OmiseGO, anında eşler arası işlemler için açık kaynaklı, blok zinciri tabanlı bir platformdur ve Ethereum’un kurucuları Vitalik Buterin ve Gavin Wood’un desteğiyle Ethereum blok zincirinde geliştirilen en başarılı projelerden biridir. Bu makaleyi okuyorsanız, muhtemelen proje hakkında zaten bir şeyler biliyorsunuzdur..

Belki de projeyi takip eden bir kripto meraklısısınız veya belki kripto para dünyasında tamamen acemisiniz ve orada kaç farklı token olduğunu gördüğünüzde OMG yazdınız. Önemli değil. Bu kılavuzda, size adım adım talimatlar vereceğiz. OmiseGO (OMG) Nasıl Satın Alınır.

HIZLI KILAVUZ: OmiseGO nasıl satın alınır?

 1. Binance Hesabınızı oluşturun ve oturum açın
 2. Cüzdanlara gidin – Binance BTC adresinizi almak için cüzdanları bulun
 3. Paranızı Binance’e aktarın
 4. Binance Markets sayfasına git
 5. OMB / BTC ticaret çifti için Pazar sayfasını bulun
 6. Ne kadar BTC harcamak istediğinizi yazın ve “OMG Satın Al” ı tıklayın

Binance’e git

OmiseGO Nereden Alınır – En İyi 5 Borsası

OmiseGO Nasıl Satın Alınır bulmaya çalışırken ilk adımınız, onları nereden satın alacağınızı bulmaktır. Binance veya Coinbase gibi tanınmış, çok tanınmış sitelerden Criptolago gibi neredeyse hiç kimsenin duymadığı borsalara kadar binlerce kripto borsası var. Her bir jetonu listeleyen değişim yok. Sadece çok fazla var. Öncelikle hangilerinin OMG’yi listelediğini bilmemiz gerekir..

Bunu cmc.io veya coincodex.com gibi kripto para birimlerini izleyen sitelerde bulabiliriz. Coincodex’e gidebilir, sağdaki arama kutusuna OMG yazabilir ve ardından “Borsalar sekmesini” tıklayabiliriz. Coincodex’e göre OMG için borsa listesi:

omisego nasıl alınır

Liste, varsayılan olarak 24 saatlik işlem hacmine göre sıralanır ve yalnızca borsaların kendisini değil, aynı zamanda mevcut ticaret çiftlerini de gösterir. Bu, OMG’niz için ödeme yapmak için ne kullanabileceğinizi söyler.

Yukarıdaki resme bakıldığında, OMG için en iyi 5 borsa Binance (şimdiye kadarki en büyük hacimli), Huobi Global, OKEx, Coinbase Pro ve UPbit. Binance’de OMG’yi Bitcoin (BTC), USD Tether (USDT), Ether (ETH) ve kendi yerel Binance Token (BNB) ile satın alabilirsiniz.

Bu ilk beş OmiseGO değişiminin hızlı bir karşılaştırmasını yapalım:

Adı Para Yatırma Yöntemi Satın Al
Kraken

 • Elektronik Fon Transferi
 • Banka havalesi (SEPA)
 • Elektronik transfer
 • Ethana velayeti
Değerlendirme: 5

Satın Al’a Git

Binance

binance borsası

 • Banka havalesi (ACH)
 • banka transferi
 • Kripto para
 • Banka kartı
 • Elektronik transfer
Değerlendirme: 5

Satın Al’a Git

Changelly

 • Kredi kartı
 • Banka kartı
Değerlendirme: 5

Satın Al’a Git

Coinswitch

 • Kredi kartı
 • Kripto para
Değerlendirme: 5

Satın Al’a Git

Coinbase Pro

 • Kredi kartı bankamatik kartı
 • Kripto para
 • Elektronik transfer
 • Paypal
Değerlendirme: 5

Satın Al’a Git

OmiseGO Satın Almak İçin Adım Adım Kılavuz

Yukarıdaki bilgilere göre OmiseGO satın almak için en iyi yer Binance’dir. OMG için en yüksek işlem hacmine ve aynı zamanda en çok işlem çiftine sahiptir. Binance, kripto token satın almak için kredi kartı ödemelerini kabul etse de, bu yalnızca Bitcoin ve diğer birkaç kişi için mümkündür. OMG satın almak yalnızca BTC, USDT, ETH ve BNB ile mümkündür.

