EnjinCraft LogosuEnjinCraft – Enjin, Blockchain ekonomilerini Minecraft’a getiriyor

EnjinCraft, en iyi dijital ekonomileri ve Non-Fungible Token (NFT) koleksiyonlarını getirerek Minecraft’a yeni bir soluk getiriyor. Minecraft dünyanın en büyük sandbox oyunu olsa da, her zaman gerçek bir ekonomiden yoksundur. Enjin’in yeni Minecraft entegrasyonu ve SDK’si, oyuncuların öğelere gerçekten sahip olmalarına ve bunları sunucular arasında taşımalarına olanak tanır. Lansmanı ile Minecraft eklentisi 28 Mayıs 2020’de sunucu sahipleri, blok zinciri öğelerinin Minecraft dünyalarında kullanılmasına izin vermek için basit bir eklenti kullanabilir..

Enjincraft ile oyuncular ERC-1155 varlıklarını doğrudan Minecraft öğeleri olarak donatabilirler. Bu aynı zamanda oyun dışındaki öğelerin Enjin Cüzdanına alım satımına da izin verir. Enjin’in yeni entegrasyonu, ERC-1155 varlıkları, Ethereum ve Enjincoin’in doğrudan Minecraft’ta doğrudan ticaretine izin veriyor.

Oyuncular girebilecek “Enjincraft“Ve oyunda kılıç, zırh ve aletler gibi hazineleri bulun. Bu öğeleri bulduktan sonra, oyuncular Fungible Olmayan Varlıklar (ERC-1155 tokenleri) oldukları için gerçek öğe sahipliğine sahip olabilirler. Öğeler doğrudan Enjin Cüzdanında saklanabilir, bu da kolay ticarete ve hatta eritmeye izin verir..

İlk Enjincraft Dünyası

Enjincraft’ın ilk dünyası görevler, hikayeler ve keşfedilebilir birçok kasaba ve şehirle doludur. Keşfetmeye cesaret edenler için dünya, çözülebilecek hazine sandıkları ve gizemlerle doludur. Oyundaki hazine sandıkları, Enjin Coin’e dayalı değeri olan gerçek ERC-1155 öğeleri veriyor.

Enjincraft Haritası

Yeni başlayanlar için dünya haritası, oyundaki tüm ana konumları işaretlediği için çok kullanışlıdır. Bu harita, ilk şehirdeki Witek’in Evi’nde bulunabilir (şehre giden ana yolu takip edin).

Enjin Cüzdanı Bağlama

Oyuncular, Enjin Cüzdanı aracılığıyla değerli eşyaları Enjincraft saklayabilirler. İlk katılım süreci çok basittir:

  1. Giriş enjincraft.com
  2. Oyun size 5 karakterlik bir bağlama kodu verecektir.
  3. Enjin Cüzdanını cep telefonunuzda açın
  4. “Bağlı uygulamalara” gidin
  5. M-cüzdanı seçin ve bağlama kodunu girin

Bağlı Cüzdan ile Enjincraft

Bu işlem yaklaşık 1 dakika sürer ve ardından hesap bağlanır ve oynamaya hazır hale gelir. M-cüzdan durumu bağlantılı olarak görüntülenecek ve Enjin Coin paneli, cüzdanın ENJ ve ETH bakiyesini gösterecektir. Bu, Minecraft’ı World of Warcraft gibi Devasa Çok Oyunculu oyunlara çok benzer kılar.

Enjincraft ERC-1155 Öğeleri

Enjincraft Öğeleri sunucular arasıdır ve alemler arasında hareket edebilir. Şu anda öğelerin sahipleri, Enjinx blockchain gezgini.

Daha fazlasını öğrenmek için Enjin Kılavuzumuza göz atın.

EnjinCraft nedir?

YouTube Afişi Enjincraft tartışması ve Enjin CTO’su Witek Radomski ile röportaj

EnjinCraft, Enjin’in en yeni eklentisidir Minecraft sunucular. EnjinCraft eklentisi, sunucu sahiplerinin bir blockchain ekonomisini Minecraft’a tam olarak entegre etmelerini sağlayacak.

Bu, Minecraft sunucu sahiplerinin oyunculara oyun içi varlıkların ve para birimlerinin somut sahipliğini sağlayabilecekleri anlamına gelir. Oyun içi varlıklar, sunucu sahiplerinin sohbet odalarında, web sitelerinde ve Enjin Multiverse’de kullanılabilir..

