Borsa, kendinize zengin bir gelecek sağlamak için sayısız fırsatla dolu. Hangi hisse senedine yatırım yapılacağına karar vermek çocuk oyuncağı değildir, ancak iyi araştırma, bilgi ve sermaye gerektirir. Size yardımcı olmak için, bunlar milyoner geleceğinize giden yolu açabilecek, şimdi satın alabileceğiniz en iyi 5 hisse senedi..

Gelecek Karlı İadeler İçin Hemen Alınacak En İyi Hisse Senetleri

Bu yıl yatırımcılarını ödüllendirmeye hazır beş mükemmel hisse senedi var. Bu hisse senetlerinin her biri en cazip satın almalardır ve sizi uzun vadede güzel bir gelecek getirisi ile ödüllendirmeye hazırdır..

İşte 2021’de size bir servet kazandırabilecek en önemli 5 hisse senedi:

# 1: Walt Disney (DIS)

Disney şu anda tüm silindirlere ateş ediyor ve zengin bir geleceği güvence altına almanıza yardımcı olacak şu anda satın almak için en iyi hisse senetlerinden birini arıyorsanız, daha fazlasını düşünmeyin. Yatırımcılar, Disney’deki muhteşem çaylak sezonunun yayınlanması nedeniyle Disney’in geleceği konusunda oldukça heyecanlılar. +.

Pandemik dalga yatışıyor ve Disney, parklarını, tatil köylerini ve gemi turlarını tüm güvenlik önlemleriyle yeniden açmayı dört gözle bekliyor. Yeniden açıldığında, sonunda gelirini ve karını artıracak olan Disney sever sürüleri ile dolup taşacağına şüphe yok. Disney hissesi için bir sonraki gerçek büyüme itici güç, büyük bütçeli tiyatro bültenleri olacak.

Disney +, abonelerinin şu anda neredeyse 86 milyona yükselmesiyle beklenenden daha fazla gelir elde edecek. Bu rakam artmaya devam ederse, yönetim 2024 yılına kadar 260 milyon gibi yüksek bir rakam görmeyi bekliyor ve bu da onu uzun vadeli en karlı hisse senetlerinden biri yapıyor. Disney’in yayın hizmeti önemli bir oranda büyüyor ve 2021’de sahip olunabilecek en iyi hisse senetlerinden biri olacağına hiç şüphe yok..

# 2: Limonata (LMND)

Lemonade, dört yıldan biraz uzun süredir faaliyet gösterdiği 1 milyon müşteriye ulaşan bir sigorta teknolojisi şirketidir. Yapay zeka, teknolojik gelişmeler ve müşteri dostu bir yaklaşımdan yararlanarak, sorunsuz ve daha gelişmiş bir sigorta deneyimi yaratmayı amaçlıyorlar. Talep süreçleri hızlı ve ağrısızdır ve kişiselleştirilmiş sigorta planınızı oluşturmak, yapay zeka destekli uygulamalarıyla sadece 90 saniye meselesidir..

Limonata, bu alışılmadık zamanların ve maliyet tasarruflarının ortasında, ev sahipleri, kiracılar ve evcil hayvan sigortası pazarlarında hızla pay kazanıyor. Şirket, bir hayat sigortası ürününü test etmeye yeni başladığını duyurdu. Ürün, 1 milyondan fazla kişi için başarılı bir şekilde kaliteli bir müşteri deneyimi yaratırsa, bu hisse senedi oyunun kurallarını değiştirebilir ve şu anda satın alınabilecek en iyi hisse senetlerinden biri olabilir..

Limonata’nın büyümesini durdurma planı yok, bu da onu gelecekteki çalışma için en iyi stok yapıyor. Yönetimin de belirttiği gibi, otomobil sigortası gibi ürünlerin ufukta görünmesi bekleniyor. Buna ek olarak, şirket, 2020’de Fransa’da başarılı bir lansmanla sınırlarını uluslararası olarak genişletiyor. Önümüzdeki aylarda, bu yıkıcı yeni başlangıç, kârlarını artırmalarına yardımcı olacak 800 milyar dolarlık vadeli hayat sigortası pazarına girmek için daha fazla plan yapıyor. Burada neredeyse doğru, hayat sana verdiğinde "Limonlar," Bu karlı hisse senedi ile gelecekteki servetinize sahip olmak için onları sıkıştırın.

# 3: Gelişmiş Mikro Aygıtlar (AMD)

Advanced Micro Devices, benzersiz özellikleri ve tescilli ürünleri ile teknoloji ve yenilikler dörtnala ile borsanın ilgi odağı haline geldi. Bu Silikon Vadisi girişimi, masaüstü bilgisayarlar, Pc’nin iş istasyonları, vb. Gibi sistemlerde yüksek performanslı bilgisayar işleme için kullanılan yarı iletken cihazların küresel bir üreticisidir. AMD, salgın sırasında daha fazla insanın evden çalışıp öğrenmesiyle büyümesini hızlandırmayı başardı. Kişisel bilgisayarların önemli bir satışı vardı ve dünya çapındaki bilgisayar sevkiyatları 2020’de% 13’ün üzerinde artış göstererek 300 milyona ulaştı..

