• Chcete zarábať na kryptomenách podobných bitcoinom?

Ste priamo v epicentre tejto diskusie. Než vám však poviem, ako to presne urobiť, chcem, aby ste vedeli, že väčšina kryptomien, ako je bitcoin, sú suverénne peniaze.

To znamená, že sa ich má držať a starať sa o ne majiteľ iba podľa návrhu. Preto je jej odovzdanie niekomu inému kontraindikačné voči samotnému dôvodu, pre ktorý boli určené!!

Mnoho kryptoinvestorov uchováva svoje bitcoiny a ďalšie kryptomeny v hlbokom chlade – správnym spôsobom. Aj keď existujú aj takí neopatrní, ktorí ich udržiavajú na kryptoburzách, ktoré sú náchylné na kryptomeny !!

Avšak v každom prípade iba držanie vašich kryptomien nezvýši vaše bohatstvo. (okrem časti zhodnotenia podkladového aktíva).

Napríklad:

Ak držíte 1 BTC, ktorý ste kúpili za 2 000 dolárov, môže to byť teraz 10 000 dolárov, ale váš 1 BTC zostáva rovnaký, nestane sa 1,15 ani 1,25 BTC.

Ale čo keby sa to mohlo stať?

Existujú špeciálne navrhnuté požičiavanie a požičiavanie kryptomien, ktoré sa o tento zložitý proces starajú s minimálnym rizikom.

K týmto službám sa dostaneme za chvíľu, ale predtým je potrebné pochopiť, že táto metóda funguje rovnako pre jednotlivcov aj pre podniky.

Zarábajte bitcoiny & Kryptoúrok: Najlepšie účty na sporenie úrokov v bitcoinoch

Najjednoduchší spôsob, ako začať zarábať na svojich BTC alebo kryptomenách, je otvorenie sporiaceho účtu pre kryptomeny / bitcoiny pomocou populárnych služieb požičiavania kryptomien.

Mnoho poskytovateľov kryptomien rastie po celom svete ako huby po daždi, ale podľa mňa nie všetky stoja za váš čas. Niektorí hráči, ktorých si myslím, že stoja za pozornosť, sú títo:

Najlepší účet na sporenie bitcoinov Úroková sadzba do (APR) Povolené vklady
YouHodler 12% USDT
BlockFi (Iba USA) 6,2% BTC & ETH
Celzia 3,9% BTC, ETH, + 14 ďalších aktív
Nexo 8% EUR, DAI, PAX, USDC, USDT & TUSD

Ak si s nimi otvoríte pôžičkový / sporiaci účet, získate kdekoľvek medzi 4-7% úrokom z vašich kryptomien, čo je príliš veľa ako to, čo získate od bánk. Najmä vo svete, kde veľa štátnych dlhopisov má záporné výnosy.

Čo je to bitcoin (BTC) alebo krypto úrok & Ako funguje bitcoinový úrokový účet?

Zisk úrokov na vašich bitcoinoch a altcoinoch nebol možný pred niekoľkými rokmi, ale teraz je to možné vďaka zvýšenej likvidite a väčšiemu uznaniu investorov z celého sveta..

Píše sa rok 2019 a kryptoteralizované pôžičky umožňujú veriteľom (investorom) zarobiť ďalšie peniaze za svoj kryptokapitál v stave nečinnosti.

Navyše to nie je v žiadnom prípade nový koncept.

Bohatí milionári využívajú túto odvekú metódu, vďaka ktorej im peniaze slúžia, a to tak, že im požičiavali kapitál v inej alebo inej podobe.

V tradičnom svete investori / dlžníci zvyčajne používajú nehnuteľnosti alebo akcie alebo dlhopisy na vydávanie alebo získavanie pôžičiek, a preto zodpovedajú za svoje kapitálové imanie viac..

Podobne v kryptosfére môže ktokoľvek, kto má ďalšie bitcoiny alebo kryptomeny, požičať ich dlžníkom za to, že na svojich pôžičkách zarába pevnou úrokovou sadzbou..

Ako získate najlepšie bitcoinové (BTC) alebo krypto úrokové sadzby?

V tomto obchodnom modeli nie je žiadna raketová veda.

Rovnakým spôsobom fungujú aj banky. Tieto služby požičiavania kryptomien vezmú vaše vklady a požičajú ich ďalej prevereným dlžníkom s úrokovou sadzbou 10 – 16% a z tejto akcie vám dajú úrok 4 – 7%.

Suma zostatku vygenerovaná z rozdielu v úrokovej sadzbe úverových a sporiacich účtov je ziskovou maržou týchto platforiem kryptomeny. Táto rezerva tiež predstavuje riziko, ktoré títo hráči podstupujú, tým, že budú držať vaše krypty a ďalej ich požičiavať.

