Enjin Cüzdan İncelemesiEnjin Cüzdan İncelemesi

Enjin Cüzdan İncelemesi

Enjin cüzdan güvenli ve kullanımı kolay bir mobil kripto para cüzdanıdır (iOS / Android). Kullanımı son derece basittir ve Dapp Browser, QR code airdrop’lar ve Cryptocurrency Exchange’ler gibi gelişmiş özellikler içerir. İki katmanlı güvenlik şifrelemesi ve güvenli klavye ile test ettiğimiz en güvenli mobil cüzdandır. Enjin cüzdanı Bitcoin, Ethereum (tüm ERC-20 ve ERC-1155 Tokenları), Binance Chain ve Litecoin gibi çok çeşitli kripto para birimlerini destekler. Enjin cüzdanı, Enjin Platformunun bir arkadaşı olarak yaratılmıştır..

En İyi Yazılım Cüzdanı Ödülü

Enjin Cüzdan bizim Altın Ödül sahibi Ücretsiz / Yazılım cüzdanı kategorisinde. Cüzdanın özel bellek taramaları ve çift şifreleme gibi güvenlik özelliklerinden etkilendik. Enjin cüzdanı, kripto para birimlerini güvende tutmak isteyen yeni başlayanlar için en iyi tavsiyemizdir..

Enjin cüzdanının kullanımı güvenli midir??

Bilgisayar korsanlarının çeşitli cüzdanlara saldırdığı ve para çalmaya çalıştığı bilindiğinden, güvenlik cüzdanlar için en büyük endişe kaynağıdır. Enjinwallet, mobil cüzdanlar için sınıfının en iyisi güvenliği sunar.

  • İki katmanlı şifreleme: Donanım AES ve yazılım şifreleme, sırasıyla alt ve uygulama katmanında kullanılır
  • Güvenli klavye: Korumalı klavye çubukları, keylogger’ları ve / veya veri koklayıcıları, verileri çalmak için mobil cihazınıza dokunmayı engeller. Güvenliği artırmak için de rastgele hale getirilebilir.
  • Ekran görüntüsü engelleme ve Rasgele Erişim Belleği (RAM) şifreleme: Cüzdanın işletim sistemi seviyesi ekran görüntülerini ve video kaydını kısıtlar. Hafıza seviyesinde işlemler güvenli bir RAM üzerinde yapılır.
  • Özel kitaplıklar: Enjin Cüzdan, özel anahtarları kullanımdan sonra cihaz belleğinden kaldıran özel kitaplıklara sahiptir – saldırı hizmetini önemli ölçüde azaltır.
  • Koruma işlemcisi kusurları: ARM işlemcilerindeki kusurlarla başa çıkmak için özel kod yerleştirilir.
  • Güvenlik Denetlendi: ORU güvenlik ekibi cüzdanı veya sistemde depolanan şifreleme anahtarlarını tehlikeye atmak için kullanılabilecek hiçbir sorun bulamadı (tam güvenlik raporu burada)
  • Samsung Blockchain Keystore desteği: Enjin, Samsung’un askeri düzeyde güvenliği Knox kapsamında özel anahtar koruması için Samsung Blok Zinciri Anahtar Deposunu destekler.

Mobil cüzdanlar “Sıcak Cüzdan” olarak sınıflandırılır – bu cüzdanın internete bağlı olduğu anlamına gelir. Enjin ekibi, kripto para birimlerini çalmaya çalışan bilgisayar korsanlarıyla başa çıkmak için özel karşı önlemler geliştirdi. Tüm özel anahtarlar, özel anahtarlar için çift şifrelenir, bu nedenle bilgisayar korsanları dosyayı çalsa bile şifresi çözülemez. Bunun da ötesinde, özel olarak tasarlanmış Enjin klavyesi, tuş kaydedicilerle ilgilenir ve cihazdaki şifre çözme işleminin güvenli olmasını sağlar. Son olarak Enjin, diğer mobil cüzdanların aksine işlem gönderildikten sonra özel anahtarı cihaz belleğinden silmek için özel kitaplıklar kullandı..

Normal cüzdanlarda bulunmayan birçok güvenlik özelliği ekledik. Enjin Cüzdan Keyloglu olamaz ve Meltdown ve Specture gibi CPU kusurlarından etkilenmez.

