מטבעות קריפטו הם השולטים בשווקים ברחבי העולם. לא משנה באיזה שירות אתה מעוניין, תמצא שניתן לרכוש אותו באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים או הביטקוין בפרט. למרות שהם הצליחו לשמור על יציבות בעקבות העולם, יש עדיין כמה סתירות שיש למחוק, ואנחנו מתכננים להרחיב עוד יותר בסקירה זו של GunBot.. 

לדוגמא, אנשים עדיין לא בטוחים מהי הדרך הטובה ביותר לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים לעצמם. אמנם זה אולי לא נראה כמו בעיה כל כך גדולה, אבל זה הופך לבעיה כשאתה שוקל את העובדה שמקורות שונים מגיעים עם עלויות שונות משלהם..

כדי להבהיר את הדברים, קיימת העובדה הברורה שאם תבחר לקנות את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך משירות חליפין, אז בהתבסס על החליפין שתבחר, אתה עלול בסופו של דבר להוציא יותר ממה שנדרש בפועל לרכישה..

באופן דומה, אם תבחר להרוויח מטבעות קריפטו מכוח כרייה עבורם בקצב שלך, בסופו של דבר תוכל לבחור בכורה הלא נכון ולספוג הפסדים משמעותיים. לפיכך, חובה עליכם לשמור על זהירות בעת קנייה או מכירה של מטבעות קריפטוגרפיים.

וגם אם היית קונה בהצלחה קבוצה של מטבעות קריפטוגרפיים, כיצד אתה באמת ממשיך לשמור ולהרחיב את חלקך. חובבי מטבעות קריפטוגרפיים ומומחים פיננסיים יגידו לכם בקלות שלמרות שקניית המטבע הקריפטוגרפי היא רק השלב המקדים, האתגר האמיתי מתחיל כאשר אתם רוצים להרחיב את המשאבים שלכם..

למעשה, ניתן להשיג זאת רק באמצעות מסחר בקריפטוגרפים. אלא אם כן ועד שיהיה לך ידע משמעותי בשוק הקריפטו, אתה עלול לאבד כמות משמעותית של משאבים אם אינך נזהר.

אלגוריתם קריפטו אוטומטי חכם

בתרחיש כזה מתברר למדי שאתה באמת זקוק למישהו או לשירות שיכול להדריך אותך ביעילות בכל הנוגע למסחר מקוון במטבעות קריפטוגרפיים. שוק הקריפטו הוא במקרה זירה מאוד תנודתית, עם תנודות תכופות שחלקן קשות למדי באופיין.

סוחר מתחיל שבמקרה לא הכיר היטב את התרחיש עלול ליפול על כל אחת מהתנודות הללו ובסופו של דבר לאבד חלק נכבד ממשאביו. כדי להציל את עצמך מגורל כזה, ישנם כמה שירותים די גדולים שם שיכולים להפחית את הנטל שלך בהרבה.

שירותים אלה פועלים אך ורק בכדי לעזור לך למצות את מלוא הפוטנציאל שלך על ידי ניהול מלא של היבט המסחר של הפעילות שלך. אחד משירותים כאלה נקרא בשם GunBot, שהיא פשוט תוכנית בוט חכמה שתוכנתה באופן בלעדי לניהול העסקאות שלך ולטפל בכל הקנייה והמכירה. למעשה, הוא נקרא אחד הרובוטים הטובים ביותר למסחר בביטקוין!

בסקירת Gunbot זו, אנו שואפים לפענח את פעולות ה- GunBot ואת עבודתן ולוודא שאנחנו מכירים את הקורא במה הוא עומד וכיצד הוא יכול להוות מחליף משחק עבור מיזמי המטבעות שלכם. ראשית אנו נכנסים לפרטים מה זה באמת ואיך זה עובד.

יתר על כן, אנו מפרטים את תוכניות התמחור של התוכנה יחד עם השוואה מתמדת בין היתרונות והחסרונות של השירות. מכיוון שיש כל כך הרבה מה לכסות, בואו נצלול ישר פנימה.

מה זה GunBot?

GunBot היא תוכנת מסחר קריפטו אוטומטית ומשוכללת ואלגוריתם מחשבים שנועד לסייע לך במיזמי המסחר שלך בקריפטו. הבוט עובד בבורסת המסחר של Poloniex ובורסות קריפטוגרפיות פופולריות אחרות. נוצר על ידי היזם Gunthar De Niro, והגרסה הראשונה של התוכנית הושקה כבר בדצמבר 2016.

סקירת יריותהמטרות העיקריות של הבוט כוללות קנייה ומכירה של מטבעות קריפטו עבורך בפלטפורמה המיועדת ושירותי חילופי. הדרך בה זה עובד היא על ידי קבלת החלטות מושכלות עבורך ותמיד לקנות כשהמחירים נמוכים ולמכור כשהמחירים חוזרים שוב. בדרך זו, הבוט מביא ללא הרף רווחים עבור חשבונך ועוסק במסחר תחרותי מבלי לעשות שום דבר מהעבודה.

