לפני שנתחיל בסקירת ספר החשבונות של ננו, הבה נבין בקצרה את עליית המטבעות הקריפטוגרפיים. הם נמצאים בכל מקום ונראים די בלתי ניתנים לעצירה בשלב זה. הביטקוין התחיל לראשונה בשנת 2009, אך הוא חווה הכרה אמיתית בשנתיים האחרונות כשערכו ממש זינק.

הצלחה פנומנלית כזו שעומדת בפני ביטקוין הקפיצה מיד את השוק המטבעות הקריפטוגרפיים ונתנה להם מקום איתן במגזר הפיננסי, כאשר מיליוני אנשים ברחבי העולם מעמידים כעת את כספם על כף המאזניים עבורם ואפילו מקבלים תשואות נהדרות ביותר של הזמנים.

עכשיו אם אתם מעוניינים להשקיע גם את כספכם, למרבה המזל, זה לא כל כך קשה. מטבעות קריפטוגרפיים הצליחו כעת להגיע כמעט לכל המדינות ועם כניסתם של כל כך הרבה פלטפורמות מסחר וחליפין נהדרות, למעשה לא קשה יותר לקנות מטבעות קריפטו מאשר לקנות מצרכים נפוצים. כל שעליך לעשות הוא להיכנס לאחד מאתרי האינטרנט הללו, ליצור חשבון במידת הצורך, לבחור את אמצעי התשלום ולקנות עד תום..

האפשרות האחרת שיש לך היא מעט יותר מסובכת ועשויה לדרוש ממך לקבל כמה החלטות עיקריות תלוי אם נוח לך איתם או לא. האפשרות שאנחנו מדברים עליה היא כרייה במטבעות קריפטוגרפיים בעצמך. בימינו תוכלו למצוא בקלות מגוון של אסדות כרייה הקיימות בשוק אשר יעשו את העבודה בקלות.

כל שעליך לעשות הוא לרכוש אחד כזה, יחד עם ספק כוח הגון מספיק חזק להפעלת האסדה, להביא את כולם הביתה ולהקים אותם במקום שבו אתה מרגיש שזה לא יגרום לבעיה גדולה עבור האחר. תושבי הבית ואתם מסודרים. עם זאת, המשך בשיטה זו רק אם אתה מוכן להתמודד עם עלויות החשמל הנלוות אליה, מכיוון שאסדות הכרייה נוטות לצרוך הרבה חשמל, ולפיכך יש השפעה שלילית על חשבונות החשמל והחשמל שלך..

סקירת Ledger Nano S

ספר חשבונות-ננו-ס-ביקורתאבל ללא קשר לסוג שאתה מחפש, המציאות היא שתמצא מגוון רחב של ארנקים כאלה בשוק, ולמען האמת, זה באמת מבלבל להחליט על אחד שמתאים נכון לכל הצרכים שלך והוא יעיל מספיק כדי לפתור את כל הבעיות שלך בהחזקת מטבע החוץ.

מכיוון שיש כל כך הרבה דברים לבחון ולשקול לפני ביצוע הרכישה, אין זה מפתיע אם אדם מעוניין במעט עזרה בנושא, ואנחנו כאן כדי לספק את העזרה הזו. מאמר זה מציג בפניכם את אחד השחקנים המובילים בעולם ארנקי הקריפטו, לדג’ר ננו S, שהוא הדגם האחרון בסדרת ארנקים שהשיקה החברה, לדג’ר ננו, המשווקת את עצמה כחברת ארנקים והייתה נוסד בשנת 2014 בצרפת.

ראה את המחיר הנוכחי כאן!

תכונות עיקריות

Ledger Nano S הוא ארנק חומרה, כלומר הוא נותן לך את הגמישות של אחסון לא מקוון ומשלב את זה עם האפשרות לאחסן את המפתחות הפרטיים שלך בתוך חומרת אחסון חיצונית. מאוחר יותר ניתן לחבר את החומרה החיצונית הזו למחשב השולחני או למחשב הנייד שלך באמצעות כבל USB פשוט, כלומר זה לא יהיה הרבה טרחה לגשת או להציג את המטבעות שלך..

