Aká je najlepšia kryptomena, ktorú si teraz môžete kúpiť?

Najlepšia kryptomena, ktorú si teraz môžete kúpiť, je bitcoin alebo Ethereum.

Rok 2020 zostane v histórii financií ako jeden z najdramatickejších rokov, ktoré globálne testovali ekonomiky.

Zároveň to videlo veľa investorov investovanie do kryptomeny ako veľká príležitosť a zaistenie proti ekonomickým hrozbám a recesii.

Okrem toho sa technológia blockchain stala široko používanou v oblastiach, ako je medicína, identifikácia a dokonca aj hlasovanie, pretože má potenciál uľahčiť interoperabilitu a bezpečnosť..

Aj tradiční obri majú radi JP Morgan sa obrátil na krypto bankovníctvo.

Ak ste sa nad kryptomenou tiež zamysleli, pozrime sa na 7 najlepších kryptomien, do ktorých teraz treba investovať, z hľadiska adopcie, časov spracovania, trhového nadšenia a potenciálu rastu.

Tu sú najlepšie mince, ktoré si môžete kúpiť, od populárnych mincí po menej známych konkurentov:

Najlepšie 7 kryptomeny, ktoré si teraz môžete kúpiť:

1. Bitcoin

2. Bitcoinová hotovosť

3. Litecoin

4. Ethereum

5. Binance Coin

6. TRON

7. IOTA

Ak sa chcete ponoriť na kryptotrh rýchlo a ľahko, s 0% provízia, check out eToro Exchange!

Ako si vybrať najlepšiu kryptomenu na nákup

Pokiaľ ide o zachytenie najlepšej kryptomeny, musíte sa pozrieť na rôzne dôležité faktory.

Jedným z najväčších faktorov, ktoré ovplyvňujú ceny kryptomeny, je dopyt a ponuka. Ako vieme, čím vyšší je dopyt, tým vyššia je cena a naopak. Pretože veľa mincí má obmedzený prísun, odborníci sa domnievajú, že by to mohlo viesť k zvýšeniu cien.

Keď napríklad ponuka bitcoinov dosiahne 21 miliónov, ceny už nebudú závisieť od mechanizmu umelej inflácie, ktorý spočíva v znížení bitcoinových odmien na polovicu.

Nezabúdajme, že hoci kryptomeny nemajú fyzickú formu, majú skutočné výrobné náklady. Krypty, ktoré sa spoliehajú napríklad na ťažbu, závisia od nákladov na ťažbu. Ak sa náklady budú naďalej zvyšovať, ovplyvní to aj ceny.

Pokiaľ ide o bitcoin, mali by sme spomenúť, že bitcoin vyžaduje obrovské množstvo energie a drahé vybavenie. To ukazujú čísla Ťažba bitcoinov spotrebúva viac energie ako celé Dánsko!

Kryptokontroly sú ďalším faktorom, ktorý treba brať do úvahy pri výbere najlepšej kryptomeny na nákup. Aj keď môžu byť nariadenia pozitívne, reštriktívne pravidlá môžu viesť k represiám a poklesu cien kryptomien. Kryptomeny sa bohužiaľ nachádzajú v šedej zóne práva a stále sa snažia nájsť rovnováhu medzi technológiou a predpismi.

Médiá sú ďalším katalyzátorom zvyšovania cien. Niet pochýb o tom, že nálada na trhu a špekulácie vyvolávajú nálady v krypto sektoroch a ovplyvňujú dopyt. Manipulácie spôsobené krypto veľryby mať tiež vplyv na investovanie do kryptomeny.

Konkurencia, technické inovácie a interné riadenie sú ďalšou z oblastí, ktorá poháňa ceny. S novými počiatočnými ponukami mincí (ICO), ktoré sú neustále na obzore, môže byť konkurencia tvrdá, najmä pokiaľ ide o rýchlosť a škálovateľnosť..

Tu by sme to mali spomenúť rozhodujúca je aj dostupnosť kryptomien. Čím populárnejšia je burza, tým populárnejšia je minca. Popularita spoločnosti Binance napríklad pomohla spoločnosti Binance Coin etablovať sa ako jeden z lídrov v tejto oblasti.

V neposlednom rade je potrebné zvážiť pri výbere kryptomeny na nákup ekonomická situácia v príslušnej krajine. Rok 2020 bol jasným príkladom toho, že finančné krízy ovplyvňujú ceny kryptomien. Keď sa tradičné systémy zrútia, mnoho investorov sa obráti na alternatívne aktíva; čím viac ľudí sa zameriava na investovanie do kryptomeny, tým väčšia je kapitalizácia kryptotrhu.