Şimdi nerede olduğunu biliyoruz. Şimdi OmiseGo (OMG) Nasıl Satın Alınır konusuna bir göz atalım. Kişisel bir cüzdanda depolanan (her zaman olması gerektiği gibi) bir Bitcoin’e sahip olduğunuzu ve 0.0003 BTC değerinde OMG jetonu satın almak istediğinizi varsayalım. Bunu her seferinde bir adım yapalım:

Adım 1: Binance’te bir hesap oluşturun

Zaten bir Binance hesabınız varsa, devam edin ve bir sonraki adıma geçin. Değilse… okumaya devam edin.

Başını aşmak www.binance.com ve üst başlıktaki sarı “Kaydol” düğmesini tıklayın.

E-posta adresinizi girin, güvenli bir parola yazın, ardından “Hesap oluştur” a tıklayın ve hesabınızı doğrulamak ve etkinleştirmek için tüm adımları izleyin. Daha fazla güvenlik için İki faktörlü kimlik doğrulama (2FA) kurmayı unutmayın.

Adım 2: Para yatırın

Artık Binance hesabınızın tüm kurulumuna sahip olduğunuza göre, OmiseGO satın almak için kullanacağınız parayı yatırmanız gerekiyor. Bunu yapmak için Bitcoin’i kişisel cüzdanınızdan Binance BTC cüzdanınıza aktarmanız gerekir..

Önce Binance hesabınıza giriş yapın ve üst şeritten “Cüzdan” a ve ardından “Spot Cüzdan” a tıklayın.

Bu sayfa size genel bakiyenizi gösterir. Diğer bir deyişle, tüm cüzdanlarınızdaki jetonların birleşik değeri. Soldaki menüden “Para Yatır” seçeneğine tıklayın.

Bu sayfada, açılır menüden yatırmak istediğiniz jetonu seçin. Bu durumda Bitcoin. Binance BTC cüzdan adresiniz sağda görünecektir. Burada adresi panoya kopyalayabilir veya tarayabileceğiniz bir QR kodu gösterebilirsiniz..

OMG nasıl alınır

Şimdi Bitcoin’inizi sakladığınız kişisel cüzdanınıza gidin ve istediğiniz miktarı yukarıda aldığınız cüzdan adresine aktarın. Birkaç dakika içinde, tüm ağ onayları tamamlandıktan sonra tokenleriniz satın almaya hazır Binance’de olacaktır..

3. Adım: OmiseGO’yu Satın Alma

Artık BTC’niz Binance’de olduğuna göre, kripto para piyasasına gitmeniz gerekecek. Üst şeritte “Pazarlar” ı tıklayın.

Bitcoin ile satın aldığımız için, “BTC Markets” sekmesini tıklayın ve ardından sağdaki arama kutusuna OMG yazın.

OMG / BTC ticaret çifti pencerede görünecektir. Ticaret sayfasına gitmek için üzerine tıklayın.

Bu, OmiseGO / Bitcoin ticaret çiftinin piyasa sayfasıdır. İlk bölüm bazı fiyatlandırma bilgilerini gösterecektir. Satın almak için ihtiyacınız olan kısım en altta, bu yüzden aşağı kaydırın.

Sağ taraftaki sütun OMG ile BTC satın almak içindir, bu nedenle sol taraftaki sütuna bakmamız gerekir. “Toplam” kutusuna ne kadar BTC harcamak istediğinizi girin. Bu örnekte, 0.0003 BTC. Burada 2,48 OMG alacağımızı görebiliriz. Her şey doldurulduktan sonra, işlemi tamamlamak için “OMG Satın Al” düğmesine tıklayın. Birkaç dakika içinde OmiseGO jetonlarınız cüzdanınızda olacak.