תעשיית ארנקי החומרה למטבעות קריפטוגרפיים מבריקה כיום מאי פעם. אנשים מכניסים את כספם באופן פעיל למוצרים כאלה ושביעות רצון הציבור נמצאת בשיא כל הזמנים. בין אם אתה מייחס זאת להצלחה של הביטקוין או פשוט לשינוי דעת הקהל, העובדה היחידה שאי אפשר להכחיש היא שהמגזר פורח כמו פעם ולא ימשיך לעשות זאת הרבה מאוד שנים בעתיד.

כל זה מביא כמובן לשינוי חיובי גדול באיכות המכשירים המיוצרים. הציפיות של הציבור עולות ואיתו אנו חייבים לחוות שיפורים מהירים במכשירים עצמם. Ledger Nano S הוא פשוט עוד ארנק נהדר הבנוי על אותו דגם.

זה בטוח, מאובטח ומהיר, בנוסף הוא תומך גם במגוון טוב של מטבעות. ביטקוין ואת’ריום הם פשוט שניים מהמטבעות בהם הוא עוסק, בין רבים אחרים.

כעת נקודות המכירה העיקריות מאחורי Ledger Nano S, שהביאו אותה להשיג את רמת ההצלחה בה היא נהנית כיום, הן גישה איתנה כלפי אבטחה וגמישות השימוש. המשמעות של האחרון היא שמלבד השימוש ב- Nano S כאמצעי לאחסון מטבעות הקריפטו שלך, אתה יכול גם להשתמש בו בקלות לביצוע תשלומים, בשירותים מקוונים ומחוברים שונים המקבלים מטבעות קריפטוגרפיים כתשלום.

מלבד האמור לעיל, כמה תכונות מובחנות אחרות הן במקרה ידידותיות המשתמש, אפשרות התשלומים הקלה, פרוטוקולי אבטחה יעילים ועוד.

בכל הנוגע לתחרות, Ledger Nano S נהנה כמעט ממלכה אחת ביד בשוק ארנקי המטבעות הקריפטוגרפיים, או שהיה, אם לא ארנק החומרה TREZOR. Nano S יחד עם TREZOR מהווים את רוב המכירות עבור ארנקים מטבעות קריפטוגרפיים, ומשאירים מעט מקום לכל דבר אחר.

למרות ש- TREZOR היה בשוק הרבה יותר זמן מאשר ה- Ledger Nano S, ולכן היה צריך לעקוף את ה- Nano S בגלל הניסיון העצום שהוא נושא, אסטרטגיית שיווק אינטואיטיבית של Ledger יחד עם התכונות הנהדרות של הארנק דאגו לכך התחרות תמיד נותרת מצוואר לצוואר.

דעת קהל

בכל פעם שמוצר חדש יוצא לשוק, התגובה המדויקת ביותר לשאלה האם כדאי לרכוש את המוצר או לא מגיעה מהקונים הראשונים עצמם. הם אלה שהכי טובים לדעת אם המוצר מתפקד בהתאם לציפיות והאם יש חסרונות או תקלות בעיצוב שיש להיזהר מהם..

מאותה סיבה, המשכנו ועשינו עבורך מחקר לקוחות קטן. כאן אנו מציגים בפניכם מה יש ללקוחות שכבר משתמשים במכשיר לומר על Ledger Nano S, והאם הם ימליצו עליו למישהו אחר. ריכזנו עבורכם את כל הביקורות הללו והכנו מעט תמצית ממנו, החלקים הטובים והרעים.

Ledger Nano S זורח בהיר כמו יהלום בכל מה שקשור לביקורות ודעות ציבוריות. כמעט כל המשתמשים שרוכשים את היחידה צריכים לשיר רק שבחים ולהחשיב את שירותיה כמושלמים. עכשיו Nano S הוא ארנק חומרה. ארנקי חומרה הם כאלה שניתן לשאת אותם כארנק וניתן לחבר אותם למחשב בכל עת באמצעות כבל USB פשוט בלבד..

מכיוון שהם נוטים להישאר מנותקים מהאינטרנט, הם ללא ספק בטוחים יותר בכל הנוגע להונאה מקוונת או ניסיונות גניבה. זו בדיוק הסיבה מדוע משתמשים נוטים לאחסן חלק ניכר מהמטבעות שלהם בארנקי חומרה ואילו ארנקי תוכנה נוטים לשאת כמויות קטנות..

לפי חלק מהמשתמשים המחזיקים כיום Ledger Nano S, המכשיר עוזר להם לישון טוב בלילה בידיעה טובה שהמטבעות שלהם נשארים מאובטחים בתחומי ה- Nano S.

