1. Cryptohopper 2. פיונקס 3. זיגנלי
זיגינלי
להתחיל! להתחיל! להתחיל!

זה התחיל רעוע, אבל מטבעות קריפטוגרפיים כאן כדי להישאר. רוב הספקנים של צורת מטבע חדשה זו השלימו את שלומם עמה ומחפשים להשקיע בה. מאז שאתה קורא את זה, אפשר לומר שגם אתה קפצת על העגלה.

בכל מה שתבחרו לסחור, ביטקוין או אלטקוי, אתם בטוחים שתשיגו סכום נכבד של הכנסה נוספת – ומי לא. הבעיה היא שאתה חדש בזה ואין לך את הכישורים לנתח את תרשימי המסחר בקריפטו ביעילות כדי להרוויח קצת כסף טוב – הגורואים האדיבים מתרברבים..

אבל לפני שאתה מוותר, יש פיתרון לבעיה שלך. כאשר אתה עובר את עקומת הלמידה שלך, אתה עדיין יכול להרוויח כסף ממסחר קריפטוגרפי באמצעות רובוטים למסחר בביטקוין.

כעת, בוט למסחר הוא בעצם פיסת תוכנה שתוכננה לנתח את נתוני המסחר בשוק הקריפטו. ברגע שאתה רוכש כזה, אתה נדרש להתאים אותו אישית להעדפותיך. לאחר מכן, התוכנה תנתח את השוק בשמך ותסחר אוטומטית. במאמר זה, אנו עוברים כמה מהבוטים הטובים ביותר למסחר בביטקוין.

מיטב המסחר בקריפטו הטוב ביותר 2021

1. Cryptohopper

קריפטוהופר הוא מצטרף חדש לסצנת המסחר האוטומטית אך צומח במהירות בפופולריות מכמה סיבות. ראשית, הם הבוט הקריפטוגרפי מבוסס הענן היחיד בשוק, כלומר הבוט שלהם ממשיך לסחור כשהמחשב כבוי.

קל מאוד לאסוף את הבוט שלהם למשתמשים חדשים, בשל העובדה שהם הבוט המסחר היחיד שהטמיע איתותים חיצוניים, מה שמאפשר לסוחרים חסרי ניסיון לאפשר לבוטים שלהם לסחור בטייס אוטומטי תחת מומחיותם של מאותתים אלה. סוחרים עם ניסיון רב יותר יכולים גם לנקוט בגישה ידנית על ידי הגדרת תצורה של מכירות על סמך אינדיקטורים טכניים מרובים.

לאחר מכן, Cryptohopper מציע בדיקת הפסד עצירה אחורית (כולל מאפיינים המאפשרים לבוט שלך למכור רק ברווח), יכולת לסחור באמצעות מרכזיות מרובות וממשק משתמש נעים בדרך כלל..

Cryptohopper הוא גם הבוט היחיד שמציע ניסיון בחינם למשך חודש, עם יכולת לשדרג ל- Bunny ($ 19 עמ ‘/ מ’), ארנבת ($ 49 לחודש / מ ‘) וקנגורו (99 $ למ”ר) אם משתמשים מתחשק להיצמד סְבִיב.

התחל עם CRYPTOHOPPER!

2. פיונקס

פיונקס הוא אחד מהבורסות הראשונות בעולם עם בוטני מסחר מובנים. הוא מצטבר את הנזילות מ- Binance ו- Huobi Global והוא אחד המתווכים הגדולים ב- Binance. בנוסף לנזילות העמוקה, Pionex מספקת 12 בוטים למסחר בחינם, איתם משתמשים יכולים לבצע אוטומציה של המסחר שלהם 24/7 מבלי לבדוק תמיד את השווקים..

מאפיינים:

 1. פיונקס מספקת 12 בוטים למסחר בחינם למשקיעים קמעונאיים.
 2. עמלת המסחר היא הנמוכה ביותר בהשוואה לרוב הבורסות הגדולות. עמלת המסחר ב- Pionex הינה 0.05% ליצרן ולוקח.
 3. כאחד מתווכי הבינאנס הגדולים ביותר, פיונקס מספקת נזילות עמוקה המאגרת את הנזילות של בינאנס וחובי גלובלי..
 4. רשת Bot Bot היא אחד מבוטני המסחר הפופולריים ביותר ב- Pionex. זה מאפשר לסוחרים לקנות נמוך ולמכור גבוה בטווח מחירים ספציפי.
 5. מנוף רשת מנוף מספק עד מינוף פי 5.
 6. בוט ארביטראז ‘של Spot-Futures מסייע למשקיעים קמעונאיים להשיג הכנסה פסיבית עם סיכון נמוך. התשואה המשוערת לאסטרטגיה זו היא 15 ~ 50% באפריל.
 7. מסוף סחר חכם מאפשר לסוחרים להקים עצירת הפסד, לקחת רווח, ולגרור בעסקה אחת.
 8. פיונקס הוציאה את אחד מסימני המינוף הטובים ביותר בשוק הקריפטו.
 9. פיונקס הוענקה על ידי רישיון MSB (עסקים לשירותי כסף) של ארה”ב FinCEN.

מחיר: חינם

חילופי חילופים: Binance, Huobi global, Pionex

התחל עם PIONEX!

3. 3 קומות

3 קומות

רוב הרובוטים המסחריים בקריפטו מסוגלים לעשות את מה שהגדרת להם לעשות. עם זאת, בשוק הפכפך כמו שוק הקריפטו, צריך להיות מוכן להסתגל לשינוי הפתאומי בתנאי השוק. זה המקום בו יהיה צורך בבוט מסחר חכם כמו בוט המסחר 3Commas.

