Predpoveď počasia Stellar XLM:

Koľko bude mať Stellar hodnotu v roku 2021 a ďalších rokoch?

Pôjde Stellar hore alebo sa zrúti? Prečítajte si našu Stellar XLM predikciu cien na roky 2021 – 2025

Pozeráte sa na Stellar predikciu 2021 – 2025? Alebo ste ťažko odpovedali na otázku „je Stellar dobrá investícia? Ste na správnom mieste. Budeme zdieľať najlepšiu predikciu cien Stellar pre rok 2021 a ďalšie roky. rozoberáme Stellar XLM, aby sme zistili, čo majú odborníci povedať na jeho budúci výkon a koľko bude mať Stellar hodnotu v roku 2021 a neskôr.

Pôvodne označovaný ako „The Secret Bitcoin Project“, Stellar (XLM) bola uvedená na trh v roku 2014 spoluzakladateľom spoločnosti Ripple, Jedom McCalebom. Od tej doby sa stal 11. najväčšou kryptomenou na svete. Jeho súčasná trhová kapitalizácia je 3 307 763 271 dolárov a cena jeho pôvodnej meny Lumens je miernych 0,152 991 dolárov.

Za posledných šesť rokov si sieť Stellar získala pozornosť rôznych významných spoločností. Od IBM po Deloitte Stellar napája aplikácie a platobné systémy pre niektoré z najväčších firiem na svete. Čo by sme však mali očakávať, že v budúcnosti uvidíme veľké veci?

Cena Stellar (XLM) nikdy nebola nebeská. Ale potom, čo nedávny býk na trhu posielal svoju cenu z 0,152 991 dolárov v októbri na 0,3258 dolárov dnes (a jeho trhová kapitalizácia z 3 307 763 271 dolárov na 7 567 856 726 dolárov), asi si budete klásť otázku, či sa má v nasledujúcich piatich rokoch zvýšiť..

Odvetvie nie je cudzie ani volatilite. Ešte v roku 2017/18 sa na trhu s býkmi stalo, že väčšina aktív dosiahla historické maximum (ATH). Účinky však netrvali dlho a je pochopiteľné, že mnoho ľudí sa bojí, že sa to isté stane znova. Očakávajú teda odborníci v odbore pokles ceny XLM? Alebo by sme sa mohli dočkať nového ATH?

Či už ste súčasným hviezdnym investorom alebo niekým, kto chce zistiť „je hviezdna dobrá investícia“ a dozviete sa viac o tejto technológii, čítajte ďalej. V tomto článku sa budeme zaoberať niektorými z najlepších predpovedí cien Stellar, aby sme zistili, či cena XLM získa hodnotu v nasledujúcich piatich rokoch alebo nie. Či už ste súčasný investor, ktorý sa chce rozhodnúť, či si ponecháte alebo predáte svoj XLM, alebo niekto, kto uvažuje o pridaní aktíva do vášho portfólia, tu sme zhromaždili všetko, čo potrebujete vedieť.

Ak chcete kúpiť alebo investovať do Stellar XLM rýchlo a ľahko, s 0% provízia, check out eToro Exchange!

Čo je Stellar XLM?

Predtým, ako preskúmame, čo má Stellar v pláne na roky 2021 – 2025, pripomeňme si, ako táto kryptomena funguje. Ako sme sa už zmienili v úvode, Stellar XLM sa skladá z dvoch kľúčových komponentov: z jeho otvorenej decentralizovanej platobnej siete Stellar a z jeho pôvodnej meny Lumens (XLM)..

Ak vezmeme do úvahy skutočnosť, že Jed McCaleb predtým založil spoločnosť Ripple, pravdepodobne vás neprekvapí, keď sa dozviete, že Stellar sa veľmi zameriava na uľahčenie cezhraničných platieb. Jedným z kľúčových rozdielov medzi Stellar a Ripple je však ich cieľové publikum. Zatiaľ čo Ripple uľahčuje bankám prevod peňazí bez obáv z výmenných kurzov a poplatkov, spoločnosť Stellar sa umiestnila ako digitálne riešenie pre ľudí, ktorí chcú vykonávať každodenné platby..

Kryptomenu vlastní nezisková organizácia, ktorá tvrdí, že jej primárnym cieľom je ponúknuť finančnú slobodu osobám s obmedzeným prístupom k spoľahlivým inštitúciám. Nakoniec dúfa, že vytvorí celosvetovú sieť. To by znamenalo, že by niekto mohol uskutočniť medzinárodnú platbu vo svojej vlastnej mene a tá by sa dostala k príjemcovi v jeho mene, bez poplatkov a pomalých časov transakcií tradične spojených s cezhraničnými platbami..