Witek Radomski Enjin CTO’su

Sıcak cüzdanlar, cep telefonunun güvenliğini tehlikeye atabilecek olası cihaz tabanlı güvenlik açıkları (CPU veya Bellek kusurları) nedeniyle genellikle daha az güvenli olarak kabul edilir. Bununla birlikte Enjin cüzdanları, tüm mobil cüzdanlar arasında en iyisi olarak kabul edilebilir. Büyük miktarlarda kripto para depolaması için, Ledger Nano X gibi soğuk cüzdanların kullanılmasını öneriyoruz..

Enjin Cüzdan güvenliğini mobil cüzdanlar arasında en iyisi olarak bulduk. dış güvenlik denetimleri bakış açımızı doğruluyor. “Sıcak cüzdanlar” için mümkün olan en yüksek derecelendirme olan 4/5 ile en yüksek güvenlik derecelendirmesini veriyoruz.

Güvenlik: 4/5

Enjin cüzdanı hangi kripto para birimlerini destekler??

Enjin cüzdanı Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Binance Coin (BNB), Binance Chain tokenleri (BEP2) ve Ethereum tabanlı tokenlerin depolanmasını destekler. Ethereum tabanlı belirteçler için Enjin, ERC20 ve ERC1155 standartları kullanılarak oluşturulanları destekler. God’s Unchained, CryptoKitties, Blockchain Cuties ve Ax Infinity gibi belirli ERC-721 tahsil tokenleri de desteklenmektedir..

Enjin’in ERC1155 token standardını tanıttığını biliyor muydunuz? ERC1155 belirteç açıklayıcımız ile daha fazla bilgi edinin.

ERC1155 jetonları, bu jetonlar oyun içi varlıkları temsil edebileceğinden Enjin ekosistemine uyar. Bu, Enjin’in blockchain tabanlı oyunlar için oyun geliştirme ekosistemine mükemmel bir şekilde uyuyor.

Cüzdan, kullanıcıların sanal para birimi bakiyelerini yerel para biriminizde sıralamanıza, görüntülemesine ve göstermesine olanak tanır. Enjin’in ortakları Bancor, Kyber, ve Changelly tokenları kolayca değiştirmenize izin verir.

Çoklu Para Birimi Desteği: 4/5

Enjin Cüzdan Değişim ArayüzüEnjin Wallet Cryptocurrecy Exchange Arayüzü

Tasarım ve arayüz

Enjin cüzdanı temiz ve sezgisel bir tasarıma sahiptir. Cüzdan ayrıca, bakiyelerinizi kripto para biriminde veya yerel fiat para biriminizdeki eşdeğerinde görüntülemekten kolayca geçiş yapmanızı sağlar. Bu, portföyünüzün ne kadar değerli olduğunu basit bir bakışta öğrenmenize olanak sağlamada son derece yararlıdır..

Ayrıca yardımcı olan şey, kolayca ek cüzdanlar oluşturma yeteneğidir. Öyleyse, farklı amaçlar için kripto para birimleri gönderip alırsanız, her biri için bir cüzdan oluşturabilirsiniz (gerçek fiziksel cüzdanınızda bölümlere sahip olmak gibi), bu da mali durumunuzu yönetmeyi çok rahat ve izlemesi kolay hale getirir..

Enjin cüzdanıyla ilgili küçük bir endişem, cüzdanınızdaki bireysel kripto para birimi bakiyelerine baktığınızda, üstte ve altta gösterilen bakiyede (doğru bakiye) bir tutarsızlık olmasıdır. Bu, cüzdan kullanımınızı etkilemese de, hatanın orada olduğunu bilmeniz ve kabul etmeniz yeterlidir..

Yanlış bakiye gösteriliyorGösterilen bakiyeler tutarsız, kırmızı daire içine alınmış olan aslında doğru

Buna rağmen Enjin cüzdanı, piyasadaki en temiz arayüze ve başka hiçbir yazılım cüzdanında görülmeyen ek işlevlere sahip olmasıyla bunu telafi ediyor. Çünkü aşağıda göreceğimiz gibi Enjin cüzdanı gerçekten iyi bir yazılım cüzdanından daha fazlasıdır. Cüzdan, Enjin’in tüm oyun ekosisteminin yalnızca küçük bir parçasıdır. Bunun yerine, cüzdan, bir QR kodu tarayıcı, oyun içi koleksiyon öğeleri için cüzdan ve bu koleksiyon parçalarını alıp satmanız için pazar yeri gibi ek özellikler açar..

