Spoločnosť TRON má od svojho vstupu na kryptový trh v roku 2017 jedno z najotvorenejších následných opatrení v tejto oblasti. Pokiaľ ide o trhovú hodnotu, táto minca využila tento spoločný záujem a svoje špeciálne technologické vlastnosti na to, aby sa stala jednou z najvýznamnejších kryptomien..

TRON pridáva na krypto trh ďalší zaujímavý aspekt – je tiež určený na použitie v hernom a hazardnom priemysle s cieľom vyvíjať a rozširovať legálne hazardné hry založené na blockchaine.

V roku 2017 bola platforma pre kryptomeny so sídlom v Pekingu vytvorená nadáciou TRON Foundation a pôvodne ju založil Justin Sun.

Sun je čínsky vlastník firmy, ktorý je už dobre známy ako mozog PEIWO, aplikácie pre mobilné telefóny zameranej na živé vysielanie Pacific Rim..

Niet pochýb o tom, že TRON má pred sebou svetlú budúcnosť ako jeden z novších kryptomien, takže ak hľadáte smerom k investovaniu, musíte si položiť niekoľko otázok. Tu je niekoľko dôležitých informácií, ktoré musíte o TRONe vedieť.

Čo je TRON?

TRON je operačný systém založený na blockchaine, v ktorom je možné vyvíjať decentralizované aplikácie a zdieľať mediálny obsah. Samotný token TRX sa používa na získanie prístupu k takýmto charakteristikám prevádzkového zariadenia. Preto je primárnym účelom tokenu použitie v sieti TRON. Pretože sa dá nakupovať a predávať na burzách, dá sa definovať aj ako virtuálna mena.

TRON pomáha vývojárom spoločnosti Dapp, podobne ako Ethereum, pri vytváraní a používaní zložitých protokolov prostredníctvom inteligentných zmlúv, ktoré sú umiestnené na jeho natívnom blockchaine. Sieť je dnes najlepšie známa pre svoju mieru spracovania a svojho charizmatického generálneho riaditeľa. Platforma je konkrétne schopná vykonať 2 000 transakcií za sekundu. Najlepšie na tom všetkom je, že v spoločnosti TRON sú nulové náklady na spracovanie. Za pár sekúnd môžete poslať TRX v hodnote miliónov dolárov na iné miesto na svete a nezaplatiť ani cent.

Zakúpenie BitTorrentu a následné vydanie tokenu preň v protokole TRON bolo pravdepodobne najúspešnejšou akciou základne TRON. To umožnilo projektu inzerovať svoje služby miliónom používateľov zdieľania súborov aplikácií typu peer-to-peer.

Myšlienka globálnej siete sa zdala nepravdepodobná až donedávna. Výpočtový výkon na svete ešte nebol na štandardnej úrovni. Aj napriek tomu im práve pre takúto misiu dáva výhoda otvorená existencia blockchainových sietí. Presne túto funkciu chce TRON zachytiť.

Kde sa to všetko začalo?

Tron, známy svojou decentralizovanou blockchainovou technológiou, začal v roku 2017. Začínal ako nezisková organizácia, Nadáciu Tron pôvodne založil Justin Sun. Myšlienkou za tým bolo prepísanie ostatných kryptomien z hľadiska decentralizovaného internetu a dostupnosti.

Justin Sun bol už dobre známou osobnosťou v blockchainovom sektore a pod značkou Forbes „China 30 under 30“ mal štítok. Okrem toho bol Sun pred vznikom spoločnosti Tron hlavným predstaviteľom spoločnosti Ripple, ktorá mu pomáhala vytvárať väčšiu sieť jednotlivcov, ktorá mu poskytla prevahu pri vytváraní spoločnosti Tron..

Spoločnosť Tron začala s masívnym ICO, keď vyzbierala zhruba 70 miliónov dolárov, kde boli mince v približnej trhovej hodnote 0,0019 dolárov. To umožnilo investorom obchodovať so svojimi ostatnými tokenmi pre TRX a poskytlo nadácii Tron výhodu veľkého oživenia počas jej prvého uvedenia na trh.

Keď sa spoločnosť Tron prvýkrát predstavila v roku 2017, získala tiež BitTorrent, čo je veľký krok do zábavného priemyslu a zrodila najväčšiu platformu na zdieľanie súborov, ktorá je dnes známa. Hlavným cieľom spoločnosti Tron je celkovo poskytnúť prístup k bezplatnému a ľahkému obsahu a ukladaniu na internete a umožniť tvorcom obsahu moc a kontrolu, namiesto obmedzenej flexibility vlastníctva v prípade veľkých platforiem, ako je YouTube. Platforma podporuje tvorcov obsahu, ako sú napríklad umelci, hudobníci, filmári a novinári. Dnes má Tron trhový strop zhruba 2,4 miliardy dolárov a umiestňuje sa v prvej desiatke doteraz známych kryptomien.

