Týchto 7 najvýznamnejších telekomunikačných akcií, ktoré sa dajú kúpiť v roku 2021, sľubuje zaujímavý rok

Plánujete investovať do najlepších telekomunikačných zásob v roku 2021? Chcete si udržať náskok pred trendmi na burze? Bude rok 2021 dobrým rokom na investovanie do telekomunikačných akcií? Hľadáte rozšírenie telekomunikačných akcií do svojho portfólia?? Zoznámte sa s 7 najlepšími telekomunikačnými akciami, do ktorých investujete, a udržte si ich do budúcnosti.

Aké sú najlepšie telekomunikačné zásoby?

Zoznam top 7 telekomunikačných zásob pre rok 2021:

1. Verizon Communications Inc (VZ)

2. Comcast Corporation (CMCSA)

3. Alphabet Inc (GOOGL)

4. AT&T Inc (T)

5. Facebook Inc (FB)

6. Zoom Video Communications Inc (ZM)

7. Yandex N.V. (YNDX)

Všetky tieto najlepšie akcie spoločnosti Telecom, ako aj mnoho ďalších môžete kúpiť na webe eToro a zaplatiť 0% poplatky!

Telekomunikačné akcie nás udržiavajú spojené v našom digitálnom živote, keď sa svet vyvíja viac do digitálno-online priestoru.

V minulom roku zaznamenali akcie v oblasti komunikácie aj technológií významné výsledky v priebehu roka, pretože jednotlivci mali viac voľného času a stali sa aktívnejšími online.

Využívanie rôznych platforiem umožňovalo jednotlivcom pôsobiť aktívne, aby sa mohli sociálne spojiť s rodinou a priateľmi, a to na miestnej i medzinárodnej úrovni, keď sa infekcia koronavírusmi rozšírila po celom svete..

Aby sme vám poskytli krátke zhrnutie, telekomunikačný sektor sa skladá z troch subsektorov v tomto priemysle, ktoré zahŕňajú telekomunikačné zariadenia, telekomunikačné služby a bezdrôtové komunikácie..

V rámci troch subsektorov má telekomunikačný priemysel zmes rôznych spoločností, ktoré spájajú jednotlivcov po celom svete s rôznymi spôsobmi dosahovania dosahu, a to prostredníctvom telefónu, internetu, éteru, káblov a bezdrôtových sietí..

V poslednej dobe sa telekomunikačný priemysel čoraz viac zameriava na video a audio pripojenie.

Telekomunikačné akcie sú známe tým, že investujú pravidelne pre svoj príjem. Pretože väčšina telekomunikačných akcií na trhu sú dobré dividendové akcie, stále však majú a ponúkajú dobré kapitálové zisky.

Ak sa chcete venovať dividendovým akciám, tu si môžete prečítať Top 5 dividendových akcií do roku 2021 a zistiť, ktoré spoločnosti sú nastavené na dobrý rast s dobrými dividendovými výnosmi do roku 2021.

Rýchly návrat späť k telekomunikačným akciám, vo vyhlásení Phillip Nattermann, senior partner spoločnosti McKinsey & Spoločnosť zhrnula dopad, ktorý mala spoločnosť COVID-19 na telekomunikačný priemysel.

Vo svojom vyhlásení tiež odporučil, že telekomunikačný priemysel je počas krízy „odolný“ spolu s tým, ako priemysel rozširuje svoje služby tak, aby sa v nasledujúcich rokoch posilnili.

„Najväčší vplyv, ktorý kríza COVID-19 doteraz mala na telekomunikačný priemysel, bol ten, že toto odvetvie sa stalo čoraz ústrednejším pre fungovanie modernej spoločnosti..

Pomysli na to, koľko ľudí malo potrebu pracovať z domu a prihlásiť sa do systému – videokonferencia zažívala boom; zdieľanie súborov bolo na vzostupe. “

S rokom 2021, ktorý sa začína rozvíjať, je telekomunikačný sektor celkovo stabilným sektorom dlhodobého rastu, ktorý analytici aj my veríme, že tieto telekomunikačné akcie sa budú naďalej rozvíjať.

Pozrime sa ďalej do výhľadov a štatistík jednotlivých akcií, aby sme zistili, čo je pred nami v súvislosti s týmito prepojenými akciami.

Top 7 telekomunikačných zásob, ktoré sa majú zvážiť v roku 2021:

1. Verizon Communications Inc (VZ)

Verizon Communications je na prvom mieste v zozname jednej z najlepších telekomunikačných akcií, ktoré sa majú kúpiť v roku 2021.

VZ je v súčasnosti najväčším americkým bezdrôtovým operátorom na trhu.

Nadnárodná telekomunikačná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1983 a má ústredie v New Yorku, sa v priebehu rokov dobre rozrástla a od júla 2020 má kancelárie rozmiestnené na 148 pobočkách so 135 300 zamestnancami..

Aj keď je spoločnosť v tomto priemysle známa, Verizon sa ešte stále musí vyšplhať k úspechu, ktorý hľadá, a úprimne povedané, zaslúži si to.