Najlepšie kryptomeny, ktoré si môžete kúpiť nižšie, vám však dávajú možnosť vybrať si z rôznych druhov kryptomien.

Stačí si teda vybrať mince, ktorým rozumiete. Čítajte ďalej a objavte najlepších 7 kryptomien, ktoré si môžete kúpiť hneď teraz.

1. Bitcoin (BTC)

S trhovým stropom vo výške 686 328 177 991 dolárov je bitcoin bezpochyby jednou z najlepších kryptomien, ktoré sa teraz oplatí sledovať..

Od svojho uvedenia v roku 2009 vytvára bitcoin históriu. Transformovala celý finančný sektor a vyústila do vytvorenia tisícov altcoinov.

Bitcoin je viac ako krypto a digitálna metóda na vykonávanie cezhraničných platieb! Bitcoin je nepochybne zlatým štandardom v investovaní do kryptomeny.

A hoci ohromné ​​zisky získali aj ďalšie mince, bitcoin zostáva v roku 2021 najobchodovanejšou a najpoužívanejšou kryptomenou. Bitcoin je ako aktíva s modrým čipom!

Napriek svojej hrboľatej ceste a asociáciám s Dark Webom vzrástli bitcoiny v januári 2021 na viac ako 40 000 dolárov, pričom bitcoiny tvoria viac ako 69% kryptotrhu. Pre dlhodobých držiteľov to bola skvelá príležitosť.

Bitcoin zostáva veľmi volatilný. Upozorňujeme, že potom, čo BTC dosiahol svoje historické maximá, stratil takmer 26% svojej hodnoty za menej ako 32 hodín, čo bol drastický výpredaj.

Analytici sú optimistickí ohľadom cien BTC na základe inštitucionálneho dopytu a negatívnych postojov k tradičnej menovej politike. Upozorňujeme však, že ak americký dolár znovu získa energiu, môže to spôsobiť tlak na BTC a ďalšie digitálne aktíva.

Pozrime sa teda, čo bude rok 2021 pre bitcoiny a celý trh s kryptomenami!

2. Bitcoinová hotovosť (BCH)

Bitcoin Cash je ďalšia kryptomena, ktorú teraz stojí za zváženie. Bitcoin Cash je, ako už z názvu vyplýva, prirodzene spojený s bitcoinom. Bitcoin Cash je jedným z najpopulárnejších forkov bitcoinu, ktorý bol vytvorený v roku 2017.

V skutočnosti je trhová kapitalizácia vo výške 7 900 800 002 dolárov a pôsobivá komunita používateľov jednou z najväčších bitcoinových forkov. Vzhľadom na podporu, ktorú získava v krypto sektore – medzi jeho najvášnivejších obhajcov patrí Roger Ver (známy ako Bitcoin Jesus) – nie je prekvapením, že Bitcoin Cash sa teraz oplatí sledovať.

Nezabúdajme na to Bitcoin Cash tiež viedol k trendu rozdvojenia bitcoinového blockchainu.

Tu by sme mali vysvetliť, že Bitcoin Cash bol navrhnutý na riešenie problémov so škálovateľnosťou bitcoinu zmenou limitu veľkosti blokov z 1 MB na 8 MB, ďalej zvýšeného na 32 MB. Väčšie bloky tiež vedú k rýchlejšej dobe spracovania a nižším poplatkom.

Vďaka svojmu potenciálu sa mnoho odborníkov domnieva, že BCH v budúcnosti zvýši hodnotu a môže to byť výnosná investícia. Upozorňujeme, že podľa niektorých optimistických predpovedí sa ceny BCH môžu v najbližších rokoch pohybovať od 500 USD (min.) Do 1 900 USD (max.).

Hromadné osvojenie môže čoskoro po januári 2021 ďalej zvýšiť jeho cenu, takže si BCH ponechajme na našom zozname sledovaných!

3. Litecoin (LTC)

Ak ste vo svete investovania do kryptomien nováčikom, dajte si na svoj zoznam aj litecoin. Toto kryptomena bola vyvinutá, aby pomohla používateľom pochopiť základnú technológiu kryptotrhu a vytvorte odľahčenú verziu bitcoinu.

Ako hovorí veľa ľudí, Litecoin je striebro až zlato bitcoinu.

Litecoin vytvoril v roku 2011 Carlie Lee s cieľom zlepšiť časy spracovania bitcoinu. Litecoin je v skutočnosti jedným z kryptomien s najnižšími časmi spracovania z hľadiska ťažby.

