Kde kúpiť ZCASH & Nájdite najlepšiu cenu

Spoločnosť ZCASH, ktorá bola založená v roku 2016 a je založená na kódovej základni bitcoinu, je projekt kryptomeny a blockchainu s trhovou kapitalizáciou presahujúcou 6 miliárd dolárov.

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o tom, ako kúpiť ZCASH, potom ste sa dostali na správnu stránku.

V tejto príručke pre začiatočníkov uvádzame všetky základné aspekty nákupu tejto digitálnej meny. To zahŕňa všetko od potenciálnych poplatkov a skladovania až po investičné plány a reguláciu.

Ďalej vysvetľujeme, ako vytvárať objednávky pri nákupe ZCASH a aké kroky musíte podniknúť pri hľadaní dôveryhodného krypto brokera.

Ako dnes kúpiť ZCASH v 5 jednoduchých krokoch

Ak nemáte čas na úplné prečítanie tejto príručky, nižšie nájdete 5 krokov k tomu, ako kúpiť ZCASH..

1. Zaregistrujte sa pomocou dôveryhodnej krypto platformy ponúkajúcej ZCASH

2. Vložte prostriedky na svoj účet

3. V rozbaľovacom zozname digitálnych mien zvoľte ZCASH (ZEC)

4. Zadajte množstvo ZCASH, ktoré chcete kúpiť

5. Skontrolujte, či sú všetky podrobnosti, ktoré ste zadali, správne

Ste pripravení kúpiť si Zcash práve teraz pomocou debetnej / kreditnej karty alebo elektronickej peňaženky? Ak áno,

eToro – najlepší sprostredkovateľ nákupu ZCASH

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné počas mnohých rokov

Ako dnes kúpiť ZCASH – Sprievodca krok za krokom

Ak hľadáte podrobný návod, pozrite si nižšie uvedené pokyny. Ukážeme vám, ako dnes kúpiť ZCASH s najlepšou kryptoburzou!

Krok 1: Vyberte si Online ZCASH Broker alebo Exchange

Ako je zrejmé z vyššie uvedeného 5-krokového postupu, odporúča sa kúpiť ZCASH prostredníctvom regulovaného online sprostredkovania.

Ak sa zaregistrujete na eToro, nebudete si môcť kúpiť iba ZCASH. Ale za bezpečných podmienok, ktoré môže poskytnúť iba regulovaný sprostredkovateľ. Je tomu tak preto, lebo vysoko cenená platforma je regulovaná nie jednou, ale viacerými jurisdikciami.

Toto nie je jediná trasa, pretože ZCASH si môžete kúpiť na kryptoburze, ak si prajete. Problém je v tom, že tieto výmeny tretích strán sú obyčajne neregulované, a preto nad nimi žiadny dozor nekontroluje.

Pozoruhodný rozdiel medzi burzou a eToro spočíva v tom, že tento sprostredkovateľ je registrovaný v USA pod prísnym finančným orgánom FINRA.

eToro je tiež regulované renomovanými orgánmi ako FCA, ASIC a CySEC. To v konečnom dôsledku zaručuje, že kupujete ZCASH od sprostredkovateľa s integritou.

1. Nariadenie

Pri výskume, ako kúpiť ZCASH, si všimnete, že v tomto priestore pôsobia stovky online sprostredkovateľov. A mali by ste radšej veriť, že mnohé z nich sú nečestné.

Regulačné orgány – napríklad tie, ktoré sú uvedené vyššie, pomáhajú chrániť sektor kryptomeny pred tienistými operátormi. ZCASH si preto na eToro môžete s dôverou kúpiť.

Ako sme sa už zmienili, pokiaľ uvažujete o kúpe digitálnych mincí z burzy, je pravdepodobné, že nebudete mať taký luxus.

Krutá realita je taká, že neregulované výmeny sú každý rok hacknuté čoraz viac. V skutočnosti bolo pred pár rokmi unesených viac ako 500 000 prihlásení do kryptopeňaženky za jediný rok, čo malo za následok krádež takmer 300 miliónov dolárov.