אתה עשוי לחשוב שאף בוט מסחר לא יכול להיות מספיק חכם כדי להתאים את עצמו לתנאי השוק המשתנים. עם זאת, הבוט של 3Commas מגיע עם תכונה ייחודית הנקראת הפסד נגרר ורווח נגרר. כאשר אתה משתמש בכל בוט מסחר אחר, תוכל לקבוע הפסדי עצירה כדי למנוע את ההפסד הכולל ולקחת רווח כדי להבטיח את הרווח שהרווחת. עם זאת, אם המטבע ימשיך לבצע ביצועים טובים יותר לאחר שהבוט מכר את עמדתך, אין דרך חזרה.

התכונה הנגררת שמציע הבוט 3Commas עוזרת להשיג בדיוק את זה. הבוט ינתח את תנאי השוק וידאג למכור את המטבעות שלך בזמן הנכון. כך, להבטיח את ההחזר המקסימלי של ההשקעה שלך. תכונה זו המאפשרת לבוט לפעול במהירות בתנאי השוק המשתנים הופכת את הבוט למיוחד.

מלבד זאת, הבוט של 3Commas מספק את כל התכונות שאתה יכול לראות בבוט מסחר רגיל כגון הפסד הפסד, רווח, סחר אוטומטי וכו ‘. הבוט מתארח באופן מקוון מה שהופך אותו לזמין תמיד. תוכל לגשת לבוט מכל מכשיר המחובר לאינטרנט על ידי ביקור בחשבונך באתר.

ניתן לשלב את הבוט עם 13 מחלפות הקריפטו הפופולריות ביותר, כולל Binance, Kucoin, Bittrex וכו ‘. הבוט מציע שלוש חבילות שונות כאשר הזולה ביותר עולה 22 $ לחודש והחבילה היקרה ביותר עולה 75 $ לחודש. עם זאת, תוכל להשתמש בשירותי הבוט בחינם אם יש לך חשבון בבורסת Huboi.

בהתחשב במגמה הדובית הנוכחית בשוק הקריפטו, קשה מאוד היה לך להרוויח כסף. אז למה לא לנסות את הבוט של 3Commas ולראות איך זה יכול לעזור לכם לייצר הכנסה גם בשוק דובים.

התחל עם 3 קוממות!

4. זיגנלי

זיגינלילמרות שהרובוטים המסחריים של מטבעות קריפטוגרפיים עדיין נמצאים בשלבי פיתוח ראשוניים שלהם, קיימת גרסת בטא חינמית לרובוטים המסחריים הזמינה לשימוש. למרות שזה חדש לגמרי בשוק, אנשים בחרו בקלות בבוט של Zignaly. הגרסה המלאה תהיה זמינה למשתמשים בתשלום בתשלום.

דבר מדהים אחד בבוט המסחר של Zignaly הוא שניתן לשלב אותו בצורה חלקה עם TradingView. למרות שהבוט נמצא בשלבי פיתוח של בטא, המשתמשים לא מצאו שום בעיה באינטגרציה הנ”ל, כלומר המפתחים תכננו את התוכנה תוך התחשבות בקלות הגישה למשתמשים..

ל- TradingView יש API שעובד בבורסת המסחר בינאנס. לפיכך, ניתן להשתמש בבוט Zignaly לביצוע אסטרטגיות המסחר השונות ישירות ב- Binance. בעוד שהתמיכה הנוכחית בבורסה בגרסת בטא היא רק של Binance, ישנן תוכניות לכלול מרכזיות אחרות בעתיד הקרוב..

לדברי המפתחים, ישנן תוכניות לכלול מרכזיות כמו KuCoin, Bittrex, Poloniex ו- CoinBase Pro ברשימת הבורסות הנתמכות עבור שילוב ה- API של הבוט Zignaly..

יש כמה תכונות ייחודיות ששולבו בבוט המסחר על ידי המפתחים. אלה אינם כוללים הגבלה על הזוגות שתוכל לפעול ואפשרות לערוך את המיקומים ככל שתבחר. אלה הפכו את המסחר לקל למדי מכיוון שאין צורך לשדרג לאף גרסת Pro כדי ליהנות מהתכונות כמו אלה שהוזכרו לעיל..

הבוט של Zignaly מתגאה גם בשקיפות. באתר הרשמי של בוט המסחר במטבעות קריפטוגרפיים של Zignaly יש מידע מפורט על המייסדים ועל שאר הצוות יחד עם פרופילי המדיה החברתית השונים שלהם, כך שהמשתמשים יוכלו להתחבר אליהם ישירות.

מטרת הצוות המתפתח היא לספק למשתמשים ברחבי העולם בוט מסחר הזמין בכל הבורסות הגדולות. היזמים יצרו מערכת אקולוגית ידידותית למשתמש בבוט, המציעה די הרבה תכונות בגרסאות הבטא ומביאות הרבה יותר בגרסה המלאה..

התחל עם ZIGNALY!

5. מנפוטים

NapBots.com היא פלטפורמה מבוססת ענן המופעלת על ידי AI, שמדמוקרטית טכניקות מסחר, ששומרה בעבר לקרנות גידור.

הם מציעים בוטים למסחר קריפטו אלגוריתמי הנתמכים בבורסות המטבעות הקריפטוגרפיות כמו Binance, Bitmex, Kraken, Bitfinex, Bitstamp, Okex, Bitpanda, וכן הלאה..

לבוט יש ממשק ידידותי למשתמש, והמשתמשים שלנו אוהבים את הפשטות הזו. זה מקל על מתחילים להתחיל.

מעולם לא היה קל כל כך לסחור כמו מקצוען, עם NapBots אתה מקבל בוטים של קריפטו מיידי מוכנים לסחור עבורך בשלושה שלבים בלבד.

