יש שם מאות בורסות שונות של מטבעות קריפטוגרפיה וביטסטאמפ היא אחת הגדולות שבהן. היא נסחרת בחמשת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים עם נפח מסחר של 24 שעות, מעט פחות מ -80 מיליון דולר. אם אתה חושב לסחור ב- Bitstamp, אתה בטח שואל את עצמך “האם חותמת ביט בטוחה?בקצרה, Bitstamp מציעה את אחת מחוויות המסחר הבטוחות ביותר שאפשר. אבל בואו נסתכל עמוק יותר.

האם חותמת הסיביות בטוחה?

כמה זמן היה חותמת ביט?

Bitstamp מכריזה על עצמה כ”בורסת הקריפטו הוותיקה ביותר בעולם “. היא נוסדה בשנת 2011 שבסיסה בסלובניה. המייסדים העבירו את ההרשמה לבריטניה בשנת 2013 ומאוחר יותר ללוקסמבורג בשנת 2016.

ראה גם:

ביסטמפ נגד קראקן

Bitstamp לעומת Coinbase

האם חותמת סיביות מוסדרת?

כאשר המייסדים עברו את Bitstamp לבריטניה הם ביקשו לקבל הנחיות בנוגע לרגולציה. הם הודיעו כי הביטקוין אינו מסווג כמטבע, ולכן הם לא יהיו כפופים לרגולציה. החברה החליטה אז שביטפון תסתדר את עצמה.

לאחר כמה שנים של ויסות עצמי, Bitstamp קיבל רישיון רגולציה מלא על ידי ממשלת לוקסמבורג בשנת 2016. מאז Bitstamp מוסדרת ומותרת לפעול בכל המדינות החברות באיחוד האירופי..

כמה בטוח זה חותמת ביט?

בעבר הייתה ל- Bitstamp כמה בעיות פריצה. הם היו קורבנות מתקפת DDoS בשנת 2014 ונפרצו בשנת 2015 כאשר כ -19,000 ביטקוינים נגנבו. בשתי הפעמים החברה הצליחה להתאושש והם שיפרו את פרוטוקולי האבטחה מספר פעמים.

נכון לעכשיו, האבטחה מתבצעת על ידי מספר פרקטיקות שונות. ראשית, כמעט כל האסימונים מאוחסנים כעת בארנקים קרים במצב לא מקוון, כך שגם אם הפלטפורמה נפגעה, רוב הכספים נותרים מחוץ להישג ידם. Bitstamp מקיימת מספיק אסימונים נוזליים כדי לאפשר מסחר מהיר ויעיל.

שנית, Bitstamp דורשת מהמשתמשים שלה להגדיר אימות דו-גורמי מיד לאחר ההרשמה. ניתן להגדיר אימות דו-גורמי זה (או 2FA) באמצעות אפליקציות אימות כמו Google Authenticator או Authy. יישומים אלה מייצרים סיסמאות אקראיות של שש ספרות שתקפות לדקה אחת בלבד. סיסמאות 2FA נדרשות לכניסה ולכל העסקאות והמשיכות.

כתכונת אבטחה נוספת, Bitstamp משתמשת בחתימות PGP כדי להצפין את כל המידע האישי שמספק המשתמשים שלה. בהתחשב בכך שהם מבקשים מידע אישי יותר במהלך אימות החשבון מאשר חילופים אחרים, זה בהחלט דבר טוב.

האם Bitstamp אמין?

אמנם Bitstamp נפרצה, אך המשתמשים לא הפסידו כסף. כל 19,000 הביטקוינים שנגנבו בשנת 2015 הוחזרו למשתמשים וממשיכים לבטח את כל הכספים.

עד כה לא היו דיווחים על שימוש לרעה במידע האישי על ידי ביטסטמפ.

בסך הכל, Bitstamp אמין כפי שהם מגיעים. לא אמורה להיות לך שום בעיה בקנייה, מכירה או העברת מטבעות מ- Bitstamp ומחוצה לה.

כיצד מאמתים חשבונות Bitstamp?

יש צורך באימות חשבון Bitstamp בכדי לאפשר את כל אפשרויות המסחר. תתבקש לאמת את חשבונך מיד עם ההרשמה.

Bitstamp דורש מידע אישי יותר מאשר מרכזיות אחרות. יהיה עליך לספק מידע פיננסי בסיסי, סריקות של מסמך זיהוי אישי והוכחת מגורים.

בעוד שמשתמשים מסוימים מוצאים את תהליך האימות פולשני מדי, Bitstamp מצהיר כי יש צורך להבטיח את הבטיחות והוא חלק ממדיניותם נגד הלבנת הון. לא היו דיווחים או תביעות נגד Bitstamp בגין שימוש לרעה במידע האישי, ולכן הם נראים אמינים מספיק.

האם ארנקים של Bitstamp בטוחים?

