בסקירה זו של Cryptohopper, נעמיק יותר בעבודה, בתמחור ובצוות שמאחורי בוט המסחר החדש והפופולרי Cryptohopper. בהיותנו מהבחירות המובילות שלנו בכל הנוגע למסחר בבוטים, הרגשנו צורך לספק קצת יותר עומק על החיה הזו.

בואו נקפוץ ישר לתוכו!

הצורך בקריפטוהופר

לא כולם מצוידים בכבדות להבין את תחום ההשקעות ועשויים לקרטע אם הם בוחרים להיכנס ללא ניסיון קודם. השקעות הן בסופו של דבר עסק תנודתי, ואין שום ודאות באף אחד מהמיזמים שלך.

למרות שאולי אתה חווה רווחים מהשורה הראשונה היום, ייתכן שאיבדת את כל הכסף שלך מחר. אי אפשר לסמוך על עסקים בעלי אופי כה הפכפך אך ורק על כתפיכם. אתה דווקא צריך קצת יד עוזרת, וכוח מנחה לראות אותך.

עכשיו אתה אמנם יכול להתייעץ עם מומחה השקעות שיעזור לך באותו דבר, אבל אפילו הם לא נכונים במאה אחוז, ורובם בסופו של דבר גובים ממך סכומי כסף מופקעים. אבל מה אם היינו אומרים לך שיש דרך בה תוכל להגיע פשוט להירגע בזמן שמישהו אחר עושה את כל התכנון וההשקעה שלאחר מכן בשבילך?

מה אם היינו אומרים לכם שעליכם להיות מודעים למורכבות השוק ולעליות והירידות, שכן מישהו אחר מטפל ביעילות רבה בכל אלה עבורכם? ומה אם היינו אומרים לכם סוף סוף שמישהו זה היה אפילו לא אנושי? מה שמשמעותו בעצם היא שכל הסיכויים שהיו טעויות אנוש מתבטלים לחלוטין. כן, קראת נכון. אתה יכול למעשה לשכור בוטים אשר יבצעו את כל סידור ההשקעות וההשקעה בפועל עבורך, בעוד שכל מה שאתה צריך לעשות זה לשבת ולהירגע.

בואו ניכנס ישירות לביקורת הקריפטופופר הזו, נכון?

מה זה Cryptohopper?

Cryptohopper מוגדר בעיקר כתוכנית בוט אוטומטית שנועדה לבצע את כל פעולות ההשקעה שלך. זה אוטומטי מכיוון שהוא דורש התערבות מינימלית לחלוטין של בני האדם ובמקרה די מספק. Cryptohopper ינהל עבורכם ביעילות את העסקאות שלכם, ומכיוון שמדובר בבוט, כל מה שהוא דורש הוא אלגוריתם הגון לעבוד עליו. ברגע שהאלגוריתם מוזרם למערכת, הסיב מתחיל לעבוד ועובד בדיוק לפי התוכנית הרצויה.

אם לנסח זאת במילים פשוטות, כל שעליך לעשות הוא להירשם לפלטפורמת Cryptohopper, ולהפנות אותה הלאה לעבר כל חילופי המטבעות שאתה רוצה לעבוד על העבודה שלך. הבוט יתחיל את עבודתו בבורסה וידאג שתשיג את ההחזר הטוב ביותר על כל ההשקעות שלך.

עם זאת, לפני שתתן לבוט להשתחרר, תחילה עליך להחליט על אסטרטגיית מסחר. אסטרטגיה זו מהווה את האלגוריתם המוזן בבוט. ברגע שזה נעשה, הבוט יודע בדיוק מה לעשות ואיך לעשות את זה.

אחת התכונות הגדולות ביותר של Cryptohopper היא שאתה לא צריך שום מומחיות טכנית או ידע בתכנות על מנת לגרום לבוט הזה לעבוד. כל מה שאתה צריך זה נקודת מבט ברורה על אסטרטגיית המסחר שלך ועל הקמפיין שאתה הולך לעקוב אחריו.

