Než vám začneme pomáhať pri výbere z najlepšej bitcoinovej peňaženky alebo najlepšej kryptomeny pre vás.

Poviem ti poviedku!

Môj priateľ stratil 3 BTC, ktoré si kúpil pomocou svojich úspor !!

Volá sa Rahul a stretli sme sa pár mesiacov predtým, keď som mu hovoril o bitcoinoch. Hneď nato sa dostal do háku …

Začal sa venovať výskumu a keď bol spokojný, kúpil si nejaké bitcoiny. (samozrejme bez konzultácie so mnou sa v tom čase BTC obchodovalo okolo 5 000 dolárov)

Určite sa pýtate, čo sa pokazilo?

No, bol som tiež, až donedávna, keď ma zavolal, a snažil som sa prísť na koreň problému.

Dlhý príbeh krátky:

Iba si náhodne vybral svoju bitcoinovú peňaženku prehľadaním obchodu s hrami. Peňaženka, ktorú si vybral, bola pomerne neznáma a bola peňaženkou na zadržanie. (Pamätajte, že náš článok o súkromných kľúčoch: v TheMoneyMongers nie je vaše kľúče, ani vaše mince obhajované už mnohokrát)

Čo sa stalo potom, je zrejmé iba na zamyslenie …

Bitcoiny sú teraz navždy preč a on je v hlbokých sračkách.

Aký to má však zmysel povedať vám všetkým?

Hovorím vám to, aby ste sa vyhli tomuto úskaliu. Toto je drahé vzdelanie (momentálne v hodnote 3 BTC), ktoré získavate zadarmo !!

A ďalšie,

Viem, že hľadáte najlepšiu možnú BTC peňaženku na dlhodobé uloženie vašich mincí. A musím povedať, že si múdry chlapík, na rozdiel od môjho priateľa, ktorý mi chýbal pri konzultácii.

Ale predtým vám poviem niektoré z najlepších BTC peňaženiek; Chcem, aby ste si spomenuli na tieto kritériá, ktoré by mali byť základným dôvodom pre výber akejkoľvek bitcoinovej alebo krypto peňaženky.

Tu sú tieto kritériá:

 • Tím: Mal by mať dobrý vývoj & marketingový tím.
 • Jednoduchosť použitia: Peňaženka by mala mať ľahko použiteľné používateľské rozhranie & UX.
 • Kompatibilita: Malo by byť kompatibilné s rôznymi operačnými systémami.
 • Zabezpečenie: Malo by to byť nekompromisné z hľadiska bezpečnostných štandardov.
 • Komunita: Mal by mať aktívnu komunitu používateľov.
 • Správca: Mal by vám poskytnúť prístup k súkromným kľúčom alebo semenu

Na základe týchto kritérií máme pre vás nasledujúce odporúčania, aby ste si vybrali najlepšiu BTC a kryptomenu. Väčšinu z týchto peňaženiek, ktoré sme tu uviedli, sme použili raz alebo viackrát a niektoré z týchto peňaženiek stále používame.

Začnime ich teda postupne vidieť:

Najlepšie bitcoiny & Kryptomena 2020 Rýchle odkazy na peňaženku
Bitcoinová (BTC) hardvérová peňaženka Ledger Nano X [Odporúčané]
Ledger Nano S
CoolWallet S
Trezor Model T
Bitcoin (BTC) iOS & Peňaženka Android Freewallet
Blockstream Green
Blockchainová bitcoinová peňaženka
Dôverujte Peňaženke
Bitcoinové (BTC) peňaženky na plochu Electrum
Exodus
Bitcoinové (BTC) webové peňaženky Peňaženka Coinbase
Rahakott

Najlepšia kryptopeňaženka 2020 [vrátane bitcoinu (BTC)]

Hardvérové ​​peňaženky

# 1. Ledger Nano X

Ledger Nano X je ďalšia populárna bitcoinová peňaženka, ktorú nedávno uviedlo ústredie spoločnosti Ledger.

