Contents

Obchodovanie s dňom kryptomeny vo Veľkej Británii: stratégie a tipy

Obchodovanie s kryptomenami v Spojenom kráľovstve je dynamický a potenciálne výnosný podnik. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o obchodovaní s kryptodenami, stratégiách a tipoch na denné obchodovanie a o tom, ako začať obchodovať s dňom kryptomeny vo Veľkej Británii.

Obchodovanie s dňom kryptomeny vo Veľkej Británii: Úvod

Čo je obchodovanie v deň kryptomeny?

Prečo sú kryptomeny skvelým obchodným majetkom?

Prečo denné obchodovanie vo Veľkej Británii?

Je pre vás deň kryptomeny obchodovanie vo Veľkej Británii?

Môžete zarobiť peniaze obchodovaním s kryptomenou vo Veľkej Británii?

Ako začať obchodovať s krypto dňom vo Veľkej Británii?

Existujú nejaké pravidlá obchodovania s krypto dňom, o ktorých by som mal vedieť skôr, ako začnem obchodovať s kryptami vo Veľkej Británii?

Obchodovanie s dňom kryptomeny vo Veľkej Británii & Stratégie obchodovania s krypto dňom

Najobľúbenejšie stratégie obchodovania s dňom kryptomeny

1. Swingové obchodovanie

2. Opravy trhu

3. Skalpovanie

4. Vysokofrekvenčné obchodovanie (HFT)

5. Rozsahové obchodovanie

6. Stabilná stratégia akumulácie postupného zisku (SIPAS)

7. Stop-stratový lov

Tipy na obchodovanie s dňom kryptomeny

Najlepšie kryptomeny na začatie denného obchodovania vo Veľkej Británii

1. Bitcoin

2. Ethereum

3. Zvlnenie

4. Litecoin

5. Bitcoinová hotovosť

Obchodovanie s dňom kryptomeny vo Veľkej Británii: poplatky a nariadenia

Aká je najlepšia burza kryptomien pre denné obchodovanie vo Veľkej Británii?

Obchodovanie s dňom kryptomeny vo Veľkej Británii: záver

Kryptomena Denné obchodovanie vo Veľkej Británii: Úvod

Máte záujem o obchodovanie s dňom kryptomeny vo Veľkej Británii? Hľadáte stratégie a tipy na obchodovanie s krypto dňom? Či už ste začiatočník alebo skúsený obchodník, potom je tu pre vás to pravé miesto!

To je správne! Aj začiatočníci môžu zvládnuť zložitosť denného obchodovania vo Veľkej Británii. Koniec koncov, nemusíte byť vývojárom blockchainu alebo bitcoin minerom, aby ste s tým súhlasili kryptomeny zmenili svet financií a oplatí sa do nich investovať.

Obchodovanie s kryptodenami je jedným z najpopulárnejších obchodných štýlov na celom svete, najmä vo Veľkej Británii. Nie, to nie je prekvapujúce; the Spojené kráľovstvo bolo vždy bzučiacim obchodným uzlom ktorá priťahuje obchodníkov a investorov z celého sveta!

Na to, aby ste vyvinuli úspešnú stratégiu obchodovania s kryptami, však nemusíte byť vo Veľkej Británii. Jednoducho sa zaregistrujte na niektorý z našich online kryptokurzov z ktoréhokoľvek miesta na svete a začnite svoju kryptomenovú obchodnú cestu ešte dnes!

Čo je obchodovanie v deň kryptomeny?

Obchodovanie s kryptomenami vzalo finančný svet útokom. O tom niet pochýb kryptomeny ako Bitcoin, Ethereum, Vlnenie, a Dash sú niektorí z hlavných hráčov s obrovským objemom obchodov za deň.

Predtým, ako začneme hovoriť o obchodovaní s kryptodenami vo Veľkej Británii a stratégiách obchodovania s kryptomenami, poďme však preskúmať svet kryptoobchodovania. Bez správneho pochopenia trhu neexistuje spôsob, ako vyvinúť úspešnú stratégiu a časom dosiahnuť zisk.

Čo je to teda obchodovanie s kryptami? Obchodovanie s kryptomenami je definované ako nákup a predaj kryptomien. Obchodníci môžu obchodovať s mincami, ktorým dominujú fiat peniaze, alebo obchodovať s jednou kryptou proti druhej.

