Najskôr prvé,

Nie som fanúšikom Bitcoin SV (alias Bitcoin Satoshi’s Vision), ale musíte poskytnúť to, čo chce trh.

A viem, že trhové sily ako vy chcete vedieť o spoľahlivých bitcoinových peňaženkách SV na bezpečné ukladanie ich BSV coinov. Táto minca je tiež známa ako BCHSV, pretože sa koncom roka 2018 odklonila od Bitcoin Cash.

Hlavnou hnacou silou tohto altcoinu je Craig Wright (tzv. Satoshi Nakamoto) & CoinGeek. Ale teraz sa nebudem podrobne venovať a predstavím vám zoznam, ak sú peňaženky BSV, ktoré sú podľa mňa spoľahlivé:

Najlepšia peňaženka BSV [iOS, Android, Desktop & Hardvér]

Najlepšia hardvérová peňaženka s bitcoinom SV (BSV) Názov peňaženky
Hardvérové ​​peňaženky Bitcoin SV Ledger Nano X [Odporúčané]
Ledger Nano S
Bitcoin SV Peňaženka Android & Aplikácie pre iOS Coinomi
Exodus
Bitcoinové peňaženky na plochu pre stolné počítače ElectrumSV
Exodus

# 1. Ledger Nano X [odporúčaná hardvérová peňaženka BSV]

Ledger Nano X je perfektné zariadenie na ukladanie vašich BSV mincí.

Je to novo uvedená hardvérová peňaženka spoločnosti Ledger SAS schopná uložiť viac ako 1 000 kryptomien vrátane mincí BSV. Je to najsofistikovanejšia hardvérová peňaženka, ktorú nájdete v kryptomene, pretože je vybavená funkciou Bluetooth, ktorá je veľmi praktická.

Pomocou Bluetooth môžete svoje zariadenia so systémom iOS a Android bezdrôtovo pripojiť k aplikácii Ledger Nano X a používať ju s aplikáciou Ledger Live.

V takom prípade však aplikácia Bitcoin SV Ledger Live nie je podporovaná. Namiesto toho musíte spravovať svoje rozhranie ElectrumSV & uschovajte svoje mince BSV.

Nemusíte sa báť; stále ukladáte svoj BSV na samotné hardvérové ​​zariadenie, ale pristupujete k nemu cez rozhranie ElectrumSV. Aj týmto spôsobom máte pod kontrolou svoje súkromné ​​kľúče prostredníctvom počiatočného semena, ktoré nakoniec zálohujete pri inicializácii Ledger Nano X

PS: Vždy kupujte Ledger Nano X z tejto oficiálnej webovej stránky, nákupy uskutočnené z iných zdrojov, ako napríklad Amazon, boli nahlásené ako chybné, čo viedlo k ohrozeniu finančných prostriedkov používateľa..

Ak máte nejaké otázky, neváhajte sa ich opýtať v komentároch nižšie &# 128578;

Kúpte si Ledger Nano X

# 2. Ledger Nano S [bitcoinová SV hardvérová peňaženka]

Ledger Nano S je predchodcom Nano X.

Ledger Nano S poskytuje rovnaké zabezpečenie ako Nano X, má však menej funkcií. Ledger Nano S nemá Bluetooth a batéria, ktorú používate, ho nemôže používať bezdrôtovo s mobilnými zariadeniami.

Ledger Nano S je však pri použití OTG kompatibilný so zariadeniami so systémom Android. Ale dobrá vec je, že Ledger Nano S dokáže uložiť aj viac ako 1000 kryptomien vrátane bitcoinu SV a má softvérové ​​rozhranie Ledger Live.

Ale v tomto prípade Ledger Live nepodporuje Bitcoin SV. Bude sa od vás teda vyžadovať, aby ste svoje BSV coiny spravovali na Ledger Nano S prostredníctvom peňaženky ElectrumSV.

PS: Vždy kupujte Ledger Nano S z tejto oficiálnej webovej stránky, nákupy uskutočnené z iných zdrojov, ako napríklad Amazon, boli hlásené chybné, čo viedlo k ohrozeniu finančných prostriedkov používateľa..

