WAX שואפת להפוך לפלטפורמה המאפשרת לכל אחד ליצור שוק וירטואלי משלו לנכסים דיגיטליים. זה גם יאפשר לשווקים הנוכחיים והעתידיים להתקשר בקלות זה עם זה באמצעות אסימון ה- WAX שלהם. זה יגדיל את הנזילות של הנכסים הדיגיטליים בכללותם ויקל על אנשים להפיק ערך ממשחקים וביניהם.

פלטפורמת WAX (Worldwide Asset eXchange) מפותחת על ידי OPSkins. OPSkins הוא השוק הדיגיטלי מספר אחת בעולם, עם למעלה ממאה מיליון עסקאות שנתיות. WAX יאפשר לכל אחד ליצור שוק פריטים דיגיטלי עובד במלואו ללא השקעה בתשתית אבטחה ועיבוד תשלומים.

תכונות עיקריות ויתרונות של WAX

מגן מפני תנודתיות מחירים – ניתן להשתמש בפריטים שנמכרים בפלטפורמה חוזי נכסים צמודים של WAX. תנודות המחירים אינן צפויות מאוד ביחס לקריפטו וכי חוזי נכסים צמודים של WAX מציעים ביטחון מסוים למשתמשים..

אבטחה מפני הונאות – גיימרים יכולים לקנות ולמכור באופן חופשי ובטוח את המוצרים הדיגיטליים שלהם באופן חופשי חוזים חכמים

נזילות גבוהה בפלטפורמת WAX – למרות שהפריטים הווירטואליים הם ממשחקים שונים, ניתן לסחור בהם באמצעות אסימוני WAX או חוזה נכס צמוד של WAX.

עלויות נמוכות יותר – עלויות נמוכות יותר ושיטות הסדרה קלות יותר פירושו שגם המוכרים וגם הקונים יכולים להרוויח יותר מכל עסקה.

שוק מבוסס ענק מגיע עם בסיס שוק מובנה ב- OPSkins, עם מעל 2 מיליון עסקאות שבועיות

פרוטוקול WAX

פרוטוקול WAX הוא פיתרון בלוקצ’יין מבוזר המתמקד בהעברה והחלפה של מוצרים ושירותים וירטואליים. כדי לעמוד בהיקף העסקאות הגבוה שנדרש משווקים אלה, נבחר אלגוריתם קונצנזוס הוכחה של יתד, שנוצר במקור על ידי BitShares. משתמשים יכולים להמר את אסימוני ה- WAX שלהם כדי לבחור צמתים מאשרים הנקראים “גילדות”.

גילדות

גילדות הן הצמתים המאששים של פלטפורמת ה- WAX. אמנם לפלטפורמת WAX יהיו 64 עמדות גילדה עם שחרורה, אך הדבר יגדל ככל שמשחקים ושרתים חדשים ישוחררו. מלבד אימות הבלוקצ’יין, לגילדות תהיה אחריות נוספת למילוי. כדי שבגילדה תיבחר, ​​עליהם להגיש תחילה הצעה לרשת המציינת את המשחק אותו ישמשו, את אחוז העמלות שהם יחלקו למשתמשים המשועבדים וכיצד יפקחו על סוכני העברה.

העברת סוכנים

שלא כמו הרובוטים המשמשים כיום את OPSkins, פלטפורמת ה- WAX תשתמש בסוכני העברה. הם מופקדים על מנת להקל על העברת טובין וירטואליים בין קונה למוכר.

1. לתקשר עם מוכר וקונה כדי לארגן איסוף ומשלוח של פריט

2. לקחת שליטה על הנכס הווירטואלי מהמוכר

3. תאשר האותנטיות של הנכס הווירטואלי

4. חתמו דיגיטלית על חוזה ביצוע ההסדר לפיו הם קיבלו את הנכס הווירטואלי

5. לִמְסוֹר הנכס הווירטואלי לקונה

6. חתמו דיגיטלית על חוזה ביצוע ההסדר לפיו הם מסרו את הנכס הווירטואלי

עליהם גם להקים איגרות חוב של אסימוני WAX, אשר הם אינם יכולים לעלות על 25% מערכם הכולל של חוזי ביצוע ההסדר המוקצים כעת. עבור שירותי ביצוע התנחלויות, הם מתוגמלים באחוזים מהעמלה באמצעות אסימוני WAX.

WAX Token (WAX) ומידע ICO

אסימון ה- WAX (WAX) יהיה 185 מיליון היצע כולל. כל אסימוני ה- WAX ייווצרו בבלוק זרעים. 64,750,000 אסימוני WAX מוקצים לכל מכירת האסימונים שהיא בלבד 35% מסך ההיצע.

פרטים על מכירות אסימונים של WAX והקצאת אסימונים

מחשבות אחרונות על WAX

זו הצעה נוספת לבלוקצ’יין משחקים בנוסח Gameflip ו אנג’ין. עם זאת, היתרון העצום של WAX הוא שיש לו גיבוי של OPSkins. זה מביא אילן יוחסין וניסיון מסוימים לפרויקט. בסיס המשתמשים המובנה הוא גם יתרון עצום. בהתבסס על נקודה זו בלבד הופך אותה להצעה מוצקה.

עם זאת ישנם דברים מסוימים שיש לשים לב אליהם. פלטפורמת WAX לא תסמוך על שילוב API ישיר עם מפרסמי משחקים. זה יכול להיות דבר טוב או רע. היתרון בכך שהוא מאפשר לקהל הרחב ביותר האפשרי של גיימרים דרך שווקים מבוזרים. החיסרון הוא שהם יהיו נתונים לחסדיהם של מפתחי המשחקים ומה שהיה מותר יום אחד עשוי להשתנות ביום הבא.

דבר נוסף שיש לבחון הוא האחוז הנמוך של האסימונים הזמינים במכירת האסימונים. 35% מההיצע הכולל לא נראה הרבה, וזה אפילו לא לוקח בחשבון את 30 מיליון שמורות למכירה המוקדמת..

סקירת אסימון WAX

מאת BoxMining

ציון: 8.5 / 10

אֶמְצָעִי:

אתר WAX https://www.waxtoken.com/

ספר לבן https://www.waxtoken.com/wp-content/uploads/WAX_White_Paper.pdf?1101

בלוג https://medium.com/waxtoken/what-sets-wax-apart-from-other-tokens-91f24bef39c2

OPSkins https://opskins.com/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me