Spoločnosť Ledger, ktorá má sídlo v Paríži, je ďalšou priekopníckou spoločnosťou v oblasti výroby hardvérových peňaženiek v kryptomene. Kryptomeny začala uvádzať na trh od roku 2014..

Ledger Nano X je flash disk ako zariadenie s digitálnou obrazovkou a dvoma tlačidlami na boku. V spojení s počítačovou a mobilnou aplikáciou môžete ľahko prechádzať kryptoasety, ktoré máte uložené v tomto zariadení.

Zariadenie navyše nikdy neprepúšťa súkromné ​​kľúče, ani keď ho pripojíte k infikovaným mobilom alebo počítačom.

Nikdy nezabudnite na zálohu svojich počiatočných slov v čase inicializácie aplikácie Ledger Nano S, pretože strata tohto semena by znamenala stratu vašich kryptomien.

PS: Vždy kupujte Ledger Nano X z tejto oficiálnej webovej stránky, nákupy uskutočnené z iných zdrojov, ako napríklad Amazon, boli hlásené chybné, čo viedlo k ohrozeniu finančných prostriedkov používateľov..

A konečne, táto bitcoinová peňaženka je vybavená technológiou Bluetooth a umožňuje šifrovanie typu end-to-end pre ďalšie zabezpečenie pri transakciách cez mobil alebo počítač..

Kúpte si Ledger Nano X teraz

# 2. Ledger Nano S

Ledger Nano S netreba zvlášť predstavovať.

Je to určite najslávnejšia bitcoinová a kryptomenová peňaženka vyrobená spoločnosťou Ledger HQ.

Ledger Nano S je samozrejme predchodcom Ledger Nano X, ale v žiadnom prípade nikdy neohrozí vašu bezpečnosť.

Ak nemáte dostatok prostriedkov na zakúpenie kryptomenovej peňaženky, mali by ste sa pozrieť na knihu Ledger Nano S, pretože tá je teraz dosť lacná. A najlepšie je, že za rovnaký stupeň zabezpečenia platíte menej.

Rovnako ako iné peňaženky, aj Ledger Nano S vám umožňuje zálohovať vaše osivo, nastaviť PIN a nastaviť prístupovú frázu, ak ju potrebujete. Okrem toho na ňu môžete ľahko uložiť viac ako 700 kryptomien a tokenov a prechádzať cez národné hranice. Tu si pozrite podrobnejšie informácie o minciach podporovaných programom Ledger Nano S..

PS: Vždy kupujte Ledger Nano S z tejto oficiálnej webovej stránky, nákupy uskutočnené z iných zdrojov, ako napríklad Amazon, boli hlásené chybné, čo viedlo k ohrozeniu finančných prostriedkov používateľov..

Kúpiť Ledger Nano S č

# 3. CoolWallet S

Nie som si istý, či ste už o CoolWallet S počuli alebo nie !!

Dovoľte mi, aby som vám to predstavil. (Rád používam túto peňaženku)

CoolWallet S je najlepšia peňaženka s kryptomenami, ktorú odteraz na trhu môžete dostať, a je veľmi dobre s ňou manipulovať.

Jedná sa o hardvérovú peňaženku, ktorá vyzerá ako kreditná alebo debetná karta a dodáva sa so zabudovanou batériou, ktorej nabitie trvá približne 2 hodiny. Krása tejto tenkej peňaženky spočíva v tom, že sa pohodlne vojde do vašej fyzickej fiat peňaženky alebo kamkoľvek, kde si necháte svoje kreditné karty..

Odteraz môžete na CoolWallet S ukladať bitcoiny, ethereum, litecoiny, XRP, bitcoinové hotovosti a ERC20 tokeny atď., Čo z neho robí najlepšiu bitcoinovú peňaženku, ktorá sa dá používať na cestách !!