Denné obchodovanie sa konkrétne týka nákupu a predaja aktív v priebehu jedného dňa, čo znamená, že pri tejto forme obchodovania hrajú rozhodujúcu úlohu dokonca aj sekundy. Aj keď nemusíte obchodovať každý deň, denné obchodovanie vyžaduje veľkú flexibilitu, pozornosť a dôslednosť.

Prečo sú kryptomeny skvelým obchodným majetkom?

Denné obchodovanie alebo vnútrodenné obchodovanie je bežnou praxou na rôznych finančných trhoch, pričom kryptomeny patria medzi najvhodnejšie aktíva na denné obchodovanie. Prečo sú kryptomeny také populárne medzi dennými obchodníkmi vo Veľkej Británii a vo zvyšku sveta?

Je to jednoduché! Kryptomeny sú veľmi nestále a sú ovplyvnené princípmi dopytu a ponuky, čo z nich robí vynikajúce obchodné aktíva. Prchavé? Správne! Volatilita je definovaná ako miera cenových výkyvov. Ako na hojdačke, stále hore-dole!

Zjednodušene povedané, obchodovanie s kryptodenami je medzi obchodníkmi populárne, pretože ceny výrazne kolíšu, čo je skvelá príležitosť na potenciálny zisk.. Niektoré krypty sa môžu zvýšiť alebo znížiť o viac ako 10% za jediný deň.

Obchodovanie s kryptami je tiež vzrušujúcim spôsobom, ako diverzifikovať svoje portfólio. Nie je potrebné držať svoje krypty na veky vekov a prísť o obchodné príležitosti.

A nezabúdajme, že väčšina kryptomien je založená na technológii blockchain, ktorá má taký potenciál znamenať revolúciu v prevodoch a bezpečnosti online, ktorá presahuje rámec finančného sektora. Aj keď obchodníci nemusia podrobne rozumieť technológii kryptomien, mali by vedieť, že blockchainová technológia a funkcie, ako sú decentralizované aplikácie a inteligentné zmluvy, sa dajú využiť v medicíne, hrách, hlasovaní a mnohých ďalších oblastiach..

Prečo denné obchodovanie vo Veľkej Británii?

Teraz, keď vieme, čo je obchodovanie s dňom kryptomeny a prečo sú krypty veľká vec, zamerajme sa na obchodovanie s kryptomenami vo Veľkej Británii.

Prečo by ste mali začať obchodovať s kryptami vo Veľkej Británii? Je to ľahké! Spojené kráľovstvo bolo vždy jedným z najvplyvnejších finančných centier na celom svete.

Aj keď online obchodovanie umožňuje ľuďom obchodovať z ktoréhokoľvek miesta na svete bez toho, aby mali stanovenú pracovnú dobu alebo šéfa mikromanažmentu, Spojené kráľovstvo je skutočným finančným rajom pre obchodníkov. Vzhľadom na to, že Spojené kráľovstvo je rušným obchodným centrom, nie je prekvapením, že obchodníci majú rôzne investičné možnosti, pričom obchodovanie s kryptodenmi je jednou z nich.

Tu by sme mali poznamenať, že niektoré banky vo Veľkej Británii sú tiež priateľské ku krypto, čo je ďalší dôvod na obchodovanie s kryptami vo Veľkej Británii.

Je pre vás deň kryptomeny obchodovanie vo Veľkej Británii?

Z Austrálie do Slovinska je obchodovanie s krypto dňami populárnym podnikom. Obzvlášť obchodovanie s kryptomenami v Spojenom kráľovstve je vynikajúci spôsob, ako začať obchodovať a potenciálne zvýšiť svoje bohatstvo.

Ešte, so sídlom vo Veľkej Británii nestačí na začatie obchodovania s kryptami.

Spýtajte sa sami seba, či je obchodovanie s krypto dňom vo Veľkej Británii pre vás to pravé. Obchodovanie s kryptami nie je koníček. Je to seriózny podnik, ktorý vyžaduje veľa znalostí, praxe a stratégií na predpovedanie trhu, ako aj výkyvy cien a potenciálne príležitosti založené na správach.. Denné obchodovanie je predovšetkým o dynamických pohyboch a krátkodobých ziskoch.

