Mohli by ste byť najnovším krypto kráľom?

Pokrok v technológii, neustále sa vyvíjajúci charakter sociálnych médií a moderný svet priniesli ľuďom nové a inovatívne spôsoby, ako zarobiť peniaze. Je potrebné povedať, že internet otvoril celý rad možností, ktoré by neboli k dispozícii za posledné desaťročia. Napríklad kryptomena a blockchain zaznamenali v posledných rokoch rozmach a v súčasnosti sa im darí.

Kryptomena je dostupná na mnohých platformách a blockchain je technológia, prostredníctvom ktorej sa vymieňa vo forme bezpečných digitálnych transakcií. Je to v skutočnosti alternatívny typ meny a vymieňa sa prakticky za peniaze. Bitcoin je jedným z najznámejších druhov kryptomeny, pričom tento typ digitálnych transakcií sa používa už pekných pár rokov..

V roku 2017 sa bitcoiny stali populárnymi v dôsledku toho, že Japonsko a Južná Kórea prijali technológiu blockchain, a teraz sa denne uskutočňujú milióny transakcií.

Kryptomena je volatilná a riskantná investičná voľba, ale mnohí majú pocit, že riziko stojí za to vďaka úspechu bitcoinu. Úspech jednotlivcov, ktorí si túto menu osvojili hneď na začiatku jej formovania, určite upútal pozornosť investorov po celom svete a na Trading Education sme sa chceli pozrieť podrobnejšie.

Aj keď kryptomena zaznamenala úspech, je treba mať na pamäti, že nie všetci zbohatnú na jej pozadí. Kashyap Vyas, v spoločnosti Interesting Engineering, zostavil zoznam niektorých investorov, ktorí mali to šťastie, aby dosiahli svoje bohatstvo v dôsledku kryptomeny.

Mohlo by sa vám páčiť: Vzostup kryptomeny: Stále potrebujeme banky?

Kingsley Advani – skorý používateľ bitcoinov

Krypto kráľ Kingsley Advani

Ešte v roku 2012 mu jeden z Advaniho priateľov predstavil bitcoin, ktorý sa v tom čase používal ako platba v kriminálnom svete. Aj keď to malo nelegálne konotácie, Advani videl väčší obraz a možnosti, ktoré bitcoin ponúka, a začal zbierať peniaze spoločne na investovanie.

Advani pracoval ako dátový vedec a rozhodol sa vyprázdniť všetky svoje úspory, ktoré do tej doby zarobil. Investoval 34 000 dolárov a podstúpil obrovské riziko, riziko, ktoré teraz podľa neho stojí za to podstúpiť.

Vo veku 24 rokov je Advani krypto milionárom, pretože hodnota bitcoinu sa od jeho počiatočnej investície zdvojnásobila. Advani teraz dáva svoju múdrosť a vášeň pre kryptomenu ako poradca a cestuje po svete, aby ukázal ľuďom možnosti v dôsledku investovania do bitcoinu.

Peter Saddington – Spustil sociálnu sieť pre kryptomenu

Krypto kráľ Peter Saddington

Ako CTO spoločnosti VinWiki prevádzkuje Peter aj sociálnu sieť TheBitcoin.pub. Po štúdiu informatiky na štáte Florida absolvoval Saddington tri magisterské tituly v odbore vzdelávanie, teológia a poradenstvo.

Peter sa dozvedel o rastúcej popularite bitcoinov v dôsledku publikácie Ars Technica, ktorá informovala o masívnom poklese hodnoty kryptomeny. Začal sa zaujímať o túto technológiu a rozhodol sa urobiť nejaký rozsiahly prieskum o bitcoinoch.

Po svojom výskume sa Peter rozhodol kúpiť viac ako 100 bitcoinov za cenu každý po 2,52 dolára a po boomovom bitcoine zarobil majland. Možno je najviac známy tým, že inkasuje 45 bitcoinov a kupuje si Lamborghini Huracan.

Prečítajte si tento článok: Sprievodca najdôležitejšími bitcoinmi: Čo je to bitcoin?

Erik Finman – jeden z najmladších Crypto Kings

Kryptokráľ Erik Finman

Nemecký tínedžer Erik Finman sa vo vzdelávaní dostal na štádium, kde mal dosť školy a nechcel pokračovať. Práve to ho prinútilo uzavrieť stávku s mamou a otcom, ktorí súhlasili s tým, že ak sa stane milionárom pred dosiahnutím veku 18 rokov, potom by nešiel na vysokú školu. Rozhodol sa použiť 1 000 €, ktoré mu darovala jeho stará mama, a investoval ich do bitcoinu.

Erik zaznamenal neočakávané výnosy zo svojej investície a jeho čisté imanie sa výrazne zvýšilo. So ziskom zo svojej investície založil službu doučovania typu peer-to-peer a predal ju za 300 bitcoinov. Tínedžer je jedným z najmladších bitcoinových milionárov a bol časopisom TIME označený za najvplyvnejšieho tínedžera v roku 2014.

Jeho plány do budúcnosti zahŕňajú založenie nových podnikov a pevne verí v to, že kryptomeny budú ešte nejaký čas existovať.

Kristoffer Koch – Krypto kráľ s vážnym šťastím

Kryptokráľ Kristoffer Koch

Kochova investícia do bitcoinu z neho urobila kryptografickú legendu a dala ľuďom sebavedomie vyskúšať svoje šťastie pri investovaní. Kristoffer narazil na krypto svet, keď písal diplomovú prácu na tému šifrovania.

Nór investoval 150 Kroner, čo je v prepočte asi 27 dolárov, a na oplátku dostal v roku 2008 5 000 bitcoinov. Svojej investícii sa nevenoval príliš dlho, kým sa v médiách nezačali objavovať príbehy decentralizovanej meny. Na zadnej strane hľadal súkromné ​​kľúče svojich šifrovaných peňaženiek a zistil, že je pripravených a čakajúcich 886 000 dolárov.

