Najlepšie akcie FTSE 100 pre rok 2021

Hľadáte investíciu do najvýkonnejších akcií FTSE 100 do roku 2021? Hľadáte pokyny, ktoré akcie FTSE 100 sa javia ako najlepšie nákupy pre rok 2021?

Všetko máme pokryté a ešte viac, pretože sme rozobrali zoznam niektorých z najvýkonnejších akcií FTSE 100 za posledný rok a do začiatku roku 2021.

Najobľúbenejšie akcie FTSE 100, ktoré si môžete kúpiť v roku 2021:

 1. GlaxoSmithKline
 2. HSBC Holdings
 3. Športová móda JD
 4. Supermarket WM Morrison
 5. RSA Insurance Group
 6. Škótsky trust na hypotekárne investície
 7. Aveva Group
 8. BP
 9. Ďalšie
 10. Skupina admirál
 11. Ocado Group
 12. Tomel
 13. Tesco
 14. Ashtead Group

FTSE 100 akcií v roku 2021

V roku 2020 index FTSE 100 vykazoval a vykazoval zlú výkonnosť z dôvodu vplyvu a výziev, ktoré pandémia koronavírusu mala nielen na FTSE 100, ale reálne na celom britskom akciovom trhu. Zatiaľ čo iné medzinárodné indexy ako NASDAQ, Dow Jones Industrial Average a S&Na americkom trhu sa darilo P 500.

Pre akciový trh, ktorý je považovaný za jeden z najpopulárnejších trhov s obchodom na akciách na svete, bol britský obchodný trh považovaný za najneobľúbenejší na svete do roku 2020, pretože ekonomika spolu s podnikmi veľmi utrpela s dopadom pandémia zanechávajúca ničivý efekt.

Tešíme sa na nový rok, pretože Spojené kráľovstvo a svet v súčasnosti prechádzajú najväčším zavedením masového očkovania. Pravdepodobne to svet zaznamenal alebo prinajmenšom v posledných rokoch približuje hospodárstvo, aby začalo rásť spolu s rast a záujem na rôznych trhoch.

A nielen devastácia Covid-19 zasiahla rôzne priemyselné odvetvia a index FTSE 100, aj dohoda o brexite by si zobrala svoj spravodlivý podiel.

Index FTSE 100 dnes vzrástol o takmer tretinu od svojho najnižšieho bodu v období od marca do apríla 2020. Index „modrého čipu“ naberá na obrátkach späť do roku 2021 až do dnešného dňa, hoci v stredu zaznamenal mierny pokles, keď v roku 2003 zložil prísahu Joe Biden. ako nový prezident USA.

Čo je index FTSE 100?

Ak ste začínajúcim obchodovaním s akciami vo Veľkej Británii, index FTSE 100 je index tvorený 100 najväčšími spoločnosťami na základe ich trhovej kapitalizácie na Londýnskej burze cenných papierov..

Index FTSE 100 má dobrú indikáciu, pretože tieto akcie prosperujú pre investorov, ktoré sú poprednými spoločnosťami, ktoré sa chcú stať súčasťou.

Teraz sme zistili, čo to znamená index FTSE 100, poďme sa pozrieť na niektoré z najlepších spoločností uvedených v zozname FTSE 100, ktoré by ste mali zvážiť alebo kúpiť, keďže pokračujeme v ceste ďalej do roku 2021. Ďalej tiež dlhodobé udržanie niektorých z týchto najlepších akcií vo vašej zbierke.

Od vývoja do roku 2020 až po doterajší rast do začiatku roka, spolu s ďalšími obrovskými výhodami športových zdravých súvah, dobrými cenami akcií, možno niektoré z týchto akcií klasifikovať ako podhodnotené, čo sa týka potenciálu akcií, dobré dividendové akcie a väčšina má za sebou pevnú históriu.

Poďme sa trochu pozrieť na to, ako sa vybrané akcie FTSE 100 dostali v roku 2020 a pozeráme sa, ako pôjdeme do roku 2021 a do budúcnosti, spolu s tým, čo tieto akcie môžu ponúknuť.

Tu je 14 z najlepších akcií FTSE 100, ktoré si môžete kúpiť v roku 2021:

1. GlaxoSmithKline Plc (GSK.L)

Spoločnosť GlaxoSmithKline Plc, ak už viete niečo o tejto britskej akcii, bola nedávno na titulkách z pozitívnych aj negatívnych dôvodov.

Britská „vedecky vedená“ globálna zdravotnícka spoločnosť získala v roku 2019 titul ako jedna zo 6. najväčších farmaceutických spoločností na svete. A stále je jedným z najväčších k dnešnému dňu.

Od roku 2020 spoločnosť vo svojej správe za tretie štvrťroky predstavila svoje budúce plány, o ktorých sa predpokladá, že v budúcich rokoch budú potenciálne zarábať miliardy z hľadiska podnikania v oblasti zdravia spotrebiteľov, pretože sa budú usilovať o výrobu nových liekov spolu divízia vakcín, ktorá vytvára nové vyhľadávané vakcíny.

Spoločnosť celkovo vykázala odolný výkon od tretieho štvrťroka s miernymi mínusovými výsledkami. Ale vidno silný dopyt v rámci predaja nových a špeciálnych farmaceutických výrobkov až do 2,5 miliardy GBP a predaja dýchacích ciest tiež do 978 miliónov GBP.

Spoločnosti dominuje farmaceutický sektor a vo výsledkoch spoločností za Q3 poklesli tržby o 4,2 mld. £ -3%, nasledovaný spotrebiteľským sektorom s pozitívnym +2% príjmom vo výške 2,4 miliárd GBP a nakoniec divízia vakcín. a priniesol tak pokles o 2,0 miliárd GBP.

Vzhľadom na nedávne globálne udalosti a na to, ako svet požaduje očkovacie látky pre Covid-19 viac ako čokoľvek iné, je to pre spoločnosť GSK stále dobrá pozícia.

