Contents

Top 10 kryptomien v roku 2021

Plánujete nákup alebo investovanie do kryptomien v roku 2021? S viac ako 7 000 kryptomenami nie je výber najlepších kryptomien na investovanie v roku 2021 ľahký. Nebojte sa, my v Trading Education sme zostavili zoznam najlepších kryptomien, do ktorých budeme v roku 2021 investovať!

Podľa rôznych odborníkov sú najlepšie kryptomeny, ktoré je možné sledovať v roku 2021 Bitcoin, Ethereum, Cardano, a Litecoin.

Ak máte v pláne tento rok investovať na kryptotrhu, máme pre vás dobrú správu! Podľa mnohých nadšencov kryptomien bude rok 2021 najlepším rokom na investovanie do kryptomien.

Pokiaľ ide o rozhodnutie, do ktorej kryptomeny investovať, môže byť výber trochu ohromujúci, pretože na trhu sú k dispozícii tisíce kryptomien..

Je ťažké a časovo náročné vykonať svoj výskum a zoraďovať tie hodnotné od „neplodných“.

Preto sme tu, aby sme vám pomohli. Nasleduje zoznam 10 najlepších kryptomien, ktoré majú explodovať v roku 2021 a majú ešte väčší dopad v ďalších rokoch.

V konečnom dôsledku neexistuje jediná kryptomena, na ktorú by sme mohli poukázať ako na najlepšiu z najlepších. Je ich jednoducho príliš veľa na výber a zoznam sa neustále zväčšuje.

Mnoho kryptomien ponúka celkom atraktívne investičné príležitosti v závislosti od toho, čo hľadáte a aké sú vaše investičné ciele.

Ďalšiu vec, ktorú je potrebné vziať do úvahy, je úroveň skúseností, ktoré máte.

Napríklad niektoré kryptomeny môžu byť dobrou investíciou pre začiatočníkov, iné sú vhodné pre pokročilejších obchodníkov s kryptomenami..

Musíte na to tiež pamätať nákup najlepších kryptomien nestačí na to, aby ste boli úspešným obchodníkom s kryptomenami.

Zoznámte sa s týmito najlepšími kryptomenami, do ktorých tento rok investujete, a začnite svoj rok 2021 správnym krokom.

Top 10 kryptomien, ktoré explodujú v roku 2021:

1. Bitcoin

2. Litecoin

3. Ethereum

4. Token základnej pozornosti

5. Cardano

6. Bitcoinová hotovosť

7. Binance Coin

8. TRON

9. EOS

10. Vlnenie

Krátke slovo o bezpečnosti!

Mnoho obchodníkov bolo svedkom toho, že sa ich kryptomena skončila, pretože nevenovali dostatočnú pozornosť bezpečnosti.

Ak to s investovaním do kryptomien myslíte naozaj vážne, musíte vynaložiť úsilie na ochranu svojich investícií posilnením svojej bezpečnosti.

Mnoho chýb, ktoré investori v oblasti kryptomien robia, súvisí s bezpečnosťou. Napríklad zabudnete povoliť 2FA (dvojfaktorové overenie), ponecháte svoje mince na burze, nevlastníte hardvérovú peňaženku alebo sa jednoducho stanete obeťou podvodov.

Krátke slovo o altcoinoch: čo sú to altcoiny?

Altcoiny sa dajú vysvetliť veľmi ľahko. Sú to akékoľvek kryptomeny, ktoré nie sú bitcoinmi. Takže v podstate všetky kryptomeny, okrem bitcoinu, sú altcoiny.

Slovo „altcoin“ vzniklo spojením slov „alternative“ a „coin“.

Dnes existujú tisíce a tisíce altcoinov. Existujú dokonca aj obchodníci s altcoinmi, ktorí tieto mince iba obchodujú.

Všeobecne sa dá povedať, že altcoiny sa považujú za rizikovejšie ako obchodovanie s bitcoinmi, ale nie všetky altcoiny sú rovnaké.

Relatívne nové altcoiny predstavujú oveľa väčšie riziko ako tie, ktoré sa začali etablovať za posledných zhruba 10 rokov.

To znamená, že altcoiny, ktoré sa oplatí obchodovať, sa neustále menia. Trh s kryptomenami nikdy nesedí na mieste.

Vráťme sa však k našej téme diskusie!

V tomto článku vám teda poskytneme všetko, čo potrebujete vedieť o najlepších kryptomenách na nákup do roku 2021.

Na konci článku by ste mali mať dôkladné znalosti o najlepších kryptomenách v roku 2021, o tom, ako do nich investovať a prečo by mali byť vašimi najdôležitejšími hľadiskami pri začiatkoch, a jednými z najlepších kryptomien, ktoré vám pomôžu začať na svojej ceste.

Ak sa chcete ponoriť na kryptotrh rýchlo a ľahko, s 0% provízia, check out eToro Exchange!

Čo najlepších 10 kryptomien exploduje v roku 2021?

Tento zoznam sa bude vždy meniť, pretože kryptomeny prichádzajú a odchádzajú. Nie všetky krypty môžu obstáť v skúške času, aj keď v roku 2021 určite existujú nejaké, ktoré poznáte.

