DAOVentures ($ DVG), insanların Merkezi Olmayan Finans (DeFi) portföylerine yatırım yapmaları ve bunları yönetmeleri için basitleştirmeyi ve kullanımı kolay çözümler oluşturmayı amaçlamaktadır..

DeFi ürünleri, özellikle yeni başlayanlar için kullanıcıların etkileşime girmesi zor ve karmaşıktır. Oldukça fazla sayıda yatırımcının alan hakkında hala bazı güvensizlikleri var. Diğerleri risk olasılığı ve pahalı gaz ücretleri ile uğraşmak zorundadır. Ancak DAOventures, bu sorunları tespit edip çözümler üretebildi..

DAOVentures nedir?

DAOventures kullanıcıların DeFi ürünlerine harika getirilerle yatırım yapmalarına yardımcı olmak için otomatik danışmanlar ve robo-fon yöneticileri kullanarak likidite sağlayıcılarının DeFi projelerine yatırım yapmalarına yardımcı olan merkezi olmayan bir protokoldür.

DAOventures, yatırımcılar için olağanüstü hizmetler sunma konusunda bir rehber olarak inançlarına güveniyor. Sistem, performansı tutarlı bir şekilde izlemek, risk / ödül oranlarını yönetmek ve akıllı sözleşme güvenliğini denetlemek için en iyi stratejileri kullanır. DAOventures platformunun bazı avantajları şunları içerir:

DAOventures nedir (Kaynak: DAOventures web sitesi)

Uygun Risk / Ödül Yönetimi

Risk / ödül oranı, herhangi bir ticaret veya yatırımın çok önemli bir yönüdür. DAOventures stratejileri, kullanıcılara riske maruz kalma düzeylerine göre çok çeşitli ürünler sunar: düşük, orta veya yüksek risk, böylece yeni başlayanlar ve orta düzey tüccarlar bir ticareti gerçekleştirmeden önce daha bilinçli kararlar verebilir..

Seçilmiş Bilgiler

Protokolün ekibi, kötüyü iyiden ayırmak için yeni Dapp’leri araştırır, analiz eder ve geri test eder. Bunu, yatırımcıların taleplerini karşılamak için tüm protokolleri en iyi performans gösteren algoritma ile eşleştirerek yaparlar..

Güvenlik

Protokolün temel değeri güvenliktir. Platform, kripto ürünlerini yerleştirmenin güvenli olduğundan emin olmak için tüm ürünleri denetler ve inceler..

Platform, üçüncü taraf firmaların denetimlerine izin verir ve kullanıcıların fonlarının güvende olduğundan emin olmak için başka güvenlik testleri gerçekleştirir. DAOVentures, merkezi olmayan bir platform olduğundan, fonlar kullanıcıların kendileri tarafından güvence altına alındığı için herhangi bir özel anahtara sahip değildir..

Şeffaflık

DAOventures’ın yatırımları, blok zincirinde görüntülenebildikleri için şeffaftır, böylece kullanıcılar paralarının nereye ve nasıl taşındığını görebilir ve ayrıca sermayelerini doğru bir şekilde takip etmek için portföylerini gözden geçirebilir ve iyileştirebilirler..

Azaltılmış Gaz Ücretleri

Kullanıcılar DAOVentures kullandıklarında önemli miktarda gaz tasarrufu yapabilirler. Protokol, uygun şekilde yönetilen havuzlanmış yatırım fonları aracılığıyla daha iyi bir gaz hesaplamasına izin verir.

DAOventures Jetonları (DVG $)

Likidite sağlayıcıları, DVG olarak belirtilen ve protokol kurallarındaki değişikliklerle ilgili oy kullanmalarına izin veren DAOventures yönetişim jetonları kazanabilirler. DVG belirtecinin lansmanı, Polkadot blok zincirine dayanan ve DeFi projeleri tarafından fon toplamak için kullanılan bir açık artırma protokolü olan Polkastarter’da yapılacak..