Aj keď obchodovanie s dňom kryptomeny vo Veľkej Británii je lukratívna finančná možnosť, je potrebné zvážiť nasledujúce tipy na obchodovanie s dňom kryptomeny:

 • Investujte do správneho vzdelávania, aby ste pochopili, ako funguje trh.
 • Pochopte lingo, aby sa z vás stal profesionál.
 • Vyberte si spoľahlivého sprostredkovateľa a užívateľsky prívetivú platformu, ktorá vám pomôže lepšie obchodovať.
 • Nájdite pár s dobrým objemom a likviditou, aby ste uľahčili rýchle obchody.
 • Naučte sa čítať grafy. Zamerajte sa na technickú analýzu, vzory grafov a riadenie rizík.
 • Sledujte krypto správy, pretože môžu významne ovplyvniť kryptotrh.
 • Navrhnite obchodný plán na základe realistických očakávaní.
 • Precvičte si zavedenie efektívnej stratégie a krokov riadenia rizík.
 • Prijmite finančné straty a obchodné riziká.
 • Buďte dôslední a disciplinovaní, aby ste uspeli.

Môžete zarobiť peniaze obchodovaním s kryptomenou vo Veľkej Británii?

obchodovanie s kryptomenami vo Veľkej Británii

Myslíte si, že obchodovanie s kryptomenami v Spojenom kráľovstve je pre vás? Áno?! Skvelé!

To nás vedie k ďalšej dôležitej otázke. Ak je obchodovanie s krypto dňom pre vás, môžete zarobiť peniaze denným obchodovaním s kryptami vo Veľkej Británii?

Odpoveď je áno … ale môžete tiež veľa stratiť. Ako už bolo vysvetlené vyššie, na kryptoobchodovanie vplýva mnoho faktorov, vrátane kryptospráv, dopytu a ponuky, regulácií atď.

Obchodníci s kryptomenami by navyše mali veľa investovať do neustáleho školenia a sebadisciplíny, aby dosiahli zisk. Orientácia v kryptotrhu vo Veľkej Británii môže byť vzrušujúca, ale aj emočne vyčerpávajúca. Vyrovnanie sa s vysokou volatilitou, nejasnými globálnymi predpismi a potenciálnymi stratami môže byť stresujúce: prekážka úspechu obchodovania s krypto dňami.

To znamená, že ak obchodník vypracuje konzistentnú stratégiu, efektívne riadenie rizík a dostatočnú sebakontrolu, má potenciál na zvýšenie svojho majetku.

Nie, nehovoríme, že môžete vrátiť čas a stať sa jedným z prvých kryptokráľov a osvojiteľov kryptomeny. My len hovoríme, že ak obchodník s kryptodenami tvrdo pracuje, môže vidieť rast svojich peňazí. Jeden by mal jednoducho investovať neustále vzdelávanie a prax zameraná na zvyšovanie ich majetku v priebehu času!

Tu by sme mali poznamenať, že existujú rôzne spôsoby, ako zarobiť peniaze v kryptosvete, jedným z nich je obchodovanie s kryptomenami. Od vkladania a ťažby až po ušné štítky a dlhodobé investovanie, kryptotrh vo Veľkej Británii ponúka vzrušujúce príležitosti na dosiahnutie kryptomeny. Máte záujem o stávkovanie? Tu sa potom dozviete viac o rozdieloch medzi Proof-of-Stake a Proof-of-Work.

Vo svete kryptomeny môžete dokonca zarobiť nejaké peniaze tvorba obsahu na sociálnych sieťach a sledovanie reklám.

Napokon, napriek vysokej volatilite kryptomien a ich vzostupom i pádom, v priemysle neustále rastie. Obchodovanie s krypto dňami nikam nesmeruje, takže je len na vás, či využijete jeho výzvy a potenciál.

Ako začať obchodovať s krypto dňom vo Veľkej Británii?

Ak si myslíte, že máte odvahu začať obchodovať s krypto dňom vo Veľkej Británii, pozrime sa na jeho zvláštnosti. Čo potrebujete, aby ste sa stali a úspešný obchodník s kryptomenami?

