מאז הקמתם של ביטקוין כבר בשנת 2009, הם חוו מסע סוער למדי בעשור האחרון. למרות שהם לא הצליחו להשאיר הרבה חותם בהתחלה, 2016-17 ראתה התחדשות מהם שזעזעה את היסודות של חברות השקעות בכל רחבי העולם. עם שיעור גבוה בכל הזמנים של 19,783 דולר מסיבית לביטקוין, העולם הכיר ללא ספק כי ביטקוין ישלוט בקרוב כמעט על כל מיני עסקאות ברחבי העולם..

נכון לעכשיו, ניתן להשתמש ב- Bitcoins לרכישת מגוון מוצרים ושירותים. מספר עצום של סוחרים ומוכרים מקוונים החלו לקבל ביטקוין כצורת תשלום. ואלה שלא בהחלט מתכננים לעשות זאת. כעת בעוד שאר העולם לא הכריזו בשום צורה על עסקאות ביטקוין כבלתי חוקיות, אך הם עדיין לאפשרו להכיר במפורש בסחרו ובשימוש בו..

למעשה, ביטקוין משמש כעת יותר ויותר לרכישת צורות אחרות של מטבעות קריפטוגרפיה כמו אסימונים אתרים או את’ר. כל זה נובע בעיקר מהקלות שבה ניתן לבצע עסקאות ביטקוין. הם בטוחים, מאובטחים ומהירים. התאם את המאפיינים הללו לעובדה שניתן לרכוש אותם בקלות ממגוון מרכזיות ותקבל סיבה די טובה מדוע הם הפכו לכוח דומיננטי כל כך בתחום הדיגיטלי כיום.

למעשה, עצם התחום של מטבעות קריפטוגרפיים זוכה לתשומת לב רבה לאחרונה. בעוד שבטח הביטקוין הוא במקרה המוביל במירוץ, ישנם גם קריפטוסים אחרים. את’ריום הוא דוגמה כזו של מטבע חוץ שאינו ביטקוין שנמצא כרגע גבוה על גל פופולריות.

מלבד זאת, Litecoin שהושק עוד בשנת 2011, מכונה לעתים קרובות הכסף לזהב של ביטקוין. Zcash, מטבע קוד פתוח, משמש לעתים קרובות כדי לספק שכבות אבטחה נוספות לעסקאות בבלוקצ’יין. עבור חובבי פרטיות, Dash עובד מצוין מכיוון שהוא מספק למשתמש את הגמישות להישאר אנונימי ולשמור על כל עסקאות ועסקאות פרטיות ביותר.

אך השאלה הנה, מדוע להגביל את עצמך למוצרים ושירותים מסוימים בלבד? מדוע לא להרחיב את טווח ההגעה של ביטקוין לקניות לא שגרתיות יותר, כמו אלה של מתכות יקרות ואבנים. זהב וכסף הם אחת המתכות המבוקשות בעולם.

הם תמיד היו פופולריים, בין אם זה יהיה באיזו צורה. ומכיוון שהאובססיה הזו שלנו לא מראה סימנים של עצירה או האטה, נראה שזה טבעי שנשתמש בכל חלק מהטכנולוגיה העומדת לרשותנו בכדי להקל ולרכוש את רכישתם. מסיבה זו ממש הכרחי שננצל את הפוטנציאל שיש בביטקוינים ונשתמש בו ברכישות הזהב או הכסף שלנו.

מדוע השקעה במתכות יקרות היא רעיון טוב

לקנות ביטקוין עם זהבלפני שנמשיך ל’איך ‘, חשוב להבין את ה’למה’. מדוע בדיוק אומרים לנו להשקיע בזהב או כסף? מדוע עלינו לקנות זהב באמצעות ביטקוין? האם זה רק בגלל העובדה שהם מבריקים ונראים יפים? או שמא יש להם כמה יתרונות נסתרים שעשויים להכריע בהרבה את אלו שאנחנו כבר מכירים? האם החלק בהשקעה באמת שווה את זה? הבה ונעמיק קצת יותר.