Okrem toho sú vaše prostriedky požičané iba prevereným jednotlivcom alebo inštitúciám proti nadmerne zabezpečeným aktívam inštitúcie alebo jednotlivca, rovnako ako pôžičky pre dlžníkov kryté kryptomenou..

Zarábajte pasívne príjmy na svojich ideálnych bitcoinových / krypto aktívach

Týmto spôsobom môžete očakávať, že na pasívnych kryptomenách pri nečinnosti vrátane BTC, ETH alebo iných altcoinov a stablecoinov získate ďalší pasívny príjem..

Na začiatok je potrebné overiť sa na ktorejkoľvek z vyššie uvedených platforiem a dokončiť svoje bitcoinové / krypto vklady.

Akonáhle sú tieto prostriedky potvrdené cez blockchain, začnú kumulovať úroky podľa dohodnutej sadzby.

Úroková sadzba, ktorú dostanete, závisí od platformy, ktorú si vyberiete pre svoj sporiaci účet, a typu kryptomien, ktoré vkladáte, spolu s trhovými podmienkami..

Na trhu ale existujú služby, ktoré za určité mince platia až 7% úrok.

Aj z hľadiska platenia sa tieto služby trochu líšia. Niektoré služby, ako napríklad BlockFi, vám zaplatia úroky v BTC alebo ETH podľa toho, čo ste vložili.

Celzia robí to isté, ak vložíte BTC, získate úrok v BTC a ETH za vklad ETH.

Na druhej strane sú tu napríklad Nexo, ktorí radi platia v BTC za akýkoľvek vklad, ktorý si necháte u nich. A myslím, že Nexo tiež robí to isté, keď ním držíte svoje stablecoiny a tiež vyplácajú dividendy v BTC držiteľom tokenov Nexo.

Tu je približný odhad držby 1 BTC s BlockFi na ich kryptospracujúcom účte:

Tu sú tiež projekcie držby 1 BTC so stupňami Celzia pri súčasnej hodnote bitcoinu v USD:

Jasne, BlockFi víťazí nad stupňami Celzia, ak vidíme z pohľadu nazhromaždeného úroku.

Čo je najlepší účtovací úrok s úrokmi z kryptomeny / bitcoinu?

Myslím si, že všetci títo hráči, ktorí požičiavajú kryptomeny, odvádzajú skvelú prácu v obsluhe trhu a umožňujú investorom / majiteľom kryptomien robiť so svojimi kryptoasetmi viac..

Ale všetky sa navzájom mierne líšia.

Pri porovnaní z hľadiska ponúkanej úrokovej sadzby a flexibility výberu vašich vkladov Celsius zvíťazí nad ostatnými.

So stupňom Celzia získate za vklady stablecoinov 7% APR, ale pokiaľ ide o ETH a BTC, je to dosť málo. Každý pondelok získate okolo 3,9% APR za ETH a 3% APR za BTC vklady.

Na druhej strane, ak chcete vložiť BTC alebo ETH, mali by ste to zvážiť BlockFi (Iba pre USA) pretože ponúka 6,2% APR z vašich vkladov vypočítaných a distribuovaných mesačne.

Ale pokiaľ ide o stablecoiny ako USDT, YouHodler poskytuje a 12% úroková sadzba APR ktorá je najvyššia v tomto odbore za predpokladu, že vydržíte rok.

Pokiaľ ide o výber, môžete očakávať, že finančné prostriedky budú spracované v ten istý deň, ale BlockFi si vyhradzuje právo na spracovanie výberov až 7 dní.

A nakoniec, podľa môjho názoru, ak ste zo Spojených štátov, mali by ste zvážiť BlockFi pre vaše vkladové účty a Nexo alebo Celzia pre zvyšok sveta …

Niektoré často kladené otázky:

  • Je bitcoin založený na úrokoch?

Nie, bitcoin nie je nástrojom založeným na úrokoch, ale arbitrážou nad jeho cenovými pohybmi, a teda ich požičiavaním / požičiavaním, môžete o ne generovať úrok. Rovnako ako banky, ale je to dosť riskantné.

  • Môžu bitcoiny zarábať úroky?

Nie, bitcoin sám o sebe nemôže úročiť. Nemá žiadnu vnútornú hodnotu, ale úrok sa dá generovať na základe jej cenových pohybov. Rovnako ako burzy kryptomeny.

Dúfam, že sa vám páčil tento podrobný článok o zarábaní úrokov z vašich kryptomien. Ak sa vám páčilo, urobte prosím komentár nižšie a my sa budeme v budúcnosti usilovnejšie snažiť priniesť pre vás viac takéhoto informatívneho obsahu. !!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me