כמעט כל המשתמשים שהשתמשו אי פעם ב- Ledger Nano S חסרים כל תלונה על המכשיר, ורואים בו את אחד הארנקים החלקים ביותר שאי פעם יצאו לשוק..

אם עם זאת, קיימת תלונה אחת שנשמעה ממספר לא מבוטל של משתמשים, מדובר ביחס לאחסון הנמוך במכשיר. עבור חובבי מטבעות קריפטו הנוטים לאחסן יותר מסוג אחד של מטבעות קריפטוגרפיים בארנקם, ייתכן ש- Ledger Nano S לא תהיה הבחירה הטובה ביותר מכיוון ששטח האחסון הנמוך אולי לא יתאים למטבעות מרובים.

הדרך בה זה עובד היא למעשה די קלה להבנה. בכל פעם שתחליט להמשיך לאחסן מטבע מטבע חדש ב- Nano S, עליך להוריד אפליקציה ספציפית לאותו אסימון מסוים..

בלי האפליקציה הנוגעת לאסימון המדויק שברצונך לאחסן, אינך יכול להמשיך הלאה. עם זאת, אופן בניית המכשיר אינך יכול להתקין יותר משלוש מאפליקציות אלה בו זמנית.

המשמעות היא שכדי להוסיף את המטבע הרביעי לארנק שלך, יהיה עליך להסיר את אחת מהאפליקציות הקיימות לפני שתוכל להמשיך בתוספת המטבע החדש..

עכשיו, למרות שזו עשויה להיראות כמשימה מסובכת, היא למעשה די פשוטה והיא בדיוק כמו להתקין או להסיר התקנה של אפליקציות מהסמארטפון שלך. ניתן לפשט זאת עוד אם במקרה יש לך גישה למחשב.

חוויית משתמש

כפי שהוסבר קודם, Ledger Nano S פופולרי כמו שהוא בגלל הידידותיות שהוא נושא. החוויה בתוך האפליקציה תוכננה להיות נוזלית ביותר עבור המשתמשים הממוצעים וההתקנה הכוללת די דומה למה שיש לרוב הארנקים בשוק כיום..

עם הפעלתו בפעם הראשונה, המכשיר מבקש מהמשתמש להגדיר סיסמה כדי להגן על הנתונים שלך. בהמשך התהליך מסופק זרע בן 24 מילים המסייע למשתמש ביצירת מפתחות פרטיים.

כאשר ההתקנה הראשונית אורכת מעט יותר משלוש דקות, Ledger Nano S לא משאיר שום אבן מפונה כדי לשמור על שביעות רצון המשתמשים במקסימום. בהתאם למטבע הדיגיטלי בו אתה מתמודד, תצטרך להתקין את היישומים הדרושים להפעלה לאחר השלמת ההתקנה.

מבחינת יישומים אלה, הם פשוט משמשים כמשדרים או כמקלטים אך אינם משחקים שום תפקיד באחסון המטבעות בפועל..

על מנת להפוך את חווית המשתמש לקלה וחלקה עוד יותר, היצרנים הציגו גם סיומת של Google Chrome. הרחבה זו מאפשרת למשתמש לגשת בקלות לפרטי חשבון, מאפשרת העברת ביטקוינים ויוצרת כתובות ביטקוין לקבלת כספים. זה אפילו יאפשר לך להתעסק בהגדרות השונות של האפליקציה כגון שער חליפין ומדיניות פרטיות.

אם כבר יש לך ארנק ביטקוין קיים, אינך צריך לדאוג שלא תצטרך למחוק אותו על מנת להשתמש ב- Nano S. תוכל למעשה לשלב את כל הארנקים המקוונים הקיימים במכשיר. . חלק מהארנקים הנתמכים כוללים את MyCelium, Electrum, Copay, Bitgo ו- MyEtherWallet.

לכל אדם שאפילו מכיר מרחוק את אופן הפעולה של מטבעות קריפטוגרפיים, Ledger Nano S ירגיש כמו טיול בפארק. אפילו עבור טירון שלם, ההתקנה והתפעול די קלים לבחור ולשלוט בעוד כמה ימים. באשר לארנק החומרה, ישנם רק שני כפתורים עליו, ולפיכך אין שום שוליים להפעלת שיהוקים או שגיאות..