דרישה ללא הפרעה

לעתים קרובות נאמר ששום דבר בעולם אינו קבוע. כל מה שמסתובב מסתובב. אבל מה אם היינו אומרים לך שהביקוש לזהב וכסף כמעט ולא ראה ירידה במאות השנים האחרונות? הפופולריות העצומה והמשיכה העולמית של מתכות יקרות אלה ממשיכות לעלות עם הזמן, ובניגוד לכל סחורה מסחרית אחרת, הן מעולם לא נתקלו בירידה נטו במכירות.

בטח, ישנן תנודות פה ושם, כפי שהן טבעיות למדי, אך המגמה הכללית תמיד הייתה בחזית החיובית והפכה את המתכות הללו לבחירה המושלמת עבור המשקיעים..

אספקה ​​מועטה

סיבה גדולה נוספת מדוע עליכם לתפוס את חלקכם במתכות אלה בהקדם האפשרי היא העובדה הפשוטה שהם מוגבלים בהיצע. פעולות הכרייה עוברות כיום קדימה באזורים שונים בעולם. הוקמו תעשיות וצמחים גדולים בקנה מידה גדול במיוחד כדי להפיק כמה שיותר זהב וכסף מהאדמה. ובכל זאת הביקוש שלהם עולה בהרבה על ההיצע שלהם.

מסיבה זו ממש, מתכות יקרות לעיתים קרובות נמצאות בשיעורים גבוהים יותר ממתכות אחרות הזמינות בקלות. גולדמן זאקס הלך למעשה לתיעוד ואמר כי כל מאגרי הזהב בעולם צפויים להיגמר בעוד כ -20 שנה. עכשיו, למרות שזו עשויה להיראות כמו חדשות רעות, היא עשויה לאיית הון למי שכבר נמצא ברשותם כמות מכובדת של זהב..

פרטיות מוגנת

השקעות עשויות להיראות כמושג פשוט מספיק כדי להבין. אבל כדי לשלוט בהם באמת, צריך ללמוד את כל הטריקים של המסחר ולהכיר את כל הניואנסים הבסיסיים. אחד המושגים הללו הוא זה של פרטיות, שלמעשה יש לו חשיבות רבה עבור רוב טוב של משקיעים שם בחוץ.

מספר מפתיעים גבוה באופן מפתיע רוצה לשמור על עסקיהם פרטיים, ובשביל זה, זהב וכסף הם כמעט המתכות המושלמות להשקיע. כאשר אתה מתמודד עם אחת מהמתכות היקרות, אף אחד מהמידע הפרטי שלך לא משותף עם הציבור או כל גורם ציבורי. הרוכש עשוי לבחור להישאר אנונימי ולשמור את זהותו בסוד.

קלות נזילות

גורם נהדר נוסף שעובד היטב עבור מתכות יקרות כמו זהב וכסף הוא הקלות בהן ניתן לנוזל. היום, פיתחנו את התוכניות והשירותים הפיננסיים שלנו במידה שניתן להמיר כמעט כל סוג של מתכות יקרות באופן מיידי למטבע שבחרנו..

ללא קשר למדינה בה אתה שייך או צורת המטבע שאתה מחפש, לא ייקח יותר מיומיים להעביר העברה במזומן מיידי לחשבון הבנק האישי שלך בתמורה לזהב וכסף.

הגנה מפני אינפלציה

רכישות זהב יכולות לשמש מגן די בר קיימא מפני אינפלציה עבור הצרכן הממוצע. אם במקרה תקנה כמות מכובדת של זהב היום ותגלה שאתה מסוגל לרכוש סט פריטים מסוים מהערך האמיתי של הזהב, אז בעוד עשר שנים מהיום, עדיין תוכל לקנות את אותם פריטים. עם סכום כסף אולי טוב. זהו כיסוי די מוצק כנגד אינפלציה, שתוכלו להשיג רק אם תבחרו להשקיע בזהב או בכסף.

