Najlepšie zásoby cestovného ruchu, ktoré je potrebné zvážiť v roku 2021

Hľadáte investície do akcií cestovného ruchu, ktoré budú opäť na pokraji rastu, keď sa posunieme ďalej do roku 2021?

Zoznámte sa s tým, ako sme vybrali 8 vynikajúcich turistických zásob, ktoré vám majú veľký potenciál ponúknuť, keď sa posúvame bližšie, aby sme mohli znova cestovať po svete.

Top 8 turistických zásob, ktoré môžete zvážiť v roku 2021:

Pozrime sa teda na 8 najlepších akcií cestovného ruchu na rôznych trhoch, aby sme sa mohli stať súčasťou v roku 2021.

1. EasyJet

2. Walt Disney

3. Airbnb Inc.

4. Rezervácie podielov

5. Kráľovské karibské plavby

6. InterContinental Hotels Group

7. Uber Technologies

8. Spoločnosť Expedia Group

Všetky tieto najlepšie akcie, ako aj mnoho ďalších, môžete kúpiť na eToro a zaplatiť 0% poplatky!

Zásoby cestovného ruchu na rok 2021

Turistický priemysel dostal výprask, prinajmenšom v roku 2020.

Po celom svete sa hotely, tematické parky, Airbnb, dovolenkové strediská, letecký priemysel a mnoho ďalších väčšinou zastavili, pretože infekcia koronavírusmi zvíťazila a stále dominuje.

Pretože Spojené kráľovstvo je v súčasnosti v treťom národnom období blokovania, spolu s ďalšími krajinami, ktoré uvalili zákaz vychádzania a obmedzili cestovné obmedzenia. To má obrovský vplyv na globálny priemysel v hodnote 9 biliónov dolárov.

Aby sme vám ukázali, aké veľké je toto odvetvie v Spojenom kráľovstve, predpovedalo sa, že odvetvie cestovného ruchu v Británii má do roku 2025 dosiahnuť 257 miliárd GBP, čo vytvorí asi 3,8 milióna pracovných miest, čo predstavuje asi 11% z celkového počtu pracovných miest v rámci Spojeného kráľovstva.

Je úžasné, aký veľký je odvetvie cestovného ruchu a koľko globálne sa všetci spoliehame na túto mocnú silu odvetvia, keď nám je odňatá..

S prebiehajúcou hlavnou globálnou vakcinačnou operáciou to prináša pozitívne nádeje pre mnoho priemyselných odvetví a odvetvie cestovného ruchu je spolu s leteckým a pohostinským odvetvím jedným veľkým priemyslom. Všetci, ktorí boli nepochybne najviac postihnutým odvetvím na celom svete.

V posledných dňoch došlo v turistických akciách na rôznych trhoch k prudkému nárastu cien akcií. Čím viac sa priblížime k ukončeniu merania obmedzení na celej planéte, ľudia nebudú zbytočne strácať čas na to, aby vyšli na oblohu a rezervovali si dovolenky alebo krátke pobyty v polovici roku 2021..

Za zmienku stojí, že podobne ako online cestovná kancelária Booking.com si môžete rezervovať a zabezpečiť ponuky bez nutnosti platenia vopred a s pravidlami bezplatného zrušenia..

Toto umožňuje jednotlivcom rezervovať si vopred s nádejou, že si iba rezervujú lety na poslednú chvíľu, keď dostanú úplne jasné možnosti cestovania.

Aj keď návrat k novému normálu, ktorý ide pomalšie, ako sa očakávalo, si vyžaduje určitý čas, investícia necháva investorov hľadať alebo skočiť do týchto akcií. Pokiaľ ide o deň, keď svet môže fungovať normálnejšie, bude ich opäť stúpať.

Okrem toho sú tieto akcie akciové ceny za relatívne dobré ceny pre investorov obrovským prínosom, pretože s najväčšou pravdepodobnosťou uvidia, ako tieto akcie fungujú a dobre rastú v roku a nasledujúcich rokoch.