Každá transakcia Stellar stojí iba 0,0001 XLM poplatkov a jej spracovanie trvá menej ako šesť sekúnd. (Porovnajte to s bitcoinmi, ktorých spracovanie jednej transakcie môže trvať až hodinu). A to nie je jediný rozdiel medzi bitcoinom a takzvaným ‘Secret Bitcoin Project’. Pretože sa jeho celková ponuka pôvodne mala každoročne zvyšovať o 1%, bola Stellar známa ako inflačná mena. Teoreticky by to bolo oveľa škálovateľnejšie ako bitcoiny, od ktorých sa v súčasnosti očakáva dosiahnutie maximálnej ponuky okolo roku 2030.

Či už ste existujúcim investorom alebo niekto hľadáte ďalšiu snahu o pridanie Stellar do ich portfólia, pokračujte v čítaní a dozviete sa viac. V tomto aktualizovanom článku sme zostavili niektoré z najpútavejších cenových predpovedí pre Stellar XLM na nasledujúcich päť rokov.

Krátkodobé hviezdne predpovede cien: 2021

Predpoveď ceny hviezd na rok 2021

Čo predpovedajú odborníci na kryptomeny pre Stellar XLM v roku 2021?

Pôjde Stellar XLM hore v roku 2021? Po najnovšom býčím trhu na trhu s kryptomenami sa mnohí investori pýtajú, čo má rok 2021 za cenu XLM. Ak vás zaujíma „je Stellar XLM dobrou investíciou do roku 2021?“, Prečítajte si ďalej a zistite, čo na to hovoria špičkoví kryptoanalytici.

Po rekapitulácii toho, čo presne Stellar je, sa pozrime na to, čo by sme mohli očakávať, že sa s cenou XLM stane v priebehu roku 2021.

Keď sme v októbri prvýkrát zdieľali článok o predikciách cien Stellar XLM, WalletInvestor mal jednu z najnepriaznivejších prognóz. Platforma verila, že aktívum bude v priebehu roka sledovať celkový klesajúci trend, ktorý sa uzavrie v roku 2021 na hodnote okolo 0,08 USD. Ako sa teda zmenili jeho predpovede za posledných pár mesiacov?

Ako vidíme z grafu vyššie, WalletInvestor dramaticky zmenil svoje predpovede! Podľa jeho prieskumov je cena XLM stanovená na druhý najúspešnejší rok všetkých čias, ďalší výrazný býčí beh sa predpokladá na november až december. Aj keď očakáva, že cena bude počas roka kolísať, neverí tomu, že Stellar niekedy klesne pod 0,2 USD.

Na konci roku 2021 by sme mohli zaznamenať hviezdne ceny vo výške 0,448 USD – najvyššia cena tohto aktíva od roku 2018.

Ak je to pravda, bola by to skvelá správa pre investorov, ktorí sa pýtajú „pôjde Stellar XLM hore?“. V období pred býčím trhom mala kryptomena dva dosť sklamané roky. To dokonca spôsobilo, že sa niektorí ľudia pýtali „Je Stellar Lumens mŕtvy?“ Ale ako vidíme z predpovede WalletInvestor, tento majetok pre outsidera by mohol byť nastavený na oveľa lepšiu budúcnosť.

Naša druhá krátkodobá cenová predpoveď pochádza od spoločnosti Trading Beasts.

Podľa Trading Beasts by mohla byť hviezdna budúcnosť svetlejšia. Obchodná platforma predpovedala, že cena XLM by mohla do decembra 2021 dosiahnuť maximálnu cenu 0,53 USD.

Rovnako ako WalletInvestor, aj Trading Beasts očakáva, že cena hviezdnych lúmenov sa zvýši na konci roku 2021, pričom najvyššia miera zmien je naplánovaná na november a december. Aj keď jeho minimálne predpovede nie sú prekvapivo optimistické, stále ukazujú zlepšenie oproti súčasnej cene, zatiaľ čo priemerné predpovede sú neuveriteľne povzbudivé. Naznačujú, že Stellar by mohol čakať obzvlášť úspešný rok a zostal by nad úrovňou 0,4 USD po celý rok 2021. To by znamenalo, že by sa majetok dostal na najvyššiu úroveň od samého začiatku roku 2018..

Predpovede Trading Beasts sú zjavne statické. V žiadnom okamihu neočakáva, že cena Stellar klesne pod 0,2 USD.

Platforma súhlasí s myšlienkou, že spoločnosť XLM by mohla v roku 2021 raketovo dosiahnuť 0,7 USD.