Ak sa chcete pozrieť späť na históriu spoločnosti Verizon Communications, v roku 2015 spoločnosť Verizon získala spoločnosť AOL a v roku 2017 pridala spoločnosť Yahoo! do zmesi a vytvorí sa Verizon Media.

Aj keď akvizícia mala mať veľký vplyv, nesplnila očakávania. Spoločnosti to však pomohlo posunúť sa vpred.

Cena akcií Verizonu v priebehu rokov nedosahovala dostatočné výkony a nepatrne vzrástla od zatvorenia akcií 9. januára 2019. Cena akcií Verizonu sa pohybuje na úrovni 57,80 USD, čo je mierny nárast z 56,37 USD v roku 2019.

Finančné údaje spoločnosti za rok 2020 zaznamenali pokles v rôznych smeroch v dôsledku pandémie, ktorá zavládla vo svete.

Výsledky Q3 2020 ukázali, že prevádzkové výnosy spoločnosti klesli o 4,1% od tretieho štvrťroka 2019, EPS spoločnosti (zisk na akciu) bol 1,05 USD v porovnaní s 1,25 USD v treťom štvrťroku 2019.

Pozitívne však je, že medziročné operácie s hotovostnými tokmi spoločnosti vzrástli na súčasných 32,5 miliárd dolárov v porovnaní s 26,8 miliardami dolárov v roku 2019, spolu s celkovými príjmami spoločnosti z bezdrôtových sietí, ktoré dosiahli 16,4 miliárd dolárov, čo predstavuje nárast o 0,3% ročne -cez rok.

Verizon tiež drží silnú dividendu, pretože jej súčasný dividendový výnos je na 4,27%, čo je viac ako priemer maloobchodného priemyslu v USA a vyšší ako priemer na trhu v USA..

Ak sa chystáme do budúcnosti, spoločnosť Verizon sa pevne zameriava na novú 5G sieť, ktorá bola uvoľnená do celého sveta a ktorej VZ prevádzkuje najrýchlejšiu mobilnú sieť v USA..

Predseda predstavenstva a generálny riaditeľ spoločnosti Verizon Hans Vestberg uviedol:

„Naďalej demonštrujeme našu silu a odolnosť poskytovaním veľmi dobrých finančných výsledkov v treťom štvrťroku. Energiu nám dáva transformačná technológia, ktorú prinášajú naše 5G Ultra Wideband a 5G celonárodné. Naša účelovo založená kultúra spojená s vedením našej siete bude formovať budúcnosť k lepšiemu."

Predpovede predpovedí stanovené do budúcnosti vyzerajú sľubne, pretože analytici predpovedali jasnú a silnú budúcnosť.

9 analytikov z Wall Street zo 16 udelilo spoločnosti hodnotenie „Strong Buy“ s hodnotením 1 „Buy“ a 6 „Hold“.

Okrem prognóz na Wall Street má spoločnosť tiež hodnotenie Zacks Rank # 3 (podržanie), pričom skóre VGM je A pre hodnotu, B pre rast, C pre hybnosť.

Predpovedané príjmy VZ sa tiež majú v priebehu roka a nasledujúcich rokov pekne zvýšiť.

Prognóza spoločnosti Verizon EPS je tiež pripravená na rast s priemerom 1 rok na úrovni 5,02 USD a priemernou 3-ročnou prognózou až 5,34 USD + 20,52%.

Do roku 2021 bude sieť 5G spoločnosti predstavovať úspešnú hybnú silu spoločnosti pri dosahovaní úspechov v budúcom roku a v ďalších rokoch, čo z Verizonu robí akcie na nákup.

Verizon má zverejniť svoje výsledky za prvý štvrťrok 21. apríla 2021.

2. Comcast Corporation (CMCSA)

cenový graf comcastu

Ak ste v oblasti investovania nováčikom, možno ste si mysleli, že spoločnosť Comcast Corporation bola iba akciovou spoločnosťou.

Veľmi by ste sa však mýlili, pretože spoločnosť je rovnako telekomunikačným fondom, ako aj spoločnosťou v globálnom mediálnom a technologickom sektore..

CMCSA je na základe svojich tržieb druhou najväčšou televíznou a káblovou televíznou spoločnosťou na svete.

Spoločnosť bola tiež zaradená medzi najväčšie káblové televízne a domáce internetové služby a je tretím najväčším poskytovateľom telefónnych služieb v USA.

Mnohí možno tiež nevedia, že Comcast vlastní aj britskú mediálnu a telekomunikačnú spoločnosť SKY Group, ktorá je silou sama o sebe.

Spolu s vlastníctvom najslávnejších káblových kanálov na svete vrátane NBC, CNBC a Bravo, aby sme vymenovali iba tri.

Spoločnosť Comcast je v USA silným uchádzačom o svoje širokopásmové služby a za posledný rok zaznamenala nárast a s pribúdajúcim rokom a budúcimi rokmi bude stále stúpať..

V správe spoločnosti za 3. štvrťrok spoločnosť Comcast uviedla dva veľké pozitívne výsledky.

Potvrdilo sa, že celkové prírastky čistých vysokorýchlostných internetových zákazníkov dosiahli najvyšší počet, ktorý bol kedy archivovaný, vo štvrťročnej správe o výsledku na 633 000.