Stormwall Enjin’in çoklu evren varlıklarına bir örnek olarak Stormwall’dur. Enjin tarafından oluşturulan ve Enjin’in 32 oyununda kullanılabilen oynanabilir bir öğedir..

DonationCraft Enjin’in ilk Minecraft eklentisiydi. MineCraft sunucularının Paypal ve kredi kartı ödemelerini kabul etmesine izin verdi. Enjin’e göre, BağışCraft 5 milyondan fazla indirmeye sahip ve sunucu sahiplerinin milyonlarca dolar kazanmasına izin verdi.

İlk bildirdiği gibi Asya Kripto Bugün, İnsanları Enjin’in MineCraft eklentisiyle tanıştırmak için Enjin, EnjinCraft Sunucu Bir, Enjin’in eklentisiyle oluşturulmuş bir Minecraft sunucusu.

EnjinCraft Server One, oyuncuların bulması ve kazanması için blockchain tabanlı Minecraft silahlarına, zırhlarına ve aksesuarlarına sahiptir..

Minecraft'ın geniş evreninde blockchain varlıkları arayın ve toplayınMinecraft’ın geniş evreninde blockchain varlıkları arayın ve toplayın

Oyun içi öğeler Enjin Coin (ENJ) ile desteklenmektedir. Oyuncular Enjin Cüzdanı aracılığıyla eriterek Enjin Coin elde edebilirler. Enjin Coin eritildikten sonra diğer kripto para birimlerine aktarılabilir. Enjin Coin, ana perakendecilerden hediye kartları satın almak için de kullanılabilir. Örneğin, Amazon, Apple ve Uber.

Java için Enjin Blockchain SDK

Java için SDK, Java geliştiricilerinin blok zinciri varlıkları oluşturmalarına ve platformlarına entegre etmelerine olanak tanır.

İçin Enjin’in Java SDK’sı, Şirket, açık kaynak kod tabanını benimsemiştir. Bu nedenle, Java SDK kullanıcıları istedikleri gibi SDK’yı değiştirebilir ve inşa edebilir. Enjin, işbirliği ruhunu teşvik ettiklerinden bahsediyor ve kullanıcıların SDK’yı asla hayal edemeyecekleri şeyleri inşa etmek için kullanabileceklerini umuyor..

Oyuncular, oyun içi varlıklarını gerçek yaşam değerine dönüştürebilirler.Oyuncular, oyun içi varlıklarını gerçek yaşam değerine dönüştürebilir.

Kullanıcılar, sunucularına bir blok zinciri ekonomisi entegre etmek için Enjin’in platformunu kullanabilecekler. Bu, kullanıcıların blok zinciri ekonomilerini oyunlara, web uygulamalarına ve hatta android uygulamalarına entegre edebilecekleri anlamına gelir..

Enjin hesabı oluşturarak Blockchain SDK ile inşa etmeye başlayabilirsiniz. İşte.

Enjin Spark erken benimseyen programına kaydolarak, kullanıcılara çeşitli erken benimseyen avantajlar sunulacak. Bu, projelerini pazarlamalarına, finanse etmelerine ve gelir elde etmelerine yardımcı olacaktır..

Enjin Spark programına kaydolabilirsiniz İşte.

Sonuç

YouTube Afişi EnjinCraft Tanıtımı: Dünyanın İlk Blockchain Destekli Minecraft Sunucusu

Oyun içi öğeleri yalnızca piksel olarak görmek geçmişte kaldı. Enjin, geliştiricilerin Enjin’in Java SDK’sı aracılığıyla blockchain ekonomilerini çevrimiçi dünyaya entegre etmelerine izin veriyor.

Ve MineCraft Server One ile Enjin, bu ekonomilerin ana akım oyunlarda nasıl çalışabileceğini gösteriyor. Umarım sonunda geliştiriciler ve oyuncular için bir kazan-kazan durumu göreceğiz. Geliştiriciler daha fazla kar elde edebilirler. Oyuncuların oyun içi öğeler aracılığıyla gerçek yaşam değeri kazanmalarına izin verirken.

Enjin İncelememize göz atın hakkında daha fazla bilgi için.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me