AMD’nin ana odağı grafik işleme, görüntü işleme hızını artırma ve büyük bulut ve veri merkezi uygulamaları için veri işleme üzerinedir. Yılın üçüncü çeyreğinde gelirini% 56 artırarak 2,8 milyar dolara çıkardı..

Teknoloji hala ilerleme aşamasında olduğundan, AMD gibi şirketler gelecekte iyi bir servet elde etmek için satın alınabilecek en iyi hisse senedi. Bunun dışında AMD, Sony’nin PlayStation 5 ve Microsoft Xbox Series X konsolları için de çip üretiyor. Önümüzdeki yıllarda bilgisayar pazarının daha da güçlenmesi ve dünya çapında oyun sistemlerinin hızla satılması beklenirken, yatırımcılar bu karlı hisse senedine yatırım yaparak iyi bir getiri bekleyebilirler..

# 4: Moderna (MRNA)

Salgın yıl, biyoteknoloji şirketi Moderna için gerçekten de uygulamalı ve karlı bir yıldı. Moderna, haberci RNA (mRNA) teknolojisini tanıtana ve COVID-19’un yayılmasını yavaşlatmada önemli bir rol oynayabilecek bir aşı geliştirene kadar ilaç sektöründe popüler bir isim değildi. Koronavirüs aşısı, geniş bir ülke yelpazesinde yetki aldı ve onlarca kişilik rekabetçi bir yarışta onay alan ikinci şirket oldu..

Moderna’nın koronavirüs aşısı, içeriğinde benzersizdir çünkü vücudumuzu virüsün başak proteinine benzer bir yapı üretmeye iten mRNA içerir. Bu, bağışıklık sistemimizi, bizi virüsten koruyacak hastalıklarla savaşan antikorlar ve T hücreleri oluşturmak için daha da tetikleyecektir..

Bu stok şu anda, COVID aşısından elde edilen nakit ile mevsimsel grip ve insan immün yetmezlik virüsü (HIV) için potansiyel aşılar da dahil olmak üzere 24 başka ilaç adayı geliştiriyor. İlaç sektöründe böylesine vizyon sahibi olan Moderna, gelecekteki getiriler için şimdi satın alınabilecek en iyi hisse senetlerinden biridir..

# 5: Kare (SQ)

Square, son birkaç yılda muazzam bir büyüme gösteren bir ödeme ve satış noktası çözüm şirketidir. Şirket, salgın sırasında büyük bir talep gördü ve Kredi kartı işlemleri, web sitesi oluşturma ve işletme finansmanı gibi insanlara hizmetler sağladı. Square, tüccar müşterilerinin işlerini büyütmelerine yardımcı olmanın yanı sıra karını da artırıyor.

Ekonomik genişlemenin tüketici harcamaları için iyiye işaret edecek olan daralmalara bağlı olarak ekonomik genişlemenin dayanıklılığı ve Square’in yıllık GPV’sini en az 125.000 $ olan daha büyük işletmelerden alması, onu şimdi ve öngörülebilir en iyi hisse senetlerinden biri haline getiriyor. gelecek.

Square’in son derece popüler eşler arası ödeme platformu Cash App, büyüme faktörü olarak önemli bir rol oynamaktadır. Aralık 2017 ile Haziran 2020 arasında, Cash App’ın aylık aktif kullanıcı (MUA) sayısı 7 milyondan 30 milyonun üzerine çıktı. Nakitsiz işlemlerin yeni normunun önünü açması ve Cash App’in büyümesiyle, Square önümüzdeki yıllarda büyük bir kâr payı yaratacak ve hissedarları bundan yararlanmaya hazırlanıyor..

Alt çizgi

2021, borsada bol miktarda karlı fırsat getirdi. Zengin bir geleceği güvence altına almak için zor kazandığınız paranızı bir rüyaya yatırmayı planlıyorsanız. Artık düşünme, çünkü bunlar gelecekte patlayarak büyümeye hazır olan şu anda satın alınabilecek en iyi hisse senetleri..

eToro -% 0 Komisyonla hisse senedi satın alın

etoro komisyoncusu

eToro, borsada uzun yıllardır güvenilirliğini kanıtlamıştır – onları denemenizi tavsiye ederiz.

Sermayeniz risk altında. Diğer ücretler geçerli olabilir

Daha fazla oku:

2021’de İlk 15 Hisse Patlayacak

Hala Satın Alabileceğiniz Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinde 5 Durdurulamaz Hisse Senedi

Sizi Zengin Yapacak İlk 9 Hisse Senedi

2021’de Dikkate Alınması Gereken En İyi 10 İngiliz Hisse

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me