Zahrnuté boli aj čisté prírastky vzťahov so zákazníkmi v oblasti Cable Communications, čo boli tiež najlepšie zaznamenané štvrťročné výsledky na úrovni 556 000.

A nakoniec, EBITDA upravená pre káblovú komunikáciu sa zvýšila o 10,5%, čo bolo spôsobené silou vysokorýchlostného internetu. Na základe týchto výsledkov má investorov, ktorí sa na spoločnosť pozerajú do budúcnosti.

Je pravda, že výhľad z širšieho obrazu ukazuje, že spoločnosť stále potrebuje ďalšie zlepšenia.

Comcast Corporation potvrdila, že tržby spoločnosti v treťom štvrťroku poklesli na 25,5 miliárd dolárov, čo je pokles o 4,8%, jej čistý príjem sa znížil na 3,0 miliardy dolárov o -18,2%, upravený EBITDA sa znížil o 11,3% a upravený atribút čistého príjmu sa znížil na 2,0 miliardy dolárov, – 37,2%.

Zisk spoločnosti na akciu (EPS) za tretí štvrťrok tiež poklesol o 37,1% na 0,44 USD v porovnaní s rokom 2019.

Spoločnosť je však stabilná a silná, pokiaľ ide o dividendy.

V treťom štvrťroku spoločnosť vyplatila celkovo 1,1 miliardy dolárov a za rok do septembra 2020 vyplatila na výplatách dividend celkovo 3,1 miliardy dolárov.

Čo teda prichádza pre spoločnosť vpred?

60% analytikov z Wall Street hodnotilo akciu ako „silný nákup“, 35% hodnotilo akciu ako „držbu“ a 5% ako „nákup“.

Pre spoločnosť Comcast bol tiež stanovený jednoročný cenový cieľ, pričom priemerná cenová cieľová cena bola stanovená na 54,37 USD, pričom prognóza ceny akcií spoločnosti sa bude pohybovať od 65,00 USD do najvyššej a najnižšej ceny akcie stanovenej na 45,00 USD..

Keďže aktuálna cena akcií spoločnosti je na úrovni 51,54 USD, predstavuje to nárast o 5,49%, ak sa dosiahne predpokladaná prognóza v budúcom roku.

Popri telekomunikačnej stránke podnikania má spoločnosť veľmi silnú mediálnu stránku, ktorá si v roku 2020 tiež počínala dobre.

Trendy zákazníkov spoločnosti Sky sa zlepšili a sledovanosť Premier League dosiahla rekordné maximá, keď národ dodržiava bezpečnostné opatrenia týkajúce sa pobytu doma.

To sú iba dva prvky v rámci mediálnej prítomnosti spoločnosti.

Pretože spoločnosť Comcast je dnes na telekomunikačnom a mediálnom trhu veľkou silou, nevidíme, že táto akcia prosperuje, pretože v nasledujúcich rokoch naďalej naberá na obrátkach..

3. Alphabet Inc (GOOGL)

graf cien akcií Google

Alphabet Inc, materská spoločnosť spoločnosti Google, je spoločnosť s veľkým kapitálovým objemom, ktorá naďalej prekonáva mnohé predpovede analytikov a pokračuje v roku 2020 a má to urobiť v roku 2021 a neskôr.

Spoločnosť Alphabet, ktorá vlastní aj ďalšie známe spoločnosti ako YouTube, Wave a Nest, získava pozornosť zo všetkých strán.

Od dnešného dňa si cena akcií spoločnosti získala spoločnosť, ktorá za posledný týždeň získala konsenzuálne hodnotenie „nákupu“ od tridsiatich výskumných spoločností. Spolu s hodnotením Zacks Rank # 2 (Buy) so skóre „B“ pre rast, keď sa spoločnosť posúva vpred.

Cena akcií spoločnosti Alphabet je dnes 1 797,83 USD, pretože analytici predpovedali do januára 2022 predpovedané zvýšenie ceny akcií o 3,4% na 1 859,00 USD..

Spoločnosť GOOGL prekonala všetky očakávania v oblasti výnosov, ktoré boli a boli predpovedané pre spoločnosť v roku 2020.

Abeceda si aj napriek všetkým výzvam, ktoré do roku 2020 priniesla, stále udržuje silný rast, a to aj v súvislosti s pandémiou COVID-19..

29. október 2020 bol dátumom zverejnenia výsledkov spoločnosti za tretí štvrťrok a spoločnosť Alphabet nesklamala, pretože všetky oblasti svietili zelenou farbou.

K 30. septembru 2020 vykázali tržby spoločnosti 46 173 dolárov, čo je medziročne o 14% viac ako predpovede analytikov o 42,90 miliárd dolárov, zisk na akciu 16,40 dolárov nad očakávaných 11,29 dolárov, prevádzkový zisk spoločnosti sa zvýšil na 11 213 dolárov a prevádzková marža 24% , s Google Cloud, reklamami na YouTube a získaním prenosu, sú všetky vyššie očakávania.

V správe spoločnosti sa výkonný riaditeľ spoločností Alphabet a Google podelil o svoje názory na výkonnosť spoločnosti GOOGL v treťom štvrťroku.