Má tiež aplikáciu pre mobilnú peňaženku a CoolWallet S s ňou môže komunikovať pomocou rozhrania Bluetooth. Vaše súkromné ​​kľúče tak nikdy neopustia ani hardvér a dajú vám slobodu používať vaše kryptomeny na mobilnom zariadení bez toho, aby bola ohrozená bezpečnosť..

Rovnako ako iné krypto peňaženky, aj CoolWallet S vám umožňuje zálohovať vaše obnovovacie jadro a je dôveryhodným produktom, ktorý používa viac ako 150 000 zákazníkov po celom svete..

Kúpte si CoolWallet S teraz

# 4. Trezor Model T

SatoshisLab – priekopnícka spoločnosť, ktorá v roku 2013 vynašla prvú bitcoinovú hardvérovú peňaženku, vyprodukovala ešte jednu kryptomenovú peňaženku, teda Trezor Model T

Trezor Model T je kryptomenová peňaženka novej generácie pre tých, ktorým veríte v HODLing svojich finančných prostriedkov z dlhodobého hľadiska.

Keď používate peňaženku Tezor Model T, vaše súkromné ​​kľúče nikdy neopustia toto hardvérové ​​zariadenie a ku svojim kryptoassetom máte stále prístup prostredníctvom ich interaktívnej webovej aplikácie.

Model T vám tiež umožňuje bezpečne uložiť vaše obnovovacie osivo. Toto semeno musíte udržiavať mimoriadne bezpečné, pretože jeho strata by bola podobná strate celých vašich finančných prostriedkov.

Odteraz je Model T schopný ukladať viac ako 650 kryptomien a tokeny ERC20. Ak o tom chcete získať viac informácií, odporúčame vám pozrieť si náš článok o minciach podporovaných Trezorom alebo si môžete pozrieť našu recenziu Trezor vs Ledger.

PS: Vždy kupujte Trezor Model T z tejto oficiálnej webovej stránky, nákupy uskutočnené prostredníctvom iných zdrojov, ako je napríklad Amazon, boli hlásené chybné, čo viedlo k ohrozeniu finančných prostriedkov používateľa..

Kúpte si Trezor Model T teraz

Najlepšie mobilné bitcoinové (BTC) peňaženky / aplikácie (aplikácie pre Android / iOS)

#. Freewallet

Freewallet je jednou z najpopulárnejších peňaženiek na svete v kryptomere, ktorá slúži používateľom od roku 2016.

Freewallet, jedna z najlepších správcovských viacmenových krypto peňaženiek s celkovým publikom viac ako 3 miliónov používateľov na celom svete, ktorá podporuje viac ako 150 kryptoaktív vrátane populárnych, ako sú bitcoiny, ethereum, litecoin atď.

Všetky tieto prostriedky sú bezpečne uložené vo vašom zariadení, kde nad nimi máte kontrolu iba vy, pretože sú uložené v bezpečnom chladiacom úložisku Freewallet..

Freewallet má tiež zabudovanú výmenu za viac ako 100 kryptomien a je k dispozícii v 13+ jazykoch, ktoré slúžia globálnemu publiku. Nebojte sa, že neexistujú žiadne normy KYC ako také a môžete začať so svojou Freewallet jednoduchou registráciou a nastavením 2FA, kódom PIN a podporou odtlačkov prstov, aby ste pridali ďalšiu vrstvu zabezpečenia.

Rodina Freewallet zahŕňa Multiwallet dostupný vo verziách iOS, Android a webových verziách, takže si pozrite Freewallet a zabezpečte svoje kryptomeny raz.

Vyskúšajte teraz Freewallet

# 5. Electrum

Hľadáte svetelnú peňaženku bitcoin zadarmo pre svoje mobilné zariadenie?

Nemali by ste hľadať nič iné ako peňaženka Electrum.

Electrum je bitcoinová peňaženka vyvinutá a registrovaná na základe licencie MIT a je určite najdôveryhodnejšou mobilnou bitcoinovou peňaženkou s otvoreným zdrojom..