ברגע שהבוט מבין את כל זה, העבודה שלך הסתיימה. זה תוכנן להיות מטבעו ידידותי למשתמש ודי קל לשימוש, עם מאמצים מיוחדים שהושקעו בו על ידי החברה כדי לוודא שהממשק פשוט כמו התוכנית היומיומית שלך, שם אתה פשוט צריך ללחוץ על אחת מהבחירות הרבות. על המסך שלך.

התחל עם CRYPTOHOPPER

סקירת הקריפטופר: סקירה מלאה

מסחר קל-בוטהעבודה של Cryptohopper, כפי שצוין קודם לכן היא די פשוטה. כל שעליך לעשות הוא להיכנס לחשבונך. לאחר מכן, תגיע פנים אל פנים עם לוח מחוונים די אינטואיטיבי ומעוצב.

כאן אתה יכול לבחור במסע הפרסום שלך ולבצע את השינויים הדרושים בפרופיל שלך אם תרצה בכך. לוח המחוונים מתאים גם להרבה דברים אחרים, כולל גישה לדוחות על ביצועי מטבע מסוים.

דוחות מקיפים אלה מוכנים על ידי התוכנה עצמה ומוכיחים שהם תובנה נהדרת לגבי מה עובד ומה לא. הם מאפשרים לך להציג מבט ממעוף על כל המטבעות השונים שאתה עשוי להיות מעורב בהם, ולבחור את המטבעות שאולי תרצה לשחרר.

מלבד זאת, יש גם ייעוץ מיוחד לחשבונך בלוח המחוונים של סוחרים מנוסים ומקצועיים על מנת לעזור לך עוד במסע לקראת בניית פרופיל מסחר הגון..

בנוסף, תוכלו לבדוק את כל הטרנדים האחרונים וההיסטוריים שעשויים לעבור מטבעות מסוימים ומטבעות קריפטוגרפיים. לדוגמה, אתה יכול לבדוק את היסטוריית המחירים של ביטקוין, אם תרצה, ולהמשיך אפילו לבדוק את חשבונך האישי ולקבל אחיזה בהיסטוריית המסחר שלך כדי למגר טעויות או מלכודות פוטנציאליות..

אך השימושים הרבים בדשבורד אינם מסתיימים כאן, מכיוון שניתן להשתמש בו בכדי להזין מידע רב שימושי בבוט באופן יעיל כמו כמות ההשקעה, אסטרטגיות שתוכננו ויעד רווחים..

בכל הנוגע להקמה, פשוט צור חשבון בפלטפורמה שלהם, שלם את העמלה הנדרשת, תן לבוט ליצור קישור לחשבון הבנק שלך ואתה מסודר.

אם התכונות האינטואיטיביות הללו אינן מספיקות, Cryptohopper מציע למעשה יותר. יש מדור חינוך ייעודי די מדהים, וזה בדיוק כמו שהוא נשמע מכיוון שהוא קיים במטרה היחידה לחנך חדש ממוצע על כל הטריקים, הטיפים והאסטרטגיות המגניבים ביותר שצריך לבצע כדי להשיג הצלחה בזמן המסחר במטבעות קריפטוגרפיים..

ישנם אפילו קטעי וידאו אינטראקטיביים המלאים בכל כך הרבה ידע והוראות ידידותיות למשתמש. כמו כן, יש מדור קהילתי ייעודי, שאינו אלא פאנל פורומים בו אתה יכול לקיים אינטראקציה ולדון בדברים עם עמיתי הסוחרים שלך..

אתה מקבל את ההזדמנות לשאול שאלות, לנקות ספקות ואף לחלוק טיפים משלך, ובכך לעזור לך מאוד להיות אחד עם הקהילה ולבסס מעורבות בריאה בדיונים של הקהילה..