Skeptici v súvislosti s TRON

TRON má svoje vzostupy a pády ako mena sama o sebe, ale to nie je v kryptosvete nič nové. Najväčším problémom však je, že o minci sa toľko špekuluje, keďže skutočná platforma TRON ešte nie je úplne k dispozícii na použitie.

V skutočnosti je časový rámec výroby navrhnutý v dokumente spoločnosti TRON veľmi dlhý, čo v konečnom dôsledku znamená, že projekt v blízkej budúcnosti neuvidíme. Jediné, čo môžeme urobiť, je potom kúpiť TRON a predať ho rovnako ako každé iné kryptomena.

Prečo investovať do TRONu?

Tron je decentralizovaný blockchainový systém, ktorý je od ostatných celkom jedinečný, so zvláštnym zameraním na zábavu. Používatelia môžu na platforme TRON vytvárať a zdieľať obsah, ako sú videá, obrázky, príspevky atď. Minca TRX v tomto prípade umožňuje používateľom prístup na platformu a využitie jej mimoriadnych funkcií. Okrem toho má digitálna minca stále hodnotu a dá sa s ňou obchodovať v iných menách na rôznych obchodných platformách.

Jednou z najatraktívnejších vlastností, na ktoré je hrdý, sú nízke transakčné poplatky. Je to spôsobené determinantmi transakčných poplatkov na Troni, ktoré sú šírka pásma a energia. Vo väčšine prípadov je táto hodnota extrémne nízka, a má preto tendenciu priťahovať investorov a obchodníkov, aby sa dostali k minci.

Spoločnosť Tron sa spája nielen s tak nízkymi nákladmi, ale aj jej rýchlosť je bezplatná. Tron je schopný spracovať až 25 000 transakcií za sekundu, čo je oveľa viac, než za čo môžu bitcoiny alebo ethereum. Podobne ako EOS, aj Tron má DPOS (Delegated Proof-of-Stake), ktorý umožňuje minci spracovať toľko transakcií za takmer žiadny čas.

Jednou z kľúčových vlastností rámca TRON je zameranie na zábavný priemysel. Jeho cieľom je umožniť alokáciu obsahu po internete pri nízkych nákladoch a v oveľa ľahšom procese. Uľahčuje prácu tvorcom obsahu, ktorí chcú publikovať svoju prácu s úplným vlastníctvom, ako aj divákom obsahu, ktorí okrem iných foriem zábavy hľadajú ľahký a prístupný spôsob vyhľadania videí a obrázkov..

Pri pohľade na ďalšie roky spoločnosti TRON budú pravdepodobne nejaké lepšie vyhliadky na rast cien mincí TRX, keď sa projekt začne vyvíjať. Napríklad TradingBeasts predpovedá, že cena Tronu vo výške 0,13 USD by sa dala očakávať do konca roku 2021 a 0,30 USD sa očakáva do roku 2022.

Predikcia cien TRX na rok 2021 a ďalšie Zdroj: Capital.com

Ako investovať do spoločnosti TRON?

Je ľahké dosiahnuť a dostať do rúk tento revolučný token. Po stránke vecí, TRON existuje na väčšine búrz s kryptomenami. Všetko, čo musíte urobiť, je vytvoriť si účet na jednej z týchto búrz a kúpiť TRON pomocou fiat meny.

Po zakúpení svojich mincí si musíte vybrať peňaženku a uložiť ich. Peňaženky sú malé hardvérové ​​zariadenia alebo softvérové ​​platformy, kde jednotlivci ukladajú svoje kryptomeny. V ideálnom prípade, ak plánujete investovať do TRX, budete chcieť, aby vaša peňaženka podporovala sieť TRON.

Tipy pred investíciou do spoločnosti TRON

1. Uložte svoj TRX do bezpečnej peňaženky

Ako už bolo spomenuté vyššie, digitálne peňaženky sú v podstate malé hardvérové ​​nástroje alebo v niektorých prípadoch softvérová platforma, ako je napríklad aplikácia, kde si investori a obchodníci uschovávajú svoje kryptomeny.

