אם אתם מחפשים להיכנס למסחר בקריפטוגרפים, הדבר הראשון שתצטרכו לעשות הוא להשיג כמה אסימונים בקריפטו. כדי להשיג אותם, תוכל להרוויח אותם על ידי קבלת תשלום בקריפטו עבור טובין או שירות שאתה מספק. או שתוכל תמיד לקנות קצת מטבע קריפטוגרפי באמצעות מטבע הפיאט שלך. ישנם מספר אתרים בהם ניתן לעשות זאת וכמה אמצעי תשלום. שניים מהשמות שצצים לעיתים קרובות יותר כאשר מסתכלים באתרים לרכוש אסימוני קריפטו הם Coinmama ו- Coinbase. במאמר זה, נעשה Coinmama לעומת Coinbase השוואה כדי שתוכלו להחליט איזו מהן נוחה יותר עבורכם.

מטבעות מול מטבעות

מה זה Coinbase?

Coinbase קיים זמן מה. היא הוקמה בשנת 2012 והיא שירות החלפת מטבעות קריפטו, הממוקם בסן פרנסיסקו. זוהי אחת מחילופי המטבעות הידועים בעולם. זוהי חילופי משמרות, מה שאומר שהם מספקים ארנקי הצפנה לכל המשתמשים שלהם וכל האסימונים שנקנו או נסחרים נשמרים בארנקים האלה עד שהמשתמש יעביר אותם לארנקים האישיים שלו..

Coinbase פופולרי בקרב סוחרי קריפטו מתחילים מכיוון שבניגוד לבורסות רבות אחרות, הם מציעים ממשק משתמש פשוט, קל להבנה וידידותי למתחילים.

מה זה מטבע בסיס

האם Coinbase בטוח?

כמו כל חילופי המשמורת, המאחסנים נכסי קריפטו של משתמשים בשווי מיליוני דולרים בכל זמן נתון, Coinbase הוא יעד מפתה עבור האקרים. אבל הם עדיין לא סבלו מפריצות משמעותיות. הם יישמו כמה אמצעי אבטחה חשובים. קודם כל, רוב הכספים מאוחסנים בארנקים מוצפנים לא מקוונים, וארנקים אלה מחולקים בין כמה מקומות שונים. ליתר ביטחון, אימות דו-גורמי (2FA) הוא חובה לכל המשתמשים. לפני מספר חודשים דיווחה Coinbase כי הם הופעלו על ידי האקרים ביוני האחרון, אך צוות האבטחה חסם את הניסיון מבלי שגנב שום קריפטו. כמעט כל סקירת Coinbase שתמצאו תדבר מאוד על ביטחונם.

עמלות Coinbase

כל הרכישות והמכירות של מטבעות קריפטוגרפיים מחייבים בתשלום עמלה. זה נורמלי לכל חילופי דברים. עם זאת, להבין את דמי העסקה שלך ב- Coinbase יכול להיות מעט מבלבל למתחילים. הסיבה לכך היא שעמלות Coinbase משתנות בהתאם לכמות הקריפטו שאתה קונה ושיטת התשלום.

לדוגמה, אם אתה קונה ביטקוין בשווי 100 דולר ומשלם באמצעות חשבון בנק אמריקני, העמלה תהיה 2.99 דולר. אבל אם אתה משלם בכרטיס אשראי, העמלה תהיה 3.99 דולר ארה”ב. זה לוקח קצת להתרגל.

מהי Coinmama?

Coinmama הוא שירות אינטרנט המאפשר למשתמשים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים. הוא רשום בסלובקיה והחל לפעול בשנת 2013. כוונתו הראשונית הייתה לאפשר למשתמשים לרכוש ביטקוין בקלות ובמהירות. אסימונים אחרים של קריפטו נוספו מאוחר יותר. עם זאת, Coinmama אינו חילופי הצפנה מלאים. זה לא מאפשר מסחר באסימונים ולא משיכת מטבעות חליפין למטבע פיאט.

מהי מטבע-מטבע

האם Coinmama בטוח?

ייתכן שתקרא ביקורת של Coinmama או שתיים שקובעות שהיא לא בטוחה כמו חילופי מטבעות אחרים מכיוון שהיא אינה מאפשרת תכונות אבטחה נוספות כמו אימות דו-גורמי (2FA) או אימות דואר אלקטרוני. אמנם זה בהחלט היה נכון בעבר, אבל זה כבר לא המקרה. נכון לעכשיו, הגדרת 2FA אינה רק אפשרית, אלא שהיא חובה. צעדים אלה ואחרים הופכים את Coinmama לבטוחה באותה מידה כמו פלטפורמות מסחר אחרות בקריפטו.

דמי מטבעות מטבעות

בואו נפנה את זה מהדרך כרגע: המסחר בקוינמאמה יקר יותר מאתרים רבים אחרים. ישנם שני עמלות שונות במשחק. ראשית, Coinmama גובה עמלת תיווך של 5.9%, אשר כבר מיושמת כאשר האתר מראה לכם את מחירי המסחר שלו.