Upozorňujeme, že na rozdiel od litecoinu trvá overenie transakcií s bitcoinom až 10 minút.

Nie je prekvapením, že hoci Litecoin nie je mincou s najvyššou výkonnosťou č. 1, už roky neopúšťal najlepších 10; momentálne je na 8. mieste podľa tabuľky CoinMarketCap. Mnoho odborníkov verí, že rok 2021 nebude výnimkou, tvrdia, že LTC sa môže za pár rokov vyšplhať až na 347 dolárov.

Podľa niektorých ešte optimistickejších predpovedí spoločnosti CoinSwitch môže LTC v roku 2021 dosiahnuť 600 dolárov!

Mali by sme spomenúť, že ceny môžu ďalej poháňať inovácie a projekty, napríklad prvá videohra na hranie rolí založená na litecoinoch LiteBringer. Ako vieme, hranie je jedným z najväčších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich odvetví na svete, pričom blockchainová technológia je dnes hlavnou silou vo vývoji hier.

Takže LTC je určite stále v hre!

4. Ethereum (ETH)

Ethereum je jednou z najlepších kryptomien, ktoré sa dajú kúpiť pre investorov nových v triede aktív.

Zatiaľ čo jednou z hlavných myšlienok bitcoinu a ďalších coinov je decentralizácia peňazí a platieb, Ethereum postúpilo o krok ďalej a decentralizovalo nielen platby, ale aj služby. Zavedenie inteligentných zmlúv a decentralizovaných aplikácií (dApps) viedlo k úplnej revolúcii vo finančnom sektore.

Ethereum tiež vytvorilo Ethereum’s World Computer, jeden počítač pre celý svet s uzlami rozmiestnenými po celej planéte.

Okrem toho bolo veľa mincí pôvodne vyvinutých na ethereovom blockchaine, čo zvýšilo popularitu ethereum.

Ethereum tiež podporuje rôzne krypto platformy, ktoré sú aktívne v oblasti decentralizovaného financovania (DeFi). Upozorňujeme, že v roku 2020 dosiahol ekosystém DeFi nové maximá a príliv používateľov.

Niet divu, že natívna minca Ethera (ETH) spoločnosti Ethereum je jednou z najobchodovanejších mincí v krypto sektore. S trhovým stropom 161 726 694 608 dolárov je Ethereum na druhom mieste za bitcoinom.

Ethereum vykázalo vynikajúci výkon počas roku 2020, ktorý bol pre ekonomiky náročným rokom, a zažil vzostupný začiatok roku 2021. Podľa čísel sa ETH za posledných pár dní (do 24. januára) zvýšil o 13,09%.

Odborníci sa domnievajú, že ETH môže prekonať úroveň 1 500 dolárov a môže testovať odolnosť na úrovni 1 750 dolárov. Ostáva nám len čakať a uvidíme!

5. Binance Coin (BNB)

Binance Coin je ďalšia top kryptomena, ktorú sa tento rok oplatí kúpiť. Binance Coin bola pôvodne vytvorená na blockchaine Ethereum, ale neskôr sa presunula do vlastného blockchainu, Binance Chain. Svoju Prvotnú ponuku mincí dokončila v roku 2017 a za necelých pár rokov sa stala jednou z najlepších mincí, ktoré stojí za zváženie.

Binance Coin bola vytvorená populárnou burzou Binance ako alternatívny spôsob platby obchodných poplatkov a pôsobenie ako zľavový kupón. Táto zľavová stratégia je určite magnetom pre používateľov!

Nezabudnime, že na Binance sa uzatvárajú obchody v hodnote miliárd, čo je jeden z dôvodov, prečo sa Binance etablovala ako líder v krypto oblasti.

Binance Coin je však oveľa viac než len to a rozšíril sa na jednu z mincí s najlepšími prípadmi použitia. Binance Coin možno použiť na vykonávanie platieb za tovar a služby vrátane majetku, cestovného a virtuálnych darov.

Pretože má široké použitie, BNB sa stala mincou s hlbokými zásobami likvidity a trhovým stropom vo výške 6 776 923 662 dolárov.

Aj keď na ceny BNB môže mať vplyv veľa faktorov, vrátane ukončenia ponúkaných zliav, odborníci predpokladajú, že hodnota Binance Coin porastie.

Podľa TradingBeasts dosiahne BNB začiatkom februára 34 557 dolárov, s očakávanou maximálnou cenou 43 584 dolárov a minimálnou cenou 29 637 dolárov.