Najprv by ste sa mali rozhodnúť, či chcete vlastniť kryptomenu alebo špekulovať s jej cenou. Jeden si môže kúpiť kryptomenu alebo začať obchodovať s kontraktmi na rozdiel (CFD).. Ak sa rozhodnete kúpiť majetok a uložiť ho v peňaženke na burze, znamená to, že majetok skutočne vlastníte. Ak sa rozhodnete obchodovať s CFD prostredníctvom sprostredkovateľa, znamená to, že nevlastníte žiadne aktíva, ale namiesto toho máte právo na rozdiel v ich cenách..

Kryptodenná obchodná burza alebo CFD ?? Je to na vás. Nezabudnite však, že obchodovanie s CFD je ideálne pre začiatočníkov denného obchodníka. A pamätajte, že ako je uvedené vyššie, výber spoľahlivého sprostredkovateľa a ľahko použiteľnej platformy sú rozhodujúce pre úspech obchodovania s krypto dňami.

Potom je čas rozhodnúť sa o krypto páre. Upozorňujeme, že keď pár kupujúcich kúpi pár, jeho cena stúpne a naopak. Môžete si vybrať medzi krypto-fiatom (zvyčajne USD) alebo kryptokrížovým párovaním (vhodnejšie pre skúsených obchodníkov)..

Verte tomu alebo nie, existujú tisíce altcoinov, takže si urobte prieskum, aby ste vybrali tie najlepšie kryptomeny, do ktorých chcete investovať, a vyhnite sa krypto podvodom a podvodom. Pretože niektoré kryptomeny sú pre denných obchodníkov vo Veľkej Británii bezcenné, je lepšie držať sa významných hráčov, ako sú Bitcoin, Ethereum, EOS alebo dokonca IOTA. Viac k téme trochu!

Potom už len musíte financovať svoj účet a otvoriť obchod.

Tu by sme si to mali všimnúť príkazy na riadenie rizík patria medzi najdôležitejšie príkazy, ktoré je potrebné zostaviť. Predstavte si, že chcete vymeniť pár kryptomena-fiat. Ak si kúpite objednávku za 5 000 libier, ale nechcete z nej stratiť viac ako 10%, budete mať stop-loss objednávku za 4 500 libier. Ak to nepôjde dobre a hodnota vášho páru klesne na 4 500 libier, maklér odíde za vás.

Ak si myslíte, že potrebujete viac času na nácvik obchodovania s kryptami, zvážte demo účet.

Existujú nejaké pravidlá obchodovania s krypto dňom, o ktorých by som mal vedieť skôr, ako začnem obchodovať s kryptami vo Veľkej Británii?

Dobrá správa je, že obchodovanie s kryptodenami vo Veľkej Británii vôbec nie je ako obchodovanie s akciami alebo forexovými dňami. Kryptotrh je otvorený nepretržite a umožňuje vám obchodovať s kryptami na čiastočný úväzok.

Nemôžeš spať? Potom obchodujte s bitcoinmi skoro ráno alebo v noci! Vaše deti sú preč? Urobte svoj víkend produktívnym a kúpte si Tezos, jedno z najlepších krypt, ktoré si tento mesiac môžete kúpiť!

Na rozdiel od obchodovania na burze, kryptoobchod vám umožňuje ísť buď dlho, alebo krátko.

Príležitosti sú jednoducho pôsobivé, existuje toľko flexibility, Najlepšie na tom je, že neexistujú žiadne pravidlá obchodovania so vzorovými dňami, takže na začatie obchodovania s kryptami vo Veľkej Británii nepotrebujete nijaké prostriedky. Môžete tiež kúpiť a predať toľko kryptomien, koľko chcete, každý deň.

A hádaj čo? Nepotrebujete špeciálne vybavenie na začatie obchodovania s kryptami vo Veľkej Británii. Nie sú potrebné žiadne špeciálne monitory na sledovanie rôznych kryptomien naraz. Môžete jednoducho použiť svoj smartphone. Aké je to super!

Obchodovanie s dňom kryptomeny vo Veľkej Británii & Stratégie obchodovania s krypto dňom

Ak ste pripravení ponoriť sa do sveta skutočného obchodovania s kryptodenami vo Veľkej Británii, je čas zaviesť ziskovú stratégiu. Ako je uvedené vyššie, vedomosti, prax a sebaovládanie zohrávajú rozhodujúcu úlohu pri dosahovaní úspešnosti obchodovania dňa. Osvojte si nestálosť trhu a pripravte sa na prehru skôr, ako vyhráte.

