תוֹכנָהאם יש עובדה אחת שמתקיימת באופן אוניברסלי ברחבי העולם, היא שכל אדם ואדם בעולם הזה רוצה להרוויח רווחים עבור עצמם, במידה זו או אחרת. אופי הרווח עשוי להיות שונה, וכך גם כמותו, אך ללא קשר, הרצון להרוויח רווחים נותר קבוע. ולמען מטרה זו, הרגשנו ובנינו מספר עצום של עסקים, עסקאות ועבודות, שכל אחד מהם, בתמורה לביצוע עבודה מועילה, מציע תמריצים לעובד בתמורה..

יש לנו אנשי עסקים המעסיקים מספר רב של עובדים, מקימים מפעלים ענקיים, תעשיות או מפעלי ייצור, ובדרך כלל עוסקים בסוג אחד של מוצרים, כדי להרוויח רווחים ולהרחיב את בסיס הפעילות שלהם. באופן דומה, ישנם אנשים העובדים עבור אחרים, בין אם זה עבור כסף או צורה אחרת של פיצויים, וכך הם יכולים, בתפקידים שונים, לשמור על פרנסה ראויה לעצמם ולמשפחותיהם..

אבל יש גם כמה עסקאות עדינות יותר, כאלה שאינן ידועות כל כך, ובכל זאת חזקות ויעילות מספיק כדי להחזיר רווחים הגונים אם לוקחים אותם ברצינות. פרילנסרים, למשל, עובדים תחת חוזים קצרים של שבוע או חודש, במהלכם הם עובדים עבור אדם מסוים, שבתמורה לשירותים שלהם משלם להם כסף. פרילנסרים אלה עשויים לעשות כל דבר, החל בכתיבה וכלה בתכנות וכלה בניהול.

תוכן העניינים

 • השקעות & כְּרִיָה
 • תוכנת כרייה: אחריות
 • כללי רשת
 • תוכנת ארנק
 • 4 התוכנות הטובות ביותר לכריית ביטקוין הטובה ביותר עבור Windows, Linux ו- Mac OSX 2021
 • 1. MinePeon
 • 2. EasyMiner
 • 3. BFGMiner
 • 4. CGMiner
 • יישומי כריית ביטקוין נוספים
 • תוכנת כריית ענן ביטקוין
  • Hashflare
  • כריית בראשית
  • Hashing24
  • מינקס
  • השקעות & כְּרִיָה

   כעת צורת עבודה אחרת באופן עצמאי כוללת השקעות. השקעות עובדות על עיקרון די פשוט; אתה לוקח את הסיכויים שלך ושם את הכסף שלך בסחורה, ואם המחיר עבור סחורה זו יעלה, כך גם הרווחים שלך. נכון לעכשיו, אינך יכול לדבר על השקעות מבלי להזכיר מטבעות קריפטוגרפיים. הביטקוין, יחד עם הרבה יותר מטבעות קריפטוגרפיים אחרים שם, כמו Litecoins ו- Dash, הצליחו לשנות ביעילות את תרחיש המגזר הפיננסי בכל רחבי העולם. אנשים שפעם פחדו מהשקעות נותנים כעת בעצמם טיפים על המטבעות שבהם חייבים להשקיע. וכל זה היה אפשרי מכיוון שהביטקוין הצליח לפרק כמעט את כל השיאים בכל מה שקשור לטפס בתרשימי המטבע ולהשתלט על הבורסה ציון.

   אבל נושא ההשקעות במטבעות קריפטוגרפיים מוביל אותנו גם להיבט אחר, מעט פחות נדון, שמתפקד נפלא גם כאמצעי להרוויח רווחים טובים. כריית מטבעות מטבעות, סחר שלמרות שהוא לא פופולרי כמו השקעות בביטקוין, עדיין מסוגל מספיק כדי להביא לתשואות ענק אם נעשה כהלכה, צובר כעת פופולריות רבה בקרב חובבי מטבעות קריפטוגרפיים. זה כרוך באימות בלוקים בבלוקצ’יין הקריפטוגרפי, שמתאפשר רק באמצעות פיתרון אלגוריתמים ובעיות מורכבות. כריית מטבעות קריפטוגרפיים אחראית גם על הוספת מטבעות חדשים לפנקס הספרים, מה שאומר שאם כל פעילויות הכרייה יפסיקו, בקרוב נגמר לנו ביטקוין לבצע עסקה. בדומה לביטקוינים, יש לנו אסדות כרייה המסוגלות לכרות גם עבור מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. יש לנו כורים שנבנו אך ורק כדי לכרות עבור ליטואינס, או בין השאר Dash. מטרתם של אסדות הכרייה הללו היא די פשוטה. הם קיימים על מנת לבצע את תהליך הכרייה בפועל עבורנו. מותגים נחשבים שונים העלו שורה ארוכה של כורי מטבעות קריפטוגרפיים, שלכל אחד מהם מאפיינים ייחודיים משלהם ודרגות יעילות שונות..