שלב 1: התחבר עם חילופי הקריפטו המועדפים עליך

שלב 2: בחר את האסטרטגיות שלך מהספרייה שלהם

שלב 3: שב, צפה & תן לטייס האוטומטי לעשות את העבודה הקשה

זה הבוט היחיד בשוק שמאפשר לך לבנות תמהיל משלך של אסטרטגיות המאפשר לך לנהל את החסכונות שלך. תוכל לטייל בבוט המסחר שלך מהסמארטפון שלך ולשנות את הקצאת התקציב שלך בחופש מוחלט.

NapBots הוכיחה את ביצועיה; האסטרטגיה הוותיקה ביותר שלה BTC LO הייתה חיה מאז 2017 ועכשיו היא תגיע ל- ATH החדש. כמו כן, אסטרטגיית הדגל BTC / ETH / USD AR הושקה בשנת 2018 ויש לה ביצועים של 12 חודשים של 200%.

למסחר בתדירות גבוהה הם פיתחו אסטרטגיות לפי שעה שמבטיחות מאוד, במהלך ההתרסקות האחרונה הגיבה בצורה מדהימה.

חשוב מכך, הכסף שלך לעולם לא עוזב את הארנק שלך. זה לא יכול להיות בטוח יותר מזה! אתה רק צריך לחבר את הבוט באמצעות API שנותן אישור לסחור בבורסות. בוט המסחר העידן החדש הזה בהחלט שווה לנסות גם עבור סוחרי קריפטו נבונים וגם חדשים.

התחל עם מפיות!

6. Gunbot

בוטושופ

Gunbot זה כולל הרבה אסטרטגיות מובנות הכוללות את להקת בולינגר, פינג פונג, ו- Step Gain. רוב משתמשיה חושבים כי אסטרטגיית BB היא הטובה ביותר ותביא רווחים עצומים עבורם.

בוט מסחר זה, לעומת זאת, מגיע עם 3 תוכניות חבילה המשתנות במחיר. המחירים נעים בין 0.1 ביטקוין ל 0.3 ביטקוין (שימו לב כי מחירים אלה עשויים להשתנות).

Gunbot נמצאת במספר חילופי מטבעות קריפטוגרפיים, כולל Poloniex, Kraken, Bittrex ו- Cryptopia.

בעת שימוש בבוט מסחר זה, מומלץ לשים לב היטב למסחר שלך. למה? ובכן, בוט המסחר מוגדר להתמודד עם התנודתיות בשוק. במקרה של קפיצות תנודתיות, עליך לכבות אותו.

Gunbot הוא בוט המסחר המוביל שלנו והוא ללא ספק הבוט הטוב ביותר למסחר בביטקוין!

התחל עם GUNBOT!

7. גקו

gekkoגקו תמיד יהיה בראש הרשימה. זה ללא ספק הפופולרי ביותר – ככל הנראה משום שמדובר בבוט מסחר חופשי בביטקוין. ניתן להוריד אותו מפלטפורמת GitHub (תירגעו, אינכם צריכים להיות גורו טק כדי לנווט בפלטפורמה זו. אבל אם אתם זקוקים לעזרה, ישנם סרטוני YouTube רבים שיראו לכם כיצד לעשות זאת).

Gekko הוא תוכנת קוד פתוח שמשתפרת כל הזמן על ידי מפתחים מוכשרים בכל רחבי העולם. בוט מסחר זה נתמך על ידי מרבית חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים כולל Bitstamp, Poloniex ו- Bitfinex.

Gekko קל לשימוש, אוטומטי לחלוטין ופשוט. עבור מתחילים בתעשיית הביטקוין, לימוד העניינים והביטוסים של בוט המסחר הזה יהיה הדאגה שלכם לפחות. התוכנה מגיעה עם מאפייני מסחר חיוניים. תכונות אלה כוללות ממשק אינטרנט שנועד לפקח על אסטרטגיות המסחר והנתונים שלך. כמו כן, הבוט יכול לרוץ על כמה נתונים שנבדקו מחדש ולעזור לך לדמיין את תוצאות הסחר.

הבוט נועד לפעול ברוב מערכות ההפעלה הגדולות כולל MacOS, Linux ו- Windows. הבוט יכול גם לעדכן אותך באמצעות מברק, דוא”ל ופלטפורמות חברתיות אחרות. עם זאת, עליך לזכור כי Gekko אינו בוט מסחר בתדירות גבוהה וככזה, הוא אינו מבצע את מה שמכונה עסקאות ארביטראז ‘..

התחל עם GEKKO!

8. זנבוט

זנבוטזהו עוד בוט למסחר בחינם בביטקוין. כמו גקו, זהו בוט קוד פתוח. הוא זמין לשימוש בכל מערכות ההפעלה העיקריות וניתן לשנות אותו כך שיתאים להעדפות המשתמשים. Zenbot נוצר באמצעות בינה מלאכותית. ככזה, בניגוד לגקו, הוא יכול לנצל את הזדמנויות הארביטראז ‘ולבצע את העסקאות בתדירות גבוהה. בנוסף (וזה יתרון עצום לבוט המסחר הזה), התוכנה יכולה לבצע מספר עסקאות מטבעות קריפטו במקביל.

בוט המסחר נתמך על ידי בורסות ביטקוין כמו קראקן, תאומים, GDAX, Bittrex, Quadriga ו- Poloniex. מפתחי בוט המסחר הזה טוענים כי הם עדיין פועלים לשיפור הבוט ובעתיד הוא יתמוך בכל הבורסות הזמינות..

התחל עם ZENBOT!

9. האסבוט

הסבוטזהו בוט מסחר שנוצר על ידי HaasOnline עוד בתחילת 2014. בוט המסחר נתמך על ידי בורסות ביטקוין רבות, כולל ביטפינקס, פולוניקס, BTCC, הואובי, קראקן, תאומים ו- GDAX. היא לא סוחרת רק בביטקוין אלא גם באלטקוינים בבורסות השונות.

