Chcete preskočiť čítanie a dostať sa priamo k našim najlepším výberom? Najlepšie kryptomeny, ktoré sa dajú teraz kúpiť, sú Bitcoin, Ethereum, a Cardano.

Nedávne zhromaždenie kryptotrhu posunulo mnoho kryptomien na vyššie cenové hladiny.

Kryptotrh zažil zaujímavý rok 2020. Vo všetkom chaose na svetových trhoch sa kryptomenám podarilo vydržať. Kryptomeny v skutočnosti prekonali každé tradičné aktívum a investíciu o míľu viac.

Kryptotrh prešiel tiež drsnou záplatou, ale väčšina sa zotavila pozoruhodne, kompenzovala svoje straty a v niektorých prípadoch dosiahla rekordné maximá. Pretože však trh prechádza miernym korekčným obdobím, práve teraz je na vstup do tohto priestoru vhodný čas.

Preto sme zostavili zoznam najlepších aktív kryptomeny, ktoré môžete zvážiť.

Takže bez ďalších okolkov,

Najlepšie 3 najlepšie aktíva v kryptomene, ktoré je potrebné zvážiť:

1. Bitcoin

2. Ethereum

3. Cardano

Ktoré kryptomeny sú teda v súčasnej situácii na trhu najlepšie? Prichádzajú na myseľ tri a najrôznejšie faktory sú najlepšími kryptomenami, ktoré vám môžu prísť pod ruku.

1. Bitcoin – BTC Je najlepší kryptomena, ktorú je možné kúpiť práve teraz

Žiadny zoznam kryptomien nie je úplný bez bitcoinu. Bitcoin, najlepšie kryptomena, ktorá sa dá kúpiť, vydržal drsný štart do roku 2020 s poklesom zhodnotenia. Bitcoin čelil v rokoch 2013 a 2017 výraznému poklesu, ale tento pokles bol iný, pretože bol výsledkom medvedieho trhu.

Niečo, s čím sa bitcoin nikdy predtým nestretol. Investori predali svoje akcie a prešli na hotovosť. Odborníci a investori sledovali, ako bude reagovať bitcoin. Bitcoin dosiahol svoj najnižší bod v marci, keď klesol na 4721 dolárov. Bitcoin zaznamenal ohromujúce oživenie, vďaka ktorému kryptomena v januári 2021 dosiahla najvyššie hodnotenie v histórii.

Mnoho odborníkov predpovedalo býčie bitcoiny pre bitcoin v roku 2021. Aké sú dôvody? Pozrime sa.

Zvyšuje sa inštitucionálny záujem o bitcoiny, čoho dôkazom boli samotné obchody v marci. Medzi odborníkmi existuje presvedčenie, že inštitucionálny záujem bude hlavným faktorom ceny bitcoinu. Čísla tiež neklamú. Coinbase informoval o zvýšení svojej inštitucionálnej základne aktív zo 6 miliárd dolárov na 20 miliárd dolárov, čo je len v roku 2020.

Mince JPM Morgan Chase, ktoré idú naživo, a spoločnosť MassMutual oznamujúca nákup 100 miliónov dolárov v bitcoinoch je len pár oznámení, ktoré ukazujú, aký veľký záujem bitcoin generuje. Bitcoin tiež vidí masové prijatie ako platobný režim, a to vďaka platformám ako PayPal, ktoré oznámili, že používatelia platformy môžu nakupovať, predávať a nakupovať pomocou bitcoinu. Otvára sa tak obrovský trh s bitcoinmi.

Niektorí investori a odborníci predpovedali, že bitcoin sa môže do konca roku 2021 dotknúť 100 000 dolárov a do konca roku 2022 by tiež mohol dosiahnuť 300 000 dolárov. Je to vynikajúca príležitosť investovať do bitcoinu a zbierať rekordné zisky.

Čítajte viac: Prognóza predpovede ceny bitcoinu

2. Ethereum – ETH je najlepší kryptomena DeFi, ktorú je možné kúpiť práve teraz

Ethereum je kráľom DeFi. Je to druhá najväčšia kryptomena a jedno z najlepších kryptomien, ktoré je po Bitcoine potrebné zvážiť, a tiež jeho najbližší konkurent. Od svojho vydania zaznamenalo Ethereum značný rast a na svojej platforme zaznamenal príliv niekoľkých projektov DeFi novej generácie. Niekoľko spoločností a inštitúcií urobilo z Ethereum platformu, ktorú si vybrali pre svoje projekty DeFi.