Lepší sa to:

Spoločnosť Electrum vám tiež umožňuje prispôsobiť si poplatky za transakcie s bitcoinmi a prostredníctvom tejto peňaženky je veľmi možné posielať transakcie typu legacy aj segwit..

Napokon, Electrum má trochu nízke skóre v porovnaní s ostatnými hráčmi, čo sa týka používateľského rozhrania, ale to vás nemusí znepokojovať, nebojte sa, že vaše mince sú v bezpečnej peňaženke..

Odteraz je Electrum k dispozícii iba pre mobilné zariadenia s Androidom.

Stiahnite si peňaženku Electrum

# 6. Blockstream Green (aka recenzia peňaženky GreenAddress)

Blockstream Green je určite najpokročilejšia a užívateľsky najpríjemnejšia bitcoinová peňaženka pre mobilné zariadenia.

Blockstream Green je nástupcom peňaženky GreenAddress a je postavený na základoch pre používateľov bitcoinu, ktorí si chcú vychutnať úplné súkromie, bezpečnosť a použiteľnosť ponúkanú bitcoinovým blockchainom.

Je to peňaženka s viacerými podpismi, kde držíte jeden súkromný kľúč, a servery zelenej peňaženky iný. Toto slúži ako autentifikácia 2-FA, pri ktorej majú používatelia kontrolu nad svojimi finančnými prostriedkami.

Získate tiež funkciu prispôsobiteľných poplatkov a segwit transakcií, ktoré sú plne podporované zelenou peňaženkou, okrem funkcie Nahradiť podľa poplatkov pre preplnené časy.

Na záver nie je potrebné začať s KYC a peňaženka s podporou Tor je k dispozícii vo viacerých jazykoch vrátane brazílskej portugalčiny, čínštiny, holandčiny, angličtiny, francúzštiny, nemčiny, taliančiny, japončiny, kórejčiny, ruštiny, španielčiny, ukrajinčiny. A ďalšie prídu!

Odteraz je peňaženka Blockstream Green k dispozícii pre iOS & Zariadenia s Androidom.

Stiahnite si Blockstream Green Wallet

# 7. Blockchainová bitcoinová peňaženka

Blockchainová peňaženka je v tomto priestore od roku 2012 a je jednou z najspoľahlivejších nepenziónových peňaženiek v kryptomene v kryptomene s viac ako 30 miliónmi zákazníkov.

Najlepšie je, že to začalo ako bitcoinová peňaženka, ktorá sa teraz rozšírila na podporu mnohých ďalších mien, ale jej používateľské rozhranie bitcoinovej peňaženky je stále robustné.

Jedná sa o peňaženku, ktorá nie je uschovateľská, kde si svoje 12-slovné semeno ponecháte ako zálohu a pomocou rozpoznávania odtlačkov prstov môžete tiež 4-miestny PIN alebo biometricky overiť totožnosť..

Je to peňaženka HD, ktorá podporuje BTC, ETH, BCH a XLM odteraz v 18 jazykoch.

Blockchain peňaženka odteraz podporuje zariadenia so systémom iOS aj Android !!

Stiahnite si peňaženku Blockchain

# 8. Peňaženka Trust (peňaženka s kryptomenami) [sponzorované]

Peňaženka Trust je relatívne novým hráčom v kryptosfére, pretože bola uvedená na trh až v roku 2017.

Ale za toto krátke obdobie dokázalo získať pozornosť od spoločnosti Binance, ako investorov, ktorí považovali svoju technológiu peňaženky za lepšiu ako ostatní a tým ju získali.

Peňaženka Trust samozrejme začala ako spoľahlivá peňaženka Ethereum, ale teraz sa rozšírila aj na podporu ďalších kryptomien, ako sú BTC, LTC atď..

Peňaženka Trust vám dáva plnú kontrolu nad vašimi kryptomenami, pretože svoje semeno môžete kedykoľvek uložiť z tejto peňaženky hostovanej klientom. Navyše je to viacjazyčná peňaženka schopná integrácie s peňaženkami typu Trezor, Ledger, KeepKey apod.