   תוכנת כרייה: אחריות

   אבל אנחנו לא כאן כדי לדון בכורי מטבעות קריפטוגרפיים, אנחנו כאן כדי לדון בפועל במה שנכנס להם. העובדה היא שכמו כל פיסת חומרה אחרת, גם כורים זקוקים לתוכנה כלשהי כדי לרוץ איתה. ללא חתיכה מאובזרת של תוכנת כריית הביטקוין הטובה ביותר, האסדה שלך טובה כמו חתיכת זבל. חשוב על זה כמחשב שולחני. נניח שרכשת אחת והבאת אותה הביתה, אך לא הצלחת לטעון אותה עם מערכת הפעלה. בדיוק כמו שמחשב כזה יהיה חסר תועלת למדי, אסדת כרייה ללא תוכנת כרייה המגובה אותו לא תשרת שום מטרה כלל.

   האחריות על תוכנת הכרייה רבה. זה אחראי על חיבור האסדה שלך לבלוקצ’יין. מכיוון שכל פעילויות הכרייה מתבצעות בבלוקצ’יין, ברור שזו פונקציה קריטית למדי שהתוכנה מבצעת. כמו כן, במקרה שאתה חלק מבריכת כרייה, שאינה אלא קבוצה של כורים שנראה כי התכנסו במטרה לאגד את המשאבים והמאמצים שלהם בכדי לכרות באופן קולקטיבי ולהשיג תוצאות טובות יותר, תוכנת הכורה אחראית. שגם חיבר אתכם לזה. בכל פעם שאתה מחפש עבודה וזקוק למשימות כרייה כדי לעבוד עליהן, תוכנת הכרייה תספק לך עבודה ובהמשך גם תחזיר את העבודה שתשלים לבלוקצ’יין. זה אפילו מודיע למאגר הכרייה שלך על העבודה שביצעת ומסונכרן איתם בכל עת. בדרך זו אתה יכול לעקוב אחר מה כל העבודות שביצעת, ואתה מתוגמל כראוי על ידי הבלוקצ’יין על המאמצים שלך.

   החלק הטוב ביותר בתוכנות כרייה הוא שהם לא מבקשים במפורש לפלטפורמה ספציפית לפעול עליה. הם די גמישים במובן שאתה יכול להריץ אותם על Windows, OSX או אפילו לינוקס. בנוסף, נצפה כי ניתן להריץ את התוכנה גם במערכת Raspberry Pi ששונתה כראוי. השינויים היחידים שתצטרך לבצע יהיו עם מנהלי ההתקנים של המערכת ויהיו בהסכמה עם הגדרת הכרייה המוגדרת מראש שלך.

   בנוסף, תוכנת הכרייה מתפקדת היטב גם בכמה פרמטרים אחרים. לדוגמה, זה נותן לך תובנה נהדרת לגבי ביצועי החומרה של הכורה שלך ומה המפרט שאיתו היא פועלת. אתה יכול לעקוב אחר מעקב אחר סטטיסטיקה כללית כמו הטמפרטורה של הכורה, קצב החשיש שהוא עובד עליו, ומהירות הסיבוב של האוהדים שלך וגם המהירות הממוצעת של הכורה עצמו..

   אך לפני שתמצא את עצמך מתרשם ממגוון השירותים המוצע על ידי תוכנה כזו ותצא לרכישה, עליך לזכור כי קיימים למעשה סוגים רבים כאלה בשוק. יש כמובן סטים ייחודיים של יתרונות וחסרונות הקשורים לכל אחד מהם, ולכן עדיף לבצע מחקר משלך לפני ביצוע הרכישה בפועל..

   כללי רשת

   עכשיו לפני שתתחיל בכרייה, יש כמה דברים שאתה חייב לטפל בהם. הכל תלוי אם בחרת להצטרף לבריכת כרייה או לא. אם יש לך, תחילה עליך לבצע כל בדיקת רקע שאתה יכול ולוודא שמדיניות הכרייה בה פועלת הבריכה תואמת את השקפתך האישית כלפי העבודה..

   במקרה שאתה כורה סולו, הדבר היחיד שאתה צריך להיות בטוח בו שאתה מחובר לרשת הביטקוין. כעת ישנן מספר דרכים לעשות זאת, אך אנו ממליצים להשתמש בלקוח Bitcore הרשמי שהוא די מהיר, קל ובטוח.