V posledných správach dala špecializovaná spoločnosť GSK na HIV, spoločnosť ViiV Healthcare, schváliť FDA liek „Cabenuva“, ktorý je prvým a jediným kompletným liekom s dlhodobým účinkom na liečbu infekcie HIV-1 u dospelých..

Táto správa môže byť ďalšou výhodou pre zvýšenie ceny akcií spoločnosti, pretože v súčasnosti predstavuje 1 374,00 pp s 52-týždňovým rozpätím medzi 1 291,8 p- najnižšou a 1 822,80 p najvyššou hodnotou.

Analytici tiež hodnotia túto britskú akciu dobre, pretože spoločnosti bol udelený konsenzusný rating Zacks Rank „Hold“ pre danú akciu, spolu s 3 zo 7 analytikov, ktorí tejto akcii udelili hodnotenie „Buy“..

Tento britský zdravotnícky magnát je zásobou, ktorá sa predpovedá a ukazuje, že je schopná dosiahnuť veľké úspechy. Vzhľadom na všetky nedávne udalosti vo svete je táto zásoba nepochybne v budúcich rokoch čoraz viac žiadaná..

2. HSBC Holdings PLC (HSBA.L)

Britská investičná banková spoločnosť prichádza ako jedna z akcií FTSE 100, ktorá by mohla zaznamenať veľký rast do roku 2021 a nasledujúcich rokov.

Napriek nedávnym správam, že značka plánuje zavrieť 82 obchodov po celej Veľkej Británii, čo niektorí môžu považovať za negatívny faktor, v skutočnosti vychádza z výsledkov pozitívneho výsledku.

Spoločnosť HSBC Holdings sa rozhodla urobiť tento krok vďaka správam, že spoločnosť uspokojuje potreby spotrebiteľov tým, že sa stane poprednou skupinou v oblasti digitálneho bankovníctva, pretože značka sa snaží zlepšiť svoje služby v rámci jedného z mnohých nových strategických plánov spoločnosti..

HSBC má silné zastúpenie nielen vo Veľkej Británii, ale aj v rôznych medzinárodných krajinách vrátane Veľkej Británie, Európy, USA a Ázie. Ázia je jedným kontinentom, ktorý by mohol nesmierne pomôcť s rastom HSBC Holdings do roku 2021, keď sa ich ekonomika začne budovať.

Podľa správy HSBC Holdings Q3 boli k dispozícii dôkazy o tom, ako dobre sa ázijská ekonomika silno vracia, čo viedlo k väčšej aktivite a väčšiemu obchodu pre značku HSBA..

Z tohto dôvodu HSBC potvrdila, že zvyšuje svoje investičné plány v Ázii, aby zodpovedala ich ambíciám smerujúcim do širšieho obrazu.

Ak sa pozrieme späť na finančné ukazovatele spoločnosti, spoločnosť potvrdila vykázaný zisk po zdanení vo výške 2,0 miliárd dolárov oproti predchádzajúcemu 2. štvrťroku vo výške 1,4 miliardy dolárov, spolu s upraveným výnosom pohybov volatilných položiek vo výške 652 miliónov dolárov, čo malo pozitívny vplyv a stabilita úverov zákazníkom oproti 2. štvrťroku bola až 164 miliárd dolárov, čo je tiež nad číslami spoločnosti z roku 2019.

Vo Veľkej Británii sa upravené príjmy spoločnosti zvýšili v porovnaní s druhým štvrťrokom o 6%, spolu s tým, že podiely HSBC na hypotekárnom trhu mali v júli a auguste 13% trhový podiel nových úverov na podnikanie spolu so silnými vládnymi úvermi.

Cena akcií HSBC Holdings bola v posledných dňoch jednou z najvýkonnejších, pretože spoločnosť zverejnila svoje ďalšie strategické plány týkajúce sa ázijského trhu.

Generálny riaditeľ HSBC Mark Tucker zverejnil tieto nové plány v nedávnom vyhlásení, ktoré by mohlo pokračovať v posúvaní najväčšej banky v Európe podľa aktív HSBC, na vrchol zoznamu najvýkonnejších cien akcií FTSE 100 do roku 2021. Tucker potvrdil, že spoločnosť zrýchľuje svoje plánuje byť v rámci nedávnej aktualizácie väčšou bankou na čínskom trhu, pretože sa chcú presťahovať.

Spoločnosť má dnes akciovú cenu 406,05 p. S 52-týždňovým rozpätím od 283,35 p do najnižšej hodnoty do 595,40 p od najvyššej. Prognóza výnosov spoločnosti sa má tiež zvýšiť o 48,61% ročne po ich expanzii v Ázii.

Banka je v dobrej finančnej situácii, ktorá sa posúva vpred, spolu s presadzovaním svojich strategických plánov v oblasti adaptácie na potreby spotrebiteľov na všetkých medzinárodných trhoch, vďaka čomu je táto banková britská akcia nakúpená ako veľká dlhodobá investícia.

3. Športová móda JD PLC (JD.L)

Britská maloobchodná spoločnosť so športovou módou JD Sports sa v priebehu rokov rozrástla zo sily na silu, ale ešte viac do roku 2020. Pretože mnoho ďalších maloobchodníkov a ďalších spoločností z rôznych priemyselných odvetví bolo veľmi ťažko zasiahnutých, táto zásoba prekvitala..

Pretože Spojené kráľovstvo a zvyšok sveta majú a sú v súčasnosti obmedzené na meranie uzamknutia a zákaz vychádzania, spolu s podporou zdravého životného štýlu pravidelným cvičením, to zaznamenalo obrovský nárast predaja značky JD, ktorá má naďalej rásť..

Značka sa tiež snaží zverejniť očakávané finančné výsledky spoločnosti spolu s potenciálne ďalšími finančnými oblasťami, ktoré prekonajú svoje predpovedané predpovede..

