Bir hizmet platformu olarak Akıllı Sözleşme tabanlı iletişim. Yapay zeka kullanan çapraz zincir yeteneklerine sahip merkezi olmayan iletişim platformu. Merkezi olmayan görüşme, web sayfaları ve uygulamalar. Tüm sektörler ve senaryolar için blok zinciri altyapısı herkes için erişilebilir hale getirildi.

 • jeton netliği özellikli görüntü

  Cobo

  (0 değerlendirme)

  Cobo, BTC, ETH ve BNB (ve TRX) dahil olmak üzere birçok en iyi kripto para birimini destekleyen madencilik havuzuna entegre bir kripto para birimi cüzdanıdır. Bir DApp olarak, birçok farklı türde blok zinciri projesinin oluşturulmasına yardımcı olur ve projeler ve geliştiriciler arasında çapraz blok zinciri iletişimine izin verir..

 • jeton netliği özellikli görüntü

  Baofang Xinying

  (0 değerlendirme)

  Baofeng Xinying Technology Co., Ltd., blockchain geliştirme alanında lider bir öncüdür. Baofeng.com’un bir yan kuruluşu olan DApp, blockchain işletmelerinin çok sayıda düğümü hızla dağıtmasına yardımcı olmayı hedefliyor..

 • 27575614 586127898401278 8227920186691289088 n 1

  SAMY

  (0 değerlendirme)

  SAMY, kendisini bir “etkileyici pazarlama platformu” olarak tanımlayarak, reklam kampanyalarının oluşturulmasına yardımcı olmak için tasarlandı. Ayrıca, kullanıcılarının kampanyalarının etkinliğini analiz etmelerine ve ölçmelerine olanak tanır..

 • 31769876 219255822181689 5769888365713293312 n 1

  GSC

  (0 değerlendirme)

  GSC (Küresel Sosyal Zincir), yeni bir sosyal ağ türü tanıtmak için blok zinciri teknolojisini kullanmayı planlayan, böylece Facebook ve WeChat gibi klasik, merkezi sosyal ağları alt üst etmeyi planlayan merkezi olmayan bir sosyal ağ zinciridir..

 • 20479474 185633528641585 5797112869085574521 n 1

  Mico

  (0 değerlendirme)

  Mico, küresel bir pazara hizmet vermeyi amaçlayan mobil tabanlı bir sosyal ağ platformudur. Micro, geleneksel platformlardan farklı olarak, “ilgi alanına dayalı akıllı sosyal öneri sistemidir”, yani kullanıcılarına sunulan içeriğin özgüllüğünü artırmayı, özellikle onların belirtilen ilgi alanlarına hitap etmeyi amaçlamaktadır. Yaklaşık 20 farklı dili destekler ve yüksek çözünürlüklü etiketlere sahiptir, yüksek …

 • 18118585 1567056206670228 7421905100271679420 n 1

  Kitty Canlı

  (0 değerlendirme)

  Kitty Live, güneydoğu Asya’da 20 milyondan fazla kullanıcısı olan mobil uyumlu bir sosyal medya DApp’idir. Şu anda erişimini dünya çapında bir kullanıcı tabanına genişletiyor ve Ocak 2018’de TRON ile stratejik bir ortaklığa girdi..

 • QKuqrbEH 400x400 1

  GIFTO

  (0 değerlendirme)

  GIFTO, Binance borsasının geliştirici Laboratuvarlarında başarıyla kuluçkaya yatırılan ilk projedir ve fon yaratma çabası, kendi kategorisindeki diğer tüm projelerden daha hızlı tükenmiştir. “Sanal hediyeler” yaratma fikrine odaklanan bu proje, sanal hediye geliştiricilerinin çalışma çabalarını farklı bir madeni paradan birleştirmeyi hedefliyor …

 • c20GXLyB 400x400 1

  Uzay Serüveni

  (0 değerlendirme)

  Eşler arası ekosistemin küresel düzeyde geliştirilmesine yardımcı olmaya dayanan ODYSSEY, operasyonla ilgili maliyetleri düşürmek ve pazardaki verimliliklerini artırmak ve aynı zamanda yatırım getirilerini artırmak isteyen blok zinciri tabanlı işletmeler için bir yardımcı programdır. ürünler ve servisler.

 • EzZm7fgI 400x400 1

  Game.com

  (0 değerlendirme)

  Game.com, bilgisayar ve cep telefonu oyunlarının yaratılmasına ve entegrasyonuna odaklanır ve halihazırda bir dizi farklı para platformuyla ortaklıkları vardır. Blok zincirinin oyun yazılımı geliştirmedeki rolünü teşvik etmeye yardımcı olmak için dijital para entegrasyonu ile diğer geliştiricilere ve projelere yardımcı olmayı planlıyor..

 • peiwo tron ​​dapp

  Peiwo

  (0 değerlendirme)

  Peiwo, TRON platformunun prömiyer uygulamasıdır ve ortaklıklarından çok önce zaten var olan bir uygulamadır. Asya’nın önde gelen ses tabanlı mesajlaşma uygulamalarından ve sosyal ağlarından biridir. Anonim bir sohbet moduna sahipse, tek tıklamayla hızlı eşleştirme ve kullanıcılarına yüksek kaliteli ve etkili bir iletişim aracı sağlamaya çalışır.