Môžete sa tiež rozhodnúť kúpiť ZCASH z burzy a okamžite ich vybrať do súkromnej krypto peňaženky. To znamená, že máte za úlohu zaistiť bezpečnosť svojich vlastných kryptomien, nehovoriac o zabezpečení svojho dlhého viacznakového „súkromného kľúča“..

Ak sa rozhodnete kúpiť ZCASH na eToro, môžete svoje digitálne meny ukladať prostredníctvom bezpečnostnej siete tejto regulovanej platformy..

2. Spôsoby platby

Pokiaľ ide o akceptované spôsoby platby, nemali by ste mať problém s nákupom ZCASH online.

Nákup kryptomien v prvých dňoch zvyčajne znamenal to, že ste to museli robiť bankovým prevodom. Aj keď sa táto metóda dodnes používa, je to jeden z najpomalšie spracovávaných typov platieb. To znamená, že to pravdepodobne oneskorí vašu schopnosť kúpiť ZCASH až o týždeň.

eToro akceptuje rôzne pohodlné spôsoby platby. Pokiaľ ide o debetné / kreditné karty, existuje možnosť Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro a ďalších. Sprostredkovateľ tiež umožňuje kúpiť ZCASH prostredníctvom elektronických peňaženiek, ako sú PayPal, Skrill, Klarna a Neteller.

3. Poplatky a provízie

Rovnako ako pri každej novej ceste spojenej s finančnými investíciami, je dôležité pamätať na všetky poplatky a provízie, ktoré sa od vás môžu očakávať.

Poskytovatelia kryptomeny musia zarobiť peniaze, aby udržali kolesá v pohybe. Koniec koncov, podnik nie je schopný fungovať bez dosiahnutia zisku.

Často sa to dosahuje obchodnými poplatkami a províziami. Zmierte sa s tým, bez tohto prístupu na trh by ste sami nedokázali dosiahnuť zisk – a to je celé.

Náš Sprievodca nákupom ZCASH zistil, že leví podiel online maklérov vám bude účtovať variabilný poplatok. Toto je vypočítané oproti hodnote vašej objednávky.

Na objasnenie nájdete nižšie stručné vysvetlenie variabilnej provízie ZCASH:

 • Krypto platforma Coinbase účtuje poplatok 1,49% za každý obchod – za vstup a výstup z trhu
 • Ak by ste si teda kúpili ZCASH v hodnote 2 000 dolárov na Coinbase, museli by ste zaplatiť 29,80 dolárov
 • Ak by pozícia bola 500 dolárov, poplatok by bol 7,45 dolárov atď.

Teraz sa pozrite, ako by tento poplatok mohol ovplyvniť vaše potenciálne zisky pri kúpe ZCASH:

 • Na ZCASH u Coinbase zadáte objednávku v hodnote 1 000 dolárov
 • Musíte zaplatiť 1,49% poplatok, čo je 14,90 dolárov
 • Keď je čas vyplatiť peniaze, vaše mince ZCASH majú hodnotu 2 000 dolárov
 • Preto opäť platíte 1,49% poplatok, čo je tentoraz 29,80 USD
 • Celkovo ste za túto investíciu ZCASH zaplatili spoločnosti Coinbase poplatky vo výške 44,70 USD

Ako môžete jasne vidieť, 1,49% sa zdá byť rozumným. Ak však zvážite, koľko by ste mohli platiť v priebehu roka, nie je to nákladovo efektívny spôsob nákupu ZCASH.

Keby ste sa namiesto toho prihlásili na nákup ZCASH prostredníctvom online brokera eToro, ušetrili by ste 44,70 USD. Je to tak preto, že platforma je 100% bez provízie.

Pokiaľ ide o „poplatky za vklad“, spoločnosť Coinbase účtuje pri použití debetnej karty 3,99%. Vyššie uvedená objednávka na nákup by preto mala za následok poplatok 39,90 USD.

