Rovnako ako bitcoin, Litecoin (LTC) je nesmierna a rastom očakávaná kryptomena. Tento užitočný sprievodca Predikcia ceny litcoinu Sprievodca pomôže investorom a obchodníkom zvážiť, či LTC v najbližších rokoch vzrastie alebo nie. Dáme naše predpovede, ako aj názory trhu. Ale predtým, ako sa ponoríme do otázok, ako budú bitcoiny hit 1000 dolárov alebo je litecoin lepší ako bitcoin, urobme si krátku kontrolu o pôvode litecoinu a zhrnutie v skratke.

Čo je to litecoin?

Litecoin bol predstavený na konci roku 2011 ako brána pre Bitcoin Blockchain. Muž, ktorý stál za touto myšlienkou, bol bývalý pracovník spoločnosti Google Charlie Lee. Litecoin má predstavu, že by mal k dispozícii prostredie kryptomeny vhodnejšie pre baníkov, a to bola hlavná myšlienka jeho uvedenia na trh. Mince boli ponúkané na trhu, pričom treba pamätať na to, že priemerný človek dokáže vyťažiť mince bez zložitého hardvéru.

Počet litecoinov, ktoré na trhu existujú, je 4x viac ako bitcoinov. Litcoin navyše ponúka rýchlejšie transakcie ako bitcoin, takže to nevyzerá strašidelne. Oba tieto kryptomeny to až tak nerozlišujú, okrem ceny a kapitalizácie na trhu. Litecoin je dnes po bitcoinoch považovaný za najlepšie aktívum na krypto trhu s potenciálnym rastom v priebehu rokov.

Čo je to litecoin? - Sprievodca pre začiatočníkov LTC

Analýza minulej ceny litecoinu

Do dnešného dňa si litecoin vzal jazdca tým, že podával počas celého roka veľmi pôsobivý výkon. Na začiatku kryptomena uviazla na 41 dolároch, ceny sa zdvojnásobili, trh čelil LTC obchodnej cene v letných mesiacoch v rozmedzí od 40 do 50 dolárov. Toto bol ohromujúci výkon, ale kúzlo začalo v októbri, keď sa trh Bull Run chystal prekonať. Coinmarketcap graf zobrazený nižšie:

V záujme zachovania prehľadu s ostatnými Cryptami sa Litcoinu podarilo prekonať hranicu 50%. V tom čase bolo takmer nemožné, aby bitcoiny prekročili bariéru za 10 000 dolárov. V priebehu novembra stúpol litecoin z 50 dolárov na takmer 88 dolárov. Išlo o takmer 60% nárast cien. December hektickým rokom pre litecoin ako minca zakončila rok vo veľkom štýle. Tam, kde bitcoiny dosiahli rekordnú cenu takmer 24 000 dolárov, bol litecoin dokonca na lepšej strane. LTC dosiahol ročné maximum 123,76 USD. Aktuálna trhová cena obchodovania s litecoinmi je 141,87 dolárov.

  1. Predikcia cien spoločnosti Tezos (XTZ) na roky 2021 – 2025
  2. Predpoveď ceny Cardano na roky 2021 – 2025 | Dosiahne ADA niekedy 10 dolárov?

Budúce predpovede ceny litecoinu

Z nejakého dôvodu sú ceny litcoinu závislé od bitcoinu. Ak bitcoin prekoná ďalší býčí beh, ceny môžu stúpať. S najnovším vývojom na trhu a COVID sa tradičné trhy zatvárajú. Môžeme hovoriť veľmi všeobecne a očakávať, že kryptomeny stúpnu vyššie v rokoch 2021, 2022 atď. Mnoho z altcoinov stúpne na historické maximum, pretože trh nebude rovnaký.

Bláznivý býčí beh je jedinou nádejou pre používateľov kryptomeny na dosť vysoký vývoj v litecoinoch. Aj keď to zatiaľ funguje dobre, volatilita je taká vysoká, že pokles cien netrvá dlho. Nasledujúce potenciálne maximá a minimá sú uvedené nižšie, aby bolo možné odhadnúť, koľko litecoinu môže ísť.

