Obchodovanie Tron 2021 Naučte sa, ako obchodovať s TRX

Plánujete sa pustiť do obchodovania s Tron? Tu je definitívny sprievodca krok za krokom, ktorý vás naučí všetko, čo potrebujete vedieť o obchodovaní TRON, a skontroluje najlepšieho krypto brokera..

Od svojho uvedenia na trh v roku 2017 sa spoločnosť TRON (TRX) upevnila ako sľubný podnik v oblasti kryptomeny. Tento projekt získal podporu od niekoľkých významných spoločností v Číne, čo znamená, že potenciál pre rast môže byť obrovský.

Rok 2020 je pozoruhodný pre spoločnosť TRON, ktorej objem transakcií dApp presahuje dokonca aj objem ethereum. V tejto súvislosti by vás mohlo zaujímať, ako obchodovať s TRONom z pohodlia domova.

Táto príručka vám ukáže všetko, čo potrebujete vedieť o obchodovaní s TRON – od toho, ako hodnotiť trh, zadávať objednávky a prísť s rozumnou stratégiou riadenia rizík.

Obsah

Ako obchodovať s TRON v 5 jednoduchých krokoch

Čo je TRON Trading?

Ako funguje obchodovanie TRON?

Ako obchodovať s TRON Online – Založenie obchodu

Ako zarobiť peniaze obchodom TRON

Ako obchodovať s TRON 2021 – podrobný návod

Ako obchodovať so sprievodcom TRON – Verdikt

Časté otázky

Ako obchodovať s TRON v 5 jednoduchých krokoch

Táto príručka o tom, ako obchodovať s TRON, rozdelí všetko laicky, takže nebudete obchodovať naslepo. Ak však nemáte dosť času na to, aby ste si to prečítali všetky spôsoby, musíte teraz s TRON obchodovať.

 • Krok 1: Otvorte si účet u regulovaného krypto brokera
 • Krok 2: Financuje váš účet debetnou / kreditnou kartou, elektronickou peňaženkou alebo bankovým prevodom
 • Krok 3: Vyberte, koľko TRONU chcete obchodovať
 • Krok 4: Kúpte si TRX (choďte dlho) alebo predajte TRX (choďte na krátko)
 • Krok 5: Potvrďte obchod

Čo je TRON Trading?

TRONix, ľudovo známy ako TRON (TRX), je oficiálna digitálna mena siete TRON. Mince TRON môžete obchodovať sami prostredníctvom stoviek online platforiem, a to buď výmenou za fiatovú menu, alebo za inú kryptomenu..

Hodnota spoločnosti TRON sa, podobne ako akékoľvek iné finančné aktíva, mení podľa nálady na trhu. Nakoniec to zredukuje na ponuku a dopyt príslušnej digitálnej meny. Prvým krokom k obchodovaniu s TRON je zistiť, ako funguje kryptotrh.

Zjednodušene povedané, ak dopyt po TRONe stúpa, môžete očakávať zvýšenie jeho ceny. Naopak, nižší dopyt po TRONe bude mať za následok zníženie ceny.

Odpoveď na to, ako úspešne obchodovať s TRONom, spočíva v schopnosti presne predpovedať nálady na trhu. Správnou predpoveďou dosiahnete zisk na vašom obchode TRON.

Dáme vám rýchly príklad, ako obchodovať s TRON:

 • Predpokladajme, že vo februári je cena TRONu 0,054 USD.
 • Kryptomenový pár sa označuje ako TRX / USD.
 • Veríte tomu, že cena spoločnosti TRON má v nasledujúcich mesiacoch stúpať a zadať objednávku na kúpu 500 USD.
 • Do marca je hodnota TRONU na hodnote 0,084 USD.
 • To predstavuje zvýšenie hodnoty o 55%.
 • Spokojní so svojimi ziskami sa rozhodli opustiť svoju obchodnú pozíciu TRON.

V tomto príklade sa hodnota TRON zvýšila o 55%. Vo vašom podiele 500 dolárov to predstavuje celkový zisk 500 dolárov.

Ak by sa cena TRONU opäť znížila pod 0,054 USD, znova by vám zostala finančná strata.

To nás privádza k základnej požiadavke dosiahnutia zisku pri obchodovaní s TRON – správna predikcia trhu.

