1. CEX.IO 2. בינאנס 3. Coinbase
להתחיל! להתחיל! להתחיל!

אנו יודעים שערכו של הביטקוין אינו עומד והוא ממשיך להשתנות. להרוויח עם מחיר תנודתי זה הוא אתגר לא מבוטל. האם אתה אדם שיש לו ביטקוין ואין לך מושג איך להרוויח ממנו רווח? הנה דרך שתעזור לך למקסם את הרווח. מסחר יומי בביטקוין הוא דרך אחת בה תוכלו להגדיל את הרווחים שלכם בביטקוין, על ידי סחר במטבעות קריפטוגרפיים אחרים בבורסה.

מהו מסחר יום של ביטקוין?

חייבים להיות מודעים ומכירים את כל ההיבטים של מסחר בביטקוין לפני שנכנסים למסחר יומי. מסחר יומי יכול להיעשות באמצעות מינוף פיננסי, אך הוא יכול להיות רווחי ולא רווחי, ולכן חייבים להכיר את כל ההיבטים לפני שמתחילים בו. סחר יומי כולל מתווכים רבים והחלפות שיעזרו לכם לסחור בקלות. ישנן שתי דרכים עיקריות שיעזרו לך היום לסחור תוך יום. שתי הדרכים כוללות:

1. מסחר ב- CFD

אם אתה סוחר ולא רוצה להיות מעורב בצד הטכני של הבלוקצ’יין, אז CFD היא האופציה הנכונה עבורך. עם CFD ניתן לקנות ולמכור ביטקוין בדיוק כמו החלפת ביטקוין, אך עם היתרון בכך שלא מחכים לאישור מהבלוקצ’יין, וזה גוזל זמן. בסחר יומי, צריכת זמן רב לא תהיה יעילה. CFD טוב בהרבה בהשוואה לקנייה ומכירה רגילה של ביטקוין.

2. סחר בבורסות ביטקוין רגילות

האפשרות השנייה היא למי שרוצה לשמור את הביטקוינים איתם ולסחור בהם ישירות באמצעות חילופי ביטקוין. ישנן פלטפורמות רבות הכוללות החלפות ביטקוין, אך פלטפורמות אלה גובות תשלום כלשהו עבור העסקאות. עדיף אם בודקים ומשווים את כל האתרים לפני שמתחילים לסחור (מה שעשינו). כאן עליכם לשים לב לעמלות גבוהות מכיוון שהם יכולים להסתכם במהירות ולאכול את הרווחים שלכם.

ישנן כמה פלטפורמות המציעות תכונות נוספות כמו עמלות נמוכות לשימוש בהן (וזה מושלם למסחר יומי). הנה רשימה של האתרים הטובים ביותר להחלפת ביטקוין אשר תוכלו לשקול למסחר יומי.

7 הבורסות הטובות ביותר למסחר יומי 2021

1. CEX.IO

עם בסיס משתמשים של למעלה מ -2,000,000 לקוחות, CEX.IO מציעה מטבעות קריפטוגרפיים למסחר מול מספר אפשרויות פיאט – USD, EUR, GBP, RUB. CEX.IO משרת שתי מטרות:

1) שירות חילופי מטבעות מסורתי – מאפשר קנייה ומכירה של מטבעות מטבעות לפיאט באופן מיידי;

2) פלטפורמת סחר קריפטוגרפית מתקדמת – המשתמשים יכולים לבצע הזמנות בשוק ולהגביל, לעסוק במסחר בשוליים (עד מינוף של 1: 3) ולהשתמש בפתרונות API למסחר אוטומטי.

קל להתחיל עם CEX.IO. ההרשמה לפלטפורמה היא פשוטה ואינה דורשת זמן רב. עם זאת, כדי להשתמש במלואו ב- CEX.IO, יש לאמת את הלקוחות. הבורסה תומכת בפיקדונות ומשיכות באמצעות כרטיסי אשראי או העברות בנקאיות. ניתן לבצע את ההפקדות בכל מטבע פיאט שכן הוא מומר לזו הזמינה בפלטפורמה באופן אוטומטי.