אמנם בוט מסחר זה נועד לנתח את פרטי השוק מטעמכם, אך הוא דורש קלט כדי לפעול בנוגע לביצוע הסחר. ניתן להתאמה אישית של הבוט ומצויד בכמה כלי אינדיקטור טכניים. בעזרת כלים אלה, האסבוט יכול ‘לחזות’ דפוסי מגמה אשר יכולים להוכיח ערך רב להצלחת המסחר בביטקוין.

כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, כל מי שמחליט להשתמש בהאסבוט צריך להיות מחויב לחלוטין לקורס. בוט מסחר זה עולה כ- 0.32 ביטקוין כל 3 חודשים.

התארח עם HAASBOT!

10. סוחר קריפטו

בוט cryptotraderזהו ללא ספק אחד הרובוטים הפופולריים ביותר של סחר בביטקוין בקרב הסוחרים. זה לרוב מבוסס ענן, מה שאומר שהוא לא דורש התקנה במחשב פיזי וניתן לשנות אותו על ידי המשתמש שלו לקבלת תוצאות רבות ומתגמלות. ניתן לבצע שינויים במסחר אלגוריתמי בבוט תוך מספר דקות. השינויים פשוטים לביצוע, וכל מתחיל עם מעט הנחיות יכול לפרוץ את התהליך.

ראוי לציין כי Crypto Trader מגיע עם תכונת שוק אסטרטגיה. תכונה זו מאפשרת לך לסחור באסטרטגיות עם סוחרים אחרים. תכונה מגניבה נוספת כוללת כלי לבדיקה חוזרת המאפשר למשתמשים לבדוק את אסטרטגיות המסחר מול הנתונים שנבדקו, כמו גם את תנאי השוק הרווחים. סוחר הקריפטו נתמך על ידי מרכזיות כמו Bitstamp, BTCC ו- Coinbase.

התחל עם סוחר CRYPTO!

11. רובוט BTC

רובוט btcזה היה בין הבוטים הראשונים למסחר בביטקוין בתעשייה. זה בין הרובוטים המסחריים החלוצים. ניתן להוריד את הבוט במערכות ההפעלה הגדולות אך הוא מגיע במחירים משתנים לכל פלטפורמה. באופן כללי, אתה צריך לצפות לשלם יותר עבור זה ב- MacOs מאשר במערכת ההפעלה של Windows.

בוט המסחר הוכיח שהוא קל להתקנה ושימוש. עם זאת, יש אנשים שנרשמו והצביעו כי ישנם כמה חלקים טכניים שמתגלים כמאתגרים לתפיסה. עם זאת, רובם הצליחו להשיג רווחים משמעותיים. רובוט ה- BTC כולל תקופת ניסיון עם מדיניות החזר כספי למשך 60 יום – כמה מגניב זה?

התחל עם BTC ROBOT!

12. ליאון ארדו

MarginTradingOnPoloniexזהו בוט מסחר חדש הנתמך על ידי Huobi, OKCoin, Bitfinex, Bittrex ו- Poloniex. המפתחים שלה מבצעים כל העת שינויים בבוט המסחר, וכדאי לצפות שהוא יתמוך גם בבורסים מרובים אחרים בעתיד..

הבוט הזה מגיע עם שתי אסטרטגיות מסחר כולל Margin Maker ו- Ping Pong. עד כה, לאונרדו הוא בוט המסחר הנראה הכי טוב לגבי עיצוב וגרפיקה. זה גם ניתן להתאמה אישית מלאה.

בתחילה עלות הבוט הייתה כ- 0.5BTC מדי חודש. עם זאת, הוא זמין תמורת כ- $ 129 (רישיון לכל החיים).

התחל עם ליאונרדו!

13. אוטוניו

כשאנחנו מדברים על בוטים למסחר, יש רק מעטים שיכולים לטעון שהם נבנו על פלטפורמה מבוזרת כמו הנכסים הדיגיטליים השונים שהם עוסקים בהם. המפתחים של Autonio דאגו כי בוט המסחר יהיה אחד הבודדים כדי להגיע לרשימה.

התשתית כולה בנויה על פלטפורמה מבוזרת, כלומר אין ישות אחת השולטת בכל פעולותיה. המשתמשים חופשיים לבדוק את שקיפות התוכנית ושום מכון לא יכול להיות אחראי על כישלונותיה. המשתמשים בבלוקצ’יין את’ריום יזכו לחוויה נטולת טרחה וחלקה.

משווק הן לקמעונאים והן לסוחרים המקצועיים, הבוט למסחר בקריפטו של Autonio כולל תכונות מובנות ליצירת אותות המסחר השונים המבוססים על אסטרטגיות המסחר המובנות. יש גישה מלאה למדדים הטכניים והסוחרים יכולים להפיק מהם את המרב באמצעות בוט המסחר Autonio.

יש שוק של אוטוניו, בו המשתמשים יכולים לראות את המשתמשים האחרים חולקים אסטרטגיות מסחר ואלגוריתמים שעזרו להם להשיג רווחים. אם אינך מכיר את תהליך הגדרת האלגוריתם שלך באמצעות הבוט, אתה יכול לבחור אחד מהשוק ולהתחיל את המסחר שלך כבר מהיום הראשון..

יש אסימון פנימי בשם NIO המשמש את בוט המסחר Autonio. אסימון זה מבוסס על בלוקצ’יין את’ריום ומשתמש באלגוריתם ERC-20. ניתן לרכוש אסימון זה מכל הבורסות הגדולות כמו ביטרקס ואת’פינקס. פלטפורמת Autonio כולה סובבת סביב השירות של אסימוני NIO וניתן להשתמש בהם בדיוק כמו כל אסימון אחר לאפליקציה מבוזרת..