Spoločnosť bola tiež svedkom veselého sviatočného obdobia v novembri a decembri, keď sa zvýšil online predaj, pretože ich obchody zostávajú v súčasnosti zatvorené a ich vzhľad bude stanovený minimálne na marec 2021, ale v prvých januárových týždňoch bola spoločnosť nad úrovňou 5% medziročne.

K tejto poznámke JD. potvrdila túto správu, pretože oznámila, že zisk spoločnosti pred zdanením bol približne 295 miliónov GBP, čo je oveľa viac ako očakávania trhu predpovedané pre túto športovú značku. Pri pohľade na ročné číslo sa očakávalo, že celoročný zisk pred zdanením môže prekročiť viac ako 400 miliónov GBP.

Zdá sa, že tohto britského maloobchodníka so športmi nebráni.

Do budúcnosti sa spoločnosť snaží potenciálne dosiahnuť zisk pred zdanením za celý rok končiaci sa 29. januára 2022, a to až o takmer 10% od roku 2021.

Popri pozitívnych predpovediach finančnej prognózy spoločnosti má táto popredná značka rada aj svoje ruky v iných oblastiach, keď hľadajú nové dobrodružstvá. Na konci roku 2020 bol posledným podnikom spoločnosť kúpa Shoe Palace za 325 miliónov dolárov, čo zvýšilo akcie spoločnosti o 5%. Uistite sa, že táto značka sa pri tom nezastaví, pretože sa zameriava na postupný rast.

Cena akcií spoločnosti je dnes na 829,60 p. S 52-týždňovým rozpätím od 293,20 p do najnižšej hodnoty do 883,20 p do najvyššej hodnoty. Spoločnosť tiež dosahuje pomer P / E 24,29.

Z dlhodobého hľadiska bude JD. akcie vyzerajú ako zdravý dlhodobý výber, ktorý by mohol viesť k výraznému rastu, keď budeme viesť do ďalších nových rokov.

4. WM Morrison Supermarket PLC (MRW.L)

O spoločnosti WM Morrison Supermarket Plc, o ktorej sme už hovorili pri niekoľkých príležitostiach, pretože táto zásoba supermarketu priniesla nielen vynikajúce výsledky, ale snaží sa pokračovať v vzrušujúcich avenue adventures spolu so silnou značkou pre spotrebiteľov, pandémiou pred aj po koronavíruse..

Vo svetle úspešného roku spoločnosti MRW a vianočného sviatočného obdobia je značka teraz prvým supermarketom, ktorý vedie cestu k tomu, aby svojim zamestnancom začala platiť mzdu 10 libier za hodinu vďaka všetkému ich úsiliu počas tohto náročného roka spolu s touto spoločnosťou pôsobivý zárobok.

Okrem úspešných finančných správ spoločnosti, vrátane 64% nárastu predaja šampanského a 40% predaja lososov počas slávnostného obdobia, by mohla spoločnosť vyzerať v ceste k obmedzovaniu potravín dostupnému prostredníctvom predplatného Amazon Prime Subscription a mohla by vyzerať pekne rozkvitnutá ako rodiny i jednotlivci. obmedzený na to, aby zostal doma pri meraniach v treťom národnom blokovaní Spojeného kráľovstva, a v súčasnom stave nie je jasný údaj o tom, kedy sa chystá ukončiť alebo zmierniť obmedzenia.

Ponúka navrhované brzdiace prvky uspokojujúce všetky individuálne potreby, všetko pohodlne a po kliknutí na niekoľko tlačidiel, to nebude o nič jednoduchšie. Online predaj spoločnosti v obidvoch segmentoch sa považuje za „veľmi silný“, ako sa uvádza v najnovšej obchodnej aktualizácii spoločnosti.

Popredný supermarket má vyplatiť špeciálnu výplatu dividend 25. januára kvôli silným hotovostným tokom spoločnosti a zdravo vyváženej súvahe, čo bola predtým odložená špeciálna dividenda za H2 2019/20 vo výške 4,00 p na akciu. Toto potvrdenie je silným indikátorom toho, ako dobre si značka vedie finančne.

Spoločnosť tiež zaznamenala prudký nárast vo svojom segmente ex-fuel a vyjadrila, že zisk spoločnosti pred zdanením a očakávania budú v súlade s prognózami v rozmedzí 420 – 440 miliónov GBP.

Pri pohľade na to, ako dobre si dnes spoločnosť vedie, sa cena akcií spoločnosti MRW stále zvyšuje, keď dosahuje 187,13 bodu a v súčasnosti sa pohybuje v rozpätí 52 týždňov od 157,77 bodu do najnižšej hodnoty do 203,60 bodu do výšky.

Niet pochýb o tom, že táto zásoba supermarketu FTSE 100 bude pokračovať v doručovaní tovaru, keďže budeme pokračovať mnoho ďalších rokov, čo tiež ponúka dobrú hodnotu, vďaka čomu je z tejto britskej zásoby supermarketu dobrá zásoba na nákup do roku 2021..

Supermarket WM Morrison zverejní svoje celoročné výsledky 31. januára 2021.

5. RSA Insurance Group PLC (RSA.L)

RSA Insurance Group plc poskytuje osobné a komerčné všeobecné poisťovacie služby v rôznych krajinách vrátane Veľkej Británie, Kanady a Škandinávie.

Ponúka všetky druhy poistných produktov z poistenia domácnosti, poistenia domácich miláčikov, cestovného poistenia a ďalších, spolu s jeho komerčnou stránkou ponúka poistné produkty pre nehnuteľnosti, vozidlá a profesijnú zodpovednosť, aby sme vymenovali len troch z mnohých..

Poisťovacia skupina so sídlom v Londýne zmenila v máji 2008 názov na RSA Insurance Group, kde bola predtým známa ako Royal. & Sun Alliance Insurance Group plc.