Zatiaľ čo eToro účtuje poplatok za vklad, predstavuje iba 0,5%. Toto je výmenný poplatok a vznikne iba v prípade, že používate inú menu ako americké doláre.

4. Ďalšie dôležité faktory

Aj keď sme už diskutovali o mnohých témach, pokiaľ ide o hľadanie dobrého sprostredkovateľa pre kúpu ZCASH, je potrebné pamätať na ďalšie dôležité faktory.

Napríklad:

 • Užívateľská prívetivosť: Keď sa ľudia rozhodnú kúpiť ZCASH, užívateľsky prívetivý web je často prehliadaný. Čím ľahšia je platforma v navigácii, tým lepšia bude vaša skúsenosť so zadávaním objednávok a výberom vašich digitálnych mincí.
 • Minimálna investícia: Ďalším dôležitým faktorom pri zvažovaní, ako kúpiť ZCASH, je – aká je minimálna výška investície? Popremýšľajte o tom takto, ak platforma trvá na investíciách od 500 dolárov a viac, pre začiatočníkov by to mohlo spôsobiť, že pravidelné investície nebudú nijako dôležité.
 • Skladovanie: Keď sa rozhodnete kúpiť ZCASH, je kľúčové, aby ste zvážili, ako ho budete skladovať. Pre začiatočníkov je najlepšie poskytnúť neregulované platformy a výmeny široké možnosti. Neposkytujú takmer žiadnu ochranu. Odporúčame eToro, pretože svoje mince môžete uložiť na bezpečnom a regulovanom mieste bez ďalších nákladov.

Krok 2: Vytvorte investičný plán

Keď uvažujete o tom, ako kúpiť ZCASH, je dobré prísť s investičným plánom. Toto je stratégia, ktorú využívajú investori na všetkých úrovniach odbornosti.

Posunúť sa vpred s plánom nie je žiadnym nápadom v tak nestabilnej aréne, ako je trh s kryptomenami.

Ak nemáte predstavu, kde s takýmto plánom začať, pozrite si nižšie uvedený zoznam bežne prijatých stratégií.

1. Dlhodobé alebo krátkodobé

Pri zvažovaní, ako kúpiť ZCASH – považujete sa za krátkodobého alebo dlhodobého investora?

Ako už názov napovedá, krátkodobí investori majú tendenciu nakupovať a predávať digitálne meny v kratšom časovom rámci.

To znamená, že si môžete kúpiť ZCASH a potom ho predať do niekoľkých minút, hodín alebo dní. Všetko s cieľom dosiahnuť zisky z kolísania cien na trhu, ktorých je veľa.

Cena tohto vysoko špekulatívneho aktíva sa môže posunúť v cene päťnásobku ceny fiat mien alebo zlata. Ak teda špekulujete a správne načasujete, mohli by ste vydržať, aby ste zo svojho počiatočného nákupu dosiahli slušné zisky.

Na rozdiel od vyššie uvedeného, ​​dlhodobí investori vstupujú na trh s cieľom kúpiť ZCASH a vydržať pri kúpe týždne, mesiace alebo niekedy roky.

Toto sa bežne nazýva stratégia „nákupu a podržania“. Začiatočníci často používajú dlhodobú stratégiu z dôvodu neexistencie obáv o dočasné cenové výkyvy.

2. Cieľová cena ZCASH

cenový graf zcash

Ďalším prvkom, ktorý je potrebné zvážiť, je stanovenie „cieľovej ceny ZCASH“.

Aby sme objasnili, čo to znamená – ak by ste si kúpili ZCASH za 60,00 dolárov a chceli by ste svoju investíciu zvýšiť trojnásobne, museli by sa digitálne mince zvýšiť na hodnotu 180 dolárov.

Ak by ste hľadali päťnásobnú investíciu do rovnakej investície, digitálna mena by musela stúpnuť na 300 dolárov – a tak ďalej.

Je pravda, že to znie nepravdepodobne.