Top 8 akcií cestovného ruchu, ktoré je potrebné zvážiť v roku 2021!

Tu je náš zoznam 8 najlepších akcií cestovného ruchu rozmiestnených v rôznych priemyselných odvetviach a krajinách:

1. EasyJet plc (EZJ)

Prvým menom, ktoré sa objaví na zozname najlepších turistických produktov, je britská letecká spoločnosť EasyJet.

Táto akcia bola v posledných týždňoch svedkom zvýšenia ceny akcií, pretože investori sú optimistickí v tom, že akonáhle registrácia očkovania bude ďalej postupovať, uvidia sa otvorené koridory pre cestovanie a letecký a turistický priemysel sa začne dvíhať od základov..

Nielen, že cena jej akcií bola vyhnaná smerom nahor, v nedávnom vyhlásení výkonný riaditeľ Johan Lundgren vyjadril dôveru v toto odvetvie po zrušení súčasných obmedzení..

Potvrdilo sa, že spoločnosť easyJet zaznamenala obrovský nárast letných rezervácií už v porovnaní s rokom 2020, keď prudko vzrástla o 250%, pričom máj je najobľúbenejším mesiacom cestujúcich, ktorí chcú odletieť..

Prázdniny EasyJet sú pre značku relatívne novým odvetvím, ktoré vstúpilo do hry koncom roka 2019 a odvtedy až doteraz nemalo jasnú príležitosť vyniknúť, pretože rok 2020 prevzala spoločnosť Covid-19..

Toto číslo je obrovským ukazovateľom toho, aký je momentálne dopyt v cestovnom ruchu a ako čas pokračuje, sme si istí, že sa bude ešte zvyšovať.

Strategické plány spoločnosti smerujúce vpred sú pevne dané na poskytovanie toho najlepšieho pre spotrebiteľov spolu so zameraním na súvahu spoločnosti, zlepšením ich nákladovej situácie a maximalizáciou ich výnosov pomocou ich silnej siete.

Analytici dávajú britskej leteckej spoločnosti predpoveď rastu 77,76% ročne, keď ideme ďalej.

S aktuálnym konsenzuálnym hodnotením „Hold“ na základe 10 predpovedí analytikov, ktorí sa týkajú spoločnosti.

Cena akcií spoločnosti, ako sa uvádza, za posledné týždne rástla a v súčasnosti stojí pri napísaní tejto správy hodnota 846,80p a pokračuje v raste smerom nahor.

Spoločnosť má v súčasnosti 52-týždňové rozpätie od 470,70 do najnižšej a 1 552,00 do najvyššej.

2. Walt Disney Co (DIS)

Walt Disney Co je značka, ktorú pravdepodobne každý na tejto planéte veľmi dobre pozná. Nielen pre svoje tematické parky, ale má svoje nohy spevnené aj pri prevádzkach výletných plavieb, samozrejme, spolu s ďalšími cestami.

Všetky parky Disney po celom svete každoročne čerpajú pôsobivé výsledky výnosov, pričom Florida je najväčšou zárobkovou skupinou, pretože je najväčšou zo všetkých šiestich parkov v Disneylande..

Pred pandémiou koronavírusov v roku 2020 priniesla táto turistická trieda obrovské výsledky, až kým sa všetko nezrútilo, pretože značka musela zastaviť výletné lode, aby sa zastavila, a uzávery všetkých parkov v Disneylande po celom svete..

Od dnešného dňa má Disneyland Paris nariadené odložiť opätovné otvorenie o ďalšie dva mesiace, ktoré sa má znovu otvoriť druhý februárový týždeň.

Zatiaľ čo iné strediská Disneylandu sú otvorené, dodržiavajú sa však bezpečnostné opatrenia Covid-19, ktoré majú udržať šírenie vírusu na uzde a ktoré stále prinášajú jednotlivcom určité príjmy a potešenie.

Výletné parníky spoločnosti Disney sú až do odvolania stále pozastavené.