„Mali sme silnú štvrť, ktorá je v súlade so širším online prostredím. Je to tiež dôkazom hlbokých investícií, ktoré sme uskutočnili do umelej inteligencie a ďalších technológií, aby sme poskytovali služby, na ktoré sa ľudia obracajú s prosbou o pomoc, vo veľkých i malých okamihoch.“

Ak sa presunieme do Q4 spoločnosti, potvrdilo sa, že telekomunikačné akcie budú mať príjmy z cloudového podnikania Google.

Ak sa chcete ďalej ponoriť do budúcich predpovedí spoločnosti stanovených analytikmi, všetky oblasti sú osvetlené jednou farbou a všetky smerujú jedným smerom, hore.

Vďaka silnému nákupu ďalších 80% analytikov z Wall Street je prognóza priemerného jednoročného rastu výnosov veľkých akcií na 179,7 miliárd dolárov, s trojročnou priemernou predpoveďou výnosov na 240,7 miliárd dolárov +40,17% od roku 1.

Zisk spoločnosti GOOGL na akciu sa tiež má zvýšiť o 20,62% ročne.

Nie je o nič väčší a lepší ako Alphabet Inc. Pretože tieto akcie stále rastú, je to tiež fantastická akcia, ktorá môže byť súčasťou ako dlhodobá investícia..

4. AT&T Inc (T)

v grafe cien akcií & amp; t

Dobre, hoci AT&T Inc nemusí byť vďaka svojim nedávnym číslam prvým na sklade, ktorý by vás nad ostatnými napadol ihneď. Avšak táto akcia je v skutočnosti dobrá kúpa z hľadiska svetlej a silnej budúcnosti potenciálu akcií.

Keď sa spoločnosť chystá ďalej rozvíjať svoju komunikáciu a konektivitu so svojou sieťou 5G, pri pohľade na túto akciu je tiež potrebné vziať do úvahy minulé výkony spoločnosti..

AT&T je najväčšia telekomunikačná spoločnosť na svete, ktorá je tiež najväčším poskytovateľom mobilných telefónnych služieb a najväčšími pevnými telefónnymi službami v USA.

Spolu s tým, že je pevným hráčom v telekomunikačnom priemysle, je tiež účastníkom v technologickom, masmediálnom a zábavnom priemysle a je materskou spoločnosťou spoločnosti WarnerMedia.

Pokiaľ ide o minulosť spoločnosti, spoločnosť má solídne výsledky.

Za posledný rok však AT&Spoločnosť T zaznamenala rok hore a dole, pokiaľ ide o cenu jej akcií, ktorý sa začal začiatkom roka 2020 pohybovať na primeranej úrovni okolo 40 dolárov. Cena akcií spoločnosti sa síce počas celého roka až do 29. decembra znížila a vrátila sa späť s cenou 28,54 USD.

Od dnešného dňa AT&Cena akcie T stock je 29,02 dolárov.

V správe spoločnosti za tretie štvrťroky akcie spoločnosti T potvrdili solídne zisky predplatiteľov v oblasti bezdrôtových a optických širokopásmových služieb. Spolu s tým, že spoločnosť potvrdila, že pokles dlhu bol kľúčovým faktorom aj v zásobách vyvíjajúcich sa v treťom štvrťroku.

Spoločnosť tiež potvrdila svoj upravený EPS na 0,76 USD v porovnaní s 0,94 USD medziročne a jeho zriedený EPS na 0,39 USD v porovnaní s 0,50 USD medziročne.

Spolu s tým, že má voľný hotovostný tok 8,3 miliárd dolárov a silný pomer výplaty dividend je 45%.

Od dnešného dňa AT&T má dividendový výnos 7,23%, čo je jeden z najvyšších dividendových výnosov v priemysle a ako sa potvrdilo v správe z tretieho štvrťroka, spoločnosť T stock teraz sleduje pomer výplaty dividend k vysokým 50%.

Z pohľadu na rôzne ďalšie finančné výsledky, AT&Spoločnosť T potvrdila, že tržby spoločnosti medziročne poklesli o 5,1% na 42,3 miliárd dolárov, spolu s ďalšími odvetviami vykazujúcimi pokles.

  • Entertainment Group – medziročne znížená o 10/2%
  • WarnerMedia – medziročne znížená o -10%
  • Business Wireline – medziročne znížená o 2,5%
  • Latinská Amerika – medziročne poklesla o 19,3%

Pretože sieť 5G je dychtivo dostupná pre nás všetkých, AT&Spoločnosť T je pevná so svojou rýchlou, spoľahlivou a bezpečnou sieťou 5G, ktorej rast sa očakáva v roku 2021.

Jeff McElfresh, AT&Generálny riaditeľ spoločnosti T&Spoločnosť T’s Communications v júli 2020 zdieľala svoje vyhliadky na novú 5G sieť.

“Rovnako ako sa naše životy zmenili za posledných pár mesiacov, zmenilo sa aj naše očakávanie bezdrôtovej technológie.” S AT&T 5G s dosahom po celej krajine, naša sieť začína cestu k transformácii konektivity, ako ju poznáme, nastavením novej priečky dychberúcich zážitkov a zvýšenej efektívnosti. “

Po výhľade McElfresh sa Chris Sambar, EVP of Technology Operations podelil o svoje názory na to, kde AT&Spoločnosť T patrí medzi svojich konkurentov s futuristickou sieťou.