 

Predikcia ceny litecoinu na rok 2021

Polovica má byť hlavnou udalosťou, pokiaľ ide o raketový nárast cien rôznych aktív. Mnohí veria, že ceny Litecoinu v nasledujúcich rokoch porastú, ak dôjde k ich zníženiu na polovicu. Na základe budúcich aktualizácií bude mena znamenať výrazný knockout pre ostatných kryptomien. Pokiaľ ide o cenové obavy, analytici sa snažia do konca roku 2021 dosiahnuť iba 150 dolárov. Potenciálna výška do konca roku 2021 by bola viac ako 230 dolárov.

Predpoveď ceny LTC na roky 2022 – 2025

Minca je pomaly, ale získava si väčšiu príťažlivosť pre používateľov kryptomien. Ponúka najlepšie platobné metódy a dostupné poplatky, čo z neho robí najlepšiu voľbu v celej sieti. Cenová predpoveď na roky 2023 – 2025 závisí od prijatia meny litecoinu v nasledujúcich 5 rokoch. Ak bude miera adopcie dobrá, potom sa očakáva, že do konca roku 2025 prekoná hranicu 400 dolárov.

To neznamená, že tento rast bude konzistentný. Aj keď to úplne závisí od býčieho trhu. Ceny bitcoinov priamo zasahujú do pozície coinmarketcap ostatných coinov. Pokiaľ ide o nás, Litecoin zostane v rozmedzí pre potenciálne maximum medzi $ 324, a to až do výšky $ 487. Všetko však opäť závisí od volatility trhu.

Predikcia ceny litecoinu na roky 2021 – 2025

TradingBeasts denne aktualizujú svoje webové stránky o predikciu cien rôznych coinov. Predikcia je založená na historických údajoch a závery sa robia pomocou regresnej a korelačnej analýzy. Platforma má predpoveď litcoinov. Predpoveď je väčšinou dlhodobá. Dlhodobé predpovede sa považujú nejako za optimistické. Predpokladá sa, že LTC na konci roku 2021 poklesne o peknú čiastku o peknú sumu. Rok 2022 bude pre litcoin mierne dobrým rokom, pretože na konci roku 2022 sa minca vyšplhá okolo 259 dolárov. Cena zostane rovnaká aj v roku 2023, keď bude vrcholiť okolo 413,3 USD pre rok 2024 a do roku 2025 dosiahne referenčnú hodnotu s konštantnou hodnotou 400 USD.

Predpoveď ceny LTC na roky 2021 – 2025

Bude sa litecoin zvyšovať? Ako Cena DigitalCoin analyzuje budúcu predpoveď mincí, poďme sa pozrieť na to, ako sa bude prognóza cien Litcoinu ďalej meniť. Platforma predpovedá, že samotný tento altcoin v januári stúpne o 26% dotykom 219 dolárov. Očakáva sa, že v júni dosiahne mierne nad alebo nad 230 USD a na konci roka 2021 Litecoin mierne poklesne a skončí s hodnotou 162,47 USD za 1 Litecoin.

Trhová inflácia sa odhaduje na relatívne stabilnú úroveň – s odhadmi Litecoinu pre dlhodobé 188,59 USD v roku 2022, 214 USD v roku 2023, 192,75 USD v roku 2024 a 302,52 USD v roku 2025.

Tieto číselné údaje sú však väčšinou na strane negatívu mince. V súčasnosti sa minca obchoduje za takmer 181,87 dolárov, predpokladá sa, že do konca roku 2025 sa bude s mincou obchodovať v potenciálne vysokej hodnote okolo 450 dolárov. Uvedené cenové hodnoty sú dosť priame. Pretože neexistujú spôsoby, ako vzbudiť hodnotu litecoinu spoločnosťou DigitalCoinPrice.