Peňaženka Trust je odteraz k dispozícii pre zariadenia so systémom iOS aj Android.

Stiahnite si Trust Wallet

Najlepšie bitcoinové (BTC) peňaženky na plochu

# 9. Electrum (peňaženka iba s bitcoinmi)

Electrum je jednou z najdôveryhodnejších bitcoinových peňaženiek s otvoreným zdrojovým kódom registrovaných a vyvinutých v licencii MIT.

Používateľské rozhranie peňaženky Electrum nie je také dobré ako jeho ostatní kolegovia, ale z hľadiska funkcií je určite najpokročilejšie. Je to tak preto, že pomocou desktopovej aplikácie Electrum, ktorá je ľahkou aplikáciou, si môžete prispôsobiť svoje transakčné poplatky, ako aj odosielať segwit transakcie.

Ak je na blockchaine bitcoinu príliš veľké oneskorenie, môžete transakciu zrušiť pomocou poplatkov a platby dieťaťa za rodičovskú funkciu peňaženky Electrum.

Odteraz je peňaženka Electrum k dispozícii pre systémy Linux, Mac, & Windows.

Stiahnite si peňaženku Electrum

# 10. Exodus

Exodus je jednou z prvých peňaženiek, ktoré som začal používať v začiatkoch kryptomeny.

Dôvod, prečo ste si vybrali Exodus, bol jednoduchý: je veľmi intuitívny a ľahko použiteľný. A hlavným dôvodom, pre ktorý túto peňaženku vyvinuli, je to, aby bola taká jednoduchá, aby ju mohla používať aj vaša babička.

Exodus je stolná peňaženka na kryptomeny, ktorá podporuje viac ako 90 kryptomien vrátane BTC, ETH, LTC atď. Okrem UI a UX neohrozuje vašu bezpečnosť a je vyrobená s dostatkom bezpečnostných opatrení.

Pomocou tejto peňaženky máte úplnú kontrolu nad svojimi kryptomenami, pretože vám dáva 12-slovné slovo, ktoré musíte urobiť. !!

Peňaženka Exodus je k dispozícii pre systémy Windows, macOS a Linux

Stiahnite si peňaženku Exodus

Najlepšie online bitcoinové (BTC) peňaženky (webové peňaženky)

# 11. Peňaženka Coinbase

Mnoho ľudí začína s Coinbase najskôr pri kúpe bitcoinu.

Na tom samozrejme nie je nič zlé, ale Coinbase je online peňaženka, ktorá je vždy pripojená k internetu.

Nie je to peňaženka na zadržanie, kde by ste ovládali svoje súkromné ​​kľúče. Namiesto toho je to spravovaná krypto peňaženka, kde servery Coinbase uchovávajú kľúče od vašich finančných prostriedkov.

Ale ak ste niekto, kto nie je tak technicky zdatný a nechce sa mu hrabať v porozumení súkromia & verejné kľúče, môžete na uloženie svojich kryptomien použiť peňaženku Coinbase.

Ale to je veľmi riskantné !!

Coinbase má navyše verziu mobilnej peňaženky, ktorá je hosťovaná sama, čo znamená, že pomocou tejto peňaženky budete ovládať svoje súkromné ​​kľúče, teda svoje aktíva.

Vyskúšajte Coinbase

# 12. Rahakott

Rahakott je najlepšia BTC peňaženka, keď hovoríte o online alebo webových peňaženkách.

Je to tak preto, lebo ide o webovú peňaženku, ktorú hostujete sami, a kde ovládate súkromné ​​kľúče. Toto z neho robí najspoľahlivejšiu webovú peňaženku na ukladanie vašich bitcoinov.

Navyše je to tiež najlepšia online kryptomenová peňaženka, ak chcete riešenie úschovy, pretože podporuje celkovo sedem kryptomien (BTC, ETH, LTC, ZEC, DASH, BCH, XMR).

