סופר פארם ($ SUPER) היא פלטפורמת DeFi צולבת שמטרתה להקל על תהליך יצירת אסימונים שאינם ניתנים לפטירה (NFT) תוך מתן יכולת להוסיף ערך לאסימונים שלהם. יש לו שוק NFT משלו שיוצרים יוכלו ליהנות ממנו. הפרוטוקול נועד להקל על כל מסע הבלוקצ’יין של המשתמש. לסיום, SuperFarm הוא פרויקט הולך וגדל שיכול למשוך שותפויות נוספות ממספר פלטפורמות משחק.

רקע כללי

אליוט וויינמן, היוצר של EllioTrades ומייסד שותף של משחקי האבולוציה של דאפ, החל את עבודתו על SuperFarm במטרה לאמץ המוני לרשת את’ריום. היעד של אליוט הוא להגיע ליותר מ -2.5 מיליארד גיימרים ברחבי העולם המחפשים לרכוש נכסים במשחק באמצעות NFT.

סבב הגיוס הראשון של סופרפארם הסתכם בסך כולל של 1.1 מיליון דולר, שם השתתפו חברות קריפטוגרפיות ופיננסיות בולטות כמו Bitcoin.com, GBV Capital, Solidity Ventures ו- Spark Digital Capital, ורבים אחרים..

לפני שנצלול לעומק מה עושה SuperFarm, חשוב להבין מהם NFTs.

מהם NFTs?

אסימונים שאינם פוגניים (NFT) מתייחסים לנכסים דיגיטליים המייצגים כמעט כל דבר, מיצירות אמנות או זהות של אדם. לא ניתן לשכפל NFT וכולם כוללים מטא נתונים מובחנים.

הם משמשים בדרך כלל ליצירת ייצוג בלוקצ’יין של נכס בעולם האמיתי, כך שניתן יהיה לסחור בהם עם קריפטו. מכיוון ש- NFT ניתן לתכנות, ניתן לצרף אותם עם מאפיינים ותכונות שונים בהתאם לצרכי היוצר.

פוסטר יוטיוב

מה זה SuperFarm?

מה זה SuperFarm? (מקור: ‘חלק 1: הצגת SuperFarm‘מאמר בינוני)

סופר פארם היא פלטפורמת DeFi צולבת לחקלאות NFT ללא כל קוד שנדרש, כשהמטרה העיקרית היא להקל על כל אחד ליצור אסימונים משלו ולהוסיף להם ערך באמצעות חקלאות NFT. ומכיוון שאין בו כל דרישת קידוד מצד העסק, השימוש בפלטפורמה מפחית את המורכבות הטכנית של המצאת NFT משלהם.

חקלאות NFT של SuperFarm (מקור: ‘חלק 1: הצגת SuperFarm‘מאמר בינוני)

הדרך שבה SuperFarm ממצה את תהליך האסימון היא באמצעות סדרה של כלים חזותיים וידידותיים למתחילים. הם יכולים להתאים אישית את הכללים לאסימונים שלהם, לזהות את התכונות שלהם, לתמרץ התנהגות ועוד. פלטפורמת SuperFarm קלה לשימוש אך אינה מתפשרת על איכות ויעילות.

האסימונים שניתן ליצור בפלטפורמה תואמים ERC20. הם יכולים למכור אותם לכל שוק נתמך. למעשה, משתמשים יכולים אפילו להקים שוק NFT משלהם באמצעות הפלטפורמה אם הם רוצים.

חקלאות NFT

באמצעות הפלטפורמה, עסקים יכולים ליצור בקלות חוות משלהם ולהקים שם את ה- NFT שלהם. משתמשים יכולים לגשת אליהם להימצא ב- NFT ולקבל תמריצים. יש דרישה מינימלית של אסימוני SUPER, אולם לפני שמישהו רשאי לפתוח חוות חדשות.

