Platforma Coinbase a Ripple XRP

Pred pár dňami, Ripple XRP hodnota na začiatku tohto týždňa exponenciálne vzrástla, čím sa zvýšila z 0,90 $ až 1,06 $. Dôvodom boli fámy, že platforma Coinbase ju plánuje pridať do mien, s ktorými sa dá obchodovať.

Je dobre známe, že Americká spoločnosť Coinbase sa teší vynikajúcej reputácii a dôvere amerických investorov v digitálnu menu, ktorú používajú nakupujte a predávajte bitcoiny okrem Bitcoin Cash, Litecoin a ethereum. Sú to štyri meny, s ktorými sa dá na tejto platforme obchodovať.

Po hodinách klebiet a tvrdení od tisícok fanúšikov sveta tretia najväčšia digitálna mena, platforma reagovala, rovnako ako predtým, že v súčasnosti neplánuje pridať žiadnu digitálnu menu.

Ako vždy, oni vyjadrili, že si veľmi želajú zachovať bezpečnosť svojich používateľov a že plánujú a študujú pridanie akejkoľvek kryptomeny, o ktorej si myslia, že je v záujme investorov na platforme.

Oficiálne vyhlásenie zverejnené spoločnosťou tlačilo cenu slávnej digitálnej meny na pokles asi o 0,80 $, podporený tiež silným poklesom cien ostatných digitálnych mien.

Aj keď tisíce investorov požiadali spoločnosť o pridanie tejto meny k štyrom menám, s ktorými je možné obchodovať, jej odmietnutie nás prinútilo hľadať skutočný dôvod tejto záhady.

PREČÍTAJTE si predpovede zvlnenia ceny XRP / USD

V tomto článku sa pozrieme na skryté dôvody odmietnutia Platforma Coinbase na pridanie Ripple XRP.

1 – Decentralizovaná digitálna mena:

Prvým dôvodom, ako sa zdá, je dôvod, prečo Spoločnosť Coinbase Nechcel som prezradiť, že táto digitálna mena je decentralizovaná mena a stojí za ňou spoločnosť.

Spoločnosť Ripple vlastní miliardy tejto meny a môže manipulovať s cenou meny zobrazením menových jednotiek na predaj, čo vedie k zrúteniu ich hodnoty.

Spoločnosť síce dobre zarába hlavne na službách, ktoré poskytuje bankám, a hoci sa teší dôvere veľkých finančných inštitúcií, ale miliardy tejto meny desia obrancov decentralizovaných a ťažiteľných digitálnych mien..

Spoločnosť predložila plán ponúknuť 55 miliárd XRP. Tento plán znamená, že každý mesiac ponúkne na predaj 1 miliardu kusov a že v priebehu nasledujúcich 55 mesiacov ukončí svoj monopol na túto menu, pričom zdôrazňuje, že mechanizmus predaja tohto množstva bude bezpečný a dobrý a nebude mať nepriaznivý vplyv na cenu. ponuky. Spoločnosť začala s týmto plánom od konca minulého roka.

2 – Konkurencia a iná vízia:

Za týmto neoprávneným a nepriamym odmietnutím tejto úspešnej digitálnej meny stojí ďalší dôvod: konkurencia a rozdielna vízia.

Spoločnosť READ Ripple spolupracuje so spoločnosťami podporujúcimi spoločenské príčiny, tvrdí spoločnosť Ripple’s Official 

Je jasné že Coinbase podporuje bitcoin a jeho rodinu, čo sú meny, ktoré môžu nadšenci modifikovať pomocou vlastnej technológie, zatiaľ čo Ripple XRP ktorý je vlastnená jednou spoločnosťou ktorá ho bude naďalej ovládať, je veľmi tvrdá konkurencia a líši sa od bitcoinu a jej sestier.

Spoločnosť Ripple úspešne uzavrel dohody s desiatkami bánk a finančných inštitúcií vrátane spoločností Western Union, MoneyGram a ďalších inštitúcií a ponúkol svoju menu ako najlepšiu vo všetkých ohľadoch, pretože je lacnejšia a rýchlejšia v prevodoch peňazí.

Najstrašnejším bodom pre platformu Coinbase a komunitu bitcoinov je to, že táto digitálna mena má skôr víziu zblíženia s globálnym finančným systémom, ako boja proti nemu..

Konkurencia medzi Coinbase a Ripple ukazuje dôležitú otázku: prvou je poskytovanie GDAX, platforma na výmenu kryptomien pre podniky a profesionálnych obchodníkov, ktorí poskytujú obchodníkom riešenia prijímania platieb v digitálnej mene, a ktovie, či môžu mať plány zacieliť aj na banky.

Je to už druhýkrát, čo kolujú zvesti o smerovaní Coinbase pridať Ripple XRP k obchodovaniu a spoločnosť zverejnila oficiálne vyhlásenie popierajúce fámy. Zatiaľ čo tisíce predložili elektronickú petíciu na schválenie bez toho, aby reagovali na ich požiadavku ponechať tretiu najväčšiu kryptomenu mimo EÚ najväčšia obchodná platforma v USA.

zdroj obrázku

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me