בוט המסחר Autonio אינו בחינם. זה אכן בעל מחיר קבוע בינוני. המחיר הממוצע של השימוש בבוט המסחר Autonio מסתכם בסביבות 50 $ לחודש והמשתמשים יכולים להוריד אותו לכל מערכות ההפעלה הגדולות כמו Windows, Linux ו- MacOS במחשבים / מחשבים ניידים, ואפילו ב- Android למערכות ההפעלה הניידות..

14. CoinBot

הבוט המסחר של מטבע החילופי מטבעות מטבע CoinBot בנוי על קוד קוד פתוח, הוא שירות השכרה המסייע לסוחרים לבצע עסקאות יומיומיות באופן אוטומטי. יש תיאור מלא של האלגוריתמים המשמשים את הבוט באתר הרשמי יחד עם קישור לדף Github של הבוט..

ל- CoinBot מספר תכונות ולכן הוא אחד מבוטים המסחר הנפוצים ביותר. יש לה תוכנית עמלה רב שכבתית שהופכת אותה לאחד משירותי ההשכרה הרווחיים ביותר בעולם. יש גם תוכנית הפניות, כלומר המשתמשים שמפיצים את הבוטיק על הבוט מקבלים קישור מותאם אישית וכל מי שמצטרף דרך הקישור שלהם יספק להם הזדמנות לזכות בכמה בעיטות..

הפלטפורמה כולה מבוססת מתוך ענן, כלומר המשתמשים לא יצטרכו להתקין את התוכנית בשום מכשיר. שקיפות קיבלה חשיבות רבה גם כן. המידע המלא אודות הצוות, התוכנית והפרויקט כולו ניתן באתר הרשמי של הפרויקט, ולא מותיר ספק אצל האנשים המשתמשים בבוט..

ניתן לשנות את קוד התוכנית כדי לספק החזרות גבוהות יותר באמצעות קוד הקוד הפתוח הזמין בדף Github. מערכת ההפניות מספקת עד 50% בעמלות, מה שהופך אותה לדרך יעילה לשיווק. יש גיוון בסוגי הבוטים הזמינים באתר, עם אסטרטגיות מסחר אגרסיביות, מאוזנות ושמרניות.

יש אפשרות לרכוש שירותים נוספים באמצעות תוכנית ההשכרה. המשתמשים שילמו תוספת רק כדי להשיג את שלוש התכונות הנוספות הכוללות את עוזר הטלגרם, הבור לבוררות והמנתח החברתי..

לכל אחד משלושת שירותי התוספות הללו יש שימושים משלו וזה שווה את הכסף הנוסף כדי להשיג אותם. הבוט שולח התראה אוטומטית למשתמש כאשר ההפסד מגיע ל -10% בעסקאות. זה עוזר למשתמשים לדעת מתי הגיע הזמן לקבל החלטה לביטול עסקה.

15. Kryll.io

שוק המטבעות קריפטיים נתון לתנודתיות גבוהה המקשה על ניבוי הזמן הנכון להשקעה. Kryll.io הוא בוט מסחר אוטומטי שעוזר למצוא דרך לעקוף בעיה זו.

הושק בשנת 2018 על ידי צוות המורכב מלוקה בנוולו, פיליפ לונגרה ופול קולורפי, והוא מורכב מכמה מהתכונות המתקדמות ביותר ליצירת אסטרטגיית המסחר שלך אשר יכולה לשמש אנשים ללא כל ניסיון קודם בתכנות. הפלטפורמה תספק לך כלים פשוטים ועוצמתיים שישפרו את היצירתיות שלך. עורך גמיש מאוד, אינסוף אפשרויות!

גרור ושחרר גושי מצב או מחוון, חבר אותם וצור אסטרטגיות אוטומטיות בסיסיות או מתקדמות. את כל זה ניתן ליצור ללא כל שורת קוד!

Kryll.io מציע חסימות שונות שניתן לקשר; כגון מפעילים לוגיים, אינדיקטורים לשוק, מפעילי ערך, ניתוחים טכניים משופרים, מידע וחסימת התראות. עם התפתחות הפלטפורמה יתווספו פונקציות חדשות, כגון כלים לניתוח סיכונים וחסימות חדשות, שחלקן מבוססות על בינה מלאכותית כמו ניתוח סנטימנט וחיזוי מגמה על ידי Deep Learning..

אתה יכול לבדוק את האסטרטגיות שלך על כל ההיסטוריה של מטבעות קריפטוגרפיים עד 4 שנים עם נרות של 1 דקות ולשפר אותם בכמה לחיצות.

אתה יכול גם להשתמש בשוק אם אינך רוצה ליצור אסטרטגיות.

השוק מחבר בין היוצרים והמשתמשים בפלטפורמה. כל שעליך לעשות הוא לבחור את האסטרטגיה המתאימה לך בהתבסס על הצמד שאליו אתה רוצה להחליף ולתת לו לעשות את העבודה בשבילך!