שוק NFT

למשתמשים ניתנת גישה לחנות NFT בה הם יכולים לרכוש NFT באמצעות נקודות התגמול שניתנות להם מהחקלאות. זה גם מאפשר למשתמשים לקנות NFT עם מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים.

סופרברס

Superverse הוא ממשק המשחקים עבור SuperFarm. זהו משחק קלפים מבוסס NFT המתפקד בהתקנת מנוף אוטומטי. מלבד נקודות משחק, חלק מהתגמולים הקיימים ב- Superverse כוללים טיפות NFT מפלטפורמות המשחק השותפות עם SuperFarm..

קיימת דרישה מינימלית להחזקות SUPER לפני שמשתמש מקבל גישה לסופרברס.

תרשים השוואת תכונות של SuperFarm (מקור: ‘חלק 1: הצגת SuperFarm‘מאמר בינוני)

אסימון ילידי Superfarm – $ SUPER

אסימון $ SUPER הוא אסימון השירות המקורי של SuperFarm. זה יכול לשמש כאמצעי חילופי או לתשלום עבור דמי ממשל ועסקאות. SUPER מעניקה למחזיקיה גם גישה למוצרים ולתוכניות הזמינות במערכת האקולוגית של המשחקים של SuperFarm, בשותפי משחקי הווידאו וב- NFT.

מכיוון שהפלטפורמה מבקשת להיות מבוזרת לחלוטין בעתיד, הממשל שלה מכוון לקהילה. כל החלטה או הצעה לתקן או לשנות את הפלטפורמה צריכה לעבור את ההצבעה של בעלי SUPER. ניתן לקבוע את כוח ההצבעה לפי כמות אסימוני SUPER שאתה מחזיק. ככל שתחזיק יותר ב- SUPER, כוח ההצבעה שלך יהיה חזק יותר.

רכישות אחרות שתוכלו לבצע בפלטפורמה כוללות גם SUPER. באמצעותו ניתן לגשת לכמה תכונות חשובות בפלטפורמה שזמינות רק לבעלי SUPER.

אם ברצונך לרכוש SUPER, האסימון מופיע ב- Uniswap. להלן כמה ממקרי השימוש ב- SUPER.

מקרי שימוש ב- SuperFarm $ SUPER (מקור: ‘חלק 1: הצגת SuperFarm‘מאמר בינוני)

הימור

SUPER יכול גם להימצא. משתמשים רק צריכים לנעול את SUPER שלהם בחוזה חכם כדי שיוכלו לזכות בפרסים סמלים על כך. מבנה תגמול זה נובע מגביית דמי פלטפורמה הנעשים גם בסופר.

חַקלָאוּת

ניתן להעסיק את SUPER עבור תגמולי NFT. על ידי השתתפות בהימור על NFT, משתמשים יכולים גם לקבל תגמולי NFT בלעדיים מחוות שותפים.

משתמשים יכולים גם להקים חוות משלהם בפלטפורמה. עם זאת, יש דרישה מינימלית של 100,000 אסימונים SUPER על מנת לעשות זאת. מטרת המכסה היא לוודא שיש סבירות נמוכה לספאם, לאיכות טובה של חוות ולתמרץ את רכישת האסימון.

טיפות NFT

מחזיקי SUPER זכאים גם לתגמולי ירידה ב- NFT. אלה NFTs הזמינים במשחקי הווידיאו Superverse ומשותפים. עם זאת, כדי להיות חלק מטיפות ה- NFT, המשתמשים צריכים להחזיק את אסימוני ה- SUPER המינימליים הנדרשים.

SuperFarm NFT טיפות (מקור: ‘חלק 1: הצגת SuperFarm‘מאמר בינוני)

סיכום

SuperFarm הוא פרויקט DeFi מעניין. אחת מנקודות החוזק של הפלטפורמה היא שהיא כבר זיהתה מיהו שוק היעד שלה. אם הפרויקט ימריא בהצלחה ויעלה יותר גיימרים ומפתחים, סביר מאוד להניח שהוא יניע את האינטרס של אנשים בקריפטו ובדה-פי באופן משמעותי. דמיין לעצמך 2.5 מיליארד גיימרים שקופצים לרכבת הקריפטו; זה יהיה הישג ענק.

