רוב כורי הביטקוין המוכרים מתחילים להתמודד עם קושי הולך וגובר בכרייה ובהפקת רווחים בריאים. הצמיחה העצומה שדרבנה את תעשיית הביטקוין הגדילה גם את הצורך ברווחיות טובה יותר בקרב הכורים שמחפשים סיפוק מיידי. נראה שיש צבירת רווחים בסין, שם הכרייה היא הסבירה ביותר ואנו מבחינים כי היתרון התחרותי הסיני הביא להפקת כמה כורים תלויי רווח מהשוק. על מנת להגביר את הקיימות עבור עצמם, רוב כורי הבית בוחנים את האפשרויות היעילות ביותר להגדלת הרווחיות.

הרבה להקלה על קהילת הכרייה, לאחרונה הושק לשוק כורה יעיל וחזק במיוחד – אנטמינר S9. Antminer S9 יצר תשואה חיובית של השקעה לאורך השנים והוכיח שהוא משנה משחק עבור כורים קטנים ותחביבים. זה הפך לכורה של ASIC המבוקש ביותר בתעשיית הביטקוין.

רקע ה- Antminer S9

antminer-s9-reviewלפני זמן לא רב, כריית ביטקוין התאפשרה באמצעות GPUs של משחקים בלבד. עם הגידול המהיר בכורים ובחוות הכרייה, בריכת הכרייה הייתה רוויה ובכך הקטינה את האפשרות לכרייה בבית מכיוון שאף גרפיקה לא הצליחה לספק את חישוב הביטקוין הנדרש..

זה מתי Bitmain, חברה שבסיסה בסין נכנסה ושחררה קבוצה של ASIC שאינם נגישים רק לכורה אלא גם מבטיחה החזר השקעה ראוי, מה שמאפשר לכורי תחביב ולאנשים פשוטים למצוא את המרחב שלהם שוב.

המוצרים הפופולריים שלהם היו אנטמינר R4 ו S7, עם זאת, האחרונה שלהם S9 הוא פיתרון חד פעמי לכל קשיי כריית הביטקוין. כורה ASIC מהשורה הראשונה שמשתמש בטכנולוגיית שבב 16nm, ה- S9 מספק hashrate מעולה מה שהופך אותו לפופולארי באופן מיידי בקהילת הכרייה..

בדוק את המחיר הזול ביותר של Antminer S9!

דברים שכדאי לדעת על אנטמינר S9

הכורה החזק ביותר בשוק

עם קצב חשיש של 12.93 TH / s, ידוע כי ה- S9 הוא אחד הכורים החזקים ביותר בשוק. זה מבטיח הכנסות של כ -330 דולר לחודש, מה שאומר שהוא יכול לייצר סביב 0.33 ביטקוין בכל חודש, אם כי התעריפים תמיד נמצאים במצב קבוע של חוסר וודאות..

זה יעיל מאוד מבחינת צריכת חשמל ומבזבז את כמות האנרגיה / חשמל הנמוכה ביותר מכל שאר הכורים בשוק. עם זאת, שים לב כי כל עלויות החשמל ספציפיות למיקומך ודמי בריכת הכרייה והוצאות החומרה אינם כלולים.

הכורה היקרה ביותר בשוק

בשל יכולות הכרייה הנהדרות שלו, אנטמינר S9 הוא אחד הכורים היקרים בשוק במחיר של 2100 דולר והוא זמין ב- eBay. כדי לקצור רווחים מקסימליים, נדרש פרק זמן מינימלי של 10 חודשי כרייה תוך התחשבות בעלויות החשמל הנוספות.

בתקופה המוזכרת, גורמים רבים כגון קשיי כרייה ושערי חליפין יכולים להשתנות, ולכן קשה לחזות את משך הזמן המדויק לפני שאפשר לצפות לשבור השקעה. עם זאת, המחיר צפוי לרדת בגלל תחרות של יצרני כרייה קטנים יותר בשוק, במטרה למכור כורים בתעריפים נמוכים יותר ותכונות דומות..

ספק כוח

האנטמינר אינו תומך בתוספים והוא נדרש לרכוש PSU (יחידת אספקת חשמל) שעשויה לעלות 150 דולר נוספים. APW3-12 1600 W מומלץ על ידי יצרן Antminers (Bitmain) אשר לא נמצא רק באתר הרשמי שלהם אלא ניתן לרכוש גם מקמעונאים מקוונים כמו אמזון או eBay..

אפשר גם להשתמש בכוח PSU של כורה ישן כמו EVGA SuperNOVA 1300 W. תמיד עדיף לקנות את PSU3 PSU שעשוי להוסיף לעלויות ההשקעה הראשוניות, אך הוא נמצא בתחומים דומים של PSU הישן ולכן לא יוצר יותר מדי של מחנק כסף.

אחריות ל 90 יום אם נרכשת מ- Bitmain

Bitmain מספקת ללקוחותיהם אחריות של 90 יום הכוללת תנאים מסוימים. האחריות לא חלה אם אתה מעביר את הכרייה שלך יתר על המידה, כלומר מפעיל אותה במהירות גבוהה יותר מהסכום המתוכנן והמקסימלי, או שימוש בספק כוח לא הולם..

eBay מציעה לכורים גם עסקה טובה באחריות.