Odborníci sa domnievajú, že tieto dva faktory budú poháňať hodnotu Etherea. Rast DeFi a Ethereum 2.0. Aktuálna trhová kapitalizácia spoločnosti Ethereum predstavuje takmer 138 miliárd dolárov a Ethereum prichádza do veľmi silného roku. Ethereum je neoddeliteľnou súčasťou priestoru DeFi, pričom platforma je platformou go-to pre nové projekty DeFi.

V roku 2020 došlo k exponenciálnemu rastu spoločnosti DeFi, čo viedlo k tomu, že ju mnoho odborníkov označilo za rok DeFi. S rastom DeFi získava Ethereum najviac, čo môže a bude zvyšovať hodnotu Etherea. Druhým faktorom, ktorý pozitívne ovplyvní hodnotu Etheruem, je Ethereum 2.0

Ethereum 2.0 sa považuje za zmenu hry pre Ethereum. Sľubuje riešenie problémov, ktorým Ethereum v súčasnosti čelí v súvislosti so škálovateľnosťou, čo umožňuje platforme zvládnuť viac transakcií za sekundu, ako je v súčasnosti schopná. Ethereum 2.0 tiež vidí prechod ethereum z konsenzuálneho mechanizmu Proof-of-Work na mechanizmus konsenzu Proof-of-Stake.

Ethereum 2.0 vytvára nárast dopytu po Ethereu vďaka vyššej rýchlosti spracovania, zníženiu nákladov a zvýšeniu celkovej užitočnosti.

3. Cardano – ADA Je najlepší kryptomena Dark Horse, ktorú si môžete kúpiť práve teraz

Cardano je ďalšie aktívum kryptomeny, na ktoré by sa investori mali krátkodobo a dlhodobo pozerať.

Cardano je rovnako ako Ethereum inteligentná zmluvná platforma. Často sa popisuje ako kryptomena tretej generácie, ktorá rieši problémy so škálovateľnosťou, ktorými trpia meny prvej a druhej generácie, ako napríklad bitcoin.

Cardano ponúka lepšiu škálovateľnosť prostredníctvom svojej vrstvenej architektúry a je prvou recenzovanou kryptomenou. Cardano Foundation má protokoly preskúmané vedcami a akademickými pracovníkmi z univerzít, ako je University of Edinburgh a Tokijský technologický inštitút..

Cardano má podporený hviezdny tím. Platformu založil Charles Hoskinson, ktorý tiež spolupracoval s Vitalikom Buterinom v spoločnosti Ethereum. Po rozchode sa Hoskinson spojil so spoluzakladateľom spoločnosti Ethereum Jeremym Woodom a založil spoločnosť Input Output Hong Kong (IOHK), ktorá stojí za spoločnosťou Cardano..

Cardano používa Ouroboros, konsenzusný mechanizmus Proof-of-Stake, ktorý zaručuje integritu, výkon a životnosť protokolu pomocou kombinatoriky, kryptografie a matematickej teórie hier. Tím a technológia, ktorá stojí za Cardanom, je pre investorov dosť dobrým dôvodom na kúpu Cardana.

Ale je toho viac. Po aktualizácii Shelly sa tím v Cardane pustil do práce na Goguenovi. Goguen odblokuje funkčnosť inteligentných kontraktov a Cardano na ňu sústredilo všetku svoju energiu od uvedenia Shelly. Goguen sprístupní Cardano tým, že umožní ľuďom, ktorí nemajú technické znalosti, uzatvárať inteligentné zmluvy.

Platforma tiež zaznamená vylepšenie ponúk Cardano, ako napríklad pridanie knihy viacerých mien. Kniha viacerých mien umožní používateľom vytvárať natívne podporované tokeny. Tieto rozsiahle zmeny výrazne zlepšia Cardano a vo výsledku zvýšia jeho hodnotu, a preto je ten pravý čas na kúpu Cardana.

Záverom možno konštatovať, že existuje niekoľko ďalších kryptomien, do ktorých sa môžete investovať. Všetky kryptomeny zažívajú býčí beh a očakáva sa, že budú pokračovať aj v roku 2021. Tri diskutované vyššie však ponúkajú najviac dlhodobý potenciál medzi kryptomenami a by sa mali pozerať investori, ak chcú vstúpiť na trh.

Čítajte viac: Prognóza predikcie cien Cardano

eToro – najlepšia platforma pre kryptomenu

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me