יתר על כן, SuperFarm הוא פרויקט שעסקים יכולים ליהנות ממנו בקלות. אם הם רוצים ליצור NFT משלהם ולשווק אותם, הממשק של SuperFarm הכין את הפלטפורמה גם עבורם. אם הפרויקט משיג את יעדיו, הוא מציע מבט מבטיח על כל DeFi. כשמסתכלים איפה זה עומד היום, זה לא בלתי אפשרי. הפלטפורמה קלה לשימוש ורווחית. זה שייך לפרויקטים של DeFi שעלינו לחפש.

סדרת מימון מבוזר (DeFi): מדריכים, מדריכים ועוד

עם תוכן למשתמשים מתחילים ומתקדמים יותר, עיין בסדרת DeFi של YouTube המכילה מדריכים על הכלים החשובים שאתה צריך לצורך מסחר במרחב DeFi, למשל. MetaMask ו Uniswap. כמו גם צלילה עמוקה לנושאים פופולריים של DeFi כגון Reef.finance ($ REEF) ו Polkadot ($ DOT)

סדרת DeFi באתר זה מכסה גם נושאים שלא נחקרו ב- YouTube. לקבלת הקדמה על מה זה DeFi, עיין בסקירה כללית על פיננסים מבוזרים (DeFi): מדריך למגמה החמה ביותר בקריפטו

מדריכים ומדריכים למכשירי DEFI חיוניים:

 • מדריך MetaMask: כיצד להקים חשבון? טיפים ופריצות PLUS למשתמשים מתקדמים
 • סקירה והדרכה של Uniswap: מדריך למתחילים וטיפים וטריקים מתקדמים
 • מדריך סריקה DEX ובדיקה
 • הסביר SushiSwap ($ SUSHI)
 • Exchange 1inch, Mooniswap ו- Chi GasToken: הסקירה והמדריך האולטימטיבי

למידע מעמיק על פרויקטים ספציפיים אחרים של DeFi, עיין במדריכי האסימונים שלנו ל- DeFi. הנה כמה מהמדריכים הפופולריים ביותר שלנו:

 • AAVE ($ LEND)
 • סקירת Ampleforth ($ AMPL): המדריך החיוני לפרוטוקול DeFi זה
 • מדריך ChainLink ($ LINK): קישור מפתח בחלל DeFi
 • קרן מימון ($ CREAM): מה זה?
 • מדריך Curve Finance ($ CRV)
 • DODOEx ($ DODO): ספק נזילות מהפכני ברשת
 • מימון לינארי ($ LINA): העתיד של פלטפורמות חילופי סינתטיות?
 • פולקדות ($ DOT): כל מה שאתה צריך לדעת על יקיר DeFi של סין
 • RAMP DeFi: כיצד הוא פותח את ערך הנכסים שהוקצו?
 • מימון שונית ($ REEF): פלטפורמת Defi של All-In-One
 • הסבירה סולנה ($ SOL)
 • הגרף ($ GRT) – הרמה הבאה של אפליקציות מבוזרות
 • הסביר Trustswap ($ SWAP) – הדור הבא של עסקאות DeFi
 • משתוקק למימון מיזוג של מערכת האקולוגית של DeFi
 • Wing Finance ($ WING) – פלטפורמת הלוואות DeFi מבוססת אשראי

סרטונים ומאמרים נוספים יגיעו בקרוב כחלק מסדרת DeFi שלנו, לכן הקפד להירשם למנוי שלנו ערוץ יוטיוב ו (לעת עתה) עלון שבועי בחינם כך שתוכלו לקבל הודעה ברגע שהם יוצאים!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me