Vo výsledkoch spoločnosti za 4. štvrťrok poklesli príjmy z parkov Disney, Experiences and Products o celkovo 61% na 2,6 miliardy dolárov, spolu s poklesom prevádzkových výsledkov segmentu z 2,5 miliardy dolárov na stratu 1,1 milióna dolárov. Tieto výsledky boli solídnym a priamym výsledkom toho, čo pandémia koronavírusov priniesla spoločnosti.

Aj keď môže trvať istý čas, kým sa parky Disney vrátia na plný výkon a že ich výletné plavby dosiahnu svoje maximá a budú schopné fungovať naplno, bude možno potrebné, aby sa Disney naďalej spoliehala na svoje ďalšie cesty. Vrátane jednej pôsobivej cesty, Disney+.

Disney +, ktorá mala na konci roka 2020 tržby 1,94 miliárd dolárov a ku koncu 4. štvrťroka mala viac ako 73 miliónov predplatiteľov, má do roku 2022 potenciálne archivovať iba v USA 4 miliardy dolárov.

Disney má dnes akciovú cenu 172,54p s 52-týždňovým 82,72 na najnižšom a 182,38.

S predpokladaným rastom výnosov o 45,81% ročne, smerom dopredu.

Aj keď má Walt Disney konsenzus hodnotenia Zacks Rank 4 „Sell“, veríme, že teraz môže byť skutočne vhodný čas na zváženie držby alebo prezerania tohto cestovného ruchu, pretože je len otázkou času, kedy dúfame, že prídeme späť k normálnosti.

3. Airbnb Inc (ABNB)

Airbnb je dnes pravdepodobne najviac hovoreným a najatraktívnejším zdrojom cestovného ruchu na súčasnom trhu.

Keď sa domnievame, že v krátkej dobe budeme môcť opäť vyraziť na cestu okolo sveta, spoločnosť ABNB dokázala, že je v skutočnosti populárnejšia ako hotelové reťazce po celom svete..

Americká dovolenková požičovňa ponúka ľahkosť, jednoduchosť a hlavne cenovú dostupnosť pre ubytovanie na celom svete, aby si ich jednotlivci mohli vychutnať a užiť si ich..

Táto jedinečná služba, ktorú ABNB ponúka, je mimoriadne populárna aj medzi pandémiou Covid-19, čo umožňuje ľuďom mať krátkodobé prenájmy za relatívne prijateľnejšiu cenu na rozdiel od pobytu v hoteli, zatiaľ čo museli vidieť dlhšie pobyty. kvôli opatreniam blokovania.

Pretože táto akcia dokázala v určitej podobe fungovať počas pandémie, ABNB v aktualizovanej správe o obchodovaní za Q3 spoločnosti stále generovala zisk 219 miliónov dolárov. Aj keď jeho príjmy poklesli o 19%, vzhľadom na svetové udalosti sa to dalo očakávať.

Keď sa pozrieme do budúcnosti, Airbnb bude populárny, čo sa nedá poprieť, a v čo najkratšom čase prinesie skvelé výsledky výnosov.

Pokiaľ ide o cenu akcií spoločnosti, niektorí môžu povedať, že tieto akcie majú vysokú cenu. Pokiaľ však ide o budúci rastový potenciál tejto spoločnosti, nemusí to v skutočnosti vyzerať tak vysoko, ako sa spočiatku domnievajú.

Cena akcií spoločnosti je 168,83 p s 52-týždňovým rozpätím 121,50 na najnižšej hodnote a 187,42 na najvyššej hodnote.

V súčasnej podobe to ešte nebude ziskové, ale veríme, že to bude iba dočasná pozícia, keď sa svet bude posúvať vpred v nadväznosti na registráciu globálneho očkovania..

Spoločnosť má vpred prognózy rastu výnosov na úrovni 24,71% ročne.

S hodnotením Zacks Rank # 3 „Hold“ pre akciu so skóre B pre rastový potenciál.

4. Bookings Holdings Inc (BKNG)

Pravdepodobne jedna z najpopulárnejších online cestovných kancelárií na dnešnom trhu, Booking.com je turistická zásoba, ktorá by mohla byť doručená v roku 2021 a nasledujúcich rokoch.