Tu je pohľad na 10 najlepších kryptomien, ktoré treba sledovať v roku 2021:

1. Bitcoin (BTC) – 100 000 dolárov do konca roku 2021?

bitcoinové logo

Keď hovoríme o top 10 kryptomien, do ktorých investujete práve teraz, kryptomeny všeobecne alebo len inteligentné investície do kryptomeny, všetky diskusie musia začínať bitcoinom.

Prečo??

Je to tak preto, že bitcoin je doposiaľ najpoužívanejšou kryptomenou, ktorá sa často označuje ako „kráľ kryptomien“..

Hlavným cieľom bitcoinu je stať sa globálnou digitálnou hotovosťou typu peer-to-peer, ktorá je oddelená od akejkoľvek formy regulácie a teda plne decentralizovaná. Nápad, ktorý sa pokúsili replikovať takmer všetky ostatné kryptomeny.

Bitcoin bol tiež prvou kryptomenou a stále je veľa ľudí, ktorí veria, že bude nakoniec posledná.

Okrem toho je dôvod, prečo by ste mali držať bitcoin na svojom investičnom radare, ten, ktorý má najvyššia likvidita v krypto priestore, vďaka čomu je najlepšia kryptomena na nákup, ak ste začiatočník.

Nakoniec nebudete mať absolútne žiadne problémy nákup alebo predaj bitcoinu. Ľudia nakupujú a predávajú bitcoiny nepretržite.

Na druhom konci bude vždy niekto pripravený zodpovedať vašej objednávke. Nielen to, ale je známe, že bitcoin je aj napriek svojej volatilite jednou z najstabilnejších kryptomien.

Očakáva sa, že vplyv, dopyt a masové prijatie bitcoinu sa v nasledujúcich rokoch zvýši (možno viac ako ktorýkoľvek z jeho súperov).

So zvyšujúcim sa dopytom sa očakáva, že cena bitcoinu podstatne stúpne, pretože tu bude iba 21 miliónov mincí.

Spoločnosť Tesla investovala 1,5 miliardy dolárov do bitcoinu a v budúcnosti môže začať akceptovať kryptomenu ako platbu. S pribúdajúcimi novinkami cena bitcoinu okamžite vzrástla o zhruba 14% na viac ako 44 000 dolárov za mincu.

Ale tým to nezostalo! Vo februári 2021 bitcoin prvýkrát prekonal 50 000 dolárov, pretože veľké spoločnosti skočili do kryptomeny a podarilo sa im dosiahnuť 58 000 dolárov.

Mnoho odborníkov súhlasí s tým, že cena bitcoinu by mohla na konci roku 2021 prekročiť 100 000 dolárov, čo bude v súlade s najnovšími trendmi; Zdá sa, že bitcoin je na dobrej ceste k splneniu alebo dokonca prekonaniu týchto očakávaní.

To všetko nás vedie k presvedčeniu, že bitcoin je najlepšia kryptomena pre rok 2021.

Zvažovali ste nákup Bitcoin v roku 2021?

2. Litecoin (LTC) Návrat na 360 USD a viac v roku 2021?

Jedným z hlavných dôvodov, prečo tento rok uvažovať o investovaní do litecoinu, je jeho vysoká likvidita a veľká trhová kapitalizácia.

Ak sa chcete vyhnúť rizikám, držte sa ďalej od coinov s menšími trhovými kapitalizáciami a komunitami a používajte kryptomeny ako litecoin.

Prečo si myslíme, že Litecoin exploduje tento rok a v nasledujúcich rokoch?

K dispozícii je obmedzená ponuka 84 miliónov mincí (v porovnaní s 21 miliónmi bitcoinov) a bloková odmena 12,5 LTC, čo je v porovnaní s ostatnými kryptami veľmi vysoká bloková odmena! (s takouto odmenou sa baníci určite budú držať.)

Tiež, priemerný čas na vyťaženie bloku v litecoinoch blockchain je približne dve minúty, ktorá je tiež rýchlejšia ako väčšina ostatných kryptomien v súčasnosti.

To spolu so skutočnosťou, že litecoin je jednou z veľkých štyroch Coinbase, mnoho odborníkov si myslí, že nech sa v budúcnosti stane čokoľvek, litecoin určite zostane jedným z altcoinov, ktorý si udrží pevnosť počas celého roku 2021.

V roku 2021 sa o litecoinoch stále uvažuje jedna z najlepších kryptomien, napriek silnej konkurencii. Aj keď to nemusí byť technicky najlepšie, stále ponúka vynikajúce investičné príležitosti.

Predpovede cien litecoinu na rok 2021 vyzerajú dobre. Podľa Delmy Wilson písajúcej pre CoinPedia, „[Litecoin] by mohol do decembra 2021 dosiahnuť vyššiu úroveň 360 USD“, úrovne, ktoré sme od roku 2017 nevideli.

Zvážili ste investíciu do Litecoin v roku 2021?

3. Ethereum (ETH) Dosiahnutie hodnoty 4569 dolárov do konca roku 2021?

logo ethereum

S Ethereom nemôžete urobiť chybu.