Čo sa týka našej konečnej krátkodobej predpovede ceny, obrátili sme sa k cene digitálnych mincí. Jeho výhľad je skôr volatilnejší ako u WalletInvestor a Trading Beasts, ale platforma stále verí, že Stellar XLM uzavrie rok za vyššiu cenu, ako je jeho súčasných 0,3258 USD.

Aj keď tento graf nevyzerá tak povzbudivo, je dôležité zamerať sa na skutočnosť, že spoločnosť Digital Coin Price verí, že Stellar bude takmer po celý rok 2021 stáť 0,475 USD.

(Zdá sa, že na konci augusta a začiatkom septembra dôjde k poklesu ceny na 0,471647 USD, bude to zrejme len pár dní). Toto z neho v skutočnosti robí jednu z najoptimistickejších predpovedí, aké sme videli! Pretože platforma predpovedala masívny výbeh býkov – a následné medvedie úpravy – koncom februára, niektorí investori sa môžu cítiť, akoby ich čakala skalná jazda. Ak je však jeho ročné minimum skutočne niečo vyše 0,47 USD, výhľad je stále neuveriteľne pozitívny.

Mnoho investorov sa chce spýtať „je Stellar XLM dobrou investíciou do roku 2021?“ Podľa DigitalCoinPrice sú vyhliadky pozitívne. Verí, že cena Stellar XLM v priebehu roku 2021 vystúpi na maximum 0,49 USD.

Celkovo sú predpovede cien Stellar XLM 2021 rôzne. V jednom extréme DigitalCoinPrice predpokladá vysokú úroveň volatility a najvyššiu cenu XLM za posledné roky. Na druhej strane WalletInvestor verí, že cena XLM sa bude v priebehu roku 2021 zvyšovať a skončí sa obchodovaním o niečo vyššia ako jeho súčasná cena.

Je teda Stellar dobrou investíciou do roku 2021? Krátkodobé predpovede cien hviezd, ktoré sme zahrnuli do tohto článku, naznačujú, že by to mohlo byť. Nikto nepredpovedá, že spoločnosť XLM uzavrie rok 2021 za nižšiu cenu, ako je jej súčasná hodnota, čo by malo byť pre investorov upokojujúcim znamením.

Kľúčovou otázkou teraz je, či sú jeho dlhodobé vyhliadky rovnako sľubné ako krátkodobé. Ak uprednostňujete dlhodobú investičnú stratégiu, pozrime sa na predpovede cien Stellar na roky 2022 – 2025.

Zvážili ste investíciu do Stellar XLM?

Predpovede dlhodobých hviezdnych cien: 2022-2025

Čo predpovedajú odborníci na kryptomeny pre Stellar XLM v roku 2022 a ďalších rokoch?

Mnoho kryptoinvestorov chce vedieť, čo by si mohlo najbližších 5 rokov pripraviť za cenu hviezdneho XLM. Ak hľadáte predikciu ceny Cardano na rok 2025, alebo sa dokonca pýtate „Mám investovať do Stellar?“, Čítajte ďalej. je dôležité pozerať sa dopredu, ako sa môže jeho cena zmeniť v nasledujúcich pár rokoch. V tejto časti sa budeme venovať potenciálnym cenovým zmenám XLM v rokoch 2022 až 2025.

Ako ukazujú tieto predpovede, Stellar Lumens (XLM) by mohol byť nastavený na jeden zo svojich zatiaľ najlepších rokov. Čo by sme však mohli očakávať z dlhodobého hľadiska? Na rok 2022 dala talianska krypto platforma Previsioni Bitcoin nasledujúcu predpoveď:

Previsioni Bitcoin odôvodňuje svoje (mimoriadne vzostupné!) Predpovede, pretože verí, že svet v priebehu nasledujúcich pár rokov výrazne zvýši prijatie mnohých kryptomien. Ako vidíme, nemyslí si, že Stellar Lumens je výnimkou z tohto pravidla.

Podľa predikcie Previsioni Bitcoin by cena Stellar XLM mohla medzi januárom a májom 2022 vzrásť z 1 na 2 doláre! Aj 1 dolár je neuveriteľne optimistická predpoveď, takže pre investorov je to potenciálne vzrušujúca správa.

Po ročnom maxime 2,130037 USD v auguste sa spoločnosť Previsioni Bitcoin domnieva, že Stellar XLM sa uzavrie v roku 2021 za cenu 1,719757 USD.