כשמדובר בדמי מסחר, הם משתנים עם נפח המסחר החודשי לכל הזוגות. על פי לוח הזמנים של עמלת CEX.IO, הסוחרים מחויבים ב -0% -0.25%. עבור מקבלי השוק העמלה נקבעת בטווח של 0% -0.16%, ולוקחים היא 0.1% -0.25%. עמלות המסחר בשוליים שונות וכוללות עמלה פתוחה (0.2%), עמלת גלגול (0.01%) ועמלה סגורה (0%).

באשר לפתרונות ה- API למסחר אוטומטי, CEX.IO מציע מספר אפשרויות עם פונקציונליות מסחר מלאה – REST API, WebSocket API, FIX API. הם מתאימים גם ליחידים וגם למוסדות.

כדי לנהל עסקאות ולעקוב אחר נתוני השוק, הלקוחות יכולים גם להשתמש באפליקציה סלולרית שפותחה על ידי CEX.IO.

התחל עם CEX.IO

2. בינאנס

ארנק Binance IoS

Binance תומך במטבעות קריפטוגרפיים שונים. הוא מציע שני סוגים של החלפת ביטקוין כלומר בסיסי ומתקדם. בהתבסס על העדפת המשתמש, שתי אפשרויות אלו מציגות מידע מועט ומפורט אודות המסחר. ניתן לשנות את הנתונים בתרשים בין “פמוט” ל”עומק “על פי בחירת המשתמש לצפייה.

בורסה זו מציעה פיקדונות בחינם ועובדת על עמלת מסחר של 0.1%. הוא מציע נזילות גבוהה. למתחילים יתקשה לעבוד עם אתר זה, מכיוון שהממשק מורכב למדי. האתר לא מפגר וזה יתרון לסוחרי יום.

התחל עם BINANCE

3. Coinbase

סחר יום Coinbase

כאחת מהבורסות המאוד מעטות בהן ניתן לרכוש קריפטו באמצעות מטבעות פיאט, היא נחשבת לפלטפורמות המסחר היומי הגדולות והפופולריות בעולם. הוא אמנם עדיין לא זמין בכל המדינות ואינו תומך במטבעות קריפטוגרפיים קלים רבים, אך הוא מתגאה בתכונות והיבטי אבטחה שנחשבים לחלק מהטובים ביותר בשוק..

עם החזקה של יותר מ -20 מיליארד דולר בנכסים, Coinbase הוא לא רק פלטפורמת חילופי, אלא גם מספק למשתמשים ארנק משולב. מוצרי הליבה שלהם הם פלטפורמת המסחר שלהם בשם GDAX ובורסת מתווכים. על מנת לסחור, עליך לוודא ששירותי הקנייה והמכירה זמינים במדינתך. נכון לעכשיו, ל- 32 מדינות מפותחות ברחבי העולם יש תכונה זו זמינה.

Coinbase מאפשר לרכוש רק BTC, Litecoin, Ethereum ו- Bitcoin Cash, ובדרך כלל אינו תומך באבטחה פוטנציאלית או במטבעות קריפטוגרפיים. למתחילים, הממשק הנוח לשימוש וקלות הניווט מציעים המון לצפות.

היתרון הגדול ביותר של Coinbase הוא בכך שהוא מאפשר להמיר מטבעות פיאט במטבעות קריפטוגרפיים (כרגע הוא מקבל EUR, GBP ו- USD). מלבד זאת, יש לו תכונות שרוב המשתמשים המתקדמים אוהבים, כגון החלפה מיידית, Shift Card ושדרוג GDAX בחינם לסוחרים תכופים..

מנקודת מבט ביטחונית, 99% מנכסי Coinbase מאוחסנים במצב לא מקוון, בעוד ש -1% הנותרים המאוחסנים ברשת מבוטחים מפני גניבה או כל סוג של הפסדים. מאפיין בטיחות חשוב נוסף הוא שלא ניתן להשתמש ב- Coinbase באופן אנונימי. לכן, ניתן להתחקות אחר כל סוחר, מה שמרמז שרק משתמשים מאומתים ולגיטימיים רשאים לסחור בפלטפורמה זו. 