Ethereum je jednou z najlepších kryptomien na investovanie a bolo prvým veľkým projektom, ktorý sa predstavil inteligentné zmluvy, umožňuje vývojárom spúšťať desktopové a mobilné decentralizované aplikácie (dApps) na zadnej strane technológie blockchain.

Odvtedy zostalo Ethereum jednou z desiatich najlepších kryptomien až do roku 2021 a pravdepodobne to tak zostane aj po ďalšie desaťročia.

Nielen to Ethereum je tiež druhou najlikvidnejšou kryptomenou, poradie hneď pod bitcoinom. To znamená, že nebudete mať problémy s nákupom alebo predajom Etherea.

Rovnako ako bitcoin, aj tu vždy na druhej strane vášho obchodu čaká niekto, kto kúpi alebo predá Ethereum.

Ďalším dôvodom domnievať sa, že Ethereum zostane v nasledujúcich rokoch silnou investíciou, je to, že má lojálny tím a komunita.

Vďaka tomu má Ethereum väčšiu šancu zostať stabilným a v dlhodobom horizonte bude len zvyšovať svoju hodnotu, a to aj po roku 2021.

V porovnaní s bitcoinmi alebo litecoinmi môže tiež existovať oveľa viac éteru (tokeny éteru), čo znamená, že je menej pravdepodobné, že narazia na problémy so škálovaním, a že je menej pravdepodobné, že sa stanú „uzavretou ekonomikou“, kde k tokenom bude mať prístup len málokto..

Token Ether poháňa ekosystém dApp, čo znamená, že milióny vývojárov a spoločností ho budú potrebovať na podporu svojich inteligentných zmlúv a spúšťanie aplikácií..

A to ešte predtým, ako zvážite všetky ostatné rôzne tokeny, ktoré podporuje Ethereum na svojom blockchaine (napríklad TRON začal ako token ERC-20)!

62% respondentov verí, že Ethereum, druhá najväčšia kryptomena podľa trhového stropu po bitcoine, dosiahne v roku 2021 minimálne 1 900 dolárov, čo z nej robí mincu, ktorú treba sledovať v roku 2021.

Ekonomická predpovedná agentúra dáva spoločnosti Ethereum predikciu ceny na rok 2021 v rozmedzí od 3 802 do 4 569 dolárov do decembra!

Po bitcoine je s najväčšou pravdepodobnosťou explodujúca kryptomena v roku 2021 ethereum.

Zvážili ste investíciu do Ethereum v roku 2021?

4. Token základnej pozornosti (BAT) Nárast o 30,99% do konca roku 2021?

Logo BAT

BAT je jednou z najhorúcejších a najlepších kryptomien v rokoch 2018, 2019, 2020 a vyzerá to, že v tomto trende bude pokračovať aj do roku 2021.

Token základnej pozornosti (BAT) je token obslužného programu, ktorý využíva server Statečný prehliadač.

Token BAT sa používa na tipovanie tvorcov obsahu, ako aj prakticky každého, koho na internete považujete za užitočného. Je to oblasť výklenku, ktorá je zrelá na zber.

Môžete si zvoliť, ako ich prepitné za akékoľvek zasvätené informácie alebo obsah, ktorý dostanete. To má veľký potenciál, pretože odvetvie webových prehliadačov je dosť obrovské.

Nielen to používatelia, ktorí sledujú reklamy, môžu byť tiež ocenení v BAT. Toto je oblasť, ktorú treba ešte preskúmať a potenciálne by mohla viesť k mnohým novým príležitostiam pre koncového diváka aj pre odvážny prehliadač.

Tím, ktorý stojí za týmto konceptom, je Brendan Eich, ktorý je spoluzakladateľom Mozilla Firefox a pomohol vytvoriť JavaScript. S takýmito povereniami sa môžete staviť, že budúcnosť BAT je jasná.

Keď sa zrúti toľko ďalších mincí, BAT zostáva prekvapivo konzistentná, čo je dobrým znamením zdravej akumulácie.

Očakáva sa, že dopyt po minci porastie, čo by pravdepodobne viedlo k zvýšeniu ocenenia ceny tokenu v roku 2021.

Nakoniec to však skutočne záleží na tom, ako sa komunita rozrastá okolo prehliadača Brave, a či ľudia v ich nápade vidia hodnotu.

Digitalcoin predpovedá, že do decembra 2021 môže mať BAT hodnotu až 0,77361743 USD za mincu, čo predstavuje nárast o 30,99%!

Zvažovali ste nákup BAT?

obchodná pálka

5. Cardano (ADA) – neuveriteľných 10 dolárov do konca roka?

logo cardano

Cardano je silným hráčom od vstupu do hry v roku 2015 a rok 2021 vyzerá, že to bude ďalší silný rok pre túto kryptomenu.

Kľúčová vec, ktorá na Cardane vyniká, je jeho Ouroboros blockchain, čo sú skutočne dva blockchainy, ktoré spolupracujú v tandeme.

Jeden blockchain sa zaoberá všeobecnými, bežnými transakciami, zatiaľ čo druhý sa zaoberá inteligentnými zmluvami.