Ak vezmeme do úvahy, že predchádzajúce ATH spoločnosti XLM bolo v roku 2018 iba 0,897472 USD, bol by to neuveriteľne nový rekord. Mnoho ľudí by si mohlo myslieť, že je to príliš ambiciózne. Stellar však už dokázal, že jeho cena sa môže v priebehu mesiaca zdvojnásobiť, takže to možno nie je také nereálne, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

Pri našej druhej dlhodobej predikcii ceny sme sa vrátili k cene digitálnych mincí. Po predikcii povzbudivých rokov 2021, čo očakáva platforma v rokoch 2022 – 2025?

Prognóza ceny Digital Coin Price pre Stellar XLM je neuveriteľne pozitívna. Na najbližších niekoľko rokov predpovedá nasledujúce míľniky:

Rok Hviezdna cena
2021 $0,52
2022 0,62 USD
2023 0,72 USD
2024 0,83 USD
2025 1,25 USD

Ako dlhodobá investícia sa predpokladá, že Stellar by mohol byť neuveriteľne pozitívny. Podľa jeho predpovedí by cena hviezdnej ceny mohla na konci roku 2021 stúpnuť na 0,65 USD, v roku 2022 stúpnuť na 0,75 USD, v roku 2023 na 0,84 USD, v roku 2024 na 0,91 USD a do roku 2025 dosiahnuť priemernú cenu 1,50 USD..

Podľa svojej technickej analýzy spoločnosť Digital Coin Price očakáva, že cena hviezdnych lúmenov dosiahne nové ATH v priebehu nasledujúcich piatich rokov. Očakáva, že k jeho najväčšiemu tempu rastu dôjde v priebehu rokov 2024–25, pri zvýšení ceny o zhruba 0,2 USD.

Ak ste zvedaví, „čo bude mať Stellar Lumens v roku 2030?“, Pravdepodobne vás poteší, že Digital Coin Price verí, že do roku 2030 by mohla mať hodnotu viac ako 2,5 USD..

Long Forecast si bohužiaľ myslí, že by sme sa mali vrátiť späť na zem. V ostrom kontraste s cenou digitálnych mincí (a najmä bitcoinu Previsioni) dala táto platforma žalostne medvediu predpoveď, podľa ktorej by cena XLM mohla v priebehu roku 2023 klesnúť pod 0,2 USD. Pre rok 2024 sa uvádza nasledovné ceny:

Ceny hviezd v roku 2024

Jan: 0,14 USD

Február: 0,11 USD

Mar: 0,09 dolárov

Apríl: 0,10 USD

Máj: 0,12 USD

Jún: 0,14 USD

Júl: 0,12 USD

Augusta: 0,11 USD

September: 0,13 USD

Október: 0,15 USD

November: 0,17 USD

December: 0,20 USD

Neustále záporné tempo rastu je neuveriteľne odrádzajúce, pretože žiadna z ďalších predpovedí uvedených v tomto článku neočakáva, že cena XLM klesne pod súčasnú hodnotu. S ročným minimom 0,09 USD predpokladaným na február a marec 2024 Long Forecast jednoznačne neočakáva, že vzostupný trend spoločnosti XLM bude z dlhodobého hľadiska pokračovať. Aj keď verí, že sa aktívum predbežne zhromaždí v období pred rokom 2025, je len ťažko býčia prognóza, v ktorú investori dúfali.

Vzhľadom na to, že počet pozitívnych predpovedí ďaleko prevyšuje tento medvedí výhľad, nemali by sme ešte teraz stratiť nádej na Stellarove dlhodobé vyhliadky. Je dôležité mať na pamäti potenciálny najhorší scenár, aby ste mohli vytvoriť silnú obchodnú stratégiu, najmä preto, že trh je momentálne nestabilnejší. Ako sa vo svete obchodovania často hovorí: plánujte najhoršie, očakávajte to najlepšie!

Krypto platforma Prime XBT použila technickú analýzu na vytvorenie nasledujúcich predpovedí, ktoré sú znázornené na tomto grafe:

Tri trojuholníky, ktoré vidíme zvýraznené zelenou farbou, reprezentujú inverzný vzor hlavy a ramien. Krypto analytici identifikovali tento model ako taký, ktorý zvyčajne predchádza býčemu vývoju – teda prudký vzostupný trend predpovedí Prime XBT.

Platforma predpovedá Stellar XLM neuveriteľne optimistickú budúcnosť. Ako vidíme, technická analýza Prime XBT umiestňuje Stellar XLM na možnú hodnotu 1,25 USD do roku 2023.

Ak sú tieto predpovede správne, znamenalo by to, že Stellar XLM je nastavený na prekonanie svojho doterajšieho maxima (ATH) 0,897328 USD.