כמה יתרונות

 • עורך אסטרטגיה חזותית, אין צורך ללמוד לקודד. גרור פשוט ועוצמתי & עורך זרוק עם אינדיקטורים מובילים כגון (MACD, RSI, ICHIMOKU, SMA …). העורך כולל גם תרשימי TradingView עם כל הכלים הטכניים הקיימים.
 • בדיקה חוזרת ללא הגבלה על היסטוריה של יותר מ -4 שנים בנר של דקה. זה מאפשר לסוחר לבדוק את האסטרטגיה שלו על ההיסטוריות השונות של זוג ולהפיק ממנו את המיטב.
 • עמלות נמוכות. 1% לחודש של הון ראשוני באסטרטגיה, בתוספת תוכנית אחזקות שיכולה להפחית את העלות הזו עד 95%. (כלומר: הון אסטרטגי של 500 $ יעלה 5 $ לחודש או 0,5 $ / חודש עם תוכנית האחזקה)
 •  מפתחות ה- API שלו אינם זקוקים להרשאות הפקדה או משיכה.
 • תכנית שותפים. משתמשים יכולים להפנות חברים ולהרוויח עמלה של עד 45% על העמלות הקשורות לפלטפורמה.
 • מצב בעל אתר. משתמשים יכולים לפרסם את האסטרטגיות שלהם בשוק Kryll ולקבל הכנסות פסיביות משמעותיות.

התחל עם KRYLL.IO!

16. Margin.de

עם סגירת הבורסה ל- BTC-E בשנת 2018, אחד הרובוטים הפופולריים ביותר למסחר בקריפטו נעלם מהאינטרנט. זה היה בוט המסחר leonArdo. עם זאת, הוא הוחלף על ידי בוט המסחר של מטבעות קריפטוגרפיים Margin, והעניק למשתמשים את המשך הדרוש מהממשק בו הם כבר השתמשו בצורה כה נוחה..

Margin השתלטה על בוט המסחר leonArdo, והוסיפה עוד תכונות משלה כדי לתת למשתמשים בוט מסחר טוב יותר בסך הכל. הפריסה נוקתה, ואסטרטגיות מסחר יעילות עוד יותר נוספו למערכת האקולוגית עם אבטחה חזקה יותר כדי להגן על כספי המשתמשים..

ישנן מספר בורסות הנתמכות בבוט המסחר של Cryptocurrency Margin, כולל Huobipro, Bitstamp, Bitfinex, Bittrex, Poloniex, OKcoin, HitBTC, Binance, Kraken, Coinbase Pro ו- Bleutrade. בתחילת הדרך, בוט המסחר leonArdo נחשב לאחד מבוטים המסחר הפרימיום ביותר, שכן מחירו היה 0.5 BTC לשימוש..

עם זאת, מאז שנרכש הבוט על ידי Margin, המחיר ירד והמשתמשים לא היו יכולים להיות מאושרים יותר. תוכנית הבסיס של הבוט מתחילה מתשלום חד פעמי של 89 דולר כעת. עם זאת, חבילה זו מוגבלת ל -10,000 דולר בלבד בבורסה אחת. אם אתה רוצה להחזיק סכום נוסף אז עליך לשדרג את התוכנית לחבילה במחיר גבוה יותר.

יש חבילת סטנדרט, שמחירה 169 דולר, ובוטים ללא הגבלה וכן את כל האינדיקטורים הטכניים שמספקת המערכת. עם זאת, גם הוא יכול להחזיק כמות מוגבלת של כסף בכל בורסה, הפעם הכסף מוגבל ל 100,000 $.

האחרונה היא התוכנית המקצועית, שמחירה 1,999 דולר אך יש מספר ממשקי API בבורסות נתמכות, כל האינדיקטורים הטכניים, בוטים ללא הגבלה, וללא הגבלה על סכום ההחזקה בשום בורסה. משתמשים יכולים לשלם עמלה זו במספר שיטות, כולל ויזה, מאסטרקארד, PayPal ו- BitPay.

ישנם מדריכים מקוונים הכלולים בכל תוכנית. זה עוזר למשתמשים להבין את הדרכים בהן האסטרטגיות השונות פועלות וכיצד הן יעזרו להם להרוויח רווחים.

17. CWE

זהו אחד הרובוטים המניבים ביותר שיש שם. התפתחות העולם של Crypto הוכיחה את עצמה כאחד הרובוטים המעוצבים והרווחיים ביותר בעולם. התוכנית לבוט משווקת באמצעות Multi-Level Marketing, כלומר יש היבט פיננסי נוסף לבוט מלבד ערך המסחר האוטומטי שלו. עם זאת, אין צורך שמשתמשים ישווקו אותו בעולם כדי שיוכלו להשתמש בו.

אחד הדברים הטובים ביותר בבוט Crypto World Evolution הוא שאתה לא מוסר את הכסף שלך לאלגוריתם של הבוט. במקום זאת, קיימת גישה API המובנית בבוט שעוזרת לו לקבל גישה לכסף המוחזק בחשבונות הבורסות.

יש אפשרות לבוט למשוך את הכסף בעצמו. ניתן לבטל תכונה זו על ידי מניעת גישה למטבעות הקריפטוגרפים המוחזקים בחשבונות שלך. כאשר משתמשים ב- API של Binance, יש אפשרות לבחור את זיווג המטבעות הקריפטוגרפיים באמצעות כל האלטקוינים בבורסה. מלבד Binance, יש גם תמיכה ב- Bittrex, Okex ו- Hitbtc.

הבוט נסחר עם ביטקוין. לפיכך, יהיה עליך להוסיף את הקרן ב- BTC לחשבונות שלך. עם זאת, לאחר מכן, תוכלו לבחור את המטבעות איתם תרצו שהבוט ייסחר. תוכלו לבחור עד 15 אלטקוינים שהבוט יוכל לטפל בהם די בקלות..

תהיה לך שליטה מלאה על מספר העסקאות שהבוט יכול לבצע בו זמנית. באפשרותך למכור את המסחר באופן ידני או להגדיר בסיס שאחריו הבוט ימכור את המסחר באופן אוטומטי. רישומי העבר הראו כי ישנם מקרים בהם הבוט יכול לסגור די הרבה עסקאות תוך יום ואז ישנם אחרים כאשר אין אפילו ריינג אחד שנעשה באותו יום.

