לפני שנתחיל

מאמר זה מיועד למטרות מידע בלבד ואינו נועד להגיב על כדאיותה של FalconSwap (FSW). כמו בכל פרויקטים של מטבעות קריפטוגרפיים, הדבר כרוך בסיכון עצום. על כל מי שמתכוון להשתתף לעשות מחקר מלא ולשקול היטב את הסיכונים הכרוכים בו מראש.

FalconSwap ($ FSW) הוא פתרון קנה מידה של שכבה -2 הבנוי על Uniswap וניתן להרחבה נוספת כדי לצבור פלטפורמות פיננסיות מבוזרות אחרות (DeFi) כמו Mooniswap, Kyber, Balancer, Airswap ו- Bancor. מטרתה לפתור את הבעיות המתמשכות במערכת האקולוגית של את’ריום כמו עמלות עסקאות גבוהות, החלקה במסחר, חוסר פרטיות, עסקאות איטיות וחווית משתמש לקויה..

סיכום

 • הפלטפורמה מבטיחה להציע תכונות כמו התאמת הזמנת שכבות -2, צבירת DEX, דמי מסחר נמוכים יותר, החלקה נמוכה, פרטיות נוספת ועסקאות מהירות יותר.
 • אסימוני FalconSwap (FSW) נועדו לתמרץ את מחזיקי האסימונים ומשתמשי הפלטפורמה על ידי הצעת הנחות עמלה, תגמולי סכום, כוויות אסימון ותכונות כריית נזילות.
 • הדגלים האדומים הפוטנציאליים כוללים היעדר ספר כתיבה ומפת דרכים, ללא פרופיל Github ציבורי, צוות אנונימי וחוסר וודאות של משקיעים..
 • האם הצוות יכול להתגבר על המכשולים הללו בכדי לתפוס נתחי שוק מהשחקנים הקיימים ולבסס את עצמם כפתרון העומד בפני קנה המידה של אתריום?

מה מנסה FalconSwap לפתור?

פלטפורמות DeFi זכו למתיחה עצומה ברבעון השלישי של 2020. לפי הנתונים מ- דופק DeFi, הערך הכולל הנעול בפרוטוקולי DeFi זינק מקרוב למיליארד דולר ביוני ל -9 מיליארד דולר בספטמבר. Uniswap התגלתה כפלטפורמה המבוקשת ביותר לסחר ולהחליף נכסים דיגיטליים ב- Ethereum blockchain. ב- 30 באוגוסט 2020 הפכה Uniswap לבורסה המבוזרת הראשונה (DEX) שעוקפת את בורסת הקריפטו הגדולה ביותר בארה”ב, Coinbase..

עם זאת, מכיוון שקהילת DeFi ממשיכה לדחוף את פעילותם מעבר לגבולות הרשת, העומס ברשת הביא למספר גדל והולך של עסקאות לא מאושרות, זמני המתנה ארוכים יותר ותשלומים גבוהים יותר ככל שמשתמשים מתחרים על אישור העסקאות שלהם מהר יותר, מה שהופך אותה לביצוע מאוד. מחסום דרכים חיוני לעתיד את’ריום כפלטפורמת חוזים חכמה. דמי הגז של Ethereum זינקו בחודשים האחרונים עם למעלה מ -5,869 ETH (2.17 מיליון דולר) שהוצאו בהתאם לנתונים האחרונים של צמת הזכוכית, עם עמלות של עד 15,374 ETH (3.5 מיליון דולר) נרשמו ב- 11 ביוני 2020.

דמי העסקה הכוללים של Ethereum נכון ל -2 באוגוסט 2020

לכן יש צורך מיידי לפתור את נושא קנה המידה של את’ריום כדי לאפשר למשתמשים ולפרויקטים להפיק את המרב מהמערכת האקולוגית הגדלה של DeFi. זה המקום בו FalconSwap שואפת לספק פיתרון.

