V tomto usmernení sa venujeme predikcii cien Sia na rok 2021 a ďalšie roky. Budeme zdieľať náš vlastný a trhový pohľad na budúcnosť Siacoinu. Majte na pamäti, že túto a každú ďalšiu predpoveď musíte brať so zámerom, že to je iba názor niektorých analytikov trhu. Nehovoriac o predpovedaní niečoho tak autentického je úplne nemožné. Budeme sa však snažiť čo najlepšie. Poďme sa do toho ponoriť.

O spoločnosti Sia

Spoločnosť, ktorá začala Sia bola spoločnosť Nebulous Inc. založená v roku 2014. Sia storage Network bola spustená v roku 2015. Projekt je financovaný spoločnosťami ako First Start Ventures, INBlockchain, Fenbushi Capital a Raptor Group. V tejto súvislosti má organizácia ústredie v Bostone.

Najskôr si všimnite, že tento projekt sa volá Sia a za týmto tokenom je SiaCoin. O tokene si povieme neskôr, ale chceli sme ho od začiatku odlíšiť. Sia je riešením cloudového úložiska. Spomeňte si na platformy, ako sú Dropbox, Amazon a Google Drive, a môžete vyraziť. Je to open-source, decentralizovaný a založený na Blockchaine, čo odlišuje Sia od iných cloudových riešení. Striktne povedané, Sia ponúka možnosť decentralizovaného cloudu na zabezpečenie Blockchainu pre vaše súbory.

Čo je to siacoin? - Príručka pre začiatočníkov SC

SiaCoin – natívny token

SiaCoin je natívna kryptomena platformy Sia. Ak máte na PC ďalšiu úložnú kapacitu, môžete využiť decentralizovanú sieť Sia. Kto použije úložný priestor, dostane zaplatené v SiaCoine. Rovnako každý, kto potrebuje priestor, môže ľahko zaplatiť hostiteľovi v SiaCoine.

SiaCoins sú navrhnuté tak, aby uľahčovali vykonávanie zmlúv o ukladaní súborov v sieti Sia. Hostitelia – ktorí si účtujú poplatok za svoje úložisko – majú povolené uchovávať súbory v dohodnutom priestore po obmedzenú dobu podľa dohody. Po ukončení dohody sa platba vráti hostiteľskej strane v SiaCoin. Nie je to také ľahké?

Hostiteľ však nedostane platbu, ak sa súbory stratia alebo počas zmluvného obdobia prejde do režimu offline. Zmluvy Sia Blockchain zabezpečujú spokojnosť zákazníka aj hostiteľa.

  1. Hviezdna predpoveď cien na roky 2021 – 2025 XLM $ 5 Možných?
  2. Predpoveď ceny Cardano na roky 2021 – 2025 | Dosiahne ADA niekedy 10 dolárov?

História cien a technická analýza spoločnosti SiaCoin

Na začiatku, v marci 2015, bola vydaná verejná beta verzia Sia a živá sieť bola pre verejnosť spustená v júni. Tím Sia odvtedy zarobil 6,4 milióna dolárov. V auguste 2015 dominovala SiaCoin v kryptobiznise plnom reakcie svojho tímu. Podľa historických cenových údajov z coinmarketcap, obchodná cena 1 SiaCoinu sa v tom okamihu pohybovala okolo 0,000042 USD. Cena sa počas celého roka mierne odlišovala, podarilo sa im však udržať rovnaké tempo.

Do roku 2018 sa minca dostala na svoje nové historické maximum s obchodovacou cenou 0,1117 USD, ale krátko nato začala cena klesať a na konci roka s cenou 0,0237 USD. V roku 2019 sa altcoin začal obchodovať za 0,0027 USD. Po celý rok zostala cena stabilná s miernymi úpravami. SiaCoin sa na konci roka 2019 zobchodoval 0,0013 USD.

Keďže cena sa začiatkom januára zvýšila na 0,0013 USD, spoločnosť SiaCoin uviedla na trh rok 2020 s medvedím trendom. Na konci februára cena neskôr dosiahla 0,002 USD. V polovici marca došlo ku kolapsu kryptotrhu, ktorý vyústil do vypuknutia Covid-19, a preto SiaCoin opäť klesol na 0,001 USD.

SiaCoin potom začiatkom septembra prekročil svoj prah rezistencie dosiahnutím 0,004 USD. Okrem toho cena naďalej klesala. Do konca novembra sa SiaCoin obchodoval od 0,002 do 0,003 dolára. SiaCoin sa na konci roka 2020 obchodovala za 0,003 USD. V súčasnosti sa minca obchoduje s hodnotou 0,01143 USD.

Predikcia cien SiaCoinu na roky 2021 – 2022

SiaCoin sa obchodoval v januári s určitými zmenami vo výške 0,005 USD. Cena pravdepodobne porastie, pretože SiaCoin sa pri podpore cloudového úložiska spolieha na veľa vývojových trendov. Celoročne sa mohlo obchodovať okolo 0,0145 USD a 0,0187 USD. SiaCoin sa bude obchodovať za 0,04 USD na konci roku 2021. Pre rok 2020 sa od tejto mince očakáva veľa očakávaní. V poslednej dobe sa trh stáva býčím (chvalabohu) a ako všetci vieme, že ceny bitcoinu idú raketovým tempom, stále existuje nádej, že mince budú mať dobrý výkon. Očakáva sa, že SiaCoin v priebehu roka dosiahne hranicu 0,78 USD.

Predikcia ceny SiaCoinu na roky 2023 – 2024

Na začiatku roku 2023 SiaCoin očakával novú cenu 0,12 USD. Cena sa potenciálne zvýši, ak sa priemysel sústredí na investície do otvorených cloudových výpočtových systémov. SiaCoin by mohol do konca roku 2024 dosiahnuť hranicu 0,15 USD.