Budúcnosť tejto akcie vyzerá dobre, pretože ponúka mnoho výhod pri plánovaní dokonalého úniku. Či už je to víkend dlhšieho obdobia z celého sveta, rezervácia.com môže vyhovieť vašim potrebám.

Rezervácia na webovej stránke alebo v aplikácii Booking.com má jedinečnú výhodu v podobe bezplatného zrušenia rezervácie, pričom niektoré platia v ten istý deň, kedy máte prísť..

Táto vynikajúca vlastnosť je jednou z veľkých vlastností, ktorá láka spotrebiteľov k prevádzke prostredníctvom tejto poprednej značky.

Spolu s rezerváciami hotelov, apartmánov a domov ponúka stránka booking.com ešte oveľa viac vrátane prevádzkovania prenájmu automobilov cez Rentalcars.com.

Niet divu, že s tak silnými cestami, spochybnite pandémiu Covid-19, akcia získala 5,4%.

Cena akcií spoločnosti je dnes na 2 131,87 s 52-týždňovým rozpätím od 1 107,29 do najnižšej a 2 290,04 do najvyššej.

Analytici udelili konsenzus „Hold“ ratingu akcií od 37 analytikov, ktorí túto akciu kryjú.

S pribúdajúcimi krokmi smerom k okraju bližšie k normálnosti sú ľudia už o krok vpred, pretože aj naďalej využívajú jedinečnú funkciu zrušenia rezervácie booking.com na preposielanie rezervácií v tomto roku.

Akcie spoločnosti Booking.com by mohli v nadchádzajúcich rokoch stúpať, čo bude z dlhodobého hľadiska dobrá investícia do zbierky akcií.

5. Royal Caribbean Cruise Ltd (RCL)

Výletné spoločnosti Royal Caribbean Cruise Lines sú zásoby, na ktoré je potrebné dávať pozor na začiatok roka, pretože v roku 2022 môžeme realisticky vidieť výletné lode plaviace sa po moriach častejšie..

Zájazdy loďou sú veľmi populárne a zdá sa, že sú ešte populárnejšie medzi staršou generáciou, ale keď už sme povedali, čoraz viac mladšej generácie, ktorá hľadá výlet, ktorý obsahuje trochu všetkého, skočí na túto cestu..

Kvôli pandémii koronavírusov zaznamenal RCL na začiatku roka veľký zásah, ktorý nakoniec na konci roka dosiahol stratu 44%..

Budúce vyhliadky však vyzerajú pre tieto plachetnice veľmi optimisticky, pretože sa uvádza, že zisky spoločnosti by mohli dosiahnuť zhruba 1,5 miliardy dolárov ročne, za predpokladu, že sa svet vráti do normálu alebo „nového normálu“ po roku 19.

V posledných správach je Royal Caribbean nastavený na svoj plán predaja Azamara Line za 201 miliónov dolárov, čo spoločnosti potom pridá ďalšie peniaze, pretože naďalej čaká na svoj návrat.

Ak vezmeme do úvahy potenciál tejto akcie, súčasná cena akcie je na 74,29 p s 52-týždňovým rozpätím od 19,25 na najnižšiu a 133,35 na najvyššiu.

Pretože sa predpokladalo, že jeho príjmy budú rásť o neuveriteľných 85,05% ročne.

Zásoby spoločnosti Royal Caribbean sú určite zásoby cestovného ruchu, ktoré je potrebné zvážiť v roku 2021.

6. InterContinental Hotels Group Plc (IHG)

InterContinental Hotels Group plc je britská nadnárodná spoločnosť zameraná na pohostinstvá, ktorá spravuje, vlastní, prenajíma a franšízuje hotely po celom svete..

IHG vlastní niektoré z najznámejších hotelových značiek vrátane Holiday Inn Express, InterContinental, Kimpton Hotels and Resorts, Crowne Plaza a ďalších.