6. TRON (TRX)

A zatiaľ čo spájame krypty s kryptomenovým obchodom a investovaním, pravdou je, že digitálne aktíva majú potenciál transformovať oblasti, ktoré presahujú hranice financií, vrátane zábavného priemyslu.. TRON je jedným z vodcov, ktorých cieľom je demokratizovať a zlepšovať tvorbu obsahu a užívateľskú skúsenosť.

TRON je sieť typu peer-to-peer vytvorená v roku 2017, ktorú možno tiež použiť ako platformu na zdieľanie obsahu. Tí, ktorí vytvárajú obsah, dostanú odmenu. TRON je oveľa transparentnejší ako kanály sociálnych médií a nevyžaduje sprostredkovateľa ako AppStore.

Inými slovami, TRONu nejde o kradnutie údajov ako iné služby, ale o ochranu jeho zákazníkov a dokonca odmeňovať ich prostredníctvom Tronixu (TRX).

Verte tomu alebo nie, transakcie spoločnosti TRON dApp z hľadiska objemu prekonali dokonca aj Ethereum, čo z TRON robí jedného z hlavných konkurentov spoločnosti Ethereum.. Nie je prekvapením, že TRON spolupracuje s významnými spoločnosťami ako Samsung a Baofeng, označovanými ako čínsky Netflix.

Napriek úspechu sa vývoj spoločnosti TRON nezastavil: v roku 2020 Protokol TRON 4.0 Great Voyage bola implementovaná ako aktualizácia zavádzajúca funkcie ochrany osobných údajov. Toto robí z odborníkov pozitívnu odpoveď na vzostupnú budúcnosť spoločnosti TRON.

Takže rok 2021 môže byť pozitívnym rokom pre TXR, ktorý je v súčasnosti na 21. mieste. TradingBeasts predpovedá, že do konca tohto roka má TRON dobré možnosti dosiahnuť na určité obdobie 0,4 USD.

7. IOTA (MIOTA)

A pokiaľ ide o alternatívne kryptomeny, nemôžeme ignorovať IOTA a jej investičný potenciál v roku 2021!

IOTA bola navrhnutá tak, aby sa stala novou vrstvou pre prenos údajov a vyrovnanie transakcií pre internet vecí (IoT).

IOTA má potenciál zhromažďovať údaje medzi miliónmi ľudí, strojov a zariadení každodennej potreby, čím zlepšuje interoperabilitu medzi službami.

Pretože sa internet vecí pri získavaní a výmene údajov spolieha na senzory, softvér a ďalšie inovácie, mnohí tomu veria internet vecí je inteligentnejší ako internet. Upozorňujeme, že podľa údajov sú k internetu vecí pripojené miliardy zariadení.

Jeho základná technológia distribuovanej účtovnej knihy Spleť je to, čo robí túto mincu jedinečnou v krypto sektore; mnohí veria, že Tangle je bezpečnejší a efektívnejší ako blockchainy používané inými kryptami.

Hoci trhový strop IOTA klesol z maxima v roku 2017, mnohí veria, že IOTA sa bude zlepšovať aj počas roku 2021. Niektoré predpovede pre Napríklad február 2021 naznačuje, že MIOTA dosiahne 0,502 USD.

Mám si kúpiť kryptomeny hneď teraz?

Aj keď pred nákupom kryptomien musíte brať do úvahy veľa faktorov, mali by ste vždy robiť nezávislý výskum a brať do úvahy svoju toleranciu voči riziku. Prezrite si historické grafy, údaje z technickej analýzy a oznámenia o kryptomenách.

Upozorňujeme, že súčasné ceny nie sú jediným faktorom, ktorý treba brať do úvahy; namiesto toho venujte pozornosť sentimentu, obehu a trhovej kapitalizácii. Pokúste sa porozumieť technológii a problémom, ktoré sa kryptomena, o ktorú sa zaujímate, snaží vyriešiť.

Napríklad organizácie ICO vám poskytujú dobrú príležitosť dosiahnuť veľké zisky bez toho, aby ste sa spoliehali na minulé údaje, ale nedávne trendy.

Preskúmajte tiež vodcovstvo mince! Ako príklad uvedieme, že hoci je Tezos jednou z najinovatívnejších platforiem, projekt mal nerovný začiatok, pretože po jeho ICO nasledovala interná dráma a rôzne právne problémy..

Ak chcete rozšíriť svoje riziko, hľadajte stabilitu a diverzifikujte svoje portfólio. Mince s nízkymi výkyvmi cien sú ideálne, najmä pre krypto začiatočníkov. Aj keď je bitcoin veľmi volatilný, stále sa považuje za bezpečnú investíciu!