Enjin cüzdanındaki diğer özelliklerEnjin cüzdanındaki diğer özellikler

Yazılım Tasarımı: 5/5

Kullanım kolaylığı: 5/5

Son düşünceler – Enjin cüzdanıyla ilgili deneyimlerim

Enjin Cüzdanında kişisel olarak küçük miktarlarda kripto depoluyorum, böylece hareket halindeyken ticaret yapabilir veya kripto ödeyebilir veya alabilirim. Çok çeşitli desteklenen madeni paralarla anlaşılması kolay bir arayüze sahiptir. Bu yüzden onu birincil cüzdanım olarak kullanmakta hiç tereddüt etmiyorum. Kripto para biriminde yeni olan ve diğer insanların donanım cüzdanları, borsalar ve çılgın hackler hakkında konuştuğunu duyunca tamamen bunalmış arkadaşlarım vardı. Onlara Enjin Cüzdanımı gösterdim ve yüklemeleri ve ustalaşmaları yalnızca 30 dakikadan kısa sürdü. Tahminimce Enjin cüzdanının basit ve anlaşılması kolay tasarımı olmasaydı, kripto para birimleriyle hiç uğraşmazlardı. 6 ay sonra, şimdi düzenli olarak kripto para ticareti yapıyorlar.

Enjin Cüzdan Ekosistemi

Tahsil jeton desteği

Enjin, Ethereum Network’te hem değiştirilebilir (para birimleri) hem de değiştirilebilir olmayan (NFT) (dijital kartlar, evcil hayvanlar ve oyun içi kaplamalar) varlıklar oluşturmak için kullanılabilen kendi ERC-1155 dijital belirteç standardını oluşturdu..

Enjin cüzdanı ile bu NFT’leri alabilir, gönderebilir veya eritebilirsiniz. NFT’ler toplanabilir öğeler veya oyun içi varlıklar olabilir.

Cüzdanı arkadaşlarınızla NFT ticareti yapmak için kullanabilirsiniz ve adanmış Telegram forumları vardır. satın alma ve ticaret koleksiyon!

Boxmining NFT koleksiyon öğeleriBoxmining NFT koleksiyon öğeleri

Enjin Çoklu Evrenindeki tüm oyunlar hakkında bilgi edinmek için. Kontrol et Everything Enjin tarafından hazırlanan rehber. Şurada Enjin Mintshop kendi NFT’lerinizi bile oluşturabilirsiniz!

Toplanabilir boks malzemeleri genellikle “Teşekkür ederim !!” demenin bir yolu olarak verilir. hayranlarımıza. Abone ol Boxmining’e Youtube kanalı ve bildirim zilini tıklayın, böylece kaçırmayın!

QR Airdrop’ları tara (Enjin Beam)

Enjin Beam QR eşantiyonuEnjin Beam QR eşantiyonu

En iyi Enjin Cüzdan özelliği Enjin Beam – aka – QR Giveaway’dir. Eşantiyonlar Enjin Cüzdanında “QR Tara” özelliği ile talep edilebilir. Bu eşantiyonlar çeşitli web sitelerinde, oyunlarda ve promosyonlarda bulunabilir. Boxmining Kanalı.

Enjin Cüzdan Pazaryeri

Enjin Cüzdanında Pazar yerinde satışa sunulan koleksiyon parçaları

Dijital Koleksiyon ürünleri (ERC-1155 jetonları) doğrudan Enjin pazar yeri Enjin Cüzdanının yerleşik özelliklerini kullanarak. Bu türünün ilk örneği, oyuncuların ethereum akıllı sözleşmelerini kullanarak herhangi bir risk olmadan güvenli bir şekilde ürün ticareti yapmasına olanak tanır. Ürünler, Koleksiyon sekmesindeki “sat” özelliği kullanılarak pazarda listelenebilir. Prosedür, satıcının doğrudan bir satış fiyatı girdiği ve Ethereum sözleşmesini imzalayarak (süreçte gaz ödeyerek) onayladığı 1 adımlı bir süreçtir. Öğe doğrudan Enjin Pazaryeri halka açık satın almak için.

Değişim işlevi

Enjin’in ortakları Changelly, Bancor, Kyber ve CoinSwitch kullanıcıların farklı kripto para birimleri arasında kolayca geçiş yapmasına olanak tanır. Tek yapmanız gereken, dönüştürmek istediğiniz kripto para biriminin miktarını ve türünü ve dönüştürmek istediğiniz kripto para birimini yazmaktır. Alacağınız miktar ve işlemin detayları otomatik olarak hesaplanacak ve size gösterilecektir. 1’den fazla borsa istediğiniz dönüştürme türünü sunuyorsa, bilgiler karşılaştırmanız ve sizin için en iyi olanı seçmeniz için görüntülenir. Daha sonra yapmanız gereken tek şey “dönüştür” düğmesine basmaktır.!