„Naši konkurenti stále pracujú na zabezpečení rovnakého mixu, ktorý by pre nich mohol trvať mesiace alebo dokonca roky. To, čo ponúkame, je dnes k dispozícii spotrebiteľom a podnikom a my nespomaľujeme. Ako to máme v priebehu našej 144-ročnej histórie, budeme pokračovať v inováciách a investovaní do našej siete, aby sme rozšírili naše pokrytie 5G na ďalších spotrebiteľov a firmy po celej krajine. “

Z hľadiska výdavkov spoločnosti na 5G sieť, čo znamená finančná budúcnosť pre zásoby T.?

Pohľad do budúcnosti, AT&Spoločnosť T získala pevný konsenzus ratingu „Hold“, ktorý hodnotilo 40% 15 investorov z Wall Street, pričom 33,33% hodnotilo akciu „Strong Buy“, 6,67% „Buy“ a 20% „Strong Sell“.

Pokiaľ ide o predpovedané výnosy z akcií, predpokladá sa, že akcie T budú priemerný 1-ročný rast výnosov na úrovni 172,9 miliárd dolárov + 0,0,2%, spolu s predpokladom zvýšenia zisku spoločností na akciu (EPS) s priemernou trojročnou predikciou na 3,50 USD + 129,97%.

Keď ideme do roku 2021, AT&Spoločnosť T sľúbila podnikom aj zákazníkom „úplne nový druh siete“ so svojou sieťou 5G.

Ak sa pozrieme na pôsobivú silu spoločnosti v priebehu rokov spolu s jej silným finančným zdravím, veríme, že z akcie T robí akciu, na ktorú si treba dávať pozor a za svoju cenu akcie pridať do portfólia v roku 2021.

5. Facebook Inc (FB)

graf cien akcií na Facebooku

Facebook, akciová spoločnosť, ktorú netreba veľmi málo predstavovať, sa nachádza na zozname jednej z najlepších komunikačných akcií, ktoré je možné kúpiť v roku 2021.

Po prvé, ak ste v oblasti investovania nováčikom, možno ste nevedeli, že Facebook spadá do tohto odvetvia spolu s technologickým, ale FB je v oboch.

Vďaka svojim zbierkam platforiem sociálnych médií vrátane Instagramu, Facebooku a Whatsappu mala a stále má priestor na ďalší rast.

Napriek nerovnostiam na ceste, ktoré magnátska spoločnosť je a bude s najväčšou pravdepodobnosťou čeliť ďalším rokom.

Či sa nám to páči alebo nie, spoločnosť generuje pôsobivé príjmy aj zo svojich služieb digitálnej reklamy na Instagrame aj Facebooku.

Pri pohľade na výkon spoločnosti v roku 2020 sa výnosy spoločnosti FB, ktoré sú prevažne tvorené predajom reklám, zvýšili v treťom štvrťroku na 21,47 miliárd dolárov, čo prekonalo predpovede analytikov.

Čistý príjem Facebooku tiež stúpol na 7,85 miliárd dolárov v porovnaní so 6,09 miliardami dolárov v roku 2019.

Mesačná aktivita spoločnosti tiež prekonala očakávania, pretože jednotlivci na celom svete museli byť pod meraním pobytu doma, čo viedlo k nárastu jej aktívnych používateľov na 2,74 miliardy v porovnaní s 2,70 miliardami, ktoré sa predpokladali.

S pevným posunom do roku 2021 vyvoláva Facebook obavy, pokiaľ ide o potenciál, ktorý môže značka v tomto roku dosiahnuť kvôli prebiehajúcej pandémii COVID-19..

Reklamy na sociálnych platformách sú jedným z hlavných zameraní roku 2021, čo potvrdili viacerí analytici, ktorí ukážu, aká odolná je značka..

Ak sa pozrieme na FB z hľadiska čísel, získala mega-značka silný konsenzus „Strong Buy“ 28 z 32 analytikov Wall Street s 2 „Buy“ a 2 „Hold“ ratingmi.

Zacks Rank hodnotenie je tiež nastavené # 2 (Buy) pre akcie s B pre rast vpred.

Pokiaľ ide o príjmy facebooku, ako ste si mohli domyslieť, predpokladá sa, že v nasledujúcich rokoch bude rásť.

Facebook má tempo rastu 22,87% ročne s priemerným ročným hodnotením 104,9 miliárd dolárov, pri pohľade na priemernú trojročnú prognózu výnosov 146,7 miliárd dolárov + 85,7%.

Súčasný zisk Facebooku na akciu (EPS) predstavuje 8,87 USD, pričom sa predpokladá, že sa tento rok posunie vpred na 10,51 USD s nízkym EPS na 8,83 USD a najvyššou predpoveďou EPS na 12,94 USD.

Pri pohľade do roku 2022 analytici predpovedali, že priemerný EPS FB bude 12,86 USD. Najnižší EPS predstavoval 10,67 USD a najvyššia predpoveď 14,11 USD.