מספר S7 במקום S9 אחד

כורים שוקלים את דגם S7 מכיוון שיש לו קרוב ל -33% מעוצמת הגיבוב של S9 והוא זמין במחיר נמוך בהרבה. קצב החשיש הצפוי ל- S7 הוא 4.37 TH / s, אך אם כורה שוקל שימוש בשלושה מכשירים כאלה, ניתן להשיג את קצב החשיש המקביל ל- S9. הדגם הישן הוא במחיר נמוך יותר ולא מבוקש מדי, ומכאן שהוא גם זמין בקלות.

עם זאת, Antminer S7 חסכוני פחות מ- S9, מה שהופך אותו לאפשרות קיימא רק לכורים בעלי מקורות כוח אמינים וזולים..

צריכת חשמל

האנטמינר הוא אחד ממכשירי הכרייה היעילים ביותר בשוק. ה- S9 ואספקת החשמל הנפרדת שלו עובדים בחשמל של 220 וולט. הוא משתמש בקירוב של 0.1 ג’ול לג’יהאש וצריכת החשמל הכוללת צפויה להיות בסביבות 1350 W. אנטמינר S9 יפיק חום רב, ולכן חשוב למקם אותו במיקום נפרד..

לא כל ה- S9 נוצרים באותה מידה

Bitmain מוכרת את כורי הביטקוין שלהם במנות בודדות כאשר כל אצווה שונה מהאחרת, ולכן יתכן מאוד שלקוח רשאי להשיג כורה בקצב חשיש של 11.85 TH / s בלבד במקום 12.93 TH / s המובטחים. זה מחייב את כל הקונים לדעת את המפרט המדויק של הכורה לפני שרוכשים אותם.

קבוצות החזקות יותר עשויות להימכר במהירות, ולכן ברוב האתרים יש את הכורה ב 11.85 TH / s זמין לרכישה. עם זאת, בפלטפורמות המסחר המקוונות כגון eBay יהיו אנשים המעוניינים למכור את המודל הוותיק והחזק יותר. הסיכוי להילחם במחירים גבוהים יותר אינו סביר מכיוון שגרסת 11.85 TH / s מתומחרת בהרבה מגרסתה החזקה יותר..

טכנולוגיית ננומטר 16 שבבים

שדרוג משמעותי מעיצוב 28 ננומטר הוא תהליך ייצור 16 ננומטר המשמש לייצור S9 ומעניק לו יתרון נוסף של ביצועים טובים יותר. תכנון של 10 ננומטר מתבצע ובכך הופך את המגמה המתמשכת של מזעור מוליכים למחצה כאמצעי לשיפור ביצועי המחשוב ושימוש יעיל בכוח..

רעש וקירור

הכורה S9 הוא רגיש במיוחד לטמפרטורה ודורש קירור רב על מנת לשמור על יציבות. כדי למנוע מיצוי קל של שבבי 16 ננומטר, מומלץ לאכלס את הכורה בחדר נפרד או בחוות כרייה. ה- S9 גם רועש למדי, מלווה בשני מאווררים כבדים בגודל כבד שמייצרים קרוב לרעש של 77-80 dB.

ה- S9 מתפקד היטב למדי באזורים מאווררים ומרווחים. המערכת מקוררת באוויר והמבנה שלה הוא עצמאי ולכן קל יותר לתחזק אותה ולשירות.

התקנת S9

ההתקנה של הכורה קלה יחסית. עוזר האינטרנט המשולב שלה מציע סיוע פשוט וקל בתהליך ההתקנה. בעת השגת המוצר, ודא כי יש כיורי חום רופפים שעלולים להתרחש במהלך המשלוח, ובצע בדיקה יסודית. S9 מגיע עם 9 מחברים לכורה ואחד ללוח, אז ראשית, חבר את כבל החשמל של לוח הבקרה לכבל לוח החשיש..

השלב הבא הוא חיבור כבל החשמל PSU למחבר Antminer PCI-e בבקר. המשך והתאם את כבל ETH להשלמת ההתקנה. הממשק פשוט יחסית וחיבור לצמתים של ביטקוין הוא תהליך קל לא פחות.

קביעת תצורה של הארנק ובריכת הכרייה

הכורה מייצר כתובת IP משלו לאחר חיבורו לאינטרנט. על מנת להגדיר את הכורה, עליך להתחבר לכתובת ה- IP הזו. ודא שיש לך את ה- IP של Antminer פועל במחשב שלך והשתמש בזה כדי להעתיק את ה- IP של Antminer לדפדפן האינטרנט. כעת ניתן לבדוק את מצב הכורה, תדירות החשיש, הטמפרטורה ונתונים סטטיסטיים אחרים.

המשתמש יכול להיכנס לאנטפול באמצעות אישורי המשתמש של Bitmain. ממשק המשתמש של Antminer נבנה כדי להבטיח נוחות שימוש. המשתמש נדרש להזין רק את כתובת הארנק ואת סטטוס מאגר הכרייה לפני הכרייה. ניתן גם להתאים אישית ולשדרג אותו במהדורות חדשות.