Myšlienka je taká, že ich oddelením môže Cardano zabezpečiť škálovateľnosť a rýchlosť, pretože dva typy transakcií sa navzájom nespomalia..

Ale s Cardanom sa deje aj oveľa viac, ako sa na prvý pohľad zdá.

Cardano je a kryptomena tretej generácie Zdá sa, že robí veľa z toho, čo Ethereum už robí, ale už používa algoritmus Proof of Stake, krok, ktorý Ethereum plánuje už dlho..

Okrem toho Cardano tiež používa časové intervaly (označované ako „epocha“), kde je potrebné vytvoriť transakčné bloky v určitom časovom rámci „vedúcimi automatov“, za ktorých hlasujú zainteresované strany.

A tu je trochu zaujímavý údaj o Cardane: Až 95% ľudí, ktorí vlastnia Cardano, má sídlo v Japonsku a Cardano sa niekedy označuje ako „japonské ethereum“..

Vo februári 2021 sa Cardano priblížilo k dosiahnutiu trhového stropu 30,7 miliárd dolárov a jedna minca bola 1,07 USD (dosť dostupná!).

Niektorí veria, že Cardano má oveľa viac čo ponúknuť. Dare Shonubi, píšem pre CoinPedia je presvedčený, že by do konca roku 2021 mohol dosiahnuť až 10 dolárov, čo by v prípade pravdivosti urobilo z jednej z najlepších mincí na investovanie ďaleko.

Zvážili ste investíciu do Cardano v roku 2021?

6. Bitcoinová hotovosť (BCH) Zdvojnásobenie až na 1 000 dolárov alebo strojnásobenie na 1 500 dolárov?

Bitcoin Cash bol tŕňom v oku Bitcoinu od dňa, kedy bol v auguste 2017 rozdvojený bitcoinový blockchain, a za svoje tri krátke roky si získal veľkú pozornosť od niektorých veľkých mien.

„Bitcoin Jesus“ – Roger Ver – je často považovaný za tvár Bitcoin Cash, predtým veľmi neoblomne podporujúci bitcoin.

Rovnako ako mnoho priaznivcov bitcoinovej hotovosti sa domnieva, že pôvodný bitcoin sa až príliš zmenil od pôvodného zámeru.

Podporovatelia bitcoinu v hotovosti poukazujú na to, ako bitcoiny prijali veci ako Lightning Network a SegWit2x, ktoré sú podľa nich zbytočné a odkláňajú sa od pôvodnej Nakamotovej vízie uvedenej v jeho bielej knihe.

Tím Bitcoin Cash však teraz pracuje na implementácii inteligentných kontraktov, ktoré sú podľa mnohých obrovské kontrakcie. Niektorí z toho mali taký silný pocit, že opäť skočili na loď, tentokrát za účelom vytvorenia Bitcoin SV.

Ďalšou kľúčovou vecou, ​​ktorú má bitcoinová hotovosť nad bitcoinom, je oveľa lacnejšie poplatky za transakcie a tiež oveľa lacnejšie investície do nich.

Napriek všetkej dráme má Bitcoin Cash stále veľa príležitostí na investovanie a získanie pekného majetku.

V roku 2020 bol najvyšší bod Bitcoin Cash vo februári, keď dosiahol takmer 9 miliárd dolárov trhový strop, ktorý sa blíži k 500 USD za mincu.

A potom o rok neskôr, vo februári 2021, cena BCH dosiahne 695 dolárov za mincu. Odborníci sa zhodli, že do konca roku 2021 by mohla byť minca v hodnote 1 500 dolárov.

Finančný analytik Crispus Nyaga, píše pre Investičné kocky, uviedol dôkladnejšiu predpoveď a veril, že BCH tento rok dosiahne 1 000 dolárov.

Zvážili ste investíciu do Bitcoinová hotovosť?

7. Binance Coin (BNB) Býci tvrdia, že do konca roku 2021 by sme mohli dosiahnuť 505 dolárov!

logo mince binance

Binance Coin je jednou z najlepších kryptomien, ktoré si môžete kúpiť v roku 2021, ak chcete diverzifikovať svoje portfólio a už vlastniť významné coiny ako BTC alebo ETH.

Spoločnosť, ktorá stojí za mincou, Binance, má solídnu obchodnú históriu a skúsený tím, ktorý stojí za jej hlavným konceptom, ktorým má byť ‘úžitkový token“.

Hodnota Binance Coin pochádza z toho, ako je užitočná, spolu s úrovňou dopytu po jej užitočnosti, ktorou je poskytnutie zľavy obchodníkom, ktorí ju používajú na nákup ďalších kryptomien na burze Binance..

Úspech burzy Binance je dôkazom mnohých investorov, že majú zručnosti a zdroje, vďaka ktorým bude táto minca úspešná.

Binance Coin je momentálne tiež jednou z najlikvidnejších kryptomien, zaradil do top 10 na CoinMarketCap.

Jeho objem tiež ukazuje konzistentný rast. Napriek volatilite sa cena Binance Coin v predchádzajúcom roku znásobila trikrát.

Burza Binance je tiež jednou z najrýchlejšie rastúcich búrz kryptomien na svete a je nesmierne populárna.