V novembri 2016 sa cena ZCASH pohybovala na úrovni 65 dolárov za mincu. Rýchlo dopredu do januára 2018 a rovnaká digitálna mena mala hodnotu viac ako 900 dolárov. To predstavuje nárast o 1 200 dolárov za niečo viac ako dva roky obchodovania.

3. Zvážte pravidelné investície

Ako je zrejmé z vyššie uvedeného, ​​digitálne meny dramaticky kolíšu. To sa deje sekundu po sekunde a závisí to od ponuky a dopytu na trhu.

Keď sa budete učiť, ako nakupovať ZCASH, stojí za to premýšľať o nízkych, ale pravidelných investíciách.

Toto je veľmi populárna stratégia medzi investormi všetkých tvarov a veľkostí, ktorá sa zvlášť dobre hodí na investičný plán nováčika.

To vám umožní metodicky vybudovať svoje portfólio kryptomien. Najlepšie zo všetkého je, že nie ste v riskantnej situácii, keď by ste celý svoj rozpočet vložili do jedného nákupu.

eToro robí túto konkrétnu metódu investovania ľahkou – umožňuje vám kúpiť ZCASH od 25 dolárov!

Zvážili by ste investíciu do Zcash?

Krok 3: Otvorte si účet sprostredkovateľa ZCASH

Ak ste predtým obchodovali s akciami alebo forexom, otvorenie účtu sprostredkovateľa ZCASH bude okamžite rozpoznateľné.

Všetko, čo musíte urobiť, je obrátiť sa na krypto brokera podľa vášho výberu a vyplniť online formulár žiadosti.

V tomto kroku budete musieť zadať svoje celé meno, adresu, e-mail, telefónne číslo a dátum narodenia. Na preukázanie vyššie uvedených informácií budete požiadaní, aby ste nahrali fotku štátneho preukazu, ako je váš pas alebo vodičský preukaz.

Ďalej budete musieť platforme poskytnúť kópiu úradného listu na overenie vašej adresy. Väčšina ľudí používa výpis z účtu alebo bankový účet.

Musí sa zhodovať s predtým zadanými podrobnosťami a musí obsahovať vaše celé meno, adresu a dátum vydania. Môže sa to zdať invazívne, ale je to dôležitá súčasť KYC a prichádza ruka v ruke s reguláciou a bezpečnosťou, ktorú ponúka.

Ako sme už povedali, samozrejme sa môžete pozrieť na to, ako kúpiť ZCASH na neregulovanej burze. Pamätajte, že bez regulácie je váš kapitál a skutočne kryptomeny ohrozené. Nielen to, ale spoločnosť nemusí dodržiavať žiadne štandardy ani pravidlá.

Platforma priateľská k začiatočníkom eToro podporuje vysoký štandard zákazníckych služieb a skokmi cez obehové siete uspokojuje viaceré regulačné organizácie.

Sprostredkovateľ používa na overenie ID klienta automatizovanú technológiu – to znamená, že účet si zvyčajne otvoríte za menej ako 10 minút!

Krok 4: Vložte niektoré prostriedky

Teraz môžete vložiť nejaké prostriedky na svoj nový účet eToro. Toto vám umožní kúpiť ZCASH. Najrýchlejšími spôsobmi platby sú vždy debetné / kreditné karty a elektronické peňaženky.

Ako sme už spomenuli, na eToro si môžete kúpiť ZCASH prostredníctvom služieb Skrill, PayPal, Neteller a ďalších.

Ak dávate prednosť bankovým prevodom, ZCASH si môžete kúpiť týmto spôsobom na eToro – nezabudnite však, že váš nákup sa o niekoľko dní oneskorí.

Pokiaľ ide o financovanie vášho účtu, je dôležité, aby ste si boli vedomí minimálnej výšky vkladu očakávanej na platforme. Náš sprievodca zistil, že zatiaľ čo niektorí online makléri majú primeraný minimálny vklad, niektorí požadujú viac ako 1 000 dolárov.