To je správne! Pozitívne finančné zmýšľanie je súčasťou úspešnej obchodnej stratégie pre kryptomeny. Ovládať svoje emócie pri obchodovaní znamená uspieť.

Na vytvorenie úspešnej obchodnej stratégie pre kryptomeny však musia obchodníci brať do úvahy rôzne ukazovatele. Jedným z najpriaznivejších nástrojov je údaje z technickej analýzy, vrátane Bollingerových skupín, ukazovateľa MACD (Moving Average Convergence Divergence), indexu relatívnej sily (RSI) a indexu toku peňazí (FMI).

diagram Bollingerových pásiem

Bollinger Bands (Zdroj: StormGain)

MACD diagram

Diagram MACD (zdroj: StormGain)

rsi diagram

Indikátor RSI (zdroj: BuyShares)

Diagram MFI

Ukazovateľ PFI (zdroj: Sprievodcovia obchodnou stratégiou)

Po správach, technologických oznámeniach a dokonca aj klebetách je tiež skvelá zbraň, ktorá vám pomôže vyhrať bitku obchodovania s dňom kryptomeny vo Veľkej Británii.

Najobľúbenejšie stratégie obchodovania s dňom kryptomeny

Teraz, keď viete, čo potrebujete na začatie denného obchodovania s kryptami vo Veľkej Británii, je čas zaviesť ziskovú obchodnú stratégiu a príjemný obchodný štýl. Aj keď neexistuje univerzálna stratégia, niektoré z najpopulárnejších denných stratégií, ktoré obchodníci vo Veľkej Británii môže zvážiť:

 • Swingové obchodovanie

Swingové obchodovanie je vhodná stratégia obchodovania s kryptomenami pre začiatočníkov aj pre odborníkov. Swingové obchodovanie je zmesou denného a pozičného obchodovania; je to stratégia, v ktorej sa obchodníci zameriavajú na nové trendy a opravy. Upozorňujeme, že obchodníci s swingom si môžu pozíciu ponechať otvorenú niekoľko týždňov, čo je úplne odlišné od denného obchodovania.

 • Opravy trhu

Pokiaľ ide o trendy a korekcie, mali by sme spomenúť, že použitie trhových korekcií je dôležitý strategický krok, ktorý môžu obchodníci s kryptomenami v Spojenom kráľovstve zvážiť. Keď je trend dočasne zastavený, môže obchodník skočiť a využiť zľavnenejšiu hodnotu, zatiaľ čo čaká na návrat k normálu..

diagram korelácie trhu

Opravy trhu (zdroj: BuyShares)

 • Skalpovanie

Skalpovanie je ďalšou populárnou stratégiou obchodovania s dňom kryptomeny medzi obchodníkmi vo Veľkej Británii. Zameriava sa na veľa malých výkyvov cien počas dňa. Zaujímavé, veľa skalperov využíva pákový efekt, ktorý môže zosilniť výhry aj prehrys. Niet divu, prečo sa mnoho začiatočníkov drží ďalej od skalpovania! Upozorňujeme, že podľa údajov umožňuje Európsky orgán pre cenné papiere a trhy (ESMA) britským maklérom uplatniť pákový efekt 1: 2.

 • Vysokofrekvenčné obchodovanie (HFT)

Pokiaľ ide o skalpovanie, mali by sme hovoriť viac o vysokofrekvenčnom obchodovaní. Tento typ skalpovania často vyžaduje vývoj a sledovanie rôznych algoritmov a robotov na obchodovanie s kryptomenami, aby sa obchody mohli vykonávať často.. Hovoríme tu milisekundy!

 • Rozsahové obchodovanie

Rozsahové obchodovanie je ďalšou užitočnou stratégiou obchodovania s krypto dňami. Zahŕňa to použitie úrovní podpory a odporu a údajov zo sviečkového grafu na pochopenie cenových relácií. Je to celkom jednoduché, takže je to vhodné pre začiatočníkov.