Všetky transakcie na burze sa uskutočňujú pomocou Binance Coin, čo predstavuje BNB jedna z najrýchlejšie rastúcich kryptomien v tomto roku, čo sa týka objemu obchodovania.

Binance Coin má úžasný výhľad na rok 2021 s Ekonomická predpovedná agentúra čo dáva dosť býčiu predpoveď medzi 439 dolárov a 505 dolárov na december absolútne masívny nárast.

Investovali by ste do Binance Coin v roku 2021?

8. TRON (TRX) – 185,89% nárast za päť rokov?

logo tron

Dôvod, prečo by sme chceli pridať TRON do zoznamu, je ten, že pred pár rokmi získal BitTorrent.

Z dlhodobého hľadiska by to mohlo znamenať veľké veci pre spoločnosť a jej hodnotu, ak sa jej podarí vyvinúť bezpečnejšie a decentralizovanejšie torrentové metódy.

Niektorí očakávajú inovácie, ako napríklad distribúcia častí súborov v sieti a ich rekombinácia, aby si ich používatelia mohli stiahnuť.

V konečnom dôsledku sa TRON považuje za ambicióznu iniciatívu, ktorej veľa bude pripravených v nasledujúcich rokoch.

Ďalším dôvodom, prečo je TRON na našom zozname, je to, že TRX alebo Tronix (názov kryptomeny používanej v sieti Tron) je jeden z mála tokenov ERC-20, ktorý sa dostal do hlavnej siete. Jeho blockchain je funkčný!

K roku 2021 má TRON tiež viac ako 4 milióny účtov (aj keď nie je jasné, koľko z nich je aktívnych). Rast je dosť pôsobivý a ukazuje, aký veľký potenciál má TRON; len málo ďalších kryptomien môže tvrdiť, že má toľko používateľov.

Počas roka 2020 sa spoločnosť TRX umiestnila na 15. mieste v zozname najväčších kryptomien podľa trhovej kapitalizácie, uvádza CoinMarketCap.

Tronix môžu spotrebitelia obsahu použiť aj na to, aby tvorcom obsahu zaplatili za prístup k pôvodnému materiálu, podobným spôsobom ako BAT.

Mince potom putovali na účty výrobcov a dajú sa vymeniť za iné kryptomeny alebo použiť na platby za rôzne blockchainové služby.

Z týchto dôvodov sa odborníci domnievajú, že TRX je altcoin s budúcnosťou a investori by mali zvážiť investíciu do ďalšieho výskumu v roku 2021.

Investor do peňaženky predpovedá dosiahnutie TRON 0,0716 dolárov za jeden rok a 0,152 dolárov za päť rokov! To je 185,89%!

Mali by ste investovať do TRON v roku 2021?

9. EOS (EOS) – Šialený potenciál vo výške 22 USD na rok 2021?

logo eos

Mnoho ľudí, ktorí sa zaoberali nedostatkami siete Ethereum, už presúva svoje investície do spoločnosti EOS alebo ako ju niektorí nazývajú ‘zabijak éteru’.

EOS už prekonal niektoré bariéry Etherea, ako napríklad požiadavku vedieť kódovať v Solidity na vývoj dApps a je známy pre poskytovanie služieb vývojárom, vrátane služieb správy účtov a vytvárania databáz, ktoré nevyžadujú znalosti programovania.

Investori tiež oceňujú množstvo technologických výhod systému EOS, vrátane skutočnosti, že platforma funguje oveľa rýchlejšie ako ethereum a bitcoin a je škálovateľnejšia.

Tiež nie je potrebné, aby používatelia platili poplatky za plyn za používanie siete, namiesto toho existuje centralizovaná skupina 21 vrátnych, ktorí schvaľujú transakcie.

Ďalším dôvodom, prečo vás EOS môže tento rok prilákať, je obrovská a veľmi nadšená komunita.

Okrem toho spoločnosť EOS dokončila veľmi úspešný predaj tokenov a v roku 2021 a v nadchádzajúcich rokoch získala viac ako kapitál, ktorý potrebuje na svoj plný rozvoj..

PrimeXBT predpovedá, že EOS má a potenciálne minimum 1 $ a an šialený potenciál vysoký 22 dolárov na rok 2021.

Investovali by ste do EOS v roku 2021?

10. Zvlnenie (XRP) – Môže sa v roku 2021 vrátiť späť na 1 $ za token?

Pokiaľ ide o trhovú kapitalizáciu, spoločnosť Ripple je na siedmom mieste a nasleduje ju Polkadot a Cardano.

Koncept a ciele Ripple sa trochu líšia od zvyšku kryptomien na tomto zozname, čo ho robí dosť zvláštnym

Ripple je start-up podporovaný podnikom, ktorý ponúka bankám služby finančného vyrovnania, ktoré im umožňujú uskutočňovať transakcie priamo a okamžite cez národné hranice..

Z tohto dôvodu sa Ripple zameriava skôr na veľké inštitúcie ako na jednotlivých používateľov.