Poisťovacia skupina preukázala dobré výsledky do roku 2020 vzhľadom na veľkú výzvu z pandémie Covid-19. V novembrovej obchodnej aktualizácii spoločnosti spoločnosť oznámila mierny pokles medzi všetkými prémiovými cenami, čo potvrdzuje, že čisté predpísané poistné skupiny kleslo o 3% na 4 663 miliónov GBP. Z širšieho hľadiska to však pre poistnú skupinu nie je vôbec zlý výsledok.

RSA tiež potvrdila, že prevádzkové zisky spoločností v skupine vzrástli po prvýkrát v priebehu prvých deviatich mesiacov končiacich sa koncom októbra 2020.

Ale posledné správy o tejto akcii, ktoré spôsobujú väčšie špekulácie a vytvárajú humbuk, spočívajú v tom, že poisťovacia značka bola nedávno odkúpená dánskym poisťovacím agentom Tryg a kanadskou spoločnosťou Inttact Financial Corporation v hodnote 7,2 miliárd dolárov..

Toto odkúpenie vyvolalo špekulácie o obrovskom rastovom potenciáli poisťovacej značky vpred.

Analytici sledujú túto britskú akciu s ohľadom na posledné správy a dali tejto akcii konsenzus „Buy“ od 9 firiem, ktoré v súčasnosti pokrývajú vývoj akcií.

Pokiaľ ide o rovnakú tému predikcií, spoločnosti bola predpísaná prognóza rastu výnosov o 16,08%, pretože rast príjmov za posledný rok 2020 vzrástol o 21,6%..

Cena akcií spoločností FTSE 100 je dnes 676,80p mierne nad úrovňou z predošlých dní predchádzajúceho konca, napriek tomu stále pekne sedí, čo sa týka vyhliadok spoločnosti do budúcnosti, a preto sa táto akcia považuje za podhodnotenú.

Spoločnosť má 52-týždňové rozpätie medzi 321,20p na najnižšej hodnote a 618,60p najvyššou. Spoločnosť má tiež pomer P / E 17,80.

6. Škótsky trust na investovanie do hypotéky (SMT.L)

Škótsky trust na investovanie do hypoték zažil v roku 2020 jednu sakru roka a stále ukazuje, aké pôsobivé to môže byť, keď investujete do správnych spoločností.

Cena akcií hypotekárneho investičného fondu Sottish zaznamenala obrovský nárast, ktorý sa za posledný rok vyšplhal nad 105% a stabilizuje sa alebo sa bude potenciálne usilovať o ďalší rast v budúcnosti.

Spoločnosť, ktorá pozná dobrú akciu za správnu cenu, keď ju vidí, má na svojom konte zoznam mnohých, vrátane dvoch veľkých mega akcií Tesla a Amazon. To je len názov dvoch z mnohých dobrých akcií, ktoré má SMT v držbe..

Investičná dôvera však tiež vyhľadáva akcie s nízkou kapitalizáciou, ktoré by tiež pridali k jej držbám, z ktorých niektoré nie sú ani na otvorenom trhu. Spolu s dynamickým duom spoločnosti vlastní v jej portfóliu aj súkromné ​​a verejné spoločnosti.

Z dlhodobého hľadiska sa zdá, že táto akcia bude dobrou investíciou. Vďaka spoločnosti, ktorej majú James Anderson a Tom Slater dostatok znalostí o obchodovaní a investovaní, ako sa ukázalo v posledných rokoch až doteraz, a potenciálne vpred do budúcnosti..

Pokiaľ ide o budúcnosť, táto investícia má potenciál buď si udržať, alebo vyniknúť ešte ďalej, čoho svedkom bol rok 2020, a je viac než schopná dosiahnuť vysoké hodnoty, pretože investuje na všetkých správnych miestach..

Cena akcií spoločnosti je dnes na 1 279,00 p s 52-týždňovým priemerným hodnotením 468,40p na najnižšej a 1 278,00p na najvyššom.

7. Aveva Group PLC (AVV.L)

Britská spoločnosť zaoberajúca sa multikultúrnymi informačnými technológiami je v súčasnosti v rámci FTSE 100 najlepším hráčom.

Technická akcia potvrdila v októbrovej správe o obchodovaní spoločností, že popredná technologická spoločnosť bude na dobrej ceste v prvej polovici finančného roka 21 s očakávaným príjmom okolo 333 miliónov GBP.

Keď v novembri vyšla správa spoločnosti Interim 2020, potvrdilo sa to, hoci je stále pozitívne, že spoločnosť bola mierne pred H1 FY20. Stále však vykazuje pozitívne výsledky aj napriek výzve, ktorú má pre priemysel Covid-19..

Opakujúce sa výnosy spoločnosti mierne vzrástli na 64,2% z 61,9% v prvom fiškálnom roku20, spolu s čistou hotovosťou a vkladmi spoločnosti tiež mierne vzrástli na 59,9 milióna GBP, z 58,6 milióna GBP v prvom finančnom roku2020. Spoločnosť síce vykázala pokles výnosov o 15,1% na 332,6 milióna GBP.

Vpred spoločnosť uviedla, že očakávajú zvýšenie výnosov spoločnosti, keď sa budeme posúvať vpred do roku 2021, pretože silný dopyt je nastavený smerom dopredu a po silnom štvrťroku obnovenia.

Príjmy AVEVE už stúpajú, ako to bolo oznámené v decembri 2020, s nárastom o 1,5% počas prvých deviatich mesiacov roka.

Táto správa bola potvrdená spolu s tým, že predstavenstvo je „nadšené“ z „významných“ príležitostí na rast, ktoré môže spoločnosť dosiahnuť v budúcnosti, spolu s potvrdením, že spoločnosť AVEVE mala hotovosť v hodnote 2,7 miliárd dolárov a žiadny dlh po vydaní akvizície spoločnosti OSI soft.