 • Stratégia stabilného prírastkového zisku (SIPAS)

Táto stratégia je ideálna pre začiatočníkov, ktorí sa snažia minimalizovať riziká spojené s volatilitou a zabezpečiť stabilné výnosy. Obchodníci využívajúci túto stratégiu sa zvyčajne zameriavajú na 1 – 2% návratnosť, aby sa zabránilo veľkým stratám. Pomáha tiež obchodníkom s kryptomenami zamerať sa na stabilnejšie coiny, vrátane populárneho Tethercoin stabilného zlata.

 • Stop-stratový lov

Aj keď je táto stratégia zameraná na kryptomeny v priemysle, je dobré vedieť, o čom je stop-loss lov. Zahŕňa to predaj veľkého množstva mince, aby sa ceny stlačili nadol. Potom veľryby kúpia zľavnené krypty, čo má za následok oživenie ceny a zisky.

Tipy na obchodovanie s dňom kryptomeny

Aký deň kryptomeny by ste si teda vybrali? Tu je niekoľko ďalších, ktoré vám pomôžu vytvoriť stratégiu a uspieť v obchodovaní s kryptodenami vo Veľkej Británii tipy na obchodovanie s kryptomenami, ktoré treba brať do úvahy:

 • Keď získate dostatok informácií o obchodovaní a stratégiách v kryptomene, je čas začni cvičiť.
 • Naučte sa čítať grafy s cieľom odfiltrovať hluk z okrajov trhu. Naučte sa, ako napríklad identifikovať údaje, ktoré naznačujú posun signálu v sentimentu na trhu.
 • Nepreťažujte svoje mapy s trendovými čiarami, RSI, úrovňami odolnosti voči podpore a ďalšími indikátormi, ktoré vás môžu zbytočne rozptyľovať. Vyberte si niečo, pre čo funguje ty!
 • Stanovte si jasné ciele a jasné časové limity pre vstup a výstup z obchodu. Dôsledne dodržiavajte svoj plán vstupu a výstupu, ako aj objednávky týkajúce sa limitu stop-loss a take-profit.
 • Zostaňte naladení a investujte do ľahko použiteľných aplikácií a softvéru. Automatizovaný softvér je vhodný pre skúsených obchodníkov na plný úväzok.
 • Či už ste začiatočník alebo profesionál, uistite sa, že obchodná platforma, ktorú používate, je bezpečná a vaše peniaze sú v bezpečí.
 • Ovládnite psychológiu obchodovania naučiť sa, ako zvládnuť straty a výhry. Je zbytočné, že straty môžu viesť k pomste, zatiaľ čo prehry vedú k nadmernej sebadôvere a chamtivosti.

Najlepšie kryptomeny na začatie denného obchodovania vo Veľkej Británii

Pokiaľ ide o tipy na obchodovanie s kryptomenami na deň, denní obchodníci vo Veľkej Británii by tiež mali mať jasnú predstavu o rôznych kryptomenách, ktoré existujú. Takže, ako ste sľúbili, tu sú najlepšie krypty vo Veľkej Británii pre vašu dennú obchodnú stratégiu!

S tisíce kryptomien, výber najlepších kryptomien na začatie denného obchodovania vo Veľkej Británii môže byť zložité. Najmä pre začiatočníkov!

Pri výbere denného obchodu s majetkom je potrebné ho identifikovať potenciál, nálada na trhu a technické výzvy. To je správne! Nasledujúce správy vám môžu pomôcť udržať si náskok pred zápasom.

Aj keď existuje veľa podhodnotených coinov s veľkým potenciálom, nezabúdajme, že niektoré z najpopulárnejších kryptomien medzi dennými obchodníkmi vo Veľkej Británii sú:

 • Bitcoin

Bitcoin je najstaršia virtuálna minca, kryptomena, ktorá snáď nikdy nevyjde z módy. Ako prvý kryptomena bude Bitcoin – kráľ obchodovania s kryptodenami – vždy pripomínaný ako fenomén, ktorý spôsobil revolúciu v celom svete financií. Potrebujeme banky? Potrebujeme sprostredkovateľov? Bitcoin nás prinútil prehodnotiť náš ekonomický systém. To neprekvapuje Obchodovanie s bitcoinovými dňami vo Veľkej Británii je jedným z nárastov!

 • Ethereum

Ethereum je ďalšia silná kryptomena, ktorá zmenila náš svet; obľúbená kryptomena medzi obchodníkmi s dňom kryptomeny vo Veľkej Británii. So zavedením inteligentných zmlúv a decentralizovaných aplikácií umožňuje Ethereum oveľa viac ako platby a transakcie. Navyše nezabúdajme, že veľa tokenov a hier je postavených na blockchaine Ethereum.