Podľa Coinlikerovej analýzy sa investori, ktorí sa pýtajú „stúpne cena Stellar XLM?“, Nemajú čoho obávať. Verí, že Stellar medziročne vzrastie medzi rokmi 2021 a 2025:

2021-2022: XLM Cena: 0,64 USD, rast: + 1 130%

2022-2023: XLM Cena: 1,52 USD, rast: + 2 820%

2025: XLM Cena: 3,35 USD, rast: + 6 340%

Coinliker tvrdí, že aj keď by sme si mohli myslieť, že tieto predpovede sú extrémne, nie sú také divoké, ako sa zdajú. Platforma uvádza kľúčové technológie, ktoré by mohli viesť k tomuto rastu ceny, vývojová technológia siete Stellar, ako aj zvýšené prijatie XLM v rôznych prípadoch použitia. Je to tvrdenie StormGain súhlasí s. Podľa platformy je odhad 2 USD do roku 2025 „konzervatívny“.

Stellar XLM by mohol byť nastavený na prekonanie svojej predchádzajúcej ATH vo výške 0,897328 dolárov. Podľa Coinlikerových predpovedí by sa jeho ATH mohla v priebehu nasledujúcich piatich rokov viac ako strojnásobiť.

Ako dlhodobá investícia sa predpokladá, že Stellar by mohol fungovať veľmi dobre. Podľa jeho predpovedí by hodnota hviezdnej ceny mohla na konci roku 2021 stúpnuť na 0,75 USD, v roku 2022 stúpnuť na 0,95 USD a do roku 2025 dosiahnuť priemernú cenu 2,50 USD..

Koľko bude mať Stellar v roku 2025?

Podľa cenovej predikcie Stellar, ktorú ponúka WalletInvestor.com, má XLM do konca roku 2021 vzrásť na 0,782 USD a do konca roku 2022 na 0,96 USD, aby do decembra 2025 vzrástla až na 2,35 USD.

Na základe projekcií Stellar z webu DigitalCoinPrice.com sa očakáva, že hodnota XLM v nasledujúcich rokoch výrazne vzrastie, pričom sa bude obchodovať okolo 0,63 USD v roku 2021, na 0,71 USD v decembri 2023 a na 1,255 USD v decembri 2025.

Longforecast predpovedá, že XLM do konca roku 2025 dosiahne 1,69 USD.

Dodatočné cenové predpovede Stellar (XLM) 2023-2025:

Stellar predikcie cien 2021:

Spoločnosť pre kryptomeny: 1,332967 dolárov

Investičné útočisko: 4 doláre

Mega krypto cena: 5 dolárov

Stellar predikcie cien 2023:

Prime XBT: 1,25 dolárov

WalletInvestor: 0,613 USD

Obchodné zvieratá: 0,5554100 dolárov

Stellar predikcie cien 2025:

Prepínač mincí: 5 dolárov

Ripple News: 3 doláre

Kapitán Altcoin: 5 dolárov

Záver: Predpoveď ceny Stellar XLM

Nižšie uvedené predikčné čísla naznačujú niektoré z týchto parametrov: Potenciál vysoké a nízke predpovede cien Stellar XLM na roky 2021, 2022, 2023 a 2025 ponúkané technickými analytikmi a odborníkmi na krypto priemysel.

Rok Vysoký Nízka
2021 0,82 USD 0,22 USD
2022 0,95 dolárov 0,46 USD
2023 1,32 USD 0,60 USD
2025 2,20 dolárov 0,90 USD

Ako sa cena Stellar zmenila v priebehu času?

Ak chcete nájsť najpresnejšiu odpoveď na otázku „je Stellar XLM dobrá investícia?“, Je skvelým spôsobom ako začať s analýzou predpovedí kryptomeny. Je však tiež dôležité pozerať sa dozadu aj dopredu. Minulá výkonnosť môže byť kľúčovým ukazovateľom budúceho úspechu, preto sme pre vás pripravili stručného sprievodcu cenou XLM v priebehu času.

Ako sme už spomenuli, Stellar XLM prvýkrát prišiel na trh v roku 2014. To znamená, že musíme preskúmať šesť rokov cenových zmien. Tento graf z Nomics sleduje cenu XLM:

Ako vidíme, cena Stellar XLM bola pred rokom 2017 neuveriteľne statická. Po tom, čo sa prvé roky jej životného cyklu obchodovalo medzi 0,001 a 0,004 dolármi, bol jej náhly rast v apríli, máji a júni 2017 úplne bezprecedentný. To však bol iba začiatok.