V priebehu rokov nadviazal partnerstvo s veľkými bankami po celom svete, napríklad s Americká banka, a ďalšie finančné inštitúcie sa snažia prijať protokol Ripple na urýchlenie svojich transakcií.

Dôvod, prečo si odborníci myslia, že spoločnosť Ripple môže explodovať v roku 2021 a v nasledujúcich rokoch, je dôvod, prečo právna situácia so SEC (Americká komisia pre cenné papiere a burzy), ktorí sa domnievajú, že spoločnosť Ripple by mala byť klasifikovaná ako cenný papier.

Ceny odvtedy dramaticky poklesli, čo vytváralo úžasnú príležitosť na nákup, pretože mnohí veria, že spoločnosť Ripple prekoná túto dočasnú krízu.

Svieti Li písaním pre Blockchain.news hovorí:

„Spoločnosť Ripple má stále veľkú šancu poraziť oblek […] Pre začiatočníkov bola spoločnosť Ripple už formálne vyhodnotená sieťou Financial Crimes Enforcement Network (FinCEN) ako virtuálna mena.“.

XRP určite zostane hybnou silou medzi komunitou kryptomien a skutočne jednou z najlepších kryptomien, len potrebuje trochu času, aby sa postavila na nohy.

City Telegraph poskytla spoločnosti Ripple cenovú predpoveď na rok 2021 vo výške 1 $ za mincu v roku 2021.

To všetko by mohlo znamenať, že Ripple je jednou z najlepších kryptomien, do ktorých sa dá investovať do roku 2021.

Zvážili ste investíciu do Zvlnenie v roku 2021?

Záverečné slová o kryptomene v roku 2021

Dúfame, že už máte dobrú predstavu o niektorých z nich 10 najlepších kryptomien, ktoré explodujú v roku 2021 a môže vám nakoniec priniesť zisk, ak uvažujete o investovaní do nich.

Pamätajte, že investovanie je vždy riskantný proces a nie je s ním nič uponáhľané.

Investičné rozhodnutia by ste mali robiť až potom, keď strávite značné množstvo času skúmaním investičnej príležitosti.

V ideálnom prípade by ste mali vedieť čo najviac o tom, ako funguje vami vybrané kryptomena, je to šanca na úspech a možno najdôležitejšie je to, čo ovplyvňuje jeho cenu.

Čestné uznania: Ďalšie krypty, ktoré je potrebné sledovať do roku 2021

Hra s kryptomenami sa v roku 2020 dramaticky zmenila a začiatkom roku 2021 sa na popredných priečkach umiestnilo niekoľko nových coinov.

Aj keď by sme tieto mince nemuseli nevyhnutne odporúčať do roku 2021, pretože sa ešte musia preukázať, určite by ste ich mali sledovať aj vy.

1. Polkadot (DOT)

Polkadot je na trhu super nováčikom, hneď po uvedení na trh v auguste 2020 skočil priamo do top 10 na CoinMarketCap..

Polkadot sa primárne zameriava na uľahčujú „cezhraničný“ prevod a umožňujú rôzne typy aktív (nielen kryptomena), ktoré sa majú zdieľať medzi rôznymi blockchainmi.

Je to veľmi skvelý nápad a skutočne niečo, čo komunita kryptomien potrebuje.

Teraz máme toľko rôznych kryptomien a žiadna z nich nemôže medzi sebou komunikovať.

Polkadot je akýmsi akceptovaním toho, že namiesto všetkých týchto kryptomien bojujúcich o číslo jeden by mali namiesto toho začať spolupracovať.

Malo by sa spomenúť, tento nápad už teraz navrhli rôzne kryptomeny, len sa zdá, že Polkadot to robí správne.

Jedinou skutočnou vecou, ​​ktorá brzdí Polkadot, je jeho relatívna mladosť. Preto je asi najlepšie zatiaľ sa držať bokom a zistiť, či Polkadot dokáže pokračovať smerom hore a ukázať stabilitu.

Ak bude Polkadot naďalej vykazovať známky stabilného rastu, môže to byť ďalšia veľká kryptomena na našom radare na konci rokov 2021 alebo 2022.

2. Stellar (XLM)

Stellar v posledných rokoch upadla od milosti a jej budúcnosť začína byť nejasná.

To však neznamená, že obchodníci s kryptami by to mali iba vyhodiť.

Zapamätaj si to ľudia za Stellar pracovali pre Ripple a tieto dva projekty sú si možno najpodobnejšie z hľadiska toho, čo sa snažia dosiahnuť.

A tak by to mohlo znamenať to Stellar by mohol byť najlepším zaistením proti Ripple, najmä za súčasnej situácie na SEC.

Ak bude Ripple naďalej zápasiť s regulátormi, mohli by sme vidieť kryptových obchodníkov, ktorým sa Ripple páčil, presunúť sa k Stellar.

Prečítajte si náš článok o Stellar tu.

3. Chainlink (LINK)

Po úžasných rokoch 2020 zaznamenala spoločnosť Chainlink výrazný nárast smerom nahor a je tiež vrchná DeFi minca tiež.

Pre tých, ktorí to nevedia, Spoločnosť Chainlink si kladie za cieľ použiť reťazec „Oracle“ na prepojenie blockchainu s vonkajším svetom.