   בהתאם לכמות הנתונים, פעילויות הכרייה שלך עתידות לצרוך, או כמות רוחב הפס שתוקדש להן, זה משתנה בהתאם לבחירתך להצטרף לבריכה או לטוס סולו. אם אתה בקבוצה, עלויות הנתונים יהיו זניחות וסביבן 10 מגה ליום. בנוסף, יהיה עליך להבטיח חיבור די מהיר ואמין מכיוון שתצטרך להיות מחובר לרשת בריכת הכרייה שלך בכל עת. אסור לך לפספס שום סוג של עדכונים, מכיוון שהוא עשוי לכלול מידע קריטי שעלול להיות כמו שינויים במדיניות מקום העבודה או עדכונים בכמות העבודה או באופי העבודה. כמו כן, על מנת לוודא שרשת בריכת הכרייה שלך לא אוכפת כל כללים לא רצויים או שליליים שיש לך בעיה איתם, עליך לשמור על כוח הכרייה המופנה לבריכת הכרייה..

   תוכנת ארנק

   הסיבה היחידה שאנשים מכרים עבור ביטקוין או כל מטבע מטבע אחר היא שהם רוצים להרוויח יותר מהם ולהצטבר בהדרגה בכדי למכור ולהרוויח רווחים. אבל כדי שזה יקרה, עליכם לחשוב תחילה על מקום בו תוכלו לאחסן את כל המטבעות שלכם. ברור שאף חשבון בנק לא יעבוד כאן מכיוון שמטבעות הקריפטו שונים בהרבה ממטבעות העולם האמיתי. בתור התחלה, אין להם צורה פיזית. לכן, זה רק הגיוני שעם המאמצים המשולבים של הרבה מומחים בתחום, פותחו ארנקים אלקטרוניים של העידן החדש שיכולים לשמש בקלות כמנוע אחסון לכל המטבעות הקריפטוגרפיים שלך. מספר ארנקים כאלה זמינים בשוק וכל אחד מהם מתגאה בכמה מאפיינים ייחודיים משלו מלבד פונקציות הליבה הבסיסיות שעליהן הוא נבנה..

   יתכן שתיתקל בשני סוגים של ארנקים אלה הזמינים כיום. ראשית, ישנם אלה המתפקדים כארנק מתארח והשני הם אלה המאפשרים למשתמש להחזיק את המפתחות הפרטיים שלו. אנו ממליצים להשתמש באפשרות השנייה מכיוון שהם בדרך כלל מאובטחים יותר וניתן לגשת אליהם ולקנות אותם בקלות מחנויות מובילות. כמה דוגמאות עיקריות לארנקים כאלה הם Breadwallet ו- Copay הידועים בממשק המשתמש החלק והקולח שלהם, קלות השימוש ונטייה כללית לשביעות רצון המשתמשים. מצד שני, יש לנו את ארמורי, שכפי שהשם מרמז הוא יותר ארנק ממוקד אבטחה עם מגוון גדול של חומות אש ושיפורי אבטחה שמוצבים היטב כדי להבטיח את סביבת האירוח המאובטחת ביותר עבור מטבעות הקריפטו שלך..

   לאחר שקניתם את הביטקוין שלכם ושמרתם ושמרתם בארנק מאובטח, תצטרכו לחפש יותר שירותים החל מקנייה ומכירה או ביצוע עסקאות. מטבעות קריפטוגרפיים לאחר הרכישה והאחסון יכולים לשמש למעשה לרכישת דברים מסוימים באופן מקוון, או לחלופין ניתן לסחור תמורת Altcoins אחרים. אך ראשית, על מנת להתחיל לסחור או לעבד עסקאות עם מטבעות הקריפטו שלך, עליך לחפש פלטפורמת מסחר ראויה לביטקוין, אשר יכולה לשמש ביעילות פיתרון חד פעמי לכל עסקאות הביטקוין שלך.