DVG’ler temelde, akıllı sözleşmeye entegre edilmiş bir fikir birliği oylama mekanizması aracılığıyla değiştirilebilen veya yükseltilebilen sabit bir kurallar dizisini takip etmek için geliştirilen akıllı bir sözleşmedeki “belirteçler” dir..

DVG belirteçlerinin faydası çoktur. LP’leri uzun vadeli token talebini ve DAOventures topluluğunun katılımını teşvik etmek için teşvik etmek için kullanılacaktır. $ DVG’ye sahip olan kullanıcılar, daha düşük işlem ücretleri ve ödüller gibi stake etme teşviklerinden faydalanacaktır..

DAOventures, halka açık satış için toplam 444.444 DVG token tedarik edecek. Platform, Uniswap’te listelenmeden önce POLS token sahiplerine ve halka indirimli DVG token satışı sunacak..

DAOventures Nasıl Çalışır??

Protokol, yatırımcıların daha yüksek kazanç elde etmeleri için daha iyi açıklıklar araması anlamında normal bir VC firmasına benzer şekilde çalışır. Platformun kullandığı teknolojik araçlar, profesyonel ekiplerin ortak çabasıyla oluşturulmuştur..

DAOventures Test Uygulaması (Kaynak: DAOventures “Test Beta Uygulaması” )

Bu araçlar piyasaları derinlemesine araştırır ve likidite sağlayıcılarının fonlarını istenen DeFi yatırımlarına yerleştirmelerine yardımcı olur. Kullanılan araçların örnekleri arasında otomatik dengeleyici, likidite madencisi, arbitraj botu ve takas belirteci bulunur.

DAOVentures, yatırımcıların en iyi sonuçları elde etmek için en iyi performans gösteren DeFi varlıklarına para yatırmalarına yardımcı olmak için akıllı sözleşmeler ve robo-tüccarlar kullanır. Ek olarak, akıllı sözleşmeler platformda kullanılmak üzere dağıtılmadan önce, uyumluluğun sağlanması için ilk önce denetlenir ve incelenir..

Platformun merkezi olmayan süreçleri, karşı taraf risklerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur. DAOVentures, kullanıcıların fonları ve cüzdanları üzerinde tam kontrol sahibi olmalarını sağlar. Sonuç olarak, kullanıcılar akıllı sözleşmelerle bireysel olarak etkileşime girebilir.

Diğer kripto yatırımcıları DeFi protokolleriyle etkileşim kurmakta zorlanırken DAOventures, yatırımcıların fonlarını yönetmek için algoritmalar kullanır. Robo-danışmanlar, havuzda toplanan tüm fonları dağıtır ve bunları en iyi% ROI ile DeFi protokolüne yerleştirir.

DAOventures tarafından sunulan ürün ve hizmetler şunları içerir:

Verim Tarımı

Platform, geri dönüş elde etmek için kullanıcılara çeşitli rekolte çiftçiliği stratejileri sunmaktadır. Kullanıcılar, risk seviyelerine ve kar hedeflerine göre bir verim çiftçiliği stratejisi seçebilirler. Protokol, kullanıcılara risk iştahlarına göre yatırım sağlar.

Borç Verme ve Borçlanma

DAOVentures, yakın vadede Uniswap gibi borç verme ve borçlanma protokolleriyle entegre olmayı planlıyor. Bu, yatırımcı fonlarını daha iyi yönetmelerine ve DAOventures operasyonlarının erişimini genişletmelerine yardımcı olacaktır..

Otomatik Defi Yöneticisi

Robo-danışmanlar aracılığıyla kullanıcılar, en iyi DeFi projelerine ve ürünlerine yatırım yapma avantajına sahiptir. Yatırımcılar, otomatik yöneticiler aracılığıyla platformun yapılandırılmış ürünlerinden ve mahsul toplama kümelemesinden kâr edebilir.