Lepší sa to:

Registrácia na serveri Rahakott trvá doslova 15 sekúnd a nevyžaduje váš e-mail, telefónne číslo alebo dokonca prihlásenie a heslo..

Ale rovnako ako čestná samoobslužná peňaženka:

Rahakott pre vás automaticky vygeneruje mnemotechnickú frázu. Symbolická fráza je kľúčom k vašim finančným prostriedkom. hlavná vec je primerane ju strážiť a nestratiť.

Vyskúšajte peňaženku Rahakott zadarmo

Záver: Čo je najlepšia bitcoinová / krypto peňaženka zadarmo pre začiatočníkov?

Hm, vyzeráš stále zmätený?

Nebuď.

Uviedli sme iba tie bitcoinové a kryptomenové peňaženky, ktoré sú najlepšie v oblasti ochrany vašich kryptomien. Môžete si teda slobodne vybrať ktorýkoľvek z nich.

Ale ak ste niekto, kto má značné množstvo bitcoinov alebo akejkoľvek inej kryptomeny, mali by ste zvážiť, či si nekúpite peňaženku ako Ledger Nano X alebo Ledger Nano S, aby ste svoje kryptomeny dlhodobo chránili..

Na druhej strane, ak držíte kryptomeny alebo BTC v hodnote menej ako 500 dolárov, môžete si vybrať ktorúkoľvek z vyššie uvedených peňaženiek pre mobilné telefóny alebo stolné počítače, ktoré sme navrhli !!

V tejto príručke sa chcem venovať tiež častým otázkam:

 • Ktorá bitcoinová peňaženka je dobrá, dôveryhodná a najbezpečnejšia, & najbezpečnejšie?

Ledger Nano X & Trezor Model T sú najbezpečnejšie a najbezpečnejšie bitcoinové peňaženky na trhu. Okrem toho sme pre vašu kontrolu uviedli vyššie množstvo ďalších peňaženiek.

 • Ktoré bitcoinové peňaženky podporujú segwit?

Ledger Nano S, Ledger Nano X, Trezor Model T, a mnoho ďalších softvérových a mobilných peňaženiek ako Coinomi, Green wallet atď. podporuje segwit.

 • Čo je najlepšia bitcoinová peňaženka bez poplatkov alebo bez poplatkov?

Nie je bitcoinová peňaženka bez poplatkov. Ak chcete, aby bola vaša bitcoinová transakcia úspešná, je potrebné zaplatiť poplatok. Tento poplatok patrí bitcoinovým ťažiarom za poskytnutie tejto služby. Bitcoinová peňaženka bez transakčných poplatkov teda neexistuje. Svoju bitcoinovú peňaženku však môžete nastaviť tak, aby odosielala bitcoiny s nízkymi transakčnými poplatkami alebo s čo najnižšími poplatkami. Za týmto účelom ste povinní používať bitcoinové peňaženky, ktoré majú funkciu vlastných poplatkov. Niektoré také peňaženky sú Ledger Nano X, Electrum, Zelená peňaženka, Peňaženka Trust atď.

 • Čo je najlepšia bitcoinová peňaženka pre začiatočníkov & nových používateľov?

Bitcoinová peňaženka Ledger Nano X a peňaženka Exodus sú najlepšie pre začiatočníkov.

 • Existuje bitcoinová peňaženka ako MyEtherWallet?

Rahakottova peňaženka je bitcoinová peňaženka, ktorá trochu pripomína MyEtherWallet.

To všetko z našej strany v tomto masívnom sprievodcovi krypto peňaženkami. Dúfam, že sa vám páčil tento sprievodca, ktorý pokrýva aj recenzie bitcoinovej a krypto peňaženky …

Nezabudnite to zdieľať so svojimi priateľmi & členovia rodiny, ktorí hľadajú najlepší krypto peňaženky na ukladanie svojich kryptomien !!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me