Späť na eToro, minimálny vklad je 200 dolárov, ale musíte si kúpiť iba ZCASH od 25 dolárov vyššie!

Krok 5: Nastavte obchodnú objednávku

obchodovanie zcash

Po dokončení krokov 1 až 4 môžete zadaním objednávky pokračovať a informovať svojho brokera o tom, kde stojíte.

Pre začiatočníkov alebo kryptoinvestorov, ktorí potrebujú aktualizačný kurz, sa nižšie zobrazí zoznam objednávok.

Všetky objednávky je možné ľahko využiť pri hľadaní spôsobu nákupu ZCASH.

Kúpiť objednávku

Často zadáte objednávku na vstup na trh a kúpu ZCASH.

Laicky povedané, ak predpokladáte, že cena ZCASH stúpne – vytvorte objednávku na nákup u svojho online sprostredkovateľa.

Môžete si všimnúť, že niektorí poskytovatelia kryptomien ponúkajú aj niečo známe ako „krátky predaj“. Pre tých, ktorí to nevedia, to znamená, že ak si myslíte, že hodnota ZCASH klesne, môžete zadať objednávku na predaj. Ak teda máte pravdu, zbierajte ovocie.

Limit alebo trhový príkaz

Ako sme sa už zmienili v tejto príručke, hromady investorov využívajú vysoko volatilné prostredie kryptomien.

Keďže hodnota digitálnych mincí kolíše do takej miery, môže to byť živná pôda pre pôsobivé zisky.

Počnúc jednoduchou „trhovou objednávkou“;

 • Ak ste za ZCASH kótovaní 60,07 dolárov a ste spokojní s touto cenou – objednajte si u svojho makléra trhovú objednávku.
 • V tomto scenári sprostredkovateľ vykoná vašu objednávku okamžite.

Majte na pamäti vyššie uvedené cenové výkyvy digitálnych mien, pretože to ovplyvní to, koľko skutočne zaplatíte.

Napríklad ste mohli potvrdiť svoju trhovú objednávku na 60,07 USD, ale suma, ktorú získate, je niečo ako 60,05 USD. Tento rozdiel je nevyhnutný, ale nepatrný.

Ak by ste chceli byť pri vstupe na trh ZCASH trochu konkrétnejší, potom má „limitná objednávka“ svoje využitie.

Ďalej uvidíte praktický príklad toho, ako môžete použiť limitnú objednávku pri hľadaní nákupu ZCASH:

 • Ak použijeme vyššie uvedenú cenu pre kontinuitu, hodnota ZCASH je 60,07 USD
 • Nechcete vstúpiť na trh, kým kryptomena nedosiahne 64,00 dolárov
 • Vytvoríte tak limitnú objednávku vo výške 64,00 dolárov
 • Ak cena ZCASH dosiahne 64,00 dolárov – broker vykoná vašu objednávku
 • Túto objednávku zmenia iba dva možné scenáre – buď ZCASH zasiahne tento cenový bod, alebo objednávku zrušíte manuálne

Ako je úplne zrejmé, trhová objednávka je rýchly a jednoduchý spôsob, ako získať aktuálnu trhovú hodnotu ZCASH. Zatiaľ čo limitná objednávka vám umožňuje vstúpiť na trh za cenu, po ktorej túžite.

Vklad

Teraz, keď máte dobrý prehľad o zadávaní objednávok na nákup ZCASH, môžete zvážiť, aký bude váš vklad.

Pri každom vyplnení objednávky na kúpu finančného majetku budete požiadaní o peňažnú hodnotu.

Zjednodušene povedané, koľko ZCASH by ste chceli kúpiť? Na digitálnych menách môžete samozrejme vkladať koľko chcete.

Ako sme však odporúčali, metodickým spôsobom, ako vytvoriť svoje mince ZCASH, je investovať pravidelne malé sumy. Takto neriskujete príliš veľa naraz.