התחל עם מטבע

4. BitMEX

ביקורת bitmexBitMEX מציעה לסחור בביטקוין ובמטבעות קריפטוגרפיים אחרים. אתה יכול לסחור ולהפקיד כאן כספים ולהרוויח ביטקוין. החברה הוקמה בשנת נובמבר 2014. אנשי המקצוע הפיננסי באתר זה הם בעלי ניסיון של למעלה מ- 40 שנה. אתר זה מקבל ומבצע את העסקאות שלו רק עם ביטקוינים וללא מטבע אחר. חוזים והחלפות עתידיות הם שני סוגי המסחר העיקריים שמציע אתר זה.

לאתר זה אין כל תשלום עבור הפקדה ומשיכה בביטקוין. יש רק סוג חשבון אחד לכל המשתמשים ואין מקום לחשבונות מיוחדים. יש לו ממשק פשוט, אך משתמשים חדשים בפלטפורמה זו עשויים להתקשות להשתמש בהתחלה. רמת האבטחה של אתר זה גבוהה מאוד. היא מציעה הנחה של 0.025% כעמלות יצרן ומחילה דמי מסחר של יצרני הלוקחים.

התחל עם BITMEX

5. לווייתן

whaleclubWhaleclub משרת אלפי סוחרים מדי יום. הוא מקבל ומעבד את העסקאות שלו רק במטבע הדיגיטלי. היא מציעה מרווחים נמוכים ללא עמלת עסקה ללקוחותיה. לא כרוך בתשלום כלשהו בהפקדת ביטקוין וחשבון, אך כן, הוא גובה כמה עמלות במהלך המשיכה. זה עוקב אחר מדיניות הצעה ושאל. המשיכות מתבצעות תוך שעה לאחר הגשת בקשה. זה מתבצע באופן ידני רוב הפעמים למטרה ביטחונית. אתר זה תומך במסחר בספרי הזמנות. מכיוון שהאתר מציע מסחר בשוליים, המסחר הכרוך כאן הוא מעט ספציפי. הוא מציע ממשק משתמש קל ומהיר יחסית.

התחל עם מועדון הלווייתנים

6. ביטפינקס

Bitfinex מציעה מסחר נקודתי עבור כל המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים. הוא מציע נזילות קלה וגבוהה עם ביטקוין. הוא מציע מסחר בשוליים ומאפשר מינוף של 3.3x למסחר באמצעות השגת מימון מפלטפורמת מימון עמיתים לעמיתים. על ידי מתן מימון לסוחרים המעוניינים לסחור במינוף, שוק מימון השוליים מספק דרך להרוויח רווח בביטקוין ובמטבעות קריפטוגרפיים אחרים. משתמשים יכולים ללוות את סכום הכספים הרצוי בשיעור ובמשך בחירתם על ידי הזנת ההזמנה.

בורסה זו מציעה הרבה סוגי הזמנות לסוחרים, דבר שמועיל מאוד לסוחרי יום. זה אפילו מקבל ועוסק במטבעות פיאט. זה כרוך בעמלות של יוצרים עם 0.1% ו -0.2% מהעמלות בהתאמה. ממשק המשתמש פשוט ומתאים גם למתחילים. הוא מציע ממשק משתמש מותאם אישית שהוא תכונה ייחודית. אתר זה מספק אמצעי אבטחה מתקדמים.

התחל עם ביטפינקס

7. Cryptopia [סגור]

לוגו קריפטופיהCryptopia מציעה סוגים שונים של מטבעות קריפטוגרפיים. זה מאפשר למשתמשים למכור כל דבר ברחבי העולם בתמורה לקריפטוגרפיה. עמלת המסחר היא 0.20% מסך הכמות של ביטקוין. זה לא גובה כל תשלום עבור פיקדונות. נעשה שימוש בתכונה חדשה המכונה “ארביטראז ‘”, המשווה את מחיר ההצעה והשאלה או הפרש המחירים משווקים אחרים עבורך. אתר זה מספק לך מידע על פער השוק בכמה לחיצות.

התחל עם קריפטופיה

סיכום

הביקוש לביטקוין גדל ומכאן עולה גם הרצון להרוויח רווח מביטקוין. האתרים הנ”ל מסייעים הן למתחילים והן לאנשי מקצוע מנוסים להרוויח רווחים באמצעות סחר יומי. צריך להכיר את כל ההיבטים של מסחר בביטקוין לפני שקופצים לתוכו כדי למנוע הפרעה במהלך המסחר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me