Ako funguje obchodovanie TRON?

Aj keď je to relatívne nová trieda aktív, koncept obchodovania s TRON sa veľmi podobá iným finančným nástrojom, ako sú akcie alebo forex..

Preto tí, ktorí už poznajú tradičné obchodné vozidlá, nebudú mať ťažkosti s porozumením toho, ako obchodovať s TRONom.

Ak ste v obchodovaní s kryptomenami nováčikom, tu je niekoľko základných informácií, o ktorých musíte vedieť.

TRON pohyby cien

Trh s kryptomenami je vynikajúco volatilný, takže je nesmierne dôležité, aby ste vedeli, čo môže tento trh posunúť. Čokoľvek od najnovších správ, vládnych nariadení alebo technologického vývoja môže zvýšiť alebo znížiť cenu TRONU.

Ak bude mať záujem o investovanie do TRONu viac obchodníkov, povedie to k rastúcemu dopytu a následne k vzrastajúcemu trhu. Ak investori stratia dôveru v TRON, budú ochotní predať dané aktívum, čím sa zníži jeho hodnota.

V tejto chvíli stojí za zmienku, že na rôznych obchodných platformách uvidíte TRON ocenený za mierne odlišné ceny.

Napríklad jedna platforma môže uvádzať TRON na úrovni 0,023 USD, zatiaľ čo na inej platforme môžete vidieť 0,024 USD. Bude to iba nepatrný rozdiel a nebude to mať vplyv na vašu schopnosť dosahovať zisk.

Obchodné páry TRON

Existujú dve cesty k obchodovaniu s TRON:

 1. Proti fiat menám ako je americký dolár alebo euro
 2. Proti inej kryptomene ako Bitcoin alebo Ethereum

Obchodovanie s TRON proti inej kryptomene vyžaduje, aby ste pevne pochopili obe digitálne mince, ktoré tvoria tento pár. Pretože sú všetky kryptomeny volatilné, môže byť zložité správne predpovedať trh, a to aj pre skúsených obchodníkov.

Z tohto dôvodu majú nováčikovia tendenciu obchodovať s kryptomenami proti fiat, v tomto prípade TRON proti fiat.

Najbežnejšie používanou fiat menou v kryptoobchodnej aréne je americký dolár. Keď uvidíte pár TRX / USD, znamená to, že obchodujete s cenou TRON voči USD.

O pároch kryptomena-fiat sa ľahšie špekuluje a zaistia vám lepšie spready a vyššiu úroveň likvidity. V prípade záujmu tiež budete môcť nájsť páry TRON, ktoré obsahujú ďalšie populárne fiat meny, ako je euro (TRX / EUR), austrálsky dolár (TRX / AUD), britská libra (TRX / GBP) a japonský jen (TRX) / JPY).

Či už sa rozhodnete obchodovať s párom TRX-fiat, alebo s párom TRX-kryptomena, bude v konečnom dôsledku závisieť od vášho pochopenia trhu s kryptomenami a od dôvery v predpovedanie jeho pohybu..

Dlhodobé alebo krátkodobé obchodovanie

Obchodovanie s kryptomenou, ako je TRON, sa dá v mnohých ohľadoch ľahko porovnať s akýmkoľvek iným finančným trhom. Môžete si napríklad zvoliť dlhodobú alebo krátkodobú stratégiu na základe svojich obchodných cieľov.

Jedným zo spôsobov je investovať priamo do spoločnosti TRON. Budete kupovať mince TRON od brokera a ukladať ich do peňaženky s kryptomenami.

Keď je vhodný čas, môžete svoje TRON mince predať výmenou za fiat menu. Obchodníci sa niekedy svojich kryptomien držia celé mesiace alebo dokonca roky v kuse.

Výhodou tejto dlhodobej obchodnej stratégie TRON je, že sa nemusíte trápiť s krátkodobou volatilitou trhu. Namiesto toho budete "kúpiť a podržať", umožniť trhu rozohrať sa a konať, iba keď je vhodný čas.

Naopak, krátkodobá stratégia si bude vyžadovať vašu stálu pozornosť ohľadom pohybu trhu spoločnosti TRON.

