רכישת ביטקוין כבר אינה טרחה. יש לנו ממש מאות אפשרויות לבחירה. לא משנה אם אתה מעדיף חילופי מטבעות או ארנקים, יש משהו לכל אחד. אם נניח שאתה בוחר לקנות את הביטקוין שלך באמצעות שירות חליפין, יש לך מגוון מגוון של אפשרויות כמו Coinmama, Coinbase או CEX.io, שכולן יעילות באותה מידה לנתב את הכספים שלך בצורה הנכונה ולתת לך את הטוב ביותר שירות עבור המאמצים שלך.

אחרת, אם אתה מאמין שארנקים יכולים לשרת אותך טוב יותר, אז פשוט בחר אחד מרשימת הארנקים הטובים ביותר שיש כיום בשוק. יש לבחירה Electrum, Ledger, Trezor ועוד רבים וכולם מאובזרים באותה מידה כדי להעניק לכם את מיטב השירותים במחירים הכלכליים ביותר. אבל על איזה מהם כדאי באמת ללכת?

האם ארנק יתגלה כמשתלם יותר, ואם כן, אז איזה הוא הבחירה הטובה ביותר עבורך? כדי לענות על שאלות כאלה ועוד, מאמר זה נועד לספק כמה עובדות מסקרנות ולהנחות אותך על התהליך הכולל של רכישת ביטקוין עם אחד מארנקי המטבעות היעילים ביותר ועשיר בתכונות של ימינו, ארנק Electrum..

קניית ביטקוין עם Electrum

קנו ביטקוין עם אלקטרוםכאחד מארנקי הקריפטוגרפים הנפוצים והנפוצים ביותר, Electrum מחזיקה בנתח די משמעותי בשוק. יש לה בסיס צרכני מבוסס, שמתרחב מדי יום ביומו, והלקוחות הקיימים לא יכלו להיות מרוצים יותר מהשירות שהם מציעים.

Electrum הוא אחד מארנקי הביטקוין המעטים בשוק כיום שהצליח למצוא איזון נאה בין ידידותיות למשתמש לפונקציונליות של מומחים..

משמעות הדבר היא שארנק זה מעולה לא רק למשתמשים מנוסים המחפשים פונקציות ותכונות מתקדמות, אלא גם עובד באותה מידה גם עבור משתמשים שהינם חדשים בז’אנר הקריפטו ולומדים כרגע את הטריקים של המסחר..

אבל האם אתה יודע שאלקטרום עובדת מצוין גם כערוץ לרכישת ביטקוין? זה נכון, מלבד השימוש בו לאחסון הביטקוינים שלך, אתה יכול אפילו להשתמש בו כדי לקנות אותם מפלטפורמות שונות. זו תכונה שלא רבים מארנקי הביטקוין האחרים מוכנים להציע, וחלק מהסיבה לכך שארנק Electrum כל כך גדול.

אבל כדי להבין איך מגיעים לעשות זאת וכדי לנצל את מלוא הפוטנציאל של הארנק, עליכם להבין תחילה כיצד הוא עובד עד ליסודות הבסיסיים, וגם לבדוק את ההליך שלב אחר שלב בו תוכלו להשתמש כדי קנו לעצמכם מטבעות קריפטוגרפיים. במאמר זה אנו שואפים לעשות זאת בדיוק.

Electrum: הגדרת

כדי שכל יישום יעבוד בצורה הטובה ביותר האפשרית, חיוני להתקין את הגירסה העדכנית ביותר שלו על המערכת שלך. למפתחים יש עבודה קשה לבצע. זה לא כאילו הם זוכים לבנות יישום ואז להסתיים בזה. שכן בתחרות העזה שהשווקים שלנו הפכו היום, הם צריכים להמשיך ולהמציא את עצמם ואת המוצר שלהם מחדש. כך גם בארנקים.

בעוד ש- Electrum שוחררה עם תכונות די מינימליות, בהמשך היא קיבלה עדכונים ממש משתנים ומשחקה והמשיכה להיות היישום שהוא היום. לכן, כדי לעמוד בקצב הזמנים ולנצל את מלוא יכולות הארנק, אנו ממליצים בחום לשדרג לגרסה האחרונה לפני שתתחיל עם משהו.

תכונה נהדרת שמארחת Electrum היא המגוון שלה. בעוד שאפליקציות או ארנקים מסוימים זמינים רק למספר משתמשים נבחר, מפתחי Electrum הקפידו לשחרר את Electrum כך שכמעט לכל סוגי המשתמשים תהיה גישה אליה והם חופשיים ליהנות משירותיה..