Değişim işleviEnjin cüzdanının takas işlevi

Pazar yeri

Enjin cüzdanı ayrıca, çeşitli NFT’lere göz atabileceğiniz ve satın alabileceğiniz Pazarlarına doğrudan erişmenize olanak tanır. Ödeme doğrudan Enjin cüzdanınızdan yapılabilir.

Pazar yeri işleviEnjin’in NFT pazarı

Dapp Tarayıcı

Enjin Dapp Tarayıcı DesteğiEnjin Dapp Tarayıcı Desteği

Enjin cüzdanı, şimdiye kadar gördüğümüz en iyi Merkezi Olmayan Uygulama Tarayıcılarından birini içerir. Temiz kullanıcı arayüzü, çeşitli Borsalar, Finans, Oyunlar ve Sosyal Medya Hizmetlerinin yerini alır..

{ "@context": "http://schema.org/", "@type": "Yazılım uygulaması", "marka": "Enjin PTE LTD", "işletim sistemi": "ANDROİD", "applicationCategory": "Finansman", "isim": "Enjin Cüzdan", "görüntü": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2019/09/EnjinWalletReview.jpg", "açıklama": "Enjin cüzdanı, güvenli ve kullanımı kolay bir mobil kripto para cüzdanıdır.", "gözden geçirmek": { "@type": "gözden geçirmek", "başlık": "Enjin Cüzdan İncelemesi", "isim": "Enjin Cüzdan", "açıklama":"Enjin cüzdanı, güvenli ve kullanımı kolay bir mobil kripto para cüzdanıdır.", "mainEntityOfPage": "https://boxmining.com/liveplanet-vr-review", "reviewBody": "Enjin cüzdanı, güvenli ve kullanımı kolay bir mobil kripto para cüzdanıdır. Dapp Browser, QR kodu airdropları ve Cryptocurrency Borsaları gibi gelişmiş özelliklerle son derece basit ve sezgiseldir. İki katmanlı güvenlik özellikleri, mobil cihazlar için sınıfının en üstündedir. Enjin cüzdanı kesinlikle en iyi tavsiyemizdir.", "datePublished": "2019-9-30", "reviewRating": { "@type": "Değerlendirme", "ratingValue": "4.5", "worstRating":"0", "en iyi derece": "5" }, "yazar": { "@type": "Kişi", "isim": "Angela Wang" }, "Yayımcı": { "@type": "Organizasyon", "isim": "Boks madenciliği", "logo": { "tip": "ImageObject", "url": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2019/06/Boxmining-Logo.jpg" }}}}

Enjin’in ekosistemi ve Enjin’de sırada neler olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için Enjin Kılavuzumuza göz atmayı unutmayın..

Enjin cüzdanı eğitimi: Enjin cüzdanı nasıl kurulur

Enjin cüzdanınızı indirmek ve kurmak çok kolaydır ve en önemlisi ÜCRETSİZDİR.

İlk önce ihtiyacınız olacak indir Enjin cüzdan uygulaması Apple App Store veya Google Oyun mağazası.

Enjin cüzdanını indirin

Uygulamayı açın, “kripto cüzdan” ve sonra “cüzdan oluştur“.

Seçiniz“Kripto cüzdanı” nı ve ardından “cüzdan oluştur” u seçin

Parolayı seçin Cüzdanın için istiyorsun. Parolalarınızı oluştururken ve daha sonra cüzdanınızı yedeklerken, kaydetmediğiniz güvenli bir ortamda olduğunuzdan emin olun. Hırsızlar bu bilgileri alırlarsa cüzdanınıza erişebilecekler..

Sonra, hangi kripto para birimlerini seçin cüzdanınızda tutmak istersiniz. Daha sonra her zaman daha fazla kripto para birimi ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Ardından “cüzdan oluştur“.

Parolanızı ve kripto para birimlerini seçinParolanızı ve cüzdanınızın tutmasını istediğiniz kripto para birimlerini seçin

Uygulama daha sonra bunu yapmak isteyip istemediğinizi soracaktır. cüzdanını yedekle. Bu, cüzdanınızı daha sonraki bir tarihte, örneğin telefonunuzu değiştirdiğinizde ve her şeyi yeniden kurmanız gerektiğinde, yeniden etkinleştirebilmeniz içindir. Bu nedenle, sıkıcı görünse bile bu adımı yapmanız şiddetle tavsiye edilir..