Britská spoločnosť však neprevádzkuje iba hotely, ale aj rezorty, reštaurácie a oveľa viac.

Spoločnosť hlásila klesajúce výsledky prirodzene, v správach spoločností Q3, pretože opatrenia na zablokovanie mali výrazný vplyv na celom svete. Tržby skupiny klesli o 52,3%, ďalšie cesty sa však naďalej darili, vrátane otvorenia 82 hotelov. Pokiaľ ide o hotovostný tok spoločnosti, bol to pozitívny, pretože sa zvýšil na 2,1 miliardy dolárov.

Pretože sa toľko ľudí pripravuje na zaslúženú dovolenku, dúfajme, že tento rok vyzerá táto značka tak, že je pripravená na dobrú dynamiku a rast, keď sa pozrieme na dlhodobé hľadisko.

Predpovedá sa, že IHG spolu s ďalšími hotelovými reťazcami zaznamená do roku 2026 „obrovský rast“, uviedol Market Insight.

Spolu s predpovedanou predikciou Market Insights ďalší analytici tiež dali značke predpoveď rastu výnosov na úrovni 87,54% ročne, pretože vidia, že táto značka vyniká rovnako, ako sa zdá, že súčasné súčasné obmedzenia sa zdvihnú.

Cena akcií spoločnosti je dnes 4 858,00 mierne vyššia ako v predchádzajúci deň, s 52-týždňovým rozpätím medzi 2 385,50 a 5 121,00 najvyššou.

Skupina InterContinental Hotels Group venovala v posledných mesiacoch veľkú pozornosť a odborníci na akciové spoločnosti si myslia, že tento cestovný ruch by mal byť na pozore do roku 2021, keď sa svet pomaly otvára.

7. Uber Technologies Inc (UBER)

Americká spoločnosť Spolujazda, ktorá je tiež oveľa viac, je na dobrej ceste do roku 2021.

Akcie spoločnosti stúpajú zhruba o 16%, keď sedíme tretí januárový týždeň, pretože investori, ktorí neboli súčasťou týchto akcií, sa stali súčasťou rastúcich akcií. Zatiaľ čo jej súčasní akcionári majú v rámci akcií pozitívnu pozíciu.

Táto spoločnosť nesmierne ťaží z cestovného ruchu, pretože bez ohľadu na to, kam sa vydáte na svete, prevádzky Uberu budú nepochybne fungovať. Toto je ľahká cesta, pretože pri aktualizácii nastavení polohy môžete zostať vo svojej aktuálnej aplikácii.

Spolu s cestovným ruchom miestni obyvatelia, ktorí pravidelne používajú spoločnosť Uber, za posledný rok túto spoločnosť príliš nepoužívali na cestovanie. Môže to byť z viacerých dôvodov, napríklad z toho, že sa bojíte, alebo z toho, že jednoducho nemajú kam ísť, pretože svet sedí prísnejšími obmedzeniami.

Podnikanie spoločnosti Uber v oblasti stravovania je tu, aby pomohlo počas tohto náročného obdobia, pretože automobilová stránka obchodu naráža na problémy, služby dodávania potravín v priebehu rokov nabrali tempo..

Táto skladová jednotka je veľmi obľúbená u mladšej generácie, pretože ponúka ľahkosť a časovú efektívnosť v oboch oddeleniach.

Niet divu a niet pochýb o tom, prečo investori v poslednej dobe viac skáču na túto akciu a my vedieme ďalej do roku 2021.

Cena akcií spoločnosti je dnes 55,69 a drží sa 52-týždňové rozpätie od 13,71 do najnižšej a 59,08 do najvyššej.

Aká bude budúcnosť týchto akcií??

Ako sme už vysvetlili, táto zásoba sa čoskoro nikam nedostane, ak sme presvedčení, že bude pokračovať alebo bude ešte viac populárna s pribúdajúcimi rokmi..