Pokiaľ ide o britské technologické akcie, ktoré sa pohybujú vpred, cena akcií spoločnosti je na 3 836,00 p. S 52-týždňovým rozpätím od 2 636,00 p pri najnižšej hodnote a 5 360,00 p pri najvyššej hodnote. S dávkou spoločnosti P / E na 44,65.

Pretože cena akcií spoločnosti neustále rastie, ako tomu bolo v posledných dňoch, táto technologická akcia je určite na spadnutie, pretože rastový potenciál je obrovskou príležitosťou, ktorú si nesmiete nechať ujsť..

8. BP PLC (BP.L)

Dobre, BP. Ropná a plynárenská spoločnosť prichádza ako akcia FTSE 100, ktorá má viditeľný potenciálny rast v rámci svojej novej cesty na svoju dlhodobú cestu obnoviteľnej energie.

Pretože ropný priemysel zaznamenal v roku 2020 obrovský zásah, svet videl, že letecký priemysel sa prakticky zastavil a spoločnosť BP to zastavila. ponuky, potom spolu s vysokým dopytom po elektrických vozidlách, ktoré sa nesmierne snažia ovládnuť celú planétu, plánuje prejsť do budúcnosti pre spoločnosť BP. možno prišiel v pravý čas pre populárnu britskú spoločnosť.

Ale už bolo povedané, že väčšina automobilov na dnešnej planéte je poháňaná fosílnymi palivami, takže spoločnosť môže a stále bude mať úžitok z tejto stránky veci, zatiaľ čo bude rozširovať svoju novú cestu. Spolu s nasadením masového očkovania bude čoskoro na oblohe a na cestách opäť dominovať letecký priemysel a automobily, ktoré generujú pre túto značku veľkorysé príjmy..

Spoločnosť sa teda pri prechode na nové dobrodružstvo spoločnosti, ktorá sa stáva ekologickejšou pri prechode na obnoviteľnú energiu, spojila s niekoľkými známymi menami vrátane spoločnosti Microsoft, aby sa pozrela na vynikajúce.

Na základe solídnej histórie spoločnosti a keďže je spoločnosť pripravená na pevné rozšírenie do svojej novej cesty obnoviteľnej energie, cena akcií spoločnosti dnes na úrovni 289,45 p., Relatívne dobre stojí vzhľadom na to, čo by potenciálne mohlo nastať..

Aktuálny 52-týždňový priemer spoločnosti BP je na najnižšej hodnote 188,54p s najvyššou hodnotou 489,95p spolu so súčasným pomerom P / E 20,30.

Aj keď plány tejto britskej ropnej a plynárenskej spoločnosti na prechod na obnoviteľné zdroje energie nie sú isté, je to, samozrejme, šanca, že by ste sa tejto pevnej značky chopili, ale napriek tomu veríme, že je to dobrá šanca a príležitosť využiť pre dlhodobý výhľad.

9. Next Plc (NXT.L)

Britský predajca módy je známou akciou FTSE 100 a zároveň akciami, ktoré by investori chceli mať v rámci svojej zbierky akcií. Dôvodom je to, že tejto spoločnosti sa viac ako často darí vo všetkých oblastiach a je tiež obľúbenou maloobchodnou značkou v celej krajine.

Spolu s tým, že je Next obľúbeným vo Veľkej Británii, ponúka svoje zastúpenie aj v Európe, Ázii a na medzinárodnom trhu.

V nedávnej aktualizovanej správe o obchodovaní spoločnosti, ktorá bola zverejnená 5. januára, spoločnosť ukázala, ako si značka počínala počas vianočného obdobia, a poskytla investorom približnú predstavu o tom, kde sa spoločnosť chystá skončiť vo svojej celoročnej správe, ktorá má byť oznámené 1. apríla 2021.

Vzhľadom na pandémiu Covid-19, ktorá spôsobila skazu v tomto priemysle, bola spoločnosť Next svedkom primerane dobrého výsledku. Celkovo v štvrtom štvrťroku poklesol celkový predaj spoločnosti za celú cenu vrátane úrokových výnosov o -1,1%. Z širšieho hľadiska je to pozitívny výsledok.

Pretože spoločnosť Next má v súčasnosti zatvorené všetky svoje obchody, keďže sme v treťom národnom období blokovania v Spojenom kráľovstve, značka sa spolieha výlučne na svoj online obchod, ktorého zákaznícka základňa počas slávnostného obdobia vzrástla o 24%. Vplyv na stratu značky na trhu prostredníctvom dverí Next’s je však kľúčovou súčasťou jej tržieb z predaja.

Ak sa presunieme do budúcnosti, keďže v blízkej budúcnosti sa majú obchody otvárať po celom svete, spoločnosť Next nepochybne získa späť tržby, ktoré môžu prispieť k analytickej predpovedi spoločnosti, pretože sa predpokladá rast príjmov o 23,56% ročne..

Ďalším pozitívom, ktoré si môžeme vziať z aktualizačnej správy, je to, že sa zníži aj koncoročný dlh spoločnosti, pretože prognóza sa zameriava na zníženie zo 625 miliónov na 487 miliónov GBP.

Z dnešnej ceny akcií spoločnosti na 7 898,00 p. By táto britská akcia FTSE 100 mohla byť dobrou akciou, ktorá pekne zapadne do vašej zbierky ako dokonalá dlhodobá investícia..

Spoločnosť v súčasnosti drží 52-týždňové rozpätie 3 311,00 p na najnižšej hodnote a 8 180,00 p na najvyššej hodnote a momentálne drží P / E pomer 17,27.

10. Admiral Group PLC (ADM.L)

Britská spoločnosť poskytujúca finančné služby je jednou z najvýkonnejších akcií v rámci FTSE 100, ktorá si už mnoho rokov vedie dobre.