Yedek, cüzdanınızı yeniden etkinleştirmek için doğru şekilde yeniden girmeniz gereken 12 kelimelik bir kurtarma ifadesidir. Bu 12 kelimeyi kaydedip güvenli bir yerde saklayın. Kurtarma ifadenizi nasıl güvende tutacağınıza ilişkin bazı fikirler ve ipuçları için buraya bakın.

Cüzdanınızı yedeklemeCüzdanınızı yedekleme

Daha sonra sizden istenecek parolanızı doğrulayın 12 kelimelik kurtarma cümlenizden 2’sini rastgele girerek. Daha sonra, cüzdanınızda tutmak istediğiniz paraları seçmek için başka bir şansınızın olduğu seçme paralar menüsüne yönlendirileceksiniz. Yine, daha sonra başka paralar eklemeyi seçebilirsiniz. Seçilen jeton listesinden memnunsanız, “cüzdan oluştur“. kurulum daha sonra tamamlandı ve ardından cüzdanınızın ana sayfasına yönlendirileceksiniz.

Parolayı doğrulayın ve cüzdan oluşturunCüzdanınızı yedekleme

Enjin cüzdanını kullanarak kripto para birimi nasıl gönderilir ve alınır

Kripto para birimi gönderme

Cüzdanınızın ana sayfasında, göndermek istediğiniz kripto para birimini seçin.

Bu demo için Bitcoin göndereceğim, bu yüzden “BTC” yi seçtim.

Ardından sonraki sayfada (aşağıdaki ikinci resim), “göndermek“. Bu sayfada, bu kripto para birimi için işlem geçmişinizi de görebilirsiniz. Not: Aşağıdaki ikinci resmin sol üst tarafında gösterilen denge bazen hatalı olabilir. Bu, uygulamada henüz düzeltilmemiş bir hatadır. Ancak bu yalnızca bir görüntüleme sorunudur ve daha büyük yazı tipinde görüntülenen gerçek cüzdan bakiyenizi etkilemez..

Gönderme sayfasında (aşağıdaki üçüncü resim), genellikle “Gelişmiş mod“Bu, kripto para biriminizi göndermek istediğiniz bayt başına satoshi sayısını yazmanıza izin verir. Bayt başına ne kadar fazla satoshi olursa, gönderme o kadar hızlı ve tabii ki işlem ücreti o kadar yüksek olur.

Kripto para birimi göndermeKripto para birimi gönderme

Gönderme sayfasında, alıcının adresini girmek için 3 seçeneğiniz vardır: (a) tip adreste; (b) yapıştırmak adres; veya (c) alıcının QR kod adres.

Demo için alıcının QR kodu adresini tarayacağım, bu yüzden QR kodu simgesi Aşağıdaki ikinci resimde gösterildiği gibi telefonumun kamerasını açan sağ üst köşede. Orada fotoğraf galerimden bir QR kodu seçebilirim veya bu durumda alıcının QR kodunu taradım.

Alıcı adresi girinAlıcı adresi girin

Alıcının QR kodunu taradıktan sonra, alıcının adresi doldurulmuş olarak gönderme sayfasına (aşağıdaki ilk resim) geri getirileceksiniz. ikinci giriş Göndermek istediğiniz miktarı girebilir veya cüzdanınızdaki tüm bakiyeyi göndermek için “TÜMÜ” seçeneğine tıklayabilirsiniz. Ve içinde üçüncü giriş bayt başına Satoshi sayısı, belirtildiği gibi işleminizin ne kadar hızlı gönderileceğini belirleyecektir..

Bayt başına kaç satoshis ile kripto para birimimi göndermek istediğimi görmek için web sitesine gidiyorum ne yaptın. Bu web sitesi, işlemimin herhangi bir zamanda ne kadar hızlı gerçekleşeceğine dair bir tahmin veriyor (aşağıdaki ikinci resim). Tablodaki siyah rakamlar, bir işlemin belirli bir süre alması olasılığının yüzdesini temsil eder. Ortadaki rakamlar bayt başına satoshi sayısını temsil eder. Örneğin, sağ üst köşedeki yeşil gölgeli giriş, bayt başına 20,1 satoshi ile işleminizin 0,5 saat içinde% 95 olasılıkla gerçekleşeceği anlamına gelir. Bayt başına satoshi ne kadar yüksekse, işlemim o kadar hızlı ve sonuç olarak işlem ücreti o kadar yüksek.