נוסף על עמלת התיווך, יש גם עמלה של 5% על עיבוד כרטיסי אשראי. בסופו של דבר, המחיר שתשלמו על Coinmama בעת רכישת מטבעות קריפטוגרפיים יהיה 10.9% מעל מחיר השוק הנוכחי. חילופים אחרים נמצאים הרבה מתחת לזה.

עכשיו כשפגשנו את שני המקבילים בהשוואה זו של Coinmama לעומת Coinbase, בואו נשים אותם ראש בראש בהיבטים שונים ונראה איזה מהם ייצא למעלה:

Coinmama VS Coinbase: ראש בראש

סבב 1: סוג השירות

Coinbase הוא חילופי מטבעות מלאים המאפשרים לכם לרכוש אסימוני קריפטו במטבע פיאט, להחליף סוג מטבע קריפטוגרפי אחר, ולמשוך אסימני קריפטו למטבע פיאט. אסימונים שנרכשו נשמרים בארנקי Coinbase עד שהמשתמש מחליט להעבירם לארנקים האישיים שלהם.

מבחינה טכנית Coinmama אינה בורסת מטבעות חליפין, אלא שירות תיווך. כשאתה קונה ביטקוין ב- Coinmama, אתה בעצם קונה את האסימון מ- Coinmama עצמו ולא ממשתמש אחר. אמנם זה בדרך כלל מהיר יותר, אך שירותי תיווך הם בדרך כלל יקרים יותר ממרכזיות. אסימונים שנרכשו מופקדים ישירות בארנקים האישיים של המשתמש. בהקשר זה, Coinmama פועלת בדומה לבורסות שאינן משמורניות כמו צ’אנג’לי.

מה ש- Coinmama לא מאפשר זה לסחור באסימני קריפטו או למשוך קריפטו לפיאט. הדבר היחיד שאתה יכול לעשות כאן הוא לקנות מטבעות קריפטוגרפיים בכרטיס האשראי שלך.

על מנת להציע מגוון רחב של שירותי מסחר, סבב זה עובר ל- Coinbase.

מחזור 2: ביטחון

שתי הפלטפורמות מציעות כיום אמצעי אבטחה ופרוטוקולים דומים. שניהם ידרשו הגדרת 2FA לפני ביצוע הרכישה הראשונה שלך. אף אחד מהשירותים לא סבל מפריצות גדולות עם קריפטוגרפיה שנגנבה מהמשתמשים שלהם.

הסיבוב השני ראש בראש זה תיקו.

סבב 3: אמצעי תשלום

Coinmama מאפשרת לקנות מטבעות קריפטוגרפיים בכרטיסי אשראי או ביורו באמצעות העברת SEPA. Coinbase מציע מבחר רחב בהרבה. ניתן לבצע תשלומים על Coinbase באמצעות חשבונות בנק אמריקאים, כרטיסי אשראי, פיקדונות SEPA, SWIFT, PayPal ואחרים..

Coinmama VS Coinbase סיבוב 3 עובר ל- Coinbase, ידיים למטה.

סיבוב 4: קלות שימוש ומהירות

Coinbase מפורסם בכך שהוא קל יותר לסוחר הקריפטו המתחיל מאשר בורסות רבות אחרות, עם ממשק משתמש פשוט וקל להבנה. זו אחת החילופים הידידותיים למתחילים שיש שם.

אבל Coinmama נמצא ברמה אחרת לגמרי של קלות. חלק גדול מקלות השימוש הזו היא העובדה שב- Coinmama אתה יכול לעשות דבר אחד, ודבר אחד בלבד. ודבר אחד זה מוצג בצורה קלה להבנה וליווי.

לגבי מהירות העסקאות, לקוינמאמה יש יתרון על Coinbase, בגלל אופי התיווך שלה. מכיוון שאתה קונה את המטבע הקריפטוגרפי שלך ישירות מ- Coinmama עצמה, האסימונים שלך יישלחו לארנק שלך ברגע שהתשלום יבוצע. עסקאות Coinbase אינן איטיות. הם פשוט לא ממש מהירים.

סבב זה מסתיים ביתרון קל עבור Coinmama.

סבב 5: אנונימיות

יש אנשים שמעוניינים לקנות, לסחור ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים באופן אנונימי. בעוד שרובם רוצים אנונימיות מטעמי ביטחון לגיטימיים, ישנם רבים עם מניעים מפוקפקים יותר.

אם אתה אחד מאותם אנשים הזקוקים למסחר אנונימי, אז אין לך מזל כאן. בהתאם למדיניות הנוכחית נגד הלבנת הון, הן Coinmama והן Coinbase מקפידים על תקנות KYC (דע את הלקוח שלך) מחמירות. שניהם ידרשו ממך לאמת את זהותך באמצעות מסמך תעודת זהות שהונפק על ידי הממשלה לפני שתתחיל לקנות. לכן, בשני המקרים, מסחר אנונימי הוא לא.

סיבוב זה מסתיים בתיקו.