Dnes má Facebook akciovú cenu 267,57 USD, čo analytici z Wall Street predpovedali, že do januára 2022 vzrastie na 308,44 USD, čo je oproti roku 2021 nárast o 15,27%.

Ako teda vidíte, Facebook je stále v spore o tom, že sa mu v roku 2021 bude dariť, a to aj napriek výzvam, ktorým spoločnosť je a môže čeliť..

Akcie na Facebooku sú akcie, ktoré vám poskytnú rast, ktorý sa bude neustále vyvíjať do rôznych smerov a svojej silnej súvahy.

To sú iba dva kľúčové veľké faktory, ktoré treba doplniť v úvahe, prečo by ste sa mali v najbližšom desaťročí pozerať na nákup týchto akcií..

6. Zoom Video Communications Inc (ZM)

zväčšiť graf cien akcií

Spoločnosť Zoom Video Communication Inc so sídlom v Kalifornii bola v roku 2020 veľkým problémom, pretože svet sa rýchlo adaptoval na obmedzenia týkajúce sa pobytu doma, ktoré boli vynútené medzi nami všetkými.

Aj keď bola spoločnosť v oblasti komunikačných technológií populárna už pred pandémiou, zásoby ZM sa v roku 2020 dostali na nové maximum vďaka svojim hviezdnym výkonom, ktoré pokračujú do roku 2021 a potenciálne aj do budúcnosti.

Komunikačná spoločnosť ponúka modernú video komunikáciu s ľahkou a spoľahlivou cloudovou platformou pre video a audio komunikáciu naprieč rôznymi systémami.

Od individuálnych rozhovorov až po ZoomRooms pre konferencie, školiace miestnosti, učebne a spoločenské akcie – určuje svoju značku pevne na celom svete.

Pri pohľade na výkonnosť spoločnosti ZM v najnovšej správe spoločnosti za 3. štvrťrok vydanej 30. novembra 2020 nie je pochýb o tom, že táto akcia bude naďalej robiť vlny a bude viesť investorov k nákupu jej akcií..

Spoločnosť vykázala celkové príjmy 777,2 milióna dolárov, medziročne o 367% viac, čo je pre spoločnosť fantastický výsledok.

Spolu so zákazníkmi, ktorí prispievajú k príjmom TTM, nad 100 000 dolárov, medziročne o 136% viac ako spolu s 433 700 zákazníkmi s 10 a viac zamestnancami, ktorí sa zapojili do akcie a medziročne vzrástli o impozantných 485%..

Niet pochýb o tom, že pandémia COVID-19 priniesla nám všetkým okrem negatívnych akcií veľa negatív, nepriniesla nič iné ako pozitivitu..

Pri pohľade na prognózy spoločnosti do budúcnosti je tiež pevne nastavená. 7 analytikov z Wall Street hodnotilo akciu ako „silný nákup“, väčšina však udelila konsenzuálny rating „zadržania“ akcií.

Zacks Rank taktiež ohodnotil # 3 (pozdržanie), ale s skóre A za rast.

Pokiaľ ide o predpovede finančného zdravia spoločnosti, spoločnosť má priemerný 1-ročný odhad výnosov na úrovni 2,6 miliárd dolárov + 31,72%, pričom priemerný trojročný odhad výnosov je stanovený na 4,3 miliárd dolárov + 120,95%..

Čo sa týka ceny akcií spoločnosti dnes na 349,61 USD, analytici z Wall Street predpovedali, že cena akcií ZM by mohla do januára 2022 dosiahnuť 468,00 USD.

Zoom má tiež silnú prognózu návratnosti kapitálu ROE stanovenú na 41,97%.

S posunom sveta vpred do digitálneho priestoru je Zoom jednou telekomunikačnou spoločnosťou, ktorá tu bude a spojí nás všetkých bez ohľadu na to, kde na svete sme..

Vďaka tomu bude spoločnosť ZM v roku 2021 dobrou kúpou akcií a dlhodobou svetlou investíciou.

7. Yandex N.V (YNDX)

graf cien akcií yandex

Yandex N.V, ruská nadnárodná spoločnosť so sídlom v Moskve v Rusku. Yandex poskytuje internetové produkty a služby a pod značkou má viac ako 70 ďalších služieb.

Aj keď v porovnaní s niektorými názvami na tomto zozname je Yandex celkom novým príchodom do odvetvia, ktoré bolo založené v roku 1997, ak ste v USA, nemusíte byť so značkou tak dobre oboznámení..

Spoločnosť má teraz kancelárie na 17 miestach v celej Európe a je tiež najväčšou technologickou spoločnosťou v Rusku spolu s najväčším podielom na trhu spomedzi všetkých vyhľadávacích nástrojov v Európe a Commonwealthu..

Spoločnosť je teraz oficiálne potvrdená ako piaty najväčší vyhľadávač na svete za ostatnými poprednými výkonnými jednotkami vyhľadávačov.

Spoločnosť Yandex ide tiež nad niektorých svojich konkurentov, pretože je spoločnosťou v oblasti sociálnych médií a elektronického obchodu.

Ako si však akcie počínali v priebehu roka?