Často sa stretnete s tým, že počas dňa umiestnite niekoľko obchodov v nádeji, že budete pravidelne pravidelne dosahovať menšie zisky. Vo svetovom obchodovaní s TRON si to vyžaduje hĺbkovú technickú analýzu, čo je pre obchodovanie nováčikov náročné.

Obchod a vlastný TRON

Či už sa rozhodnete pre dlhodobé alebo krátkodobé obchodovanie, vždy vám to odporúčame prostredníctvom regulovaného a renomovaného online brokera..

eToro je v tomto ohľade skvelá voľba – pretože platforma vám umožňuje obchodovať s TRON v 100% prostredí bez provízií.

Ďalej je eToro regulované niekoľkými finančnými orgánmi – čo zaisťuje, že môžete obchodovať a vlastniť TRON bezpečným spôsobom. Za vedenie TRONu v peňaženke eToro sa neplatia žiadne poplatky, čo je ideálne riešenie pre dlhodobú stratégiu nákupu a podržania.

TRON obchodovanie

Zatiaľ čo niektorí obchodníci uprednostňujú dlhodobý prístup, iní sa rozhodli ťažiť z neustále sa meniacich cenových výkyvov.

Zvyčajne to má formu „denného obchodovania“ alebo „swingového obchodovania“. Ak uvažujete o prijatí obchodnej stratégie TRON, stojí za to zvážiť CFD (Contracts-for-Differences)..

CFD vám nedáva vlastníctvo spoločnosti TRON, ale odzrkadľuje jeho hodnotu ako za podobnú. Napríklad, ak je aktuálna trhová cena spoločnosti TRON 0,021 USD, hodnota predmetného CFD bude takisto 0,021 USD. Ak cena TRONU stúpne na 0,023 USD, zvýši sa aj hodnota CFD.

CFD majú niekoľko výhod, vďaka čomu sú populárne medzi obchodníkmi TRON:

 • S TRON CFD možno obchodovať s konkurenčnými poplatkami a tesnými spready.
 • Na CFD na TRON môžete ísť dlho a krátko, čo znamená, že môžete profitovať z rastúcich aj klesajúcich cien.
 • Väčšina online brokerov ponúka pákový efekt na CFD.

Aj keď vám páka umožňuje zvýšiť obchodný kapitál, CFD sú v mnohých krajinách zakázané.

Najmä obyvatelia USA nebudú môcť obchodovať s CFD na transakcie TRON prostredníctvom regulovaného brokera. Vo Veľkej Británii je obchodovanie s CFD k dispozícii, ale nie na aktívach kryptomeny.

To znamená, že stále budete môcť nájsť neregulované kryptoburzy, ktoré vám ponúkajú pákový efekt. Odporúčame vám však nepoužívať platformu, ktorá nemá licenciu, pretože by ste vystavili riziku svoj kapitál.

Okrem toho stojí za zmienku, že neregulované obchodné platformy vyžadujú, aby ste obchodovali s TRON voči „USDT“ na rozdiel od skutočných amerických dolárov. To znamená, že budete obchodovať s TRONOM proti Tetheru – kryptomene s hodnotou naviazanou na USD.

Zvážili by ste obchodovanie TRON?

Ako obchodovať s TRON Online – Založenie obchodu

obchod tron

Ako už bolo uvedené, TRON má veľa podobností s tradičnými finančnými aktívami. Predtým, ako sa ponoríte, je nevyhnutné vedieť, ako digitálna mena funguje.

Najdôležitejšie je, aby ste sa oboznámili s rôznymi typmi obchodných pokynov TRON.

Objednávka predstavuje príkaz, ktorým dáte príkaz svojmu maklérovi na nákup alebo predaj TRONU. Inými slovami, po analýze trhu zadáte objednávku u svojho sprostredkovateľa a ten ho vykoná za vás. Nakoniec, to, či dosiahnete zisk, je na trhu.

Ďalej sú uvedené najdôležitejšie objednávky, ktoré budete používať pri online obchodovaní s TRON.

Objednávka nákupu alebo predaja TRON

Pri otváraní a zatváraní svojej pozície sú potrebné objednávky na nákup a predaj.

 • Zadajte objednávku, keď si myslíte, že cena stúpne a chcete ísť dlho na TRON.
 • Zadajte objednávku na predaj, keď si myslíte, že cena klesne a chcete na TRON ísť nakrátko.