Robo-ticaret Stratejileri – AMM (Kaynak: DAOventures Üst düzey ürün açıklaması ppt)

Sonuç

DeFi’nin gördüğü büyümeyle birlikte, ekosisteminin finansın geleceği olduğuna dair çok az şüphe var. Bununla birlikte, DeFi’nin popülaritesindeki artış aynı zamanda çeşitli fırsatları, riskleri ve faydaları da beraberinde getirdi. Bunu göz önünde bulundurarak DAOventures, yatırımcılara sürekli olarak uygun çözümler sunarak DeFi’nin çok beklenen geleceğe geçişini hızlandırmak için üzerine düşeni yapmaya devam ediyor. Protokol, kullanıcılarına en iyi hizmetleri sağlamak için zincirler arası birlikte çalışabilirlikten yararlanmayı amaçlamaktadır..

Merkezi Olmayan Finans (DeFi) serisi: öğreticiler, kılavuzlar ve daha fazlası

Hem yeni başlayanlar hem de daha ileri düzey kullanıcılar için içerikle, DeFi alanında ticaret yapmak için ihtiyaç duyduğunuz TEMEL ARAÇLAR hakkında eğiticiler içeren YouTube DeFi serimize göz atın. MetaMask ve Uniswap. Reef.finance ($ REEF) ve Polkadot ($ DOT) gibi popüler DeFi konularına derin bir dalışın yanı sıra

Bu web sitesindeki DeFi serisi, YouTube’da araştırılmayan konuları da kapsar. DeFi’nin ne olduğu hakkında bir giriş için, Merkezi Olmayan Finansmana (DeFi) Genel Bakış: Kripto para birimindeki HOTTEST trendi için bir kılavuza bakın.

ESSENTIAL DEFI TOOLS için öğreticiler ve kılavuzlar:

 • MetaMask Kılavuzu: Bir hesap nasıl kurulur? ARTI ipuçları ve ileri düzey kullanıcılar için hileler
 • Uniswap incelemesi ve öğreticisi: Yeni başlayanlar kılavuzu ve gelişmiş ipuçları ve püf noktaları
 • Serum DEX kılavuzu ve incelemesi
 • SushiSwap ($ SUSHI) açıklaması
 • 1inch Exchange, Mooniswap ve Chi GasToken: Nihai inceleme ve rehber

Ayrıntılı bilgi için diğer belirli DeFi projeleri için DeFi belirteç kılavuzlarımıza bakın. İşte en POPÜLER rehberlerimizden bazıları:

 • AAVE (LEND $)
 • Geniş ($ AMPL) incelemesi: Bu DeFi protokolü için temel kılavuz
 • ChainLink ($ LINK) kılavuzu: DeFi alanındaki önemli bir bağlantı
 • Cream Finance ($ CREAM): Nedir?
 • Curve Finance ($ CRV) kılavuzu
 • DODOEx ($ DODO): Devrim Niteliğinde Zincir Üzerinde Likidite Sağlayıcısı
 • Doğrusal Finans (LINA $): Sentetik değişim platformlarının geleceği?
 • Polkadot ($ DOT): Çin’in DeFi sevgilisi hakkında bilmeniz gereken her şey
 • RAMP DeFi: Stake edilmiş varlıkların değerini nasıl ortaya çıkarır??
 • Reef Finance ($ REEF): Hepsi Bir Arada Defi Platformu
 • Solana ($ SOL) açıkladı
 • Grafik ($ GRT) – Merkezi olmayan uygulamaların bir sonraki seviyesi
 • Trustswap ($ SWAP) açıkladı – Yeni nesil DeFi işlemleri
 • DeFi Ekosistemini Birleştiren Finans
 • Wing Finance ($ WING) – Kredi Temelli DeFi Borç Verme Platformu

DeFi serimizin bir parçası olarak yakında daha fazla video ve makale gelecek, bu nedenle Youtube kanalı ve (şimdilik) ÜCRETSİZ haftalık haber bülteni böylece onlar çıkar çıkmaz bilgilendirilebilirsin!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me