כעת, בעוד שחלק מקוראינו עשויים להתווכח על העובדה שניתן להשתמש בגישה דומה כלפי מסחר גם בכל הנוגע למסחר ידני. עכשיו זה אמנם נכון בחלקו ואולי אפילו יעבוד זמן מה, אך לשימוש בבוט יש יתרונות די ברורים שלא תוכלו למצוא בקלות במסחר ידני. ראשם של אלה הוא העובדה ש- GunBot לא ממש נח וממשיך לגרוף רווחים 24/7, דבר שאינו אפשרי עבור בן אנוש..

הרשימה המלאה של שירותי החליפין ש- GunBot מכירה ועובדת בצורה חלקה בשיתוף פעולה איתם נראית בערך כך: Poloniex, Binance, Bittrex, Binfinex, Kraken ו- Cryptopia. עם זאת, עליך לשים לב כי Cryptopia נתמך רק בגירסאות 4.0 ומעלה של התוכנה.

כעת היבט נוסף של הבוט שנועד לפשט את מיזם המסחר שלך בקריפטו, כזה שלא נדרש מפורשות להכיר למשתמש ובכל זאת צריך ליידע אותך בכל זאת, הוא העובדה שהבוט עובד על ניסויים מסוימים אסטרטגיות מסחר שנבדקו.

אסטרטגיות אלה נבחרו ביד על ידי היצרנים ולמרות שאתה יכול לבחור לקרוא על אלה אם תרצה בכך, עדיף שתשאיר אותן לבוט עצמו. כעת שים לב כי כל האסטרטגיות הללו נבחרו באופן ספציפי כך שתזכה במקרה בהחזר המרבי על השקעותיך.

אלה מייעלים את אלגוריתם המסחר שלך עד לנקודה שאתה עומד אתה מאבד מינימום ומרוויח מקסימום בכל מקרה. שמותיהן של כמה מהאסטרטגיות הללו, המובנות ביעילות באלגוריתם של הבוט עצמו, הם Gain, Bollinger Bands, Step Gain, 1000Trades, Ping Pong ו- Supergun.

עכשיו אמנם כל האסטרטגיות הללו עובדות עם אותה מטרה ומביאות פחות או יותר את אותן התוצאות, אבל אם הייתם הולכים לפי מילותיו של היוצר עצמו, אסטרטגיית גונתר דה נירו, להקות בולינגר או BB היא האופטימלית ביותר. של המגרש.

נקודה נוספת שראוי לציין כי אינך צריך לבצע באופן בלעדי אסטרטגיה אחת בזמן ביצוע המסחר שלך. במקום זאת, יש לך אפילו את החופש לערבב ולהתאים בהתאם לנוחיותך, במיוחד כאשר אתה עובד בבורסות פולוניקס, קראקן או ביטרקס..

אתה יכול, למשל, לקנות את המטבעות שלך באמצעות אסטרטגיית PingPong ומאוחר יותר למכור אותם עם Gain מתי שהזמן מתאים.

התחל עם GUNBOT

תמחור GunBot

תוכניות התמחור של GunBot תוכננו בקפידה על מנת להבטיח שהמשתמש יקבל את התמורה המקסימלית עבור כספו ויעמוד לרווחיות משמעותית מהשקעותיו. תוכניות התמחור הן שלוש במספר ושלושתן חולקות מאפיינים דומים.

כלומר, כל התשלומים הללו יהיו בעלי אופי חד פעמי, כלומר לאחר שתשלם את הסכום המוסכם, תקבל למעשה מנוי לכל החיים של ה- GunBot, ואתה חופשי להשתמש בו בכל דרך שתרצה. שנית, כל שלוש תוכניות התשלום הללו נותנות למשתמש את הגמישות להריץ זוגות ללא הגבלה. כעת, למרות שהדמיון בין התוכניות היה, יש גם הבדלים.

ההבדל היחיד בין שלושת אלה, מלבד העלויות בפועל, כמובן, הוא העובדה שהם מציעים ללקוח את החופש לפעול בשוק אחד, שניים או שלושה שווקים שונים או שירותי החלפה. בעוד שתכנית התשלומים במחיר הנמוך ביותר, במחיר של 0.1 BTC, מאפשרת למשתמש להפעיל את הבוט שלהם בשוק אחד בלבד או בשירות חליפין, אלה שמחירם 0.2 ו- 0.3 BTC מאפשרים למשתמש להפעיל את הבוט שלהם בכל שניים או שלושה שווקים בהתאמה..

כעת על המשתמש להחליט איזו תוכנית מתאימה לו ביותר ובאופן יעיל לבחור תוכנית שתואמת באופן מושלם לדרישותיהם. עם זאת, יש היבט חשוב אחד בעבודה עם GunBot שאתה חייב להכיר.

תארו לעצמכם תרחיש שבו כל סוחר קריפטוגרפי מזמין GunBot עבור עצמו ונתן למעשה לכל פעולות המסחר שלהם לנוח על כתפי GunBot. אמנם זה עשוי לעבוד בתחילה, בסופו של דבר כאשר כמעט כל הלקוחות בשירות חליפין יתחילו להפעיל את GunBot, המצב עשוי לרדת במהירות לנקודה אחת..