Oracle je v podstate zdrojom informácií a umožňuje ich blockchainom, inteligentné zmluvy môžu reagovať na udalosti, ktoré sa dejú mimo blockchainu.

To je určite super, ale je tu jeden problém: ako môže Chainlink overiť informácie, ktoré veštci poskytujú blockchain ako pravý?

Ako si môžeme byť istí, že tieto informácie sú úplne správne? Aké mechanizmy existujú, aby sa zabránilo falošným alebo klamlivým správam pri spustení inteligentnej zmluvy?

To bokom, Digitalcoin dáva Chainlink a predikcia ceny na rok 2021 48,49 dolárov ktorý vykazuje pekný rast.

Budúci rok, 2022, by sme sa mohli dočkať, že Chainlink urobí náš zoznam, ak bude schopný držať krok so zvyškom top 10.

Prečítajte si náš článok o Chainlink tu.

4. Dogecoin (DOGE)

Meme-coin, dogecoin, sa začal ako číry žart a nikdy nemal byť braný vážne.

V skutočnosti si mnohí z nás mysleli, že to už bude dávno preč, ale bohužiaľ, na krypto scéne zostáva.

Primárne využitie dogecoinu sa stalo spôsob, ako si môžu ľudia dávať tipy, keď online nájdu užitočné informácie alebo niečo vtipné.

Skutočným dôvodom, prečo by ste mali sledovať dogecoin, je ale dráma, ktorá nasledovala potom Redditors na začiatku roku 2021 napumpovali cenu do šialených výšok.

Urobili to preto, lebo verili a oprávnene, že niekoľko hedžových fondov z Wall Street plánovalo dogecoin s krátkym predajom a chceli tomu zabrániť..

Teraz sa ukazuje, že redaktori to väčšinou vzdali, ale sú pripravení na možnosť ďalšieho rastu neskôr v roku 2021.

Prečítajte si náš článok o dogecoinoch tu.

Nesúďte kryptomeny iba na základe trhového stropu, ceny mince a volatility!

Aj keď všetci vrhajú peniaze na volatilné vysokorizikové kryptomeny a prichádzajú o všetky, mohli by ste stabilne zarábať svoj majetok niečím stabilnejším.

Na konci sa budete smiať vy (obchodovanie je v skutočnosti všetko o tom, aby ste boli dôslední, aby ste neriskovali všetko).

Pripravte si plán, keď sa rozhodnete investovať, a stanovte si rozumné ciele, o ktorých viete, že sú dosiahnuteľné!

Napríklad je známe, že dostať sa do altcoinu hneď na začiatku môže byť veľmi ziskové.

Spravidla začínajú takmer bez hodnoty a keď si začnú dávať malú pozornosť, stúpnu na hodnote.

Nemôžete obviňovať ľudí, že sa chcú zapojiť do práce s neznámymi altcoinmi, pretože vedia, že to existuje.

Ale vec je taká, že to funguje oboma spôsobmi.

Aj keď existuje šanca, že nové altcoiny môžu stúpať na hodnote, je tu tiež možnosť, že sa úplne potopia a nikdy nezískajú späť hodnotu, ktorú získali, a nechajú vás tam mincou, ktorá je úplne zbytočná a pravdepodobne nikdy nezíska hodnotu.

Preto sme v Trading Education navrhli pozrieť sa na zavedenejšie mince.

Do ktorej kryptomeny investovať do roku 2021?

Všetky vyššie uvedené kryptomeny sú mnohými odborníkmi a investormi na rok 2021 považované za bezpečné investície.

Zaujímajú za sebou pevné tímy, silné komunity, ambície a overená história. Niektoré z uvedených sú skvelé aj pre začiatočníkov.

Či už sa práve chystáte vstúpiť do sveta kryptomien alebo chcete v roku 2021 diverzifikovať svoje existujúce portfólio o niektoré z najlepších kryptomien, mnoho odborníkov na kryptomeny si myslí, že investícia do ktorejkoľvek z týchto kryptomien má potenciál zmeniť sa na veľký úspech..

Pokiaľ ide o neznáme kryptomeny, čo máme na mysli kryptomeny, ktoré sú veľmi nové a málo sa o nich vie, je potrebné postupovať opatrne.

To platí najmä pre neznáme kryptomeny, ktorých hodnota vzrástla bez zreteľne identifikovateľného dôvodu, a o to viac, keď ľudia výslovne tvrdia, že je potrebné dosiahnuť zisk..

V ideálnom prípade by ste mali hľadať kryptomeny, ktoré majú za sebou dobré výsledky.

A preto nie je príliš prekvapujúce, že väčšina kryptomien, ak nie všetky, na tomto zozname pre rok 2021 je vám dobre známa; ich výkon nám dal dôveru.

Okrem toho je tu dobrý nápad, čo by ste pravdepodobne mali urobiť v závislosti od vašich cieľov obchodovania s kryptomenami:

Ak sa chcete držať solídnych kryptomien, o ktorých vieme, že majú dobrý výkon, bolo by najlepšie investovať do bitcoinu, litecoinu a ethereum.