OmiseGO’yu tutmak için en iyi cüzdanlar

Artık OmiseGO (OMG) satın almayı bildiğinize ve bazı tokenlerin gururlu sahibi olduğunuza göre, bunları Binance cüzdanınızda bırakabilirsiniz. Ancak kripto para birimlerinizi kişisel cüzdanlarda tutmak genellikle iyi bir fikirdir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç çeşit cüzdan vardır: donanım cüzdanları (bir bilgisayara takılması gereken fiziksel cihazlar) veya yazılım cüzdanları (web, masaüstü veya mobil).

OMG, ERC20 uyumlu bir token olduğundan, herhangi bir ERC20 uyumlu cüzdan işe yarar. İşte OmiseGO’yu tutmak için en iyi beş cüzdanımız. Trust Wallet kısa süre önce Binance ile ortaklık kurdu, bu yüzden orada düzenli olarak ticaret yapmayı planlıyorsanız gerçekten iyi bir seçenek.

NameTypeBuy
Ledger Nano X

Donanım Değerlendirme: 5

Cüzdan Alın

Atomik Cüzdan

Masaüstü İstemcisi Değerlendirme: 5

Cüzdan Alın

Ledger Nano S

Donanım Değerlendirme: 5

Cüzdan Alın

TREZOR Bir

Trezor bir

Donanım Değerlendirme: 5

Cüzdan Alın

Guarda Cüzdan

Cep Telefonu Değerlendirme: 5

Cüzdan Alın

Trust Wallet

Cep Telefonu Değerlendirme: 5

Cüzdan Alın

MyEtherWallet

Değerlendirme: 5

Cüzdan Alın

OmiseGO hakkında daha fazla bilgi [SSS]

OmiseGO nedir?

OmiseGO adı hem blok zinciri tabanlı bir proje hem de kripto para birimi için geçerlidir. OmiseGO projesi, anında, eşler arası ödemeler ve transferler için açık kaynaklı bir platformdur. Bazı insanlar bunu PayPal gibi, ancak kripto para birimleri olarak tanımladı. Platform, insanların% 75’inden fazlasının banka hesabına sahip olmadığı güneydoğu Asya’da geliştirildi. Bu platform, dünyanın her yerinden banka hesabı olmayan kişilere transfer gönderme ve alma veya ödeme yapma erişimi sağlayabilir..

OmiseGO (ticker sembolü: OMG) aynı zamanda OmiseGO ödeme platformuna güç veren kripto para biriminin adıdır..

OmiseGO yalnızca Güneydoğu Asya’da mı çalışıyor?

Hayır. Şirketin merkezi Singapur’dadır ancak dünyanın her yerinden insanlara ve işletmelere açıktır. Nerede yaşarsanız yaşayın, OMG satın alabilirsiniz. Ve işletmeniz nerede olursa olsun, hemen şimdi OMG ödemeleri almaya başlayabilirsiniz..

OmiseGO iyi bir yatırım mı?

Bu yazıyı yazarken 1 OMG’nin fiyatı 1,15 USD. Token için daha iyimser fiyat tahminlerinden bazıları, 2020 sonunda 3.5 ila 5 USD arasında bir değere sahip olabileceğini söylüyor. Daha az iyimser tahminler, 2025 yılına kadar 5 USD değerine ulaşabileceğini gösteriyor. Dolayısıyla OMG, iyi bir yatırım gibi görünüyor. en azından uzun vadede.

OmiseGO Nasıl Satın Alınır – Sonuç

OMG jetonunun başarısı, tamamen ödeme platformunun başarısına bağlıdır. OmiseGO gerçekten kripto dünyasının PayPal’ı haline gelirse, fiyatta zirveleri kaydetmek kesinlikle yükselebilir. Ek bir ayrıntıyla: OMG’nin toplam arzının% 100’ü halihazırda dolaşımda olduğundan, çıkarılacak başka token yok. Platform yükselirse, jetonun kıtlığı fiyatı daha da yükseltir. Görünüşe göre OMG kesinlikle biraz para yatırmaya değer ve bu kılavuzu okuduktan sonra artık nasıl yapılacağını biliyorsunuz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me