מתקשים לבחור באיזה בורסת קריפטו להשתמש? אל דאגה, סיקרנו אתכם בנושא זה! היום אנו הולכים להעמיד שני חילופים פופולריים וחשובים מאוד פנים אל פנים: Bitstamp לעומת Coinbase. 

מיליוני אנשים קונים / מוכרים קריפטוגרפיה מדי יום, כל היום, ללא הפסקה באמצעות פלטפורמות מסחר. איך תדעו מה הבחירה המתאימה לכם?

אתה בטח מנסה למצוא דרך להיכנס לכל הפעולה הזו ואנחנו כאן כדי לעזור לך להגיע לשם! 

לאחר שתסיים עם מאמר זה, פיתחת קריטריונים משלך כדי לקבל החלטה מושכלת איזו משתי הפלטפורמות הללו היא זו שתועיל לך ביותר, ותחליט איזו היא הטובה ביותר לצרכים הספציפיים שלך..

חותמת ביט מול מטבע בסיס

בוא נתחיל!

חותמת ביט מול מטבע בסיס: מה ההבדל העיקרי?

אם היינו יכולים לסכם את הכל זה היה ככה. אתה יכול לחשוב על Coinbase כספק / ספק למשתמשים לקנות / למכור מטבעות קריפטוגרפיים עבור פיאט (כסף רגיל) ישירות מ- Coinbase. Bitstamp הוא מה שאנחנו יכולים לקרוא לבורסה רשמית המאפשרת למשתמשים להחליף crypto / fiat בזוגות מסחר. זה כזה קל.

-למה אתה מתכוון בזוג מסחר?

זוגות מסחר שכיחים ביותר בעת סחר במטבע וירטואלי בבורסה. ברוב המקרים, אנשים ישתמשו בביטקוין כדי לסחור כנגד מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, אך ישנם זוגות מסחר רבים זמינים (Ether, Litecoin למשל).

במקרה כזה, כיצד פועלים זוגות מסחר בקריפטו?

זוגות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים עובדים באותה צורה כאילו הייתם הולכים לחנות ורואים מה שווה מוצר מסוים. זה יוצר ערך. 

למרות שפשטו יותר מדי, זה פחות או יותר איך זה עובד, ההבדל היחיד הוא שאנשים לא משתמשים במטבעות מרובים לעסקאות יומיומיות כפי שנעשה בקריפטו. צמדי מסחר עוזרים לקבוע את שווי הנכס כאשר הוא נסחר בנכס אחר! 

חותמת ביט מול מטבע בסיס: מטבעות משומשים

אז מה בדיוק אוכל לסחור? בואו נסתכל על כל אחד מהמסחר במטבע שמציעות הבורסות:

סחר במט”ח של פיאט

קל מאוד להבין מטבעות פיאט. זה בעצם המטבע שמגובה כחוק על ידי ממשלה לאומית. דוגמאות מכילות:

דולר קנדי ​​(CAD), או דולר ארה”ב (USD), וכן הלאה. מטבעות אלה מהווים את רוב העולם המפותח. 

מסחר עם מטבעות פיאט (יורו ודולר ארה”ב) זמין עם Bitstamp, למי שתוהה אם Bitstamp עובדת בארה”ב או עם דולרים אמריקאים.

באמצעות Coinbase אתה יכול להשתמש במטבע של מדינה מסוימת לרכישת ביטקוין או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. Coinbase זמין ב -32 מדינות.

הערה: מידע זה חיוני לסוחרים מתחילים. אם אתה משתמש ב- Bitstamp או Coinbase, המאפשרים סחר במטבעות פיאט, אתה יכול להתחיל מיד ואין צורך לטרוף מאוחר יותר..

סחר במטבעות קריפטוגרפיים

חותמת ביט מציע 5 אפשרויות סחר במטבע וירטואלי ו -11 זוגות מסחר ייחודיים.

המטבעות הקריפטוגרפיים שניתן להחליף ב- Bitstamp הם Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) Litecoin (LTC) 

Coinbase שונה מעט מ- Bitstamp בעניין זה. אתה יכול אפילו לומר ש- Bitstamp הוא כמו שוק, שמפגיש בין קונים ומוכרים. אם יש לך מטבע ספציפי שאתה רוצה לקנות בנקודת מחיר מסוימת, אז חותמות ביט יעזרו לך להתאים את ההתאמה הזו. ובכן, זה נשמע נחמד, לא? אבל מה Bitstamp יוצא מזה? הם גובים עמלת אחוזים על כל עסקה שמתבצעת בפלטפורמה שלהם.

Coinbase עובד בצורה שונה במקצת. Coinbase הוא תיווך. המשמעות היא שהיא קונה ומוכרת מטבעות קריפטוגרפיים במטבע פיאט. קונים / מוכרים סוחרים ישירות עם Coinbase במקום אחד עם השני.

המטבעות הקריפטוגרפיים שאתה יכול לקנות או למכור באמצעות שירות ההמרה של Coinbase הם;

Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH)

האם המחירים שונים על Bitstamp לעומת Coinbase?

אין שירות החלפה שלם ללא חלקו בעמלות. אין כאן “אחד שמתאים לכל” לגבי עמלות, אך נעבור על כמה מידע בסיסי הנוגע לעמלות עבור Bitstamp ו- Coinbase.

אגרות חותמת ביט

Bitstamp מציעה כמה מהעמלות הנמוכות ביותר בהשוואה לאחרים באותו שוק.

