S tretinou globálnej populácie v uzamknutí po nekontrolovateľnom prenose SARS-COV-2 ľudia nachádzajú nové spôsoby, ako generovať pasívny príjem. Tento článok vás naučí, ako zarobiť na bitcoinovom živobytí, keď ste uviaznutí v karanténe.

Vírus, ktorý spôsobuje COVID-19, respiračné ochorenie, ktoré sa môže stať smrteľným pre niektoré populácie. Pojmy ako „sebaizolácia“, „karanténa“ a „prístrešok na mieste“ sa používajú na opis novo umiestnených vládnych sankcií a pokynov, ale zdá sa, že termín, ktorý ľudia používajú, je „uzamknutie“.

Tento obrázok má prázdny atribút alt; jeho názov súboru je Bitcoin-Passive-Income-1024x576.jpgAk vám pokyny týkajúce sa prístrešia umožňujú hádanie palcov, lepšie ich využite zarobením kryptomeny.

Nemalo by sa čudovať, prečo sa pod pojmom „uzamknutie“ dajú zhrnúť pocity uviaznutia v domácnosti len s malými problémami, ale s konzumáciou depresívnych médií a príliš veľa kalórií. Taliani to pociťujú najviac, svoje začali pred viac ako 9 týždňami 10. marca, za nimi rýchlo nasledovalo Spojené kráľovstvo, ktoré začalo 23. marca. USA, aj keď nie sú zďaleka najdlhšie, väčšina štátov vstupuje do výluky až koncom roka Marca, stále boli pocit pálenia niečo vyše mesiaca v roku.

Čo teda robíš? Niektorí trávia voľný čas tým, že sa venujú novým fitness rutinám, pečeniu chleba alebo sa zameriavajú na vzdelávanie svojich detí. Zatiaľ čo iní uviazli na iných burzách bitcoinov a premýšľali, čo to je, mohli by urobiť, aby zabezpečili svoje podiely. Dobrá správa pre všetkých – aj keď ste bitcoiny nikdy predtým nevlastnili, teraz môže byť váš čas skočiť dovnútra. S minimálnymi alebo žiadnymi nákladmi a námahou. Vždy pamätajte na to, že po vyskúšaní týchto nápadov môžete kedykoľvek prejsť na výmenné platformy, napríklad Bitvavo, aby sme vám pomohli s obchodovaním a udržaním vašej prítomnosti na trhu s kryptomenami. Čo je vždy dobrý nápad.

Ťažba

Ťažba bitcoinov a kryptomien bol spôsob, ako pasívne získať príjem pre tých, ktorí majú výbavu. Pokiaľ ide o ťažbu bitcoinov, váš bežný počítač to jednoducho neurobí. Budete potrebovať špecializovaný hardvér s názvom ASIC (integrované obvody špecifické pre aplikácie), ktorý bude schopný konzistentne ťažiť bitcoiny. Hlavnou výhodou ASIC je, že sú mimoriadne efektívne pri ťažbe bitcoinov – ale pri kompromise sú špecifické pre algoritmy. To znamená, že ťažobné zariadenia na bitcoiny budú ťažiť iba mince s algoritmom SHA-256 (Bitcoin, Bitcoin Cash a Bitcoin SV).

Čo to bude stáť

Mimo nákupu potrebného hardvéru a platby za akékoľvek zvýšenie dopytu po elektrine – nie veľa. Ťažbu vykonáva čisto váš stroj s nasledujúcimi malými požiadavkami na používateľa. Musíte teda iba vyraziť späť a sledovať hotovosť v peňaženke.

Obchodovanie

Aj keď efektívne obchodovanie s bitcoinmi vyžaduje slušné množstvo vedomostí, nemusíte byť ostrieľaní obchodníci. V skutočnosti to, že ste fajčením na tradičných trhoch, vám v skutočnosti môže slúžiť viac problémov, ako je schopné vyriešiť. Náklady na nákup digitálnych aktív a mien nemusia byť vysoké, najmä ak začínate s tými, ktoré nie sú také známe ako bitcoin. Existujú tisíce kryptomien, do ktorých sa oplatí investovať, kde môžete získať malé zisky. Potom tieto zisky využite a nakoniec sa z nich vybudujte väčšie investície, ako napríklad bitcoin.