 • Vlnenie

Máte záujem o denné obchodovanie s Ripple vo Veľkej Británii? Ripple je skvelá voľba. Niektorí obchodníci uprednostňujú Ripple pred Ethereom! Cieľom Ripple je robiť transakcie rýchlejšie a lacnejšie, takže sa stala výkonnou platobnou sieťou pre finančné inštitúcie. Ripple je tiež vysoko volatilný, čo z neho robí skvelú výhodu pre denné obchodovanie.

 • Litecoin

Napriek silnej konkurencii na britskom trhu obchodovania s kryptomenami je Litecoin ďalším úžasným obchodným prostriedkom. Jeho vysoká likvidita a veľká trhová kapitalizácia z neho robia atraktívnu možnosť medzi obchodníkmi s kryptodenami. Litecoin je v skutočnosti jedným z najlepších kryptomien, do ktorých sa má investovať v roku 2021.

 • Bitcoinová hotovosť

Obchodovanie s bitcoinovými hotovosťami je ďalším populárnym finančným snažením vo Veľkej Británii. Nie, vážený obchodník, bitcoinová hotovosť nie je bitcoin. Bitcoinová hotovosť je pevnou súčasťou pôvodného bitcoinu, ktorý vyvinul odlišné pravidlá. Niektorí krypto milionári silne podporujú Bitcoin Cash, čo z neho robí populárne obchodovacie aktívum.

Ak si nie ste istí, aký kryptový pár si zvoliť pre svoje obchodné dni, nebojte sa! Neexistujú správne alebo nesprávne páry na obchodovanie. Všetko záleží na vás. Chcete obchodovať s kryptami proti fiat peniazom? Ako dobre zvládate riziká? Toľko otázok, ktoré si musíte položiť.

Obchodovanie s dňom kryptomeny vo Veľkej Británii: poplatky a nariadenia

regulácia kryptomeny vo Veľkej Británii

Zatiaľ čo obchodovanie s kryptodenami vo Veľkej Británii je lukratívne podnikanie, ktoré môže časom viesť k ziskom, denní obchodníci by nemali zabúdať, že skryté poplatky a nejasné predpisy môžu hrať zlý vtip o svojich stratégiách a cieľoch obchodovania v deň kryptomeny.

Ako denný obchodník vo Veľkej Británii by ste mali byť oboznámení s sadzby provízií a poplatky vrátane výmenných kurzov, obchodných poplatkov a poplatkov za vklad a výber.

Na scéne obchodovania s kryptodenami v Spojenom kráľovstve môžu byť účtované aj ďalšie neobchodné poplatky, vrátane financovanie cez noc a mesačné poplatky za neaktívne účty. Takéto poplatky sa nemusia vzťahovať na denné obchodné účty, ale je potrebné ich vedieť.

Uistite sa, že namiesto neregulovanej burzy používate regulovaného CFD brokera, napríklad eToro. Mali by sme poznamenať, že makléri vo Veľkej Británii majú licenciu od Financial Conduct Authority.

Aj keď kryptokontrolné nariadenia po celom svete sú dosť nejasné, Príjmy a clá HM vo Veľkej Británii sú pomerne aktívni v zabezpečovaní toho, aby obchodníci platili dane; môžu byť kontaktovaní výmeny týkajúce sa ich zákazníkov vo Veľkej Británii.

Údaje ukážte, že neexistuje žiadna daň z nákupu kryptomeny, ale predaj a výmeny kryptomien podliehajú dani z kapitálových výnosov. Upozorňujeme, že daň z kapitálových výnosov sa platí iba vo výške viac ako 12 000 GBP.

Pri obchodovaní s CFD a futures je to naopak inak. Ak je človek finančným obchodníkom, potom musí platiť daň z príjmu; ak nie sú, situácia nie je jasná.

Na druhú stranu, stávkovanie na rozpätie je jediná možnosť obchodovania bez dane vo Veľkej Británii.

Nezabudnite si urobiť prieskum skôr, ako začnete s obchodovaním s kryptomenami vo Veľkej Británii!