Každý obchod, ktorý otvoríte, bude vyžadovať, aby ste najskôr zadali objednávku na nákup alebo predaj u svojho sprostredkovateľa. Ak otvoríte svoju pozíciu s objednávkou na nákup, zatvoríte ju s objednávkou na predaj.

Na druhú stranu, keď otvoríte objednávku na predaj, zavriete ju objednávkou na kúpu.

Vstupná cena

Na nestabilnom trhu potrebujete, aby boli vaše vstupné objednávky čo najpresnejšie. Zatiaľ čo objednávky na kúpu a predaj sú základom prístupu na trh TRON, existujú aj iné typy objednávok, ktoré vám poskytujú väčšiu kontrolu nad vašim obchodom.

Napríklad cena spoločnosti TRON sa môže meniť medzi časom, keď zadáte objednávku, a okamihom, keď ju broker vykoná. Preto si pri online obchodovaní s TRON musíte vybrať z „Market Order“ alebo „Limit Order“

 • Trhová objednávka: Takto je zaistené, že vaša objednávka bude vyplnená čo najskôr za najlepšiu trhovú cenu. Sprostredkovateľ preto vykoná váš obchod okamžite. Môže sa stať, že dostanete cenu tesne nad alebo pod úrovňou, ktorú vidíte na obrazovke – z dôvodu kolísania ceny sekundu po druhej.
 • Limitná objednávka: Limitovaná objednávka vám umožňuje vstúpiť na trh za konkrétnu cenu a poskytuje vám väčšiu kontrolu. Povedzme, že hodnota TRON je 0,025 USD a objednávku na nákup chcete zadať, až keď cena dosiahne 0,026 USD. Tu prichádza na rad limitná objednávka. Najdôležitejšie je, že váš maklér vykoná vašu limitnú objednávku, keď TRON dosiahne vašu vstupnú cenu 0,026 USD.

Stratégia ukončenia

Podobne ako pri vstupe na trh, môžete tiež uviesť konkrétne informácie o tom, ako a kedy opustíte obchod TRON. Toto sa nazýva výstupná stratégia a bežne sa vykonáva prostredníctvom príkazov „take-profit“ a „stop-loss“.

Tu je prehľad fungovania každej objednávky.

 • Zisk: Ako už názov napovedá, objednávka na získanie zisku informuje vášho sprostredkovateľa o tom, koľko chcete na ziskoch dosiahnuť pred uzavretím obchodu. Povedzme napríklad, že hľadáte zisk 2% na svojom obchode TRON. Objednávku na získanie zisku môžete umiestniť na úrovni 2% nad alebo pod aktuálnu hodnotu v závislosti od toho, či idete dlho alebo krátko. Preto bude vaša pozícia uzavretá, keď bude dosiahnutá úroveň 2% zisku.
 • Stop-Loss: Naopak, objednávky stop-loss obmedzujú vaše straty, ak je trh v rozpore s vašou predpoveďou. Ak nastavíte stop-loss na 2%, váš obchod TRON sa uzavrie, ak klesne červene o 2%.

Ukážme si to na príklade:

 • Zadáte príkaz na obmedzenie nákupu pre vstup na trh TRON za 0,0250 USD.
 • Chcete zamknúť svoje zisky na 2%, urobíte preto objednávku na zisk vo výške 0,0255 USD.
 • Zároveň nechcete stratiť viac ako 1%.
 • Preto zadáte objednávku so stratou na 0,0247 USD.

Teraz môže obchod prebiehať jedným z dvoch spôsobov.

 • Ak sa cena TRONU zvýši na 0,0255 USD, vaša objednávka na získanie zisku sa nakopne a obchod sa uzavrie so ziskom 2%..
 • Ak cena TRON klesne na 0,0247 USD, vaša stop-loss objednávka sa nakopne a vy uzatvoríte obchod so stratou 1%..

V podstate, bez ohľadu na to, akým smerom sa trh pohne, sprostredkovateľ aktivuje príslušnú objednávku stop-loss alebo take-profit na základe vášho vopred definovaného cenového bodu.

Ako zarobiť peniaze obchodom TRON

Objednávky môžu zefektívniť proces obchodovania. To znamená, že „keď“ vstúpite na trh a opustíte ho, nie sú jedinými faktormi, ktoré určia, či zarábate peniaze obchodovaním s TRONom alebo nie..