 • LUX TAG logosu 1

  LuxTag

  (0 değerlendirme)

  LuxTag, NEM blok zincirinin üzerine inşa edilmiş bir noter tasdik hizmetidir. Bir orijinallik kanıtı sistemi aracılığıyla dijital öğelerin sahteciliğini önlemek ve bir sahiplik kanıtı sistemi aracılığıyla hırsızlığı önlemek de dahil olmak üzere hedefleri. Blockchain sertifikaları markalaştırılabilir, yani herhangi bir katılımcı bir noter onay sertifikasının kökenini belirleyebilir, kullanıcılar arasında aktarabilir veya güncelleyebilir …

 • LgVMItGb 400x400 1

  Telif Hakkı Bankası

  (1 yorum)

  NEM topluluğu tarafından önerilen bir proje olan Telif Hakkı Bankası, tüm dijital içerik kategorilerinin telif haklarının tescili ve doğrulanması için merkezi bir depo olmayı amaçlamaktadır. Tamamen NEM blok zincirinde yer alacak ve kendisini bireysel tüketiciler, şirketler ve hükümetler dahil olmak üzere dijital telif hakkı hizmetleri arayan herkese tanıtır..

 • apostil 1

  Apostil

  (0 değerlendirme)

  Apostil, NEM’in yerleşik blok zinciri noter hizmetidir. Önceki blok zinciri onaylama hizmetlerinden farklı olarak, aynı zamanda değiştirilebilen ve taşınabilen dinamik onaylamaların kullanımını kullanır. Kullanıcılarına işlerinin doğasına veya uygulama ihtiyaçlarına özgü geniş bir dizi özelleştirilebilir özellik sunan son derece esnek bir uygulamadır. Apostil konteyner adresleri…

 • nem logosu WEB e1503391160590 1

  XEMsign

  (0 değerlendirme)

  XEMsign, çoklu imzalı işlem sürecini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. “İmzalama istemcisi” olarak işlev görerek, kullanıcıların NEM ağında çoklu imza işlemleri oluşturmasına olanak tanır. XEMsign, kullanıcılarının ortak imzalı hesapları ve bunların atandığı adres (ler) e göre bekleyen / giden işlemlerini izlemesine izin vererek, çoklu ağ işlem sürecini …

 • banner 772x250 1

  WooCommerce Ödeme Eklentisi

  (0 değerlendirme)

  Mağazalar, satışlar ve iş için WordPress eklentisi olan WooCommerce artık NEM ağına entegre edilmiştir, yani WordPress kullanarak web mağazaları işletenlerin yerinde satın alımlar için müşterilerden XEM kabul edebileceği anlamına gelir. Eklenti, web mağazalarının ürünlerini USD veya EUR cinsinden satmalarına izin verir ve karşı karşıya kalan tutarı doğrudan XEM birimlerine dönüştürür. Ürünler …

 • pacnem logosu kare 256 1

  PacNEM

  (1 yorum)

  Pacnem, oyuncuları tanımlamak ve oyun sponsorluğunu yönetmek için NEM blok zincirini kullanan ücretsiz, açık kaynaklı, tarayıcı tabanlı bir oyundur. Oyuncular, gösterişli NEM jetonları ile ödüllendirilir ve oturumlarının sonucu blok zincirine kaydedilir. Oyun, basitleştirilmiş bir kaynak kodu kullanır ve aşağıdakilerin kolaylığını ve hızını vurgular …

 • nem envanteri 1

  NEM envanteri

  (0 değerlendirme)

  NEMventory, herkesin NEM blok zincirini kullanarak kendi güvenli SAAS (hizmet olarak yazılım) uygulamasını oluşturmasına olanak tanır. Bu DApp, merkezi bir ad alanı altında bulunan mozaikleri kullanan basitleştirilmiş bir “kavram kanıtı” envanteri ve ticaret sistemini kullanır. NEMventory böylece diğer geliştiriciler için NEM blok zinciri ve gelecekteki DApp kreasyonları arasında bir köprü görevi görür.

 • nemp3 logosu 1

  NEMp3

  (0 değerlendirme)

  NEMp3, kullanıcıların dijital satın alma ve makbuz bilgilerini blok zincirinde yayınlamasına olanak sağlamak için NEM API’yi kullanan bir “satın alma kanıtı” DApp’dir. Kullanıcılara ve işlemlerine, kullanıcının kişisel bilgilerini saklamak zorunda kalmadan bir satın alma işlemini kanıtlamak amacıyla alınabilecek kimlik numaraları atanır..

 • oy 1

  NEM Oyu

  (0 değerlendirme)

  NEM Vote, herkesin NEM blok zincirinde depolanan anketler oluşturmasına ve oylamasına izin veren bir oylama platformu DApp’dir. Oy sayımları açık kaynak kodu kullanılarak yapılır, müşteri tarafındaki işlemler, kayıtların diğer kuruluşlar tarafından manipüle edilemeyeceğini garanti eder. NEM Vote, oylama süreci için platformun yerleşik mesajlaşma hizmetini ve işlemlerini kullanır. Kullanır …

 • Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me