Čo to bude stáť

Čas a počiatočná investícia. Snáď najviac zdaňujúcim z týchto dvoch bude čas. Naučiť sa obchodovať s bitcoinmi nie je nevyhnutne ľahké – ale je to veľmi možné. Budete si musieť prečítať o správaní sa akýchkoľvek digitálnych aktív, ktoré plánujete použiť, a tiež neustále sledovať, ako sa trhy správajú – v súčasnosti aj historicky.

Písanie

Existuje dlhý a rozmanitý zoznam rôznych pracovných miest na voľnej nohe, ktoré vám šťastne zaplatia za vaše dobré úsilie v bitcoinoch. Konkrétne tie, ktoré sa týkajú písania obsahu alebo blogov. Niektoré koncerny vyžadujú iba to, aby ste pomohli zdieľať a uvádzať na trh ich obsah. Určité trhy, najmä tie novšie, ktoré sa musia dozvedieť viac, budú platiť svojimi vlastnými kryptickými tokenmi iba za registráciu na svojich stránkach, za sledovanie alebo opätovnú reštartovanie ich obsahu alebo za iné zdieľanie medzi platformami sociálnych médií..

Čo to bude stáť

Takmer nič, pokiaľ máte na rukách nejaký voľný čas. Ešte menej, ak ste už trochu slovníkom alebo influencerom. Tieto typy pracovných miest sú k dispozícii po stovkách, ale nemusí byť ľahké prísť hneď po ideálnych pozíciách. Môže to vyžadovať trochu prehliadania internetu alebo nejaký čas strávený vytváraním solídneho profilu Upwork alebo Freelancing, ale akonáhle je vaša noha vo dverách – bitcoiny sú lacné.

Pozerám

Bitcoinové faucety sú ďalším spoľahlivým spôsobom, ako zbierať bitcoiny v karanténe. Podobne ako pri písaní a zhromažďovaní obsahu výsadkov, niektorí inzerenti, firmy alebo krypto siete vám zaplatia iba za sledovanie ich obsahu a vyplnenie prieskumov. Existuje tiež množstvo darčekov alebo kresieb naprieč mnohými platformami sociálnych médií, do ktorých sa dá ľahko dostať, poskytnutie zoznamu vašich priateľov nevadí občasnému spamu.

Čo to bude stáť

Opäť viac času a prípadne kamarát alebo dvaja. Mnoho z programov na pozeranie vyžaduje, aby ste zdieľali alebo označili, že sa vám páči ich obsah, vďaka čomu je váš kanál pre všetkých vašich sledovateľov trochu náhodný. Ale popri tom sa môžete zaobísť a zarobiť bitcoiny už len tým, že máte počítač a spoľahlivé pripojenie na internet.

Predávať

Ak už máte podnikanie, najmä to, ktoré bolo počas tejto doby zatvorené spolu s mnohými ostatnými mamičkami a pop-shopmi, pripojte sa online. Nahrávanie akéhokoľvek tovaru alebo služieb, ktoré ponúkate, na osobný web alebo do centra predajcov, ktoré umožní krypto platby, je jedným zo spôsobov, ako začať zarábať bitcoiny a nič nerobiť. To funguje vo váš prospech mnohými spôsobmi, pretože poskytuje zákazníkom lepšie možnosti platby, pomáha zabezpečiť ich súkromie a chráni všetkých pred choroboplodnými zárodkami, ktoré papierové peniaze šťastne ukrývajú..

Čo to bude stáť

Ak ešte nemáte web, platba niekomu za založenie vás môže stáť peniaze, ale zvyčajne to nie je vydieranie. Priradiť platformu platieb v digitálnej mene k vášmu existujúcemu webu je neuveriteľne ľahké a google je preplnený vynikajúcimi zdrojmi, ktoré vysvetľujú, ako na to.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me