Pri uvažovaní o tom, ako obchodovať s TRONom, musíte tiež premýšľať o tom, aké veľké riziko riskujete vo vzťahu k vašim potenciálnym ziskom.

1. Vklad

Váš vklad predstavuje to, koľko kapitálu riskujete pri konkrétnom obchode TRON. Prirodzene, čím vyšší je váš vklad, tým vyššie sú vaše potenciálne zisky a straty.

Povedzme, že chcete vložiť TRON v hodnote 1 000 dolárov a dosiahnuť zisk 2%. Vaše zárobky z tohto obchodu by dosiahli 20 dolárov. Ak by ste zdvojnásobili svoj vklad na 2 000 dolárov, namiesto toho by ste zarobili 40 dolárov.

Matematika je jednoduchá, ale pri stávkovaní veľkého množstva to môže viesť aj k príliš veľkému riziku. Preto sa veľa obchodníkov TRON rozhodne pre „stratégiu riadenia bankrollu“. To zaisťuje, že na vašom obchodnom účte bude v priebehu času dostatok peňazí.

Napríklad obchodníci sa často rozhodnú vložiť iba určité percento zo svojich obchodných fondov. Dobrým pravidlom, ktoré treba dodržiavať, je obmedzenie vkladu na 2%. V praxi platí, že ak máte kapitál v hodnote 1 000 dolárov, budete pri každom obchode TRON riskovať iba maximálne 20 dolárov.

Stratégia riadenia bankrollu je obzvlášť dôležitá pri krátkodobom obchodovaní a zadávaní viacerých objednávok v krátkom časovom období.

Našťastie existuje veľa online platforiem, ktoré vám umožňujú obchodovať s TRON s malými vkladmi. Napríklad eToro vyžaduje minimálnu objednávku iba 25 dolárov – čo je ideálne riešenie pre správu bankrollov.

2. Páka na obchodovanie TRON

CFD s pákovým efektom TRON sú predmetom, ktorého sme sa dotkli už skôr. Ako je zrejmé, pákový efekt prichádza s jeho rizikami a výhodami.

Ak vám to miesto umožňuje, aby ste mohli obchodovať s CFD s TRON, musíte sa predtým, ako sa rozhodnete, dozvedieť niekoľko dôležitých aspektov..

Ukážeme vám, ako funguje pákový efekt:

 • Zadáte objednávku na TRX / USD za 1 000 dolárov
 • Rozhodli ste sa použiť pákový efekt 1: 2, čo znamená, že váš vklad je skutočne 2 000 dolárov
 • Ak dosiahnete zisk 10%, vaše zisky by obyčajne predstavovali 100 dolárov
 • S pákovým efektom 1: 2 sa vaše zárobky zvýšia na 200 dolárov

Je tiež možné získať pákový efekt z nelicencovaných platforiem kryptomeny. Nebudete však mať záchrannú sieť od renomovaného finančného regulátora – tomu sa preto radšej vyhnite.

Poplatky za obchodovanie s TRON Online

Sprostredkovatelia skutočne uľahčujú proces obchodovania. Nemali by ste sa však obzerať po tom, že nakoniec ide o podnikanie, takže musíte nájsť ten najlepší, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Online makléri vám za služby účtujú poplatky a provízie. Potenciálne poplatky vo vašom obchode sa budú líšiť od jednej platformy k druhej. Preto je nevyhnutné, aby ste si pred registráciou u makléra uvedomili, čo platíte.

Ďalej je uvedený zoznam najbežnejších druhov poplatkov, s ktorými sa na obchodných platformách TRON stretnete.

Obchodná komisia TRON

Provízia účtovaná maklérmi nie je nový koncept a funguje rovnako ako akýkoľvek iný obchodný sektor. Zjednodušene, online makléri vám účtujú províziu v percentách za každý obchod, ktorý s nimi uzatvoríte.

Táto provízia sa účtuje za každý obchod, čo znamená, že ju platíte za vstupné aj výstupné objednávky. Ak je teda provízia vo výške 1%, zaplatíte 1% zo svojho vkladu pri otvorení pozície a znovu pri jej zatvorení..