Ak však hľadáte niečo dobrodružnejšie, môžete sa pozrieť na karty Basic Attention Token, Cardano, TRON a EOS, ktoré tiež znamenajú skvelý hedging proti Ethereum..

Obchodníci s kryptami, ktorí hľadajú dobrú alternatívu k bitcoinu, je Bitcoin Cash najlepšou stávkou.

A obchodníci, ktorí majú záujem o burzu Binance, by nepochybne mali hľadať investíciu do mince Binance.

A konečne, pre tých, ktorí skutočne hľadajú „príbeh smoliara“, je Ripple krémom, ktorý práve teraz ponúka úžasnú príležitosť na nákup, ak porazí SEC a vráti sa späť.

eToro – nakupujte najlepšie kryptomeny bez provízie

sprostredkovateľ etoro

eToro sa v priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Prečo by ste si mali zvoliť eToro

Teraz poznáte 10 najlepších kryptomien, do ktorých chcete investovať do roku 2021. Ak sa cítite dostatočne inšpirovaní na to, aby ste začali obchodovať s kryptami, alebo ak tento článok priniesol ďalšie informácie o vašich súčasných obchodných znalostiach, možno vás poteší, že eToro poskytuje schopnosť obchodovať s kryptoaktívami a CFD až na viac ako 90 kryptomenách.

Obchodovanie s kryptomenou s eToro má určité výhody, napríklad schopnosť:

  • Obchodujte s dobre zavedenou a vysoko regulovanou spoločnosťou. Regulované v USA, Úradom pre finančné konanie vo Veľkej Británii, Austrálskou komisiou pre cenné papiere a investície a Cyperskou komisiou pre cenné papiere.
  • Získajte prístup k širšej škále najlepších kryptomien: Ako globálny priekopník v obchodovaní s kryptomenami ponúka platforma eToro už mnoho najpopulárnejších digitálnych mien na svete..
  • Nakúpte a predajte alebo choďte na dlhé a krátke kryptomeny CFD. To znamená, že by ste mohli potenciálne profitovať z rastúcich aj klesajúcich trhov.
  • Buďte súčasťou väčšej krypto komunity: Zistili sme, že obchodníci s kryptomenami eToro sú inovatívni, dôvtipní a progresívni myslitelia, ktorí sú rovnako nadšení z budúcnosti blockchainu ako my! eToro nie je len platforma pre investovanie – je to tiež ideálne miesto na vzájomné zapojenie, spojenie a zdieľanie znalostí.
  • Objavte najchytrejší spôsob investovania do kryptomien: Inovatívne CryptoPortfolio ™ je prvý svojho druhu finančný nástroj; diverzifikované a vyvážené portfólio najvýkonnejších kryptomien, profesionálne spravované investičnými expertmi eToro pre optimálne investovanie.
  • Nechajte skúsených obchodníkov s kryptami pracovať za vás: Exkluzívna technológia eToro CopyTrader ™ umožňuje klientom porovnávať výkonnosť špičkových obchodníkov a rozhodnúť sa, či budú svoje obchodné aktivity replikovať automaticky a v reálnom čase..

Kľúčové body

Ak si pamätáte niečo z Čo najlepších 10 kryptomien exploduje v roku 2021, urobte z nich tieto kľúčové body.

  • Pred investovaním do kryptomeny nikdy neprehliadnite bezpečnosť. Musíte udržať svoju investíciu v bezpečí! Hackeri v roku 2021 budú len inteligentnejší.
  • Bitcoin, Litecoin, Ethereum, BAT, bitcoinová hotovosť, Binance Coin, Tron, EOS a Ripple; Toto je našich 10 najlepších kryptomien do roku 2021.
  • Pri pohľade na investíciu sa držte zavedených kryptomien. Vyhýbajte sa neznámym kryptomenám, najmä keď zaručujú zisk.
  • eToro je momentálne najlepším sprostredkovateľom, ktorý práve teraz investuje do kryptomien. Na obchodovanie majú najlepšiu škálu kryptomien.

Top 10 kryptomien, ktoré explodujú v roku 2021 (infografika)

top 10 kryptomien, ktoré majú explodovať v infografike 2021

Ak ste radi čítali Čo najlepších 10 kryptomien exploduje v roku 2021, dajte lajk a zdieľajte ho s kýmkoľvek iným, o ktorom si myslíte, že by to mohlo zaujímať.

Ďalšie čítanie:

Najobľúbenejšie kryptomeny v USA

Najlepšie altcoiny na obchodovanie v roku 2021

Obchodovanie s dňom kryptomeny

Populárne kryptomeny vo Veľkej Británii

Najlepšie kryptomeny, ktoré je potrebné zvážiť v Austrálii

Sprievodca stablecoinmi pre začiatočníkov

Zrieknutie sa zodpovednosti: Kryptomeny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený

Analýza obchodovania nie je spoľahlivým ukazovateľom akejkoľvek súčasnej ani budúcej výkonnosti, pretože okolnosti sa môžu časom meniť. Predtým, ako urobíte akékoľvek investičné rozhodnutie, mali by ste sa poradiť s nezávislými finančnými poradcami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me