Trh s kryptomenami ako celok zaznamenal začiatkom roku 2018 neuveriteľné tempo rastu. Čiastočne to bolo spôsobené počtom nových kryptomien tretej generácie, ktoré boli uvedené na trh, čo vyvolalo obrovský záujem investorov. Zvýšený objem obchodov v celom priemysle spôsobil, že cena takmer každej kryptomeny vystrelila nahor – a Stellar XLM nebol výnimkou.

Pri menej ako 1 dolár (0,897328 dolárov) sa môže ATH spoločnosti Stellar zdať nevýrazná v porovnaní s ATH bitcoinov, ktorých hodnota je neuveriteľných 20 000 dolárov. To však bol stále neuveriteľný nárast oproti predchádzajúcim cenám vo výške 0,001-0,004 USD. Aj keď táto cena v priebehu roka 2018 rýchlo klesla, nikdy sa nevrátila na rovnako nízke ceny a zostáva väčšinou nad 0,05 USD.

Cena XLM neobvykle neklesla späť v marci 2020. Ku globálnemu zrúteniu koronavírusov došlo v dôsledku poklesu dôvery investorov v dôsledku globálneho uzamknutia, čo spôsobilo pokles ceny takmer všetkých hlavných mien medzi 1. a 16. marcom. Prekvapivo sa cena XLM v tomto období skutočne zvýšila a zvýšila sa z 0,081985 USD na 0,100722 USD.

To by mohlo naznačovať, že XLM nie je ovplyvnený rovnakými faktormi, ktoré zvyčajne ovplyvňujú cenové výkyvy v priemysle. Napríklad analytici si už dávno všimli, že mnoho ďalších mien odráža úroveň volatility bitcoinu, pretože to môže byť dobrým indikátorom sentimentu investorov. (Viac faktorov, ktoré môžu mať vplyv na cenu Stellar XLM, preskúmame v ďalšej časti článku).

Aj keď hodnota XLM v marci neklesla v súlade so zvyškom trhu, našťastie nebola vyňatá z odvetvového býčieho behu, ktorý choval svoju hlavu v decembri 2020. Medzi 16. novembrom a 25. januárom Stellar vzrástol z 0,0870 $ na 0,278334 $ – pôsobivý percentuálny nárast o 219,92414%! Keďže cena XLM stále pokračuje v raste, mnoho investorov dúfa, že Stellarove medvedie dni sú zväčša preč.

Sme pripravení investovať do Stellar XLM?

Aké faktory ovplyvňujú cenu Stellar XLM?

Cena Stellar XLM sa môže meniť v závislosti od množstva interných a externých rôznych faktorov. Aby ste dosiahli čo najpresnejšie predpovede cien spoločnosti Stellar na roky 2021 – 2025 a odpovedali na otázku „stúpne cena produktu Stellar XLM?“, Je dôležité pochopiť, o aké faktory ide. Toto uľahčí predpovedanie období rastu alebo poklesu na základe aktuálnych trendov v kryptomene a ďalších svetových udalostí, ktoré môžu ovplyvniť cenu XLM..

Ponuka a dopyt

Vzťah medzi ponukou a dopytom ovplyvňuje cenu každej jednej kryptomeny (a všeobecne meny). Ak sa viac ľudí snaží kúpiť XLM ako predať, znamená to, že ponuka je väčšia ako dopyt. To tlačí cenu XLM nahor. Keď sa viac ľudí snaží predať, ako kúpiť, znamená to, že dopyt je väčší ako ponuka, čo má negatívny vplyv na cenu..

Na ponuku aj dopyt má vplyv celý rad rôznych faktorov. Ďalej uvádzame niektoré z najdôležitejších.

Vzostup decentralizovaných aplikácií (dApps)

Záujem o decentralizované aplikácie (dApps) na celom svete rastie. Sieť Stellar poháňa množstvo finančných aplikácií, ktorých cieľom je uľahčiť ľuďom odosielanie každodenných cezhraničných platieb. Partnerstvo spoločnosti Stellar s IBM vyústilo do platobnej platformy, ktorá bude čoskoro schopná spracovávať sedem fiat mien (vrátane britskej libry a fidžijského dolára), ako aj XLM.

Lepšie prijatie týchto aplikácií, ktoré sú posilnené vďaka vysokému profilu partnerstiev so spoločnosťami, ako je IBM, bude mať pozitívny vplyv na cenu produktu Stellar XLM.

Aktualizácie systému

Aktualizácie sietí kryptomien investori zvyčajne netrpezlivo očakávajú, niekedy aj na roky dopredu. Napätie v súvislosti s aktualizáciou je často dostatočné na to, aby sa cena aktíva pred vydaním zvýšila, ceny však môžu po úspešnom zavedení aktualizácie skutočne stúpať..