   הדוגמאות העיקריות לפלטפורמות מסחר של ביטקוין הן Kraken ו- LocalBitcoins. בעוד שקראקן מקדם את עצמו כמחליף המסחר הגדול ביותר בביטקוין בכל רחבי אירופה, LocalBitcoins מתפקד בדומה לרשת חברתית המאפשרת לך להתחבר לאנשים סביבך, דרך המיקום הגיאוגרפי שלך, שעשוי להתעניין גם במסחר בביטקוין. לאחר שהוקמה תקשורת בסיסית, השירות יאפשר לך לדבר עם האדם ולהסכים על מכירה או מחיר קנייה. אתה יכול לבצע ישירות חיפושים אחר אנשים דומים לאלה העוסקים בביטקוינים בקהילה שלך. עם זאת, יש גם כתב ויתור חובה לשמור תמיד על תחושת ביטחון לעצמך כאשר אתה עוסק בעסקאות כאלה שכן היכן שיש גורמים מעוניינים באמת, יתכנו גם תוכניות מרמה שנועדו להטיל אותך על מטבעות הקריפטו שלך. או כסף. עליך להיזהר מהונאות כאלה ועליך להימנע ממסירת מידע קריטי לכל אחד מהמשתמשים איתם אתה מתמודד, מכיוון שעלול להוביל לפגיעה בפרטיך האישיים או אפילו לגניבה. אם נחזור לקרקן, המאפיין הייחודי היחיד שהם מציעים הוא של אותו יום SEPA. עבור הלא יזמים, SEPA מתייחס לאזור תשלומי יורו יחיד, שהוא יוזמה לשילוב תשלומים על ידי האיחוד האירופי לצורך העברות בנקאיות פשוטות שנעשות ביורו..

   4 מיטב תוכנות הכרייה הטובות ביותר לביטקוין עבור Windows, Linux ו- Mac OSX 2020

   1. MinePeon

   MinePeon נהדר במובן זה שהוא קוד פתוח, מה שאומר שהוא בחינם להורדה וכל קוד המקור זמין באינטרנט. עם זאת, ייתכן שיהיה צורך ב- WinDisk32Imager כדי לפעול בצורה חלקה.

   2. EasyMiner

   EasyMiner היא תוכנת כרייה מצוינת שתואמת למכונות Windows, Linux ו- Mac. זהו כורה המבוסס על ממשק משתמש גרפי שמשמעותו שניווט בין תפריטים שונים לדפים משתנים הוא חלק ככל שיהיה. אם מותקנות במערכות שלך תוכנת CG או BFGMiner, אז EasyMiner יכולה לשמש כתוכנת עטיפה די יעילה לשניהם. בצע את התצורה הקלה של אסדות הכרייה שלך בביטקוין ואפילו בדוק גרפים סטטיסטיים כגון תרשימי ביצועים ועוד המאפשרים לך לעקוב אחר ההתקדמות שלך ולגזור נקודות תורפה מפעילויות הכרייה שלך מטבע קריפטוגרפי או ביטקוין..

   3. BFGMiner

   BFGMiner היא תוכנת כרייה נהדרת נוספת עבור אסדת הכרייה שלך בביטקוין. זה נכתב בשפת C ומשווק את עצמו ככורה FPGA, CPU, GPU ו- ASIC מודולרי. זהו כורה חוצה פלטפורמות שעובד היטב במכשירי Windows, Mac ו- Linux ואף מרחיב תמיכה בנתבים התומכים ב- OpenWrt..

   4. CGMiner

   CGMiner מתגאה בכך שהוא כורה רב-הברגה ורב-בריכות GPU, ASIC ו- FPGA. זה מגיע ארוז עם ניטור ATI GPU ואובר-קלוק כמו גם תמיכה במהירות מאוורר עבור ביטקוין ומטבעות נגזרות.

   יישומי כריית ביטקוין נוספים

   ראשית יש 50Miner שהוא כורה שעובד היטב ב- Windows (DiabloMiner, Poclbm, Phoenix). הקצה הקדמי מורכב מממשק משתמש גרפי שהופך אותו לידידותי למשתמש וקל לשימוש.

   לעומת זאת, BTCMiner הוא כורה של ביטקוין שעובד בעיקר עבור לוחות ZTEX FPGA.

   לאחר מכן, יש BitMoose שהוא ייחודי במובן זה שהוא מפעיל כורים במחשב שלך בצורה של שירותי Windows.

   Poclbm מתוכנת במקרה בשפת התכנות של Python ומוצג ככורה OpenCL GPU. Poclbm-mod הוא פשוט הרחבה או שינוי נוסף של הגרסה המקורית המתפקדת כגרסה יעילה יותר של ה- Poclbm..

   דיאבלו מתוכנת במקרה בשפת התכנות של ג’אווה והוא מתואר ככריית OpenCL GPU.

   RPCMiner, כפי שהשם מרמז הוא כורה RPC מרוחק.

   פיניקס כורה שוחרר כבר בשנת 2011 ומאז הצליח למעשה לתפוס את תשומת הלב הציבורית הראויה לו. זה ללא עלות לחלוטין והוא גם קוד פתוח, מה שאומר שכל קוד המקור זמין בקלות באינטרנט.