בִּטָחוֹן

כפי שפורט קודם, אם אתה צריך לשמור על אבטחת המטבעות הקריפטוגרפיים שלך, ארנקי החומרה הם הדרך. אנחנו לא אומרים שזה לגמרי בלתי אפשרי שארנקי החומרה נפגעים, אבל גם אם בעיה אכן תצליח לצוץ, יש סיכוי די גבוה שזה יהיה ממוקד על המשתמש ולא בגלל מפרט המכשיר בפועל..

אמנם אין כלל כללי קשה ומהיר שיכול להבטיח את ביטחונכם מפני התקפות חיצוניות, אך יש כמה עצות שעליכם לדעת אשר יאפשרו לכם לנקוט בכל הזהירות הנדרשת. ראשית, עליך לרשום באופן חיובי את זרעי האבטחה שלך על פיסת נייר ולא על מערכת מחשב.

הסיבה לכך היא שמערכות מחשב תמיד טומנות בחובם זיהום ודלפת נתונים. שנית, עליכם לוודא כי בכל פעם שאתם מצרפים את הארנק למערכת, המערכת נטולת כל תוכנה זדונית או אבטחה, שכן וירוס עשוי לעבור בקלות ממערכת לארנק דרך הכבל..

אבל היו סמוכים ובטוחים, כי אם יש לכם או מתכננים לרכוש את Ledger Nano S, אז לאחר הניתוק מהמערכת, ארנק החומרה הזה יהיה כמעט בלתי אפשרי למעקב או לאיתור..

מראה מכשיר

Ledger Nano S יכול להיות ארנק החומרה הזול ביותר שיש כרגע, אך לא היו פשרות מבחינת מראה המכשיר. אחת הבעיות במכשירים זולים היא שאולי תצטרך להתפשר על כמה תכונות או על איכות הבנייה. לדג’ר ננו S פרץ את המיתוס עם עיצוב ומבנה מרשים.

המכשיר מלוטש אך חסון מאוד ויכול להכנס בקלות לכיס שלך. המכשיר כולל מסך OLED קטן, כמה כפתורים בצד ומארז מתכתי הסוגר את כל המכשיר.

אתה מקבל את המכשיר, כמו גם כבל מיקרו USB ל- USB ומחזיק מפתחות. המכשיר בשום אופן לא מרגיש מגושם ביד שלך. למעשה, איכות הבנייה כל כך טובה שהמכשיר מסוגל לספוג כמה טיפות מקריות ללא שום בעיה.

עם נוכחות של מסך, אתה יכול לאמת בקלות כל עסקה שאתה שולח לפני שהיא משודרת. לפיכך, שיפור האבטחה של המכשיר. בסך הכל, Ledger Nano S הוא ארנק החומרה הטוב ביותר שכסף יכול לקנות לכם כרגע.

נְגִישׁוּת

נגישות היא פרמטר נוסף לפיו מדורגים ארנקים לעתים קרובות. העולם נע בקצב די מהיר. כבר אין לנו זמן בידיים, כל מה שצריך לעשות חייב להיעשות במהירות. מכיוון שחיי היומיום שלנו אינם מאפשרים לנו לשבת במקום אחד לאורך זמן, זה הופך להיות הכרחי למדי עבורנו לעצב את הגאדג’טים שלנו באופן שיאפשרו לנו לבצע את הפעילויות שלנו בדרכים..

מטבעות קריפטוגרפיים כטכנולוגיה התפתחו מעצם הצורך הזה; הם נועדו להקל על חיינו ולעצב את חיינו למחר קל יותר.

נחשב כמטבע העתיד, החידוש הקטן והמסודר הזה במגזר הפיננסי כבר פישט הרבה מאוד פעילויות היום יום שלנו. אך בכדי שמטבעות קריפטוגרפיים ימצאו את מלוא הפוטנציאל שלהם, עלינו לשחרר את מגבלות הזמן והמרחב, ולכן Ledger Nano S מגיע עם עיצוב המאובזר לספק את השירות הטוב ביותר בכל מקום ובכל זמן..

על מנת לגשת למטבעות שלך באמצעות Ledger Nano S, עליך לשלוט על מערכת מחשב, מכיוון שהארנק יצטרך להיות מחובר לאחד כזה. לאחר שתחבר את הארנק באמצעות כבל USB מהיר, עליך להפעיל את תוכנת היישום אשר תפנה אותך למידע הרצוי..