אחרי הכל, מה הטובה בזכות כאשר לכולם יש גישה אליה? בקרוב, נתחיל לחוות מצב שבו ה- GunBot אמנם עובד בסדר גמור כמו קודם, אך הפסיק להיות יעיל באותה מידה פשוט משום שהוא נמצא בתחרות עם עצמם. זה למעשה מבטל את היתרונות של רכישת בוט.

עם זאת, אינך צריך לדאוג כלל. הסיבה לכך היא שגם יצרני GunBot הגיעו לפיתרון לכך. בקרוב מתכננת Gunthar לשחרר גרסה חדשה ומעודכנת של GunBot, אשר תיקרא GunBot Black Edition.

כעת, GunBot יכלול אלגוריתם חדש ומעודכן לחלוטין, כזה שיעביר את האלגוריתם שכבר הוקם על ידי הגרסה הקיימת. לפיכך, הסוחרים המגלים כי ה- GunBot הקיים שלהם אינו מתגלה כיעיל כפי שהיו רוצים שיהיו יכולים תמיד לבחור במהדורה השחורה המעודכנת ולשפר את סיכוייהם להצליח במסחר מטבעות. מעניין לציין כי המהדורה השחורה של GunBot שתפורסם בקרוב יכולה להירכש רק על ידי משתמשים שכבר יש להם את הגרסה הקיימת..

יתרונות & חסרונות

סקירת GunBot זו לא יכולה להיות שלמה מבלי לפרט כמה מהיתרונות והחסרונות העיקריים של השירות. כעת, בעוד שתוכנת GunBot היא אלגוריתם אוטומטי שאמור לעשות את כל העבודה בשבילכם ולהבטיח שלא תיתקלו בהפסדים בכל מה שקשור למסחר במטבעות קריפטוגרפיים, אולם ישנו נושא אחד שעליכם לדעת עליו..

אמנם נכון שהבוט הזה אמור לדאוג לכל האחריות שלך כסוחר, אך עדיף יהיה עדיף ובטוח יותר שתמשיך לבדוק כל הזמן את פעילויותיו ולוודא שהוא פועל בהתאם לציפיות הנדרשות. ביסודו של דבר, הערכות ושומות תקופתיים הם הכרחיים וחיוניים לחלוטין.

ולמען מטרה זו, חשוב גם שהמשתמש המפעיל את GunBot חייב להיות בעל ידע וניסיון כלשהו ברקע בתחום המסחר בקריפטו. אם לא, אתה מציב את עצמך בסיכון לאבד את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך וגם לא יודע מה לעשות בקשר לזה.

כמו כן, הבוט מגיע עם כמה תוכנות נרחבות למדי, כמו גם דרישות חומרה. אז לפני שתתחיל לקנות אחד לעצמך, עדיף לבדוק את הדרישות הללו ולוודא שהמערכת שלך עומדת בכולן.

בראש ובראשונה עליכם להוריד את התוכנה ממש מאתרם, ולאחר מכן תידרשו להריץ אותה או את המחשב האישי שלכם. אם אינך מעוניין לעשות זאת, תתבקש גם לרכוש שרת פרטי וירטואלי נפרד או ליצור אחד מהספקים המומלצים שלהם או פשוט לשרת שאתה נותן בו אמון..

התוכנה שתוריד מהאתר תפעל בקלות וביעילות בכל מיני מערכות הפעלה, כלומר, Mac, Linux או Windows, בתנאי שתוריד את הגרסה הנכונה שלה..

דרישות חומרה אחרות כוללות מינימום 4 ליבות ו -4 ג’יגה זיכרון RAM, להפעלת התוכנית בצורה חלקה. אם המערכת שלך לא מסכימה עם המפרט שלעיל, אתה עלול להיתקל בפיגור ניכר בזמן שאתה מפעיל את הבוט ומתמודד עם קושי בפעולות.

יתר על כן, למרות ש- GunBot עושה את רוב העבודה עצמה, לאחר שהתקנת את התוכנה ומוכן לפרוס אותה על פלטפורמת חילופי, אתה צריך להגדיר אותה בעצמך לפני שתפעיל אותה. ובהגדרת התצורה אנו מתכוונים להחליט באילו אסטרטגיות להשתמש ובאילו אלגוריתמים להפעיל ביעילות את הבוט. זו הסיבה שקצת מידע על רקע על אסטרטגיות שונות אלה ועל מעט רקע הוא הכרחי אם אתם מתכננים לרכוש את GunBot לעצמכם..

התחל עם GUNBOT

סיכום

GunBot היא טכנולוגיה אחת משובחת שבטוחה תקל על מיזמי המסחר שלך על ידי היישום הייחודי שלה ותוכנה מתוכנתת להפליא. עם זאת, זה יעבוד הכי טוב רק אם תתן לו את הסביבה הנדרשת ואת התנאים הראשוניים הבסיסיים כדי לבצע שינוי חיובי בפועל, וזה לא יקרה אלא אם תלמד כיצד לקבל החלטות מושכלות האינטרס שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me