סבב 6: זמינות

משתמשים מכ -190 מדינות רשאים ליצור חשבונות ב- Coinbase. עם זאת, עבור מרבית המדינות הללו, Coinbase מציע שירותי ארנק בלבד. הגישה לרכישה, לסחר ולמשיכת קריפטו מוגבלת כיום לכ- 30 מדינות.

Coinmama זמין בכ -190 מדינות ברחבי העולם.

הסיבוב הזה עובר בקלות לקוינמאמה.

מחזור 7: אסימונים רשומים

אף על פי שאף אחד משירותים אלה אינו מציע מבחר גדול במיוחד של מטבעות קריפטוגרפיים (הרי יש אלפים מהם שם), יש הבדל.

Coinmama מאפשר לך לקנות שמונה אסימונים שונים: Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ether (ETH), Litecoin (LTC), Ethereum Classic (ETC), Ripple (XRP), Qtum (QTUM) ו- Cardano (ADA). אבל אחרי שקונים אסימון אחד, לא תוכלו להחליף אותו תמורת קוד אחר ב- Coinmama.

Coinbase מפרט 18 אסימונים שונים וכמה מהם ניתן לרכוש ישירות בכרטיס האשראי שלך או בכל אמצעי תשלום אחר שבו אתה יכול להשתמש. לאחר הרכישה ניתן להחליף אסימון אחד בשני.

מכיוון שהם מציגים אסימונים נוספים לרכישה ישירה ומציעים לסחור עבור אחרים, Coinbase לוקח את הסיבוב הזה.

סבב 8: אגרות

כאמור לעיל, Coinmama גובה עמלת מסחר של 5.9% ו -5% נוספים עבור עיבוד כרטיסי אשראי (עמלה אחרונה זו לא תחול אם אתה משלם בהעברת SEPA), בסך כולל של 10.9% מעל שווי השוק. זה מאוד גבוה.

העמלות על Coinbase אינן הכי קלות להבנה מכיוון שהן תלויות במדינה בה אתה גר, באסימון שאתה קונה ובאמצעי התשלום. אבל הם בדרך כלל נמוכים מאלה של Coinmama. הסיבוב הזה עובר ל- Coinbase.

מחזור 9: אפליקציות לנייד

הרבה אנשים אוהבים לקנות, לסחור ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים בדרכים, כך שאפליקציות לנייד הן יתרון די גדול עבורם.

Coinmama הוא אינטרנט בלבד. ל- Coinbase אפליקציה סלולרית מעוצבת ונוחה לשימוש הן למכשירי Android והן ל- iOS. סבב זה עובר ל- Coinbase כברירת מחדל.

יישום Coinbase לנייד

סבב 10: תמיכת לקוחות

תמיכת לקוחות היא עדיין בעיה גדולה בעולם המסחר בקריפטו באופן כללי. אתרים רבים אינם מציעים תמיכת לקוחות כלל.

שני האתרים מספקים מדריכים והוראות כיצד לבצע את העסקאות שאתה יכול לבצע. המדריכים של Coinbase שימושיים במיוחד.

הן Coinmama והן Coinbase מציעים תמיכת לקוחות. בשני המקרים, האפשרות הטובה יותר היא תמיכה בדואר אלקטרוני, שכן תמיכה טלפונית היא במקרה הטוב נקודתית. Coinmama עונה בדרך כלל על הודעות דואר אלקטרוני תוך 24 שעות, בעוד Coinbase מעט איטי יותר, ולוקח 24-72 שעות לתשובה..

אז ל- Coinbase יש מדריכים טובים יותר באתר, אך ל- Coinmama יש תגובות מהירות יותר בדואר אלקטרוני. בואו נקרא לסיבוב האחרון הזה תיקו.

Coinmama VS Coinbase: לסיכום …

ראשית, בואו נסדר את הראש בראש:

עָגוֹל מטבעת מטבעות

Coinmama

בסיס מטבעות

Coinbase

לצייר
1: סוג השירות איקס
2: אבטחה איקס
3: אמצעי תשלום איקס
4: קלות ומהירות איקס
5: אנונימיות איקס
6: זמינות איקס
7: אסימונים רשומים איקס
8: אגרות איקס
9: אפליקציות לנייד איקס
10: תמיכת לקוחות איקס

Coinbase לוקח חמישה סיבובים, בעוד Coinmama לוקח שניים ושלושה סיבובים הם תיקו. עם תוצאות אלה, זה נראה לא מעניין לבחור Coinbase. ובמקרים רבים זו תהיה בחירה נוחה יותר. אבל בואו נזכור את נושא הזמינות. אם אתה גר מחוץ למדינות שמותר לקנות קריפטו, יהיה עליך להשתמש ב- Coinmama או באתר אחר.

בסופו של דבר, הן Coinmama והן Coinbase מציעים דרך מהירה וקלה לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים. כל אחת מהן היא בחירה מצוינת להיות הפתח שלך לעולם הקריפטו. אם מדריך השוואה זה של Coinmama VS Coinbase היה מועיל, או אם יש לך שאלות, אנא השאיר את הערותיך למטה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me