Ripple (XRP) za posledných pár rokov ustavične stúpal a stal sa jednou z najpopulárnejších digitálnych mien. Aj keď otrasy vyvolané hlavne bitcoinmi otriasli kryptomena loď, Ripple navigoval búrku celkom dobre.

 Niekto by mohol namietať, že Ripple by sa teraz mal hodnotiť dvojciferne. Bez ohľadu na to sa jeho snaha o zabezpečenie efektívnych transakcií dosahuje prostredníctvom služby xCurrent, xRapid a xVia.

To znamená, že udržať investorov a používateľov v motivácii a motivácii je náročná úloha. Mince je ako modelárstvo, kde súdi investori. Zakaždým, keď sa objavia nové inovácie, bude sa dav pohybovať v tých najvzrušujúcejších a najrelevantnejších trendoch. Ako je potom XRP kapotáž v tomto ohľade? Je budúcnosť transakčnej platformy pevná?

Tím Ripple si je dobre vedomý dôležitosti toho. Z tohto dôvodu bolo pre investorov včasné oznámenie, že sa pripravujú dôležité projekty. Niektoré z týchto projektov preto zahŕňajú; 

  1. Prijatie XRP ako platnej meny pre cezhraničné platby od spoločností Western Union a MoneyGram.
  2. Spustenie mobilného XRP spoločnosťou Santander Bank.

Sú to iba dva a pomôže uľahčiť lukratívnejšie a jednoduchšie obchodovanie s XRP pre používateľov

Kobaltový protokol 

Jedným z príkladov je budúca implementácia kobaltového algoritmu. Toto je duchovným dieťaťom Ethana MacBrougha, zamestnanca spoločnosti Ripple, ktorý je tiež skvelým krypto-architektom. 

Tento algoritmus je dôležitý pretože drasticky zvyšuje rýchlosť transakcie. Takto bude už aj tak rýchla rýchlosť transakcie blesková. Rýchlosť sa v skutočnosti zníži na sekundu. Táto rýchlosť približne 75 percent znamená, že spoločnosť Ripple teraz zvládne viac ako dvojnásobné množstvo transakcií, ako mohla predtým. Výsledkom je, že na obchodníkov bude veľmi pravdepodobne väčší dojem Ripple.

READ Ripple poháňaný Money Tap zaisťuje podporu od inej japonskej banky

Cobalt tiež zvýši stabilitu Ripple a eliminuje zastavenie transakcií. Druhá možnosť nastáva preto, lebo transakčný postup by sa nikdy nezastavil, ani keď dôjde k oneskoreniu prenosu. To je skvelé pre celý systém. Záverom možno povedať, že kobaltový algoritmus by bol cennou aktualizáciou, vďaka ktorej bude spoločnosť Ripple v blízkej budúcnosti lukratívnejšou..

Partnerstvo so Santander Bank

Toto je jeden aspekt, pri ktorom Ripple vyčleňuje väčšinu ostatných mincí a zahŕňa podporu zavedených bánk. Banka Santander je pridružená k globálnej skupine Santander. Banka predovšetkým uviedla na trh platobnú aplikáciu Ripple. 

Toto bol míľnik sám o sebe, pretože Santander sa stal prvou finančnou inštitúciou, ktorá vydala svoju medzinárodnú platobnú službu založenú na blockchaine. Pre spoločnosť Ripple je to veľká podpora, pretože Santander má viac ako 100 miliónov zákazníkov. To je okrem iného aj dôvod, prečo bude Ripple v budúcnosti naďalej relevantný.

PREČÍTAJTE SI Odosielanie XRP prostredníctvom e-mailu s doplnkom MoneyMessage integrovaným do aplikácie Microsfot Outlook

Partnerstvo so spoločnosťou Hyperledger

Spoločnosť Ripple oznámila toto partnerstvo s Hyperledger Consortium 28. marca 2018. Hyperledger je dôležité blockchainové konzorcium pridružené k Linuxovej nadácii. Hyperledger od svojho vzniku významne prispieval na trh s kryptomenami.

Toto partnerstvo je vynikajúce z dvoch dôvodov:

  1. Urýchlenie vývojového procesu blockchainovej aplikácie.
  2. Toto partnerstvo pravdepodobne podporí cena Ripple.

Zdá sa, že ceny kryptomeny dosiahli strop. To môže byť pre niektorých investorov sklamaním, ale zaslúžil si to každý, kto očakával pokračovanie zvýšenia cien v roku 2017. Jednoducho to nebolo udržateľné.

Pomalší, ale konzistentný rast je však do veľkej miery v oblasti možností. Pokiaľ nenastane okamih červenej pilulky, keď sa ľudstvo náhle prebudí k zázrakom blockchainovej technológie, budúci rast zavedených mincí bude pravdepodobne postupný.

To je dôvod, prečo by nás malé otrasy na trhu nemali posielať do predpovedí scenára súdneho dňa. Ripple je jedna minca, ktorá sa určite spolieha na praktické uplatnenie a prijatie v skutočnom živote. Je ťažké predpovedať, aké rýchle to môže byť.

Bez ohľadu na to je táto minca pripravená zostať úspešným príbehom. Je to okrem iného z vyššie uvedených dôvodov. Ripple je tu na pobyt.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me