Príjmy YNDX sa zvýšili o 30% oproti výsledkom Q3 v minulom roku 2019 na 732,1 milióna dolárov a čistý príjem spoločnosti tiež dosiahol veľké vyhlásenie o 356% z Q3 2019 na 275,0 milióna dolárov.

V súčasnosti je cena akcií spoločnosti na úrovni 70,90 USD s 52-týždňovým maximom 72,95 USD a 52-týždňovým minimom 27,93 USD.

Spoločnosť má tiež forwardový pomer P / E 51,01.

Čo teda analytici predpovedajú do budúcnosti?

Podľa 5 analytikov z Wall Street sa rozdelili, ale 60% dáva akciám Yandex konsenzus „Hold“ a zvyšných 40% dáva akciám „Buy“.

Zack Rank hodnotenie bolo tiež spravodlivé a udelilo zásobe # 3 (pozdržanie) s B pre rast.

Takže prechod do nového roka, keď sa spoločnosť snaží o ďalší rast, bude pravdepodobne pokračovať v hodnote pre akcionárov.

Teraz je vhodný čas na to, aby ste do svojej zbierky akcií pridali „Google of Russia“.

Ostatné telekomunikačné zásoby na našom radare na rok 2021

Sklad T-Mobile USA Inc (TMUS)

Akcie spoločnosti T-Mobile práve kvitnú a je dokázané, že ak ste neboli súčasťou týchto akcií, musíte sa pozrieť alebo vyzerať tak, ako minulý rok akcie stúpli o 67%..

Pokiaľ ide o sieť 5G, T-Mobile sa na tomto poli silno pozerá, pretože jej príjmy majú ďalej rásť, ako sa zdá, že rozšírenie siete 5G bude prebiehať v nasledujúcich rokoch.

Spolu s pozitívnymi finančnými správami spoločnosti vo štvrtom štvrťroku zaznamenal T-Mobile v roku 2020 nárast o 5,5 milióna zákazníkov s paušálnymi poplatkami, čo je najviac, čo spoločnosť za jediný rok pridala.

Spolu s pridaným 1,6 miliónom zákazníkov s paušálom iba v 4. štvrťroku. Zákaznícka základňa T-Mobile teraz stojí nad svojimi konkurentmi na úrovni 102,1 milióna.

V prechode na nový rok nesie spoločnosť silný a agresívny prístup pri rozširovaní siete 5G. Snaží sa umožniť pripojenie viac ako 280 miliónov zákazníkov a pripojenie viac ako 100 miliónov zákazníkov k super rýchlemu širokopásmovému pripojeniu 5G..

T-Mobile je v súčasnosti lídrom v sieti 5G pred spoločnosťami Verizon (VZ) a AT&T (T) ponúka väčšie pokrytie, ktoré je potrebné dosiahnuť.

Generálny riaditeľ spoločnosti T-Mobile Mike Sievert sa v rámci svojej správy za Q4 podelil o svoje myšlienky na telekomunikačnú spoločnosť.

"Naše zameranie na prinášanie bezkonkurenčnej hodnoty a skúseností zákazníkom pri budovaní a dodávaní najlepšej 5G siete v krajine sa vyplatilo s rekordnými výsledkami v roku 2020 – a naďalej zostávame vodcom rastu v oblasti bezdrôtových sietí. “

"Naša vedúca pozícia v sieti 5G sa každým dňom upevňuje. Naďalej demonštrujeme, že sme na vysokej úrovni pred konkurenciou v oblasti 5G a sme pripravení stať sa celkovým lídrom v krajine. Výkon siete, ktorú dodávame práve tu, práve teraz, pripravuje pôdu pre ďalšie kroky."

Kde sú dnes čísla T-Mobile a aké sú predpovede do budúcnosti?

Cena akcií T-Mobile je dnes 135,06 USD, pričom prognóza predpovedaná analytikmi na január 2022 bude 145,25 USD, čo predstavuje nárast o 7,54%.

14 analytikov z Wall Street tiež udelilo tejto akcii konsenzuálne hodnotenie „silného nákupu“, ktorý posúva dopredu, s hodnotením Zacks Rank a # 3 (pozdržanie) pre akciu.

Prognóza spoločnosti EPS je nastavená pozitívne, pričom priemerná ročná predpoveď je stanovená na 3,10 USD + 0,32 USD s trojročným priemerom na úrovni 6,96 USD + 125,35%.

Očakáva sa, že zisk spoločnosti stúpne o 28,83% ročne.

Dnes je spoločnosť EPS pozitívnych 31,66% a v správe spoločnosti za štvrtý štvrťrok sa uvádzalo, že T-Mobile vyšiel s 1,17 USD na akciu, čo bolo tiež nad trhovými predikciami.

Akcie spoločnosti T-Mobile, vrátane väčšiny finančných možností, sa v nasledujúcich rokoch stanú silnými na základe aktivít v rámci značky, vrátane jej rozširujúceho sa vývoja siete 5G, ktorá na oplátku podporí pozitívnejšie finančné zdravie telekomunikačných akcií..

Zhrnutie

Stručne povedané, týchto 8 najvýznamnejších telekomunikačných akcií si v roku 2020 počínalo dobre a zdá sa, že sa ich rast a finančné zisky v tomto roku budú ďalej rozvíjať, spolu s napredovaním v ďalších rokoch, keď sa svet bude naďalej spájať.