Faktory, ktoré by mohli ovplyvniť cenu litecoinu

Na cenu litcoin (LTC) môže nejako vplývať veľa faktorov. iným slovom, ako si Litcoin v minulosti počínal, história sa môže opakovať. Očakáva sa, že k polovičkám dôjde v nasledujúcich rokoch. Viac hier na platforme môže prilákať investorov alebo sa môže stať, že digitálne aktíva prijmú rôzne kamenné obchody a online obchody.

To závisí od toho, koľko používateľov bude v budúcom roku predstavených s litecoinom. Je to ako Viac používateľov viac investícií do mince. Litecoin má navyše prístup k verejnosti, takže existuje nádej, že bude pribúdať neplnoletých, ktorí prinesú viac majetku, čo ovplyvní jeho cenu.

Kde a ako si môžem kúpiť litecoin?

Existuje veľa búrz, kde si môžete kúpiť litecoin. Pred uskutočnením nákupu sa však uistite, že máte bezpečnú peňaženku na uloženie vašich LTC. Nikdy neskladujte svoje kryptomeny na žiadnej burze. Ak chcete kúpiť kryptomenu, jednoducho si vyberte niektorú z najlepšie hodnotených búrz, ako sú Binance, Bit Panda atď., Vytvorte si účet na ktorejkoľvek z búrz. Aby ste zabránili podvodom alebo krádeži, musíte burze preukázať svoju totožnosť. Potrebujú preukaz totožnosti s fotografiou, aby sa ubezpečili, že nakupujete vy.

Teraz ste takmer hotoví. Začať môžete už od 1 dolára. Na zaplatenie výmeny môžete použiť debetnú kartu, kreditnú kartu alebo uskutočniť platbu prostredníctvom bankového účtu.

Litecoin (LTC) Predpoveď ceny – časté otázky

Bude litecoin hit 1000 dolárov?

V budúcom roku ako 2021, 2022 atď. Sa mnoho platforiem a analytikov domnieva, že cena litecoinu (LTC) opäť vzrastie a do konca roku 2021 prekoná hranicu 200 dolárov. Dosiahnutie hodnoty 500 dolárov by bolo optimistické povedať. Ale kto vie. Tieto krypty sú nestále a môžu kedykoľvek zmeniť svoju cestu.

Aké sú najlepšie peňaženky na ukladanie mojich litecoinov?

máme podrobný článok o 8 najlepšie hodnotených litecoinové peňaženky uložiť svoje dlhodobé obchodné podmienky v roku 2021

Je litecoin dobrou investíciou?

Litecoin (LTC) sa z času na čas ukázal ako dobrá investícia. Vzhľadom na to technická a základná sila a signál litecoinu ukazujú, že Litcoin (LTC) si razí cestu z medvedieho trhu. Dá sa povedať, že Litecoin nie je len dobrá, ale aj vynikajúca investícia.

Je litecoin lepší ako bitcoin?

Bitcoin sa považuje za peniaze kryptomeny a Litecoin aj Bitcoin majú svoje dobré aj zlé stránky. Ale tieto faktory sú iba reklamným ťahom, ktorý má prilákať viac používateľov. Tieto faktory navyše neovplyvňujú použiteľnosť a hodnotu mince.

Záverečný verdikt

Budúca cena mince nezávisí od existujúcich faktorov, ktoré mince majú. Závisí to však od faktorov, ktoré sa objavia počas vývoja trhu. Tieto faktory uzatvárajú budúce predpovede akýchkoľvek mincí. Môžete si urobiť prieskum. Ak ste na trhu nováčikom, držitelia žetónov vám môžu pomôcť pri výbere. Trh s kryptomenami je taký nestály, že je takmer nemožné predpovedať presnú hodnotu akejkoľvek mince.

Litecoin je dobre zavedený a doteraz si vedie dobre. Ako sme už povedali vyššie, investovanie do litecoinu je kladné. Získajte denné informácie o trendoch na trhu. Dávajte pozor na rozsah sadzieb, aby ste mohli urobiť najlepší výber. Môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť s dotazom alebo konzultáciou. Čo si myslíte, že Litecoin nakoniec skončí s cenou do roku 2025. Vaše čestné predpovede nechajte dole pod sekciou komentárov.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me