סקירה על FalconSwap

מכנה את עצמו “המעצמה של DeFi”, FalconSwap פועל כפתרון שכבה שניה ב- Uniswap ובפלטפורמות אחרות של DeFi. מטרתה לפתור את הבעיות המתמשכות של עמלות עסקאות גבוהות, החלקה במסחר, חוסר פרטיות, עסקאות איטיות וחווית משתמש לקויה במערכת האקולוגית של Ethereum. זה הוא מתכנן לעשות על ידי הצעת התכונות הבאות:

 • התאמה בין סדר שכבה -2: ההזמנות מותאמות בשכבה -2 ומצטברות לפני שניגשים לנזילות ממאגרי Uniswap.
 • צבירת DEX: ההזמנות מצטברות על פני מספר מאגרי נזילות כמו Uniswap, Mooniswap, Balancer, Kyber, וכן הלאה.
 • דמי מסחר נמוכים יותר: הזמנות מצטברות מחלקות את עמלות העסקה על פני מספר משתמשים ובכך מורידות עמלות למשתמש.
 • החלקה נמוכה: פלטפורמות מצטברות מספקות מאגר נזילות גדול יותר לביצוע הזמנות ובכך מורידות את החלקה במסחר.
 • פְּרָטִיוּת: התאמה בין הזמנות שכבה -2 מתבצעת ללא ידיעה ברשת.
 • עסקאות מהירות יותר: עסקאות מהירות יותר המופעלות על ידי צבירה וביצוע של מספר עסקאות בשכבה -2.

כדי להבין זאת טוב יותר, נניח שיש 3 קונים שקונים 2 אסימונים בשווי ETH, 3 ETH ו -5 ETH בהתאמה, ו -3 מוכרים שמוכרים 6 הזמנות ETH, 6 ETH ו- 8 ETH בהתאמה..

בלי לעומת עם FalconSwap (אשראי תמונה: בינוני)

לפי גישת המסחר הנוכחית ב- Uniswap, כל משתמש ישלם עבור דמי הגז שלו והסכום הכולל שהוצא יהיה פי 6 מדמי הגז להזמנה. המשתמש עשוי לחוות גם החלקה בעסקאות ואפילו עמלות גבוהות יותר אם ההזמנות שלהם מופצות בין מספר מאגרי נזילות.

עם זאת, כאשר העסקאות הנ”ל ממוקמות ומבוצעות בפלטפורמת FalconSwap, הפרוטוקול יצבור 6 הזמנות התואמות להזמנות קנייה בשווי 10 ETH עם הזמנות מכירה בשווי 10 ETH. שאר 10 ההזמנות הנותרות בשווי ETH יישלחו ל- Uniswap או יופצו בין מאגרי נזילות שונים. זה יעזור למיטוב דמי הגז למשתמש ולמזער החלקה.

אסימון FalconSwap ($ FSW)

טוקנונים של FalconSwap נועדו לתמרץ משתמשים ובעלי אסימונים באופן הבא:

 • הנחות בתשלום: מחזיקי אסימונים של FSW מקבלים הנחת עמלות נוספות בשיעור של עד 50% לשימוש ב- FalconSwap מעבר לחיסכון העמלה מביצוע סחר בשכבה -2.
 • הימור: חלק מהעמלות הנגבות מפרוטוקול FalconSwap ישמשו לרכישת אסימונים של FSW מהשוק ויופצו לבעלי ההימורים של FSW..
 • צריבת אסימון: FSW הוא אסימון דפלציוני. 10% מהעמלות שנגבו ישמשו לרכישת אסימוני FSW מהשוק ונשרף.
 • כריית נזילות: משתמשים מכרים אסימונים של FSW כאשר הם נסחרים ב- FalconSwap.

נכון ל -4 בספטמבר 2020, אסימון FSW מדרג 381 מתוך 5890 מטבעות הרשומים CoinGecko. ההיצע האסימוני הנוכחי שמסתובב הוא 33 מיליון עם היצע מקסימלי של 100 מיליון. אסימון FSW זמין כעת לרכישה ב- Uniswap V2 (ETH / FSW) ו הוטביט חילופי דברים.

תוצאות בדיקת רשת FalconSwap

ב- 27 באוגוסט 2020 הצוות דיווח שהשלים בהצלחה את ציון הדרך הראשון שלהם, שהיה בניית פרוטוקול מבוזר לאיסוף הזמנות ב- Uniswap ושיתף בפומבי את תוצאות רשת הבדיקה עם הקהילה. בהתאם לתוצאות, המסחר ב- FalconSwap הציע חיסכון בגז של כ -64% לעסקה בהשוואה ל- Uniswap.

תוצאות הבדיקה של FalconSwap (אשראי תמונה: בינוני)

דגלים אדומים פוטנציאליים: האם FalconSwap חוקי?