Najnovší príklad tohto riešenia pre XLM prišiel začiatkom tohto týždňa 23. novembra. Najvyšší výkonný pracovník spoločnosti Stellar, Justin Rice, navštívil firemný blog, aby oznámil, že spoločnosť Stellar upgradovala svoj protokol z čísla 13 na 15 – tento krok spôsobil, že cena XLM stúpla za jediný týždeň o masívnych 68%.

Kryptomeny podliehajú množstvu vnútorných a vonkajších faktorov, ktoré môžu všetky spôsobiť prudký nárast alebo pokles cien. je dôležité pochopiť, čo sú tieto faktory. Toto vám uľahčí predpovedanie potenciálnych období úniku (alebo zlyhania).

eToro – Nakúpte Stellar XLM s províziou 0%

Prihlásiť Se pre eToro a začnite obchodovať so Stellar alebo kopírujte najlepších hviezdnych investorov bez ďalších poplatkov. Nie sú spojené žiadne poplatky za správu ani iné skryté náklady.

sprostredkovateľ etoro

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Stellar XLM Predikcia ceny – Kľúčové body

 • Na konci roku 2021 sa WalletInvestor domnieva, že by sme mohli zaznamenať ceny 0,44 USD.
 • Trading Beasts predpovedal, že cena XLM by mohla do decembra 2021 dosiahnuť maximálnu cenu 0,5335535 USD.
 • Cena digitálnych mincí verí, že Stellar XLM uzavrie rok za vyššiu cenu, ako je jej súčasných 0,3258 USD.
 • Podľa Previsioni Bitcoin by cena Stellar XLM mohla v období od januára do mája 2022 vzrásť z 1 na 2 doláre.
 • Cena digitálnych mincí očakáva, že cena Stellar Lumens v priebehu nasledujúcich piatich rokov dosiahne nový ATH na hodnote 1,046891 USD.
 • Dlhá predpoveď priniesla najväčšiu medvediu predpoveď a predpovedá, že XLM by sa mohol v roku 2024 prepadnúť na 0,09 USD.
 • Prime XBT použil technickú analýzu a citoval Stellarov inverzný vzor hlavy a ramien, aby naznačil, že jeho cena by mohla do roku 2023-25 ​​dosiahnuť 1,25 USD.
 • XLM bol neobvyklý v tom, že jeho cena počas pádu koronavírusu výrazne neklesla.
 • Medzi 16. novembrom a 25. januárom sa Stellar zvýšil z 0,0870 na 0,278334 dolárov.
 • Medzi faktory, ktoré môžu ovplyvniť cenu produktu XLM, patria ponuka a dopyt, nárast dApps a spustenie systémových aktualizácií..
 • Stellar bol založený v roku 2014 jedným zo spoluzakladateľov spoločnosti Ripple a zameriava sa na uľahčenie cezhraničných platieb pre bežných ľudí..
 • Medzi jej partnerstvá patria spoločnosti IBM a Deloitte, ktoré obe vytvorili platobné aplikácie a systémy v sieti Stella.
 • Každá hviezdna transakcia stojí iba 0,0001 XLM poplatkov a jej spracovanie trvá menej ako šesť sekúnd (oveľa lacnejšie a rýchlejšie ako bitcoin).
 • Coinliker dáva najoptimistickejšiu predpoveď vo výške 3,35 USD za päť rokov.
 • ATH spoločnosti Stellar XLM bola v roku 2018 0,897328 dolárov.

Ak ste hľadali spoľahlivú predpoveď ceny Stellar XLM na roky 2021, 2022, 2025 a ďalšie a zaujíma vás, „či je Stellar XLM dobrou investíciou?“, Dúfame, že vám tento článok pomohol. Toto aktívum je na trhu od roku 2014 a v tom čase si prešlo rôznymi partnerstvami. Jeho nedávno statická cena mohla byť trochu ohromujúca, ale podľa predpovedí, ktoré tu uvádzame, by sa mohla dočkať svetlej budúcnosti.

Či už uprednostňujete najnižšiu predpoveď z Long Forecast alebo mimoriadne pozitívneho výhľadu Previsioni Bitcoin, je jasné, že analytici v drvivej väčšine očakávajú zvýšenie ceny Stellar v priebehu nasledujúcich piatich rokov. To znamená, že trh sa v minulosti zmenil cez noc a mohol to ľahko urobiť znova. Vo výsledku je nevyhnutné vykonať vlastný výskum, aby ste vytvorili silnú investičnú stratégiu.