Pred výberom kryptomeny, držať sa faktov, nie emocionálnych rozhodnutí, a buďte ostražití, aby ste zabezpečili možné lukratívne výnosy.

Záverečné slová o najlepšom krypto na nákup

Rok 2021 začal jasnými sľubmi o širokom prijatí kryptomien a blockchainových technológií.

Uprostred koronavírusu pandemic, záujem o sektor kryptomien stále rastie. Jednoducho preto, že veľa ľudí považuje krypty za bezpečnú alternatívu ku kolapsu tradičných systémov!

Bitcoin prudko stúpajúci na 40 000 dolárov v januári 2021 bol iba jedným zo znakov, ktoré dokazovali, že kryptomeny tu zostanú dlho po konci roku 2021.

Hoci teda kryptomeny zostávajú rizikové a nestále, odborníci sa domnievajú, že tento rok bude dobrým rokom pre celý trh. V regulovaných prostrediach sa vyrába čoraz viac nových produktov, s pribúdajúcimi prípadmi použitia na obzore.

Okrem toho prudký nárast záujmu medzi inštitucionálnymi investormi bude naďalej zvyšovať ceny až do roku 2021. K trendu sa pripoja aj centrálne banky, ktoré začnú vyrábať vlastné tokeny. Čínsky digitálny jüan je jasným príkladom nárastu kryptomeny!

Pravda je, že rok 2021 umožní kryptám ďalej sa rozvíjať. Pretože sa zoznamy najlepších kryptomien, ktoré sa dajú kúpiť, často líšia, stojí za to zvážiť aj ďalších gigantov Cardano, Ripple, Dash, EOS, NEO, ChainLink a Tezos, každý z nich má svoje výhody a výzvy.

Napríklad Cardano je jednou z najsľubnejších mincí v roku 2021, ktorá má dvojvrstvovú štruktúru na zlepšenie transakcií aj vývoja inteligentných zmlúv. Na druhej strane Tezos svojou demokratickou správou stále priťahuje čoraz viac investorov; keďže cieľom spoločnosti ChainLink je revolúcia v tomto odvetví umožnením blockchainovým platformám prístup k údajom z reálneho sveta.

Zoznam populárnych a menej známych, často podhodnotených mincí, pokračuje stále ďalej. Jedna vec je istá: aj keď sa hromadné očkovanie ukáže ako účinné, kryptomeny tu zostanú dlho po konci roku 2021

eToro – najlepšia platforma pre kryptomenu

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Kľúč Body

  • Najlepšia kryptomena, ktorú si teraz môžete kúpiť, je bitcoin alebo Ethereum.
  • Rok 2020 bol pre ekonomiky na celom svete náročným rokom. Zatiaľ čo vírus infikoval investície, kryptom sa podarilo dostať k novému zaisteniu proti inflácii a recesii.
  • Bitcoin je stále najviac obchodovanou mincou s najväčšou trhovou kapitalizáciou a prijatím zo strany maloobchodu.
  • Bitcoin Cash je jednou z najpopulárnejších alternatív k bitcoinu, ktorá ponúka rýchlejšie časy procesu a väčšie bloky.
  • Litecoin, známy ako striebro po zlato bitcoinu, ponúka tiež rýchle časy spracovania.
  • Ethereum, kráľom inteligentných zmlúv, je na druhom mieste za bitcoinom a ponúka pôsobivé príležitosti na inteligentné uzatváranie zmlúv a dApp.
  • Binance Coin rastie v popularite, čo je podporené pôsobivými povereniami samotného Binance – jednej z najväčších kryptoburz..
  • TRON je jednou z najlepších mincí, ktoré môžu transformovať zábavný sektor a zlepšiť tvorbu obsahu.
  • IOTA ponúka pôsobivé alternatívy blockchainov a môže transformovať ekosystém Internetu vecí ako celok.
  • Ďalšie kryptomeny, ktoré je potrebné teraz zvážiť, sú Cardano, Ripple, Dash, EOS, NEO, ChainLink a Tezos.

Kryptomeny sú tu na pobyt! Takže ak si chcete vybrať najlepšie kryptomeny, ktoré si teraz kúpite, jednoducho sa zaregistrujte pomocou eToro ktorá umožňuje nakupovať a predávať kryptomeny a obchodovať s CFD nad 90 párov s províziou 0%.

Ak sa vám náš článok páčil Najlepšia kryptomena na nákup, zdieľajte ho prosím s každým, kto má záujem o investovanie do kryptomeny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me