Keď sa cieľová cena akcií spoločnosti Uber zvýšila na 70,00 dolárov, tridsaťsedem analytikov tiež ohodnotilo akciu konsenzuálnym hodnotením „Kúpiť“, aby potvrdilo, akým spôsobom vidia, že sa táto akcia posúva vpred vo všetkých oblastiach..

Predpovedá sa, že príjmy spoločnosti Uber Technology vzrastú o 22,26% ročne.

8. Expedia Group Inc (EXPE)

Poslednou zásobou cestovného ruchu, ktorá bude v roku 2021 uvedená na zozname ako jedna, je spoločnosť Expedia Group Inc.

Americká online cestovná spoločnosť je obľúbená medzi spotrebiteľmi aj investormi, aj keď ju analytici v posledných dňoch dokonca považovali za nadhodnotenú. Popri tom bol akciám daný zvýšený cenový cieľ, ktorý analytici zvýšili na 175,00 dolárov.

Spoločnosť Expedia Group, ktorá sa považovala za jednu z najlepších zásob na zotavenie v druhej polovici roku 2020, mala svoje výzvy, pretože bola začiatkom roka tvrdo zasiahnutá pandémiou Covid-19.

Ale operácia znižovania nákladov a regenerácie zásob bola na zozname spoločností, ktoré majú vykonať. Pohľad na návrat do pôvodných koľají je obrovským dôvodom zvyšujúceho sa dopytu po tejto akcii za posledných pár mesiacov, keďže sa zdá, že odvetvie cestovného ruchu sa vráti v nasledujúcich mesiacoch, všetko je v poriadku.

Aby ste mali predstavu o budúcich plánoch spoločnosti, ktoré sa zameriavajú na využitie výkonnosti spoločnosti v roku 2019 na pozeranie sa do budúcnosti, ak to má byť dosiahnuté, prevádzkový príjem spoločnosti stúpne na novú úroveň, pretože prevádzkové príjmy spoločnosti v roku 2019 dosiahli 903 miliónov dolárov.

Cena akcií spoločnosti je dnes 107,22 s 52-týždňovým rozpätím medzi 40,76 pri najnižšej a 147,55 pri najvyššej.

Pre spoločnosť bola stanovená predpoveď výnosov, ktorá bude rásť o 68,95% ročne.

Mohla by sa táto akcia pozrieť na to, ako sa stať najlepšou online cestovnou spoločnosťou na svete? Iba čas ukáže.

Zhrnutie

Týchto 8 najlepších akcií cestovného ruchu vyzerá ako dobrý doplnok, keď sa pozrieme do budúcnosti.

Tieto akcie ponúkajú fantastický rastový potenciál spolu s dobrými dlhodobými investíciami, ktoré majú dobrú hodnotu, vedúcu do roku 2021 a realisticky sa pekne nastavujúcu pre rok 2022 a ďalšie roky.

Aj keď tieto akcie skutočne predstavujú svoje vlastné rizikové prvky, pred investovaním sa odporúča vykonať ďalší výskum.

Takže teraz možno nastal čas pozrieť sa na preskúmanie zásob cestovného ruchu, keď sa chystajú opäť vyplávať.

Ako investovať do najlepších akcií cestovného ruchu?

Teraz sme objavili 8 niektorých z najlepších potenciálnych zásob cestovného ruchu, ktoré majú pozitívny výhľad, keď bude svet schopný normálne fungovať. Teraz je čas naučiť sa, ako do nich investovať.

Investovanie do akýchkoľvek akcií na rôznych trhoch nebolo nikdy také rýchle a ľahké.

Múdro sa odporúča tiež dodržiavať správne pokyny a držať sa ich..

Prvým krokom, ktorý budete musieť urobiť, je vyhľadať brokera alebo najlepšiu online obchodnú platformu, ktorá vyhovuje a spĺňa všetky vaše investičné potreby..

Na trhu je dnes veľa online obchodných platforiem a sprostredkovateľov, ale pri výbere je rozumné uistiť sa, že váš vybraný sprostredkovateľ alebo platforma má licenciu na obchodovanie.