Je dobrý nápad zmocniť sa peňaženky pre tých, ktorí plánujú investovať vysoké sumy. Každá peňaženka bude mať súkromné ​​kľúče, ku ktorým budete mať iba prístup, čím sa zaistí bezpečnosť. Možno budete chcieť zachovať súkromný kľúč v bezpečí a poskytnúť bezpečnostné funkcie, ako je PIN kód a multi-podpis alebo autentifikácia dvoma stranami.

2. Investujte toľko, koľko si môžete dovoliť stratiť

Všeobecne je rozumné, aby bola vaša počiatočná investícia do spoločnosti TRON primerane malá, vzhľadom na jej krátku históriu a stále mimoriadne nestabilné správanie. Rovnako ostrieľaní investori sa zaviazali iba jednociferným podielom svojho kapitálu v spoločnosti TRON, pričom držali rovnováhu v menej rizikových cenných papieroch. A zachovajte si svoju investičnú disciplínu, uprostred špekulácií a predpovedí bol nákup rovnako, ako môžete čakať, že teoreticky zlyhá a nenechá sa chytiť sľubmi obrovského vzostupu..

3. Myslite dlhodobo

Je rozumné pozerať sa na dlhodobé investovanie do TRX, pokiaľ nemáte v pláne pustiť sa do denného obchodovania. To vytvára menšie riziko, vďaka čomu môžete ľahšie očakávať zvýšenie hodnoty. S optimistickými prognózami, ktoré sa predkladajú spoločnosti TRON, bude možno potrebné získať trpezlivosť pri zvyšovaní poistného.

4. Zostaňte v obraze

Jednou z hlavných stratégií kryptoobchodovania je stráženie vzorov a signálov. Znaky vás informujú, že môže byť vhodný čas na investovanie. Dynamika trhu môže pomôcť určiť, aký bude úspech TRX v blízkej budúcnosti a v priebehu času. Stále je však dobré mať na pamäti vonkajšie vplyvy. Existujú určité ukazovatele, ktoré ovplyvňujú aj ceny TRX. Tu je možné vziať do úvahy Covid-19. Napriek tomu, že kryptotrh padol v marci 2020, svet zaznamenal slávu, ktorá sa zvýšila späť, pretože mnohí sa obávali inflačných hrozieb z likvidačných fondov.

5. Právne predpisy

Nové zákony ovplyvnia okrem pravdepodobnosti zložitých postupov vykazovania aj daňové povinnosti. Americké rozhodnutie o majetku znamená, že vaše príjmy sú teraz vnímané ako daň z kapitálových výnosov (15 percent), a nie ako bežná daň z príjmu (do 25 percent). Podmienky dane z kryptomeny sa v jednotlivých regiónoch líšia a mnohé sa môžu prispôsobiť, ako reagujú na meniaci sa dopyt.

Okrem toho sa spoločnosti TRON darí neustále predierať kryptomenami. Tento projekt pokračuje v chytaní vynaliezavosti a sŕdc krypto spotrebiteľov po celom svete, od jeho generálneho riaditeľa, ktorý obeduje s Warrenom Buffetom, až po odhalenie novej platformy DeFi. Momentálne je zábava sledovať, čo ďalej tento inovatívny tím vývojárov má na rukáve.

Čítajte viac: Čo bude poháňať cenu Tron v roku 2021?

eToro – najlepšia platforma na nákup TRONU

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Kľúčové body

  • TRON je operačný systém založený na blockchaine, v ktorom je možné vyvíjať decentralizované aplikácie a zdieľať mediálny obsah.
  • V roku 2017 bola platforma pre kryptomeny so sídlom v Pekingu vytvorená nadáciou TRON Foundation a pôvodne ju založil Justin Sun.
  • TRON pomáha vývojárom spoločnosti Dapp, podobne ako Ethereum, pri vytváraní a používaní zložitých protokolov prostredníctvom inteligentných zmlúv, ktoré sú umiestnené na jeho natívnom blockchaine.
  • TRON je popredným coinom podľa trhového kapitalizmu vďaka svojmu škálovateľnému a rýchlemu blockchainu umožňujúcemu vyšší produkt transakcií v podstatne kratšom časovom rámci.
  • V čase písania tohto článku bola cena TRONU 0,053 USD a jej trhová kapitalizácia je 3,7 miliárd USD.
  • Pokiaľ ide o trhovú hodnotu, táto minca využila tento spoločný záujem a svoje špeciálne technologické vlastnosti na to, aby sa stala jednou z najvýznamnejších kryptomien.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me