Ayrıntıları girin ve onaylayınAyrıntıları girin ve onaylayın

Alıcının adresini girdikten sonra, miktarı ve bayt başına satoshi gönderin, “Sonraki adım“. Bu sizi işlemi onaylama sayfasına götürecektir (yukarıdaki üçüncü resim). Burada ayrıntıların doğru olup olmadığını iki kez kontrol edebilirsiniz, eğer öyleyse, “şimdi gönder“. Şimdi hepiniz bitirdiniz!

Kripto para birimi alma

Cüzdanınızın ana sayfasında, almak istediğiniz kripto para birimini seçin. Almak istediğiniz kripto para birimi gösterilmiyorsa, sağ üst köşedeki “+” düğmesine tıklayın, almak istediğiniz jetonu seçin ve ardından “jeton listesini güncelle” ye tıklayın.

Bu demo için Bitcoin alacağım, bu yüzden “BTC” yi seçtim. Ardından sonraki sayfada “teslim almak“. Bitcoin adresiniz daha sonra bir harf ve rakam dizisi veya adresinizi temsil eden bir QR kodu şeklinde görüntülenecektir. Daha sonra (a) adresi kopyalayabilir ve kripto paralarınızı gönderecek kişiye verebilirsiniz; veya (b) QR kodu adresinizi taramalarını sağlayın.

Not: Aşağıdaki ikinci resmin sol üst köşesinde gösterilen denge bazen hatalı olabilir. Bu, uygulamada henüz düzeltilmemiş bir hatadır. Ancak bu yalnızca bir görüntüleme sorunudur ve daha büyük yazı tipinde görüntülenen gerçek cüzdan bakiyenizi etkilemez..

Kripto para birimi almaKripto para birimi alma

Kripto para birimi cüzdanınıza başarıyla gönderildiğinde, ana sayfanızdaki bakiye güncellenecektir.. İpucu:değer“Bakiyeyi yerel para biriminizde veya kripto para biriminin kendisinde görüntülemek için.

başarıyla alındıBaşarıyla alındı ​​- cüzdanın ana sayfasındaki bakiyeniz güncellenecek

Tebrikler! Hepiniz hazırsınız!

Enjin cüzdanınızı başarıyla kurun? Nasıl kripto gönderip alınacağını öğrendiniz mi? Şimdi Bitcoin ve diğer kripto para birimleri ticaretine başlama zamanı! Uptrennd’den Jeff Kirdeikis ile birlikte oluşturduğum kursuma göz atın- Bitcademy: Öğrenin, Yatırım Yapın & Bitcoin Ticareti – Bir Saatin Altında

25 Nisan 2020 Güncellemesi: SSS bölümü ve Enjin cüzdanının ek özellikleri eklendi

Sıkça Sorulan Sorular

Enjin Cüzdanı nasıl indirilir?

Cüzdan, iOS veya Android işletim sistemleriyle çalışan mobil cihazlarda kullanılabilir. Enjin cüzdanını şuradan indirin: Apple App Store veya Google Oyun mağazası.

Diğer cüzdanlardan Enjin cüzdanına kripto para aktarabilir miyim?

Enjin cüzdanı, madeni paraların diğer kripto para cüzdanlarından ithal edilmesine izin verir. Kripto para cüzdanı örnekleri şunlardır: Bread, Eidoo, Exodus, Coinomi, MetaMask, Trezor Model T, Ledger Nano S, Ledger Nano X ve Jaxx.

Cüzdan, son derece etkileşimli ve güvenli bir kullanıcı arayüzü kullanır. Bu, adresleri kopyalama ve yapıştırma karmaşasını ortadan kaldırır.

Enjin, NFT’leri Video Oyunlarına nasıl getiriyor??

Enjin Cüzdanına özgü temel özelliklerden biri, cüzdanı çeşitli video oyunlarına bağlama yeteneğidir. Bu nedenle, QR kodlarını ve onların Pazarını gönderme ve alma, tarama yeteneği ile birlikte, oyuncular çeşitli oyun içi öğeleri temsil eden NFT jetonları elde edebilir ve bunları farklı video oyunlarına aktarabilir. Bu, oyuncuların dijital varlıklara gerçekten sahip olmalarını sağlar – öğeler veritabanlarında merkezi olarak depolanmaz, bunun yerine Ethereum blok zincirinde depolanır..

Enjin Cüzdan Arayüzünü BağlaEnjin Cüzdan Arayüzünü bağlayın Unutulmuş Eserler

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me