Aká je najlepšia burza kryptomien pre denné obchodovanie vo Veľkej Británii?

A keď teraz viete toľko o obchodovaní s kryptomenami v Spojenom kráľovstve a o denných obchodných stratégiách a tipoch, chceme vám dať posledný tip na začatie vášho kryptomeny..

Ak vás zaujíma, čo je najlepšou burzou kryptomien pre denné obchodovanie s kryptami vo Veľkej Británii, zvážte to eToro.

Vzhľadom na skutočnosť, že eToro je jednou z najväčších obchodných platforiem na svete, nie je prekvapením, že mnoho denných obchodníkov vo Veľkej Británii je z ich služieb blázon. Dobrou správou je, že jeho britská pobočka je regulovaná prestížnymi orgánmi.

Pokiaľ ide o kryptodenné obchodovanie na eToro, obchodníci môžu buď kúpiť aktívum, alebo obchodovať s CFD. A hádaj čo?! S eToro môžete obchodovať viac ako 90 kryptomien.

Ak ste pripravení začať s obchodovaním v deň kryptomeny práve teraz, navrhujeme preskúmať eToro. The Britský najlepší maklér umožňuje investovať do kryptomien, ako aj obchodovať s pármi fiat-to-crypto a crypto-cross. Neexistujú žiadne provízie, ktoré musíte zaplatiť, a budete mať prospech z regulačných záruk FCA.

Tak na čo čakáš? Preskúmajte online obchodnú platformu eToro, zvážte riziká a začnite obchodovať s kryptami už dnes!

eToro – najlepšia platforma na obchodovanie s kryptomenami v Spojenom kráľovstve

sprostredkovateľ etoro

Obchodovanie s dňom kryptomeny vo Veľkej Británii: záver

 • Trh s kryptomenami je lukratívny trh, ktorý je otvorený nepretržite pre ľudí zo všetkých spoločenských vrstiev.
 • Obzvlášť obchodovanie s krypto dňami je vo Veľkej Británii bežným štýlom, pretože umožňuje obchodníkom nakupovať a predávať kryptomeny v priebehu jediného dňa..
 • Je ľahké si otvoriť účet a nájsť tipy na obchodovanie s kryptodenami; s kryptami môžete začať obchodovať už od 100 libier z pohodlia domova.
 • Aj tak však vyvinúť ziskovú stratégiu obchodovania, najskôr je potrebné investovať do odbornej prípravy a sebadisciplíny. V skutočnosti je zásadné byť dôsledný vo svojom riadení rizík a obchodoch.
 • Niektoré z najpopulárnejších obchodných stratégií pre krypto dni medzi obchodníkmi vo Veľkej Británii sú skalpovanie, obchodovanie s hojdačkou a obchodovanie s rozsahom.
 • Obchodníci s krypto dňami by si mali osvojiť, ako používať údaje z technickej analýzy a grafov, a držať krok s najnovšími správami v krypto svete..
 • Denní obchodníci vo Veľkej Británii by si tiež mali zvoliť krypto pár na obchodovanie na ceste k úspechu.
 • Skôr ako začnete obchodovať, zvážte likviditu a objem obchodovania na trhu kryptomeny
 • Ďalšie faktory, ktoré vám pomôžu uspieť v dennom obchodovaní vo Veľkej Británii, sú použiteľnosť a zabezpečenie softvéru, poplatky a provízie a dane a predpisy..

My v Obchodné vzdelávanie vám pomôže zvládnuť zložitosť obchodovania v deň kryptomeny vo Veľkej Británii s cieľom vyvinúť efektívnu stratégiu obchodovania v kryptomene. Zaregistrujte sa na jeden z našich online kurzov a získajte prístup k vysoko kvalitným štruktúrovaným informáciám a ďalším tipom na obchodovanie s kryptodenami.

Myslíte si, že obchodovanie s krypto dňami vo Veľkej Británii je pre vás? Aké denné obchodné stratégie by ste použili? O aké ďalšie užitočné tipy sa s nami môžete podeliť?

Ak sa vám náš článok páčil Obchodovanie s dňom kryptomeny vo Veľkej Británii. Obchodovanie s dňom kryptomeny vo Veľkej Británii: stratégie a tipy, dajte to lajk a zdieľajte ich s ostatnými obchodníkmi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me