יעילות והחזר על ההשקעה

ה- S9 הוא כורה של ביטקוין חזק במיוחד שיכול לתת תפוקה של 14TH / s. זה מוביל לרווח ביטקוין בשווי 4.5 $ – 5.8 $ מדי יום, בהתאם לעלויות חשמל נוספות. עם עלות חשמל ממוצעת של 0.1 $ / KWH, ההכנסה המשוערת לשנה היא 2100 $. הכורה ידרוש ספק כוח של 1.6 וואט, אם מרכיב את הכל ביחד, המחיר הממוצע של S9 כולל ספק הכוח הוא בסביבות 1500 דולר שהם קרוב למחצית ההכנסה המשוערת לשנה..

עם זאת, כורים חייבים תמיד לבחון את האפשרויות של קשיים מוגברים בכרייה, בהתאם למספר האנשים שכורים בשלב זה בו זמנית. מחיר המטבע עלה גם עם העלייה ברמת כריית הביטקוין המציגה יציבות מתמדת בהכנסות למרות קשיי כריית הביטקוין ההולכים וגדלים ומגמות עולמיות וחישוב..

כריית תחביבים עם S9?

מרבית הכורים משדרגים ל- S9 ולחומרה מתקדמת אחרת, ובכך מגדילים את הקושי ופוגעים בסיכויי הרווחיות העתידית. ה- S9 הוא פיסת חומרה מצוינת, למרות שהיא יקרה, אך הוכיחה את שוויה בתחום הכרייתי הרב-תכליתי. סביר יותר להישאר רווחי מאשר כורי ASIC קודמים, אם כי בגלל התנודתיות של כריית הביטקוין, המזון ברווחים הוא בלתי צפוי ביותר..

אלטרנטיבה ל- S9

מהדורות עתידיות של Bitmain וחברות אחרות לייצור חומרת מטבעות קריפטוגרפיים הן חלופות טובות ל- S9. אלטרנטיבה נוספת היא גרסת S7 המגיעה עם מערכת יתרונות וחסרונות משלה. עם זאת, ה- S7 זול יותר מגרסתו האחרונה והחזקה יותר.

היתרונות של Antminer S9

יכולת הגיבוב המסיבית של האנטמינר מבטיחה ביצועים מבריקים. עם בריכות הכרייה הנכונות ועלויות הספק מינימליסטיות, ה- S9 הוא הכורה המבוקש והרווחי ביותר שכל חובב יכול להשיג. בהשוואה לקודמותיה, מכונה זו יכולה להרוויח החזר השקעה גדול. בשל הטכנולוגיה המתקדמת של Bitmain, ה- S9 חסכוני מאוד בהשוואה ל- S7 ולכל חומרה אחרת ששוחררה לפניו..

ה- S9 פשוטים ודורשים תחזוקה נמוכה. אז בין אם אתה כורה סולו או אפילו מתחביב, איכות החומרה שלך היא הכרח עצום, למרות שזה עשוי להיות בעלות גבוהה יותר. מכיוון שה- S9 היא יחידה עצמאית, אתה זקוק למחשב אחר כדי לגשת לצמתי הביטקוין מכיוון שהמכונה מצוידת ביציאה מובנית לניהול אתרים..

יתרונות

יש לו את קצב החשיש הגבוה ביותר שנרשם של 14 MH / s והוא חסכוני ביותר באנרגיה תוך שימוש ב- 0.1 ג’אול בלבד ל- GH / s. הכורים כשלעצמם מכונות בנויות היטב וחסונות ויש להם מעט מאוד חלקים נעים. הם מלווים בשלושה hashboards בכל אחד מהם. צוות ההנדסה של BitMains שקל את החשיבות של כל פרט ופרט תוך כדי הפיכתו של הכורה החזק ביותר בעולם. הם שילבו את לוח הבקרה של אנטמינרס עם המעבד המהיר Dual ARM Cortex A9 עם CoreSight.

הוא תומך גם ב- Gigabit Ethernet כדי להבטיח שבלוקים ממוקשים יוגשו באופן מיידי. כל שבב של ה- S9 מחובר לקירור כי עשוי מסגסוגת אלומיניום ברמה גבוהה. המקרה של ה- S9 עשוי גם מאותו חומר. האוויר החם המשתחרר מוחלף במהירות באוויר קריר יותר בעזרת מאווררים מבוקרי מחשב המוצבים בשני קצותיו.

חסרונות

הוא יקר, במחיר של 2100 דולר ועל המשתמש להזדקק לאספקת חשמל נוספת שנמכרת בנפרד.

בדוק את המחיר הזול ביותר של Antminer S9!

סיכום

אנטמינר היא אפשרות כדאית ומבוקשת בהתאם למספר גורמים כמו המיקום שלך, התקציב שניתן להוציא, והדרישה להבטיח רווחים מובטחים וכן הלאה. לאחר בחינה, האנטמינר הוא האופציה המתאימה והבטוחה ביותר לכריית ביטקוין ודרך רווחית יותר להפוך את המטבעות שלך לביטקוין.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me