Finančná spoločnosť uvádza na trh značky ako Admiral a Bell, ktoré sú tu dve. Spolu s ADM tiež prevádzkuje populárne weby na porovnávanie cien Confused.com a Compare.com..

V posledných správach spoločnosť Admiral Group údajne odsúhlasila dohodu vo výške 508 miliónov libier s cieľom predať niektoré z obchodov skupiny, medzi ktoré patrí Confused.com a Admiral Technologies.

V náročných časoch pandémie Covid-19 vzrástol dopyt po online porovnávacích webových stránkach, keď sa jednotlivci snažia získať najlepšie ponuky a šetria peniaze, ako len môžu..

Podľa generálneho riaditeľa spoločnosti Davida Stevensa hovoril o transakcii v decembri a potvrdil, že tento výsledok ponúka vynikajúci pozitívny výhľad pre značku.

Stevens vo svojom vyhlásení hovoril o pozitívnom výhľade spoločnosti a jej plánoch smerujúcich vpred spolu s plánmi spoločnosti so ziskom z návratnosti.

„Nákup britských a európskych porovnávacích firiem spoločnosťou RVU ponúka pozitívny výsledok pre našich zákazníkov a našich zamestnancov a tiež poskytuje dobrú hodnotu pre našich akcionárov.“

„Admiral sa bude naďalej zameriavať na to, čo Admiral stabilne udržiava na dobrej ceste, a to na navrhovanie a upisovanie fiktívnych služieb hromadného trhu s dobrou hodnotou.“

Na záver Stevens oslovil, že spoločnosť očakáva, že vráti väčšinu prostriedkov akcionárom, pričom časť peňazí si bude musieť nechať na podporu investícií do nových obchodných dobrodružstiev v budúcnosti.

Po potvrdení predaja to pre Admiral Group zanechá vzrušenie a potenciálny rast a určitú hodnotu.

Cena akcií spoločnosti zaznamenala začiatkom januára 2020 hlboký pokles, odvtedy však odvtedy rastie. Cena akcií spoločnosti dnes stojí na 2 955,00 pb s 52-týždňovým rozpätím od 1 887,00 p po najnižšiu do 3 299,00 p po najvyššiu.

Tento britský poistný fond je investíciou, ktorú si treba kúpiť a dlhodobo si ju udržať, pretože sa snaží rozvíjať nové cesty spolu so solídnym obchodným modelom..

11. Ocado Group PLC (OCDO.L)

Verejne obchodujúca spoločnosť Ocado Group PLC je akciou FTSE 100, ktorú, ak ste sa nepozerali na jej nákup, možno budete chcieť znova zvážiť. Pretože táto akcia vyzerá ako akcia s fantastickým rastom do roku 2021.

Akcie získali len nedávno nadšené recenzie a tiež si drží konsenzusné hodnotenie „Buy“ od analytikov, ktorí sa zaoberajú britskou akciou.

Výkon spoločnosti v minulom roku bol obrovský, pretože cena akcií spoločnosti bola pravdepodobne jednou z najlepších v rámci indexu FTSE 100 a od dnešného dňa sú akcie v súčasnosti za posledných 12 mesiacov vyššie o 120%..

To nie je žiadnym skutočným prekvapením, pretože pandémia Covid-19 prinútila mnoho jednotlivcov zoznámiť sa s online maloobchodom ako celkom..

To samozrejme spôsobilo, že OCDO nebolo len o krok vpred, ale aby malo solídny a silný vzostup, ku ktorému to nevyzerá na spomalenie tak skoro, ale nebolo to všetko obyčajné plachtenie.

Na začiatku roku 2020, keď nastal marec, ceny akcií spoločností významne poklesli, zatiaľ čo sa svet blížil k tomu, čo sa deje, až kým sa ľudia bližšie nevyznali vo svetových udalostiach a následne sa neoboznámili so skupinou Ocado Group.

V rámci nedávnej finančnej správy spoločnosti je Ocado Retail Ltd spoločným dobrodružstvom so spoločnosťou Ocado Group a maloobchodníkom Marks and Spencer Group..

V tejto správe boli 13-týždňové výsledky spoločnosti od 29. novembra pozitívne, pretože maloobchodné tržby vzrástli o 35% na 579,6 milióna GBP, čo potvrdzuje silný dopyt s priemernou veľkosťou objednávky 133 GBP na zákazníka.

Pokiaľ ide o cenu akcií spoločnosti, za posledný rok pekne vzrástla a dnes sa nachádza na 2 690,00 p. S 52-týždňovým rozpätím medzi 1 064,00 p. Na najnižšej hodnote a 2 895,00 p na najvyššej hodnote..

Online maloobchod je nastavený tak, aby sa usiloval o dosiahnutie ďalších úspechov do roku 2021, pretože obavy z Covid-19 stále pretrvávajú na vysokej úrovni, vďaka čomu je pre jednotlivcov jednoduchšie a bezpečnejšie držať sa nakupovania online, táto futuristická ponuka vyzerá pokračovať v raketovom rakete pre potenciálne roky dopredu.

12. Persimmon PLC (PSN.L)

York-založená spoločnosť pre stavbu domov vyzerá ako akcia FTSE 100, ktorú si môže kúpiť do budúcnosti.

Ak vezmeme do úvahy vplyv, ktorý mala spoločnosť Covid-19 na realitný priemysel a dočasné zastavenie trhu s nehnuteľnosťami počas úvodných dvoch národných období blokovania, odvtedy zostal trh s nehnuteľnosťami odolný aj napriek globálnej pandémii.

V nadväznosti na vládu, ktorá umožnila odvetviu nehnuteľností pracovať s uplatnenými bezpečnostnými opatreniami, boli spoločnosti pôsobiace na trhu s nehnuteľnosťami a spoločnosti na výstavbu domov schopné pôsobiť v rámci bezpečnostných opatrení.