Ľudia si tiež prečítajú: Satoshi Nakamoto: Čo o ňom vieme?

Eddy Zillan – Crypto King zmenil tisíce na milióny

Krypto kráľ Eddy Zillan

Mnoho ľudí sníva o tom, že sa stanú milionármi skôr, ako dovŕšia 18 rokov. V minulosti to pre veľkú väčšinu ľudí často nebol nič iné ako sen. Rýchly posun vpred do dnešného dňa a zavedenie kryptomien, ktoré umožnilo niektorým jednotlivcom nazhromaždiť imanie.

Eddymu Zillanovi sa podarilo premeniť jeho úspory na absolútny majetok, a to tak, že uskutočnil svoju prvú investíciu vo výške 100 dolárov. Rýchly návrat ho podnietil k investovaniu ešte väčšej sumy.

V tomto okamihu investoval všetky svoje úspory vo výške 12 000 dolárov a peniaze sa mu začali sypať. Začal skúmať rôzne vrstvy obchodovania s bitcoinmi a tiež experimentoval s altcoinmi. Uvádza sa, že nazhromaždil kryptomenu viac ako milión dolárov a teraz radí ostatným, ako môžu zbohatnúť na kryptoobchodovaní.

Olaf-Carlson Wee – vôbec prvý zamestnanec spoločnosti Coinbase

Krypto kráľ Olaf Carlson Wee

Prvý zamestnanec spoločnosti Coinbase zaznamenal výrazný nárast kryptomeny. Jeho prvá investícia do bitcoinu zlyhala, keď sa prepadla zo 16 na 2 doláre, stále si však bol istý, že krypto uspeje.

Svoj životopis poslal do Coinbase a spoločnosť ho zamestnala. Ako výsledok svojho pobytu v ňom získal prehľad o svete kryptomeny.

Keď bitcoiny začali prudko stúpať, mal dosť investovaných prostriedkov na to, aby sa stal milionárom, a založil spoločnosť Polychain Capital. Jeho majetok sa za pár mesiacov zmenil zo 4 miliónov na 200 miliónov dolárov.

Pozri tiež: Všetko, čo by ste mali vedieť pred investovaním do kryptomeny

Chris Larsen – známy ako najbohatší krypto kráľ

Kryptokráľ Chris Larsen

Chris Larsen, spoluzakladateľ spoločnosti Ripple, je podľa Forbes najbohatším investorom do kryptomien. Držiteľ titulu MBA zo Stanfordu a skúsený operátor v Silicon Valley. Jeho podnikanie má pod kontrolou 61 miliárd XRP na celom svete.

Jeho kryptomena predstavovala k februáru 2018 takmer 8 miliárd dolárov a predtým, ako založil spoločnosť Ripple, bol zapojený do ďalších úspešných obchodov.

Bol uvedený ako najbohatší krypto kráľ na planéte a nazhromaždil celkovo 59 miliárd dolárov.

Brian Armstrong – Založil spoločnosť Coinbase

Brian Armstrong zakladateľ coinbase

Armstrong založil svoju spoločnosť, ktorá sa stala známou ako popredná platforma pre kryptomenu v USA v roku 2012. Odvtedy uspel na trhoch s kryptomenami, aj keď prekonal skalný začiatok.

Zákaznícka základňa pre Coinbase sa stala rozmanitou a bohatou a minulý rok Coinbase získala 100 miliónov dolárov, na základe ocenenia 1,6 miliardy dolárov. V roku 2017 dosiahol Coinbase tržby vo výške 1 miliardy dolárov a predpokladá sa, že má hodnotu okolo 1 miliardy dolárov.

Nenechajte si ujsť: 8 otázok na zodpovedanie skôr, ako investujete

Brock Pierce – člen nadácie Bitcoin Foundation

Bitcoinová nadácia Brock Pierce

Pierce, zakladateľ a riadiaci partner spoločnosti Blockchain Capital, videl jeho popularitu ako priekopnícku tvár trhu s digitálnymi menami.

Absolvent University of South California je venture capitalist s obchodnými záujmami v digitálnych menách, reklamných technológiách a hrách.

Tridsaťsedemročný hráč bol zvolený za člena nadácie Bitcoin Foundation v roku 2014 a dnes pre svoje spoločnosti získal viac ako 200 miliónov dolárov a stál na čele viac ako 30 akvizícií..

V januári tohto roku sa predpokladalo, že jeho čisté imanie bude okolo 1 miliardy dolárov.

Changpeng Zhao – vlastní najväčšiu krypto burzu

Changpeng Zhao binance

Generálny riaditeľ viacjazyčnej platformy pre kryptomeny Binance, Changpeng Zhao v júli vyzbieral 15 miliónov dolárov, aby bol podnik úspešný. Binance predtým neexistoval.

Binance, známa ako najväčšia kryptoburza na svete, má 6 miliónov používateľov a je schopná spracovať 1,4 milióna transakcií za sekundu. Pred pôsobením v Binance sa Zhao v 80. rokoch rozhodol presťahovať z Japonska do Kanady a svoj čas po ukončení štúdia počítačovej vedy rozdelil medzi Tokio a New York..

Po práci v rôznych kryptomenách sa rozhodol založiť svoju vlastnú spoločnosť a Binance je teraz jedným z najrýchlejšie rastúcich kryptomien na svete..

Ďalej: Prestaňte praktizovať zlé obchodné návyky!

Ak ste radi čítali tento článok z Trading Education, dajte mu like a zdieľajte ho s kýmkoľvek iným, o ktorom si myslíte, že by mohol zaujímať tiež.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me