מבחינת שירותי הבורסה שנקבעו, נכון לעכשיו הפלטפורמה מציעה תמיכה במגוון מרכזי של מרכזיות כמו Kraken, Bittrex, GDAX ו- Poloniex. עם זאת, הרשימה אפילו לא שלמה כמעט, שכן Cryptohopper כשירות ממשיך להתרחב ומתכנן להוסיף עוד הרבה שירותים כאלה בעתיד..

תכונות בולטות

כדי לתרום לחוויה הכי נטולת טרחה וללא כאבים שיכול לקוח לעבור, Cryptohopper מגיע עם מגוון ייחודי של תכונות דינמיות שהופכות את העבודה למשב רוח עבור המשתמש הממוצע..

שילוב אותות חיצוני הוא הראשון בתכונות אלה. השם אמנם נשמע מסובך, אך למעשה מדובר במשהו די פשוט, אך יחד עם זאת מאוד עקרוני. נניח שהתחולל שינוי משמעותי בשוק הסחר משום מה.

ברור שהשינוי האמור ישפיע גם על השקעות המסחר האישיות שלך. על מנת להתאים את חשבון המסחר שלך בהתאם לשינויים כאלה כך שהם יובילו לכמות ההפסדים המינימלית, או שיסייעו לך לרתום את כמות הרווחים המקסימלית, יש לאפשר שילוב אותות חיצוני..

אותות אלה בעצם מתפקדים כהתרעות עבור הסוחרים עצמם ומבקשים מהם לבצע פעולות מסוימות כגון קנייה או מכירה של סחורה מסוימת. כל האותות הללו נוצרים על בסיס אלגוריתמים מתמטיים מסוימים, או שינוי או אירועים גדולים או אפילו הודעה אחרונה עם פוטנציאל להשאיר השפעה מתמשכת על העסק. כמו כן, אתה לא צריך לדאוג לשליטה, כי בכל זמן נתון, אתה תמיד יכול לדחוף את ההגה לידיים שלך ולבצע כל שינוי שתרצה..

בשלב הבא עלינו להזכיר את העיצוב הבסיסי אך העשיר בתכונות. כפי שפורט קודם, הפלטפורמה נוצרה לעבודה אפילו עם המשתמשים המתחילים ביותר והיא תוכננה כפשוטה אך ידידותית למשתמש. לא משנה לאיזו רמת חוויה אתם משתייכים, ל- Cryptohopper יש משהו שמצפה לכם.

הקהילה היא עוד פנינה נהדרת של תכונה ששולבה במערכת Cryptohopper. זה מאפשר לך לא רק לקיים דיונים, אלא חשוב מכך, מאפשר לך לקיים אינטראקציה עם עמיתי הסוחרים שלך ולהכיר את הקהילה כולה על מנת לחפש טוב יותר הכוונה בקרב המנוסים..

הגדרות Cryptohopper

ישנן טונות של תצורות Cryptohopper לבדיקה ולעיצוב. אתה יכול לבחור בין בורסות שונות לסחור בהן, לבחור בין מסחר עם USDT או BTC כמטבע הבסיס שלך, לבחור את הופר המתאים שתואם את אסטרטגיית המסחר שלך..

אסטרטגיית המסחר שלך היא משהו שתצטרך להבין בעצמך – בעקבות ניתוח טכני, ניתוח בסיסי או איתותים. אסטרטגיית התצורה והמסחר צריכה להיות מבוססת באופן מלא על אישיותך ותנאי השוק שלך. הנה מדריך טוב להגדרת Cryptohopper.

תמחור

כמו בכל שירות חדש, ההיבט היחיד של מוצר זה שעליכם להיות נואשים להגיע אליו הוא תוכנית המחירים. גם כאן, Cryptohopper מוכן להשקיע את כל המאמצים בלשמח את הלקוח ולשמור עליו מרוצה. הם למעשה מציעים תוכנית באני ייחודית וייחודית במינה, שהיא מעין תקופת ניסיון. זה נמשך כחודש, ובמהלך כל הזמן הזה אתה זוכה ליהנות משירותי הבוט מבלי לשלם שום דבר בפועל.