בעקבות אותם רגשות, Electrum זמינה לכל מיני מערכות הפעלה, כלומר, היא זמינה גם עבור Mac, Windows ו- Linux. אתה רק צריך למצוא את גרסת הארנק המתאימה למערכת ההפעלה שבה אתה משתמש ואז להתקין אותה במערכת שלך. עם זאת, וודא שהורדת את הגרסה האחרונה של הארנק.

משתמשי אנדרואיד, לעומת זאת, לא צריכים להתאכזב מכיוון שארנק Electrum זמין גם בפלטפורמת Android. גרסת הנייד Electrum עוצבה בכנות רבה כמו גרסת שולחן העבודה. הוא מיישם כמעט את כל התכונות ומהיר ונוח באותה מידה עם שירותיו.

כעת בהתאם להתקנת התוכנית בפועל, הכל יהיה תלוי בגרסת Electrum שהתקנת, ובמערכת ההפעלה שבה אתה משתמש במחשב שלך. עם זאת, זה פשוט ביותר בכל מקרה ורק דורש ממך לבצע את ההוראות שעל המסך. לאחר שתסיים את תהליך ההתקנה, עליך להפעיל את התוכנית.

ברגע שתעשה זאת, תקבל הנחיה שתבקש ממך לבחור. תוכל ליצור ארנק חדש או לשחזר ארנק קודם. מכיוון שאנחנו חדשים בפלטפורמה כרגע, פשוט בחר באפשרות הראשונה, שהיא ליצור ארנק חדש ולחץ על הבא מבלי להפריע להגדרות ברירת המחדל האחרות.

השלב הבא הוא חלק די מכריע בתהליך. במסך הבא, החלון המוצג יכלול את זרעי ייצור הארנק שלך. זרעי ייצור הארנקים הם כמו כתובת הארנק שלך, אותה עליך לדעת אתה בלבד. זה יהיה מחרוזת של שלוש עשרה מילים, שעליך לשנן או לרשום איפשהו בזהירות ובבטיחות רבה.

שים לב שמחרוזת זו הינה מכריעה מכיוון שהיא תשמש לשחזור הארנק שלך במקרה של בעיה כלשהי כמו כשל במערכת חמורה או שגיאת תוכנית, ואיבדת גישה לארנק שלך. עם זאת, מלבד מטרות התאוששות, אם במקרה תאבד את זרעי ארנק הדור שלך והוא נופל בידיים הלא נכונות, הוא עשוי לשמש גם כדי ליצור מחדש בדיוק את ארנק הביטקוין שלך ולגנוב או להשתמש בכל הביטקוינים שבתוכו..

מסיבה זו, חשוב להקפיד לא לאבד את הזרע וגם שיהיה בהישג יד בכל עת למקרה שתצטרכו לשחזר את הארנק..

לאחר שתסיים את כל זה, תקבל הנחיה להגדיר את הסיסמה שלך. כעת הסיסמה לארנק Electrum חשובה כמעט כמו הסיסמה לבנקאות באינטרנט, לכן כדאי להתייחס אליה באותה מידה של זהירות. הקפד לא לאבד את זה או לשכוח את זה.

לאחר שהסיסמה מוגדרת, סיימת רשמית. כעת יוצג בפניכם מסך ריק. המסך יהיה ריק כרגע, ברגע שתתחיל לבצע עסקאות, פרטי העסקאות המתאימות יתחילו להופיע על המסך בסדר כרונולוגי..

עכשיו אתה צריך להמשיך ולהתחיל לבצע עסקאות משלך. על מנת לקבל כמות מסוימת של ביטקוין בארנק שלך, תחילה עליך לקבל כתובת. כתובת זו תהיה כמו כתובת הדוא”ל שלך, אלא שהיא לא תהיה ייחודית ויהיה לך הגמישות לשנות אותה כרצונך.

לאחר שתלחץ על אפשרות הקבלה בממשק Electrum, תועבר למסך שבו תצטרך לתת כתובת לקבלת מטבעות. בכרטיסייה קבלה תופיע רשימה ארוכה, שכולן יהיו שילוב של מספרים ותווים. מה שאתה צריך לעשות הוא לבחור אחד מהרשימה הזו, ואז פריט הרשימה ישמש ככתובת בה תקבל מטבעות. לעת עתה, תוכלו לבחור את הראשון ולהתקדם.