העמלה בסיסית למדי: 0.25% לכל עסקאות מתחת ל -20,000 דולר. קונים או מוכרים? זה אותו סכום אגרה. מצוין למתחילים! 

החיוב האחר היחיד שיש לדעת עליו הוא עמלת כרטיס האשראי Bitstamp, המהווה 5% מכל סכום הרכישה. 

עמלות Coinbase

עם Coinbase זה סיפור אחר. עמלות המסחר ב- Coinbase בהחלט יכולות להסתכם, לפעמים גבוהות פי 6 מהעמלה של Bitstamp. בעיקרון, מדובר בעמלה של 1.49% עבור כל עסקת קנייה / מכירה ועולה ל -3.99% עבור עסקאות שבוצעו בכרטיס אשראי..

למרות זאת, בהשוואה לבורסות, דמי Coinbase עדיין נמוכים למדי.

האם אפליקציות לנייד זמינות?

כן! שניהם כן, אבל הנה ההבדלים.

הציון של Bitstamp הוא 1.7 מתוך 5 בחנות אפל. איכס! לאפליקציה הסלולרית של Bitstamp יש בהחלט את חלקה בתלונות מצד משתמשים, בעיקר על חוסר התכונה שיש לאפליקציה. כמו כן, ביקורות רבות מצביעות על כך שהאפליקציה איטית ויש לה מעט מאוד עדכונים.

מצד שני, Coinbase מתנדנד עם ביקורות חיוביות מאוד. ציון 4.7 מראה שלקוחותיה בהחלט מרוצים מתכונותיו הפשוטות והקלות לניווט. 

הורד את Coinbase עבור דְמוּי אָדָם אוֹ iOS

הורד את Bitstamp עבור דְמוּי אָדָם אוֹ iOS

מה דעתך על ידידותיות למשתמשים?

Coinbase הוא בדרך כלל ההמלצה למתחילים בגלל פלטפורמה פשוטה יותר. אמנם הפלטפורמה של Bitstamp נמצאת שם גבוה מבחינה עיצובית, אך היא מוגבלת מאוד במה שאתה יכול לעשות. לא רק זאת, אך הדף של Tradeview בפלטפורמה של Bitstamp יכול להיות קשה מאוד למתחילים לנווט. הממשק כולו יכול להיות מאוד מבלבל למעשה.

ממשק Coinbase:

ממשק מטבע בסיס

ממשק חותמת סיביות:

ממשק חותמת סיביות

Coinbase זוכה בתכונה זו מכיוון שהפלטפורמה שלה דומה מאוד לאפליקציות בנקאות מקוונת. הפריסה פשוטה וברורה.

השוואת גודל

שתי המרכזיות “צעירות” למדי מבחינה עסקית, אולם הן זורקות אותה מהפארק. רק תסתכל על הנתונים האלה! פלטפורמת Coinbase שימשה לרכישה / מכירה בשווי של יותר מ -50 מיליארד דולר, ומקיפה 32 מדינות ומשרתת יותר מ -10 מיליון לקוחות.. 

רשימת 212 הבורסות של CoinMarketCap מדורגת Bitstamp כמספר 15. 195,091,734 דולר אמריקאי נסחר בחלון של 24 שעות.

האם אוכל לסמוך על אבטחה?

Bitstamp באמת מתייחסת להחלפה זו ברצינות ובטוחה מאוד לשימוש. בינואר 2015 נגנבו מ- Bitstamp 19,000 BTC והיו עבורם די קריאת השכמה. הפלטפורמה נוצרה מחדש עם שדרוגי אבטחה חדשים כגון נכסים דיגיטליים לאחסון קר, אימות דו-גורמי ואחרים כדי לספק ללקוחותיה שקט נפשי. 

Coinbase מעולם לא נפרץ, אך לפעמים נגנבים סיסמאות ומצבים כאלה. אין שום קשר לפלטפורמה במקרה זה.

Coinbase יכול להתרברב על שיא בטיחות נהדר בהשוואה לרוב הבורסות האחרות. זה גם עוזר כי 98% מהכספים שלהם נשמרים במצב לא מקוון, ושומרים על כספי לקוחות נפרדים מכספי Coinbase בפועל.

תודה שבאתם בטיול איתנו. האם אתה מוכן לבחור? 

סיכום

Bitstamp ו- Coinbase הן אפשרויות אמינות נהדרות להתחיל את מסע הצפנה שלך. 

לשתי הפלטפורמות סטנדרטים גבוהים של אבטחה ויש להן לקוחות מאושרים ברחבי העולם. Coinbase אמנם אידיאלי למתחילים, אבל Bitstamp יכול להיות קצת יותר מאתגר ללמוד אבל זה מקום נהדר ללמוד כיצד בורסת קריפטו מקצועית עובדת. אתה יכול אפילו להגיע לנקודה בה אתה מעביר מ- Coinbase ל- Bitstamp!

נכון לעכשיו, אנו ממליצים על Coinbase למי שמתחיל להסתובב בעולם הקריפטו, וברגע שתהפוך לסוחר מנוסה, Bitstamp תהיה שם ומחכה. ואז די מהר אחרי שתהיה כאן שוב ותספר לנו הכל על החוויה שלך עם Bitstamp לעומת GDAX.

עדיין לא יכול להחליט? ספר לנו בתגובות איזו פלטפורמה אתה מעדיף ומתי אתה מתכנן להתחיל את המסע שלך. 

מצפה לשמוע ממך.

ראה גם:

  • Bitstamp VS Kraken
  • צ’אנג-בייל של צ’אנג’לי

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me