עכשיו כל התהליך הזה נשאר מאוד פשוט ונוח אם אתה בבית. עם זאת, זה הופך להיות קשה לאנשים שנמצאים תמיד בתנועה מכיוון שלא תמיד תהיה להם גישה למחשב.

עם זאת, לדג’ר ננו S תמיד שיווקה את עצמה כארנק חומרה, וארנקי חומרה מעצם הגדרתם אינם מיועדים לנוחות ככל שהם מיועדים לאחסון ארוך טווח. למחסנים קצרי טווח שבהם אתה יכול לגשת בקלות למטבעות שלך בדרכים ואפילו להשתמש בהם לעסקאות יומיומיות, ייתכן שתרצה לארנקי תוכנה או ארנקים שולחניים שתוכננו במיוחד לספק שירותים לאנשים בתנועה, לפעמים אפילו במחיר הביטחון שלך.

אך גם בקרב הלגיון הגדול של ארנקי החומרה הקיימים כיום בשוק, לדג’ר ננו S נותר בראש התור בכל הנוגע לנגישות. את המטבעות ניתן להפקיד, לאחזר או לבדוק בקלות, הממשק די פשוט להבנה ותפעול ומסך התצוגה עובד בדיוק כמו שצריך בהצגת כל המידע הרלוונטי..

הדבר היחיד שעובד נגדו בהקשר זה הוא העובדה שאולי תצטרך להמשיך ולהתקין ברציפות אפליקציות עבור מטבעות שונים, תלוי באילו אתה צריך לגשת כרגע..

מהו ארנק חומרה?

כולנו יודעים שמטבעות קריפטוגרפיים הם מטבעות וירטואליים המאוחסנים בכתובות ייחודיות. ארנק מטבעות קריפטוגרפי, מאחסן כתובות אלה כך שתוכלו לגשת לכספים שלכם בכל פעם שתזדקקו להן.

ארנק חומרה הוא בדיוק כמו כל ארנק אחר של קריפטו, הוא שומר את הכתובת בה נמצאים הכספים שלך. עם זאת, שלא כמו ארנק קריפטוגרפי רגיל הפגיע ביותר לגניבות, ארנק חומרה מהווה מקום מפלט בטוח עבור כספיך.

על מנת להשתמש בכספים בארנק שלך, תזדקק למפתח הפרטי של אותו ארנק מסוים. בארנק תוכנה רגיל או בארנק נייר, יש לך גישה למפתח פרטי זה. החיסרון היחיד בכך הוא שאם מישהו אוחז במפתח הפרטי שלך, הוא יכול להעביר את הכספים כאשר וכאשר מתחשק לו.

בארנק חומרה, לאף אחד אין גישה למפתחות הפרטיים. מפתחות אלה מאוחסנים מאחורי ארנק של פרוטוקול אבטחה שאי אפשר לשבור אותו. בכל פעם שתרצה להשתמש בכספים שלך, יהיה עליך לחבר את המכשיר באמצעות תוכנה חיצונית ולהזין סיכה במכשיר כדי לאשר את העסקה שלך..

העסקה נחתמת באמצעות המפתח הפרטי שלך והיא משודרת. במהלך כל התהליך הזה, המפתחות הפרטיים שלך אפילו לא משאירים את ארנק החומרה שלך. לפיכך, הכספים שלך בטוחים גם אם בסופו של דבר אתה משתמש בארנק במערכת שכבר נפגעת.

מה לחפש בקניית ארנקי חומרה?

ארנק חומרה הוא המקום המאובטח ביותר לאחסון כל המטבעות הקריפטוגרפיים שלכם. במיוחד בעולם של סיכוני אבטחת סייבר הולכים וגדלים, שמירה על בטיחות הכספים שלך חשובה ביותר. עם זאת, אנו נמצאים בעידן שבו יש כל כך הרבה ארנק חומרה שונה, שלכל אחד מהם התכונה הייחודית שלו. לפיכך, ההחלטה על מי לקנות עשויה להיות דילמה גדולה עבור רבים. להלן כמה מהתכונות שיש להיזהר מהם בעת רכישת ארנק חומרה.