Na webových stránkach spoločností zaoberajúcich sa obchodom uvidíte, či je držiteľom regulovaných licencií, ktoré potrebuje na svoju činnosť, pretože sa to zobrazí na domovskej stránke spoločností spolu s dôveryhodným sprostredkovateľom, ktorého licencia nemusí byť online viditeľná, ak nie, môžete potvrdiť pred výberom..

Ak už máte na mysli sprostredkovateľa alebo obchodný účet, ste pripravení začať a začať svoju cestu k obchodovaniu s akciami.

Ak chcete investovať aj do medzinárodných akcií, je to ďalší dôležitý bod, kde sa vám bude hodiť výskum, a to uistiť sa, že váš maklér má licenciu na pôsobenie na medzinárodných trhoch..

Po prečítaní tohto dôležitého bodu vás môžeme zoznámiť s vedúcou online obchodnou platformou – eToro.

S viac ako 17 miliónmi klientov na dnešnej vedúcej platforme, s prístupom na viac ako 16 medzinárodných trhov, čo vám umožňuje investovať do niektorých z najlepších akcií, ktoré všetci poznáme a milujeme, spolu s týmito 8 najlepšími akciami v oblasti cestovného ruchu, ktoré sú priateľské k ručným maklérom. pripravení vyniknúť na svojej obchodnej ceste spolu s obrovskou ďalšou výhodou ponuky poplatkov s nulovou províziou.

Otvorenie obchodného účtu dňa eToro vykonaním priamych krokov na webovej stránke spoločnosti je rýchle, ľahké a jednoduché. Počas niekoľkých minút budete mať aktívny účet spolu s dôveryhodným maklérom a prístup na všetkých 16 medzinárodných trhov máte na dosah ruky.

Len čo ste si otvorili účet, získate tiež úžasnú výhodu v tom, že si môžete vyleštiť a získať ďalšie informácie o fungovaní obchodovania s akciami a osvojiť si kľúčové stratégie.

eToro – špičkový maklér, nakupujte akcie s 0% províziou

sprostredkovateľ etoro

eToro sa na trhu cenných papierov osvedčili ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ich vyskúšať.

Váš kapitál je ohrozený. Môžu sa účtovať ďalšie poplatky

Kľúčové jedlá

  • Turistický priemysel je obrovský sektor a jeho doterajšia hodnota je zhruba 9 biliónov dolárov.
  • 8 Najlepšie zásoby cestovného ruchu sú pripravené na to, aby potenciálne fungovali tak, ako tento rok, a do roku 2022 nás, dúfajme, čaká nový normál.
  • Turistický priemysel je v normálnych časoch určite odvetvím v dopyte.
  • Niektoré z týchto cien akcií v oblasti cestovného ruchu sú už na vzostupe a iné sedia pekne a relatívne lacno vzhľadom na ich potenciál rastu v nasledujúcich a mnohých ďalších rokoch.
  • Podľa odborníkov na akcie sú akcie cestovného ruchu dobrou dlhodobou investíciou.
  • Predtým, ako sa chystáte investovať, sa odporúča vykonať dodatočný prieskum vami vybraných akcií cestovného ruchu.
  • Investovanie múdro a inteligentne sa vždy odporúča, rovnako ako investovanie v rámci vašich finančných možností.

Ak sa vám páčilo čítanie Čo je 8 najvýznamnejších turistických ponúk, ktoré si môžete kúpiť v roku 2021?, Podeľte sa o ne s ostatnými, o ktorých si myslíte, že by ich zaujímalo.

Poznámka: Minulá výkonnosť nie je ukazovateľom budúcej výkonnosti. Hodnota investícií môže klesať aj stúpať. Akékoľvek názory, správy, výskumy, analýzy, ceny alebo iné informácie uvedené na tejto webovej stránke sú poskytované ako všeobecný komentár trhu a nepredstavujú investičné poradenstvo. Trading Education nezodpovedá za žiadne straty vyplývajúce z akýchkoľvek investícií na základe akýchkoľvek odporúčaní, prognóz alebo iných poskytnutých informácií.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me