Ak chcete do svojho portfólia do roku 2021 pridať ďalšie popredné akcie, pozrite si 7 výberov akcií na rok 2021 a 10 podhodnotených britských akcií na rok 2021..

Tu nájdete najvýkonnejšie britské a medzinárodné akcie, ktoré musí každý investor zvážiť a pridať do svojho portfólia v roku 2021.

Ako vyzerajú investície do telekomunikačných akcií?

Investície do telekomunikačných zdrojov sú rovnako priame, jednoduché, rýchle a ľahké ako nikdy predtým.

Prvým krokom je v prvom rade vyhľadanie a získanie sprostredkovateľa, ktorý bude schopný zahájiť vašu investičnú cestu.

Pri výskume u sprostredkovateľa sa odporúča, aby ste si brali všetok potrebný čas a vyberali rozumne.

Na internete je k dispozícii veľké množstvo sprostredkovateľov, avšak nie všetci sprostredkovatelia, s ktorými sa môžete stretnúť, budú mať správne prevádzkové licencie podľa regulovaných zákonov.

Na trhu je dnes veľa online obchodných platforiem, ktoré ponúkajú rôzne kvality, aby vyhovovali vašim investičným potrebám.

Etoro, popredná online obchodná platforma, ktorú sme veľmi odporúčali, vám dáva prístup k všetkému. Vrátane fantastickej výhody ponuky nulových provízií.

Ak ste začiatočník v obchodovaní s akciami, eToro je skvelá online obchodná platforma, kde si budete môcť otvoriť účet, zvoliť si sprostredkovateľa a byť pripravení na obchodovanie za pár minút. Po jeho jednoduchom a plynulom vedení budete pripravení začať svoju obchodnú cestu v krátkom čase.

Po úspešnom otvorení obchodného účtu ste pripravení uvoľniť sa na trhu s akciami.

Ak potrebujete lepšie pochopenie spôsobov obchodovania, po otvorení účtu budete mať prístup k demo obchodnému účtu, kde budete môcť praktizovať obchodovanie s bezplatným virtuálnym fondom vo výške 100 000 dolárov a budete môcť vybudovať demo portfólio. Ďalšou výhodou je, že získate hlbšie pochopenie rôznych obchodných stratégií.

S prístupom na viac ako 16 medzinárodných akciových trhov, priateľskými online maklérmi a s viac ako 8 000 akciami, do ktorých je možné investovať, je eToro poprednou online obchodnou platformou, ktorá je dokonalá na to, aby ste mohli svoju obchodnú cestu rozbehnúť a dosiahnuť veľký potenciál.

eToro – špičkový maklér akcií, nakupujte akcie cez 0% provízia

sprostredkovateľ etoro

eToro sa na trhu cenných papierov osvedčili ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ich vyskúšať.

Váš kapitál je ohrozený. Môžu sa účtovať ďalšie poplatky

Kľúčové informácie:

  • 7 najvýkonnejších telekomunikačných akcií do roku 2021 sú stabilné a rastové akcie, do ktorých sa dá dlhodobo investovať.
  • Telekomunikačné akcie budú spolu s technologickým sektorom stanovené na rastúci rok v roku 2021, a preto bude pre vás pridanie jednej zo 7 vybraných telekomunikačných akcií mimoriadne prospešné a tiež zvýši rozmanitosť vášho rastúceho portfólia..
  • Telekomunikačné akcie sú dobré a atraktívne dividendové akcie pre investorov, ktorí chcú získať pravidelný zdroj príjmu vyplácaný štvrťročne.
  • Telekomunikačné akcie spolu s ich žiarivými pozitívami prichádzajú s vlastnými rizikovými prvkami.
  • Je rozumné a odporúča sa, aby ste predtým, ako investujete, vykonali ďalší prieskum vami vybraných akcií.
  • A nakoniec, múdry výber brokera je dôležitým kľúčovým bodom pri vstupe do sveta obchodovania. Pred výberom makléra a každou investíciou, ktorú si zarobíte, si nájdite čas na pochopenie všetkých podrobností.

Čítaj viac:

7 najlepších britských akcií, ktoré treba hľadať v roku 2021 a ďalších rokoch

Najlepšie 15 akcie so strednou kapitalizáciou, ktoré si môžete kúpiť v roku 2021

Predikcia ceny akcií spoločnosti Apple na rok 2021 a ďalšie roky

Ako vyberať akcie: Kompletný sprievodca pre nových investorov

Predpovede cien akcií spoločnosti Tesla na rok 2021 a ďalšie roky

Poznámka: Minulá výkonnosť nie je ukazovateľom budúcej výkonnosti. Hodnota investícií môže klesať aj stúpať. Akékoľvek názory, správy, výskumy, analýzy, ceny alebo iné informácie obsiahnuté na tomto webe sú poskytované ako všeobecný komentár trhu a nepredstavujú investičné poradenstvo. Trading Education nezodpovedá za žiadne straty vyplývajúce z akýchkoľvek investícií na základe akýchkoľvek odporúčaní, prognóz alebo iných poskytnutých informácií.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me