הסיבה לכך היא שהשוק תנודתי מדי והאלגוריתם מקודד בכדי לספק לכם רווחים מקסימליים. בממוצע, הבוט יספק לך כמעט 2% מהרווחים בכל עסק.

 

עם מספר רב של מסחר בבוטקין המסחר בביטקוין הרבים הקיימים, זו יכולה להיות משימה מפחידה עבור מתחילים בענף לבחור את בוט המסחר הקריפטו הטוב ביותר שיש. ככזה, חשוב שתהיו מודעים לכמה מהגורמים שעליכם לקחת בחשבון בעת ​​בחירתם.

מה לקחת בחשבון בבחירת בוט למסחר בקריפטו

1) אמינות

זה נמצא בראש הרשימה מכיוון שכמו בכל עסק מקוון, אמון הוא מרכיב מרכזי בהצלחה. בוט המסחר צריך להיות חברה שאפשר לסמוך עליה. ככאלה, רשימת הסקירות מכילה חברות המספקות אסטרטגיות מתקדמות של בוט מסחר. רוב החברות ברשימה עוסקות בתעשייה די הרבה זמן ויש להן שובל של לקוחות מרוצים שמדברים רבות על המומחיות שלהם ורמת השירות שלהם..

2) שקיפות

זה יהיה מצער אם היית מסתבך עם חברה מוצלת. אתה מוכן להשקיע את כספך שהרווחת קשה במיזם המסחר בביטקוין, אך אין זה אומר שאתה מוכן לזרוק את כספך ללא תמורה. להיתקף זה לא סיכון שאתה מוכן לקחת. החברות המפורטות בסעיף הסקירה מספקות לך פרטים מורכבים על אופן ניהול העסק שלהן.

הם מספקים לך הזדמנות להאיץ את עקומת הלמידה שלך לגבי אסטרטגיות מסחר ובוטים של ביטקוין לפני שאתה מנוי לשירותיהם. בנוסף, חלקם מציעים אפילו ניסיונות בחינם. הניסיונות החינמיים מאפשרים לך לנסות את שירותיהם לפני שתוציא שקל אחד מכספיך הרווחים.

3) רווחיות

בנוסף לשקיפות ואמינות, עליכם לדאוג גם לרווחיות החברה. אין טעם לחברה להיות אמינה אך לא לספק לך את התשואות המרביות האפשריות. כל המיזם לא יהיה שווה לכם. בטח ששוק הביטקוין הוא תנודתי (אם כי הגביר את יציבותו בשנים האחרונות), אלא נרתע לגמרי מהאפשרות ההשקעה; כדאי לך לעסוק בחברה שיש לה כמה מהאסטרטגיות הטובות ביותר ורובוטים למסחר בביטקוין.

4) ניסיון כללי

כדי לקבוע את החוויה הכוללת, צעדנו קדימה ובדקנו את התכונות הנוספות שכל אחת מהפלטפורמות מציעה וכללנו את האסטרטגיות שמספקות החברות השונות והבוטים הניתנים להתאמה אישית. זוהי אסטרטגיית מסחר טובה היא הכרחית. אך חשוב גם שהאסטרטגיות הללו יוחלו על הפלטפורמה הנכונה.

5) קלות שימוש

אם נאמר את האמת, מומחי תכנות וגורואים בתחום ה- IT אינם היחידים המעוניינים במסחר בביטקוין. ככזה, אם אינך מיומן בתחום ה- IT, תרצה בוט מסחר בביטקוין שקל לשימוש ויהפוך את החיים לקלים יותר. לכל החברות הרשומות יש בוטים למסחר המהווים משב רוח לשימוש. הם מתאימים למתחילים במסחר בביטקוין וגם חוו אותו דבר.

6) אבטחה

ביטקוין הוא מטבע מטבע מאובטח למדי. אבל זה לא מונע מאנשים לנסות לבצע גניבות יצירתיות ומופעלות על ידי טכנולוגיה. ככזה, עליך לשקול את האבטחה של בוט המסחר לפני השימוש בו. לחברות שאנו סוקרים יש אבטחה גבוהה.

סיכום

מטבעות קריפטוגרפיים הם העניין כרגע ויהיה לעתיד הנראה לעין. מסחר בביטקוין יכול להיעשות על ידי ממש כל מי שיש לו עניין. זה יכול להיות מבלבל עבור מתחילים בהתחלה, אבל הם בקרוב מקבלים מושג על הדברים. בהתחשב בנוכחותם של בוטים רבים למסחר, חובה שתבצע את בדיקת הנאותות שלך. עשה את המחקר שלך וקרא ביקורות כדי להבטיח שאתה מתמודד עם חברת סחר אמינה ואמינה.

האם בוטים למסחר בביטקוין בחינם אמיתיים?

בעוד שרובנו, כללתם, עשויים להיות ספקנים כשאתם שומעים על דברים בחינם שיכולים לייצר רווחים, ישנם קומץ בוטים עם קוד פתוח של סחר בביטקוין שאכן ניתן לסווג אותם כמו בוט למסחר בביטקוין בחינם. Zenbot ו- Gekko הם השניים המועדפים על הרובוטים המסחריים בחינם עם קריפטו, והם בהחלט נהדרים. עם זאת, הם אכן דורשים מיומנויות טכניות כדי להגדיר ולהשתמש, לכן אנו מעדיפים לעודד אתכם לנסות חודש חופשי של Cryptohopper, מכיוון שהיא ידידותית למתחילים, אך מתאימה לסוחר המתקדם, והיא מבוססת ענן, כלומר לא תצטרך שיהיה לך מכונה (מחשב או VPS) הפועלת כל הזמן כדי שתוכל לסחור יום. אין ספק שבגללה זה ראוי למקום בתור הבוט הטוב ביותר למסחר בקריפטו ברשימה שלנו. ומכיוון שהוא מציע ניסיון בחינם, מדוע לא להירשם ולנסות בעצמך?