Môže to byť príliš ambiciózny odhad, ale tiež to nie je nemožné. Pravdepodobne to nadobudne účinnosť krátko po roku 2022

Predikcia ceny SiaCoinu na rok 2025

V nasledujúcich piatich rokoch dôjde k ďalšej udalosti znižovania bitcoinov na polovicu, ktorá by znamenala opäť začiatok najnovšieho vzostupného kryptocyklu. To tiež predstavuje prvé desaťročie histórie Siacoinu a odomklo by to značnú časť ich budúcej infraštruktúry. Mali by sa vyvinúť partnerstvá s partnermi, aby dokázali, že SiaCoin je ideálna investičná príležitosť

SiaCoin bude mať o päť rokov plynulejšie a užívateľsky prívetivejšie rozhranie a zameria sa na zlepšenie svojej ochrany. Pre zlepšenie používateľov mohla Sia ohlasovať najnovšie verzie. Mali by sa zamerať na budovanie zákazníckej základne a existuje možnosť, že sa cena môže zmeniť. SiaCoin by mohol prekonať hranicu 1,5 USD do konca 5 rokov.

Predpovede trhových cien pre SiaCoin

Vďaka svojmu pevnému obalu vyniká SiaCoin v kryptopriestore. Viac ľudí sa o tom začalo učiť, pretože si získava pozornosť. Mali by sme analyzovať, čo navrhujú priemyselní analytici alebo krypto editoriály v dlhodobej predpovedi SiaCoin na rok 2025:

Predikcia ceny SiaCoin spoločnosťou CryptoGround

Investovať do SiaCoinu je podľa CryptoGround dlhodobo ziskové. Podľa najnovších odhadov a predpovedí spoločnosti CryptoGround bude cena SiaCoinu stáť okolo 0,0251 USD v roku 2021. Cena 1 SiaCoinu bude do roku 2025 predstavovať približne 0,0568 USD..

Predikcia ceny SiaCoinu podľa ceny DigitalCoinu

SiaCoin je podľa DigitalCoinPrice životaschopný nápad. Cena jedného siacoinu sa zvýši o jeden rok až na 0,0034 USD. Cena jedného SiaCoinu sa očakáva za 6 rokov na 0,0065 USD.

Predikcia ceny SiaCoin od investora do peňaženky

Wallet Investor je známy vďaka racionálnej predikcii v oblasti kryptomien. Očakávajú, že SiaCoin do roku 2022 dosiahne priemerne 0,0426 USD, s priemernou cenou do roku 2025 0,0393 USD.

Predikcia ceny SiaCoinu od TradingBeasts

Trading Beasts odhaduje, že do konca decembra 2021 sa hodnota SiaCoinu bude obchodovať za 0,0207509 USD. V roku 2022 bude priemerná cena Siacoinu pravdepodobne 0,0180896 USD. Do decembra 2024 sa cena bude pravdepodobne pohybovať okolo 0,0279450 dolárov.

Naša cenová predpoveď o SiaCoin

Siacoin začal rok 2021 s cenou 0,005 USD. Jeho cena sa môže zvýšiť, pretože SiaCoin je jednou zo stabilných kryptomien tým, že svojim používateľom ponúka decentralizované cloudové úložisko. Cena potenciálne poklesne, ak nenarazí na oči trhu. Do konca roku 2021 sa bude SiaCoin obchodovať za 0,045 USD a v budúcnosti by mohol prekročiť hranicu 1 USD.

Kde kúpiť SiaCoin?

Ak si chcete kúpiť SiaCoin, budete nadšení, že existuje niekoľko možností, ako kúpiť toto digitálne aktívum. Už sa používa medzi niekoľkými najväčšími burzami kryptomien v priemysle. Binance, OKEx, Kraken, Bittrex a Poloniex sú niektoré z mien A-zoznamu v burzovom obchode..

Časté otázky o predpovedi ceny SiaCoin

Môže SiaCoin dosiahnuť 1 $?

Analytici trhu alebo tím očakávajú, že minca do roku 2025 dosiahne okolo 1 USD.

Je SiaCoin dobrá investícia?

Tento projekt je veľmi stabilný, efektívny a pri investovaní môže priniesť vynikajúci zisk. Na základe vyššie uvedenej predpovede rôznych analytikov môžeme povedať, že je výhodné investovať do SiaCoinu dlhodobo.

Môžete ťažiť SiaCoin?

Môžete ťažiť SiaCoin. Potrebujete na to peňaženku, do ktorej môžete uložiť svoje mince, ktoré získate ťažbou.

Záverečný verdikt

Po prečítaní tejto cenovej predpovede pre SC je v očiach všetkých zrejmá otázka: mám investovať do SC? Bez pochopenia vašich záujmov a investičného profilu je to neuveriteľne ťažké vyriešiť.

SiaCoin pozostáva z efektívneho a rôznorodého projektového tímu, ktorý pracuje na inovácii projektu. Je to otvorené cloudové úložisko Blockchain, ktoré poskytuje svojim používateľom anonymitu a nižšie náklady. Generálny riaditeľ má diplom z počítačovej vedy a mnoho ďalších zamestnancov si je veľmi dobre vedomých súčasných trhových trendov.

S vyššie uvedeným pozitívnym vývojom a optimistickou predikciou cien SiaCoinu vyzerá SiaCoin ako veľmi sľubná investícia pre krátkodobé aj dlhodobé investície. Čo si myslíte o tejto minci. Už ste SiaCoin? Tešíte sa na investovanie do tejto kryptomeny?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me