1 – מטבעות המטבע הנתמכים

ארנקי חומרה הם בדרך כלל ארנקים מרובי מטבעות. עם זאת, עם למעלה מאלף מטבעות קריפטוגרפים שם בחוץ, אף אחד מארנקי החומרה אינו תומך בכל מטבעות הקריפטו. אז הדבר הראשון שאתה רוצה לעשות הוא לוודא שארנק החומרה שאתה מתכוון לקנות תומך במטבעות הקריפטו שבהם אתה משתמש לעתים קרובות מאוד..

בנוסף, וודא כי ארנק זה תומך גם בכמה מטבעות קריפטוגרפיים אחרים שעשויים להיות מעוניינים לקנות בעתיד. נכון לעכשיו, Ledger Nano S תומך במספר הרב ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים.

2 – מחיר מכשיר

שלא כמו ארנקי תוכנה, ארנקי חומרה אינם מגיעים ללא עלות. לכל ארנק חומרה מחיר ספציפי בהתבסס על התכונות שהם מציעים. ודא שהמחיר שאתה משלם עבור ארנק חומרה אינו עולה על סך המטבע הקריפטוגרפי שאתה מתכוון לאחסן בארנקים אלה.

באופן אידיאלי, אנשים מעדיפים להוציא רק 10% מערך הקריפטו המחזיק בארנק חומרה. בנוסף, השווה את התכונות המוצעות במספר ארנקי חומרה ורק לאחר שקילת כל היתרונות והחסרונות, קנה מכשיר מסוים.

3- בתצוגת המכשיר

תצוגה קטנה בארנק החומרה מוסיפה שכבת אבטחה נוספת עבור הכספים שלך. אתה יכול לאמת את כמות הקריפטו שאתה רוצה להעביר ואת הכתובת שאליה תרצה להעביר אותה לפני שידור העסקה בפועל..

אמנם תצוגה מאוד שימושית, אך לא בכל ארנקי החומרה יש תצוגות. ארנקי חומרה זולים יותר פשוטים כמו כונן USB. נסו להימנע מהתקנים כאלה מכיוון שתכונות האבטחה במכשירים אלה אינן טובות במיוחד.

4- צוות הפיתוח

זהו היבט חשוב נוסף של כל ארנק חומרה. צוות הפיתוח של ארנק מסוים ממלא תפקיד חיוני בעיצוב מוצר נהדר. לא רק שהם אחראים להוסיף תמיכה במטבעות קריפטוגרפיים חדשים, אלא גם לתקן את החרקים שצצים בהכרח מדי פעם.

וודאו שבארנק החומרה שבסופו של דבר אתם מחליטים ללכת יש צוות פיתוח פעיל ונלהב מאוד לגיבויו. גם אם ארנק חומרה אינו תומך במטבעות קריפטוגרפיים רבים, עם צוות dev solid, ניתן להבטיח כי יתווספו מטבעות קריפטוגרפיים נוספים בזמן הקרוב..

5- בניית איכות

כשאתה קונה ארנק חומרה, ברור שתרצה שיימשך כל החיים. עם זאת, כמו כל המכשירים האלקטרוניים, גם מכשירים קטנים אלה אינם יכולים להחזיק מעמד זמן כה רב. עם זאת, על ידי בחירת ארנק חומרה מחוספס, אתה יכול להבטיח שהמכשיר שלך יכול לקחת בליטה או שתיים בדרך.

מכשיר יציב בוודאי יעניק לך אורך חיים ארוך יותר מזה שלא בנוי כהלכה. Ledger Nano S הוא מכשיר קטן אך מחוספס במיוחד בניגוד למתחרה טרזור ​​שמרגיש מאוד פלסטי..

6- הגדרת המכשיר

בכל פעם שאתה קונה מכשיר חדש, היית רוצה שתהליך ההגדרה הראשוני יהיה חלק וקל. הדבר תקף גם לארנקי חומרה. לרוב ארנקי החומרה קל מאוד להתקנה ולהתחיל להשתמש בהם.

עם זאת, כמה ארנקים חדשים מחייבים אותך לבצע הליך מסוים שהוא מעט מורכב יותר. נסה לבחור את הארנק בעל הליך ההתקנה הקל. לפיכך, לא תצטרך לבזבז זמן רב בהבנת פעולת המכשיר.