   CPU Miner היא תוכנת כרייה נוספת שניתן להשתמש בה בשילוב עם חומרת כרייה ראויה או אסדת כרייה. המאפיין הייחודי היחיד עבור CPU Miner הוא שזה עובד טוב עבור שני סוגי הכורים, כלומר אלה שמעדיפים לכרות בבריכת כרייה, כמו גם אלה שמעדיפים לכרות סולו..

   Ufasoft Miner מיועד לכרייה בבריכת כרייה והוא כמעט חסר תועלת עבור כורי סולו. זה עובד בפלטפורמת Windows ומשווק בדרך כלל כמעבד כמעבד או כ- GPU.

   Pyminer שוחרר גם באותו זמן כמו Phoenix Miner בשנת 2011. לקוח כריית מעבד זה עובד נהדר ליישומי כרייה פשוטים ועובד היטב עם כל אסדות הכרייה..

   Remote Miner הוא כורה נוסף בקוד פתוח, מה שאומר שכל מי שמעוניין להציץ בקוד המקור בפועל של התוכנית רשאי לעשות זאת. זהו כורה של ביטקוין ומתואר ככורה בבריכה, מה שאומר שהוא נשאר שימושי רק עבור אותם כורים המעוניינים לעבוד בבריכת כרייה. בנוסף, זה עובד טוב עם RPC Miner.

   קוד פתוח FPGA Bitcoin Miner הושק גם הוא באותו זמן כמו Pyminer או Phoenix Miner עוד בשנת 2011, והיא במקרה תוכנת כרייה ייחודית למדי במובן זה שהיא משתמשת בלוח FPGA תואם וגמישה מספיק כדי לשמש גם לבריכה או כריית סולו.

   תוכנת כריית ענן ביטקוין

   כעת, לאחר שנתנו לכם מבוא טוב על תוכנות כריית ביטקוין נפוצות ונפוצות עבור פלטפורמות חלונות, לינוקס או מק, חובה להזכיר כי תוכנות כרייה מסוימות קיימות לגמרי בענן וניתן לגשת אליהן מכל מקום. העובדה שהם נמצאים בענן מעניקה להם את התכונה של עבודה על פני פלטפורמות, ולכן הופכת אותם למגוונים הרבה יותר. עם זאת, תוכנות כרייה מבוססות ענן מסוכנות גם במובן זה שהן בדרך כלל קצת פחות בטוחות מתוכנות מסורתיות, בשל העובדה שהן קיימות בשרתי ענן ובכך הן רגישות יותר להפרות אבטחה..

   Hashflare

   התוכנה הראשונה שעליה נדבר היא Hashflare המציעה למשתמשיה חוזי כרייה SHA-256 ובדרך כלל מוכיחה שהיא רווחית הרבה יותר מכיוון שניתן לכרות מטבעות SHA-256 בקלות גם כאשר התשלומים האוטומטיים נעשים בביטקוינים. החיסרון היחיד במערכת הוא שלקוחות חייבים לרכוש מינימום 10 GH / s.

   כריית בראשית

   מבחינת ספקי כריית ענן, Genesis Mining הוא השחקן הגדול ביותר עבור ביטקוין. השירותים שהיא מציעה די מגוונים במובן זה שהיא מציעה שלוש תוכניות תשלום שכולן סבירות במחיר אמיתי. בנוסף, חוזי הכרייה של Zcash זמינים גם למשתמשים.

   Hashing24

   Hashing 24 התחיל עם מטבעות קריפטוגרפיים וביטקוינים בשנת 2012. מאז, הם השיקו מספר שירותים הסובבים מטבעות קריפטוגרפיים ותוכנות כריית ענן במקרה אחד מהם. בסיס הפעילות שלהם נמצא בשני מקומות שהם איסלנד וגאורגיה. לפי פעולות, הם נוטים להשתמש בשבבי ASIC מודרניים המיוצרים על ידי BitFury המאפשרים להם להציג את הרמות המרביות של יעילות וביצועים זמינים..

   מינקס

   Minex הוא די ייחודי והשירות במקרה הוא יחיד במינו והצליח למשוך מספר רב של משתמשים בזכות היקף הנרחב והשרתים הזורמים שלו. הוא מתפקד כמצבר של פרויקטים שבמרכז הבלוקצ’יין ומאוחר יותר מציג אותם בפורמט משחק המעוצב כסימולציה כלכלית. משתמשים שנכנסים לחשבון צריכים לרכוש Cloudpacks, שניתן להשתמש בהם ליצירת אינדקס מתוך קבוצות נבחרות מראש של חוות, בתי קזינו, הגרלות, שווקים בעולם האמיתי ועוד..

   Mike Owergreen Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me