הגדלת יחס הזהב לכסף אי פעם

עד כמה שנים אחורה, יחס הזהב לכסף היה בסביבות 16 ל -1, מה שאומר שאתה יכול לקנות עד 16 אונקיות כסף עבור אונקיית זהב אחת. כיום יחס זה זינק עד 70 עד 1. 70 אונקיות כסף שוות כעת בערך לאונקיית זהב אחת.

כעת, על פי דברי המומחים, צופים כי יחס זה יחזור בקרוב לערכו המקורי, כלומר כסף עומד לחוות עליית כמעט חסרת תקדים בעלויות. זה יכול להיות רווחים משמעותיים עבור משקיעים ורוכשי כסף.

איך קונים זהב או כסף עם ביטקוין?

כעת, לאחר שהכרנו את היתרונות של השקעה בזהב ובכסף, ענינו על השאלה מדוע עלינו לקנות כסף עם ביטקוין וברור לנו מדוע הם בחירה כה נהדרת, עלינו להבין כיצד אנו עוברים על ביצוע רכישות עם ביטקוין.

אך ראשית, בואו נתווה תחילה את הגורמים ההופכים את הביטקוין לחלופה נהדרת כל כך לשיטות תשלום קונבנציונליות יותר. ראשית כל, הפופולריות של ביטקוין אינה דבר הזקוק למבוא. הביטקוין ממש בדרך להיות המטבע החזק ביותר בעולם.

לאחרונה, בראיון עם מנכ”ל ומייסד שותף של טוויטר ג’ק דורסי, אמר כי בעוד כעשר שנים יכול הביטקוין להפוך למטבע יחיד בעולם. זה ענק שמגיע מאדם בעל השפעה כזו. מלבד זאת, ביטקוין ממש עשה מהפכה בתשלומים בכל רחבי הארץ, בשל הנוחות שהם מביאים לפעילויות כמו קניות וסחר מקוון..

התהליך שאתה צריך לבצע לרכישת זהב או כסף עם ביטקוין הוא למעשה לא מסובך בכלל. כל מי שיש לו אפילו את הידע המינימלי ביותר ביחס למטבעות קריפטוגרפיים, מוסמך מספיק לעשות את זה, והתהליך כולו לוקח לא יותר מכמה דקות מזמנך.

ראשית עליך למצוא אתר העוסק בזהב או כסף ומקבל ביטקוין כתשלום. בחירה הגונה למדי תהיה Bitgild או GoldSilver. שני אתרי האינטרנט הללו מחוללים פלאים בכל הקשור לרכישות זהב או כסף, ומספקים מגוון מגוון של אמצעי תשלום, אחד מהם הוא באמצעות ביטקוין. דוגמה נפלאה נוספת לאתר כזה תהיה Vaultoro. הנה סקירה קטנה של מה שיש לכל אחד משלושת אלה להציע.

שלושת המקומות הטובים ביותר לרכוש כסף & זהב עם ביטקוין

1. ביטגילד

bitgild

מבט אחד באתר ואתה משוכנע באותנטיות שלו. ביטגילד מציע עסקאות ורכישות לא רק על זהב וכסף אלא גם על פלטינה ופלדיום.

הם מבטיחים שירות ברמה עולמית ושירות איכותי המשתרע על פני כל מדינות אירופה. המוטו שלהם הוא מוצרים איכותיים במחירים הוגנים. הם נוקטים בזהירות במשלוחים שלהם המבוטחים ונארזים בזהירות מרבית. לבסוף, הם שואפים להישאר מעודכנים בכל מחירי הספוט האחרונים ותרשימי הביטקוין.