Potvrdiť objednávku

V tomto okamihu môžete znova skontrolovať všetky údaje, ktoré ste zadali – to znamená hodnotu nákupu / predaja, trh / limit a hodnotu vkladu.

Ak radi pokračujete – potvrďte svoju objednávku. Online sprostredkovateľ teraz vykoná vaše objednávky.

Zadaná suma vkladu bude prevzatá z vášho účtu. Potom uvidíte, že ZCASH coiny z vášho nákupu boli pridané do vášho portfólia eToro.

Pripravení investovať Zcash?

Krok 6: Uloženie vášho ZCASH

Zatiaľ čo fiat meny ako americké doláre a podobné sa vedú na bankových účtoch, ukladanie vášho ZCASH je úplne odlišné.

Úložisko sme krátko pokryli ďalej v tejto príručke How to Buy ZCASH Guide. Pre upresnenie však existuje niekoľko možností.

Aj keď je len na vás, či si kúpite ZCASH na kryptoburze, opakujem, tomu sa najlepšie vyhnite. Ak ste nováčikom v oblasti obchodovania s kryptomenami, ukladanie vašich vlastných môže byť mínové pole také, aké je. Nehovoriac o prostredí bez regulácie.

Na eToro si nemusíte robiť starosti s ukladaním vlastných ZCASH coinov alebo bezpečnosťou vašich hesiel do kryptomeny..

Je to preto, že populárny krypto broker vám umožní kúpiť ZCASH a potom ho pre vás ľahko prístupným a transparentným spôsobom uložiť.

eToro pracuje s veľkou profesionalitou pod dohľadom FCA, CySEC a ASIC. Spoločnosť je tiež zaregistrovaná v spoločnosti FINRA, čo je základná požiadavka na prijatie amerických investorov.

Ako sme už povedali, táto úroveň regulácie znamená, že ste schopní kúpiť ZCASH v príjemnom a bezpečnom prostredí pre nováčikov.

Krok 7: Predaj vášho ZCASH

Keď ste sa v tomto sprievodcovi pre začiatočníkov dostali až do tohto bodu, budete si až príliš dobre vedomí toho, že cieľom nákupu ZCASH je predať ho za viac, ako ste si ho pôvodne kúpili..

Tieto zisky zjavne prídu neskôr. Aj keď do niekoľkých minút, dní alebo mesiacov od nákupu.

Riziko upozornenia na zrejmé – malo by sa to urobiť, keď máte pocit, že pri vyplatení svojej investície zarobíte najviac peňazí.

Ak sa rozhodnete ísť cestou kryptomeny proti všetkým radám, uvedomte si, že to môže byť pre začiatočníkov ťažkopádny proces. Pravdepodobne budete musieť previesť ZCASH coiny zo svojej kryptopeňaženky a pri výmene ich vložiť do neregulovanej peňaženky.

Ďalej sa od vás bude vyžadovať výmena ZCASH za iné kryptomeny, ako napríklad bitcoin. Nebuďte prekvapení, ak to bude mať cenu. Posledným krokom predaja vašich digitálnych coinov je podanie žiadosti o výber bankovým prevodom (ak je vôbec podporovaný)..

V porovnaní s tým eToro umožňuje prechádzať parkom. Všetko, čo musíte urobiť, je prihlásiť sa do svojho účtu, prejsť do svojho portfólia a kliknúť na predaj vedľa ZCASH (ZEC).

Hotovosť bude zaslaná rovnakým spôsobom platby, aký ste použili pri prvotnom nákupe ZCASH.

Ďalšie spôsoby nákupu ZCASH v roku 2021

Nižšie uvádzame niekoľko ďalších možností, keď uvažujete o tom, ako kúpiť ZCASH.

1. Kúpte si debetnú kartu ZCASH

Debetná karta je bezpečný a rýchly spôsob nákupu online. Našťastie si ZCASH môžete kúpiť pomocou debetnej karty na eToro.