Ak máte nízky rozpočet a chcete mať rovnaké zabezpečenie s menším počtom funkcií, pozrite si hardvérovú peňaženku Ledger Nano S pre Bitcoin SV..

Kúpte si Ledger Nano S

# 3. ElectrumSV [stolná peňaženka]

ElectrumSV je vidlička populárnej bitcoinovej peňaženky – Electrum.

ElectrumSV je ľahký klient pre stolné počítače, ktorý oficiálne udržuje Bitcoin SV. Dobrá vec je, že nevyžaduje, aby ste si stiahli celý blockchain Bitcoin SV.

Svoje BSV coiny môžete ľahko spravovať a ukladať na Electrum a stále máte prístup ku všetkým funkciám blockchainu Bitcoin SV. Electrum SV sa integruje aj do aplikácie Ledger Nano X & Ledger Nano S, ktorý vám poskytne to najlepšie z oboch svetov, t. J. Bezpečnosť hardvéru s ľahko použiteľným rozhraním ElectrumSV.

Odteraz je ElectrumSV k dispozícii pre Mac & Windows !!

Vyskúšajte ElectrumSV

# 4. Exodus [najlepšia bezplatná peňaženka BSV pre systém iOS]

Exodus bol jednou z mála peňaženiek, ktoré podporovali bitcoin SV fork hneď, ako sa to stalo.

Odvtedy Exodus podporuje Bitcoin SV v jeho úžasnom rozhraní peňaženky na pracovnej ploche. Pre nováčikov je Exodus populárna peňaženka s viacerými menami, ktorá v tomto priestore funguje od roku 2016.

Je to tiež jedna z mojich peňaženiek typu go-to pre ukladanie altcoinov a tokenov ERC20. Teraz podporuje viac ako 100 kryptomien vrátane BSV.

Ako samoobslužná peňaženka HD vás uistí o suverenite vašich digitálnych aktív. Semenné slová dostanete iba v čase nastavenia, ktoré musíte bezpečne zálohovať.

Má tiež zabudovanú burzu, ktorá vám umožňuje vymeniť bitcoinovú SV menu za inú bez toho, aby ste šli na kryptomenu príliš okamžite.

Exodus je k dispozícii pre systémy Mac, Windows, Linux, iOS, Android.

Vyskúšajte peňaženku Exodus

# 5. Coinomi [BSV mobilná peňaženka pre Android & iOS]

Coinomi je ďalšia spoľahlivá peňaženka na kryptomeny vyvinutá a udržiavaná tímom špecializovaných vývojárov z Londýna vo Veľkej Británii.

Coinomi je tu už päť rokov a meno si získala tým, že poskytuje najrýchlejšiu podporu pre forkované mince. Tentokrát tiež patrili k priekopníkom v poskytovaní podpory pre bitcoinovú SV mincu.

Spoločnosť Coinomi podporuje viac ako 100 blockchainových aktív na infraštruktúre peňaženky, ktorá nie je uschovaná, kde môžete kedykoľvek posielať, prijímať, ukladať a vymieňať svoje mince BSV.

Coinomi je odteraz k dispozícii nielen pre mobilné telefóny (iOS & Android), ale aj pre stolné počítače, t. J. Mac & Windows.

Vyskúšajte Coinomi Wallet

Čo je najlepšia peňaženka BSV?

Ak ste dlhodobým držiteľom BSV a chcete ho udržiavať v bezpečí, nemali by ste hľadať nič iné ako Ledger Nano X alebo Ledger Nano S. Nie sú to najlepšie len pre BSV, ale aj pre ďalších viac ako 1000 kryptomien, ktoré by ste mohli vlastniť..

Okrem toho, ak držíte útočne malé množstvo BSV, môžete ísť do peňaženky Exodus alebo Coinomi. Pamätajte však, že toto malé množstvo BSV by sa mohlo rýchlo stať cenným v ďalšom behu býka.

Takže buďte v bezpečí a na uloženie BSV a iných mien používajte kvalitné peňaženky.

Adios !!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me