בינואר 2019

חוויית משתמש

ה- Exchange באמת לוקח את זה לשלב הבא בפשטותו. עד כדי כך שלמעשה אין הדרכות או הוראות זמינות בבורסה או במקום אחר. כך שאם המשתמשים מבולבלים לגבי התכונות והפונקציות של Exchange, הם יצטרכו לחפש אתרים חיצוניים, להבין זאת בעצמם או לשאול את קהילת YoBit הפעילה והמועילה. אולם מכיוון שהממשק הוא פשוט מאוד מסביר את עצמו, רוב הסוחרים המנוסים צריכים להיות מסוגלים לשלוט בשימוש ב- YoBit די בקלות ואולי יעריכו את גישתו ללא סלסולים..

כיצד להירשם לחשבון YoBit

ההרשמה היא פשוטה. עַל העמוד הראשי של YoBit, פשוט לחץ על “הרשמה”, מלא את הטופס ולחץ על “הירשם”.

רישום YoBitרישום YoBit

לאחר מכן תקבל דוא”ל המבקש ממך ללחוץ על הקישור שלהם כדי להפעיל את חשבונך. בדף האינטרנט בחר באפשרות “הפעל” ואתה מסודר!

תהליך ההרשמה היה פשוט מאוד והצלחנו להירשם לחשבון בפחות מ -10 דקות.

כיצד להפקיד ולמשוך מטבעות קריפטו ב- YoBit

פיקדונות

בסרגל העליון, לחץ על “ארנקים” כדי להציג את היתרות שלך. בחר איזה מטבע להפקיד ולחץ על “+”. יופיע חלון קופץ המציג את כתובת הקריפטוגרפיה שלך וקוד QR. משם הזן את הכתובת או סרוק את קוד ה- QR עם הארנק ממנו תרצה לשלוח.

הפקדת מטבעות קריפטוגרפייםהפקדת מטבעות קריפטוגרפיים

משיכות

משיכות ב- YoBit פשוטות באותה מידה. לחץ על דף “ארנקים” בסרגל העליון, בחר איזה מטבע למשוך ולחץ על “-“. יופיע לכם חלון קופץ למילוי כתובת הנסיגה והכמות שברצונכם למשוך. YoBit יחשב באופן אוטומטי את דמי המשיכה שישולמו ויציג את הסכום שהמקבל יקבל בפועל. ואז לחץ על “בקשת משיכה”.

משיכת מטבעות קריפטוגרפייםמשיכת מטבעות קריפטוגרפיים

שירות לקוחות

YoBit נתקל במחלוקת מסוימת עם משתמשים שהתלוננו כי Exchange איטית לענות לבקשות בדף התמיכה שלהם. משימוש ב- Exchange אנו יכולים לראות שהם קיבלו את ההערה הזו על סיפונה וניסו לבצע שיפורים. לקוחות YoBit יכולים לקבל תמיכה באמצעים הבאים:

 • שלח כרטיס תמיכה בלקוחות בדף התמיכה שלהם;
 • שאל את הקהילה בצ’אט החי בסרגל הצד של הבורסה;
 • בצ’אט המברק שלהם, ראש ממשלה או שאלה בדף הראשי; ו
 • צרו קשר עם חשבון התמיכה הרשמי שלהם @YbtSP בטלגרם (נמצא כעת במצב בדיקה).

כדי לבדוק את שירות הלקוחות שלהם, ניסינו לבקש עזרה בכל השיטות שהוזכרו לעיל. קיבלנו תגובה מדף התמיכה תוך פחות מ -10 דקות, וזה די מרשים. קיבלנו תשובות גם ממשתמשי YoBit אחרים בקהילת הטלגרם והצ’אט החי שכולם עזרו מאוד.

תמיכת לקוחות YoBitתמיכת לקוחות YoBit

מסקנה: האם YoBit הוא חילוף בטוח ולגיטימי?

YoBit בהחלט עונה על ההערכה שלה לשמור על דברים פשוטים. הנה כמה יתרונות וחסרונות של Exchange המבוססים על המחקר ועל חווית המשתמש שלנו.

יתרונות

 • בהשוואה לבורסות אחרות, יש להם היסטוריה ארוכה ורקורד של אין פריצות.
 • ההרשמה היא פשוטה וניתן לעשות זאת תוך 10 דקות.
 • ממשק נקי ואינטואיטיבי יחסית.
 • מספר עצום של זוגות מסחר מה שהופך אותה לאופציה טובה לחובבי אלטקוין רציניים.
 • תמיכת לקוחות מגיבה מאוד.

חסרונות

 • מציע רק מסחר נקודתי ופונקציות אחרות שאינן קשורות למסחר כגון InvestBox או FreeCoins.
 • כמעט שום מידע על עצמם או הדרכות באתר שלהם. היינו צריכים למצוא מידע על ה- Exchange ממקורות חיצוניים, או להבין בעצמנו.

בסך הכל, YoBit מתאים למשתמשים שיש להם לפחות ניסיון עם סחר במטבעות קריפטוגרפיים או חובבי אלטקוין רציניים. ל- YoBit אכן רישום אבטחה טוב עם תכונות האבטחה הרגילות המצופות מכל חילופי לגיטימי. YoBit הוא בהחלט חילופי שווה לבדוק.

שאלות נפוצות

היכן אוכל למצוא את YoBit ברשתות החברתיות?

YoBit ניתן למצוא ב- טוויטר ומברק, שם יש להם אחת הקהילות הגדולות עם למעלה מ- 77,000 חברים ערוץ אנגלית. לבורסה יש גם ערוץ מברק רוסי.

האם אוכל למצוא ביקורות נוספות על חילופי YoBit?

אתרים כגון Trustpilot, בלוקנומי ו Cryptocompare כתבו גם ביקורות מפורטות על התכונות והפונקציות של YoBit.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me