Regulovaný maklér eToro vám umožní obchodovať s TRON bez provízie.

TRON nátierka

„Spread“ v obchodovaní je definovaný ako rozdiel medzi dopytovou cenou a ponukovou cenou aktíva. Spready sa tiež zvyčajne líšia v závislosti od trhových podmienok.

Budete pravdepodobne hľadať sprostredkovateľa, ktorý ponúka „úzke spready“, pretože ide o nepriamy poplatok, ktorému sa nedá vyhnúť.

Napríklad, ak váš sprostredkovateľ účtuje spread 1,5% na TRX / USD, musíte zarobiť minimálne 1,5%, aby ste dosiahli rovnováhu. Čokoľvek nad toto 1,5% rozpätie sa rovná vášmu skutočnému zisku.

Ostatné poplatky za obchodovanie TRON

Online obchodníci môžu tiež pri obchodovaní s TRON účtovať sortiment administratívnych poplatkov.

Môže to zahŕňať:

 • Poplatky za vklad / výber: Môžete to považovať za transakčný poplatok, ktorý sa vyskytuje pri vkladaní alebo vyberaní peňazí na alebo z vášho obchodného účtu. Zatiaľ čo populárna kryptoobchodná platforma Coinbase účtuje za vklad debetnou kartou 3,99%, na eToro vás to bude stáť iba 0,5% – a to iba v prípade, že svoj účet financujete v inej mene ako USD..
 • Poplatok za neaktivitu: Poplatok za nečinnosť sa vyskytuje, ak je váš obchodný účet označený ako neaktívny. Po určitej dobe nečinnosti vám sprostredkovatelia budú každý mesiac účtovať poplatok. Aby ste sa vyhli tomuto poplatku, budete musieť buď začať obchodovať, alebo vybrať svoj zostatok.
 • Poplatky za prenocovanie: Na jednodňové poplatky sa môžete pozerať ako na úrok, ktorý platíte sprostredkovateľovi, aby ste udržali svoju obchodnú pozíciu otvorenú cez noc. To je bežné pri obchodovaní s CFD a niektorí makléri to budú označovať ako „poplatok za výmenu“.

Štruktúra poplatkov je kľúčovým faktorom pri rozhodovaní o správnom online sprostredkovateľovi pre vaše obchodné potreby TRON. Tieto poplatky sa koniec koncov môžu rýchlo sčítať a zožrať vaše obchodné zisky.

Ako obchodovať s TRON 2021 – podrobný návod

Ak momentálne uvažujete o tom, ako obchodovať s TRON online, prevedieme vás procesom nastavenia.

Krok 1: Vyberte si obchodnú stránku TRON

Ako sme už niekoľkokrát zdôraznili, váš online sprostredkovateľ hrá významnú úlohu vo vašej schopnosti dosahovať zisk. Koniec koncov, zveríte im svoj obchodný kapitál.

Vďaka internetu plnému regulovaných a neregulovaných online sprostredkovateľov potrebujete prísne kritérium na overenie toho, ktorý poskytovateľ je pre vás ten pravý..

Pred registráciou si nezabudnite skontrolovať nasledujúce aspekty.

 • Nariadenia: Regulačné orgány zabezpečujú, aby sprostredkovateľ dodržiaval pravidlá bezpečnosti vašich finančných prostriedkov. Zistite, či je broker držiteľom licencií od známych regulačných orgánov, ako sú ASIC, FCA, CySEC alebo SEC.
 • Poplatky: Aká je štruktúra poplatkov účtovaná sprostredkovateľom?
 • spôsob platby: Ktorými spôsobmi platby môžete vkladať a vyberať peniaze??
 • Minimálny vklad: Aké je minimum potrebné na obchodovanie s TRON?
 • Páry TRON: S akými pármi môžete obchodovať so spoločnosťou TRON?
 • Peňaženka na kryptomenu: Ponúka platforma bezpečnú kryptopeňaženku?
 • Navigácia na platforme: Je platforma ľahko použiteľná a priateľská pre začiatočníkov?
 • Mobilná aplikácia: Existuje mobilná aplikácia, ktorá vám umožní obchodovať s TRON na cestách?