כיצד לקנות BTC

עכשיו כדי להגיע לתמצית המאמר, זה לקנות Bitcoins דרך ארנקי Electrum שלך. זה עשוי להפתיע את רוב הקוראים שלנו, אך החלפת ביטקוין בכסף אמיתי, או אפילו להיפך, היא למעשה תהליך מסובך לטיפול. ישנם לא מעט סיכונים והמון דברים רבים שיש לקחת בחשבון. אך אינך צריך לדאוג, שכן במאמר זה אנו נדריך אותך ונעזור לך לעקוף את כל הקשיים שעלולים להיווצר בתהליך.

הבעיה האמיתית העומדת בפני החלפת מטבע אמיתי לביטקוינים היא שהאסימונים שהוחלפו הם אנונימיים לחלוטין. לפיכך, עסקאות כאלה בדרך כלל די נוטות להונאות והונאות. וזו בדיוק הסיבה שחברות העוסקות בעסקאות כאלה ועוזרות ללקוחות לקנות ביטקוין בתמורה לכסף כל כך ספציפיות לגבי זהות המשתמשים שלהן..

כמו כן, עליכם להיזהר מאנשים, שירותים או ארגונים המתיימרים להחליף את הביטקוינים שלכם בכסף מבלי לבקש שום סוג של הוכחת זיהוי או פרטים כגון הוכחת כתובת. לעתים קרובות יותר מאשר לא, הצעות כאלה נוטות להוות הונאות המיועדות לאנשי אנשים.

לאחר שיזמת את העסקה בשירות חילופי לבחירתך, וודא שאתה מספק את הכתובת לארנק Electrum שלך, תקבל הודעה שאומרת על עסקה בהמתנה. זה עלול לקחת זמן מה, אך די מהר סטטוס העסקה ישתנה ממתנה להצלחה. זה קורה ברגע שרשת הביטקוין מכירה בעסקה.

ברגע שהכסף ששילמת מסולק ומתקבל על ידי המוכר, תבחין בשינוי בארנק Electrum שלך. קודם כל, הביטקוין שקיבלת יופיע כזמין בארנק, והעסקה שבוצעה זה עתה תופיע בדף הראשון של הממשק..

כעת עליכם לזכור את הכתובת שמסרתם בבורסה, שכן אותה כתובת מסוימת הופכת לכתובת המקבלת לעסקה זו. כשאתה מנווט לחלק הארנק עם כל הכתובות, תוכל לראות שהכתובת המקבלת מציגה כעת יתרה של אותה כמות ביטקוין בדיוק כמו שרכשת זה עתה..

שליחת ביטקוין

רק סקרנו כיצד לרכוש ביטקוינים ולקבל ביטקוין בארנק Electrum שלך, אך להפוך מאמר זה למקיף ואינפורמטיבי ככל האפשר עבורך; כעת אנו מסבירים כיצד לשלוח ביטקוין מארנק Electrum שלך לאחרים. התהליך פשוט בדיוק כמו זה של קבלה ואינו דורש השלמות רבות.

אבל ראשית, עליך לדעת את הכתובת בה אתה צריך לשלוח את הביטקוינים שלך. בדיוק כפי שציינת את הכתובת שלך בזמן הקנייה, תזדקק לכתובת שתשלח אליה את הביטקוין שלך. ברגע שיש לך את הכתובת, אתה רק צריך לנווט לכרטיסייה שלח בארנק Electrum המתאים לך. ברגע שאתה שם, יהיה עליך להזין את מספר הביטקוינים שאתה רוצה לשלוח.

יהיה עליך להזין את הכתובת אליה אתה שולח מטבעות אלה לכאן. חשוב לציין בשלב זה כי בעוד ששירותים מסוימים גובים ממך תשלום בסיסי עבור ביצוע עסקאות מטבעות קריפטוגרפיים, שירותים מסוימים אינם עושים זאת. כמו כן, בעוד ששירותים מסוימים עשויים לגבות תשלום מעט גבוה יותר מאחרים, ייתכן שתרצה לקחת בחשבון גם את סוג השירות שהם מספקים..

לכן בעת ​​בחירת ארנק ביטקוין או שירות החלפה אנו ממליצים לכם לא רק לבדוק את העמלה שהם גובים אלא גם את סוג השירות שהם ידועים בו. בדרך זו תוכלו לקבל החלטה מושכלת למדי ולקבל את העסקה הטובה ביותר האפשרית. גם Electrum גובה עמלה קטנה עבור עסקאות ביטקוין ותקבלו על כך הודעה בשלב זה בשלב זה.

העמלה תחויב אוטומטית ותוצג בפניכם. ברגע שאתה מסכים לכך, וכל שאר הפרטים של העסקה מאומתים ונבדקים, אתה רשאי לאשר ואז סיימת.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me