2. גולדסילבר

זהב כסף

GoldSilver מתגאה באחסון קמרון מאובטח שבטוח ישמור על הזהב והכסף שלך באופן מושלם ומוסתר מידיים סקרניות. הם מציעים למכור את המתכות היקרות הללו בצורה של מטבעות, סורגים וסיבובים.

יש להם אוסף די ממצה ומגוון של מטבעות וברים, כל אחד עם עיצוב מובהק משלו, לשיקולכם. יש להם אפילו תכשיטי זהב למכירה ומלבד אפשרויות הקנייה הרגילות, GoldSilver גם יאפשר לך למכור את אוסף הזהב או הכסף באתר עצמו..

3. וולטורו

וולטורו

עם חוויית אתר חלקה וחוויית קנייה משובחת, ברור למדי כי Vaultoro מדורגת גבוה במקצועיות ובאיכות. עם תכונות כמו קמרון מקצועי, 100% זהב והצהרות חודשיות לחשבונך בדיוק כמו שהיית מקבל בחשבון בנקאי רגיל, אתה פשוט לא יכול לטעות בזה..

הם מציעים את המחירים הטובים ביותר וכל גרם אחד מהזהב ברזרבותיהם מבוטח מפני כל סוג של הפסד פיזי. לבסוף, הם עובדים גם בהסכמה עם פרוטוקול ספרי הזכוכית, שהופך אותם לאחד השירותים השקופים והאמינים ביותר בסביבה.

לאחר שתיכנס לאחד מאתרי האינטרנט הללו, עליך להוסיף את הפריטים שאתה מעוניין לעגלת הקניות שלך או בסל הקניות שלך. במקרה זה, תוסיף את כל כמות הזהב או הכסף שאתה מעוניין לקנות. לאחר שתסיים, עליך להמשיך לקופה, שם תידרש למסור כמה מפרטיך ולאחר מכן לעבור לדף התשלומים..

כאן עליך לבחור באופן ספציפי ביטקוינים כאמצעי תשלום. לאחר שתעשה זאת, תוצג לך חשבונית שתכלול את כל הפרטים כגון כמה ביטקוין אתה צריך לשלם כדי להשלים את העסקה שלך. בדרך כלל תינתן לך מסגרת זמן של כ -15 דקות במסגרתה עליך להגיש את התשלום שלך ולהשלים את העסקה.

לשם כך, עליך להתחבר לארנק הביטקוין שלך ולבצע את ההעברה מהארנק שלך לחשבון הרצוי. אם לא תעשה זאת, העסקה שלך תבוטל ועגלתך תתרוקן. אם תצליח לבצע את התשלום בזמן, תקבל הודעת אישור על המסך. לאחר מכן, ייתכן שתצטרך לחכות זמן מה מכיוון שתשלומים עם ביטקוינים בדרך כלל לוקחים יום בערך.

ברגע שספק המתכות יקבל את התשלום שלך, המשלוח שלך יוכן ויישלח, עם מידע מעקב שנשלח אליך כדין בטלפון שלך. בדרך זו אתה תמיד יכול לעקוב אחר היכן המשלוח שלך וכמה זמן ייקח להגיע אליך.

אם יש דבר שאנחנו יכולים להיות בטוחים בו, זה שהשיגעון שקשור לעתים קרובות למתכות יקרות לעולם לא ימות. זו הסיבה שכדאי שתתחיל להצטייד בהן. בנוסף, אם מדברים עוקבים גלובליים מאין כמוהם, אנו מדברים על ביטקוין.

אז מדוע לא לשלב את שני המועדפים הללו על הקהל ולהשתמש בפוטנציאלים המשולבים שלהם בכדי להביא את עצמכם לכמה הזדמנויות פיננסיות ותוכניות עושר נהדרות? במילים אחרות, קחו לעצמכם כמה ביטקוינים וצאו לרכוש את כמות הזהב או הכסף המתאימה ביותר לתקציב שלכם. בהצלחה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me