בשל תחרות הגרון בעולם כיום, נראה כי די נדיב מצידו של Cryptohopper להציע ללקוח את העסקה הזו. ברגע שתקופת הניסיון של חודש תסתיים, המשתמש צריך לבחור תוכנית תשלום. באשר לתוכניות אלה, ראשית יש תוכנית באני הרפתקאות הופר, שמחירה נמוך מ- $ 19 למשך חודש ומאפשר לך להתמודד עם עד 15 מטבעות שונים. לאחר מכן, קיימת תוכנית Hare Advanced Hopper, שהיא עדיין חסכונית למדי במחיר של 49 $ לחודש ומאפשרת לכם לבחור בין 50 מטבעות שונים..

עבור אנשים שעדיין לא מרוצים מכל אחת מהתוכניות הללו, יש את קנגורו מאסטר הופר גדול עוד יותר, שעולה 99 דולר טובים לחודש בודד ומאפשר לכם לבחור מתוך 75 מטבעות נתמכים שונים. חברי התוכנית מקבלים גישה לשירותים אחרים בעדיפות גבוהה כמו שירות לקוחות עדיפות וכתובת תלונה.

התחל עם CRYPTOHOPPER

הקבוצה

אם יש היבט אחד של Cryptohopper שבמקרה קצת מוצל, זה זה. בניגוד לכל שאר שירותי המטבעות הקריפטוגרפיים שם, משום מה, Cryptohopper לא יפרט את שמות חברי הצוות באתר האינטרנט שלה. אף אחד מחברי הצוות לא מצא אזכור באתר הרשמי וגם אין מידע רב על היסטוריית הפיתוח של הפלטפורמה.

כל זה נראה קצת צורם, במיוחד למשתמשים חדשים שכן תמיד נותר להבטיח לדעת שהאנשים שאתה מתמודד הם למעשה אנשים אמיתיים עם סיפורי רקע חוקיים. קריפטוהופר מסיבה מצערת אינו מצליח לספק את הסיפוק הזה. עם זאת, נקודה שכדאי להזכיר כאן היא שכל אימפריית הביטקוין נבנתה אך ורק על אנונימיות מכיוון שהיזם בחר להישאר מוסתר מאחורי שם בדוי, סאטושי נקאמוטו. אולי, Cryptohopper פשוט שואף לקיים את אותה מסורת.

קוד הנחה של Cryptohopper

ישנם רבים המחפשים קוד הנחה של Cryptohopper, אולם כרגע אין. עם זאת, אתה עדיין יכול הירשם לחשבון ניסיון ב- Cryptohopper אם אתה רוצה לנסות את הבוט שלהם מבלי שתצטרך לשלם עבורו מראש. תקבל חודש חופשי מקריפטופופר כדי לראות על מה המהומה. שוחחנו עם Cryptohopper על הרעיון להציע קוד הנחה בעתיד, אז אם זה משהו שתרצה לראות, שחרר תגובה למטה ואנחנו נדחוף אותם להדק את התהליך הזה.

סיכום

בסך הכל, זהו אחד הרובוטים הטובים ביותר למסחר בביטקוין שבדקנו אי פעם. מה שאנחנו אוהבים במיוחד הוא שהוא כל כך ידידותי למתחילים, כלומר שכולם יכולים להכניס את ידם לסחור בבוטים. זה זול למדי עם תוכניות שונות על סמך תקציבך. אנו מקווים כי הסקירה שלנו על cryptohopper ציידה אתכם במידע מספיק בכדי שתוכלו לקבל החלטת קנייה.

התחל עם CRYPTOHOPPER

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me