A to je presne to, čo PSN urobila, pretože spoločnosť uviedla, že sú len o necelých 10% nižšie ako ich skupinové príjmy na 3,33 miliárd GBP, čo je mierny pokles z 3,65 miliárd GBP v roku 2019, spolu s tým, že predajná kniha je o 25% vyššia oproti rok pred rokom 2019 na 1,7 miliárd GBP.

Z tohto dôvodu panuje v oblasti nehnuteľností neistota, ako postupujeme v tomto roku, pretože vláda je pripravená ukončiť program Stamp Duty Holiday spolu s pozmeneným programom Help To Buy. Spolu s obrovskou neistotou, ktorá stále obklopuje pandémiu Covid-19, môže dôjsť k obmedzeniu finančnej situácie jednotlivcov.

Ale napriek všetkej neistote okolo odvetvia nehnuteľností je toto odvetvie vždy populárne. S nádejnou správou o priblížení sa k normálu to môže vidieť viac ľudí, ktorí sa snažia preskočiť na trh nehnuteľností, keď sa ekonomika začne zotavovať.

V súčasnej podobe sa cena akcií spoločnosti relatívne zvyšuje na 2 716,00 p. S 52-týždňovým rozpätím medzi 1 064,00 p. Najnižšou a 2 895,00 p najvyššou hodnotou..

Spoločnosť vlastní pomer P / E 10,23.

13. Tesco PLC (TSCO.L)

Pretože rok 2020 je rokom najdôležitejších maloobchodných predajcov po celom svete, nie je prekvapením, keď sme videli poprednú značku supermarketov Tesco PLC, ktorá sa umiestnila na popredných miestach v zozname akcií FTSE 100..

Od začiatku nového roka vzrástol FTSE 100 už len o necelých 5%, rovnako ako akcie značky supermarketu.

Pochádzajúce z najnovšej obchodnej aktualizácie spoločnosti, ktorá zahŕňala vianočné tržby, ukázalo TSCO počas vianočnej prestávky pôsobivý výsledok, keď tržby vyskočili o 80%.

Správa za Q3 potvrdila, že výnosy z akcií TSCO medziročne vzrástli o 7,0% na 19,9 miliárd GBP, pričom tržby Spojeného kráľovstva medziročne vzrástli o 7,6% na 14,7 miliárd GBP.

Dividenda spoločnosti na akciu tiež vzrástla na 58,6% na 9,19 percenta z 5,77 percenta na akciu v roku 2019.

Skupina tiež oznámila navrhovaný predaj svojho podniku v Malajzii a Thajsku, ktorý bude mať významnú hodnotu a bude sa môcť sústrediť iba na značku Tesco..

Silné základy spoločnosti im umožnia udržať si svoju hlavu nad pandémiou Covid-19 zmiešanou s požiadavkou zákazníkov, ktorá bude viesť k predaju a príjmom. Táto značka supermarketu vyzerá ako dobrá zásoba na udržanie a udržanie ako dlhodobá investícia.

Spoločnosť má v súčasnosti akciovú cenu 241,90 p s 52-týždňovým rozpätím medzi 203,00 p. A 257,40 p..

14. Ashtead Group PLC (AHT.L)

Britská požičovňa priemyselných zariadení je skladom FTSE 100, ktorý neustále poskytuje dobrý výkon.

V posledných správach spoločnosť prejavila dôveru vo svoje nové strategické plány smerujúce vpred, vďaka ktorým si akcie získali vylepšený konsenzusný rating „Buy“ z predchádzajúceho ratingu „Hold“ Deutsche Bank.

V rámci úplnej výročnej správy o obchodovaní spoločnosti do roku 2020 spoločnosť potvrdila, že tržby dosiahli až 5 054 miliónov GBP zo 4 500 GBP v roku 2019..

Pokiaľ ide o ďalšie finančné údaje spoločnosti, väčšina čísel bola stále kladná, avšak od roku 2019 vykazovala mierny pokles, ktorý zahŕňal zisk spoločností pred zdanením, ktorý bol v porovnaní so značkami z roku 2019 983 miliónov GBP..

Pokiaľ ide o strategické plány spoločnosti do budúcnosti, spoločnosť sa snaží vybudovať platformu pre rast, prevádzkovať excelentnosť spolu so zachovaním finančnej a prevádzkovej flexibility.

Spoločnosť už prebieha s dodaním svojho nového stanoveného plánu a čoskoro umožní investorom získať ďalší prehľad o strategických plánoch spoločnosti do roku 2021 a na ďalšie roky, ktoré sú zahrnuté v jej aktualizácii pokroku, ale okolo tejto akcie už panuje humbuk..

Táto akcia má spoľahlivé výkonnostné pozadie, pokiaľ s investovaním začínate, jedná sa o dobrú akciu s veľkou kapitalizáciou, ktorú môžete pridať do svojho portfólia a ktorá vám môže ponúknuť nový rast a stabilitu.

Cena akcií spoločnosti je dnes 3 832,00 p. S 52-týždňovým rozpätím medzi 1 300,00 p. A 3 832,00 p. Pri súčasnom pomere P / E 21,49.

Najlepšie akcie FTSE 100 – súhrn

Ak to zhrnieme, tieto najlepšie zásoby FTSE 100 sú všetko veľkokapacitné zásoby, ktoré majú nielen solídne pozadie za sebou, ale nedávno priniesli aj pôsobivé výsledky, keďže sme pravdepodobne v strede najsmrteľnejších chorôb sveta, ktorých bol svet svedkom. , tieto zásoby naďalej svietili.

Do budúcna sú tieto akcie dobrými akciami na nákup a na udržanie si týchto svetlých investícií vedúcich do budúcnosti, pretože ponúkajú rast, hodnotu a stabilitu, najmä v normálnych časoch. Z tohto hľadiska je dobrým bodom na odobratie, ak tieto akcie dokážu dosiahnuť taký dobrý výkon v tak zložitých a náročných časoch, potom je to ďalšie solídne pozitívum, ktoré môžete vziať pri hľadaní investícií do týchto akcií..