7- ביקורות לקוחות

זה חובה לעשות לפני שאתה קונה מוצר כלשהו בעולם. אם אתה קונה משהו בפעם הראשונה, ברור שאין לך מושג מה אתה באמת יקבל. למרבה המזל, האינטרנט כאן כדי לעזור לך עם זה.

תוכלו לחפש ולמצוא בקלות ביקורות של ארנקי חומרה שונים, באופן מקוון. על ידי קריאת הביקורות שפורסמו על ידי משתמשים אחרים, אתה יכול להיות בטוח למה לצפות לארנק חומרה מסוים. זה בוודאי יעזור לך לסנן את כל ארנק החומרה הלא רצוי. כך, מה שמקל עליכם לבחור מבין הארנקים הטובים המעטים.

הצורך בארנקים

אבל ברגע שעברתם את כל זה והחלטתם לערוץ מספיק טוב לקנות מטבעות קריפטוגרפיים שמתאימים כראוי לצרכים שלכם, הדבר הבא שעליכם לדאוג הוא היכן אתם הולכים לאחסן את המטבעות שאתם קונים, ולשם כך אתם צריך לחפש ארנק.

ארנקים או ארנקים אלקטרוניים הם אמצעי אחסון המאפשרים לך לאחסן או להחזיק מטבעות מסוגים שונים. בעוד שהם התחילו עם מתן שירותים למטבעות בעולם האמיתי, עם הדברים העצומים שאליהם נקשרו מטבעות קריפטוגרפיים, הרגישו המפתחים במהרה צורך בארנקים אלקטרוניים שנבנו אך ורק עבור מטבעות קריפטוגרפיים.

ארנקים: צריך לדעת

וכך היום, הצלחנו להמשיג ולבנות מספר ארנקים שבהם ניתן לאחסן ביטקוין, ליטואינס, דאש ועוד ועוד, כאשר לכל אחד מהם יש מגוון טוב של תכונות שתוכלו להתעסק איתם. אבל לפני שאתה יוצא לקנות כזה, אנחנו די בטוחים שזה יועיל לך אם תאסוף מעט מידע רקע.

לדוגמא, האם ידעת שיש שתי קטגוריות נפרדות של ארנקים מטבעות קריפטוגרפיים, כלומר ארנקים חמים וארנקים קרים? ולא, לשמות אין שום קשר לטמפרטורות הארנקיות בפועל אלא הם למעשה אינדיקציה האם הארנק הנוגע בדבר מחובר לאינטרנט.

ארנקים קרים הם אלה שמנותקים בעיקר מהאינטרנט ולכן הם הרבה יותר בטוחים בהשוואה לארנקים חמים. ניתוק אולי נראה כמו דבר רע בהתחלה, אבל למעשה, זה ממש לא. זה מעניק לארנקים כאלה יתרון נסתר בכך שהם בטוחים לחלוטין מכל מיני התקפות וירוסים או בעיות הקשורות לאבטחה מכיוון שרובם נוטים לנבוע מהאינטרנט..

לעומת זאת, ארנקים חמים מחוברים כמעט תמיד לאינטרנט, מה שאומר שניתן להשתמש בהם בקלות רבה לביצוע עסקאות או עסקאות, בהשוואה לארנקים הקרים המנותקים. באופן כללי, נראה כי קונים ומוכרים של מטבעות קריפטו נוטים להחזיק בשני סוגי הארנקים. בעוד שארנקים קרים משמשים לאחסון הרוב המכריע של נכסי הקריפטו שלהם, ארנקים חמים נוטים להחזיק כמויות קטנות ומועדפים למטרות שמירה לטווח קצר..

פסק דין סופי

Ledger Nano S הוא מכשיר נפלא. הוא מלא בתכונות אינטואיטיביות ועשיר מספיק בכדי לספק את חובבי המטבעות הקריפטוגרפיים הארדקור ביותר, תוך שהוא נשאר פשוט פשוט להפעלה בקלות על ידי טירונים בתחום..

זהו איזון שהרבה ארנקים מתחרים מתחרים אחרים שם בשוק לא מצליחים לקיים. עם ממשק המשתמש הנקי והברור שלו, נגישות מטבעות קלה ופרוטוקולי אבטחה חזקים, אין זה מפתיע ש- Ledger Nano S הוא המוביל בשוק בעולם עבור ארנקים מטבעות קריפטו..

התחל עם LEDGER NANO S

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me