ארנקים ב- Bitstamp הם בטוחים, אך היקף הבטיחות האמור תלוי בסופו של דבר בכל משתמש. אם משתמשים בוחרים סיסמה בטוחה ושומרים על אפשרות 2FA, הארנקים יישארו בטוחים.

עם זאת, משתמשים אינם מקבלים את המפתחות הפרטיים לארנק שלהם. משמעות הדבר היא כי מבחינה טכנית, משתמשים לא שֶׁלוֹ הארנקים שלהם. זוהי הנורמה להחלפת קריפטו, ולכן מומלץ למשתמשים ב- כל אין להחליף כמויות גדולות של אסימונים בארנקי ההחלפה שלהם לתקופות ממושכות.

לאחר שבחנו את כל אלה, אנו יכולים לראות מדוע התשובה לשאלה “האם חותמת ביט בטוחה” היא חיובית. זה לגמרי בטוח.

כיצד להתחיל ב- Bitstamp

רישום חשבון ב- Bitstamp הוא די פשוט. נניח שאתה יוצר חשבון אישי.

 1. ראשית, עבור אל ה- חותמת ביט בבית לחץ ולחץ על כפתור “הרשמה” בפינה השמאלית העליונה:

  האם חותמת ביט בטוחה

 2. בחר את סוג החשבון שאתה יוצר: אישי או ארגוני. לחץ על “חשבון אישי”.

 3. הזן את שמך הפרטי, שם המשפחה, כתובת הדוא”ל שלך, קבל את התנאים וההגבלות ולחץ על “המשך”. דוא”ל יישלח לכתובת שמסרת.

  האם Bitstamp בטוח למסחר

 4. פתח את תיבת הדואר האלקטרוני שלך ולחץ על הקישור להפעלת חשבונך.

 5. הקלד ואשר סיסמה מאובטחת לחשבונך ולחץ על “המשך”.

 6. במסך הבא תראה את מזהה המשתמש ש- Bitstamp יצר עבורך. זהו המזהה בו תשתמש בכל פעם שתתחבר. תתבקש גם להתחיל בתהליך אימות המשתמש. לחץ על “התחל את האימות שלך”.

  כמה בטוח זה חותמת סיביות

 7. ספק את המידע האישי הבסיסי שלך: ארץ מגורים, כתובת ומיקוד. אשר שאתה בעל אזרחות במדינה שלך ולחץ על “המשך”.

  אמין על חותמת הסיביות

 8. כעת עליך להזין את מספר הטלפון שלך. לאחר לחיצה על “המשך”, Bitstamp יעביר לך הודעת טקסט בקוד שעליך להזין במסך הבא.

 9. כעת תצטרך להזין מידע פיננסי בסיסי. זה רק העיסוק הנוכחי שלך וכמה יהיה ההפקדה המשוערת שלך לשנת Bitstamp. מלא מידע זה ולחץ על “המשך”

 10. במסך זה עליכם לספק מידע פיננסי נוסף. עליכם לציין לשם מה תשתמשו ב- Bitstamp והאם בכוונתכם להפקיד קריפטו ממקורות אחרים ל- Bitstamp.

 11. לבסוף, עליך להעלות מסמך הוכחת מגורים. הכתובת במסמך זה חייבת להתאים לכתובת שהזנת קודם.

 12. לאחר העלאת המסמך Bitstamp יבקש ממך להפעיל 2FA באמצעות אפליקציות מאמת כמו Authy או Google Authenticator. עקוב אחר ההוראות להגדרת ה- 2FA שלך.

 13. לאחר הגדרת 2FA אתה רק צריך לחכות ש- Bitstamp ישלים את האימות כדי לקבל גישה מלאה לכל האפשרויות באתר. תקבל אימייל לאחר השלמת האימות.

זהו זה. כעת יש לך חשבון Bitstamp מאומת ותוכל להתחיל לסחור. כיצד לבצע את המסחר בפועל הוא מעבר להיקף של מאמר זה, אך מכיוון שממשק המשתמש של Bitstamp הוא די פשוט, אפילו חדשים חדשים צריכים לתפוס את זה די מהר..

הערות אחרונות …

כשהתחלת לקרוא מאמר זה לראשונה שאלת את עצמך “האם Bitstamp בטוח?”. אני מקווה, שאלה זו נענתה כאן. בעקבות השלבים שלמעלה תוכל לפתוח את חשבונך ולהתחיל לסחור. אם יש חסרון אחד ב- Bitstamp הוא המבחר המצומצם ביותר של מטבעות שהם מונים: רק ביטקוין, את’ריום, אדווה, ליטקוין וביטקוין מזומנים. סוחרים מנוסים יחפשו בקרוב בורסות אחרות, אך סוחרים חדשים אמורים להצליח בסדר גמור.

לסיכום, Bitstamp מציע מהיר ובסך הכל בטוח ומאובטח פלטפורמה למסחר במטבעות קריפטוגרפיים. זה קיים כבר לא מעט שנים וצפוי להישאר די הרבה זמן.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me