S prihliadnutím na vyššie uvedené odporúčame zvážiť eToro. Z nášho prieskumu je platforma vpred, pokiaľ ide o obchodovanie s TRON, v neposlednom rade preto, že:

 • Táto platforma pre sociálne obchodovanie je licencovaná organizáciami FCA, ASIC a CySEC. Je tiež registrovaná u spoločnosti FINRA v USA.
 • Platforma môže rovnako dobre slúžiť obchodným nováčikom aj profesionálom.
 • Všetky obchody TRON sú bez provízií a ponúkajú sa s obmedzenými trhovými rozpätiami.
 • K dispozícii sú rôzne možnosti platby, vrátane debetných / kreditných kariet a elektronických peňaženiek, ako sú PayPal a Skrill.

Krok 2: Otvorte si obchodný účet TRON

Ak ste si vybrali online brokera, môžete si vytvoriť účet.

Proces je podobný ako pri registrácii na akomkoľvek inom webe, okrem toho, že budete musieť predložiť aj svoj úrad vydaný preukaz totožnosti. Online makléri, ktorí dodržiavajú pravidlá KYC (Know Your Customer), to budú vyžadovať na overenie vašej identity.

Budete musieť poskytnúť svoje:

 • Celé meno
 • Adresa
 • Telefónne číslo
 • Emailová adresa
 • Platné vládne ID (pas alebo vodičský preukaz)

Krok 3: Pridajte prostriedky

Teraz je čas uskutočniť vklad. O eToro, minimálny vklad je 200 dolárov, aj keď s TRON môžete obchodovať už od 25 dolárov.

Finančné prostriedky môžete pridať pomocou kreditnej / debetnej karty, elektronickej peňaženky alebo bankového účtu.

Krok 4: Vyberte si TRON Trading Market

obchodná tron

Teraz môžete preskúmať obchodné trhy dostupné na eToro. Môžete sa rozhodnúť obchodovať TRON s fiat menou, ako je americký dolár, alebo s kryptomenou, ako je TRX / BTC.

Krok 5: Umiestnite TRON Trade

Keď ste si vybrali trh TRON na obchodovanie, musíte teraz zadať objednávku.

Ak potrebujete rýchlu rekapituláciu spôsobu obchodovania s TRON, neváhajte si prečítať našu predchádzajúcu sekciu o trhových objednávkach.

Ako obchodovať so sprievodcom TRON – Verdikt

Ak ste začiatočníkom v krypto priestore, pochopenie obchodovania s TRONom sa na začiatku môže javiť ako zložitý proces. Pri úplnom prečítaní nášho sprievodcu však dúfame, že hmla bola teraz vyčistená.

Najdôležitejšie je, aby ste si vybrali regulovanú obchodnú platformu spolu s konkurenčnými poplatkami a províziami.

Na eToro môžete obchodovať s TRON bezpečným spôsobom – pretože platforma je licencovaná vo viacerých jurisdikciách. Tento užívateľsky príjemný sprostredkovateľ navyše neúčtuje žiadne provízie a minimálna veľkosť objednávky je iba 25 dolárov.

eToro – najlepšia platforma na obchodovanie so spoločnosťou TRON

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Časté otázky

Ako môžete bezpečne obchodovať s TRONom?

TRON obchodovanie je bezpečné, ak sa budete držať regulovaného brokera ako eToro.

Ako môžem obchodovať s TRON online?

Ak chcete obchodovať s TRON online, musíte si nájsť vhodného online brokera. Na platformách ako eToro vám umožní obchodovať s TRONom už za 25 dolárov.

Môže vás obchodovanie s TRONom obohatiť?

Obchodovanie s TRON má svoje výhody a riziká. Ak správne predvídate sentiment na trhu, dosiahnete zisk. Ak tak neurobíte, prídete o peniaze. Najlepšie je mať zavedenú stratégiu riadenia bankrollu, ktorá zmierni vaše potenciálne straty.

Obchoduje s TRON v USA?

S TRON možno legálne obchodovať v USA. Nemôžete však obchodovať s CFD s TRON.

Ako môžem uplatniť pákový efekt na obchody TRON?

Najjednoduchší spôsob, ako získať páku pri obchodovaní s TRON, je prístup na trh prostredníctvom CFD brokera. Upozorňujeme však, že CFD na kryptomeny sú zakázané vo viacerých krajinách – vrátane USA a Veľkej Británie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me