Nakoniec, aj keď tieto akcie majú veľa výhod, stojí za to upozorniť, že stále majú svoje vlastné rizikové prvky, a preto sa odporúča, aby ste si vždy boli vedomí všetkých aspektov, skôr ako sa pokúsite investovať, a preto je rozumné vykonať ďalší výskum vami vybranej akcie. najlepších akcií FTSE 100.

Ako investovať do najlepších 100 akcií FTSE?

Po preskúmaní niektorých sľubných a žiarivých akcií FTSE 100 s veľkým podielom akcií je teraz načase preskúmať, ako sa stať súčasťou jedného z najžiadanejších indexov na svete..

Ak ste v investovaní nováčikom, možno ste si položili otázku, ktorý je najlepší spôsob, ako začať svoju obchodnú cestu. Vo všetkej počestnosti môže byť táto časť jednoduchá, rýchla a jednoduchá.

Ak však hľadáte cestu na vybudovanie si dlhodobej cesty alebo dokonca kariéry v tejto oblasti, musíte byť odhodlaní, ochotní venovať čas a energiu poznaniu vstupov a výstupov z akciového trhu a každej spoločnosti spolu s pozitívnym výhľadom na všetky dobrodružstvá.

Pretože obchodovanie s akciami je vzrušujúce, je to niekedy prekvapenie, niekedy prichádza s prekvapivými výzvami.

Po prvé, prvým krokom na začiatku vašej cesty je pohľad na získanie sprostredkovateľa.

Výber sprostredkovateľa na nadviazanie obchodnej cesty je nielen kľúčovým prvkom procesu, ale je aj najdôležitejšou časťou z hľadiska výberu správneho sprostredkovateľa vhodného pre vaše investičné potreby..

Rovnaká poznámka: na dnešnom trhu je k dispozícii veľa online obchodných platforiem, ktoré prichádzajú s maklérmi, ktorých si môžete z vlastného pohodlia nastaviť vo svojej obývacej izbe..

Dôrazným odporúčaním pri pohľade na online obchodné platformy je však ubezpečiť sa, že platforma má správnu licenciu alebo licencie na prevádzkovanie, rovnaké pre brokera.

Ak to tak nie je, buďte opatrní, pretože to môže byť potenciálne nákladné a môže byť predmetom protiprávneho konania.

Platformou, ktorú veľmi odporúčame, je oceňovaná online obchodná platforma eToro.

eToro sa stáva nielen jednou z dôveryhodných online obchodných platforiem na svete, ale tiež domovom viac ako 800+ akcií vrátane indexu FTSE 100 nastaveného na viac ako 19 medzinárodných trhoch a dnes má na svojej platforme viac ako 15 miliónov klientov a rastie.

Významnou výhodou tejto vedúcej online obchodnej platformy je, že spoločnosť ponúka nulové provízne poplatky. To znamená, že môžete investovať do svojich vybraných akcií bez toho, aby ste za to museli platiť ďalšie náklady.

Ak potrebujete viac vedomostí a porozumenia, teraz, keď ste si úspešne otvorili obchodný účet, máte exkluzívny prístup k online virtuálnej obchodnej platforme, kde môžete investovať, vytvárať rozmanité portfólio a naučiť sa všetky triky obchodu. to všetko s virtuálnymi prostriedkami v hodnote 100 000 dolárov, ktoré máte k dispozícii.

S týmto ste všetci pripravení ísť.

Kúpte si teraz 100 akcií FTSE

Ak chcete kúpiť akcie FTSE 100 v niektorej zo spoločností uvedených vyššie, budete musieť využiť online burzového makléra. V tomto ohľade väčšina nováčikov investorov zvažuje eToro.

eToro – najpopulárnejší maklér vo Veľkej Británii, nakupujte akcie s 0% províziou

sprostredkovateľ etoro

eToro sa na trhu cenných papierov osvedčili ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ich vyskúšať.

Váš kapitál je ohrozený. Môžu sa účtovať ďalšie poplatky

Kľúčové informácie:

 • Najlepšie akcie FTSE 100, ktoré sa majú kúpiť v roku 2021, boli najvýkonnejšie britské akcie v rámci indexu FTSE za posledný rok a vyzerajú, že budú pokračovať v úspešnej ceste do roku 2021, keď sa zdá, že ekonomika rastie..
 • FTSE 100 je index, ktorý pozostáva zo 100 najväčších spoločností založených na trhovej kapitalizácii na Londýnskej burze cenných papierov.
 • FTSE 100 je skratka pre meno s názvom Financial Times Stock Exchange.
 • Akcie FTSE 100 môžu dostať aj názov a sú bežne označované ako akcie „Blue-Chip“.
 • Index FTSE 100 je známy a považuje sa za dobrý indikátor najvýkonnejších spoločností na dnešnom trhu, a preto sa veľa investorov snaží byť súčasťou akcií v tomto indexe..
 • Pre začiatočníkov a skúsených investorov je index FTSE 100 silný a obsahuje akcie, ktoré musíte mať, aby ste ich mohli pridať do svojho rastúceho portfólia.
 • Aj keď najvýkonnejšie spoločnosti majú a majú silné výkonné zázemie, tieto spoločnosti stále predstavujú svoje vlastné rizikové prvky.
 • Pred investovaním do týchto najlepších akcií FTSE 100 sa oplatí vykonať ďalší prieskum vybraných akcií pred investovaním vlastných prostriedkov..
 • Výber brokera je dôležitou súčasťou obchodnej cesty. Pred výberom dôveryhodného brokera, s ktorým budete pracovať, si urobte toľko času a výskumu, koľko potrebujete..
 • Na záver vždy investujte so svojimi prostriedkami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me