ל- FalconSwap יש כמה היבטים שגורמים לנו להטיל ספק בלגיטימיות של הפרויקט, למשל, היעדר העיתון המסחרי והגיתוב. יש לנו גם חששות מהעובדה שהצוות אנונימי ושואל אם הם אכן מגובים על ידי המשקיעים כנטען. בנוגע לשאלות אלו, פנינו לצוות FalconSwap והם היו אדיבים להגיב מייד. להלן פירוט החששות שלנו בנושא FalconSwap ותגובת הצוות.

אין ספר לבן

ללא ספק המסמך החשוב ביותר עבור כל פרויקט הקרוב הוא נייר לבן מפורט ומובנה עם מפת דרכים ברורה למשקיעים פוטנציאליים. זהו מבחן הלקמוס הראשון שפרויקט צריך לנקות כדי להיחשב אמין. FalconSwap טרם פרסמה את העיתון הלבן שלה לקהילה.

על פי הצוות, אין ספר לבן מכיוון שהצוות כבר מכוון להשיק את המוצר הסופי עד סוף ספטמבר 2020 ושותף לחברות כמו כלים DEX לכריית נזילות ראשונית, מסחר ואינטגרציות. מפת הדרכים אמורה להיות מוצגת יחד עם השקת המוצר.

אין גיתוב

לרוב הפרויקטים כיום יש פרופיל Github פעיל בו הם מספקים עדכונים באופן קבוע להתקדמות הקוד שלהם לבדיקת עמיתים וזיהוי תקלות על ידי הקהילה. ל- FalconSwap אין פרופיל Github ציבורי שכזה. באשר לנושא זה, צוות FalconSwap אומר כי ה- GitHub שלהם לא פורסם לציבור כדי שיוכלו להיות בעלי יתרון על המתחרים ולהימנע מהעתקת הקוד שלהם. עם זאת, הוא יפורסם גם בהשקת מוצר לאחר פרסום.

צוות אנונימי

עוד דגל אדום פוטנציאלי הוא שהקבוצה היא אנונימית. כדי להיות הוגנים, ישנם כמה פרויקטים בהם צוותים בוחרים להישאר אנונימיים עקב האיום של מאבק ממשלתי פוטנציאלי או סיכון מבצעי. עם זאת, פרויקטים אלה מפצים יתר על ידי כך שהם שקופים בכל ההיבטים האחרים של הפרויקטים שלהם כדי להגדיל את האמון, שחסר כיום ב- FalconSwap. כששאלנו את הצוות בנושא זה, הם הגיבו שהם החליטו להישאר אנונימיים כדי למנוע השפעה שלילית על הפעילות.

משקיעים / שותפים לא ברורים

באתר FalconSwap מוזכרים 6 שותפים מהימנים Fengshui Capital, טנזור קפיטל, TRG קפיטל, Mapleblock Capital, מגנוס קפיטל, ו דרקון שחור. עם זאת, מלבד Fengshui Capital, אף שותף לא רשם את FalconSwap כחלק מתיקי ההשקעות שלהם באתרים שלהם..

נציין כי בין אם משקיעים או שותפים מזכירים את FalconSwap באתר האינטרנט שלהם ובין אם לאו, זה מעבר לשליטתו של צוות FalconSwap. ממחקרנו הנוסף, אנו מציינים כי TRG Capital מְנַהֵל אטיין ואנטקרויס צייץ אודות FalconSwap. כמו כן, נציין כי חלק מחברי קהילת FalconSwap עשו מחקר משלהם ושלחו בדוא”ל למשקיעים כדי לאשר את אמיתות השותפויות שלהם עם FalconSwap. חברי הקהילה אישרו כי קיבלו תגובות חיוביות.

מחשבות סוגרות

FalconSwap זיהה בבירור נושא חשוב הפוגע במערכת האקולוגית של Ethereum. פתרון צבירת העסקאות Layer-2 שלהם עשוי להיות אחת התשובות הטובות ביותר בהיקף של Ethereum והעמלות נמוכות יותר. לפיכך לצוות יש חלון קטן מאוד להכניס את המוצר לשוק מכיוון שצוות Uniswap עובד גם על פתרון ה- Layer-2 שצפוי להיות מושק בהמשך השנה..