Pri vklade na eToro jednoducho vyplňte údaje o svojej debetnej karte, zadajte sumu ZCASH, ktorú chcete kúpiť, a potvrďte.

2. Kúpte si kreditnú kartu ZCASH

ZCASH si môžete kúpiť aj pomocou kreditnej karty na eToro. Pred potvrdením transakcie zadajte informácie o svojej kreditnej karte a peňažnú hodnotu.

Predtým, ako sa zaviažete nakupovať kryptomeny touto metódou, je dôležité overiť si u svojho poskytovateľa kreditných kariet, či bude pravdepodobne platiť „poplatok za hotovosť“. Zistili sme, že niektoré spoločnosti účtujú až 3 – 5%.

3. Kúpte si ZCASH Paypal

PayPal je veľmi pohodlný a populárny spôsob platby za tovar online.

Je zaujímavé, že nie príliš veľa platforiem prijíma vklady PayPal. Na eToro si však nielen môžete kúpiť ZCASH cez Paypal, ale aj ďalšie elektronické peňaženky ako Neteller, Skrill a Klarna..

4. Bankomat ZCASH

Na rozdiel od bežných bankomatov vám bankomaty ZCASH umožňujú vkladať vytlačené fiat peniaze výmenou za digitálne mince. Ak ste žiadne nevideli, je to preto, lebo vo vašej oblasti ešte nemusia byť žiadne.

Rozhodujúce je, že tieto stroje aj tak často účtujú vysoké poplatky presahujúce 10% za každú transakciu. Z tohto dôvodu je rozumné držať sa regulovaného brokera ako eToro, kde budete platiť 0% províziu za nákup ZCASH – všetko z pohodlia domova.

Ako nakupovať ZCASH 2021 – Verdikt

Dúfajme, že sa v tomto bode v našom Sprievodcovi Ako kúpiť ZCASH Sprievodca cítite dostatočnú istotu v procese nákupu kryptomien od konca do konca..

Je dôležité vyhnúť sa neregulovaným priestorom, takže svojim peniazom dôverujte iba sprostredkovateľovi podľa prísnej regulácie. Bez tejto ochrannej siete ste zodpovední za bezpečnosť svojich vlastných ZCASH coinov.

Na eToro môžete nakupovať ZCASH v super užívateľsky prívetivom priestore, s bezpečnosťou podľa vedomostí, že sprostredkovateľ je regulovaný ASIC, FCA a CySEC. Platforma je schválená aj spoločnosťou FINRA v USA.

Registrácia trvá menej ako 10 minút a akceptuje sa nepreberné množstvo typov platieb.

eToro – najlepší sprostredkovateľ nákupu Zcash

sprostredkovateľ etoro

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Časté otázky

Aké ľahké je kúpiť ZCASH?

Nákup ZCASH je super ľahký. Vzdelajte sa na trhu, zaregistrujte sa u regulovaného sprostredkovateľa, vložte prostriedky na svoj účet a urobte objednávku.

Aký je najbezpečnejší spôsob nákupu ZCASH?

Najbezpečnejším spôsobom, ako kúpiť ZCASH, je platforma s licenciou od regulačného orgánu. eToro je regulované organizáciami FCA, CySEC a ASIC. Klientom z USA ponúka vysoký štandard stanovený spoločnosťou FINRA

Môžem kúpiť 100 dolárov za ZCASH?

Môžete si kúpiť ZCASH v hodnote 100 dolárov. Ak ste však vo vesmíre nováčikom, mali by ste to uľahčiť a využiť menšie pravidelné investície. Na eToro si môžete kúpiť ZCASH od 25 dolárov vyššie.

Môžete prísť o peniaze na ZCASH?

Áno, pri investovaní do akéhokoľvek finančného aktíva môžete prísť o peniaze. Načasujte trh správne a budete mať zisk. Ak však hodnota ZCASH klesne a vy mince predáte – stratíte.

Je regulovaný ZCASH?

Nie, ZCASH je decentralizovaná kryptomena – teda nie je regulovaná.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me