כיצד פועלים בוטים למסחר בביטקוין?

זה קל. כל בוט כולל קבוצה של פרמטרים ואינדיקטורים שכאשר כולם מתיישרים יסמנו לבוט לבצע מכירה או קנייה של הבורסה המועדפת עליכם. לרוב הרובוטים למסחר בביטקוין מכוונים לתקופה מסוימת. זהו ניחוש משכיל מהיוצר כיצד השוק יתנהג ויפעל בעתיד.

בוטים למסחר הולכים וגדלים בפופולריות ככל שהפופולריות של ביטקוין מתנשאת דרך הגג. עם כל כך הרבה אנשים שתלויים בבוטים המסחריים בביטקוין, יותר ויותר מפתחים מעלים תוכנה מרמה כדי לרמות את משקיעי הביטקוין הנאיביים מכספם שנצברו קשה. עם הגורמים הבוחרים לעיל וביקורות של הרובוטים המסחריים הטובים ביותר והאמינים ביותר בביטקוין למטה, תוכלו להיות מצוידים היטב לבחור בבוט המסחר הקריפטו הטוב ביותר שיש..

היתרונות של בוטים למסחר בביטקוין

יעילות משופרת

עם השימוש המוגבר בבוטים למסחר במטבעות קריפטוגרפיים, טעות אנוש מסולקת או ממוזערת, מה שמביא לשיפור הדיוק. בוטים למסחר מציעים אינטראקציה מתמדת עם השוק, מה שאומר שאתה יכול ללכת לישון או לנהל את היום שלך ולעשות את כל העבודה בשבילך. לא רק זאת, אלא תוכלו להתאים אותו לניטור, ניתוח וסחר נכסים שונים במספר שווקים שונים.

בוטים אלה יכולים לנתח כמה שיותר קריפטו כפי שתציין באלגוריתמים שלהם ולעבוד עם מספר המרכזיות שתרצה שיכסו. בקיצור, בוטים המסחריים ממקסמים את פוטנציאל הרווח על ידי שימוש במנגנון המגיב לתזוזות בשוק מסביב לשעון.

מהירות מוגברת

בעוד שאדם יכול לקחת כמה דקות על מנת לחשב ולשחזר נוסחאות שונות, בוט יכול לחשב הרבה יותר מהר, לפעמים אפילו ננו שניות עם תוצאות מדויקות. תכונה זו מועילה מאוד כאשר מחיר מטבע כפוף לשינויים תכופים. מערכות אוטומטיות יכולות ליצור הזמנות ברגע שמתקיימים קריטריוני הסחר.

לפעמים, שינויים במחירים הם מהירים מאוד מכיוון שהמחירים משתנים כל הזמן ומשקיעים לרוב אינם מסוגלים להתמודד בצורה יעילה עם שינויים אלה. היתרון של הרובוטים הוא שהם יכולים לעבוד בעשרים וארבע ושבע ולהפוך אותו לתהליך הרבה יותר מהיר, בעוד שסוחר יצטרך לבלות שעות יחד למסחר לבדו..

חסר רגשות

מערכות מסחר אוטומטיות ממזערות או לפעמים אפילו מוחקות רגשות לחלוטין, מכיוון שבוטים אינם בעלי רגשות, בניגוד לבני אדם. על ידי שמירה על הרגשות בבקרה, לסוחרים בעצם יש יותר קל לדבוק בתוכנית. חוץ מזה, צווי סחר מבוצעים ישירות לאחר קיום כללי הסחר, כך שסוחרים לא יכולים לבטל או להטיל ספק בסחר על סמך רגשות.

לרובוטים לא יכולות להיות ספקות או שאלות – הם אינם חווים תסכול, ולכן הם, למעשה, טובים יותר למסחר. מסחר אוטומטי מסייע גם להבטיח שמירה על מידה מסוימת של משמעת בכדי לעמוד בתכנית המסחר בצורה מושלמת.

חסרונות של בוטים למסחר בביטקוין

לא מתאים לסוחרים מתחילים

כאשר סוחרים מתחילים לצאת, הם עושים טעויות רבות. עם זאת, הם לומדים מטעויות אלה ומשפרים את עצמם באמצעות הניסיון שצובר. עם זאת, הסוחרים המתחילים המשתמשים בבוטים למסחר אוטומטי אינם עושים טעויות וכך לא לומדים שום דבר חדש. הדבר היחיד שהם יודעים הוא כיצד להקים את הרובוטים שלהם, שאינו מספיק מכיוון שבוט לא יכול להניב רווחים טובים ללא סוחר מיומן..

חוץ מזה, הרובוטים האלה יקרים מאוד. הפשוטים שעולים יותר מ -10 דולר לחודש והארביטראז ‘יקרים עוד יותר.

דורש מעקב אנושי

באופן אידיאלי, אפשר לומר שבוטים אלה יכולים לעבוד כל היום ללא כל הפרעה אנושית. עם זאת, זה לא נכון. במציאות, קיימת אפשרות לתקלות מכניות, כגון בעיות קישוריות, הפסדי חשמל או קריסות מחשב. אלה עלולים להזיק מכיוון שלעיתים חיבור האינטרנט גרוע מה שעלול להוביל לאיבוד הזמנה.

בעיות אבטחה

התמודדות עם בוטים של קריפטו יכולה לפעמים להיות מסוכנת בגלל בעיות אבטחה, כמו:

 • ניתן לפרוץ בוטים.
 • בוטים יכולים להעתיק את נתוני החשבון החשובים של האדם ולשלוח אותם לצד שלישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me