Ak vám tento článok priniesol zvýšenie dôvery, musíte začať obchodovať Stellar XLM pre seba by vás mohlo zaujímať, že maklér pre obchodovanie s viacerými aktívami eToro poskytuje možnosť obchodovať s kryptoaktívami (vrátane Stellar) a CFD až na 90+ kryptomeny.

Hviezdne cenové predpovede – časté otázky

Will Stellar dosiahne 1 dolár?

Podľa aktualizovaných predpovedí sa javí ako veľmi možné, že Stellar by mohol v nasledujúcich dvoch rokoch dosiahnuť 1 dolár. Prvé prognózy sa domnievajú, že by sa tak mohlo stať pred koncom roku 2021, zatiaľ čo iné to očakávajú v období do roku 2025.

Zdá sa možné, že Stellar môže dosiahnuť 1 dolár. Podľa technickej analýzy Prime XBT, Coin Liker a StormGain môže mať XLM v priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov hodnotu viac ako 1 $. Spoločnosť Coinliker dokonca očakáva, že do roku 2025 dosiahne 3 doláre!

Je Stellar XLM dobrou investíciou?

Predpovede v drvivej väčšine naznačujú, že Stellar by mohla byť dobrou investíciou. Long Forecast je výnimkou z pravidla a verí, že hodnota XLM poklesne a v roku 2024 dosiahne 0,09 USD.

Prečo je Stellar taký lacný?

Aj keď cena Stellar rastie, stále ide o jedno z najlacnejších kryptomien na trhu. Niektorí ľudia sa domnievajú, že majetok je jednoducho podhodnotený, ale časť dôvodu, že je tak nízky, spočíva v tom, že platforma Stellar účtuje veľmi nízke poplatky.

Je XLM lepší ako XRP?

Na otázku „je XLM lepší ako XRP“ neexistuje ľahká odpoveď. Spoločnosť Stellar bola vyvinutá s cieľom uľahčiť cezhraničné platby bežným ľuďom, zatiaľ čo spoločnosť Ripple bola vyvinutá s cieľom uľahčiť bankám posielať veľké sumy peňazí bez toho, aby sa stali obeťou nepriaznivého výmenného kurzu a vysokých poplatkov. Stellar je vhodný alebo vhodnejší pre jednotlivcov, zatiaľ čo Ripple je vhodný pre veľké podniky a banky.

Bude Stellar stúpať?

Predpovede kryptomeny, ktoré sme zahrnuli do tohto článku, sa zhodujú, že áno, cena Stellar bude stúpať. Väčšina platforiem predpokladá býčí vývoj do roku 2025, aj keď s obdobiami volatility do tej doby.

Je Stellar vidličkou Ripple?

Nie, Stellar nie je vidličkou Ripple. V skutočnosti, hoci ho spustil jeden zo spoluzakladateľov spoločnosti Ripple, bol pred vydaním označovaný ako „The Secret Bitcoin Project“..

Ak ste zvedaví, „cena XLM stúpne?“, Dúfame, že sa vám tento článok osvedčil. Po sérii medvedích rokov, ktoré vzdorovali vysokoprofilovým partnerstvám tohto aktíva, sa výhľad spoločnosti XLM začína zhoršovať.

Niektorým investorom sa Coinlikerove optimistické predpovede môžu zdať príliš ambiciózne. Stojí však za zmienku, že Prime XBT aj StormGain súhlasia s tým, že cena XLM by sa mohla v priebehu nasledujúcich piatich rokov vyšplhať na 2 doláre. Či už ste existujúcim investorom XLM alebo niekým, kto uvažuje o pridaní aktíva do svojho portfólia, táto správa je určite povzbudivá.

Ďalšie čítanie:

Top 15 najlepších kryptomien na nákup tento mesiac

15 dôvodov, prečo investovať do kryptomien

Najobľúbenejšie kryptomeny vo Veľkej Británii

Najlepšie kryptomeny na investovanie v Austrálii v roku 2021

Najdôležitejšie kryptomeny iné ako bitcoin

Najobľúbenejšie kryptomeny v USA

Zrieknutie sa zodpovednosti: Hviezdne alebo iné krypty sú veľmi nestále. Váš kapitál je ohrozený a minulá výkonnosť nie je ukazovateľom budúcich výsledkov. Prognóza a analýza odrážajú názory rôznych externých a interných analytikov v danom okamihu a môžu sa kedykoľvek zmeniť. Okrem toho nemôžu predstavovať záväzok alebo záruku na strane obchodného vzdelávania.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me