יתר על כן, צפויה תחרות בריאה מפרוטוקול Polkadot שהושק לאחרונה, שכבר מאפשר העברות חוצה-בלוקצ’יין של כל סוג של נתונים, נכסים או אסימונים, יחד עם יכולת הרחבה של עסקאות על ידי פיזור עסקאות על פני מספר חסימות מקבילות. Ethereum עצמו יכול להתמקד בקרוב מאוד, לבטל את סתימת הרשת, להוריד את העמלות ולהגביר את מהירות העסקה, ולהשאיר מעט מאוד תמריץ להשתמש בפלטפורמת FalconSwap בעתיד..

עם זאת, אם הצוות יספק על ידי השקת הפלטפורמה במסגרת ציר הזמן המובטח ויהפוך את הקוד לזמין לציבור, הוא בוודאי יכול לתפוס נתח שוק משמעותי מהשחקנים הקיימים, להשיג אמון בקהילה ולהקים את עצמם כפתרון ה- go-to עבור Ethereum. דֵרוּג.

קישורים חשובים

אתר אינטרנט: https://FalconSwap.com

מִברָק: https://t.me/Falcon_Swap

בינוני: https://medium.com/FalconSwap

טוויטר: https://twitter.com/Falcon_Swap

סדרת מימון מבוזר (DeFi): מדריכים, מדריכים ועוד

עם תוכן למשתמשים מתחילים ומתקדמים יותר, עיין בסדרת DeFi של YouTube המכילה מדריכים על הכלים החשובים שאתה צריך לצורך מסחר במרחב DeFi, למשל. MetaMask ו Uniswap. כמו גם צלילה עמוקה לנושאים פופולריים של DeFi כגון Reef.finance ($ REEF) ו Polkadot ($ DOT)

סדרת DeFi באתר זה מכסה גם נושאים שלא נחקרו ב- YouTube. לקבלת הקדמה על מה זה DeFi, עיין בסקירה כללית על פיננסים מבוזרים (DeFi): מדריך למגמה החמה ביותר בקריפטו

מדריכים ומדריכים למכשירי DEFI חיוניים:

 • מדריך MetaMask: כיצד להקים חשבון? טיפים ופריצות PLUS למשתמשים מתקדמים
 • סקירה והדרכה של Uniswap: מדריך למתחילים וטיפים וטריקים מתקדמים
 • מדריך סריקה DEX ובדיקה
 • הסביר SushiSwap ($ SUSHI)
 • Exchange 1inch, Mooniswap ו- Chi GasToken: הסקירה והמדריך האולטימטיבי

למידע מעמיק על פרויקטים ספציפיים אחרים של DeFi, עיין במדריכי האסימונים שלנו ל- DeFi. הנה כמה מהמדריכים הפופולריים ביותר שלנו:

 • AAVE ($ LEND)
 • סקירת Ampleforth ($ AMPL): המדריך החיוני לפרוטוקול DeFi זה
 • מדריך ChainLink ($ LINK): קישור מפתח בחלל DeFi
 • קרן מימון ($ CREAM): מה זה?
 • מדריך Curve Finance ($ CRV)
 • DODOEx ($ DODO): ספק נזילות מהפכני ברשת
 • מימון לינארי ($ LINA): העתיד של פלטפורמות חילופי סינתטיות?
 • פולקדות ($ DOT): כל מה שאתה צריך לדעת על יקיר DeFi של סין
 • RAMP DeFi: כיצד הוא פותח את ערך הנכסים שהוקצו?
 • מימון שונית ($ REEF): פלטפורמת Defi של All-In-One
 • הסבירה סולנה ($ SOL)
 • הגרף ($ GRT) – הרמה הבאה של אפליקציות מבוזרות
 • הסביר Trustswap ($ SWAP) – הדור הבא של עסקאות DeFi
 • משתוקק למימון מיזוג של מערכת האקולוגית של DeFi
 • Wing Finance ($ WING) – פלטפורמת הלוואות DeFi מבוססת אשראי

סרטונים ומאמרים נוספים יגיעו בקרוב כחלק מסדרת DeFi שלנו, לכן הקפד להירשם למנוי שלנו ערוץ יוטיוב ו (לעת עתה) עלון שבועי בחינם כך שתוכלו לקבל הודעה ברגע שהם יוצאים!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me